Matka Maria: Wchodzicie w okres głębokiego wysubtelniania waszych energii

19914_477130719036436_1035517788_n

Witajcie, moi kochani, jestem pełna podziwu dla waszych postępów i udoskonaleń na poziomie energii.

Wiele się wydarzyło i dalej się dzieje, gdy do was mówimy. Energie przesilenia i pełni wywarły olbrzymi wpływ na wasze Ciała Świetliste, dlatego też co jakiś czas powinniście odpoczywać, aby to wszystko objąć i przetworzyć.

W dalszym ciągu otwierajcie się i wchłaniajcie te energie bez oczekiwań i przewidywań, lecz zamiast tego z całkowitą akceptacją i zezwoleniem, z radością i wdzięcznością. Im bardziej się otwieracie, tym łatwiej może zachodzić transformacja. I nie dotyczy ona tylko waszych Ciał Świetlistych, ale i każdego aspektu waszego świata.

Odpocznijcie trochę, by zrobić najlepszy użytek z tych energii, kochani. Jak już powiedziałam, one napływają nadal, i wiele może się w was zmieniać kiedy się otwieracie i przyjmujecie je bez kontrolowania i osądzania. Przyjmujcie je jak mile widziany deszcz po długiej suszy i radujcie się tą ulewą.

Wchodzicie w okres głębokiego wysubtelniania waszych energii i wiele drzwi się przed wami otworzy w nadchodzących dniach, jeśli przestaniecie mieć się na baczności i po prostu spoczniecie pośród nich bez żadnej kontroli nad rezultatami. Niech kierują nimi jedynie intencje pochodzące z czystego serca, kształtując to, co w efekcie działania tych energii się tworzy, i pozwalając zamanifestować się każdej możliwości, która przejawia się dla najwyższego dobra wszystkich.

Poluzujcie trochę cugle i powstrzymajcie się od chęci sprawdzania wyników, a równocześnie czujcie i wizualizujcie siebie w okolicznościach, jakich pragniecie, zawsze  pozwalając kształtować się szczegółom dzięki poddaniu się waszej Wyższej Jaźni i Stwórcy dla optymalnych efektów i manifestacji.

Wy, moi drodzy, jesteście u steru i dokonujecie cudów, gdy poddajecie się wszystkim możliwościom Wszechświata, które mogą zaistnieć w doskonałej formie dla wszystkich. Jesteście stwórcami, gdy wypełniacie swoje przeznaczenie, i tak jak malowidło, które jeszcze nie jest ukończone, wasze arcydzieło zaczyna się ukazywać i nabierać kolorów i finezji, a wy obserwujecie, jak ono staje się coraz pełniejsze, zawsze zezwalając na niespodzianki i inspiracje, o jakich nie mieliście pojęcia w swym poprzednim stanie iluzji.

Wy, moi kochani, jesteście Mistrzami swego Wszechświata, i teraz zaczynacie dostrzegać wszystkie swe zdolności i możliwości. W nadchodzących dniach to się jeszcze zwielokrotni. Bądźcie przegotowani na niespodzianki i zachwyty, gdy w dalszym ciągu będziecie czuwać nad sobą pośród napływających energii tego ważnego czasu.

Jestem waszą przewodniczką i wsparciem w tej podróży, kiedy otwieracie się na wszystko, do czego jesteście zdolni, na wszystko, czego pragniecie, i na wszystko, co na was czeka w miarę jak rozświetlają was te wspaniałe i potężne energie, które dalej napływają, gdy o tym mówimy.

Każde z was będzie ogarniać te energie w sposób najdoskonalszy dla waszego rozwoju. Nadszedł teraz czas, abyście zluzowali straże i opuścili tarcze, które mogą ograniczać dostęp do całości waszych możliwości, i abyście rozkoszowali się swobodnie płynącą energią waszego nowego świata i znikaniem granic starego. Uwolnijcie ograniczenia nałożone przez wasze linearne myślenie z przeszłości i otwórzcie się na wszystko, co na was oczekuje.

Wy jesteście mistrzami-stwórcami tego nowego świata o swobodnej formie, w powstaniu którego wszyscy mieliście swój udział. Nie pozwólcie się pojawić lękom, które mogłyby się wyłonić kiedy zezwalacie rzeczom przybierać kształt bez nakładania na nie ograniczeń wynikłych z potrzeby wygody czy powrotu do starych sposobów istnienia. Jesteście chronieni i bezpieczni, więc cóż takiego mogłoby się stać nawet gdybyście się trochę zagubili podczas zgłębiania tego co nowe i nieznane?

Jestem zawsze tutaj służąc wam pomocą i obejmując was w mym Sercu –

Matka Maria

Przekazała Fran Zepeda, 23 czerwca 2013
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika

2 Komentarze (+add yours?)

  1. Nika
    Lip 02, 2013 @ 17:43:53

    Piekny przekaz w dzien moich urodzin.Brzmi jakby byl napisany dolsownie do mine.

  2. Ewa A.
    Czer 27, 2013 @ 13:05:53

    Dziękuję za piękny przekaz ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: