Ta przemiana rozpoczyna się w każdym sercu i następnie rozpala serca wszystkich naokoło

 

Jesteście jak piękne pąki róży, miękko rozwijające się i otwierające swoje płatki do Słońca nowego dnia, nowego świtu, nowego początku

 

Hilarion: Cotygodniowa wiadomość – 30 czerwca-6 lipca 2013 

Ukochani, zaczynacie teraz ruch ku przypomnieniu sobie o swym prawdziwym celu i pracy tu na tej planecie. Zasłony stały się jeszcze cieńsze, a różnica pomiędzy wymiarami nie jest już tak wielka.
Ten okres będzie wypełniony cudownymi i niewiarygodnymi wydarzeniami, zarówno na planach osobistych jak i zbiorowych. Rewelacje będą się pojawiać szybko i gęsto, gdyż stare metody utrzymywania spraw w sekrecie i działania za sceną już dłużej nie będą wspierane. Kosmiczne energie miłości oraz te, które sprzyjają przebudzeniu całej ludzkości, zwiększyły swą intensywność i skalę. Mogą one stać się wielkim katalizatorem dla przemian i transformacji, a my z wielkim zainteresowaniem obserwujemy efekty oddziaływania każdej takiej fali.

Jest nieodzowne, aby każda osoba, która niesie Światło, była ugruntowana i stabilnie utrzymywała się w swoim polu światła oraz codziennie je zakotwiczała w krystalicznym diamentowym sercu Matki Ziemi. Widzimy, że każde z was robi to codziennie z wielką determinacją i wytrwałością, i że wpływa to na rdzeń planety. Gdy to światło rozrasta się w rdzeniu, rozchodzi się ono w coraz większych koncentrycznych sferach ku powierzchni planety i wszędzie przenika wszelkie życie na niej istniejące. Jej mieszkańcy odpowiadają na ten zew i wszelkie żywe istoty odczuwają przyspieszenie i oczekują na nadchodzące wydarzenia, które przetransformują świat, jaki znają. Ta przemiana zaczyna się w każdym sercu i następnie rozpłomienia serca wszystkich wokoło.

Nieuchronnie nadchodząca zmiana w zbiorowej świadomości była obwieszczana od tysiącleci i teraz rozpoczyna się na dobre. Oczywiście będzie towarzyszył jej zwykły w takich sytuacjach chaos, ponieważ gdy przemiany te zachodzą, równocześnie stare paradygmaty i sposoby myślenia walczą by utrzymać się na swych pozycjach, ale dłużej jest to już niemożliwe i rozsypią się one w pył. Na ich miejsce powstaje to, co wy, jako współ-stwórcy, ujrzycie w swych wizjach i wyobrażeniach, i zbudujecie. Wzorzec jest już gotowy do wykonania i jest on z tych, które nie mogą zostać wypaczone ani zmanipulowane w nieuczciwy sposób. Tylko to, co przyczynia się do najwyższego dobra całości może odbić swój odcisk na tej nowej formie. Jest to coś, co ludzie zbudują z energii, które wyłaniają się w ich świętych sercach w miarę jak powraca ich pamięć.

Budując ten nowy wzorzec, zaczniecie zauważać, że uczucie lekkości i radości przenika całe wasze pole energii. Chwile wewnętrznego spokoju będą coraz częstsze, a każda dusza będzie mieć teraz możliwość połączyć się ze swą wewnętrzną prawdą. Będziecie czuli się oddzieleni od jakichkolwiek wydarzeń, które mają na celu rozproszenie impetu transformacji. Innymi słowy, cokolwiek się wydarza, nie będzie brane osobiście przez każdą jednostkę, lecz pojmowane będzie jako część procesu przemiany, a wdzięczność, a nie strach, będzie emocją odczuwaną w każdym sercu.

Każda dusza wcielona na Ziemi zacznie przejawiać właściwości swej boskiej esencji istnienia. W wyniku tego nastąpi zmiana we wszystkich systemach operacyjnych na planecie, które będą odzwierciedlać boską wolę pokoju, harmonii, jedności i współpracy. Wszystkie dusze będą brać aktywny udział w tym procesie, gdyż zrozumieją one, że ich wkład i działanie jest niezbędne, aby dokonały się te zmiany. Wy, Niosący Światło, wspieracie energetycznie ten ruch, który wydarza się na waszym świecie, gdyż jest on właśnie waszą wizją, która zaczyna się manifestować. Wszystko jest dobrze i wszystko jest doskonałe.

Do następnego razu…
JAM JEST Hilarion

Przekazała Marlene Swetlishoff

http://www.therainbowscribe.com/hilarion2013.htm

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace
Przetłumaczyła wika

22 Komentarze (+add yours?)

 1. Marissa Jacobson
  Lip 08, 2013 @ 10:20:20

  Waszym pierwszym polem doświadczalnym niechaj będą te miejsca. Mała jaskółka, która rozwija skrzydła, chcąc pofrunąć, nie rzuca się od razu w wielką przygodę. Próbuje najpierw przelecieć od poddasza do winnego krzewu, który rzuca cień na taras. Potem wraca do gniazda i znowu rzuca się na taras, i wyfruwa poza taras, i powraca. A potem znowu – dalej… aż czuje, że skrzydła stają się mocne i pewna orientacja. Wtedy igra z wichrami i przestworzami, odlatuje i powraca, świergocząc, ścigając owady, muskając wodę, wzbijając się ku słońcu. W odpowiedniej zaś chwili otworzy w sposób pewny swe skrzydła, aby odbyć długi lot ku krajom cieplejszym i bogatym w nowe pożywienie. Nie obawia się przemierzania mórz, chociaż jest tak mała: punkt – jakby z oksydowanej stali – zagubiony między dwoma błękitnymi ogromami morza i nieba. To punkt, który odlatuje bez strachu, choć początkowo obawiał się krótkiego lotu z dachu, na pokryty liśćmi pęd winnego krzewu. To ciało żywe, doskonałe, które rozcina powietrze jak strzała. Nie wiadomo, czy to powietrze niesie z miłością tego małego króla przestworzy, czy też to on sam, mały król, z miłością leci przez swe posiadłości. Kto myśli o pierwszym trzepotaniu skrzydeł, niezdarnym i pełnym lęku, widząc ten pewny lot, który wykorzystuje wichry i gęstość atmosfery, aby frunąć szybciej?

 2. marmur71
  Lip 05, 2013 @ 22:34:33

  • xylotet
   Lip 05, 2013 @ 23:05:26

   @marmur71 ,,, imprezy w krakowskiej ”Piwnicy pod baranami” często z udziałem
   Marka Grechuty , należą do krajobrazów mojej duszy ,,,, ta poezja ta muzyka
   to część mojej historii na tej ziemi ,,, wielu tworzących te klimaty znałem osobiście,,
   ,,, Dzięki ,,, :-D***************

 3. wika
  Lip 05, 2013 @ 17:45:13

  Kochani, zapraszam dziś na medytację „Niespodzianka”:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/06/medytacja-niespodzianka.html?view=classic
  A na jutro zamrugała medytacja Kwiatu Życia, zaś w niedzielę – jak zwykle siódmego – mamy Fontannę Światła 😀 😀 😀

 4. Agnieszka
  Lip 05, 2013 @ 14:15:35

  FENOMEN -Niewidomy od urodzenia maluje obrazy!
  NIEWIDOMY MALUJE
  Maluje jeziora, domy, motyle, choć nigdy nie widział ich na oczy. Esref Armagan, malarz z Turcji, jest niewidomy od urodzenia. Nigdy nie zobaczył wschodu słońca czy łąki pełnej kwiatów, ale na swoich obrazach nie tylko idealnie odtwarza te zjawiska, lecz także wyraża coś, czego nie sposób wytłumaczyć ani dotknąć- kolor. Jak to możliwe, że ukazuje świat tak bardzo zbliżony do oryginału? Wyjątkowość Armagana dostrzegł profesor z Uniwersytetu w Toronto, który postanowił przeprowadzić badania nad jego szczególnymi właściwościami.

  Obrazy Esrefa Armagana są pełne życia: niezwykle radosne i kolorowe. Większość ludzi, którzy słyszą o jego szczególnych umiejętnościach Esrefa mówią, że to niemożliwe, że w tym musi być jakiś ukryty trik. Myślą,że może wcale nie był niewidomy od urodzenia albo że po kryjomu ktoś mu pomaga. Nic z tych rzeczy! Nawet specjaliści od badań nad budową ludzkiego mózgu byli pod ogromnym wrażeniem jego zdolności.
  http://kultura.wp.pl/gid,15784161,galeria.html?T%5Bpage%5D=1&ticaid=110e3e

  • Omstan
   Lip 05, 2013 @ 20:23:15

   Agnieszko, jeżeli ma w pełni aktywną szóstą czakrę, czyli „trzecie oko” to widzi świat dokoła lepiej od nas. Ale wtedy mógłby normalnie funkcjonować bez pomocy fizycznych oczu. Albo może we śnie ogląda świat w astralu, zapamiętuje go i później przelewa to na płótno. Nie piszą czy maluje otoczenie w którym się znajduje, czy coś, z czym zupełnie nie miał kontaktu. Np. na obrazie widać pływające ryby, ale nie wiemy czy był kiedykolwiek nad wodą. Na podstawie tych informacji trudno coś konkretnego powiedzieć.

 5. Izis
  Lip 05, 2013 @ 14:11:32

  I codziennie „motyle w brzuchu” 🙂

 6. Braciszek
  Lip 05, 2013 @ 14:04:50

  O solemijo niebo zstąpiło uhaha um drum drum bum piękny dzionek znów. Jak w domu.

 7. KOSMITA
  Lip 05, 2013 @ 10:21:54

  AMEN… Pozdrawiam serdecznie wszystkich… 😉 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: