Archanioł Gabriel: Bądźcie siewcami humoru

 

CARREY

 

Pragnę omówić atrybut miłości znany jako humor. Ta jakość jest nieodzowna aby utrzymać poczucie lekkości istnienia w sercach jednostek i grup. Dzięki temu przymiotowi, który manifestuje się wewnątrz i wyrażany jest na zewnątrz, dowolne wyzwania czy przeszkody, z jakimi dana osoba się styka, stają się o wiele mniejsze i łatwiejsze do opanowania, gdyż humor sprawia, że ciężar staje się lżejszy.

Posiadanie tej wewnętrznej właściwości obdarza was narzędziem, jakiego można użyć do zrównoważenia każdej sytuacji, która was z tej równowagi może wyprowadzić. Gdy dana osoba posiada tę właściwość, może prowadzić życie wypełnione zapałem, entuzjazmem i odwagą. Zdolność trzymania się tego w obliczu wszelkich pozornych przeszkód pozwala wytrwać w każdym kolejnym dniu.

Głównym powodem, dla którego wielu ludzi może zostać wytrąconych ze stanu równowagi, jest to, że poświęcają oni za dużo mentalnej i emocjonalnej energii skupiając się na wyzwaniach, które są przed nimi, w ten sposób tracąc szerszą perspektywę swego życia. Kiedy ten atrybut się manifestuje i jest stosowany regularnie w dowolnej sytuacji, która jest stresująca i trudno z nią sobie poradzić, dzięki niemu można dostrzec nowe perspektywy, które w najniezwyklejszy sposób tę sytuację mogą zmienić. Ten aspekt miłości przynosi wam uzdrowienie i uwolnienie od powagi, gdy koncentrujecie się na czymś, a gdy śmiech budzi się wewnątrz was, odkrywacie, że sytuacja nie wydaje się już tak ciężka, a wasz nastrój staje się znacznie lżejszy.

Dzięki tej cudownej właściwości, która zawiera w sobie element radości, ludzie mogą iść przez swe codzienne życie wyglądając lepszego czasu i sytuacji za każdym razem, gdy budzą się oni następnego dnia. Ta cecha ma w sobie element magii i dzięki niej osoba, która jej używa, staje się magiem i alchemikiem w swym życiu codziennym. Atrybut humoru może rozświetlić wiele waszych dni, gdyż odkrywacie, że życie jest o wiele bardziej znaczące i radosne, kiedy w waszym doświadczeniu pojawia się śmiech – produkt uboczny tego aspektu miłości. Ci, którzy starają się wnosić radość i śmiech dzięki tej właściwości, okazują również współczucie i empatię wobec innych w sytuacjach, kiedy ci najbardziej tego potrzebują. Przejawy tej właściwości są aktem miłości wobec tych, ku których są one skierowane.

Kiedy właściwość ta praktykowana jest regularnie, jest dla danej osoby sposobem jcsk976333423349komunikowania wielkiego uczucia i szacunku w odniesieniu do jej odbiorców. O ile tylko nie nadużywa się tej właściwości, może ona wielu innym ludziom dosłownie uratować życie, gdyż śmiech przynosi radość, a radość automatycznie podwyższa częstotliwość wibracji. Kiedy częstotliwość jakiejś osoby podwyższa się, jest ona wtedy zdolna poradzić sobie z tym, co ją trapi, w bardziej pozytywny i filozoficzny sposób. Ta właściwość może zatem naprawdę ludzi rozświetlać i skierować ich w o wiele lepsze miejsce, skąd są w stanie z większą przejrzystością dostrzec, że ich życie biegnie właściwą ścieżką i że wszystko jest w porządku.

Stańcie się magami, którzy używają tego atrybutu kiedykolwiek pojawia się taka sposobność, a będziecie niezmiernie uradowani z jego efektów. Ujrzycie, jak wasi ukochani krewni i przyjaciele z szerokim uśmiechem na ustach zostaną tym wzmocnieni i zbudowani w taki sposób, że ich problemy będą się zdawały rozpuszczać się i znikać. Jest to ten atrybut miłości, którego można używać z nieskrępowaną radością, gdy hojnie się nim dzielicie i wszędzie rozsiewacie swe nasiona miłości. Bądźcie siewcami humoru i rozświetlajcie za każdym razem jedną osobę, grupę ludzi czy też świat. Ten świat potrzebuje więcej tej jakości w dużych dawkach, aby zrównoważyć zmiany i inne wydarzenia, które mają tu miejsce.

Zostawiam was teraz, abyście zastanowili się w jaki sposób możecie stać się w tym świecie zmianą dzięki temu, że rozsiewacie swe nasiona miłości.

JAM JEST Archanioł Gabriel

Przekazała Marlene Swetlishoff, 20 czerwca 2013
http://www.therainbowscribe.com/archangelgabriel
Przetłumaczyła wika

{A przy okazji życzenia urodzinowe dla Dana Aykroyda (‚Blues Brothers’),  który jest również wieloletnim popularyzatorem tematyki ufo i zjawisk parapsychicznych. Zaś Jim Carrey, jak wiele osób zapewne wie, jest uczniem Eckharta Tolle. Jakież to zabawne, prawda?… 😀 – wika

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. Enaeth
  Lip 01, 2013 @ 22:25:00

  Zawsze Wam powtarzamy, nie żyjcie jakbyście mieli dotrzeć do tego niezwykłego nowego świata, ale niech Wasza obecność będzie taka jakbyście się już tu znaleźli. 🙂 Wasza wiedza jest niesamowita, tak jak i Wasza intuicja. Pózwólcie sobie jedynie dostrzec, że to czego tak naprawdę poszukujecie jest już z Wami. Nowa rzeczywistość tętni pełnym światłem wokół Was. 😉

  Salemat Gajun! Salemat Ja!

  P.s. To nie jest przekaz. Po prostu tak mnie naszło na liczbę mnogą :p Zróbcie z tym jak uważacie za najrozsądniejsze.

 2. spawmag
  Lip 01, 2013 @ 20:19:12

  Cięzko się tu odnaleść 🙂 stoję gdzieś,gdzie widzę różnicę między tym światem a tym który jest przed nami 🙂

  Zagłupi by być tam i żyć tak jak pragnę 🙂

  Zamądry aby wrócić do tego z czym się całe życie zmagałem 🙂
  Śmiech na sali 🙂

  • Oualander
   Lip 01, 2013 @ 21:54:38

   „Ni za głupi ni za mądry” to właściwa droga (albo punkt) jak myślisz co wspólnego ma ze sobą „0” słowo „neutralność” „ni mniej ni więcej”, powiedzenie złoty środek i Bóg?

 3. ROMAN KUDŁA WOJCIECHOWSKI
  Lip 01, 2013 @ 08:27:58

  PIĘKNIE I OD SERCA I ZGŁĘBI SERCA DUCH NAPISANE TO JEST WŁAŚNIE TO ALE CZY LUDZIE TO ZROZUMIEJĄ MAMY SZANSE I WYKORZYSTAJMY TO A BĘDZIE NAM SIĘ NA TYM ŚWIECIE LEPIEJ ŻYŁO I INNYM .

 4. Julita
  Lip 01, 2013 @ 07:50:55

  Dziękuję Wigosiu za wybranie tego tekstu :-)) Poczucie humoru,radość,rozśmieszanie… to bardzo skuteczne sposoby na życie…Rozwiązują,co zasupłane i podnoszą to,co opuszczone :-)))
  Praktykuję od lat i rozśmieszam różne domowe wojny :-))
  Buziaki 🙂 Julka

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: