Michał: Świętujemy ten czas wraz z wami

Kochani, te parę dni do końca tygodnia można by określić mianem „pełnia”, zwłaszcza na półkuli północnej, gdyż w piątek 21 czerwca o 7:04 mamy tu przesilenie letnie, czyli „pełnię roczną”, którą w niedzielę 23 czerwca o 13:32 wzmocni bardzo znacząca w tym układzie pełnia miesięczna. Dodatkowo 19 czerwca Słońce minęło Jowisza, którego jednym z atrybutów jest właśnie bogactwo i obfitość, więc pławienie się w oceanie złotego światła jest teraz naszą rzeczywistością bardziej niż kiedykolwiek… 🙂 🙂 🙂

Globalnych medytacji w czasie tych paru dni jest sporo, np. w niedzielę o 18 czasu polskiego, i jak zwykle mamy codzienne medytacje o 21:30 (http://naszemedytacje.blogspot.com/ ), jednak najważniejsze – o czym pisze Michał – wydaje się po prostu płynięcie w tej energii i wyrażanie bardzo ogólnych intencji sprzyjających globalnym przemianom, dla najwyższego pożytku wszystkich istot 🙂 Cudownych dni tu i teraz dla Was wszystkich 😀 😀 😀  wika

P.S. A jeszcze przed nocką świętojańską zapraszam na blog Jezusa

http://jeszua.blogspot.com/2013/06/maria-magdalena-pozadanie-i-miosc.html 🙂

60767_4852894805218_993703390_n

Tego dnia chcielibyśmy prosić was, abyście się ześrodkowali tak bardzo jak to możliwe, i przygotowali się na olbrzymie energie, jakie otrzymacie w trakcie tej pełni i przesilenia. W dalszym ciągu koncentrujcie się na swych wewnętrznych przemianach, na których się skupialiście, i pozwólcie samym energiom dokonać w waszym świecie zewnętrznym zmian, które mogą być i zostaną poczynione.

Wasz wkład poprzez modlitwy i intencje jest nieoceniony, ale próby kierowania ich rezultatami za sprawą waszych świadomych umysłów są niepotrzebne. Pozwólcie tej niewyobrażalnie wielkiej energii i inteligencji Wszystkiego zrobić to, co ma zostać zrobione, a wyjdziecie na tym o wiele lepiej niż wtedy, gdybyście próbowali sami dyrygować tymi przemianami.

Podejmijcie decyzję, wyraźcie intencję, a potem na to wszystko zezwólcie – to będzie dobre podejście do tej sprawy. Albo możecie myśleć o tym w ten sposób, że podejmujecie tę decyzję swoim świadomym umysłem, a potem pozwalacie waszym wyższym jaźniom wykonać tę pracę. Filozofie Wschodu uczą nie-działania, wu-wei, tao i innych sposobów, które to podejście opisują, ale określcie to sobie w swych własnych terminach. Jesteście już wystarczająco zaznajomieni z tymi zasadami.

Powódź energii, która się ku wam zbliża w momencie, gdy o tym mówimy, ma olbrzymie rozmiary. Nie potrzebujecie nic więcej niż wyrazić intencję, aby płynąć na tej fali i odnieść z tego największą korzyść. Jeśli oznacza to w waszym konkretnym przypadku, że potrzebujecie się położyć i odpocząć, uczyńcie to. Jeśli pragniecie tańczyć z księżycem, uczyńcie to. Niech wasze serce i wasze ciało prowadzą was przez następne parę dni. Pamiętajcie jednak by wdychać w siebie te energie i pozwolić aby przyniosły wam to, co mają przynieść. Bardzo wielu z was jest już wystarczająco zaznajomionych z tym procesem i wie, co jest tu potrzebne. Jeśli zostaniecie o to zapytani, podzielcie się z innymi zdobytą przez siebie wiedzą.

Ci, którzy wciąż śpią i nie mają pojęcia co się teraz dzieje, mogą uzewnętrzniać swoje uczucia, nie wiedząc co z nimi zrobić. Nie jest konieczne, abyście się w to angażowali, możecie nawet pozwolić sobie na to, by nie dostrzegać tego rodzaju rzeczy.

Wzrastająca moc waszego jednego wspólnego celu ma teraz wielką wartość dla waszej planety i was samych. Wdychajcie tę nową energię i kierujcie ją na ten cel, a następnych parę dni okaże się mieć olbrzymie znaczenie.

Świętujemy teraz wraz z wami ten czas. Bądźcie pokojem. Bądźcie miłością. Zawsze tu z wami jesteśmy. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 20 czerwca 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/06/20/we-celebrate-this-time-with-you-now-channeled-by-ron-head/
Przetłumaczyła wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: