Michał: Wasze serce jest bardzo mądre

485387_489139467806188_1726633560_n

 

Tego dnia chcielibyśmy powiedzieć więcej na temat rozróżniania. Jest to w tym czasie sprawą wielkiej wagi. Zawsze była to ważna sprawa, oczywiście, ale w tym punkcie, kiedy tak wiele waszej przyszłości zależy od waszego stanu istnienia, od waszej ewolucji świadomości, jest to temat bardziej istotny niż kiedykolwiek.

Chcecie robić to, co was zachęci i zmobilizuje, a nie to, co w jakikolwiek sposób opóźnia wasze postępy. Chybione życzenie utrzymania status quo jest jednak silne na niektórych obszarach; słabnie ono, to prawda, ale wciąż jeszcze stwarza wam problemy kiedy tylko może.

Wasz intelekt ma dostęp do powodzi informacji, która osiągnęła rozmiary niespotykane na tej planecie od wielu tysiącleci. W waszym najlepszym interesie leży nauczenie się, jak możecie się z tym obchodzić. Jaki jest najlepszy sposób, by zdecydować, co jest dla was wartościowe, a co nie jest? Co jest prawdą, a co nie jest? Komu i czemu możecie zaufać?

Moglibyśmy wam zafundować długi wykład o aniołach, przewodnikach, wzniesionych mistrzach i stwórczych istotach. I to wszystko miałoby zastosowanie, oczywiście. Ale ma to być krótka wiadomość, kochani, ponieważ najlepsza odpowiedź jest tu bardzo krótka.

Istnieje bardzo wiarygodny i prosty sposób, w jaki wszystkie wymienione istoty – i nie zapominajmy również o waszych wyższych jaźniach – komunikują się z wami z chwili na chwilę. Tak, w każdej chwili komunikujemy się z wami. I istnieje wiele rozmaitych sposobów, w jakie możecie otrzymywać te informacje, ale nie to jest tu potrzebne. Tym czego potrzebujecie jest umiejętność zdecydowania w jednej chwili, czy macie zaakceptować to co słyszycie, widzicie czy czytacie – czy też nie. Istnieje również możliwość odłożenia na bok waszej akceptacji czy odmowy do czasu, aż dostępna będzie większa ilość dowodów. Czy istnieje taki sposób?

Chcemy wam powiedzieć, że istnieje. Nie jest to coś, o czym nigdy wcześniej wam nie mówiliśmy. Jest to jednak coś tak prostego, że nie zwróciliście na to odpowiedniej uwagi. Oto klucz, drodzy przyjaciele. Kiedy czytacie, obserwujecie czy słuchacie czegoś, co pojawia się przed wami, bądźcie świadomi, w jaki sposób odczuwacie to w swoim sercu. Wasze serce jest bardzo, bardzo mądre. Jest tym czymś w was, co jest „połączone” w każdej chwili. Jest miejscem w was, w którym zamieszkuje „wiedzenie”. Jest domem umysłu. Nie powiedzieliśmy „intelektu”. Jest miejscem, gdzie umysł jest połączony z waszą ziemską istotą.

Dziś nie będziemy tego omawiać. Powiemy po prostu, że wasze serce przez całe wasze życie cierpliwie czekało na to, abyście wreszcie posłuchali tego, co ma wam ono do powiedzenia. Chcemy was też zapewnić, że ono nigdy, przenigdy was nie zwiedzie. Ale cały „trik”, o ile taki istnieje, polega na tym, że macie go posłuchać. Rozumiemy przez to, abyście nie lekceważyli, ignorowali czy też odsuwali za sprawą rozumowania tego, co czujecie.

Jeśli nauczycie się iść przez swe codzienne życie w ten sposób, szybko odkryjecie, że stajecie się coraz szczęśliwsi i o wiele mniej zestresowani. I wcześniej czy później
zorientujecie się, skąd pochodzą te uczucia. Jak mówiliśmy wam wielokrotnie, jesteśmy z wami w każdej chwili. Nigdy ale to nigdy nie jesteście sami. I jesteście w pełni i całkowicie kochani. To, jak powiadacie, macie pewne jak w banku.

Wkrótce znów się odezwiemy, najdrożsi. Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head, 28 maja 2013
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/05/28/your-heart-is-very-very-wise-channeled-by-ron-head/

Obraz: „Anioł serca” Ani Ślusarskiej
Przetłumaczyła wika

57 Komentarzy (+add yours?)

 1. M.c
  Paźdź 25, 2013 @ 07:21:11

  Witam ; ten obraz który przedstawiasz jest moją własnością , namalowany przez Anię Ślusarską . Mam pytanie dostałeś pozwolenie na jego promowanie ??

  [Jeśli odnosisz się do mnie – wszystkie niezabezpieczone wizerunki, które są globalnie dostępne na Internecie mogą być i są używane przez innych i nie ma to nic wspólnego z promowaniem. Z pozdrowieniami — kr]

 2. Shine On!
  Czer 11, 2013 @ 09:35:07

  Światy roztrzaskują się, systemy upadają a ja….
  Jam Jest 🙂

 3. asia
  Czer 01, 2013 @ 23:12:46

  Marmurku kochanhy, pozwililam sobie skopiowac twoj wierszyk o baczkach i wkleilam go na moim FB , mysle ze nie zapachnie ci to plagiatem , podam twe ime jako autora 🙂 🙂

 4. wika
  Czer 01, 2013 @ 20:39:45

  Kochani, miała być nowa medytacja, ale bawiłam się ciut za długo z tłumaczeniem, więc na dziś nada się całkiem dobrze to, zapraszam, i pięknego wieczoru wszystkim 😀
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/04/medytacja-otwartych-drog-18-kwietnia.html

 5. Agnieszka
  Czer 01, 2013 @ 15:48:53

  Stań się Światłem .
  Usiądź wygodnie i rozluźnij się. Weź kilka spokojnych i pogłębionych oddechów.
  Wejdź w siebie , w ciszę.
  Zobacz jak Twój spokojny oddech staje się Światłem. Jak rozprzestrzenia się, wypełniając każdą komórkę Twojego ciała.Zobacz, że Źródło tego Światła jest nad Twoją głową i jesteś z nim połączony/a świetlistym kanałem przez czubek głowy. Ta przestrzeń Światła, to Twoja Wyższa Jaźń. Światło Ducha, Boska Siła. jest zawsze z Tobą. Teraz jesteś tego świadomy/a-tego połączenia. Kolejne oddechy sprawiają, że Światło staje się tak duże i jest go tak dużo, że jest wszędzie . Nad Tobą, w Tobie i wokół Ciebie.Aż Ty sam/a stajesz się Światłem i z Ciebie bije Źródło.Stajesz się Światłem Ducha. Jesteś Światłem Ducha, Boską Siłą, która czyni cuda. Aby czynić cuda, myśl wysoko wibrujące myśli i mów wysoko wibrujące słowa, a będziesz żyć życiem wysokiej jakości. To co słyszysz, to co myślisz i to o czym mówisz wpływa na to czym wibrujesz.
  Twoje myśli i Twoje słowa tworzą Twój świat, a podobne przyciąga podobne. Spokój, piękno, miłość, harmonia, mądrość, przyciągają pozytywne zdarzenia i życzliwych ludzi. Ty sam/a wybierasz co przyciągasz. Szczęście i dobre życie, czy coś innego? Wybierz szczęście. Wybierz Światło. Stań się ŚWIATŁEM.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/06/stan-sie-swiatem.html

 6. Hallo
  Czer 01, 2013 @ 11:53:26

  Dla Wszystkich Dzieci
  Tych Małych i Dużych ❤

 7. Omoplata
  Czer 01, 2013 @ 01:51:46

  A ja sie zastanawiam dlaczego niektóre komentarze są dodawane a inne nie? czy tu nie chodzi o wymianę poglądów? Czy na tej stronie jest jakaś cenzura?

  • wika
   Czer 01, 2013 @ 09:36:03

   oczywiście, oczywiście… 😉 cenzura z rana jak śmietana 😛 😛 tzn moderacja, chciałam powiedzieć… 😉 😉

  • and777
   Czer 01, 2013 @ 10:48:57

   W piśmie świętym też wszystkiego nie podają, niezrozumiałe informacje dla umysłu do apokryfów poszły.
   Pozdrawiam.
   and777

  • Taki
   Czer 01, 2013 @ 13:55:22

   Omoplata,

   tak sobie wziąłem i pozwoliłem, żeby coś jeszcze dopowiedzieć 😀
   Autorka tego bloga, bardzo dobrze uświadamia sobie fakt, że my jak i wszystko co nas otacza jest energią, że każdy z nas jak i wszystko co nas otacza cały czas wibruje i owych wibracji nie sposób wyłączyć. Rzecz w tym, że zgodnie z ogólnym Prawem, energie dopasowują się do siebie zgodnie ze swoją spójną częstotliwością wibracji. Tak więc jeżeli na stronie tej, pojawia się taki jegomość, który świadomie lub nie, swoją dyskusją zamierza wciągnąć innych w swoje niższe wibracje, możemy powiedzieć tutaj o niepożądanym efekcie komentowania. I słusznie! Bo po co dalej bawić się w bycie tymi nisko wibrującymi Istotami, skoro można przecież wibrować wysoko, bawić się i cieszyć, być mądrym, wspaniałomyślnym, pomocnym… yy… cudownym, żeby tak wymienić tylko kilka możliwości 🙂 Zupełnie inną jest sytuacja, kiedy to któryś z tutejszych użytkowników ma problem ze swoim aktualnym stanem i w swoim komentarzu nakreśla go po to, aby inni pomogli mu się z niego podnieść. I tak to tutaj wygląda 😉

   Pozdrawiam i miłej Zabawy!

   🙂 🙂

  • Omoplata
   Czer 03, 2013 @ 02:21:16

   no okej rozumiem.. ale ja np dałem 2 komentarze na temat islamizacji europy i z wydarzeniami z tym związanymi, a także z pytaniem jak mam żyć w w miłości do tych ludzi. miałem nadzieję, ze temat się rozwinie i chciałem także otrzymać kilka rad jak utrzymać wysokie wibracje w czasach kiedy cywilizacja europejska chyli się ku upadkowi. Nie będę teraz się rozpisywać o co konkretnie mi chodzi bo znow komentarz nie zostanie dodany..
   pozdrawiam

   • Taki
    Czer 03, 2013 @ 16:07:02

    Witaj

    Skoro chcesz utrzymywać wysokie wibracje i taki jest Twój cel, to w takim razie, w jakim celu chcesz wprowadzać tematy, które ze swej natury są nisko wibracyjne? Mało tego, masz nadzieję że owe tematy zostaną tu rozwinięte. Po co? Jeżeli chcemy aby nasze wibracje jak i samopoczucie były jak najlepsze, jak najwyższe, to czy nie byłoby najlepiej najpierw zaprzestać dopuszczania do siebie tych niskich i ciężkich informacji? Co dobrego dajemy sobie i światu koncentrując się na negatywach i nieszczęściach tego świata? Nie mówię tu wcale o ignorancji, ale o tym, że w każdym temacie można dostrzec te jak najbardziej dobre i najjaśniejsze strony i ja je widzę. A ty?

    • Omoplata
     Czer 06, 2013 @ 01:39:21

     No akurat w tym temacie ich nie widzę, z tego co mówisz rozumiem, że najlepiej jest udawać, że wszystko jest w porządku i niczym się nie przejmować? Ale co dobrego damy światu gdy nie będziemy się zagłębiać w tematy z natury „nisko wibracyjne” kto będzie wtedy zapobiegać nieszczęściom, atakom, wojnom ? Skoro mówisz, że w każdym temacie można dostrzec te jak najbardziej dobre i najjaśniejsze strony to podaj mi je. Jakie są dobre strony napływu mas muzułmanów do Europy którzy nie szanują niczego i nikogo jedynie swoją religie? Jak mam utrzymywać wysokie wibracje widząc powiększające się niebezpieczeństwo.. Naprawdę nie potrafię tego zrozumieć..

    • wika
     Czer 06, 2013 @ 03:23:06

     Odpisałam Ci już kiedyś, zechciej może przeczytać:
     https://krystal28.wordpress.com/2013/05/22/pora-abyscie-wy-sie-polaczyli/#comment-29857

     No to jeszcze tak: wszechświat można określić mianem „wielkiej maszynki do spełniania życzeń”… 🙂 …w szkole nas tego nie uczyli, choć mogli, gdyż fizyka kwantowa już do tego właściwie doszła. Energia podąża za uwagą, więc na czym skupiasz swoją uwagę, to dostajesz. Cudownie proste, prawda?… 🙂 😀 🙂 Zastanów się może nad tymi dwoma ujęciami tej samej odpowiedzi. I nie dziw się, że jeśli będziesz wciąż wałkować ten temat, Twoje komentarze nie przejdą…dla naszego wspólnego pożytku. Pozdrawiam Cię z bardzozielonej, zalanej słońcem polany 🙂 🙂

    • Taki
     Czer 06, 2013 @ 22:09:36

     Cześć 🙂

     Udawać….?! Eee… tam, kto by tam chciał coś udawać, przecież wiadomo, że prawda zawsze wyjdzie na jaw, no nie? 🙂 Uff… i całe szczęście!! 😀 😀

     Hmm…. ale o jakim niebezpieczeństwie mówisz?
     Wiesz co? Nawet gdyby zaczaił się na mnie dzisiejszej nocy nożownik-morderca i „zadźgał” by on moje ciało i wrzucił np. do rzeki, to wprawdzie pożegnałbym się z swoim ciałem ale „Ja”, byłbym nadal, bo „Ja” to ciało posiadam a nie – jestem nim. „Ja” jest wieczne i nieśmiertelne. Oczywiście nie oznacza to wcale, że przechodzę codziennie przez ulicę nie rozglądając się w ogóle na boki czy coś przypadkiem nie nadjeżdża 🙂 Dbam o swoje ciało na zewnątrz jak i wewnątrz codziennie wprowadzając takie uczucia jakie mi się podobają a nie takie jakich nas nauczono na Ziemi a nauczyli się bać. Oczywiście ten tragiczny scenariusz powyżej się nie spełni, ponieważ opanowałem już trochę sztukę świadomego tworzenia 😉
     Mówiąc, że w każdym temacie można zobaczyć dobre strony nie miałem na myśli tego by one się dalej działy, bo tak jest fajnie i zupełnie w porządku, tylko aby nie poświęcać im swojej uwagi wprowadzając się w te same niskie wibracje które z kolei te wydarzenia na Ziemi tworzą. Oczywiście zapobieganie tym wszystkim złym wydarzeniom jest ważne, ale może mieć ono miejsce tylko wówczas gdy zajdzie zmiana świadomości ludzi, którzy biorą w tym udział. 🙂
     No i jak masz utrzymywać wysokie wibracje widząc powiększające się niebezpieczeństwo? Po prostu rozumiejąc, że żadnego niebezpieczeństwa nie ma do póki sam nie będziesz czuł się zagrożony. Ale tak działa Wielkie Prawo, Prawo Wibracji, Dopasowywania… i jakie tam jeszcze nazwy by na to nie były 🙂

     Pozdrowienia 🙂

    • freeheart
     Czer 06, 2013 @ 23:34:36

     Taki – uśmiechnij się

   • Sławek
    Czer 03, 2013 @ 20:20:02

    Robi miejsce nowej cywilizacji.

 8. iskierka
  Czer 01, 2013 @ 00:01:36

  Kochani, czy ktoś z Was się wybiera na seminarium An kana Te z Michaelem Elrahim Amirą w przyszły weekend w Warszawie?
  Z Miłością:)
  An kana Te – M.

  • Joanna
   Czer 01, 2013 @ 19:29:55

   Iskierko ja się wybieram ale czekam jeszcze na decyzje koleżanki.Nie wiemy jeszcze gdzie będziemy spały.Ale pojedziemy jak mamy tam być w sobote rankiem.

   • iskierka
    Czer 01, 2013 @ 23:22:30

    Joasiu, to się raczej nie spotkamy, bo ja mam zamiar wybrać się w piątek. Wtedy jest wstęp wolny, a poza tym też miałabym problem z noclegiem. Możemy się wymienić wrażeniami co najwyżej:)
    Pozdrawiam z serca:)
    M.

 9. salama
  Maj 31, 2013 @ 23:09:27

  Hej kochani zupelnie nie na temat ale nic potrzebuje porady jestem w 34 tyg ciazy od jakiegos czasu pije herbatke z szalwii nawet sie cieszylam ze sciaga wode z organizmu nie puchna mi nogi ~super do dzis jak weszlam na forum i tam przeczytalam ze absolutnie nie dla kobiet w ciazy nie ukrywam ze sie troche zleklam sama juz nie wiem jakos szalwia wpadla mi w rece . A przypadkow nie ma …prosze o pocieszenie ……kocham

  • Bonjovi
   Czer 01, 2013 @ 12:15:19

   http://polki.pl/zdrowie_i_psychologia_zapytaj_lekarza_artykul,10012929.html

   najlepiej to odstaw, idz do lekarza i skonsultuj sie z nim. A tak co podpowiada mi serce, to mam pewność że urodzi sie zdrowa dzidzia 😀 najważniejsze żebyś ty też była o tym przekonana 🙂

  • Izabela Karwot
   Czer 01, 2013 @ 18:23:44

   Szałwia – należy unikać dawek leczniczych w ciąży, również zmniejsza laktacje. Malina – napar z liści- 1 filiżanka dziennie w ostatnich 6-8 tyg. ciąży przygotowuje do porodu – działa pobudzająco na macicę. Liście ogórecznika i fenkuł to znakomity środek mlekopędny. W zielnikach można to i owo znaleźć… 🙂 Sama stosowałam. W rozsądnych ilościach na własną odpowiedzialność.
   Cudownego i spokojnego porodu z Najwyższym prowadzeniem…
   Dla Ciebie i Wszystkich- „Błogosławieństwo Matki”

   Świetlistego Istnienia

 10. wika
  Maj 31, 2013 @ 20:20:48

  Kochani, dziś zapraszam znów na zieloną łąkę:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/04/medytacja-na-zielonej-ace-25-kwietnia.html
  Pięknego wieczoru! 😀 😀 😀

  • marmur
   Maj 31, 2013 @ 20:48:50

   Co za piękna zielona łąka
   A Gosia puściła bąka
   Sam słyszałem krótka droga
   kiedy wpadał tu na bloga
   Pięknie sobie podśpiewuje
   puszczać bąków nie żałuje
   To puszczamy nikt nie jęczy
   tysiąc bąków pięknie brzęczy
   To natura przecież chciała
   by oderwał się od ciała
   Gosiu pokaż dłonie swoje
   pokaż bączka co go skrywasz
   Niech wyleci w łąk pokoje
   Trzmiel ,to nie Bączek wybacz … 😉

 11. Omstan
  Maj 31, 2013 @ 18:54:53

 12. bel
  Maj 31, 2013 @ 11:05:56

  Cześć! Mam tu coś ciekawego „Kod Mojżesza” ( podobnie nagrane jak „Sekret” ale tematem przewodnim nie jest prawo przyciągania, a kod: JAM JEST) http://www.youtube.com/watch?v=JundGgBipGE&list=PL527040A17CA4344B

 13. Marek Andrzej Żarecki
  Maj 31, 2013 @ 10:42:36

  Nowy artykuł na moim Blogu. Zapraszam do przeczytania. W Miłości i Świetle. http://boskie-wzorce.blogspot.com/2013/05/plany-projektow.html

 14. zdzich
  Maj 31, 2013 @ 08:26:46

  Wszystkim życzę, pełnego miłości weekendu 🙂

  • xylotet
   Maj 31, 2013 @ 23:55:32

   @zdzich ,,,, 😀 na dzień dziecka dziewczyny mają Cię ucałować ode mnie ,,,
   😀 ************ ,,,, pamiętaj ,,,, 😀 *************************

  • wika
   Czer 01, 2013 @ 09:23:14

   Już, Mareczku, właśnie po śniadaniu przeczytałyśmy, Zdzich się nadstawił i zaliczone 😀 😀 ❤

 15. Niezzawinkla
  Maj 31, 2013 @ 07:14:39

  No nie radość z tego, że komary chcą się przytulać to przesada. Po takim przytulaniu swędzi i piecze mnie ok. 6 dni

 16. marecki
  Maj 31, 2013 @ 00:16:53

 17. wika
  Maj 30, 2013 @ 23:31:42

  Przez ostatnie godziny taka magia i błogość w powietrzu, ludzie dzwonią i piszą miłe rzeczy, często milsze niż zazwyczaj, i jedno po drugim 😀 😛 😀 gdy byłam na spacerze, psy też się podobnie zachowywały (no również komary chciały się przytulać 😉 ), też tak macie? chyba dziś kolejna fala, i to sama słodycz…ale fajnie… 🙂 🙂 🙂 Buziaki dobranockowe dla wszystkich 😀 😀 😀
  PS. No to jeszcze jeden Michał 😛
  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2013/05/micha-swiato-narasta.html

  • xylotet
   Maj 30, 2013 @ 23:56:56

   @wika ,,,,,, 🙂 ,,,, i fajnego dnia dziecka ,, 😀 ***********

   • zdzich
    Maj 31, 2013 @ 08:25:31

    Pozdrawiam Marku, bracie 🙂
    Pozdrawiam Wszystkie, siostry i braci 🙂 🙂 w dzień dziecka 🙂

  • wika
   Maj 31, 2013 @ 00:10:57

   dzięki 😀 i wzajemnie… 😀 😛 😉 … :************

  • Dorota
   Maj 31, 2013 @ 08:33:34

   🙂 A mnie dzisiaj rano przywitały sosenki przepięknie ubrane w migoczące, różnokolorowe światełka w kropelkach po deszczu, w których bawiły się promyczki słońca 🙂 Widok był bajeczny 🙂 🙂 🙂 TO działa! 😀 😀 😀

  • Elunia
   Maj 31, 2013 @ 08:58:37

   Odbieram podobnie to co wokół, naprawdę miodzio. Trudno nazwać słowami.
   Dla Wikusi i wszystkich dzieci również :), ;), 😛

  • Moon
   Maj 31, 2013 @ 20:55:51

   Witaj, Wika, wczoraj od samego rana taka radość rozkoszna rozpierała mą duszkę, może to kolejna fala, nie wnikam, po prostu dobrze mi, radość i pokój spływa na całą planetę i istnienie 🙂 pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich czytelników 😀

 18. Seksi Angel
  Maj 30, 2013 @ 23:02:43

  ” To, jak powiadacie, macie pewne jak w banku”

  😀 😀 😀

  Quel coquin ! 😀

  Buuuziaki!!! 😀

 19. Analityk
  Maj 30, 2013 @ 22:13:03

  Witajcie. Mnie ciekawi taka kwestia, tych przekazow od Michala. Bo jak sie czyta te teksty od kilku miesiecy, to ewidentnie wynika, ze podawane sa przez jakas grupe. Czy ta grupa nazywa sie Michal, czy jest to grupa, ktora podszywa sie pod Michala?.
  Bardzo prosze o wyjasnienie, kto te przekazy sobie robi. Pozdrawiam serdecznie.

  • zdzich
   Maj 30, 2013 @ 22:24:35

   Na pewnym poziomie, wszystko jest jednością, Michał jest częścią Całości, tak jak, Joszua, Gabriel, Uriel, Rafał, itd. Dlatego też, możesz mieć wrażenie że to grupa i masz rację, ale dla potrzeb Tu i teraz, występują, jako odrębne Istoty z Jednego,
   I proszę, nie pisać, że mam to udowodnić, to jest w każdym z nas, też jesteśmy Istotami, z tej całości 🙂 wystarczy „pracować” Świadomością Serca w połączeniu z Świadomością Umysłu 🙂
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Slawek
   Maj 31, 2013 @ 07:19:11

   potwierdzam Zdzicha

 20. Ankanate
  Maj 30, 2013 @ 21:50:47

  Cacy Wikuś. Czego to natura nie potrafi http://www.wykop.pl/ramka/1536737/rosliny-odzyly-po-setkach-lat-spedzonych-pod-lodem/ nie jedno jeszcze ich zdziwi.

  • zdzich
   Maj 31, 2013 @ 08:17:07

   Jesteśmy….. Ankanate….. „wróciliśmy”…..byliśmy, jesteśmy, będziemy 🙂

 21. Sabrina
  Maj 30, 2013 @ 21:44:47

  Otóż to 🙂

 22. Adrian
  Maj 30, 2013 @ 21:03:20

  Michał jestes nieoceniony :))) Kocham czytać przekazy od Ciebie, tą miłość sie czuje od Ciebie…KOcham CIe 🙂

 23. Omstan
  Maj 30, 2013 @ 20:30:49

  Najwyższa prawda i najlepszy sposób na Życie. Oddać się prowadzeniu Duszy-Bogu. Dzięki Ci bracie Michale.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: