Brama Lwa 2013

 

934032_412535615510985_259471674_n

 

Ukochana Rodzino Światła, przychodzimy do was w tym inspirującym i burzliwym czasie na planecie Ziemi. Po przejściu portalu roku 2012 Ziemia w dalszym ciągu wchodzi w nowe wzory i nowe sposoby istnienia. Pokolenie indygo wychodzi na czoło, aby wypełnić swą misję polegającą na zburzeniu starych systemów i zrobieniu miejsca na to, co Nowe! Pojawia się głębokie pragnienie pokoju, wspólnoty i wolności, i to właśnie manifestuje się teraz na Ziemi. Praca, która została wykonana w przeszłości na wyższych planach po to, by stworzyć pokój i harmonię, zaczyna się teraz manifestować w formie fizycznej jako przemiana na Ziemi.

Ten okres od wiosennej równonocy w marcu 2013 do lata na półkuli północnej i dalej był okresem chaosu i zamętu. Energia indygo wyłoniła się w takich krajach jak Turcja i Brazylia, a ci, którzy tam rządzą, wciąż nie rozumieją w pełni natury tych protestów i wyzwań. Wciąż myślą oni i reagują w stary sposób 3W na wyzwanie, które pochodzi z innego poziomu, od młodych ludzi, którzy są „zaprogramowani” i dostrojeni do piątego wymiaru i wzajemnych połączeń. Ich celem jest wspólnota, demokracja, dzielenie się i zmiana wprowadzana metodami pozbawionymi przemocy.

Gdy zmierzacie ku Bramie Lwa roku 2013, nadchodzące energie galaktyczne będą intensyfikować proces przemiany i napływ nowych kodów świetlnych dla nowego roku {majańskiego – przyp.tłum.}. Będzie to jak Drzwi Sposobności, które się otwierają, a nagła i dogłębna zmiana wejdzie przez nie w wasz świat.

Brama Lwa 2013

Wiele osób pytało nas, co to jest Brama Lwa i dlaczego tak się nazywa. Odnosi się to po części do faktu, że słońce w tym czasie wchodzi w znak Lwa i energie te są integrowane przez Ziemię pod znakiem energii Lwa, kocich energii Syriusza, które są dzikie, dumne i bardzo ‚królewskie’. Ta „brama” czy też „gwiezdne wrota” to okres około dwóch tygodni, w czasie których wir się otwiera i  fala intensywnego światła z Centrum Galaktyki dostaje się na Ziemię. Ta „fala” zawiera nowe kody światła dla ewolucji Ziemi na następny rok/cykl, i jest to znane jako Planetarny Nowy Rok.

Układ gwiezdny Syriusza zawsze był blisko związany z ewolucją Ziemi i pomagał jej kiedy było to możliwe. Syrianie pomagali w założeniu cywilizacji starożytnego Egiptu po tym, jak katastrofa Atlantydy zniszczyła wszystkie poprzednie cywilizacje. Cywilizacja egipska zawierała w sobie „Gwiezdną Mądrość” i „Historię Stworzenia” Elohimów, która została przekazana Ziemi przez syriańskich Strażników Mądrości.  W starożytnym Egipcie Syrianie byli pośrednikami pomiędzy Radą Galaktyczną Centralnego Słońca i ludźmi z Ziemi. Co roku pomiędzy 26 lipca a 12 sierpnia nowa fala galaktycznego światła ze Słońca Centralnego była kierowana ku Ziemi i powiększana przez słońce będące w koniunkcji {złączeniu, czyli w jednej osi/w rzucie jedno nad drugim – przyp. tłum.} z heliakalnym wschodem {http://pl.wikipedia.org/wiki/Heliakalny_wsch%C3%B3d} Syriusza na półkuli północnej.

Syrianie przyjmowali tę energię w kompleksie piramid w Gizie i potem przekazywali kody do ziemskich siatek energetycznych, umożliwiając w ten sposób spokojny i płynny przekaz energii. Po tym, jak Gwiezdna Brama w Gizie została zamknięta, przesyły energii na Ziemię odbywały się dalej za pośrednictwem Syriusza, ale nie były one odbierane przez Ziemię z sposób spójny, i dlatego ewolucja ziemska została spowolniona, a nawet przez jakiś czas zaburzona. Jednakże w ciągu ostatnich dziesięciu lat Ziemia wzniosła się w Piąty Wymiar  i „awansowała” do statusu pełnoprawnego członka Rady Galaktycznej, i teraz przekazy przez Bramę Lwa są odbierane bezpośrednio przez nią samą oraz przez Radę Starszych i Radę Strażników Ziemi, a potem rozprowadzane przez nowe krystaliczne ziemskie sieci. W ten sposób ewolucja Nowej Ziemi będzie podążać za „wskazówkami” kodów świetlnych, które są otrzymywane od Rady Galaktycznej i Wielkiego Słońca Centralnego.

Ten proces jest stosunkowo nowy dla waszej Ziemi, i podczas gdy syriańscy Emisariusze Światła stoją na posterunku gotowi do pomocy, pozostawiają oni kierowanie nadchodzącą falą Radom Ziemi i Rodzinie Światła. A zatem, ukochana rodzino, to, co odczuwacie teraz, jest tą nadchodzącą falą światła, która zbliża się do Ziemi i jest integrowana w Świadomość Ziemi.

Fala światła: 26 lipca – 12 sierpnia

Ukochana rodzino świata, ta nadchodząca fala światła dokona skutecznej „rekalibracji” planetarnych częstotliwości do wyższych poziomów świadomości. To oczywiście oznacza, że stara „iluzja” 3W będzie się coraz bardziej rozpadać. Dla tych, którzy wciąż trzymają się świadomości 3W, będzie to wyglądać, jakby wszędzie rozpanoszył się chaos, co wzbudzi ich strach, gniew i desperację. Dla tych, którzy widzą i czują dzięki wyższej świadomości, będzie to wyglądało jakby budził się nowy dzień i nowy sposób życia, i tak oczywiście jest. Czego można się spodziewać w tym czasie? Uważamy, że kluczowym słowem będzie tu „intensywność”. Wszystko będzie się wydawać bardzo intensywne, aż surrealistyczne. W waszym życiu osobistym wszystko, co pozostało jeszcze z waszej starej świadomości 3W, trzeba będzie  usunąć i zastąpić czymś o wyższej wibracji. Może być to trudne, jeśli jesteście w emocjonalny sposób przywiązani do starych energii. Jeśli jednak po prostu to uwolnicie i zezwolicie na zmiany, będą one mogły zajść przy minimum zamętu i trudności. Chodzi po prostu o to, aby ZAUFAĆ temu procesowi i pozwolić na wszystko, co powinno się wydarzyć.

Dla tych z was, którzy uaktywnili swe ciała świetlne, będzie to jedynie kwestią zintegrowania w tych ciała nadchodzących fal światła. Równocześnie ciało fizyczne po raz kolejny będzie przechodzić uaktualnienia na poziomie DNA po to, aby forma fizyczna mogła się dostroić do nowych kodów światła dla celów dalszej ewolucji na Nowej Ziemi.

Ten napływ energii może oznaczać, że wielu z was w intensywny sposób poczuje swą KREATYWNOŚĆ i zostanie zalanych nowymi ideami. Pamiętajcie, że nie musicie natychmiast zgodnie z nimi działać, po prostu macie zaakceptować ten strumień obfitości i światła tej nowej fali. Wybierzcie to, co wydaje się wam najlepsze. Możecie również poczuć się fizycznie naenergetyzowani, i odczuć pragnienie zmiany diety i podejścia do ćwiczeń  fizycznych, aby podnieść częstotliwość wibracji waszego ciała. Może się też okazać, że czujecie się nadmiernie naenergetyzowani i niespokojni, i macie kłopoty ze snem. Nie martwcie się tym, to przeminie kiedy zintegrujecie nadchodzącą falę światła.

Ważne daty w lipcu i sierpniu, które są kluczowymi punktami tego procesu:

25 i 26 lipca – „dzień poza czasem” i „Nowy Rok”
8 sierpnia – portal 8/8 – szczytowy punkt transmisji z gwiezdnej bramy/wiru
8-12 sierpnia – kulminacja „bramy”
19-23 sierpnia – pełnia na osi Lew/Wodnik, integracja nowych słoneczno-księżycowych kodów {szczyt pełni jest 21 sierpnia o 3:45 czasu polskiego}

Nowy ludzko-anielski wzorzec ciała świetlnego i aktywacja w celu przyjęcia nadchodzących energii 

Ukochani, gdy wchodzicie w tę złotą falę światła, ważne jest abyście po prostu pamiętali, by pozostać w swym centrum, którym jest wasze Serce, oraz utrzymywali swe ciało świetlne w stanie czystym i promiennym. Pamiętajcie, że w waszym wielowymiarowym stanie „środkiem ciężkości” jest wasze Serce. Oddychajcie ze swojego Serca, wdychajcie Światło i Miłość z tego centrum, którym jest wasze Święte Serce.

I zawsze pamiętajcie, żeby się UGRUNTOWAĆ łącząc się z waszą czakrą Gwiazdy Ziemi pod waszymi stopami {ok.30 cm pod powierzchnią Ziemi}, a potem z Sercem Ziemi leżącym w jej centrum, pozwalając zsynchronizować się swemu Sercu z rytmem Ziemi, gdy pulsuje ona w harmonii z Kosmicznym Pulsem Życia.

Pamiętajcie również, aby połączyć się z waszą czakrą Gwiazdy Duszy, która znajduje się ponad waszą czakrą korony, tam, gdzie jest siedziba waszej duszy. Ściągnijcie tę energię przez czakrę korony do Serca, aby rozpaliła tu ona Boską Iskrę. Poczujcie jak wasza dusza i duch stapiają się z Boską Iskrą, stwarzając w waszym Sercu Boski Płomień waszej anielskiej istoty.

Poczujcie też, jak otwiera się wasza czakra splotu słonecznego, aby wchłonąć i zintegrować energie ze słońca i rozprowadzić je w waszym ciele świetlnym. Również czakra galaktyczna umożliwia falom światła z centrum galaktyki zintegrowanie się z ciałem świetlnym i wypełnienie go promiennym światłem Boskości.

Boska energia i blask są integrowane i potem dzielicie się nimi w nowych ziemskich sieciach światła – z Serca do Serca!

Poczujcie jak to promienne światło rozchodzi się po całej planecie po jej siatce Serc, jak idzie od świetlnych pracowników do świetlnych wojowników i całej rodziny światła, gdy manifestuje się Nowa Ziemia!

I wiedzcie, że niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie i co robicie – to WY jesteście latarniami i świetlistymi kanałami dla tej nadchodzącej fali światła!

Archanioł Michał
Przekazała Celia Fenn, 2013
http://www.starchildglobal.com/newearthenergiesjuly2013.html
Przetłumaczyła wika

55 Komentarzy (+add yours?)

 1. Sławek
  Lip 23, 2013 @ 21:15:25

  Czujecie , czujecie sie wspaniale ,czujecie to piękno, to niebo ten raj . Nowe życie , nowego siebie to dom .Ja ty my wy jedno .Chodzcie i wchodzcie drzwi otwarte

 2. piotrekkowal2
  Lip 23, 2013 @ 20:44:07

  Książę urodził się pod znakiem Lwa. Podejrzane.

  „książę” urodził się pod znakiem Raka 29 stopni. Księżyc był w Koziorożcu. kr

 3. zdzich
  Lip 23, 2013 @ 08:55:15

  Przepięknego dnia Wszystkim 🙂 🙂

 4. Ewa A.
  Lip 22, 2013 @ 20:31:47

 5. Ewa A.
  Lip 22, 2013 @ 20:22:02

 6. bonjovi
  Lip 22, 2013 @ 19:35:40

  Dlaczego statki nie odpowiadają na moje wezwanie, lezalem na trawie prawie godzine, wpatrywalem sie w niebo i wciaz prosilem ich o to by sie mi chociaż pokazali na niebie… ale nic… podobno mamy czas milosci i braterstwa, mimo to „moi bracia” nie odpowiadaja na moje prośby… czemu??

  • xylotet
   Lip 22, 2013 @ 22:25:50

   @bonjovi ,,,,, 😀 ******** 😀 ********* ,,,,,, ZrozumiałeM 😉 🙂 😀 ,,,,,
   Ps. ,,,, i „nie płacz kiedy odjadę” ,,,,, STOP WRÓĆ !!!!!!! ,,,, przepraszam ! ,,,
   ” ……… ODLECĘ ” ,,,,,,,, 😉 ,,,,,,,,,,,

  • zdzich
   Lip 23, 2013 @ 08:27:27

   Część z nich odleciała z naszej „przestrzeni” 🙂

  • Elżbieta
   Lip 23, 2013 @ 19:49:57

   Coś mi się wydaje , że niektórzy z tych osobników , zmuszeni byli odlecieć, będąc w dysharmoni z Energią naszych Serc, która powoduje napływ tak potężnego Światla z Wszechświatu, Światła , które było oddzielone od Swego Żrodła w Sercu każdego człowieka.
   Elżbieta

   • zdzich
    Lip 23, 2013 @ 21:10:01

    To też, ale główny „wkład” ma Gaja 🙂 a raczej połączenie Źródło-Gaja-Ludzkość 🙂

    • Elżbieta
     Lip 23, 2013 @ 21:23:31

     Tak . Ja Gaja Ty Gaj.
     Elżbieta

    • xylotet
     Lip 23, 2013 @ 22:38:36

     @zdzich ,,,,, 🙂 … fajnie że jesteś 😀 ,,,,, pewnie masz pomysł ,,, jak wytłumaczyć
     śpiącym że do najdalszych galaktyk jest tylko wyciągnięcie ręki ,,,, a potem że,,,
     ”śnią tylko!”,,, Siebie ,,,, i wszystkie najbardziej ekstrawaganckie rzeczy które
     potem oglądają ,,,, z ekstraterestier włącznie…. Że są ”projektorem” , ”ekranem” ,
     i ”widzem” własnych wyłącznie „Możliwości” ,,,,, że nie jest tak skomplikowanie
     , trudno itd. itp. jak „śnią” że „myślą ” ,,,, 😉 🙂 ;-D ***********

    • Sławek
     Lip 24, 2013 @ 06:57:48

     jeżeli nie chcą nic na siłę . Uszanowanie wolnej woli.

    • zdzich
     Lip 24, 2013 @ 09:57:17

     Marku 🙂 sam to jasno wytłumaczyłeś 🙂 wiec cóż dodać 🙂
     Fajnie że jesteś 🙂

    • xylotet
     Lip 25, 2013 @ 00:04:17

     @zdzich ,,, Fajnie że MY wiemy ,,,, a jeszcze Fajniej że coraz więcej Istot też TO zaczyna Wiedzieć ……. 😀 😀 *************** ,,,, bo bez NICH ,,,,nie było by NAS ,,,
     😀 **********

 7. and777
  Lip 22, 2013 @ 13:55:20

  „I wiedzcie, że niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie i co robicie – to WY jesteście latarniami i świetlistymi kanałami dla tej nadchodzącej fali światła!”
  I o to chodzi aby nie oceniać że coś jest z ciemności czy światłości, np. różnego rodzaju przekazy tylko stawać się tym kanałem dla spływających informacji. Analizując to włączamy umysł który ocenia, wartościuje co dla nas dobre a co odrzucić bo z ciemności lub ktoś powiedział że to nie dobre. Aby oceniać trzeba znać PRAWDĘ. To tak jakby ktoś mówił że odnalazł drogę, jest na właściwej drodze idąc nią ale nie będąc jeszcze u celu.
  Po to stajemy się kanałem aby przenikały informacje które nas odmieniają i transformują.
  Pozdrawiam.
  and777

  • Sławek
   Lip 22, 2013 @ 23:45:06

   No ja kibicuję Tuskowi i Rostowskiemu no naprawdę chłopaki się starają , ja tam lokalnie znajomi, rodzina a oni cały kraj to jest wyzwanie, OBUDZIĆ

  • zdzich
   Lip 23, 2013 @ 08:49:17

   By być „pełnią” przenikają nas wszystkie informacje 🙂
   Świadomie uczestniczymy w tych, dających dla nas najlepsze doświadczenia 🙂

   • Dorota
    Lip 23, 2013 @ 12:24:58

    Świadomie kreując te doświadczenia, które najlepiej służą naszemu rozwojowi 🙂

    • Elżbieta
     Lip 23, 2013 @ 15:21:49

     Gdy odzyskasz , człowieku swoją Boską Świadomośc, zauważysz co robiłeś, dotrze do Ciebie , że TY cały czas starałeś się wejść w systemy, program , które są chore , TO one są chore , TY Jesteś Doskonały. A więc wybacz sobie obwinianie , siebie za nieumiejętność życia w czymś co Jest sztuczne. Wybacz sobie , że zmuszałeś siebie , swoje Ciało do czegoś , co bez Twojej uwagi rozsypie się. A potem weź Prysznic z wielobarwnej wody , I rozpocznij Swoje Tworzenie, na koniec wypowiedz Z Wolą BOGA, TERAZ. to tylko tyle, Pozwól się dziać.
     Elżbieta

    • Dorota
     Lip 23, 2013 @ 18:54:03

     Elżbieto, spokojnie 🙂 ❤ Czy zauważyłaś uśmiechniętą buźkę po moim wpisie? 🙂
     Moje doświadczenia są cieplutkie 🙂 , miłe 🙂 i bardzo zrównoważone 🙂
     Jest OK 🙂 <3<3<3

    • Elżbieta
     Lip 23, 2013 @ 18:59:47

     Dorota, to nie było do Ciebie.
     Po prostu tak to umieściłam.
     Jest to uzupełnienie do tego co napisałaś.
     Pozdrawiam Elżbieta

    • Dorota
     Lip 23, 2013 @ 20:25:48

     Elżbieto, ❤ 🙂 ❤

 8. wika
  Lip 22, 2013 @ 13:39:07

  Kochani, dziś o 20:15 czasu polskiego jest pełnia, niezwykle interesująca…bo słońce za parę godzin wchodzi w znak Lwa, zaś księżyc w opozycyjny do niego znak Wodnika, i jest to układ, że tak powiem, klasycznie „new-age’owy”, bo to i Wodnik, czyli jedność i braterstwo, i Lew, czyli nasza indywidualna świadomość i promienna, słoneczna moc. Każde z nas jest słońcem (Lew) swojego świata, a równocześnie zanurzeni jesteśmy w niezmierzonej wspólnej przestrzeni (Wodnik), w której wszyscy się mieścimy – to jak niezliczenie wiele gwiazd na niebie, każda drogocenna i jedyna w swoim rodzaju, ale nie jedyna tak w ogóle… 😉 a przestrzeń, w której się mogą pojawić, jest od nich i tak nieskończenie większa 😀 A za niecały miesiąc pełnia powtórzy się dokładnie w tych samych znakach, i te dwa układy niejako obejmą klamrą cały ten okres początku nowego roku majańskiego wraz z Bramą Lwa, z czego wyciągam wniosek, że w tym roku jest ona ważniejsza niż zazwyczaj 🙂 Dajamanti mówi, że energie są tak silne, że to aż dziw, że tu wszyscy nie latamy… 😉 (no cóż, niektórzy już ćwiczą, jak słyszę, i to nie tylko latanie, ale i inne ‚magiczne’ właściwości, które teraz są już na wyciągnięcie ręki 😀 )

  Z tej to wzniosłej okazji i ja robię sobie urlop od tłumaczeń i od internetu 😉 ale nieustannie zapraszam na nasze wspólne medytacje – ‚menu’ medytacji na ten tydzień jest jak zwykle w aktualnościach:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/?view=classic
  link do blogu jest po prawej stronie jako obrazek 🙂
  W tym czasie nie będę też oczywiście robić moderacji komentarzy, więc niektóre mogą trochę dłużej leżeć w skrzynce niż na co dzień, czekając aż Krystal je przeczyta (o ile też nie zrobi sobie urlopu:), proszę Was zatem o cierpliwość 🙂

  Pełnego magii przejścia przez naszą lwią bramę Wam wszystkim życzę i cudownych doznań we wspólnej – naszej i Gai – rozszerzającej się nieustannie świadomości 😀 😀 😀 ❤

  • Teresa
   Lip 22, 2013 @ 18:36:23

   Małgosiu, cudownego odpoczynku i wracaj do nas 🙂

  • krystal28
   Lip 22, 2013 @ 19:20:41

   Kochana Wiko, życzę wspaniałego odpoczynku i dziękuję z całego serca za prowadzenie blogów z takim entuzjazmem i wytrwałością podczas mojej niedyspozycji 🙂 ❤

  • xyluś
   Lip 22, 2013 @ 22:08:54

   @Gosiu 🙂 ,,, gdyby nie było telefonów to pewnie bym się rozpłakał 😉 😀
   ,,,, co do latania to wszyscy latają ,,,, tylko rano wolą udawać że ich w domu nie
   było ,,,, oni tylko grzecznie spali 😉 ,,, i nic więcej ,,, 😉 ,,,, karta pływacka ,,,
   karta rowerowa ,,, prawo jazdy ,,, itd. itp. ,,,, to jak tak latać ????? ,,,bez dmuchania w alkomat ?!, bez licencji ?! ,,,,bez pozwolenia odpowiednich organów ?????!!!!!?????!!!!!!! 😦 ,,, tak nie
   wolno !!!!!! ,,,, oczywiście dla ogólnie pojętego bezpieczeństwa 😦 😉 🙂 ,,,,,
   🙂 FAJNEGO URLOPU ,,,, bez pozwoleń i licencji 😀 *****************************

  • figa
   Lip 23, 2013 @ 06:20:48

   Kochana Wiko , wspaniałego wypoczynku ! Ładuj swoje ,,akumulatorki” i wracaj do nas , kochamy Cię !

 9. Tobi
  Lip 21, 2013 @ 21:27:10

  Bardzo piękny i bardzo ważny, niezwykle pomocny w codziennych bojach i na czasie przekaz, dzięki Krystal, dzięki Wiko, bez Was byłoby trudniej 🙂

 10. wika
  Lip 21, 2013 @ 20:31:33

  Kochani,serdecznie zapraszam dziś na medytację Jedynego Serca:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-jedynego-serca.html?view=classic
  😀 😀 😀

 11. margo0307
  Lip 21, 2013 @ 20:02:52

  „..czy przeczytałeś ten “przekaz” Petry używając intuicji i serca?..”

  Dziwne… 😛
  To naprawdę bardzo dziwne bo to, co pisze Elżbieta, jest bardzo podobne do tego, co odkryli i nadal odkrywają naukowcy interpretując przekaz od Michała Anioła przekazany nam we freskach, które namalował 500 lat temu, a które znajdują się
  w Kaplicy Sykstyńskiej… 😀 😀 😀

 12. Inka95
  Lip 21, 2013 @ 17:08:52

  Dziękuję 🙂 Prześliczny przekaz.

 13. Ewa A.
  Lip 21, 2013 @ 13:37:25

  Piękny przekaz ! – dziękuję WAM – M. i W. 🙂

 14. zdzich
  Lip 21, 2013 @ 11:25:17

  • Elżbieta
   Lip 21, 2013 @ 14:17:37

   Koham się
   Ufam Sobie.
   Tylko tyle I aż tyle.
   Wejdź Świadomości Człowieka
   do swojej Świątyni
   Masz Ją pomiędzy łopatkami
   Poczuj pieczenie, rozchodzące sie ciepło.
   wyjdź ze stanu zachwytu
   wyjdź ze stanu zamartwiania
   Stań po środku.
   Poczujesz zadowolenie I szczęście
   poczujesz siebie.
   I będziesz zaskoczony , przyjemnie zaskoczony
   jak odmienną wibracją Jesteś
   od tej którą czułeś wcześniej I myślałeś
   że nią Jesteś.
   Zostaw techniki , wierzenia, które wszyscy
   praktykują,
   odszukaj Siebie w Sobie I Zaufaj,
   Zauważ , wszystko już Sam dla siebie przygotowałeś.
   Pomyśl, wypowiedz, rozkaż
   Jestem Wzniesiony
   a później obserwój jak do tego doszedłeś.
   Czas zniknie , kiedy?
   Zależy to od Ciebie.
   Od tego kiedy Zaufasz Sobie.
   Elżbieta

   • zdzich
    Lip 21, 2013 @ 15:33:14

    Elu 🙂 🙂

    • Elżbieta
     Lip 21, 2013 @ 16:20:27

     Tak, jest jeszcze coś. Teraz jest ten czas aby podzielić się tym.
     Błogosławię I wybaczam wszystkim Energią , które były tutaj na naukach, rozwiązuję z nimi połączenia. Zwijam scenę na której odgrywałam role matki, ojca, dziecka w celach naukowych.
     Czas nauki dla nich sie skończył, teraz egzamin . Pokarzcie moje kochane stworzenia czego nauczyliście się.
     Chcieliście podłączyć mnie do komputerów, a ja wam mówię , nie da rady. Każdy computer jest miliony razy wolniejszy , ma mniejszą pojemność, a więc podłączenie jest zagrożeniem dla jego egzystencji. Usuńcie wiarę w technikę , rozpocznijcie doskonalenie siebie, aby utworzyć swoje ciało , które będzie obrazem Was. Przeszliście różne lekcje poprzez obserwację mnie, wiedzieliście kiedy moje wibracje wzrastają, poprzez różne wiadomości , staraliście sie spowolnić moje zakończenie szkolenia. Twierdząc , że Jestem Aniołem w Ciele człowieka , głosiliście tylko cześć prawdy. Posiadam w Sobie wszytkie Energie , którymi Jesteście, Ja je stworzyłam. A wiec teraz , oczekuję zwrotu mojej Energii, zaporzyczonej Wam na czas przebywania w Moim Domu , na Tej Rajskiej , natualnej, samowystarczalnej Planecie, Taką Ją Stworzyłam.
     Moją dziedziną której was nauczałam jest oczyszczanie, kolorem fiolet połączony z indygo. Kochany Boże Człowieku, Stwórco, przypomnij sobie, czas zakończyć nauczanie I przystąpić do egzaminowania.
     Elżbieta

   • piotrekkowal2
    Lip 21, 2013 @ 21:02:09

    Kim Ty jesteś?

  • krystal28
   Lip 21, 2013 @ 18:41:22

   Drogi Zdzichu, czy przeczytałeś ten „przekaz” Petry używając intuicji i serca? Petra umieszcza swoje teksty, liczne komentarze i polemiki, które przypominają 3W potyczki ego z innym czytelnikami na stronie Ligthworkers.org. Specjalizuje się w podniszczaniu innych przekazów i czanelerów. Według mnie, ta prawdopodobnie agentka ciemnych, spełnia swoją rolę wzbudzając strach i nieufność do naszych Świetlanych braci kosmicznych. Choć jej działalność jest dobrze znana stałym czytelnikom Ligthworkers.org to zawsze są nowi, których łatwo jest przekonać do swojej agendy. Najlepiej czytać takie „przekazy” z otwartym umysłem i sercem. Pisząc to przyznaję, ze jest wiele przekazów od ciemnych podszywających się pod Galaktyczną Federację lub inne istoty ❤

   • zdzich
    Lip 21, 2013 @ 19:33:52

    Tak droga Krystal 🙂 zdaję sobie sprawę, podałem lin do tego przekazu, by pokazać jak rożne są drogi manipulacji, a zarazem,że „ostrzeżenie” tam przedstawione jest nadal aktualne 🙂 i to, że wszyscy czując się, będąc Źródłem, czuja że, to co odrzucamy jest nami, nawet uciekając od tego 🙂 czy Źródło ich odrzuca ?

    tak jak napisałam: „przyznaję, ze jest wiele przekazów od ciemnych podszywających się pod Galaktyczną Federację lub inne istoty”. To ze inni żartownisie podszywają się pod GF nie oznacza ze Świetlni kosmici nam nie asystują (wiele jest na to dowodów z różnych źródeł od lat). Źródło nikogo nie odrzuca w tym matriksie gry światła i cieni, chodzi o to, abyśmy się nie wystraszali (tak jest cel ciemnych w fałszywych przekazach) i wierzyli w proces boski; wszystko jest tak jak ma być ❤ kr

   • zdzich
    Lip 21, 2013 @ 19:42:37

    A podając link miałem na myśli konkretnie ten http://2012allabout.blogspot.com/2013/07/planeta-map-od-sanandy-2013.html w między czasie wrzucili następny 🙂
    ale moja wypowiedz z poprzedniej odpowiedzi pozostaje ta sama 🙂 tym bardziej że mam przesłanki z własnych doświadczeń, by o tym mówić, ale w przyszłości nie będę poruszał tych tematów 🙂
    pozdrawiam serdecznie 🙂

   • Dorota
    Lip 21, 2013 @ 20:11:08

    Krystal, wydaje mi się, że Zdzich skopiował adres strony głównej i dlatego otwiera się ten przekaz od Petry. Jak ja w południe tam wchodziłam było to:
    http://2012allabout.blogspot.com/2013/07/planeta-map-od-sanandy-2013.html

    chyba o to chodziło Zdzichowi ……
    ❤ 🙂

  • xylotet
   Lip 21, 2013 @ 23:40:42

   @zdzich 😉 🙂 😀 **********

 15. mały_miecz
  Lip 21, 2013 @ 10:28:58

  teraz to jestem ciekaw co ma się wydarzyć a nawet bardziej gdzie. Po tym jak mieliśmy mieć sztorm słoneczny do którego nie doszło i słońce całkowicie się uspokoiło oraz ta zwiększona aktywność w pasie pierścienia ognia na Pacyfiku, zapowiada się naprawdę interesująco.
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

  ps. J.P Morgan płonie, a właściwie cześć ze złotem,
  link:http://www.investingchannel.com/article/255688/BREAKING-Massive-Fire-Reported-in-JP-Morgan-Basement-Vault-Gold-Force-Majeure

 16. Agnieszka
  Lip 21, 2013 @ 10:02:33

  Wspaniałe wieści, dziękuję Małgosiu 🙂

  Poczytajcie w tym wspaniałym czasie -Rozważania na temat szczęścia !

  Czym jest szczęście?
  Pewien człowiek, który był wciąż smutny i nie potrafił odnaleźć w życiu radości, usłyszał podczas przechadzki w parku śpiewającego cudnie ptaka:
  – Zazdroszczę Ci – powiedział, stanąwszy pod drzewem – Musisz być bardzo szczęśliwy, skoro tak pięknie wyśpiewujesz swoja radość.
  Ale ja nie dlatego śpiewam, że jestem szczęśliwy – odpowiedział ptak – jestem szczęśliwy, dlatego że śpiewam.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/07/rozwazania-na-temat-szczescia.html

 17. Sławek
  Lip 21, 2013 @ 09:56:26

 18. Sławek
  Lip 21, 2013 @ 09:32:45

  I tyle na temat.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: