Michał: Miłość wydostaje się na wolność

breakthru!!!

Witamy was dzisiaj nowinami, że wasz świat, a przynajmniej świat tych, którzy temu nie zaprzeczają, zmienia się. Rozejrzyjcie się uważniej wokół siebie, wyglądając poza wiadomości krajowe i międzynarodowe. Wielu z was przestało to czynić już jakiś czas temu. Szukajcie zmian nastawienia w ludziach z waszych własnych społeczności. Spójrzcie nawet na te możliwości, jakie pokazują ci wystarczająco odważni, by rzucić wyzwanie przez długi czas dominującym postawom, które chcecie zmienić.

Nie wszystkie te zmiany mogą się zamanifestować w najbliższym czasie. Długoterminowo jednak zamanifestują się wszystkie, kochani. Wszystko to służy dalszemu przebudzeniu tych, którzy o tym teraz słyszą.

Przyjrzyjcie się temu, co nazywacie mediami internetowymi. Jak szybko tu zmieniają się postawy i wyobrażenia? Tak, dzieje się to nawet wbrew tym, którzy odmawiają uznania tego, oraz wbrew tym, którym płaci się, by to wszystko podważać. Widzicie, niektórzy wciąż uważają, że mają moc wpływania na to, co wy myślicie, ale zapewniamy was, że moc wpływania na to co myślicie należy tylko do was, o ile tak zdecydujecie. Mówimy to, ponieważ oprócz swej własnej mocy wezwaliście i uaktywniliście i naszą. Te osoby próbują zatkać palcem cieknącą groblę, ale odkrywają, że mają tylko dziesięć palców, a grobla przecieka w niezliczonych miejscach.

Miłość się teraz uwalnia. Za nią podążą pokój i wolność. Dla tych, którzy upierają się, że nic się nie dzieje, nie mamy odpowiedzi. Mylicie się. Przepraszamy, ale się mylicie. Rzeczywiście zachodzą teraz wewnętrzne przemiany w milionach ludzi. A z tego właśnie, moi przyjaciele, zrobione są wasze społeczności i wasz świat. To wszystko jest odbiciem was samych. A teraz siedzicie na miejscu kierowcy.

Jeśli macie nadzieję, jesteście potężni. Jeśli wierzycie, jesteście bardziej potężni. Jeśli widzicie, słyszycie, czujecie, wiecie i kochacie, jesteście najpotężniejsi. Połączcie teraz swe siły i pokażcie sobie co możecie uczynić w pokoju i miłości. Bądźcie swym nowym światem, a potem obserwujcie, jak ukazuje się on waszym oczom. Tym właśnie jesteście. Dlatego tu jesteście.

Bardzo niedługo znów się do was odezwiemy. Dobrego dnia, kochani.

Przekazał Ron Head, 28 czerwca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/06/28/love-is-breaking-out-channeled-by-ron-head/
Przetłumaczyła wika

9 Komentarzy (+add yours?)

 1. Soszkin
  Lip 03, 2013 @ 12:04:10

  • wika
   Lip 03, 2013 @ 14:14:01

   Kochani, pod tym linkiem jest propozycja wspólnej medytacji dzisiaj o 13, 15 i 17 (podaję czas polski oczywiście), i dalej codziennie o 19 aż do rozwiązania sytuacji 🙂

   Nie tłumaczę tekstu medytacji, bo z tego co wiem, teraz im mniej szczegółów tym lepiej, ważna jest tylko wspólna intencja, poza tym ten portal ma tendencję do popadania w stary ton sensacji, a nie o to przecież chodzi w świadomości 5W…ale pomysł mają zacny, więc jeśli w pełen miłości i zaufania sposób dołączymy się do tych medytacji, na pewno i Egipt, i świat będą mieć z tego pożytek 😀 😀 😀

 2. kolo
  Lip 03, 2013 @ 10:50:48

  Tak się też dzieje. Ja już zauważyłem u wielu ludzi, których znam, że oni się zmieniają. Nie są już tacy minusowi jak kiedyś. Sam w sobie widzę zmiany. Jestem bardziej wyrozumiały, spokojniejszy w niektórych sprawach. Niech się ta świadomość rozwija jak najszybciej. POZDRAWIAM

 3. wika
  Lip 03, 2013 @ 00:59:08

  Gandalfie, to nie jest forum dyskusyjne (zwłaszcza na tematy polityczne), tylko miejsce do wspólnego podwyższania naszych wibracji, tak rozumiem jego aktualny cel. A co do Twojego poprzedniego komentarza – no wiesz, każdy ma swoje sympatie, można się zakochać, i ufać, a potem czasem okazuje się, że nie bardzo wiadomo dlaczego…chcesz z tego ludzi rozliczać?… 😉 Pozdrawiam Cię i magicznej nocy 🙂

 4. planetariusz
  Lip 03, 2013 @ 00:28:42

  Wierzmy a tak będzie, nasza energia tworzy zmiany a Miłość – czyż jest coś piękniejszego?

 5. wika
  Lip 02, 2013 @ 23:14:42

  Pewnie znacie…ale ładna muzyczka 🙂 (taka, że tak powiem, wzniesieniowa… 😉 zaczyna się powoli, a potem są fajerwerki 😛 )

 6. teresa stephen
  Lip 02, 2013 @ 16:00:23

  Dziekuje Bardzo Michale !!!!!
  Jak plasterek miodu ten przekaz i pieknie dzien mi sie zaczal !
  Milosc … i tylko o to chodzi i tak trudno to pojac i czynic
  Ale idzie Nam coraz lepiej
  Pozdrawiam najpiekniej Rodzinke Ziemska !

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: