O strukturze wszechświata

DJ Ani

 

 

Dziś trzeci odcinek z serii „Między nami archaniołami” czyli ciąg dalszy doniesień od mojego ‚anielskiego kontakta’ 🙂

„Podział na wymiary czy ‚poziomy wszechświata’ jest wytworem umysłu. To wszystko jest płynne. Żeby doświadczać, świadomość odszczepia część siebie, która staje się tym, czego doświadczamy, po to, żeby móc to z pozornego dystansu obserwować. Wszystko to zawsze dzieje się w Źródle, nigdy poza nie nie wychodzimy. To są nasze wewnętrzne światy, nie ma innych. I to my decydujemy, w jaki sposób chcemy je postrzegać.

Ludzki intelekt przez długi czas zajmował się głównie oddzielaniem, skupiał się na pojedynczych rzeczach i je porównywał. Dlatego w waszej metafizyce i nauce jest tyle podziałów. Jesteście nauczeni, by pojmować świat w klatkach, sekwencjach, pakietach. Wcześniej wasz umysł działał bardziej syntetycznie, płynnie. Dusza jest ‚ciągła’, ogarnia wszystko całościowo. Wasz umysł też możecie tak wytrenować, pozwolić mu rozszerzyć się, rozszerzając świadomość.

Dobrym ćwiczeniem może być obserwowanie kilku ‚obiektów’ na raz – najpierw dwóch, potem więcej. Chodzi o to, żeby umysł nie skupiał się tylko na jednej rzeczy. Skupienie umysłu potrzebne jest do wyrażania intencji czyli do stwarzania, a nie do obserwacji świata. Obserwacja w istocie też jest stwarzaniem, ale gdy kawałkujecie świat, żeby go pojąć, wasza świadomość się zawęża.

Możecie na przykład obserwować dwie osoby równocześnie, a potem trzy i więcej, dostrzegając również szczegóły, od razu dotyczące ich wszystkich. W ten sposób wasz umysł się rozszerzy, jego świadomość istnienia różnych aspektów będzie większa, i będzie miał on dostęp do paru wymiarów na raz.

Wymiary w istocie też są czymś płynnym, i gdy mówicie, że oddziela się piąty wymiar od trzeciego i czwartego, w ten sposób decydujecie, że chcecie to tak postrzegać. Wcale nie jest to niezbędne. To jest jedno kontinuum, a świadomość możecie traktować jak suwak, płynnie przechodząc przez różne częstotliwości, bądź też po nich skacząc. To jest kwestia waszego wyboru, a nie ‚porządku wszechświata’. Sami tworzycie te reguły, żeby móc świat zrozumieć. Jeśli wierzycie, że wasz wszechświat się teraz dzieli na osiemdziesiąt czy ileś poziomów, to w takim świecie będziecie żyć, takiego rodzaju gry będziecie doświadczać. To wy wybieracie.”

Zapytałam ich o „siedem promieni kosmicznych”, na które podobno rozszczepia się pierwotne białe światło, i które często są uznawane w ezoteryce za fundamentalne wibracje, z których wszystko inne powstaje. „To wy rozszczepiacie, ‚bawicie się kolorami’, dzielicie rzeczywistość na kilka fragmentów, które ‚konkurują’ między sobą.”

Spytałam, na czym w takim razie polegają zabawy archaniołów…i usłyszałam: „To my sami do siebie teraz mówimy. Wy jesteście nami, tylko wydaje wam się, że jesteście ludźmi i przeżywacie to wszystko. Jest wiele planów wszechświata, wiele różnych gier; my jesteśmy i ‚tu’ i ‚tam’, przenosimy się swoją świadomością, i na przykład obserwujemy dwóch bokserów na ringu i dopingującą ich publiczność – oni wszyscy myślą, że jest dwóch bokserów i wszystkie poszczególne osoby z publiczności, a w rzeczywistości są jednością, i są również nami, to naprawdę świetna zabawa.”

Czego i nam wszystkim życzę… 😀 😀 😀  wika

Obraz Ani Ślusarskiej – ‚DJ’ 😀

53 Komentarze (+add yours?)

 1. gold price
  Lip 26, 2013 @ 16:48:19

  Słowo „noetyka” ( gr. noetikós oznacza poznawczy, od gr. noeín – postrzegać, myśleć) w starożytnej grece, oznaczało „intuicyjną wiedzę” lub „wewnętrzną świadomość”.

 2. wika
  Lip 09, 2013 @ 19:12:32

  Kochani, oto nowy przekaz Uriela, w dużym stopniu zbieżny z innymi informacjami na ten temat:
  http://aauriel.blogspot.com/2013/07/koniec-karmy-i-nowa-era-tworzenia.html

  A dziś zapraszam na medytację doskonałego zdrowia:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/04/medytacja-doskonaego-zdrowia-4-kwietnia.html?view=classic 😀
  Z różnych przesłanek wynika ostatnio, że nasze kody idealnego zdrowia aż piszczą, żeby je uruchomić, kto jeszcze tego nie zrobił… 😉 oczywiście o ile ktoś pragnie mieć je uruchomione, bo wiadomo, wolna wola, te klimaty… 🙂 Są różne informacje n/t tego, czy wystarczy to zrobić raz a dobrze, czy trzeba powtarzać; przypuszczalnie nawet pojedyncza intencja wystarczy, jeśli tylko człowiek swymi codziennymi myślami jej nie podważa… 😉 z czego wniosek, że świadome ponawianie tej intencji jest rzeczą całkiem sensowną, i dlatego po raz kolejny tę medytację robimy, tralala! 😀 😛 😀

 3. marecki
  Lip 09, 2013 @ 01:31:24

 4. Agnieszka
  Lip 08, 2013 @ 18:11:22

  Kochani, może trochę nie na temat, ale w sumie na temat, bo zmiany idą:
  Powoli ale mamy coś INNEGO niż dotychczas 🙂

  Gotuj za darmo! Kuchenka, która nie potrzebuje prądu ani gazu
  http://rtvagd.wp.pl/kat,1032161,title,Gotuj-za-darmo-Kuchenka-ktora-nie-potrzebuje-pradu-ani-gazu,wid,15781166,wiadomosc.html

  Szkoła bez książek i lekcji. Prawdziwy przełom w edukacji
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szkola-bez-ksiazek-i-lekcji-prawdziwy-przelom-w-ed,1,5556499,wiadomosc.html

  Pozdrowionka :**************

 5. mały_miecz
  Lip 08, 2013 @ 16:59:43

  mamy dzisiaj albo jutro szansę załapać się na doładowanie od słońca, plama AR1785 jest wycelowana w Ziemię
  http://www.spaceweather.com/
  55% na to że klasa M i 10% na klasę X

 6. wika
  Lip 08, 2013 @ 12:27:33

  Kochani, zapraszam na blog Jezusa:
  http://jeszua.blogspot.com/2013/07/sananda-ekspansja-waszej-duszy-do.html
  (To w pewnym sensie ciąg dalszy tego ‚anielskiego’ wpisu… 😉 )

  Dziś wieczorem i w środę jak zwykle zapraszamy na medytację Kręgu Uzdrawiającego:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-kregu-uzdrawiajacego-25-i-27.html?view=classic
  Natomiast jutro proponuję medytację doskonałego zdrowia:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/04/medytacja-doskonaego-zdrowia-4-kwietnia.html?view=classic
  😀 😀 😀

 7. Jacek
  Lip 08, 2013 @ 11:07:46

  Taki świetny tekst tego tematu i dosłownie zero komentarzy dotyczących treści czy zawartości tego tematu(zresztą niestety jak zwykle przy(raczej) wszystkich innych tematach zawartych na tej stronie)
  – czy więc to są komentarze czy jedynie dowolna twórczość tzw.międzytowarzyska (choć to incydentalnie bynajmniej przecież również nie wykluczone i oczywiście dozwolone – ALE wyłącznie 100%?!) i to tylko na tematy odbiegające od treści topika?
  Nie ukrywam że widział bym jakąś wymianę merytoryczną(energetyczną też 🙂 (w tym oczywiście duchową jak najbardziej) – ALE BŁAGAM NA DANY TEMAT!!!!!!!!

  ps.i tylko proszę mi niczego nie zarzucać na podstawie tych kilku słów powyżej – ponieważ nikt mnie wystarcząco nie zna i nie ma prawa „recenzować”(oceniać) – bowiem to tylko i wyłącznie bardzo niewielka cząstka prawdziwego mnie

  • zdzich
   Lip 08, 2013 @ 21:23:47

   Jacku witaj, pozdrawia Cię mała cząstka mnie…. zdzich 🙂
   Fajnie że jesteś, taki jaki jesteś 🙂

  • xylotet
   Lip 08, 2013 @ 21:30:05

   @Jacek ,,,, ale Ty „Misiu” oceniasz i recenzujesz wszystkich ,,,, wpadłeś tu
   aby popisać się elokwencją ? … i to cię boli że nie ma odzewu ???? 😦
   ,,,, jeśli to mała cząstka Ciebie ,,to ”daj se luz” i nie przejmuj się Sobą
   ani innymi ,,,, ”żyj i daj żyć innym” ,,,,, pozdro,,,,,, Dobranoc 😀 „Na Dany Temat”,,,,, i bez zarzutów 😉

  • marmur71
   Lip 08, 2013 @ 21:49:31

   Drogi Jacku , jeżeli masz potrzebę pociągnąć temat to zrób to , ja z chęcią poczytam … kiedy zagłębiam się w jakiś przekaz , łączę się z osobami które odbierają go tak jak ja i nie mam potrzeby komentowania . Przepływają przeze mnie słowa jak muzyka , wsłuchuje się i łączę w odbiorze z innymi słuchaczami z którymi czuję silną więź. Kiedy zaczynamy nucić jakiś utwór trudno dorównać oryginałowi . Więc czasami warto tylko posłuchać … no nucić też można czemu nie , to zależy kto ma jaką potrzebę …. bo nucić każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej …. bo kiedy człowiek musi , to niech to robi , inaczej się udusi … nućmy ot co nam w duszy gra tra la la la la … papa 😉

  • mały_miecz
   Lip 09, 2013 @ 10:34:03

   szczerze, to rozumiem twoje odczucia, niektóre tematy to sam chciałbym żeby były rozwijane ale specyfiką tego miejsca jest to że większość użytkowników po prostu ma etap analizowania wszystkiego dawno za sobą, my tutaj nie układamy puzzli z rzeczywistości tylko bardziej zaufaliśmy wewnętrznym odczuciom. Dla tego można wnioskować że więcej komentarzy znajdziesz pod przekazem o tym jak zwiększyć swoje wibracje niż pod tym dotyczącym jak działa wszechświat.

   • xylotet
    Lip 09, 2013 @ 21:48:28

    @mały_miecz ,,, ładnie to ująłeś ,,, dobrze że to forum nie stało się miejscem na
    akademickie dysputy ,,, i nawracanie innych (za pomocą logiki) na swoją wiarę
    ,,, taka postawa przyniosła zawsze tylko podziały ,,,, czyli kreowała rzecz przeciwną
    do zamierzeń 😦 ,,,, lepszym doświadczeniem jest słuchanie i OSOBISTE przeżywanie muzyki ,,,, niż tylko teoretyczne dywagowanie na jej temat 😀 ****

    • wika
     Lip 09, 2013 @ 22:34:59

     O, to te przekazy brzmią w Twoich uszach jak muzyka?… jak miło 🙂 😀 😛

    • zdzich
     Lip 09, 2013 @ 22:36:19

     miło słuchać Twej muzy Marku 🙂

    • xylotet
     Lip 09, 2013 @ 22:43:58

    • wika
     Lip 09, 2013 @ 22:52:31

     faajne!… i kołysanka, i coś do tańczenia w jednym… 🙂 to co, chłopaki, impreza? 😉 😀 ❤ ❤ ❤ 😛

    • xylotet
     Lip 09, 2013 @ 23:03:50

     @Gosia coś do tańca 😀 w stylu xylusia 😀 ******

    • wika
     Lip 09, 2013 @ 23:11:28

     no bardzo fajne… 🙂 ale to jest dla Ciebie do tańczenia?… t-taaak… 😉 dla mnie to już prawie pościelówa, rozlewisko melatoniny i ciąg dalszy w bliżej nieokreślonym wymiarze i towarzystwie… 😛 😉 no chyba, że tak definiujesz ‚taniec’… 😉 :************ 😀

    • xylotet
     Lip 09, 2013 @ 23:26:41

     @Gosia ,,, Do tańca w pościeli ,,, to pewnie to było by lepsze 😉 ,,, ja i on włosy
     mamy takie same posturę też ,,,, mógłbym się jeszcze ogolić i ,,,,, 😉 ,,,,,,

    • wika
     Lip 09, 2013 @ 23:30:41

     …i coo?… 😉 przecież mówiłeś, że na gitarze od dawna nie grasz… 😛 … 😉

    • xylotet
     Lip 09, 2013 @ 23:32:14

     Przepraszam nie wkleiłem linku do ostatniego postu 😉

    • xylotet
     Lip 09, 2013 @ 23:42:54

     ,,, w realu tak ,,, ale tu jestem tylko czasowo ograniczoną wersją demo 🙂
     ,,,, wiele rzeczy przestałem robić w realu ,,,,, to chyba już wiesz ,,, ale na
     innych planach rzeczy mają się inaczej 😉 😀 *********

    • wika
     Lip 09, 2013 @ 23:46:06

     noo!…to w takim razie zapraszam się na koncert 😀 życzeń też 😉 zakładam, że po drugiej stronie masz całkiem kosmiczny repertuar… 😛 😀

    • xylotet
     Lip 09, 2013 @ 23:58:01

     Po drugiej stronie to mogę tego gościa dorzucić ,,,, coś dla skrzypaczek i pianistek 😉

    • wika
     Lip 10, 2013 @ 00:06:16

     mmm…miłe to… 🙂 …to co? za chwilę po drugiej stronie pogramy tak sobie?… 🙂 🙂 tylko Uriela dotłumaczę tak, żeby ‚stroiło’… 😉 :********* 😛

    • xylotet
     Lip 10, 2013 @ 00:11:22

     Jasne ,,,, mogę tam jeszcze wiele fajnych rzeczy dorzucić ,,,,, dobrej nocki
     wszystkim 😀 **********************

    • wika
     Lip 10, 2013 @ 00:48:41

     …bardzo dobrej… 😀 😀 …kotki dwa…trzy…milion…i więcej…i jeszcze więcej…aaa… 🙂 🙂 🙂

   • zdzich
    Lip 09, 2013 @ 22:32:57

    Kiedy zadasz pytanie, zawsze znajdzie się inny Ty, by odpowiedzieć 🙂

 8. wika
  Lip 07, 2013 @ 23:13:25

  Kochani, jutro poniedziałek, więc wieczorem jak zwykle medytacja Kręgu Uzdrawiającego, ale dostałam pytanie, czy na nów nie byłaby dobra medytacja Początku…no i byłaby oczywiście wyśmienita, bo nów to idealny czas dla zasiewania nowych intencji, a ten jutrzejszy ma jeszcze dodatkowe układy, które wyjątkowo temu sprzyjają (ta medytacja została zresztą napisana specjalnie na tegoroczny nów 9 maja i świetnie się nadaje na tego rodzaju okazje). Mam więc propozycję: ponieważ nów jest rano, o 9:14 czasu polskiego, zapraszam wszystkich chętnych na tę właśnie medytację Początku, na 9 rano:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/05/medytacja-poczatku.html?view=classic
  …lub, jak to się ładnie mówi, ‚w dowolnym momencie tu-i-teraz’… 😀 …bo czas jest jak wiadomo złudzeniem, i kto chce na to pomedytować razem z naszą grupą, dzięki swoim intencjom i tak się wstrzeli w ten ‚czas’… 🙂 🙂 🙂

  • and777
   Lip 08, 2013 @ 09:42:58

   Miłe odczucia pojawiały się podczas dzisiejszej medytacji, czułem jakby NADZIEJA spływała na nas. Trochę spóźniłem się bo dołączyłem o 9 10 ale warto było przerwać pracę przy pszczołach na te kilkanaście minut.
   Pozdrawiam.
   and777

 9. Bonjovi
  Lip 07, 2013 @ 22:53:18

  Tak… Jest pięknie, ziemia o jakiej marzyliśmy była cały czas obok nas, caly czas chciala bysmy ja znowu odkryli 😀 teraz to czuje, energia jakiej mozna teraz doswiadczyc jest nie do opisania… ona jest do doswiadczenia 🙂
  piekne czasy, piekne 😀 w swietle mozna brac prysznic, na niebie obserwowac male duszyczki latajace tu i owdzie 😀 a wystarczy zrobic krok do przodu i przestac wszystko analizować. Trza to poczuć ludziska. hej ho pomarancze, Anioł spiewa a ja tancze hehe

 10. wierna czytelniczka
  Lip 07, 2013 @ 21:05:58

  Trochę nie na temat, ale co Kochani sądzicie o tym, jak to czujecie?
  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/stygmatyk-ktory-wierzy-w-ufo,2,5534055,artykul.html
  Pozdrawiam Wszystkich 🙂 ❤

  • Braciszek
   Lip 07, 2013 @ 21:54:27

   Pisze prawdę. Mocne streszczenie i potwierdzenie z wielu źródeł.” Nikt nie może powiedzieć że nie miał okazji dowiedzieć się prawdy „. Ziemia to lekcja albo się ją odrobi albo nie na etapie duchowości. Można żyć materializmem i nic lub duchowością a rzeczy to tylko dodatek a tak w ogóle nie są wcale potrzebne. Nie przywiązuj się do rzeczy jak to mawia jeden z nas. Jak widzisz pisze podchodzenie do życia naukowo i technologicznie kończy się samodestrukcją. Jak nie ma w tym ducha. To o czym on mówi znalazłem również w wielu innych miejscach i filmach i książkach i przekazach. To temat ocean jak ocean duchowości.

  • Oualander
   Lip 08, 2013 @ 22:03:16

   Nie obawiaj się niczego, odrzuć strach, jesteś wspaniałą, komplementarną, samoświadomą cząstką wszechświata, w swej esencji utkaną z czystej miłości, kochaj, ciesz się każdą chwilą, słuchaj tylko własnego serca, to ono jest twoim przewodnikiem i nauczycielem.

   🙂

 11. piotrekkowal2
  Lip 07, 2013 @ 21:00:54

  Daje do myslenia

 12. wika
  Lip 07, 2013 @ 20:58:03

  Kochani, tu jeszcze przypomnę, że dziś mamy znów wspólną kąpiel w Fontannie Światła, więc kto chętny, zapraszam na wielobarwną super-imprezę za pół godziny 😀 😀 😀
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/07/medytacja-fontanny-swiata-7-lipca.html?view=classic

 13. Janina Pachuła
  Lip 07, 2013 @ 17:37:10

  ❤ ❤ 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: