Elohimy z Wielkiego Słońca Centralnego: Przed wami wspaniałe dzieła!

Elohim20sig

Jesteśmy waszą rodziną, waszym rodzeństwem. Nie było naszym przeznaczeniem przemierzać Kosmos, tak jak wy to robicie, gdyż Kosmos na zawsze jest w Nas. Jesteśmy tu po to, aby przypominać Wam o waszej pierwotnej Ojczyźnie, waszym Źródle, a więc i o tym, że Kosmos jest również i w Was.

Jesteśmy Promiennym Światłem, które postrzegacie. Jesteśmy Strażnikami Światła i jesteśmy Bogami Stwórcami, zwanymi również Elohimami Wielkiego Słońca Centralnego.

Jesteśmy tutaj, by obudzić wasze wspomnienia o stworzeniu waszej duszy. Wasza Świadomość była świadkiem tego dzieła stworzenia, po tym jak zgodziła się połączyć z waszą Duszą. Była to Czysta Świadomość Jedności dopóki nie podzieliła się ona poprzez połączenie z kreacjami duszy.

Możemy być jednym i drugim: formą światłą i bezforemnością. Ograniczyliśmy swą absolutną wolność tylko do tego stopnia. Możemy w każdej chwili uwolnić swe połączenie z formą i Być Czystym Światłem Słońca Centralnego. Dla was, żyjących w wielkiej gęstości, jest to trudne do wyobrażenia, ale zaufajcie wspomnieniu waszej duszy, która zrozumie prawdę naszej wiadomości, gdy tylko sobie to przypomni. Teraz wspomnienia zaczynają się stopniowo wyłaniać, im bardziej zwracacie się ku Światłu i im bardziej znów się Nim stajecie.

Istnieje tylko jeden prawdziwy język i jest to język Światła. I jest ono równoznaczne z Miłością, jest innym jej obliczem. Jest ono Ekstazą. My jesteśmy Ekstazą. Pamiętajcie!

Przypominamy was, że Istnieje Tylko Światło, i że wszystko jest stworzone z tej MiłościŚwiatła. To Światło jest Istotą prawdziwego Bycia. Bez tego Światła nic nie istnieje. Światło jest częścią Bycia, które powołuje to Bycie do Istnienia. Bycie bez istnienia Światła nie może być rozpoznane. Tylko Światło czyni je rozpoznawalnym, dzięki czemu może być Ono Poznane. Pochodzicie stamtąd, i jest to poziom Świadomości, do Którego powrócicie.

Nasza Promienność rozpala w głębiach waszej nieświadomości iskrę Promiennego Światła, jako która kiedyś się wyłoniliście i rozpoczęliście swą podróż przez Kosmos. Uczyliście się w trakcie tej podróży, a wasza wiedza oraz Samo-Rozpoznanie Stwórcy w Jego Dziełach zaowocowały wspaniałymi skarbami. Te skarby są zawsze przechowywane w waszej świadomości, w waszych genach i DNA. Jest to materiał, który ma wielką wartość dla kolejnych stwórczych dzieł w innych galaktykach.

Dlatego jesteście nauczycielami dla innych mniej rozwiniętych Układów Gwiezdnych, ponieważ znacie całe pasmo Światła, od najwyższej mocy promienności do światła, które niemal przygasa. Znacie wszystkie powiązane z tym zdolności kreacji we wszystkich wariantach niższego i wyższego umysłu, powiązane z nimi Emocje i uczucia i stany fizyczne. Zgłębialiście oddzielenie od waszego własnego boskiego Źródła, kiedy w pełni poddaliście się temu doświadczeniu.

Wszystkie te tematy, które są wam znane i które rozumiecie, dają wam możliwość inspirowania i zapładniania innych cywilizacji galaktycznych mocą Ewolucji, która wydarza się za sprawą Boskiej Woli.

Przed wami wielkie dzieła, wspaniała praca i pełna zaangażowania Służba. Ewolucja wszystkich Galaktyk  jest niekończącym się procesem w Centrum Świadomości tego co Najwyższe, Źródle wszelkiego Istnienia.

To, czy przyjmiecie tę Służbę, czy też zamienicie ją inne zadanie, zależy od was. Ale ci, którzy od samego początku czuli swe oddanie tej Służbie, usłyszą teraz to wezwanie i otworzą swe dusze, i zostaną przyciągnięci ku odpowiedniej ścieżce. Stanie się to niezależnie od tego, czy jesteście już w pełni świadomi tego czy nie. Nie ma to znaczenia, gdyż to przeczucie zaświta u tych, którzy są wezwani, i coś w nich na to wezwanie odpowie.

Prawdziwa Boska Przygoda dopiero się teraz rozpoczyna. Znajomość swej dalszej ścieżki jest wielkim Błogosławieństwem, ponieważ niewyobrażalne perspektywy wielowymiarowej Świadomości otwierają się w ten sposób, rozszerzając waszą wewnętrzną świadomość nowych horyzontów i budząc ją w nowych obszarach.

Po tym, jak sięgnęliście samego dna, penetrując wraz ze swą Ukochaną Planetą najgłębsze otchłanie ciemności, następuje teraz ostateczne rozstanie ze światem tego rodzaju doświadczeń. Poziomy gęstości zostają poza wami, i otwiera się nowe Pole Świadomości, a inne nowe promienne Rzeczywistości rozpoznawane są w Boskim Umyśle i w ten sposób stwarzane.

Wyłaniają się nowe Światy, a ich owoce posłużą wzrostowi i inspiracji tych, którzy nadejdą po was, i którzy się od was będą uczyć.

Są to wieczne cykle Chwały tego, co Najwyższe, a Ono nieustannie się Porusza i Rozszerza w Nowe Wspaniałe Doświadczenia aby Odkrywać Samo Siebie.

Jesteście właśnie Tym, i Nie Jesteście zarazem. Leży to poza waszym językiem i pojmowaniem. Można tylko tego Doświadczyć i Żyć tym, w MiłościŚwietle i jako MiłośćŚwiatło Najwyższej Świadomości.

Jesteśmy z Wami, w Ogniu Światła i Miłości!

Przekazała Ute, 9 czerwca 2013
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2013/06/the-elohim-of-great-central-sun-great.html
Grafika: Ute Posegga-Rudel
Przetłumaczyła wika

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Czer 13, 2013 @ 06:32:24

  Kochani Czytelnicy, ze zgodą Wiki zróbmy sobie 2 – tygodniową przerwę od komentowania. Życzę miłego wypoczynku i serdecznie pozdrawiam – z miłością — kr

  Kochani, medytacje wciąż odbywają się codziennie, w kolumnie po prawej jest link z obrazkiem do „naszych medytacji”, zaglądajcie po prostu do „aktualności”, tam będzie zawsze napisane co jest danego dnia w menu… 😛 Zapraszam też do stałego udziału w Wielkim Projekcie Energetycznym (https://krystal28.wordpress.com/2013/04/17/wielki-projekt-energetyczny/), i do częstego łączenia się z naszą świetlistą siecią miłości, a jak usłyszycie że coś dzwoni albo trąbi w samo południe, pamiętajcie, że ta radosna impreza trwa nieustannie!!! 😀 wika

 2. niezzawinkla
  Czer 13, 2013 @ 06:10:01

  życzę zdrowia

 3. wika
  Czer 12, 2013 @ 20:02:59

  Kochani, dziś środa, więc Krąg Uzdrawiający, zapraszam na 21:20, jak to na Krąg 😀
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-kregu-uzdrawiajacego-25-i-27.html?view=classic

  Uprzejm(n)ie donoszę również (:P) że na facebooku znów zjawił się na trochę Dajamanti i w ostatnich pogaduszkach na jego koncie ludzie wypytali go o te przekazy od Saint Germaina; gdy kogoś jeszcze może interesuje ten temat, to tam zajrzyjcie, a jak ktoś nie ma konta na fb, skopiowałam część tej rozmowy i wstawiam na Wiośnie, format przy kopiowaniu wychodzi średnio czytelny, no ale tekst jest 😀 na samym dole strony:
  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/p/milion-impulsow-od-czakamrati.html

  • bonia
   Czer 12, 2013 @ 20:55:53

   Dzięki Wikuś za link do Dajamantiego. Przekazy, które mnie „mrożą” omijam albo trzymam na dystans ale to pokrzepiające gdy dostajemy potwierdzenie swoich odczuć. I dzięki za WSZYSTKO czym nas tu częstujesz!

  • wika
   Czer 12, 2013 @ 23:31:59

   :***********************************************<3<3<3 😀 😀

 4. seksi Angel
  Czer 12, 2013 @ 19:45:57

  W dniu w ktorym ukazal sie tu ten przekaz od Michala i Gabriela akurat nad czyms pracowalam z Nimi obydwoma 🙂 Nad czyms dotyczacego przeszlosci.
  Zdziwilam sie, kiedy zobaczylam ten przekaz akurat od Nich dwoch. Pomyslalam, coz za boska synergia ! 🙂
  Pozniej w ciagu dnia, odczulam przygnebienie tymi uwarunkowaniami z przeszlosci i polozylam sie na chwile, zeby odpoczac. I…wtedy poczulam, ze Ktos 🙂 sie pojawil obok mnie, jakies milutkie Swiatelko..:) Mialam wrazenie, ze to Gabriel wlasnie i „odczulam-uslyszalam” taki swietlny przekaz mentalny ale bez slow tylko jako „informacjo-swietlne-pocieszenie” 🙂 : „Nie martw sie, TO SIE JUZ SKONCZYLO” 🙂 w sensie… ze ta cala epoka, cala ta nasza przeszlosc, uwarunkowania, TO SIE JUZ SKONCZYLO 🙂 Gabriel, swoim zwyczajem przyszedl OZNAJMIC DOBRA NOWINE 😀 Juz drugi raz mi sie to zdarzylo. On sie pojawia wtedy, kiedy nastepuja jakies wazne, epokowe zmiany by je zaanonsowac 🙂
  Jak kiedys Maryi narodzenie Jezusa 😉 To jest naprawde Ten, Ktory Oznajmia Dobra Nowine 🙂

 5. freeheart
  Czer 12, 2013 @ 19:11:36

  „Człowiek, który się śmieje jest także człowiekiem, który płacze. Na tym polega jego równowaga. Człowiek szczęśliwy jest także tym, który potrafi milczeć.”
  Osho – Świadomość. Klucz do życia w równowadze.

 6. piotrekkowal2
  Czer 12, 2013 @ 17:57:36

  „Jesteśmy tutaj, by obudzić wasze wspomnienia o stworzeniu waszej duszy”. czyli ja wcześniej nie istniałem tak?

 7. Braciszek
  Czer 12, 2013 @ 13:37:14

  Wika jesteś Boska, wypisz wymaluj odczucia.

  • wika
   Czer 12, 2013 @ 14:04:25

   Jam Jest Boska
   Tyś Jest Boski
   Ono Jest Boskie
   My Jesteśmy…aaale to już przecież każdy wie… 😀 😀 😀
   Buziaki, Sławuś ❤ ❤ ❤

 8. Akami
  Czer 12, 2013 @ 12:54:07

  „Poziomy gęstości zostają poza wami, i otwiera się nowe Pole Świadomości” – czyli wychodzimy z tej Iluzji wymiarów, gęstości i jestesmy w Boskiej Rzeczywistości?

 9. Ewa A.
  Czer 12, 2013 @ 12:51:09

  Niesamowite Wika! – miałam dziś sen, który oddaje graficznie przekaz, który właśnie przeczytałam! 🙂 – a dodatkowo ubrałam się w kolorach Twojego obrazka !!!! – przypadek?

 10. Tobi
  Czer 12, 2013 @ 12:43:55

  YES, YES, YES !!!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: