Baszar – uzdrawiająca 7 Symfonia Beethovena

.

Kochani, pragnę się z Wami podzielić tym utworem, który pomógł mi w bardzo szybkim czasie trafnie zdiagnozować i znaleźć środki do uzdrawiania przewlekłej choroby.  Moja przygoda uzdrawiania trwa 😉 kr

Fragment z sesji audio:

„Chcemy wam powiedzieć jeszcze jedną rzecz o idei uzdrowienia siebie samegoDamy wam ideę szczególnego „kuponu przyzwolenia” (ang:permission slip) , który możecie wykorzystać do przyciągnięcia wszelkiej  potrzebnej informacji w związku z uzdrawianiemWięc, gdy używacie tego kuponu przyzwolenia, ponieważ jest on ogólnie podłączony do kolektywnej wibracji energetycznej całego waszego gatunku, dowiecie się, że to na ogół działa dla większości z was w jakikolwiek sposób wasza wyobraźnia  zapragnie.  Więc zamiast konkretnych informacji na temat zdrowia, dostarczamy to teraz wam w taki sposóbI możecie to wykorzystać jak tylko chcecie, kiedy chcecie, aby wejść do właściwego stanu, przyciągając wtedy potrzebne informacje na temat problemów zdrowotnych w waszym społeczeństwie.

Jest to trzyminutowa medytacjaBardzo prostaWszystko co musicie zrobić, to położyć się w bardzo spokojnym miejscu i odtworzyć ten szczególny fragment muzyki.  Ten szczególny utwór mający właściwe wibracje pozwalające na wejście w odpowiedni stan,  pomoże przyciągnąć wszelkie informacje, lub wszelkie sytuacje, czy osoby, czy jakiekolwiek możliwości, jakich potrzebujecie na poradzenie sobie ze swoimiproblemami zdrowotnymi, a także poradzenie sobie z kwestiami odpuszczaniaWybaczenia sobieOdpuszczenia żalu, rozpaczy, odpuszczenia tych wszystkich rzeczy, które obniżają wibracje.  W celu  uwolnienia sięAby być bardziej w całości.  Ten specyficzny fragment muzyki to pierwsze trzy minuty 7-mej symfonii Beethovena  Allegretto (część 2)

Odtwarzajcie go, gdy jesteście w spokojnym stanie spoczynkuPozwólcie, aby ta muzyka was przemyła.  Te kordy są dokładnie tym, co  sięgnie do idei odpuszczenia przeszłości, odpuszczenie żalów, smutku i wybaczenia sobie i przemieszczenia się w kierunku wibracji, które przyciągną do was  informacje konieczne dla zdrowego stanu, który jest waszym przyrodzonym prawem.

~ Baszar

Przetłumaczyła Krystal

.

.

Z Wikipedii:  VII Symfonia A-dur (op. 92) Ludwiga van Beethovena powstawała w latach 18111812. Zadedykowana hrabiemu Moritzowi von Friesowi.

Premiera odbyła się 8 grudnia 1813 roku w wiedeńskiej Wielkiej Sali Uniwersyteckiej.

VII Symfonia składa się z czterech części:

 1. Poco sostenutoVivace
 2. Allegretto
 3. Presto
 4. Allegro con brio

Czas trwania: około 34 minuty.

Przez Richarda Wagnera z racji swojego muzycznego klimatu ochrzczona mianem „Apoteozy tańca”. Interpretacja samego Beethovena zawiera odniesienia do bachanaliów[1]: „Muzyka jest winem które inspiruje nas do tworzenia, ja jestem Bachusem, który daje to wspaniałe wino, aby uczynić ludzi duchowo pijanymi”.

Do najwybitniejszych interpretatorów tej symfonii zaliczają się Arturo Toscanini, Herbert von Karajan oraz Carlos Kleiber.

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. EwaB
  Sier 08, 2013 @ 22:47:19

  Pieknie dziekuje Krystal za podzielenie sie tym uzdrawiajacym Utworem i swoim doswiadczeniem. Slucham „naszego” Beethoven’a co wieczor po 3 razy- tak mi podpowiedzialo serce ( przez te 8 minut) i po dwoch dniach odczulam efekty. Uzdrawiam siebie i nie tylko.
  Blogoslawienstwa dla Nas wszystkich! Wyczuwam to cudowne zycie przed nami!!! ❤ 🙂

  Wspaniale Ewa, życzę Ci szybkiego uzdrowienia — kr ❤

 2. iskierka
  Sier 08, 2013 @ 00:12:35

  Kochana Krystal, dziękuję za podzielenie się tą informacją i pięknym, uzdrawiającym fragmentem symfonii Beethovena. Sądzę, że większość z nas jest jeszcze w procesie transformacyjnym i ta wiadomość może się bardzo przydać. Życzę Ci, jak i każdemu z nas, jak najszybszego wyjścia z tego procesu, i spotkania w 5W:)************

  dzięki, kochana Iskierko 🙂

 3. Ewa A.
  Sier 06, 2013 @ 13:40:06

  Radosnego i szybkiego finiszu na Twej drodze uzdrawiania, Droga Krystal !!! ❤

  dzięki, Ewo ❤ kr

 4. Tessi
  Sier 06, 2013 @ 09:09:55

  No to i ja słuchając tej muzyki i relaksując się znalazłam. Przypomnienie, żeby pracować nad stanem swojego zdrowia metodami Huny (może to też być praca w piramidzie Światła – własnej lub Ametystowej, albo wszelkiego rodzaju wizualizacje). Taka medytacja uchroniła mnie kiedyś przed ciężkim zakażeniem. http://www.goldenline.pl/forum/3319371/samouzdrawianie-oddechem-pranicznym/s/1#54792893

 5. Buongiorno Bonjovi
  Sier 05, 2013 @ 23:36:38

  Klasyka jest cudowna 🙂

 6. krystyna
  Sier 05, 2013 @ 21:58:02

  Dzięki Krystal serdeczne, że podzieliłas się tym cudownym utworem i swoim osobistym doswiadczeniem.
  Życzę Ci, aby Twoja przygoda udrawiania zakończyła się pełnym sukcesem.

  Pozdrawiam Ciebie i wszystkich, którzy tutaj lubią bywać i wnoszą mnóstwo dobrej energii.

  dzięki, Krysiu ❤ kr

 7. Agnieszka
  Sier 05, 2013 @ 20:35:23

  Dziękuję Krystal za ten materiał.
  Teraz kiedy mamy jeszcze czas, możemy uwolnić, puścić i uleczyć wszystko co nie jest nasze. Wszystko to co nie jest Miłością.

  Polecam Wam też artykuł na moim blogu: Akceptacja samego siebie-Louise Hay.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/07/akceptacja-siebie.html

  Pozdrawiam Was wszystkich w Miłości i Radości 🙂

  ❤ kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: