Matka Maria: Wiosenne błogosławieństwa

spring-green

 

Wiadomość ta nadeszła właśnie wtedy, gdy młode pączki otwierały się na drzewach w mojej części Nowej Anglii… Swymi słowami zachęca nas ona, byśmy otwarli nasze oczy, nasze uszy i serca na błogosławieństwa, którymi nas teraz codziennie obdarza Matka Ziemia. Będąc w prawdziwym związku z nią, fizycznie obecną ekspresją Wielkiej Boskiej Matki, dostrajamy nasze wzniesienie do jej wzniesienia! Najszczęśliwszej z Wiosen, moi bracia i siostry! Z miłością – Jennifer 

Jestem Matka Maria. Pragnę ofiarować wam, moje ukochane dzieci, całą miłość tego wspaniałego dnia. Czy czujecie tę glorię w powietrzu? Czy słyszycie uniesienie młodych listków? Czy czujecie szczęście rozwijających się leśnych kwiatów? One przekazują wam wiadomość o swej boskiej naturze, którą jest Miłość, wyrażana jako Radość, a doświadczana przez was jako Piękno. One – oznaki Wiosny – wszystkie oznajmiają wam o miłości, radości i pięknie życia, będąc błogosławieństwem dla waszego zbiorowego życia w fizyczności.

Jeśli zechcielibyście przyjąć ich niezliczone błogosławieństwa, byłyby wam one niezmiernie wdzięczne – gdyż jedną rzeczą jest BYCIE w błogosławieństwie, tak jak wy jesteście, a inną DZIELENIE SIĘ we wspólnocie i jedności dzięki dostrzeganiu tego błogosławieństwa, rozpoznawaniu go i obejmowaniu go swą energią – gdyż wtedy odkryjecie jak w odpowiedzi na to z waszych głębin wytryskuje i rozkwita wasze własne błogosławieństwo, i wy się z kolei nim dzielicie.

W tych czasach wzniesienia taka właśnie rozkosz istnienia zaczyna być dla was dostępna na waszej planecie-Matce. Ona zanurzona jest głęboko w błogostanie i rozciąga swe błogo-sławieństwo na wszystkich, którzy dostrajają się do jej energii. Jest to tak proste!

Nie jesteście oddzieleni, choć praktykujecie oddzielenie za sprawą starych nawyków i odgradzacie się w skonstruowanych przez siebie przegródkach. Wychodźcie częściej na dwór, poza swe ściany, aby doświadczać dobrodziejstwa miłości waszej Matki, którą was Ona darzy. Nie jest Ona ograniczona do swego terytorium, ale będzie szanować waszą decyzję, jeśli zechcecie być oddzieleni od niej – tak jak czyni to każda dobra matka, gdy jej dzieci się rodzą. Macie więc wybór czy chcecie ją odwiedzać. Ona czeka cierpliwie, tak długo jak chcecie, a jej radość rozświetla niebo, kiedy powracacie w jej objęcia!

Być może macie wyobrażenie, że niezależność oznacza życie w oddzieleniu od waszych rodziców, i że samodzielne decydowanie o swym życiu wymaga wzrastania z daleka od nich. Tak nie jest. Ta idea, którą tak wielu utrzymuje, oparta jest na braku zaufania w to, że wasza Matka naprawdę pragnie waszej wolności – i co więcej, że ją wspiera. Wie Ona, że w wolności istnieje kreacja i spełnienie czegoś więcej niż Wszystko Co Jest.

Wolność jest zagwarantowana, a Boskość nigdy jej nie zabierze. Możecie w tym zaufać swojej Matce, Ona nigdy nie będzie pragnęła was zdominować, będzie tylko wspierała wasze wybory. Gdy w otwarty sposób przyjmujecie jej miłość i przejawiacie swe boskie serce odpowiadając błogosławieństwem na błogosławieństwo, wzmacniacie swą prawdziwą naturę, pozwalając waszej ludzkiej jaźni badać i wykorzystywać swe szersze możliwości i potencjały jako wznoszące się dusze w ludzkiej formie.

Ponownie nawiązując relację z waszą 5-wymiarową Matką Ziemią dokonujecie wyboru „Tak!”, który w najłatwiejszy i najszybszy sposób wspomoże wasze wzniesienie! Ruszajcie naprzód, Ona na was czeka…wejdźcie w Jej objęcia…będziecie szczęśliwi, że to uczyniliście.

Z wielką miłością –
Jam jest Matka Maria, siostrzana ekspresja Gai/Tary*/Matki Ziemi, i Jedno z Wielką Boską MAtką wszelkiego Stworzenia. Błogosławieństwa.

Przekazała Jennifer, 14 maja 2013
http://channelingrace.wordpress.com/2013/05/14/mother-mary-glory-in-the-air/
Przetłumaczyła wika

*Tara – w buddyzmie i hinduizmie żeński, matczyny aspekt boskości/uniwersalnego Umysłu

29 Komentarzy (+add yours?)

 1. adela
  Maj 18, 2013 @ 09:24:48

  kilka faktów o filmie „Sirius”

 2. iskierka
  Maj 18, 2013 @ 01:27:10

  Przed chwilą podpisałam petycję w sprawie ratowania lasów i zwierząt żyjących w nich na Sumatrze. Serce rośnie, gdy patrzy się na przybywające co kilka sekund kolejne nazwiska osób ze wszystkich zakątków naszej Matki Ziemi wspierających tę akcję:)))

 3. iskierka
  Maj 18, 2013 @ 01:07:51

  Przekaz jest rzeczywiście cudny i w moim przypadku jakże aktualny. Niedawno wróciłam z tygodniowego wypadu w Jurę, do Ojcowskiego Parku Narodowego, krainy jak z baśni, albo 5W:) A tam białe, wapienne skały skąpane w soczystej, w wielu odcieniach, zieleni, do tego dywany pierwiosnków, zawilców (także żółtych, gdzie indziej niespotykanych), niezapominajek, mleczy, jaskrów, konwalii i jeszcze bardzo pięknych, dwukolorowych fioletowo-niebieskich kwiatków, których nazwy nie znam. No istna feeria barw, mówię Wam, Kochani:) Śpiew ptaków o tej porze roku podnosi wibracje chyba o 1000 %:)))
  Ale jeśli ktoś nie może teraz wybrać się do tego Raju, to polecam najbliższy domu las. Wczoraj tam byłam i znów doznałam zachwytu w kontakcie z przyrodą, niektóre drzewa (szczególnie dęby, bo o sekwoje u nas trudniej:) to bardzo stare, świadome Istoty i warto się do nich poprzytulać:)
  Z Miłością i Światłem dla Was wszystkich:)*
  M.

 4. Dawid
  Maj 18, 2013 @ 01:06:46

  petycja podpisana 🙂 oo tak, trzeba pobyć trochę z naturą 🙂 świetny pomysł 🙂
  Pozdrowionka 🙂

 5. Sabrina
  Maj 17, 2013 @ 23:09:39

  • Marca
   Maj 18, 2013 @ 00:23:57

   Do mnie też przyszło, podpisałam w środę 🙂 🙂

  • filpat
   Maj 20, 2013 @ 20:45:44

   Witam wszystkich serdecznie !!! Na wolnej planecie ,terra galaktyczna kawiarenka ,zostało ujawnione , jak organizacja avaaz manipuluje ludzmi !!!

 6. EwaB
  Maj 17, 2013 @ 22:04:17

 7. krystal28
  Maj 17, 2013 @ 19:52:54

  drobne, dobre uczynki
  – z miłością dla wszystkich i podziękowaniami za dalsze życzenia 🙂 ❤

 8. Fiołek, Irys i Róża
  Maj 17, 2013 @ 18:22:43

  Cudny przekaz…

 9. Agnieszka
  Maj 17, 2013 @ 13:25:22

  Duchy przyrody/ Żywioły ziemi, wody, ognia i powietrza/ Eter jako budulec.
  Zebrane przeze mnie materiały są syntezą wiedzy zawartej w książce Ellen Grasse pt. „Marzenia senne, śmierć i transcendencja” oraz wyselekcjonowanych informacji zebranych z licznych stron internetowych, przy czym informacje te uzupełniają logicznie obserwacje autorki oraz rezonują z moim wewnętrznym przekonaniem i osobistym doświadczeniem. Ellen Grasse jest osobą sensytywną oraz szanowaną i uznaną w krajach niemieckojęzycznych autorką. Obrazy, które jej się ukazywały przed okiem wewnętrznym, porównywała z widzeniami dr A. Guirdham (również osoba o zdolnościach paranormalnych). Percepcja pozazmysłowa obydwu kobiet pokrywa się.
  DUCHY PRZYRODY (duchy natury, duchy żywiołów, elementale) to nie tylko wytwory ludzkiej wyobraźni, lecz rzeczywiste istoty widziane przez wszystkich tych, którzy posiadają zdolność postrzegania pozazmysłowego, czyli przez osoby sensytywne. Elementale nie są pochodzenia ani zwierzęcego ani ludzkiego i żyją w świecie zwanym Planem Eterycznym. Opis ich działalności można znaleźć w mitologiach różnych kultur, legendach, baśniach, podaniach i niektórych religiach. Informacje pochodzące z obserwacji osób jasnowidzących zasadniczo pokrywają się ze sobą. I tak duchy żywiołów, które opiekują się trzema królestwami przyrody – mineralnym, roślinnym i zwierzęcym, zostały sklasyfikowane i opisane.

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/05/duchy-przyrody-zywioy-ziemi-wody-ognia.html

 10. wika
  Maj 17, 2013 @ 11:59:57

  Kochani, proponuję dziś medytację kul miłości, którą wymyślił nasz Bonjovi – i przy jej okazji najlepsze życzenia dla niego i wszystkich maturzystów, żeby równo wymiatali! 😀 😀 😀 (oczywiście dla zabawy i własnej satysfakcji…bo przecież mądrzejsi i tak nie będą…skoro już jesteśmy boscy i idealni… :P)
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-kul-miosci.html?view=classic
  A tu najświeższy Michał:
  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2013/05/micha-na-horyzoncie.html
  Błogosławionego dzionka… 🙂 🙂 🙂

  • freeheart
   Maj 17, 2013 @ 14:47:21

   Ale jak ktoś będzie miał ochotę być bardziej idealny, to wolna wola. Jak mawia pewien Mareczek 🙂
   Tak Bonjovi, przyłączam się do życzeń. Wymiataj w pojedynkę i grupowo. Jeszcze dostanie się wam kulą miłości 🙂
   No super Gosia!

   • xylotet
    Maj 17, 2013 @ 16:49:51

    @Bonjovi ,,,, 😀 ,,, matura opanowana ???? ,,,,” wolna wola ……… ” ????…
    😀 ***************

  • Bonjovi
   Maj 17, 2013 @ 16:34:59

   Dzięki Wika, dzieki Freeheart 🙂 wymiatamy wszyscy równo 😀 dzisiaj ustny angielski ( oral matura exam 😛 ) za tydzien ustny polski, spłynie jak po kaczce 😛
   A kule milości widze już każdego dnia, widzisz prane? widzisz miłość! xD ale żart bo jak widzisz cokolwiek to widzisz miłość haha xD dobre dobre wielki żart kosmosu 😛

   a tak btw, wasze, nasze medytacje (oddzieliłem bo rzadko przyłączam sie do medytacji 😦 nie potrafie sie skupić, wyciszyć a potem płynąć) ehh… no to widać jej skutki, Keshe zaprezentował polski generator energii 🙂 taaki malutki ze mozna schowach do plecaka 😛
   http://www.schodamidonieba.pl/ <– w aktualnościach

   ^
   |
   bezpośrednio na yt 🙂

   enjoy your day sisters and brothers 😀

  • Bonjovi
   Maj 17, 2013 @ 20:11:36

   Michał jak zwykle wyborny hrabino Wiktorio, przepysznie komponuje się z kabaczkiem w sosie pomidorowym

 11. Ewa A.
  Maj 17, 2013 @ 11:42:31

  Piękny przekaz…Dziękuję ❤

 12. Sabina Błażków
  Maj 17, 2013 @ 09:59:22

  Dziękuję za piękny przekaz , miło jest czuć codziennie radość życia i wdzięczność bycia tu i teraz 🙂 Dużo miłości i słoneczka dla wszystkich forumowiczów 🙂

  • Bonjovi
   Maj 17, 2013 @ 16:36:19

   🙂 🙂 🙂 🙂

   Tak tak wlasnie tak 🙂

   • Julita
    Maj 17, 2013 @ 18:38:14

    Bonjovi,trzymaj-łapaj! Ocean for you :-)))) Julka

    • Bonjovi
     Maj 17, 2013 @ 20:29:36

     :O ale wielki błękit, jest taaki wieeeelki i wiesz… 😀 BŁĘKIIIITNYYYYY 😀

     kocham delfiny 🙂
     dzia Dżulietta 😀

    • freeheart
     Maj 17, 2013 @ 21:56:18

     ale fajne Julka!
     Ocean Twój Bonjovi, nie spytałam 🙂 Nikt nie pilnował … 😛

    • Julita
     Maj 17, 2013 @ 23:02:55

     no to jeszcze coś z maturami w tle,he he he :-))))

     Reforma edukacji w Polsce na przykładzie zadania z matematyki:
     1950 r.
     Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa kosztowało go 4/5 tej
     kwoty. Ile zarobił drwal?
     1980 r.
     Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa kosztowało go 4/5 tej
     kwoty, czyli 80 zł. Ile zarobił drwal?
     2000 r.
     Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Wycięcie drzewa kosztowało go 4/5 tej
     kwoty, czyli 80 zł. Drwal zarobił 20 zł. Zakreśl liczbę 20.
     2010 r. (tylko dla zainteresowanych)
     Drwal sprzedał drewno za 100 zł. W tym celu musiał wyciąć kilka
     starych drzew. Podzielcie się na grupy i odegrajcie krótkie
     przedstawienie, w którym postarajcie się przedstawić, jak w tej sytuacji
     czuły się biedne zwierzątka leśne i rośliny.
     2014 r.
     Drwal sprzedał drewno za 100 zł. Pokoloruj drwala.

    • freeheart
     Maj 17, 2013 @ 23:37:44

     o matulu …
     biedny drwal … 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: