Edward Snowden ujawnia dokumenty o UFO

.

.

5 lipiec 2013

 Edward Snowden, informator o szpiegowaniu NSA,  otrzymał w piątek azyl w Wenezueli.  Widząc już dla siebie bezpieczną przystań, Snowden był skłonny podzielić się wstrząsającymi, ekskluzywnymi, tajnymi dokumentami rządowymi z  Internet Chronicle.

Sprawozdanie Snowdena wygląda tak:

Najwyższe instancje rządowe nie wiedzą co zrobić z fenomenem Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, gdyż oficjalne wytłumaczenia, że są to po prostu balony pogodowe, czy też zjawiska naturalne zostały wyraźnie obalone.  Z tych dokumentów wynika, że są to pojazdy kosmiczne kierowane przez pozaziemską inteligencję.  Najbardziej wiarygodne, choć niewytłumaczalne są wehikuły zauważone podczas, gdy opuszczają  dno morza przez otwory hydrotermicze i bezpośrednio wchodzą w orbitę okołosłoneczną.

Ponieważ dane z systemów śledzenia pocisków balistycznych i sonarów działających na dużych głębokościach są utrzymywane w państwowej tajemnicy, naukowcy nie mają  dostępu do danych o tych pojazdach.  Jednak większość kontrahentów pracujących dla DARPA  (Agencji Zaawansowanych Projektów Badań Obronnych) jest przekonana, że we wnętrzu Ziemi mieszkają istoty bardziej inteligentne od człowieka.  Jeśli się to dokładniej przeanalizuje, to ma to sens, gdyż jedyne miejsce, gdzie warunki były mniej więcej stabilne przez miliardy lat jest właśnie wnętrze Ziemi.  Istoty mogły żyć tam w innych temperaturach niż my i bez przeszkód i rozwijać inteligencję w przyspieszonym tempie.  Wydaje się jednak, że rozwijali się w takim samym tempie jak my,  lecz bez burzliwych zmienności jakie istnieją na powierzchni Ziemi.

Prezydent codziennie otrzymuje nowe informacje na temat aktywności tych istot.  Analitycy uważają, że ich technologia jest o wiele bardziej zaawansowana od naszej, tak więc nie mamy żadnych szans przeżycia w ewentualnej wojnie z nimi*.  Uważa się, że znaczymy dla nich nie więcej niż dla nas mrówki, dlatego jest mała szansa, że chcieliby zrobić wysiłek, aby się z nami skomunikować.  Plany, które się obecnie promuje to zdetonowanie bomb nuklearnych w jaskiniach głęboko pod ziemią, aby „porazić” wroga, którego nie możemy zniszczyć w nadziei, że zniechęcimy ich od ataków.

Potwierdzeniem tych informacji mają być skany uzyskane z radaru penetrującego wnętrze Ziemi (GPR), które wpadły w ręce dziennikarzy Internet Chronicles, które dowodzą istnienia wielkich kopleksów podziemnych miast wypalonych laserem bezpośrednio w diamencie.

Krytycy stwierdzą, że to, co 30-letni, były NSA i  CIA kontrahent może powiedzieć z autorytetem o naszych podziemnych sąsiadach jest już dobrze znane.  Ale skany radaru penetrującego wnętrze Ziemi (GPR), lub georadaru, które Chronicle Internet wizialo i potwierdzilo ze źródlami wewnątrz społeczności wywiadowczej, posłuży tylko do podkreślenia popularnej goryczy z powodu strategicznie zsynchronizowanych trzęsień ziemi i tsunami.

Podobnie jak PRISM oświecił nowym światłem zajścia w systemach komputerowych ECHELON NSA’y , ujawnionych w latach 90-tych, rozległe kompleksy podziemnych miast wygrawerowane laserem z czystego diamentu oczywiste na skanach georadarowych, przemienią publiczną debatę na temat równowagi pomiędzy wolnością i bezpieczeństwem.

* ciemny rząd, kryjący się za rządem amerykańskim uważa wszystkie inne cywilizacje za wrogie, bez względu na to, na jakim poziomie rozwoju duchowego one są.  Istoty, o których tu mowa (Agarthanie?), telepatycznie znają zamiary rządu i udaremniają wszelkie wysiłki agresji,  moim zdaniem.  Prawdopodobnie Snowden nie jest jeszcze zaznajomiony ze Wzniesieniem i z cywilizacjami z wyższych wymiarów.  (kr)

http://www.chronicle.su/news/snowden-reveals-ufo-documents-after-receiving-asylum-in-venezuela/

Przetłumaczyła Krystal

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. Falcon
  Lip 28, 2013 @ 17:32:12

  Pomijając treść postu w linku, proszę spojrzeć w komentarze.
  Chodzi o rzeczywiste pomniki rozlokowane na całym świecie:
  http://maciejka.nowyekran.net/post/70350,pusta-ziemia-vril-ahnenerbe-haunebu-agharta

 2. Karmel
  Lip 25, 2013 @ 12:35:47

  Ciekawe, chciałbym tylko zobaczyć realny dowód, w postaci skanu dokumentu czy filmiku w którym Snowden o tym mówi.

  • Enaeth
   Lip 25, 2013 @ 19:57:36

   To tak jak i ja.

   Czasem zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów, jak to powiadają. 🙂

 3. agata
  Lip 24, 2013 @ 17:46:32

 4. "Miarą człowieka jest to, jak radzi sobie on z niepowodzeniami." - Plutarch
  Lip 24, 2013 @ 12:29:21

  Abraham Hicks – Czuj się dobrze bez względu (napisy PL) – http://youtu.be/bu2l6XNf1zk

 5. Jasio
  Lip 24, 2013 @ 10:44:59

 6. astrolog
  Lip 24, 2013 @ 07:37:43

  Bardzo interesujący filmik. Czytałem, że USA mają już kontakt z ufo od ok. 1940 tylko nie mówią o tym publicznie oraz posiadają tajne bazy, gdzie znajdują się ludzie i kosmici.

 7. Bonjovi
  Lip 23, 2013 @ 22:24:22

  tak troche z innej beczki, czy ktoś ma dostep do polskiej wersji księgi wodnika, chciałbym calość bo wszedzie znajduje tylko pierwsze 5 rozdziałów 🙂

 8. Sławek
  Lip 23, 2013 @ 20:24:43

  Naukowo zostanie wszystko udowodnione „Księga wiedzy” no to podziwiać he

 9. Paranormal.PL
  Lip 23, 2013 @ 17:25:55

  Reblogged this on Paranormal.PL.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: