Cieszcie się tymi doświadczeniami ‚pomiędzy’

 

316405_416267518471128_875189490_n

 

Dziś jako uzupełnienie do wczorajszej Aluny jeszcze jeden przekaz z serii „ABC przejścia” 🙂  Kiedyś w trakcie rozmowy ze swym ‚anielskim kontaktem’ usłyszałam od archaniołów „Choć możecie tego nie czuć, wasze ciała zmieniają się nieustannie, są coraz subtelniejsze… teraz, gdy w trakcie tej rozmowy oboje jesteście skupieni na bardzo subtelnym świecie, gdyby twój tata wszedł do twojego pokoju, mógłby przełożyć przez ciebie rękę, bo w tym momencie oboje jesteście w świecie fizycznym tylko hologramami; a potem koncentrujecie się na bardziej ‚ziemskich’ sprawach i ‚wracacie’.” Coraz więcej osób zaczyna widzieć na co dzień subtelne wymiary i zamieszkujące je istoty. Smok o tym, czemu  ‚znika’ nasz czas mówił już parę razy, tu jest jeden z tych przekazów:  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2012/10/sprawy-ostatecznie-wskocza-na-swoje.html . Przenikanie się różnych poziomów rzeczywistości jest naszą codziennością i w coraz szerszym stopniu będziemy to zauważać. Może być śmiesznie… 😉 ale to wszystko jest całkiem ‚normalną’ sprawą, więc po prostu cieszmy się tymi nadzwyczajnymi doświadczeniami, staliśmy przed wcieleniem w długiej kolejce, żeby dostać bilet do tego wyjątkowego ‚kina’… 😀 😀 😀  wika

Zdajemy sobie sprawę, że do tych, którzy pragną podnieść swe wibracje i się wznieść, kierowanych jest mnóstwo przekazów, a zatem ten jest dla tych, którzy mają kłopoty z przebywaniem w swym ciele. Albo, żeby to uściślić: ta wiadomość jest dla Ciebie, gdy osiągniesz punkt, w którym będziesz mieć trudności z pozostaniem w ciele, o ile jeszcze do tego punktu nie doszłaś/doszedłeś.

Istnieje powód, dla którego wasze ciało nie dogoniło jeszcze ‚miejsca’, w którym przebywacie na planie mentalnym. Dzieje się tak, ponieważ ciało jest zaprojektowane do tego, aby funkcjonować w takiej rzeczywistości, jaka jest teraz. Innymi słowy, nie moglibyście pozostać w rzeczywistości, jaką wybraliście; wznieślibyście się i zniknęli z życia otaczających was ludzi. To może się wydawać waszym celem, ale w tym doświadczeniu nie chodzi o osobiste wzniesienie. Już to zazwyczaj zaliczyliście, już to znacie. Jesteście tutaj dla większych rzeczy. Dlatego wasze ciało oddaje wam przysługę, nawet jeśli wydaje się, że was powstrzymuje.

Może to dla was stanowić niejakie wyzwanie. Aktualnie przez te wyzwania przechodzicie, więc nie musimy się bliżej tym zajmować. To wszystko może nie funkcjonować poprawnie, gdyż nieustannie tracicie ugruntowanie, a potem jesteście ściągani z powrotem. Nie mówimy nawet o waszych próbach zamanifestowania w waszym życiu pewnych rezultatów. Mówimy raczej o pewnych sprawach całkiem podstawowych, które powinny stanowić matrycę tego, jak funkcjonuje człowiek. Pojawiają się dziwne artefakty rzeczywistości. Będziecie widzieć ich coraz więcej, kiedy odbijacie się wciąż tu dookoła, aż zaczną się wydarzać naprawdę z pozoru fantastyczne i szalone rzeczy, raczej z natury interesujące i zabawne, a nie coś, czego można by się obawiać.

Rozumiemy jednak, że wszystko to może być frustrujące. Po pierwsze, potrzeba wiele mentalnego skupienia do wykonania pozornie przyziemnych rzeczy, do których wasze ciało jest zaprojektowane, ale które wasz umysł już przekroczył. Możemy wam dać tylko jedną radę: po prostu płyńcie z nurtem i pozwólcie rzeczom dziać się. Cieszcie się nimi, gdyż jest to interesujący rodzaj doświadczenia.

Wasze ciało jest inteligentne, ponieważ jest częścią Gai, i ono dobrze wie, kiedy zbiorowość Gai wznosi się w wibracjach na tyle, aby mogło się ono przekształcać, a równocześnie nie spowodować, że znikniecie z tego świata. I to ciało będzie się rozwijać w tym właśnie tempie, albo troszkę przed zbiorowością lub za nią, ale generalnie blisko niej. To już zaczyna się dziać, ale stopniowo. Więc jesteście w tym stanie ‚pomiędzy’, właśnie teraz przez to przechodzicie, a dla wielu z was jest to dopiero początek.

Z miłością –
Smok

Przekazał smok Brian, 16 lipca 2012
http://lightworkers.org/channeling/185314/staying-your-body
Przetłumaczyła wika

28 Komentarzy (+add yours?)

 1. marmur 71
  List 15, 2013 @ 14:40:05

  Mucha lata , to w prawo to w lewo
  to siada na stole , ja motyle wole
  Kolorowe ,tęczowe , w słońcu się mieniące
  ich miłe trzepotanie skrzydłami na łące
  A motyl to taki wodzirej wędrowny
  gdy trzeba przycupnie, jak kot , taki łowny
  na nektar co z kwiatów po cichu wyjada
  Tak z kwiatka na kwiatek , chyba że deszcz pada
  A mucha się patrza i mówi cholerka
  a ja w życia gównie , nikt na mnie nie zerka
  Od pysznego żarcia ciągle odganiają
  i wcale to łapki mi tu nie podają
  A motyl ech , z urody swej słynie
  O matko a co to ? on na wietrze ginie
  Bo burza nadeszła , kosi wszystko równo
  a mucha – ja chociaż po uszy ale chowam się przed burzą
  w ciepłe i bezpieczne g…no (mister motyl i dottor mucha)

  http://www.youtube.com/watch?v=aNYjOVo5IEw Szczęście jest jak byk
  spróbuj złapać je za rogi

 2. wika
  Lip 19, 2013 @ 01:24:09

  Na temat wpisu Dajamantiego
  (fragmenty rozmów z facebooka na dole zakładki http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/p/milion-impulsow-od-czakamrati.html) ktoś zadał dziś pytanie:
  „Czy ta fala która rozwali elektronikę przyjdzie w tym roku czy w następnym, a może wiesz w którym miesiącu? Na jesieni mam wyjechać na 3 tygodnie i trochę się boję tego co się będzie dziać a ja będę poza domem.”
  Nie mam zielonego pojęcia, i Dajamanti pisał, że też tego nie wie – sami to tworzymy w tej również chwili. Niektóre zmiany są podobno rezultatem ‚osobistej umowy’ Stwórcy i Gai, o której nie mają pojęcia nawet archaniołowie… 🙂 Wczoraj padło takie pytanie: „Czy wiesz coś na temat, że podobno w pewien sposób ‚przekroczyliśmy’ ostatnio, niespodziewanie nawet dla Metatrona-fachowca, pewne struktury krystaliczne i teraz jesteśmy bardziej płynni niż to było w planie? I Gaja też”
  i Dajamanti odpowiedział „Tak, jest w tym trochę prawdy. Było zaplanowane, iż człowiek pięciowymiarowy ma być nadal fizyczny, tylko jego ciało powinno wysyłać światło pięciowymiarowe, aby utrzymać się w tym wymiarze. Natomiast na dzień dzisiejszy, nasza Gaja zrobiła ogromny krok naprzód i ciało człowieka zaczęło przemieniać się coraz bardziej i bardziej w subtelniejsze, które nie było w planach, tak zwanej „rady”. Ale jest to ewolucja i nikt tak naprawdę nie wiedział, jak Prawa Wszechświata to wszystko zorganizują.” Tak więc mamy ufać i płynąć z nurtem, a resztą się nie przejmować… 😉 (order z arbuza za całokształt i tak mamy w kieszeni 😛 )

 3. piotrekkowal2
  Lip 18, 2013 @ 11:58:28

  To dobrze bo trochę sie przestraszylem tego saurona.

 4. Mary
  Lip 17, 2013 @ 20:20:14

  Dr Rath – Sztafeta życia

 5. bonjovi
  Lip 17, 2013 @ 20:07:21

  Nie wiem czy dobrze zrozumiałem… Wszystkie starania, medytacje mimo że przybliżają nas do 5W to ciało nas ogranicza (tych niektórych) no cóż może to własnie ja do nich naleze… ale nie wazne, dlaczego cialo nie może podnieść swoich wibracji? Co musi sie stac żeby wznieść sie jako jednostka? Czemu niektórych nie dotyczy ten problem? Ehhh….

  a tak btw to od 10 do 13 możemy obserwować deszcz perseidów, oby nocne niebo było czysciutkie 🙂

  • zdzich
   Lip 17, 2013 @ 20:47:49

   Może odwróć pytania, co mam tu do roboty, może pomoc Gai, może co innego i takie ciało jakie jeszcze masz pomaga Ci w utrzymaniu się w tu i teraz 🙂

  • mały_miecz
   Lip 17, 2013 @ 23:02:04

   a może tu chodzi o to żebyś był przekaźnikiem wibracji, ściągasz je przez duszę i chakry do ciała i rozprowadzasz po świecie, ja tak to sobie tłumacze jako swoje miejsce w pracy. Nie zapominaj też że wiadomo że się wzniesiesz nie wiesz tylko kiedy, zrelaksuj się i pomyśl sobie że masz możliwość oglądania spektaklu tutaj jaki zaczyna się.

  • Bonjovi
   Lip 18, 2013 @ 20:17:07

   No dobra… Ale skoro mam wolną wole to nie mogłbym mieć ciala swietlistego ktore zmieniało by swoja postac na fizyczna kiedy tylko bym tego chcial? hmm i wtdy bym wypelnial swoja role w byciu przekaznikiem i wiele innych… czemu jeszcze musze tkwic w swiecie dualności i ograniczen… mam tego serdecznie dosyc

 6. jasieq9
  Lip 17, 2013 @ 19:21:33

  Witam Wszystkich serdecznie…jak widać jestem Tu nowy i jeżeli ktoś może mi pomóc w sposobie „poruszania się tutaj” będę wdzięczny … Pozdrawiam

 7. Renata
  Lip 17, 2013 @ 17:01:51

  Z wyjaśnienia Dajamantiego wynika, że NESARA już został wprowadzony!Na tę okazję muszę upiec pyszne ciacho! Swoja drogą muszę podjąć drażliwą kwestię wielu przekazów, których wszyscy się naczytalismy min. o energetycznych kokonach nakładanych na masonów czy eksmisji tych ludzi na inną planetę. Jak widać nic takiego nie było i nie ma. Myślę, że część niskich istot sprytnie manipuluje chenellerami i karmi się potem energie ludzi, którzy podpinają się pod te rewelacje.Póki co Dajamanti jest krystalicznie pewny i tego się trzymajmy.

 8. KOSMITA
  Lip 17, 2013 @ 17:00:14

  Dzięki Małgosia (Wika), ja to wszystko czuję o czym piszesz,…czuję całym sobą te zmiany mego ciała (czuję się coraz młodszy, nie tylko w myślach, ale normalnie w realu…:D) i wciąż poszerzającej się świadomości… Pięknie jest obserwować te zmiany świadomie. Pozdrawiam serdecznie. 😉 😀

  • wika
   Lip 17, 2013 @ 22:55:16

   Dzięki, Mieciu, łap i Ty kołysankę (aktualnie jest 5 pięter niżej;), bardzo piękna, ululałam się na niebiańsko i celtycko… 😉 czego i Tobie życzę :********************* ❤ ❤

 9. wika
  Lip 17, 2013 @ 15:26:47

  Kochani, Dajamanti o ‚wiecznym ciele’, świeże info, w tej zakładce na samym końcu:
  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/p/milion-impulsow-od-czakamrati.html

  Ostatnia fala przemian energetycznych wciąż się w nas asymiluje i jej emocjonalne reperkusje wciąż odczuwamy, dlatego kojąca moc przyrody i żywiołów bardzo nam się przyda, również w postaci medytacji… 😀
  Dlatego dziś proponuję medytację szczęśliwej wody:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-szczesliwej-wody.html?view=classic
  …a jutro śpiew przestrzeni:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/05/medytacja-spiewu-przestrzeni-26-maja.html?view=classic
  Poza tym lody z malinami są bardzo dobre…ewentualnie maliny bez lodów, co kto tylko lubi 😛 dużo radości dla wszystkich, w dowolnej postaci 😀 😀 😀

  PS. (po medytacji) No tak, człowiek się obżera lodami i wymądrza, a tu środa się z czwartkiem przestawia…no zupełnie zapomniałam, że to dziś medytacja Kręgu Uzdrawiającego…bardzo przepraszam stałych bywalców, zazwyczaj nie miewam takich pomyłek, widać wielowymiary się nałożyły na siebie 😉 Może po prostu potrzebowaliśmy dzisiaj tego akurat?…to jedna z najbardziej ‚globalnych’ i dynamicznych medytacji, zakładam, że się Gai przydała w ten bardzo ‚wodą podszyty’ dzień… 😉 😀 ❤

  • mały_miecz
   Lip 17, 2013 @ 18:53:20

   100g maliny ma 29kcal (kalorii) więc zostańmy przy nich, lody; niektórzy muszą tutaj zostawić w końcu jest lato i trzeba będzie się pokazać na plaży 🙂

   • wika
    Lip 17, 2013 @ 19:25:21

    No popatrz, a ja czytałam całkiem inne przekazy na ten temat… 😛 😉 że kalorie są mitem, a raczej światłem, jak i wszystko inne; że jesteśmy doskonali tacy jacy jesteśmy; oraz że sformułowania typu „muszą” i „trzeba” należą do starego słownika 3W, stworzonego przez system… 😛 😛 😉 Ale wolna wola, kto chce lody, zapraszam do mnie, kto tylko malinki, Mały Miecz stawia 😀

  • Dawid
   Lip 17, 2013 @ 21:07:13

   Piękna ta medytacja szczęśliwej wody 🙂 aż się człowiek lepiej po Niej czuje, mimo że zakwasy dają o sobie znać 😀 Impreza z jednorożcami, to by było coś 😉
   Miłego wieczorka życzę 😉

 10. Sabina
  Lip 17, 2013 @ 14:51:15

  A ja często mam dziwne odczucia co do mojego ciała , czasami jest dla mnie jak obcy,”martwy” kombinezon i wtedy czuję się w nim jakoś obco ,po chwili to uczucie mija i ja to znowu ja -moja świadomość plus ciało ale już zintegrowane 🙂 Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów 🙂

 11. mały_miecz
  Lip 17, 2013 @ 14:16:35

  w końcu! to jest chyba jeden z tych przekazów który mnie dotyka w 100% no na reszcie wiem czemu nawet wibracje jakie próbuje w czasie medytacji przywołać są dla mnie jakieś za słabe, ale takie życie jak jest się uzależnionym od za wysokich wibracji , no i to że czuję jak mnie wywala z połączeniem z Gają wszystko w końcu stało się jasne. No cóż teraz pozostaje jedynie mi wyprawiać między wymiarowe imprezy z kosmitami 🙂

  Tak po za tym to jutro przewiduję się 50% na pojawienie się burzy słonecznej więc czas iść się opalać.
  http://www.spaceweather.com/
  a i będziemy mieli niepowtarzalny układ z 21 na 22, 13 „gwiazda Dawida” w tradycji judaistycznej, może być ciekawie na świecie.

  • jooota
   Lip 19, 2013 @ 14:08:09

   ” będziemy mieli niepowtarzalny układ z 21 na 22, 13 “gwiazda Dawida” w tradycji judaistycznej, może być ciekawie na świecie.” oooooh… prosze.. prosze.. prosze napisz cos wiecej ;D

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: