Jak można pozbyć się jakiegoś przekonania?

 

552094_523123377702574_392513925_n

 

Dziś chcielibyśmy skupić się na temacie uwalniania ograniczających przekonań. Kwestia ta pojawia się dość często, a naszym zamiarem jest podzielenie się z wami naszą perspektywą dotyczącą tego, w jaki sposób można uwolnić ograniczający pogląd, którego już dłużej nie chcecie żywić. Dotknęliśmy tego tematu w naszej wiadomości pt „Wszelkie świadome i podświadome przekonania rodziców są przekazywane ich dzieciom, gdy się one wcielają”. Dzisiaj jednak chcielibyśmy trochę głębiej wniknąć w ten proces. Zaczniemy od podstawowych wyjaśnień podanych w tym przekazie, a w następnych będziemy to rozwijać. Zacznijmy zatem.

Jak wspomnieliśmy w naszej poprzedniej wiadomości, gdy się tu rodzicie, wszystkie wasze przekonania zawarte są w waszym podświadomym umyśle, a świadome przekonania jeszcze nie istnieją. Przekonania utrzymywane przez nowo wcieloną duszę są przed inkarnacją uważnie dobierane. Mówiliśmy trochę o tym, w jaki sposób wszelkie podświadome i świadome przekonania rodziców są przekazywane dziecku, gdy się tu wciela – nie oznacza to jednak, że przekonania rodziców są jedynymi przekonaniami, jakie dziecko posiada. Oznacza to tylko, że wszystkie przekonania rodziców zostają dziecku przekazane. Podświadome przekonania każdej duszy pochodzą z różnych „przeszłych” wcieleń, i tak samo poglądy przodków utrzymywane wewnątrz linii genetycznej dziecka. Kiedy to dziecko trochę podrośnie, staje się zdolne do kształtowania swych własnych świadomych przekonań. Pamiętajcie, że wasze myśli i przekonania zawsze będą determinować sposób, w jaki postrzegacie waszą rzeczywistość. To, w co wierzycie, będziecie postrzegać.

Naszym zamiarem jest wyjaśnienie podstawowych zasad dotyczących tego, jak można usunąć jakieś przekonanie. W późniejszym czasie zajmiemy się tym bardziej szczegółowo, kiedy ci z was, którzy zostali przyciągnięci do tej wiadomości, będą mogli zasymilować tę informację, o ile tak zdecydują.

Po to, aby usunąć dowolne przekonanie, musicie najpierw je sobie uświadomić. Jak często mówimy, nie możecie zmienić tego, czego nie znacie. Kiedy już jesteście świadomi jakiegoś przekonania, możecie je zbadać i zdecydować, czy jest to coś, w co dalej chcecie wierzyć, czy też wolicie je uwolnić. Być może zechcecie oszacować to przekonanie określając, jakie doświadczenia ono wykreuje. Czy jest to coś, czego chcecie dalej doświadczać? Czy też pogląd ten stwarza strach, smutek, gniew, oddzielenie czy niepokój? W tym procesie może być pomocne zrobienie listy waszych przekonań dotyczących dowolnego tematu. Sugerujemy, żebyście zapisali swe aktualne poglądy na konkretny temat, którym jesteście zainteresowani i chcecie dokonać przeglądu swych aktualnych przekonań na ten temat, czy to będzie dostatek, zdrowie, miłość czy relacje, że wymienimy tylko kilka.

Świadome przekonania nie są trudne do rozpoznania, właśnie dlatego że są uświadomione. Innymi słowy dobrze zdajecie sobie sprawę z utrzymywanych przez siebie świadomych poglądów. W dowolnej chwili możecie je przejrzeć i zdecydować, czy rzeczywiście chcecie dalej w nie wierzyć, i co za tym idzie, ich doświadczać. Jednakże podświadome przekonania są trochę trudniejsze do rozpoznania, gdyż nie ma ich w obszarze waszej świadomej uważności. Jednakże wciąż stwarzają one w aktywny sposób waszą rzeczywistość, więc chociaż być może nie jesteście świadomi wszystkich swoich przekonań, wciąż je widzicie w formie fizycznej, gdyż zawsze będą one stwarzać rzeczywistość, jakiej doświadczacie. Kiedy wchodzicie na nowe poziomy świadomości, napotykacie wiele nowych koncepcji, które wstrząsają bądź obracają w pył wasze uprzednie systemy przekonań na temat rzeczywistości, w której istniejecie.

Zacznijmy teraz nasz temat: w jaki sposób możecie stać się świadomi swego podświadomego przekonania. Pamiętajcie, że wszystkie przekonania, niezależnie od tego, czy są uświadomione czy nie, stwarzają waszą rzeczywistość. Możecie w tej chwili spojrzeć pod tzm kątem na swoje doświadczenia: wszystkie wasze dzieła i wytwory, które was teraz otaczają, są bezpośrednim odzwierciedleniem wszystkich waszych poglądów. W taki właśnie sposób wasze podświadome przekonania są wam ujawniane. Wasze myśli i poglądy nigdy nie mogą być utrzymane w sekrecie. Zamanifestują się one w fizycznej formie i wszyscy będą mogli je zobaczyć. To, w jaki sposób postrzegacie swoją rzeczywistość, jak się czujecie w pewnych sytuacjach, w jaki sposób decydujecie się reagować na swe doświadczenia, jest bezpośrednio powiązane z waszymi przekonaniami. Dwa przeciwstawne systemy przekonań sprawią, że pewne sytuacje, nawet podobne do siebie, będą odbierane w bardzo odmienny sposób. Zasłona pomiędzy waszym umysłem świadomym i podświadomym jest coraz cieńsza. Nadejdzie czas, gdy już nie będziecie doświadczać „podziału” pomiędzy umysłem świadomym a podświadomym. Gdy znajdujecie się w określonej sytuacji, jest to dla was okazją, aby przyjrzeć się temu, co przyciągnęliście i dla siebie stworzyliście. Czy jest to coś, czego dalej chcielibyście doświadczać, czy też wolicie zmienić wasze doświadczenie tak, aby prowadziło do upragnionego przez was rezultatu? Będziecie dalej manifestować podobne i często jeszcze bardziej dramatyczne doświadczenia aż staniecie się świadomi tego, jaki wasz pogląd jest odpowiedzialny za stwarzanie tego doświadczenia. Kiedy już odkryjecie kolejny podświadomy pogląd, będziecie wtedy mogli go oszacować i zdecydować czy jest to pogląd, który chcecie zatrzymać czy uwolnić.

Kiedy już namierzyliście przekonanie, które chcecie usunąć, powinniście najpierw zdecydować, jakim przekonaniem chcielibyście to stare przekonanie zastąpić. Nie można w ogóle nie mieć przekonań. Jeśli idąc za naszą sugestią spisaliście swoje świadome przekonania, odnoszące się do konkretnego tematu, możecie teraz wypisać nowe przekonania, którymi chcielibyście zastąpić te stare. Aby uwolnić dane przekonanie, nie tylko macie być gotowi i chętni, by to uczynić, ale i prawdziwie uwierzyć w to przekonanie, którym tamto poprzednie zastępujecie. Jest to tak niezwykle ważne. Nie przyniesie wam pożytku powiedzenie tylko do siebie, że już po prostu w „tamto” nie wierzycie.

Możecie się teraz zastanawiać, w jaki sposób będziecie mogli usunąć głęboko zakorzeniony pogl­ąd i zastąpić go takim, który rezonuje z waszymi pragnieniami. Sugerujemy wam, abyście wyrazili intencję, że w swym codziennym życiu dostrzeżecie dowody, które będą potwierdzać to nowe przekonanie. To, na czym się koncentrujecie, powiększa się. Ludzie często potrzebują dowodu; potrzebują czegoś namacalnego po to, aby mogli zmienić swe przekonania. Jednakże wszyscy z was już kiedyś dokonali w swym życiu takiej zmiany przekonania na jakiś temat.

Najkorzystniejsze będzie dla was oczekiwanie, że napotkacie w swym życiu sytuacje, które będą potwierdzać wasz nowy pogląd, którym chcecie zastąpić ten stary i ograniczający. Mamy sugestię, abyście pracowali z tym zastępując tylko jeden pogląd na raz. Wasze intencje i oczekiwania kierują waszą rzeczywistością. Wyraźcie intencję uwolnienia konkretnego ograniczającego poglądu i spodziewajcie się ujrzeć zmianę, której pragniecie. Musicie zmienić to, czego spodziewacie się doświadczyć, jeżeli pragniecie doświadczyć czegoś innego. Jak już powiedzieliśmy, ludzie często potrzebują „dowodu” po to, aby zmienić zakorzeniony pogląd. Dowód jest jednak rzeczą względną. To, co jedna osoba uzna za dowód, może nie stanowić wystarczająco konkretnej rzeczy dla kogoś innego. Liczy się tylko to, co wy sami uznajecie za potwierdzenie nowego przekonania, które chcielibyście wcielić w swe życie.

Chcemy tu użyć bardzo prostego przykładu, aby zilustrować nasze wyjaśnienie. Załóżmy, że macie przekonacie, iż wszystkie psy są bezwzględne. Być może to przekonanie pochodzi z traumatycznego doświadczenia, które przeżyliście jako dziecko, albo że was tego nauczono. Źródło tego przekonania nie ma tu znaczenia. Przekonanie, że wszystkie psy są bezwzględne z całą pewnością przyciągnie do was spotkania z tego rodzaju psami, ponieważ tego się właśnie spodziewacie. Nawet jeśli pies nie zachowuje się agresywnie, waszą percepcją jego zachowania będzie kierować wasz pogląd.

Wasze przekonania zawsze są uzasadniane przez rzeczywistość, którą do siebie przyciągacie. Powodem tego jest wasza „prawda”, która wspierana jest przez wasz system przekonań. Załóżmy teraz, że jesteście świadomi tego swojego poglądu na temat psów, jednakże bardzo chcielibyście się go pozbyć na rzecz poglądu, iż psy są ze swej natury przyjaznymi istotami. Jest to bardzo odmienny pogląd od tego, który wspierał wasz poprzedni system przekonań. Jak więc możecie zabrać się do zastąpienia pierwszego z tych poglądów drugim? Robicie to za sprawą intencji dotyczącej zmiany tego poglądu. To, na czym się koncentrujecie, zawsze zostanie do was przyciągnięte. Gdy przełączacie swoją uwagę z poglądu „wszystkie psy są bezwzględne” na pogląd „wszystkie psy są z natury przyjacielskie”, będziecie skupiać swą uwagę na wypatrywaniu psów, które są przyjacielskie. Wasza postawa i energia zmienią się, gdy będziecie w towarzystwie psów. Ta zmiana oczywiście przyciągnie do was doświadczenia, w których pojawią się przyjacielskie psy. Kiedy już spotkacie wiele psów, które rzeczywiście reagują na was w przyjazny sposób, otrzymacie potwierdzenie i dowód, który jest wam potrzebny, by zmienić wasze „przekonanie”. Możliwe, że przydałby się bardziej wiarygodny łącznik postaci przekonania, które stwierdza, że „nie wszystkie psy są bezwzględne”  zanim będziecie zdolni całkowicie pozbyć się strachu, który był w was zakorzeniony. Gdy zmieniacie swoje oczekiwania co do tego, jakie są psy, napotykacie na swej drodze całkiem inne doświadczenia. To służy dalszej konsolidacji waszego nowego systemu przekonań. Gdy zmienia się wasza uwaga i obszar koncentracji, zmienią się i wasze oczekiwania. Będziecie manifestować to, czego się spodziewacie.

Zauważcie proszę, że wyjaśniamy ten proces w bardzo prosty sposób, chociaż poglądy, które wielu z was podtrzymuje, nie należą do tak nieskomplikowanych jak ten z przykładu, który właśnie podaliśmy. Istnieje wiele „pod-przekonań”, które są wewnętrznie sprzężone z przekonaniem głównym, i one też potrzebują zostać uwolnione. Gdy dacie sobie czas na zintegrowanie w sobie tego procesu, będziemy mogli powiedzieć coś więcej na ten temat w kolejnych wiadomościach.

Choć powiedzielibyśmy, że uwolnienie ograniczającego poglądu w sposób natychmiastowy jest możliwe, musicie mieć w sobie pogląd, który podtrzyma tę natychmiastową przemianę. Większość z was tego poglądu jak na razie nie posiada, i dlatego jest bardziej  prawdopodobne, że wasze przekonanie będzie zmieniać się w ciągu jakiegoś czasu. Chcemy jednak powiedzieć, że uwolnienie jakiegoś poglądu będzie tak szybkie lub tak powolne, jak na to zezwolicie. Oczywiście możecie poprosić nas w tym o wsparcie, a my z chęcią pomożemy wam jak tylko będziemy w stanie – wiedzcie jednak, że nikt nie może w waszym imieniu usunąć ograniczającego przekonania, może być to zrobione tylko przez was.

Gdy uczycie się, jak uwolnić jakieś przekonanie, zostawiacie dokładny „przepis” dla wszystkich innych, którzy będą mieć do niego dostęp z kronik Akaszy. Ci z was, którzy uczą się jako pierwsi usuwania ograniczających przekonań, przecierają drogę dla wszystkich innych. Ten proces jest najtrudniejszy dla tych z was, którzy z gotowością ofiarowali się oświetlić drogę całej reszcie. Jak na teraz większość ludzi może znaleźć dostęp do Kronik Akaszy jedynie podświadomie; jednak te informacje są dla was nie mniej korzystne. Gdy w dalszym ciągu będziecie wzrastać i ewoluować, bez wątpienia nauczycie się mieć świadomy dostęp do tych informacji. Teraz, kiedy jesteście po raz kolejny świadomi, że sami stwarzacie swą rzeczywistość za sprawą swych poglądów i oczekiwań, o wiele łatwiej będzie wam świadomie kierować swymi doświadczeniami w waszej rzeczywistości. Jesteście w procesie uczenia się tego. Każde z was uczy się w swoim własnym tempie. Rozciągacie „mięśnie”, których nie używaliście w tym życiu. To właśnie dlatego tyle dusz tak bardzo pragnęło wcielić się dokładnie w tym czasie, w czasie radykalnych i gwałtownych przemian! Jesteście bowiem w bardzo delikatnym czasie waszego procesu budzenia się, gdyż teraz jesteście już świadomi waszej roli istoty stwórczej, choć bardzo wielu wciąż pozostaje nieświadomych swej wewnętrznej podświadomej wiedzy. Wasza ewolucja jest dla nas tak interesująca. Zdumiewa nas, gdy obserwujemy jak odzyskujecie swą pamięć, dary i zdolności, które w wyższych wymiarach wiele istot traktuje jako oczywiste.

Stoimy wiernie u waszego boku, z wdzięcznością za waszą pracę w tym jakże unikalnym przedsięwzięciu i sposobności, by nauczyć wszechświat, w jaki sposób można zanurzyć się w bardzo gęstą wibrację i wznieść się z niej w wyższe wymiary, z których przybyliście.

Mamy nadzieję, że ta wiadomość w jakiś sposób się wam przysłużyła.

W miłości i świetle jesteśmy waszymi Anielskimi Przewodnikami

Przekazała Taryn Crimi, 8 maja 2013
http://angelicguides.wordpress.com/2013/05/08/the-basic-principles-of-how-one-can-remove-a-belief/
Przetłumaczyła wika

60 Komentarzy (+add yours?)

 1. EwaB
  Maj 16, 2013 @ 23:24:58

  🙂 🙂 🙂 Niesamowite i wzruszajace.Piekna historia -warta ogladania!
  Wieloryb zaplatal sie w siec…wiec podplynal do lodzi i porosil by zdjeto mu to homonto. Ludzie o dobrych serduchach tak zrobili a wszystko macie na filmie… nawet jak jest wdzieczny za wszystko i na pozegnanie macha ogonem….wielkie widowisko. 🙂 🙂 🙂

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/05/wieloryb-prosi-o-pomoc.html

 2. Krystyna11
  Maj 16, 2013 @ 21:26:47

  http://www.youtube.com/watch?v=cAhNSHNyGd4-Faster EFT- szybkie opukiwanie.Warsztaty w Warszawie. Cały szereg filmików na YOU TUBE.Jak zmienić swoje życie, jak pozbyć się ograniczających przekonań i emocji. Jeśli jest ktoś zainteresowany tym tematem, to zachęcam. Uprzedzam, że Faster EFT w znacznym stopniu różni się od EFT klasycznego. Według mnie jest super!Pozdrawiam wszystkich.

 3. wika
  Maj 16, 2013 @ 20:19:15

  Kochani, zdaje się jednak te rozbłyski wprawiają nas czasem w małe przestery…więc proponuję dziś Medytację Rodzinnego Uzdrawiania 😀 😀 😀
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/04/medytacja-rodzinnego-uzdrawiania-21.html?view=classic
  A wieczorem/w nocy będzie miły wiosenny pachnący majem przekaz… 🙂

 4. Magdalena
  Maj 16, 2013 @ 19:21:14

  Wspaniale ! Wielkie dzieki Bonjovi, Wymiatasz! 🙂

  • Bonjovi
   Maj 17, 2013 @ 16:37:59

   nie ma za co 🙂
   dziękuje że jesteście dla mnie potwierdzeniem otaczającej boskości 🙂

   ~*~

 5. Magdalena
  Maj 16, 2013 @ 15:57:53

  Witam! gdzie moge pobrac link do 30-minutowej wersji medytacji aethos? gdy wlaczam link ktory jest podany na tej stronie pokazuje napis ze link zostal usuniety…A moze ktos moze mi go podeslac, bylabym bardzo wdzieczna. Pozdrawiam 🙂
  ps: piekny dzien 🙂

 6. pielgrzym
  Maj 15, 2013 @ 19:11:28

  Witajcie
  Jestem tu nowa ale śledzę stronę od dawna
  Chciałabym zapytać czy ktoś wie na temat ustawień rodzinnych?

 7. Iskierka II
  Maj 15, 2013 @ 17:55:11

  Cieszę się, że tu jesteście i mogę byc z Wami. Słodkie całusy dla wszystkich, życzę dużo radości do samego rana :* :* :*

 8. wika
  Maj 15, 2013 @ 12:31:47

  Kochani, wczoraj przez pół dnia czułam się tak słonecznie i promiennie, nawet w nocy (a zazwyczaj wchodzę wtedy w bardziej księżycowy nastrój;), więc mnie wreszcie „tknęło”, sprawdziłam spaceweather.com, i okazało się, że od 13 maja słońce w nas posyła rozbłyski klasy X, od początku roku nie było tak silnych, dziś w nocy był czwarty z kolei… 🙂 🙂 🙂 Wiadomo że reakcje na to mogą być różne, więc komu dobrze, to super, ale komu się coś kićka, to spokojnie, bo wszyscy na to reagujemy, niektórzy mogą się słabo czuć i również i to puszczać we wspólną przestrzeń… Pamiętajmy jednak, że nasza sieć światła i miłości buduje się nieustannie wszystkimi naszymi wysokimi wibracjami, więc kto ma nadmiar, niech tam z serca posyła, a kto za mało albo czuje się niezrównoważony, warto się stamtąd zasilić – jak pisał Dajamanti, idziemy jedną „ławą” i wzajemnie się wspieramy na wszelkie sposoby 😀 Pięknego pełnego radości dnia! 😀 😀 😀

  • and777
   Maj 15, 2013 @ 13:25:57

   Rozbłyski na słońcu korzystnie oddziałują na pszczoły, wczoraj obserwowałem w mojej pasiece intensywną pracę pszczół, dzisiaj w rozmowach potwierdzili to znajomi pszczelarze. Wika ile dni te rozbłyski na słońcu potrwają teraz? Będę obserwował zachowanie pszczół w tych dniach.
   Pozdrawiam.
   and777

  • Bonjovi
   Maj 15, 2013 @ 14:58:27

   Ja tam czuje sie wypompowany, ilekroć pomyśle ile mam do zrobienia pracy której nie chce robić a musze… to jest ze mną jeszcze gorzej, do tego jeszcze wczoraj poszedlem na boisko z kolegami, to mialem pełno skurczów mięsni a teraz wszedzie zakwasy i ledwo sie ruszam wiec niechec jest spotegowana 😛 oj oj oj co poradzic mi jakoś zawsze te rozbłyski dawały ostro w kość

 9. wika
  Maj 14, 2013 @ 20:41:38

  Kochani, za niecałą godzinkę medytacja Płomienia Wskrzeszenia, zapraszam 😀
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-pomienia-wskrzeszenia-duzsza.html?view=classic

  • kimba70
   Maj 14, 2013 @ 21:23:23

   Kocham cie siostra .Płonę płomieniem nieugaszalnym. Nic nie jest dziwne co uchodzi za dziwne. Dziwne jest dziwnym że takie dziwne. Kiedy nie jest już dziwnym, nie możesz się nadziwić że to takie normalne. Ale cuda i ja to napisałem. Nie ma jak w jedności jedziem po całości. Wow

   • zdzich
    Maj 14, 2013 @ 22:47:43

    🙂 oj dzieje się……serce i czucie sercem…..rozum w sercu….serce w rozumie….miłość 🙂

   • wika
    Maj 14, 2013 @ 23:13:27

    Buziaki, kochani 😀 😀 😀 Kocham was 🙂 :*******************************************************************************************

    • zdzich
     Maj 14, 2013 @ 23:21:46

     🙂 całusy kochana….uściski dla Wszystkich 🙂

    • wika
     Maj 14, 2013 @ 23:28:32

     Dobranoc wszystkim…śnijcie pięknie…:))))))))))))))))))))))))))))) 😀 😀 😀 jutro Bogini Mądrości będzie nas całować przez cały dzień…chyba zaraz zacznie… 😛 🙂 🙂 🙂 :

 10. Iskierka II
  Maj 14, 2013 @ 20:25:11

  Dziękuję za przekaz, który stanowi podstawową instrukcję na „lepsze życie”. Pozdrawiam ciepło. 🙂 🙂 🙂

 11. agata
  Maj 14, 2013 @ 20:23:49

  mimo ze mam tyle zawodow swiata:) to mimo wszystko mam i slabosci z ktorymi walcze:(moje okropne nalogi ktore rzadza mna od czasow bycia nastolatka kierowana na wzor rodziny:(masakra!co chwila to robie i co chwila dostaje szanse na poprawe, ale wciaz w tym tkwie mimo, ze mysle dobrze:(czyli wciaz brakuje mi potwierdzenia????przeciez to potwierdzenie widze kazdego dnia..a jednak..!jest cos nie tak:(wiara???????czy poprostu nadal tego chce?i wcale nie czuje ze chce zmiany tylko tak sobie gadam:((to dopiero katastrofa zyciowa:(pozdrawiam:)

  • kimba70
   Maj 14, 2013 @ 21:13:48

   Niewyobrażalne jest to co możesz i kim jesteś, nieograniczone jest to co możesz i kim jesteś, nieopisywalne jest to co możesz i kim jesteś. Miłością.

  • Iskierka II
   Maj 14, 2013 @ 21:36:07

   Witaj Agatko.
   Wygląda to dokładnie tak jak napisałaś. Naprawdę trzeba dużo wytrwałosci i samozaparcia aby z tego wyjść. Przyjdzie czas, że będziesz miała dość tych powtórek i zachcesz zmiany już z głębi serca. Masz świadomość tego wszystkiego a to już bardzo dużo. Można spróbować zminimalizować wpływ zewnętrznego pola na siebie np. mosiądzem? Polecam do przeczytania artykuł na tym blogu http://whitedevas.eu/?p=1226 Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiej poprawy. 🙂 🙂 🙂

  • marmur
   Maj 14, 2013 @ 22:56:10

   Pozdrawiam cię Agato . Przyznanie się do swoich słabości(przed samym sobą) to pierwszy krok do oczyszczenia swojego ciała i umysłu. Tak , nałogi przesłaniają nam prawdziwą i szczerą (nie zawsze milą) , ocenę nas samych . W moim przypadku najważniejsze było stanąć przed sobą w prawdzie . Zrozumiałem że swoim postępowaniem sprawiam bul bliskim mi osobom . W tedy o sobie nie myślałem , nie byłem dla siebie ważny ( bo moralniaki były tak silne bo się za wszystko obwiniałem i przestałem mieć do siebie szacunek). Alkohol , ucieczka od „rzeczywistości”, ” fajna zabawa ” a potem zjazd w g…
   Sposobem nie jest na pewno walka ( bo z sobą nie wygrasz ) bycie dla siebie wyrozumiałym i wybaczenie tego co było (nie zapomnienie , rozgrzeszenie się przed sobą ) . Wyzerowanie , tak jakby zaczynało się od początku swoje życie . Najtrudniej jest stanąć przed lustrem i spojrzeć w swoje oczy , to jeden z lepszych sposobów na polubienie siebie mimo wszystko…
   Każdy ma prawo do słabości i tyle , ale najważniejsze jest żeby wybierać to co dla mnie dobre . Jeżeli uważasz że nałogi ci nie służą to odsuń je . To ty decydujesz o sobie i o byciu tu i teraz . Trzeźwość jest moją bazą do dalszego działania i parę lat minęło kiedy zrozumiałem że uwolniłem się z nałogów dla siebie samego…. Wszystko co robisz rób z myślą o swoim szczęściu , miłość do siebie samego uwalnia od zniewoleń … 🙂

  • zdzich
   Maj 14, 2013 @ 23:00:51

   Aaaa, dlaczego z nimi walczysz, pokochaj je…..jak najpiękniejszą część siebie, podziękuj za dotychczasową bytność w sobie, za doświadczenia dla Ciebie od nich i pozwól im odejść 🙂

 12. wika
  Maj 13, 2013 @ 20:01:08

  • zdzich
   Maj 13, 2013 @ 20:52:01

   🙂 Michał jest wspaniały….bez zapomnienia, nie było by zabawy wzniesienia, oświecenia 🙂

 13. Fred.
  Maj 13, 2013 @ 16:51:28

  Bardzo ważnym jest doświadczanie własnych zmian w przekonaniach. Co z tego, że odkrywam swoje ograniczenie, skoro nie manifestuje się ono w mojej rzeczywistości. Sama wiara może komuś wystarczać, ale zawsze znajdzie się ktoś, komu potrzeba doświadczenia. Należę do tych drugich i ten właśnie przekaz trafia w samo sedno moich dotychczasowych odkryć. A już zastanawiałem się, czy tu na Ziemi trzeba obejść się wyłącznie wiarą. Przekaz upewnia mnie w możliwości zmiany urzeczywistnionej, to fajna wiadomość. Tak sobie myślałem, że po co mi wiara, jeżeli jej nie można za życia skonfrontować. Widać nowe możliwości w nowych czasach.
  Na marginesie, pozdrowienia dla Krystal z okazji rocznicy wcielenia się na Ziemi.
  Ziarnkami wiedzy dokarmiamy się wzajemnie, życzę posilającym się smacznego!

 14. Fiołek, Irys i Róża
  Maj 13, 2013 @ 14:09:21

  Ten przekz to „miod” dla mojej duszy… Dziekujemy Aniolom oraz Wikuni 🙂 za niezmordowana prace i wklad w proces naszego uzdrawiania 😀

 15. holly-gwiazdka
  Maj 13, 2013 @ 11:38:22

  Dzięki za te podpowiedzi, ciągle pracuje z tymi problemami,ale wydaje mi się ,że
  większą trudność sprawia tworzenie,”wyobrażenie ” sobie sytuacji,uczucia,których się nie doświadczyło..Wyobrażenie -szczęśliwych , zadowolonych, ludzi, kwitnącej Planety.Uczucia Miłości -do siebie i Miłości od bliskich…Jest taka subtelna różnica między „wyobrażeniem” a odczuciem…Jak dojść do odczucia– jeśli to już „nie te lata”?
  Dla wszystkich -Miłego,wspaniałego Dnia .
  Dla Krystal- CUDOWNOŚCI URODZINOWYCH..
  Dla Wiki -nieustanne ukłony za trud tłumaczenia..
  holly-gwaizdka

  • Fiołek, Irys i Róża
   Maj 13, 2013 @ 18:27:28

   Holly, najlepiej postepowac metoda malych kroczkow. To znaczy zrobic pierwszy krok, ktory potrafisz. Zacznij od WYOBRAZENIA, ktore jestes w stanie stworzyc. I …idz w tym kierunku. Pusc wodze wyobrazni… Wraz z tymi wyobrazeniami w pewnym momencie moga pojawiac sie ODCZUCIA. Nawet jesli nie doznalas takich w tym wcieleniu, masz ich pamiec z innych rzeczywistsci. Z czasem one moga sie pojawic jako towarzysze Twoich wyobrazen.
   Ja ta robie i sama sie dziwie, co mi sie zaczyna pojawiac 🙂 Tylko wazne jest to, zeby robic to czesto i nie przestawac.

  • Taki
   Maj 14, 2013 @ 20:58:17

   Jejuu…

   holly-gwiazdko, „…Jak dojść do odczucia– jeśli to już ” nie te lata ” ??? Co…??
   Poczekaj.. to.. że.. acha 🙂 Mam nadzieję tylko, hi hi.. że my wszyscy tutaj mamy odpowiednie latka 😀

   A tak na poważnie, gdybym wiedział, że potrafię być pomocnym Krystalowiczem, powiedział bym pewnie coś takiego:

   Jeżeli jakiekolwiek wyobrażenia czy wizualizacje lub cokolwiek co robisz nie przynosi Ci radości, frajdy, szczęścia czy jakiegoś innego wspaniałego odczucia to… rzuć to w pieruny!! Jeżeli wizualizujesz sobie świat, który ma przypominać Piąty Wymiar a Twój umysł mówi na to: ” co ty bredzisz ” i przez co czujesz się tylko gorzej, to po co Ci to? 🙂
   Jeśli chcesz dojść od razu do uczucia, możesz zapytać siebie wprost:

   – Co sprawia mi największą frajdę?
   – Co powoduje, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech?
   – Jak to jest, kiedy moje serce się raduje i śmieje?
   – Jak to jest zaniemówić z wrażenia?
   – Jak to jest, gdy skacze się z radości do góry?
   – Jak to jest, gdy czuje się ponownie w sobie te wspaniałe, wysokie, radosne uczucia?

   Wymyślaj swoje pytania, które tylko sprawią że obudzisz tą Wielką, Słodką Radość, która i tak jest już w Tobie, ona tylko czeka na swoje przebudzenie! Czy to nie Twój Prawdziwy Stan? Wiek, nie ma tu żadnego znaczenia. 🙂

   Poza tym, jeśli wszystko zawodzi, możesz zabawić się w aktorkę i zagrać z całymi swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem rolę kogoś bardzo radosnego, życzliwego, miłującego, spełnionego i kogo tylko zechcesz a zobaczysz, że te uczucia pojawią się w Tobie na prawdę!

   😀

   • Fiołek, Irys i Róża
    Maj 14, 2013 @ 21:32:14

    Taki 🙂 Twe slowa brzmia niczym muzyka w uszach moich 😉

    „Mów do mnie jeszcze…. Każde twoje słowo
    słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze –
    mów do mnie jeszcze…”

    😀

    😉

    😛

    Slowem…. w koncu do mnie trafiles 😉

   • Fiołek, Irys i Róża
    Maj 14, 2013 @ 21:33:34

    …choc mowiles do kogos innego 🙂

    • Fiołek, Irys i Róża
     Maj 15, 2013 @ 11:35:20

     Drogi Taki… Musze Ci sie z czegos „wyspowiadac” 😦 odnosnie mej pracy nad soba, ktorej tak pieknie kibicowales 🙂
     I oczywiscie tym bardzo mnie zmotywowales i ucieszyles 😀
     Ale ..cos znowu jakbym utknela… choc nie calkiem na szczescie 🙂
     Zauwazylam, ze masz na mnie bardzo dobry wplyw 😀 😀 😀
     Czy nie zechcialbys zatem przyjsc z pomoca mojej budzacej sie duszyczce drogi Lightworkerze ? 😉 😀
     Potrzebuje drobnej.porady w pewnej sprawie…ktora jednak byloby mi zreczniej przedstawic nie na forum. Gdybys zostawil swoj epistolarski slad na: ona@angelic.com bedzie mi bardzo milo 🙂 😀 😀 😀

    • Taki
     Maj 15, 2013 @ 19:08:07

     Ślad pozostawiony 😉

   • freeheart
    Maj 14, 2013 @ 23:05:31

    Taki, Ty naprawdę istniejesz? Powiedz gdzie można spotkać TAKIego producenta moich ulubionych słodyczy? Jak dotknę – uwierzę 🙂 Fiołek, zakładamy fanclub?

    • Fiołek, Irys i Róża
     Maj 15, 2013 @ 11:20:37

     Freeheart, a ja myslalam, ze Ty juz jestes w innym funclubie 😀 Na innym blogu… Nawet chcialas tamtemu rycerzowi skrzydlem swym sluzyc 😉

    • freeheart
     Maj 15, 2013 @ 11:56:31

     Fiołeczku, na opak zrozumiałaś 😀 😀

    • Fiołek, Irys i Róża
     Maj 15, 2013 @ 12:32:18

     Freehearciku 🙂 Tak czy inaczej, dzialamy w JEDNEJ druzynie 🙂 I wszyscy jestesmy czlonkami jednego, wielkiego, boskiego funclubu SWIATLA 🙂

    • Taki
     Maj 15, 2013 @ 19:03:35

     Oczywiście, że istnieję kochana Freeheart, tak samo jak Ty 🙂

     Ok, nie wiem czy Cię to usatysfakcjonuje, jednak jeśli musisz dotknąć aby uwierzyć, to Ci powiem 🙂 Weź proszę teraz głęboki wdech… wyciągnij swoją prawą dłoń przed siebie i umieść ją na swym sercu… Właśnie teraz, dotykasz Najwspanialszego, Najcudowniejszego, Niepowtarzalnego i JEDYNEGO producenta tych wspaniałych słodyczy, jaki istnieje.

     🙂

    • freeheart
     Maj 15, 2013 @ 19:40:05

     o Ty spryciarzu 😀
     Nie muszę, ale chcę 🙂 No i pytanie techniczne: jeśli wyciągnę rękę przed siebie, czy niechcący nie dotknę Twego serca? No chyba że Twojego/mojego … co mnie satysfakcjonuje 😛 😛 😛
     Kochany Taki. Buziaczek

    • Taki
     Maj 15, 2013 @ 21:29:55

     Freeheart, na pewno ” niechcący ” drapniesz o te Twoje/moje serducho… byle nie za mocno Hihi…
     Buziaki 😀 😀

    • freeheart
     Maj 15, 2013 @ 22:50:55

     Nie chcę Cię drapnąć. 😀 (Chyba, że lubisz… hihi) A moje dotknięcie jest zawsze z miłością, czułością i delikatnością. Taką jaką akceptujesz 😛

    • Fiołek, Irys i Róża
     Maj 16, 2013 @ 16:29:17

     😉

  • zdzich
   Maj 14, 2013 @ 22:56:50

   Weź swe serce…. w swe ręce…. popatrz na nie, jak niestrudzenie z miłością pracuje dla Ciebie, poczuj w sobie tę jego miłość, poczuj swa wdzięczność, miłość dla niego…..tak Źródło pracuje dla Ciebie i kocha Cię jak Twe serce 🙂

 16. promyk
  Maj 12, 2013 @ 19:13:41

  Libero Berozzi,może o to Ci chodzi Bonjovi? Pozdrawiam serdecznie.

 17. kimba70
  Maj 12, 2013 @ 19:10:02

  Jak zawsze na czasie siostra.

 18. KOSMITA
  Maj 12, 2013 @ 18:31:32

  33. odcinek Wiedzy o Wszechświecie, którą nam niezmordowanie przekazuje Tadeusz Owsianko. http://niezaleznatelewizja.pl/2013/05/oblicza-duchowosci-9-05-2013/ 😀 Pozdrawiam. M.

 19. Bonjovi
  Maj 12, 2013 @ 16:06:54

  eee było coś takiego na yt to chyba był przekaz z nieba albo wiadomość z nieba to był opis doświadczeń człowieka po śmierci, opisywał dokładnie co sie z nami dzieje po wyjściu z ciała i wkroczeniu do nieba, ni mogę teraz tego znaleźć albo już tego nie ma plis pomóżcie 😀

  • Ewa A.
   Maj 12, 2013 @ 17:16:12

   • Bonjovi
    Maj 12, 2013 @ 18:17:01

    no akurat to nie jest to, bo tamten facet umarł a ten przezył smierc kliniczną. Poporosił Boga o przebudzenie badz tylko kontakt z duszą na ziemii ktora znał i przekazanie jej tego wszystkigo czego doswiadczył. Ale ten artykuł też brzmi ciekawie, na pewno przeczytam. 🙂

  • MKFELA
   Maj 12, 2013 @ 18:50:36


   Na stronie Wedrussy masz w cz. filmy o LIBERO BEROZZI, bo chyba o niego ci chodzi.
   Pozdrawiam 🙂

   • Bonjovi
    Maj 12, 2013 @ 19:44:47

    OOOO tak to jest to 😀 Dzięki wielkie MKFELA 🙂 ta audycja to ambrozja dla wyobraźni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: