Wielki Sekstyl, 25 sierpnia 2013

.
.
Pieczęć Salomona – Transformacja – Plejady
.
W ciągu najbliższych kilku dni waszego ziemskiego czasu, ponownie pojawi się wielkie niebiańskie wydarzenie na waszym niebie, gdy główne ciała niebieskie utworzą sześcioramienną gwiazdęKolejny portal  ponownie otworzy się i przyniesie ze sobą silny wlew Światła na waszą planetę.  W tym czasie wszyscy będziecie mogli w pełni, świadomie i kolektywnie połączyć się ponownie z boskościąRazem z energiami, które wszyscy zebraliście, a które były w stanie hibernacji w waszych ciałach przez ostatnie kilka tygodni, energia, która zostanie uwolniona na Gai, będzie miała ogromną moc w zburzaniu starych systemów i przekształcaniu wszystkiego co stanie drodze.

A więc poprosimy, aby wszyscy z was, którzy mają pragnienie zmiany, połączyli się z boskością i umożliwili swoim ciałom staniem się świetlnymi kotwicami, filarami światła, przez które czyste kosmiczne energie miłości, pokoju, pogody ducha i zrozumienia mogły przejść do głębi wnętrza waszej planety.

Prosimy, gdy te energie będą przez was przechodzić, abyście całkowicie połączyli się z nimi i monitorowali swoje myśli nieprzerwanie przez 3 dniJednego dnia  przed portalem, drugiego w portalu i trzeciego dnia po zamknięciu bram.

Staniecie się CZYSTYMI kanałami tej energii, podczas gdy cała ciemność zostanie przekształcona w światło, a wątpliwości i obawy w zaufanie i pokój. Należy pamiętać, że gdy ta energia będzie przez was przechodzić,oczyszczając was do głębi, mogą wystąpić w was różne wahania energii przez ten cały 3-dniowy cykl.  Prosimy zrozumcie, że będzie to naturalny stan, gdy wasze ciała zostaną przekształcone PRZEZ OKRES 3-CH dni (24 – 26 sierpnia STANIECIE SIĘ WTEDY CZYSTYMI FILARAMI ŚWIATŁAWasze zmysły się spotęgująWasz wzrok się wyostrzyWasz słuch znacznie się poprawiKażde wypowiedziane słowo będzie miało w sobie ogromną mocWasze myśli będą szybko się manifestować w waszej rzeczywistości i dlatego prosimy wszystkich, abyście byli coraz bardziej świadomi tych procesów i dokładnie monitorowali każdą myśl, każde słowo i działanie.  Myślcie o miłości, oddychajcie miłością, bądźcie miłościąMusicie całkowicie przekształcić siebie w czysty FIOLETOWY PŁOMIEŃ.

Pozwólcie tym energiom przeniknąć przez wasze ciała, a gdy zaczniecie czuć coś innego niż miłość, pokój  czy radość, po prostu przenieście swoją uwagę z powrotem na miłość i światło.  Pamiętajcie, aby utrzymywać wasze myśli pozytywne, nie pozwalajcie na przenikanie żadnej negatywnościPo prostu przenoście swoją uwagę i wiedzcie, że przez te 3 dni będziecie niezwykle potężnymi istotami, niosącymi czystą, krystaliczną świadomość uniwersalnej prawdy w swoich ciałach i też dostarczającymi ją dla matki Gai.

Tak więc, 25 waszego sierpnia usiądź w stanie medytacji i wyobraź,  zobacz i poczuj siebie jako czysty filar fioletowego płomieniaZobacz siebie łączącego się swoją czakrą koronną do ŹródłaUpewnij się, aby sobie wyobrazić„, że to połączenie ze Źródłem jest całkowicie chronione w złotym świetle, w czasie, gdy podróżuje ono w dół od Źródła przez czakrę koronną, w dół do centrum waszego ciała, opuszcza ciało przez czakrę podstawy i idzie w dół do samego rdzenia Ziemi.  Siedź nieruchomo i głęboko wdychaj i wydychaj.  Z każdym oddechem ciągnij coraz więcej fioletowego płomienia przez czakrę koronną, w dół twojego ciała i przez czakrę podstawy do serca Ziemi, skąd otoczy on całą planetę i będzie rozprowadzony do każdej duszy, która na niej mieszkaPodczas tego, odczuwaj miłość, współczucie, zrozumienie, czystość, prawdę, radość, pewność siebie i wieczną błogość.

Kochamy wasJesteśmy z wami.  Żegnajcie na teraz.

Wysoka Rada Plejad

Anna Merkaba, 19 sierpnia 2013

http://sacredascensionmerkaba.wordpress.com

Przetłumaczyła Krystal

37 Komentarzy (+add yours?)

 1. Oswojony z MAYA
  Sier 26, 2013 @ 09:53:57

  tak sobie myślę , że teraz warto odnowić sobie te instrukcje
  https://krystal28.wordpress.com/2011/03/

  • Oswojony z MAYA
   Sier 26, 2013 @ 13:29:16

   ….korzystając z okazji i sposobności do „łapania” i dawania tych wspaniałych energii , które do mnie płyną i jako ,że dałem sobie dzisiaj czas ,postanowiłem po-rozmyślać nad tym za co i komu jestem wdzięczny 🙂 ….wyszło że Krystal / wika i inni tu obecni też się na to załapali ….jestem Wam wdzięczny – dzięki 🙂

   ❤ 🙂 kr

 2. Ewa M
  Sier 25, 2013 @ 11:25:08

  Witam wzszystkich czytelników serdecznie. Nie rozumiem jednak, jak to jest możliwe aby dwa razy w ciągu niecałego miesiąca były sekstyle. W artykule Marty Moonset sekstyl był 29,07,2013r. Natomiast w artykule podpisanym przez plejadian sekstyl jest teraz czyli 24,25,26 sierpień. Daleka jestem od kwestionowania czegokolwiek ale moje źródło mówi, że sekstyl był w lipcu. Nie kwestionuję innych źródeł poddaję tylko pod rozwagę i w celu przemyślenia, abyśmy nieświadomie nie oddawali swoich myśli i pragnień w niewłaściwe ręce. Proszę Cię krystal nie usuwaj tego komentarza, poniewaz mylić sie jest ludzką rzeczą a każdy czytelnik powinien miec mozliwośc sam przemyslec i zrobić to co czuje. Nie jestem ani za ani przeciw ponieważ równiez śledze Twój blog i błogosławie Cię za to. Ale nie mamy prawa kierować myślami i sercami innych ludzi nie pozwalając im na własne wybory. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

  [Droga Ewo, tak jak mówi przekaz „W ciągu najbliższych kilku dni waszego ziemskiego czasu, ponownie pojawi się wielkie niebiańskie wydarzenie”. Wielki Sekstyl jest tworzony w pewnych okresach od około czerwca 2013 do ok. czerwca 2014. Bedzie to intensywny czas wielkich zmian i rewelacji. Ten aspekt powstaje periodycznie, gdy szybciej poruszające się planety (np. obecnie Merkury, Wenus) dołączają do wolniejszych planet, tak jak Pluton, Uran czy Neptun. Dlatego będzie ich kilka w tym okresie. Życzę wszystkim miłych wrażeń medytacyjnych i nie tylko 🙂 — kr]

  • Ewa M
   Sier 25, 2013 @ 19:10:18

   Dziękuję serdecznie za odpowiedź i wyjaśnienie tej kwestii. Pozdrawiam wszystkich.

  • Tessi
   Sier 25, 2013 @ 20:30:09

   Kwadratura w znakach kardynalnych (nie jak ktoś napisał „kardynalskich”) czyli w inicjujących poru roku: Uran w Baranie, Jowisz w Raku, Wenus w Wadze a Pluton w Koziorożcu. Natomiast sekstyle są trochę słabe, ale są. Składają się na nie dwa trygony (trójkąty) z następujących planet: Jeden trygon z Księżyca w Byku, Słońca i Merkurego (w koniunkcji) w Pannie i i Plutona w Koziorożcu: drugi trygon: Jowisz w Raku, Saturn w Skorpionie, Neptun w Rybach. Wszystko razem tworzy słabo zarysowany heksagram.

 3. Sławek
  Sier 25, 2013 @ 08:56:55

 4. dorota
  Sier 24, 2013 @ 23:15:34

  Witajcie, jutro wazna aktywacja Portalu Pokoju, wg. Cobry (Portal 2012) wyglada na to, ze krytyczna ilosc ludzi 144 tys zostanie osiagnieta podczas jutrzejszej swiatowej medytacji, a to z koleji wyzwoli Impuls ze Zrodla I lawine tych wszystkich zmian na ktore tak bardzo czekamy. pozdrawiam w milosci

 5. Agnieszka
  Sier 24, 2013 @ 19:24:03

  24 i 25 i 26 SIERPNIA – Pomedytujmy.. Otwórzmy nasze serca. Światło Płynie ..

  TE TRZY DNI .. ZNAJDŹMY NIECO CZASU I MIEJSCE GDZIE W CISZY I SPOKOJU BĘDZIEMY MOGLI POMEDYTOWAĆ. 

  Kilka głębokich wdechów . Wdech nosem ,wydech ustami .. Serce teraz jest Twoim przwodnikiem ,wycisz myśli płynące od EGO.. Możesz powtarzać – MIŁOŚĆ I ŚWIATŁO …
  CZEGO OCZEKUJESZ? 
  Te napływające energie mają ogromną moc ,moc sprawczą ,oczyszczającą. 
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/08/24-i-25-i-26-sierpnia-pomedytujmy.html

 6. Ewa A.
  Sier 24, 2013 @ 19:00:04

  Piękna mało znana piosenka – myślę, że pasuje do TERAZ 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=_1ozFeh8qfM
  – serdeczności Krystal, Wiko – i wszystkim ❤ – i do miłego…. 🙂

 7. marmur71
  Sier 23, 2013 @ 21:34:09

 8. Podróżnik
  Sier 23, 2013 @ 14:03:47

  Normalnie ale czad. Zaczynam już dzisiaj. Podobno fioletowy płomień dobrze jest wspomóc fioletowym płynem dwakroć przefiltrowanym przez razy chleb. Mówił mi o tym pewien przypadkowo spotkany w Augustowie człowiek. Umówiliśmy się na 25-go i on przyniesie chleb, ja załatwiam resztę. Zapraszamy nad Necko.

  • figa
   Sier 23, 2013 @ 17:40:45

   Podróżniku , z całym szacunkiem , zapraszasz nas na wrażenia duchowe , czy na ,,bimberkowo-procentowe”……..?

  • Bogusz
   Sier 23, 2013 @ 18:02:21

   Z doświadczenia wiem że lepiej nie filtrować, bo eliksir życia straci swoją fioletową barwe 🙂

  • Sławek
   Sier 23, 2013 @ 19:45:28

   nie radzę, po tym twarz staje się nierozpoznawalna jak po stadzie os.

  • heddon
   Sier 24, 2013 @ 08:45:52

   😀 Podrawiam Podróżnika w jego drodze poprzez wymiary. Doświadczenia wymienimy podczas kolejnej sesji medytacyjnej nad rzeką w Supraślu, ku zgrozie małych szarych ludzików, którzy zbulwersowani znowu będą się nam przygladać z noskami rozpłaszczonymi na szybach iluminatorów ich gastronomicznych wehikułów.

   • Podróżnik
    Sier 25, 2013 @ 22:45:48

    Hej, ostatnie trzy dni sprawiły, że oddaliłem się od cywilizacji z okropnym bólem głowy. Bynajmniej nie od fioletowych ekstraktów, z którymi mam tyle wspólnego co chirurg z niwelatorem. Podejrzewam atak z zewnątrz. Jest szereg spraw do rozważenia a Supraśl jest dobrym wentylem bezpieczeństwa w dzisiejszych czasach wypełnionych przemocą, sarinem, chemtrailsami i innym szuwaksem. „Jeszcze płynę ale kra nade mną zamarza” chciałoby się zawtórować klasykowi, ale jeszcze nie teraz. Pozdrawiam i do zobaczenia.

 9. magda
  Sier 23, 2013 @ 11:52:28

  Witam,

  nie wiem czy mozna zamieścic tutaj link, ale bardzo polecam PODRÓŻ DO SAMEGO SIEBIEorazszereginnych ciekawych audycji.

  http://zmiany-2012.blogspot.com/2013/08/podroz-do-samego-siebie-let-go-and-flow.html

 10. Agnieszka
  Sier 23, 2013 @ 09:40:35

  Jest ważne wydarzenie,to dzieje na Ziemi w ten dzień 21 sierpnia 2013 roku. Możecie nie być tego świadomi, ale to nie czyni was ani trochę mniej tych zmian historycznych. Dziś jest dzień, że wszystkie ciemne Podmioty, które zostały i ukrywały się wewnątrz ludzkich gospodarzy otrzymały polecenie powiedzieliśmy, że muszą opuścić teraz, i tu, że muszą wybrać albo poddać się i iść do Światła, lub poddać się rozpuszczaniu z powrotem do puli molekuł, jest to wymagane przez Prime Creatora. Nie będzie żadnych wyjątków……

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/08/9-chapter-nine-new-scriptures-as.html

 11. Kasia
  Sier 23, 2013 @ 08:58:09

  Kto jeszcze doświadcza tego, że nasze myśli i życzenia NAPRAWDĘ coraz częściej i wyraźniej się manifestują, czasem nawet w ciągu kilku minut? Ostatnio często doświadczam, że wyobrażam sobie jakąś sytuację, wyobrażam sobie, że ktoś coś robi czy mówi i to się staje, dokładnie w taki sposób… To jest tak niesamowite, że jeszcze tego całkiem nie ogarniam, ale uświadomiłam sobie, jaką moc ma mój umysł i że poprzez moje myśli mogę kształtować swoją rzeczywistość.. Nie tak łatwo zacząć to robić, ale chcę to zrobić, chcę utrzymywać swój umysł w świetle i wyobrażać sobie same dobre rzeczy, bo wiem, że one już nie zostają tylko w moich wyobrażeniach, przechodzą w rzeczywistość, i to w niesamowitym tempie.

  • Sławek
   Sier 23, 2013 @ 19:43:06

   Całe życie tego doświadczam, w zasadzie to takie jest moje życie i wasze też, tyle że teraz robię to świadomie.

  • B
   Sier 24, 2013 @ 00:40:37

   też zauważyłam, że wszystko szybciej się manifestuje! czasem już w ciągu kilku minut 😀

 12. Tessi
  Sier 23, 2013 @ 08:27:22

  Uwielbiam takie akcje i takie medytacje. Do tego dochodzą protuberancje słoneczne z wyrzutem plazmy w stronę Ziemi i silnym promieniowaniem. Mogą się pojawiać zorze polarne i zakłócenia elektromagnetyczne.

 13. KOSMITA
  Sier 22, 2013 @ 12:38:12

  AMEN! (Y) 🙂 Pozdrowionka z Krakowa dla wszystkich na tym portalu. M. 🙂

 14. adelina
  Sier 22, 2013 @ 11:53:48

  Witam 25.08. jest też medytacja światowa chyba o 23.11 godz.na temat pokoju wolności, coś u Cobry poczytałam ale nie znam angielskiego. Pozdrawiam

 15. kuba1902
  Sier 22, 2013 @ 10:12:20

 16. Ola przyjaciel Plejadian
  Sier 22, 2013 @ 00:27:49

  Jakie to jest Piękne 🙂 Pamiętam moje spotkanie w Łodzi z Barbara Marciniak oraz całymi zastępami Plajadian którzy wtedy tam byli w tym czasie 🙂 Jestem szczęśliwa że mogę brać w tym udział 🙂

 17. Monmaria
  Sier 22, 2013 @ 00:24:21

  Krystal: ”PRZEZ OKRES 3-CH dni (22-24 sierpnia) – STANIECIE SIĘ WTEDY CZYSTYMI FILARAMI ŚWIATŁA.”
  Droga Krystal, chodzi o dni 24-26 sierpnia. Tak też jest podane w oryginale, co wydaje się logiczne, bo Wielki Sekstyl utworzy się wieczorem 25 sierpnia.
  Serdecznie pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

  [dzięki Monmario, poprawiłam ten błąd — kr <3]

 18. Engel
  Sier 21, 2013 @ 23:57:03

  Wspaniale!

 19. Alicja Aniela Bramowicz
  Sier 21, 2013 @ 22:44:10

  Dziękuję Krystal, dziękuję Ewie.Czy ta medytacja nie powinna być powtarzana przez 3 dni od jutra?
  Alicja Aniela

  [poprawione: „wasze ciała zostaną przekształcone PRZEZ OKRES 3-CH dni (24-26 sierpnia) – STANIECIE SIĘ WTEDY CZYSTYMI FILARAMI ŚWIATŁA. (monitorowanie myśli)
  25 waszego sierpnia usiądź w stanie medytacji”

  Oczywiście medytować można w każdej chwili. Z pozdrowieniami — kr <3]

 20. Monmaria
  Sier 21, 2013 @ 22:16:01

  Całkowicie rezonuję z tym przekazem. Napisałam o Wielkim Sekstylu i Wielkiej Kwadraturze 13 sierpnia:
  http://monamornak.wordpress.com/2013/08/13/56-fala-nocy-akbal-15-fala-w-tzolkin-14-8-26-8-2013-sila-intuicji-bogactwo-idei-i-dostatek-25-26-8-2013-wielki-sekstyl-i-wielka-kwadratura-na-niebie/
  Serdecznie wszystkich pozdrawiam 🙂 🙂

 21. Ewa A.
  Sier 21, 2013 @ 21:41:59

  Dzięki Krystal – serdeczności !

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: