Ujawnienie ciemności jest naturalnym rezultatem przebudzenia

.

.

Hathorowie, 16 sierpnia 2013

przekazał Wes Annac

Nawet nasi drodzy, budzący się pracownicy Światła, którzy robią poszukiwania i wiedzą całkiem sporo, jeszcze nie dostrzegli niektórych z najbardziej zaskakujących prawd dotyczących waszego kabała i zakres, w jaki oni stłumili waszą historię.  A to jest ważne dla pracowników Światła i dla całej Ziemi, aby wiedzieć o tych rzeczach zanim wkroczycie do wyższych wymiarów.

Nie bylibyście w stanie wejść do wyższych wymiarów, gdyby nawet najmniejsza cząstka ciemnej energii nie została odsłonięta i olśniona przez Światło.  I to zostało już przedyskutowane wcześniej, że eksponowanie ciemności jest naturalnym wynikiem wchodzenia; indywidualnego lub zbiorowego, do coraz czystszych płaszczyzn Światła.

Wyksponowanie kabała nie może być uniknione, ponieważ jest to naturalnym elementem i rezultatem waszego zbiorowego procesu ewolucyjnego.

Konieczne jest, aby kolektyw był otwarty na absolutnie wszystko, co było ukrywane przed wami, nawet te rewelacje, które mogły być wygodniejsze, gdyby nie były usłyszaneAspekty rytuałów ciemnego kabała i akty popełnione na ich młodocianych mogą być najbardziej trudne dla wielu do zaabsorbowania, a także rewelacje dotyczące ich udziału w podziemnym handlu narkotykami i  seksem.

Nawet, gdy tu omawiamy te rzeczy, odczuwamy spadek wibracji w naszym pisarzu w związku z nimi i tym, co reprezentują.

To jest dokładnie to, co mamy na myśli potencjalne trudności ze strony nawet wielu budzących się dusz w zrozumieniu i zaakceptowaniu niektórych z najbardziej wstrząsających ciemnych prawd dotyczących kabała i tego co robili na waszym świecie.

Choć tak trudne, do zaabsorbowania i tymczasowo obniżające wasze wibracje, kolektyw musi być poinformowany o tych rzeczach jako część integralnego aspektu waszego Wzniesienia.  Pomimo szokujących rewelacji, które napotkacie, będzie wam wyjaśnione, że jest znacznie lżejsza, znacznie większa strona duchowa waszego istnienia.

Dziękuję Hathorom Słonecznych Astralnych Planów Ziemi –  Wes Annac
AquariusParadigm.com

Przetłumaczyła Krystal

Fragment z przekazu:  http://lightworkers.org/channeling/186838/hathors-influential-awakenings-accepting-unexpected-truth-and-creating-collective-

11 Komentarzy (+add yours?)

 1. Wanda Wasowska
  Sier 25, 2013 @ 17:50:00

  A skąd to słowo kabał? może być mylące, w oryginalnym tekście jest mowa o koterii, sprzysiężeniu, klice. Kabała sama w sobie jest nauką o prawach światów wyższych tak jak Kybalion, Księgi Wedy, Niebiańska przepowiednia (James Redfield, )czy Transserfing (Wadim Zeland).

  [Droga Wando, to raczej nowe słowo, kabał jest używane powszechnie od kilku lat w języku polskim od czasu ujawnienia działań elit rządzących (która także specjalizuje się w okultyzmie) i przejęte z jęz. angielskiego ‚cabal’ <3]

 2. Janina Pachuła
  Sier 21, 2013 @ 10:12:24

 3. wika
  Sier 20, 2013 @ 13:30:12

  Kochani, jutro o 3:44 czasu polskiego mamy drugą w tym roku bardzo ważną pełnię na osi Lew-Wodnik (pisałam o tym w komentarzu miesiąc temu: https://krystal28.wordpress.com/2013/07/21/brama-lwa-2013-2/#comment-31304 )
  więc z tej to obiecującej okazji zapraszam wszystkich chętnych na dzisiejszą medytację Rodziny Dusz:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-28-marca.html?view=classic 😀 😀 😀

  Stałych bywalców „Naszych medytacji” proszę o zaglądanie do wpisu „aktualności”, bo na razie znów odlatuję i nie będę na blogu Krystal umieszczać żadnych zawiadomień. Ale zdaje się już wszyscy zainteresowani wiedzą gdzie to wszystko znaleźć 🙂 (jak zwykle w górę i po skosie 😛 )

  Pięknych sierpniowych dni i nocy Wam wszystkim życżę :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* ❤ ❤ ❤

  • xylotet
   Sier 20, 2013 @ 22:07:03

   @wika ,,, zaraz ,,, zaraz ,,, a gdzie odlatujesz …. ????? ….. 😉 ….. znowu ,,,,, ?

 4. Mary
  Sier 20, 2013 @ 09:51:02

 5. Bogusz
  Sier 18, 2013 @ 23:47:45

  E tam, mnie zdziwiło tylko to, że żydzi to przodkowie trzech kosmicznych rozbitków 😛 no a tak to nie rozmyslam nad tym… No bo wczoraj mi usiadła wazka na palec, zaraz uciekla spowrotem na galazke 😛 ale byla bardzo przyjacielska, 🙂

  • Bogusz
   Sier 18, 2013 @ 23:50:10

   ps. duchowość to nasza prawdziwa natura 🙂 powracam do natury

   Pozdro ziomeczki 😀

 6. marmur71
  Sier 18, 2013 @ 22:34:36

  Czy żyjesz by mieć plan , czy masz plan żeby żyć … http://www.youtube.com/watch?v=nWPx1Fl7RrY

 7. Omstan
  Sier 18, 2013 @ 20:24:53

  To, że kabał handluje narkotykami i seksem jest powszechnie znane i to nie dziwi. Mnie nie dziwi już nawet fakt, że urzędujący premier Kosowa był dowódcą armii, która na przełomie wieków łapala w Kosowie ludzi, mordowała ich później na terenie Albanii, a ich organy wyjmowane z ciał w prowizorycznych warunkach sprzedawała odbiorcom na zachodzie.
  Faktem jest, że coraz więcej takich rewelacji będzie wychodzić na światło dzienne aż do końca 2016 roku, gdy wszystkie knowania i matactwa oraz zbrodnie wyjdą na jaw i ludzkość się o nich dowie.

  • Sabrina
   Sier 20, 2013 @ 15:18:27

   Co jakiś czas coś tam wychodzi na jaw. I gdy obserwuję reakcje ludzi na te rewelacje to widzę obojętność, w żaden sposób nie podnosi to ich świadomosci i nie budzi. Zauważam, że ludzie sa już wszystkim zmęczeni.

   • figa
    Sier 20, 2013 @ 20:35:45

    Sabrinko , Twoja diagnoza jest najtrafniejsza ! Wszyscy obserwujemy dookoła smutek i zniechęcenie rzeczywistością i walką o przetrwanie . Rozmawiam z ludźmi i wszędzie stykam się z rezygnacją i smutkiem . Większość z moich znajomych zabrała swe rodziny i wyjechała na zawsze . Stracili wiarę . Nie chcieli już tu w Polsce żyć ! Oni już nie widzieli sensu ….. Ja wciąż wierzę , że coś się zmieni , że młodzi zmienią nasz smutny Kraj , że nasza wyeksploatowana Gaja kiedyś jeszcze rozkwitnie ! Przecież to dzieło Najwyższego ! I MUSI zatriumfować !

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: