Wielki Projekt Energetyczny

.

Dajamanti poprosił mnie o umieszczenie tego bardzo ważnego tekstu.  Dziękuję, kochany Dajamanti.  Serdeczności dla wszystkich — Krystal

.

Witajcie Kochani,

Tę wiadomość wysyłam wszystkim tym, którzy utrzymują ze mną kontakt.

Kochani, już jakiś czas temu, proponowano mi udział w „Wielkim Projekcie Energetycznym”.  Jednakże wciąż dostawałem od Was wiadomości z różnymi pytaniami i problemami, wstrzymałem się na jakiś czas od tego projektu.  Teraz podjąłem decyzję, że moja forma którą przez ten czas utrzymywałem, a która wiązała się z odpisywaniem Wam na pytania, zakończyła się.   Dlatego moja obecność zarówno tutaj na FB jak i na moim mailu, będzie teraz tylko sporadyczna.  Moje profile nadal zostaną, jednakże będą długo nieobsługiwane.

„Wielki Projekt” wiąże się ze zjednoczeniem grupy istot, która będzie wysyłać „czyste” energie na całą Gaję.  Dlatego moja obecna praca będzie dotyczyła bardziej formy energetycznej aniżeli fizycznej.  Jeżeli znajdą się osoby, które wyślą mi jakąkolwiek wiadomość oczekując odpowiedzi, będą musiały poczekać na moją odpowiedź miesiąc lub dłużej, dlatego moi Kochani proponuję inne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy jeszcze borykają się na własnej ścieżce duchowej.  Tutaj na FB zadawajcie pytania na ogólnym, a odpowiedzi. które dostaniecie od tych wszystkich wspaniałych osób, na pewno będą trafne.  Jeżeli to Was nie zadowoli, proponuję również zadawać pytania w komentarzach na stronie Krystal: „Złoty Wiek Gai”.  Dookoła nas znajdują się wspaniali nauczyciele, którzy zawsze służą pomocą. Wy nimi jesteście, Kochani.  Nie zapominajcie o tym.

A teraz napiszę kilka słów o tym, czego dotyczyć będzie „Wielki Projekt”.  „Wielki Projekt” ma za zadanie do końca tego roku stopniowo ustabilizować sytuację jaka obecnie panuje na Gai oraz wprowadzić zmiany w ciałach ludzi, zwierząt, roślin i minerałów.  Wiecie, moi Drodzy, jaka jest obecnie sytuacja na Gai, a więc aby można było ją ustabilizować jest potrzebna ogromna masa energii do wprowadzania widocznych zmian.

Do końca tego roku zostało zaplanowane również stopniowe aktywowanie ciała świetlistego istot świadomych na Gai.  To znaczy, że każdy kto podąży za „Wielkim Projektem” będzie miał absolutną możliwość zmiany i udoskonalenia własnego ciała, którym się obecnie posługuje.  Ciało świetliste zostanie aktywowane, kiedy dana osoba zacznie posługiwać się wysokimi częstotliwościami takimi jak: Bezwarunkowa Miłość, Radość i Życzliwość, ale pod warunkiem, kiedy te częstotliwości będą wypływały z wnętrza danej osoby automatycznie i przy każdej okazji.  Jeżeli osoba przeznacza tylko krótką chwilę w ciągu dnia na odczuwanie radości i miłości, energii będzie zbyt mało, aby można było aktywować ciało świetliste w sposób kompletny.

Odczuwanie Bezwarunkowej Miłości, Radości i Życzliwości krystalizuje każdą komórkę w ciele, która będzie od Teraz przepuszczać większe energie światła niż robiła to do tej pory.  Ciało zacznie przekształcać się na waszych oczach w doskonałe i nieograniczone formy, którymi będzie się o wiele łatwiej sterowało.

Pamiętajcie!  Odczuwanie Miłości tworzy światło w waszym ciele.  Natomiast odczuwanie Bezwarunkowej i czystej Miłości tworzy Bezwarunkowe i czyste światło.  Dlatego im bardziej czysta jest Wasza Miłość, im bardziej niewinna jest Wasza radość, tym większe częstotliwości przepłyną przez Wasze ciało aktywując coraz bardziej i zmieniając Waszą dotychczasową formę w świetlistą doskonałość. Zwierzęta i rośliny automatycznie zostaną podłączone pod „Wielki Projekt”, ponieważ w naturalny sposób tworzą czyste pole Bezwarunkowej Miłości.

Osoby, które jednak nie skorzystają z tej szansy i pozwolą sobie w dalszym ciągu utrzymywać niskie częstotliwości takie jak zwątpienie czy też lęk świadomie doprowadzą do tego, że zablokują przepływ tej Wielkiej Energii i ich własne ciała będą nadal wrażliwe na wszelkie trójwymiarowe choroby, czy też iluzje śmierci.  Nie przejmujcie się, Kochani, waszymi bliskimi, którzy nie przyjmują tej idei.  Jeżeli odejdą z tej planety, powrócą w ramiona Ojca, a tam czeka na nich tylko Miłość i wszelka pomoc i żadnej krzywdy nigdy nie doznają, jedynie otrzymają zupełnie nową ścieżkę życia, a to będzie kolejną szansą dla niekończącej się ewolucji istnienia.

A teraz, Moi Kochani, opiszę Wam jak możecie świadomie podłączyć się pod „Wielki Projekt”.  W ciągu dnia, co godzinę, przez pięć minut, proszę Was, abyście odczuwali stany Bezwarunkowej Miłości do wszelkiego stworzenia, Radości czy też Życzliwości. Tutaj możecie wybrać uczucie, którym będziecie się posługiwać, ponieważ stan Miłości, Radości czy też Życzliwości posiada takie same częstotliwości wibracyjne. Możecie tak po prostu zrelaksować się i odczuwać wdzięczność połączoną z Miłością lub Radością.  Możecie przez te 5 minut wyobrażać sobie sytuacje, którą chcecie doświadczyć.  Jeżeli dane wyobrażenie wywołuje w Was uczucie Radości, to nie tylko dana sytuacja szybciej pojawi się w Waszym życiu poprzez regularnie tworzone wibracje pragnienia, ale również podłączycie się pod „Wielki Projekt”.  Ważnym jest w tym wielkim procesie zachowanie „regularności”.

A teraz podam przykład, aby wszystko było jasne i oczywiste.

Na przykład….

-Godzina 8:00 – wstajecie, a więc przez pięć minut w ciągu tej godziny odczuwacie Miłość Bezwarunkową, Radość, Życzliwość lub wyobrażacie sobie scenę, która wywołuje w Was te same uczucia.

-Następnie godzina 9:00 – robicie to samo. Przez pięć minut odczuwacie te wysokie częstotliwości.

-Godzina 10:00 – przeznaczacie pięć minut na ten sam proces….

…i tak co godzinę do końca dnia.  Gdy będziecie już leżeć w łóżku, poczujcie po prostu Miłość do Siebie samego i wdzięczność za to, że jesteście tutaj w czasie tych wielkich zmian.  Następnie zrelaksujcie się i zaśnijcie. W drugim dniu, powtórzcie to jeszcze raz i tak co dzień.

Kochani, oto co się stanie: Nie tylko poprzez regularne odczuwanie w ciągu dnia wysokich częstotliwości wasze własne doświadczenia poprawią się w każdej formie, to jeszcze podłączacie się pod „Wielki Projekt”, który uaktywnia Wasze ciało świetliste i wprowadza zmiany w ciałach, aby można było je zmodyfikować w krystaliczne światło częstotliwości pięciowymiarowej.  Pięć minut w ciągu każdej godziny to nie jest dużo i myślę że każdy z Was znajdzie czas na to, aby móc to wykonać.

Proszę Was Kochani, nie zwlekajcie z tym ważnym procesem, spróbujcie „pobawić” się tym wszystkim w dniu jutrzejszym, ponieważ im więcej przepuścicie światła przez Wasze ciała, tym szybciej życie wasze jak i ciało stanie się nieograniczone, wolne i nieśmiertelne.  Gdy będziecie to praktykować każdego dnia, życie wasze tak się ułoży, że zrozumiecie, że pięć minut co godzinę jest dla Was za mało i będziecie chcieli ten proces wydłużyć do 10 lub 15 minut. Mistrzostwem jest odczuwanie tych wysokich stanów przez cały czas, czyli wszystkie pełne godziny przez cały dzień. I jeżeli do takiego Mistrzostwa dojdziecie, staniecie się w pełni istotami, które zamieszkują wyższe wymiary świadomości, a Wasze ciało będzie lśniło pięknym światłem, ponieważ w sposób kompletny rozwinięte zostanie ciało świetliste, które jest niezbędnym warunkiem życia w wyższych wymiarach światła.  Ale zanim do takiego Mistrzostwa dojdziecie, proszę Was, abyście na początku spróbowali odczuwać te stany tylko przez 5 minut co godzinę, a dopiero później stopniowo je wydłużali.  To jest naprawdę proces stopniowy i jeżeli te pozytywne stany nie wypływają z Was w sposób automatyczny, natychmiastowe wydłużenie tego procesu nie przyniesie rezultatu.  Ważnym jest, abyście zaczęli od 5 minut, a potem w miarę gdy poczujecie potrzebę wydłużenia tego czasu, wydłużcie go w zgodzie z Waszą wolą.

Proszę Was, abyście tę wiadomość przekazali innym, którzy nie mają dostępu do Internetu, a jednak pragną harmonii we własnym życiu. Ja osobiście wysłałem ją do wszystkich osób, które skontaktowały się ze mną.  Teraz będę pracował z ludźmi, którzy podłączą się pod „Wielki Projekt”.  Osoby świadomie podłączone, będą mogły z punktu widzenia tych wyższych częstotliwości spotkać się z innymi istotami światła.  Ja sam zaplanowałem spotkać się z kilkoma osobami jeszcze w tym roku. Pamiętajcie!  Im wyższe częstotliwości z Was emanują, tym wyższe wymiary i istoty do siebie przyciągacie.  To znaczy: Jesteście do nich idealnie dopasowani.  Jest to prawda absolutna.

Ważnym jest, aby każdy z Was świadomie podłączył się pod „Wielki Projekt”, a wszystko samo się ułoży. To naprawdę jest bardzo łatwe i niezwykle ważne!

Na tę chwilę, zakończyłem przekazywanie informacji w takiej formie.

Do zobaczenia, już wkrótce.

161 Komentarzy (+add yours?)

 1. Emma Snow
  Kwi 30, 2013 @ 15:15:23

  Pamiętajcie! Odczuwanie Miłości tworzy światło w waszym ciele. Natomiast odczuwanie Bezwarunkowej i czystej Miłości tworzy Bezwarunkowe i czyste światło. Dlatego im bardziej czysta jest Wasza Miłość, im bardziej niewinna jest Wasza radość, tym większe częstotliwości przepłyną przez Wasze ciało aktywując coraz bardziej i zmieniając Waszą dotychczasową formę w świetlistą doskonałość. Zwierzęta i rośliny automatycznie zostaną podłączone pod “Wielki Projekt”, ponieważ w naturalny sposób tworzą czyste pole Bezwarunkowej Miłości.

 2. marmur
  Kwi 24, 2013 @ 22:18:59

  I od Kogo te ciepło tak bucha .. 😉

 3. Marca
  Kwi 24, 2013 @ 17:05:29

  Bonjowi i Wika dzięki za odpowiedź 🙂 Zapytałam, bo mnie to chyba właśnie te prądy nieźle wytarmosiły pod koniec zeszłego i jeszcze trochę na początku tego roku. Trochę ostra jazda bez trzymanki to była, ja do teraz nie wiem do końca co to było ale teraz jestem jakby z lekka inną osobą i psychicznie i fizycznie nawet. Jak o tym pomyśle to czasem aż nie wiem co myśleć, zauważyłam też, że w ostatnim czasie to o czym myślę często bardzo szybko w jakiś sposób staje się rzeczywistością, cholewka chyba mam moc i ona rośnie 🙂 Też tak macie? 🙂

  • Marca
   Kwi 24, 2013 @ 23:45:49

   Nie, miliarderką na chwilę obecną jeszcze nie jestem, ale wcale się nie zdziwie jak jeszcze w tym życiu nią zostanę. Bardziej chodzi o skupianie myśli na czymś – od jakiegoś czasu ( krótkiego na razie ) jak o czymś pomyślę, to to bardzo często pojawia się w realnym świecie. Np. niedawno pomyślałam o osobie z tego samego miasta, której lata nie spotkałam i co? Za dzień czy góra dwa spotkałam tego kogoś na ulicy. Albo, że mam wielkiego smaka zjeść jakiegoś rarytasa i nagle mam to w domu, ktoś kupił nie mając pojęcia, że mam ochotę. Albo myślę o czymś, że fajnie jakby się wydarzyło i coraz częściej i w szybszym tempie się wydarza np. tel w sprawie pracy. I więcej tego jest, na razie jeszcze bardziej w mikroskali ale co w mikro, to ponoć w końcu i w makro. Teraz myśli zaczynają się bardzo szybko materializować zdaje się i dlatego lepiej zacząć na nie bardzo uważać. Tym bardziej, że to dopiero nabiera rozpędu, ciekawa sprawa. I te dziwne synchronizacje: np. kupuję małą czerwoną kostkę do gry i potem jeszcze tego samego popołudnia przechodzę obok auta w którym zawieszona jest duża co prawda ale też czerwona kostka do gry 🙂
   A Ty piotrekkowal2 po prostu myśl sobie o potrfelu wypchanym kasiorą, ale bez wielkiego ciśnienia na to, tak bardziej na luzie – że fajnie byłoby mieć – i nie zdziw się jak wkrótce Twoja sakiewka zacznie w szwach pękać i po nową będziesz musiał biec 🙂

   • piotrekkowal2
    Kwi 25, 2013 @ 15:57:13

    Gdzieś czytałem, że jeśli będę myślał „mieć” to nie będę miał bo to znaczy że jeszcze nie mam. lepiej myśleć że mam, albo na co wydaje te kasiore. Czy komus ten sposób działa?

   • LeśnyLudź
    Kwi 25, 2013 @ 17:20:42

    Mam tak samo z tymi sprawami „mikro” (jedzenie,buty, ciuchy), chociaż od pewnego czasu pracuję nad sprawami „makro” (samochód, ukochany dom) (aczkolwiek umysł powoli się w końcu przestawia na brak różnicy w wielkości intencji ) i z tymi rzeczami „makro” dzieje się na razie powoli ale zawsze do przodu.
    Do tego dochodzi niesamowite „połączenie myślenia” z moją dziewczyną. Mogę stać w kuchni i pomyśleć o czymś, a za chwilę ona przychodzi i mi o tym mówi 😀 Na razie są to sprawy drobne, ale widzę że to się staje bardziej intensywne i zmierza ku sprawom „większym” (które są takie same jak mniejsze, tylko nam się takie wydają bo umysł itd. 😛 )
    Pozdrawiam!

  • Marca
   Kwi 25, 2013 @ 18:10:34

   Najlepiej myśl w czasie teraźniwjszym, czyli „mam” – tak jakbyś już teraz autentycznie miał tą kasiorę 🙂

 4. Roman Miezień
  Kwi 24, 2013 @ 08:03:16

  Jezus był człowiekiem, który wyzwolił się z okowów umysłu, zrozumiał dualność i ją opuścił, jednocząc się z BYTEM BEZFOREMNYM. Jednak z umysłu i ciała potrafił jeszcze korzystać. Połączył się z BOGIEM OJCEM MATKĄ. Stał się WSZECHOBECNY i w pełni ŚWIADOMY. Pokazał nam DROGĘ. Taki był człowiek o imieniu Jezus. Stan, który osiągnął zwiemy stanem ŚWIADOMOŚCI CHRYSTUSOWEJ. Jezus stał się CHRYSTUSEM. Nie oddajmy pokłonów Jezusowi a stańmy się jak on, CHRYSTUSEM. W ten sposób podziękujemy Jezusowi 🙂 A teraz śniadanko i na spacerek, kochać naszą Ziemię z jej mieszkańcami…hau hau hau… 🙂 Roman

 5. Bonjovi
  Kwi 23, 2013 @ 23:19:51

  będąc natrętnym to powiem że nie ma zwykłych i niezwykłych ludzi, wszyscy są wyjątkowi i przez to boscy 😛 no a jeżeli stosujesz tą metodę to podnosisz wibracje. A im dłużej wibrujesz w wyższej wibracji to twoje ciało zmienia się ponieważ przystosowuje sie do nowych warunków i musi ulec zmianie. Myśle że poziom starania sie i regularności jest ważniejszy niż to czy człowiek jest bardziej uduchowiony czy mniej. Pozdrawiam 🙂 Pełny kosz światła dla was dziecinki 🙂

 6. Marca
  Kwi 23, 2013 @ 21:30:56

  A czy zwykła osoba ( nie z drużyny światła )też uaktywni ciało świetliste na tych samych albo podobnych zasadach jeśli zacznie praktykować to ćwiczenie? Normalny człowiek też ma chyba szansę, bo jego DNA jest podobne, czy nawet identyczne, tyle że na dzień dzisiejszy może mniej rozwinięte ( w większości przypadków ). Dobrze kombinuję?

  • wika
   Kwi 24, 2013 @ 01:37:13

   Zdaje się, że na tej planecie teraz „zwykłych osób” to prawie nie ma… 😛 mogą jeszcze nie pamiętać, ale decydując się tu wcielić w tym czasie weszli w nurt rozmaitych unikalnych możliwości – dlatego mamy tu 7 mld ludzi, podobno nigdy tyle nie było, bo jest to tak olbrzymia możliwość rozwoju świadomości, że kto mógł z wszechświata przyleciał i się tu urodził 😀 W ciągu ostatnich dwóch lat zeszła sterta unikalnych kodów światła, mamy je wszyscy w sobie, i wystarczy świadomie=intencją je uaktywnić, i już się dzieje (sama tego niedawno doznałam po jednej takiej intencji). Więc może załóż po prostu, że „drużyna światŁa” czy nie, kto chce, może teraz wszystko 😀 Pozdrawiam serdecznie 🙂 🙂 🙂

 7. wika
  Kwi 22, 2013 @ 18:54:29

  • kimba70
   Kwi 22, 2013 @ 20:24:55

   Yhy silniki odpalone tylko platforma trzyma pewnie ma nazwę ” zbieracie odwagę”
   🙂 , masz rację Wiki fajerwerki na niebie tysiące ludzi to widzi.

  • kimba70
   Kwi 22, 2013 @ 20:42:48

   • Elżbieta
    Kwi 22, 2013 @ 22:55:31

    Ponownie, kopia tekstu rozdzieliła mój komentarz.
    Tak, tylko jest jeszcze coś, do czego ten Papież nawołuje, a to może wpłynąć na umęczonych już ludzi, ludzi , którzy potrzebują Świadomego Przekazania Prawdy. Nie Wiem jak TY? ale odebrałam te słowa jako kolejne zagonienie nieświadoego człowieka , w stary program „pokory” , ale jakże „okraszony” .
    Podane zostało również , że Jezus Jest BRAMĄ, jezusów chodzi w całym Wszechświecie cała batalia, z pieknymi zdobionymi strojami i sztucznie stworzonymi aureolami , CHRYSTUS Jest Jeden , w Sercu Każdego Człowieka i ON JEST BRAMĄ.
    ELŻBIETA

    • kimba70
     Kwi 23, 2013 @ 00:08:53

     Powie prawdę jak uzna że się da, zresztą już dokłada. Pokory wobec drugiego człowieka każdy przekaz to zawiera. Oczywiście Jezus jest bramą ale ja to rozumiem drogą , pokazał jak żyć nie on jeden. Wszystko wyjdzie po co kościół czy Islam czy inne ,po co religia po co wojny kto za tym stoi, fałszerstwa prawdy. Jak to Rathma powiedział to czego się nauczył przez 37000 lat w naszym tego czasu pojmowaniu to cierpliwości. To jest początek. Cywilizacje dochodziły tysiącami lat do tego co nam się na tacy podaje. Naprawdę żyjemy w świetnych czasach. Najlepsi z najlepszych. Wiele dusz by się z nami zamieniło po to żeby odkryć siebie. Być duszą w ludzkim ciele czy jak kto woli Świadomością Mistrzostwa. Ja jestem wdzięczny za ten dar poznania siebie. Kocham was bo jesteście mną innym aspektem mnie samego a wszyscy jeśteśmy z jednego zródła, Ojca/Matki a matrix dostarcza nam wszystkiego czego pragniemy by doświadczać siebie, nie przemawia do mnie inne racjonalne wytłumaczenie działania wszechświata. A mógłbym pisać i pisać. Ja jestem wdzięczny.

    • Elżbieta
     Kwi 23, 2013 @ 14:36:14

     Pokora jest Jedna . Pokora przed BOGIEM OJCEM MATKĄ W MOIM SERCU. Dość oddawania pokłonów temu co ma odejść. Każdy człowiek aby przejść TęTransformację ma odłączyć się od Autorytetów i znaleźć Autorytet w Sobie. To Jest największy MISTRZ ŚWIATŁOŚCI JAKI KIEDYKOLWIEK CHODZIŁ PO ZIEMI, W CIELE CZŁOWIEKA. kTÓRY WYPRACOWAŁ TO CIAŁO PRZEZ PRZEJŚCIE W FORMIE DUCHA WSZYSTKICH CYWILIZACJI , KTÓRE ISTNIAŁY NA ZIEMI, , ABY DZIŚ POWIEDZIEĆ DOŚĆ, JUŻ TEGO SKOSZTOWAŁEM I CHCĘ NOWEGO. JA JESTEM ,
     ELŻBIETA

    • kimba70
     Kwi 23, 2013 @ 20:05:54

     Kocham cię Eluniu a Jezus cuda z moim sercem robił.

  • kimba70
   Kwi 22, 2013 @ 20:50:44

   Jak ktoś jeszcze wierzy w pieniądze to niech sobie poczyta, trzeba zacząć kolekcjonować nasionka: http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/nie-jestesmy-bezpieczni-system-moze-runac,1912047

 8. Bonjovi
  Kwi 22, 2013 @ 18:29:07

  Jeżeli ktoś lubi Daft Punk to chyba jst ich nowa piosenka 🙂

  w proponowanych powinna być jeszcz wersja godzinna 🙂

 9. Agnieszka
  Kwi 22, 2013 @ 12:04:36

  Sirius – The Movie – PREMIERA DZISIAJ 22nd 2013 – 22 kwietnia 2013.
  No to teraz czekamy na polską wersję filmu.
  Będzie to uczta . medialna .
  Media strumieniowe unikają tego tematu jak ognia . a jak muszą to piszą o domniemanych przypuszczalnych i czy aby prawdziwych obrazach…
  Co jeszcze przyniesie nam Kwiecień? co odkryje .
  Właśnie czytałem ,ze na Siatce Świadomości mają być otwarte kody do naszej wiedzy o tym po co pojawiliśmy się na Ziemi w obecnych czasach…
  Nagle będziemy wiedzieli ….to może być dla wielu ogromna niespodzianka .
  Siedzi taki przy sejfie liczy dudki a tu nagle …PSTRYK . …
  i nic dalej liczy tylko wie ,ze to nie to o co ma zabiegać. co teraz zrobi ..?
  no właśnie zmiana myślenia to zmiana świata…
  Po tym filmie w domu i swoim życiu robimy remanent .
  Na przykład . kasujemy stronę o Astronomii gdzie piszą ..Czy istnieje życie w komosie?
  (Właśnie skasowałem)
  Będzie się działo …
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/04/sirius-movie-premiera-dzisiaj-22nd-2013.html

 10. freeheart
  Kwi 22, 2013 @ 11:28:56

  KOCHAM WAS

 11. Magdalena
  Kwi 22, 2013 @ 05:50:26

  haha jestem uwazna az czasem za uwazna 🙂 od jakiegos czasy wylapuje kadza emocje..kazda mysl 🙂 az czasem to meczace 🙂 . Dziekuje wam kochani za rady, na pewno z nich skorzystam 🙂 pozdrawaim serdecznie

  • and777
   Kwi 22, 2013 @ 09:52:02

   Człowiek ocenia poprzez emocje, dopiero po emocji pojawia się myśl i słowa. Im wyższe wibracje mamy tym bardziej czuły odbiór, ważne aby zdać sobie sprawę że to nie inni nas denerwują tylko my sami denerwujemy się a inni ludzie ożywiają w nas ukryte emocje których nie znaliśmy a które pochodzą z podobnego poziomu.Jeśli nasze bloki emocjonalne oraz drugiego człowieka są z innych poziomów to wtedy mijają się i nie ma uderzenia , z takimi ludźmi dobrze czujemy się. Jest takie powiedzenie że człowiek upadł przez emocje i wyzwoli się przez emocje.
   Pozdrawiam.
   and777

 12. wika
  Kwi 21, 2013 @ 20:17:56

  Wstawiłam właśnie tekst dzisiejszej medytacji
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/04/medytacja-rodzinnego-uzdrawiania-21.html?view=classic
  (na razie sam tekst, kolorki się robią…;)

  • kimba70
   Kwi 21, 2013 @ 20:35:51

   buziaki mnnnnnnnnnnnnóstwo tak naraz lekko mnie nosi hihi

  • Ewa A.
   Kwi 21, 2013 @ 22:56:08

   Dzięki Gosiu ❤ – za medytację! – czekałam na to! – przytulam ***
   Piszę tu- bo u Ciebie coś nie mogłam…. 😦

  • wika
   Kwi 21, 2013 @ 23:37:49

   No widzę, Sławuś… 😛 ładnie żeśmy się dostrajali dzisiaj przez cały dzień…dużo, dużo istot…no to Cię nosi 😛 😀 :************************************************

   Ewuniu, buziaczki i dla Ciebie! Twój komentarz na „medytacjach” się pojawił, jako pierwszy zresztą 😀 Ja co jakiś czas prosiłam o dzielenie się pomysłami, ale jakoś mało kto to robi… 😉 ale zaproszenie jest wciąż aktualne… 🙂 :******************************************************

   • Elżbieta
    Kwi 22, 2013 @ 01:55:57

    Dziękuję za te przepiękne medytacje, które wspaniale nam pomagają w uzdrawianiu różnych aspektów naszego życia tutaj na ziemi! Serdecznie pozdrawiam z miłością
    i radością ducha ! buziaczki i uściski dla Wszystkich! 🙂

   • wika
    Kwi 22, 2013 @ 12:32:35

    Miałam wczoraj wrażenie, żeśmy się jeszcze lepiej dostroili w czasie medytacji…i to nie tylko ci, którzy ją robili, ale i inni być może dołączyli na podświadomych planach…wszyscy stali bywalcy tego blogu pojawiają się tu z powodu wzajemnych związków, w większości jest to jak na moje odczucie właśnie „rodzina duszy”…nie zdziwcie się, kochani, gdy coraz częściej będą wydarzać się CUDA… 😀 😀 ❤ ❤ ❤ 😀

 13. megi
  Kwi 21, 2013 @ 20:02:50

  Droga Kristal, dziękuję pięknie za Twoją i wszystkich Twoich Pomocnikow pracę. Wpadam tu regularnie i jestem cały czas z Wami wszystkimi, choć nie udzielam się ze swoimi komentarzami. Dzisiaj bardzo proszę o wykasowanie mojego adresu e-mail z Grupy Światła dla miasta Lublina. Nie żebym nie chciała do niej należeć, ale dostaję tak dużo śmieci na pocztę, głównie z zagranicy ( choć nie tylko), że tracę już cierpliwość, zwlaszcza,ze przy okazji podsyłane są np. trojany i inne tego typu atrakcje, których oczywiście nikomu nie polecam, bo sama doswiadczylam ( mimo iz staram się tego typu korespondecję wrzucać od razu do spamu). Ostatnio ktoś otwarcie napisal, ze adres pozyskal z Twojej strony. Te osoby, z którymi chcę się kontaktować z mojego miasta mają moje dane, więc z tym nie ma problemu.Napisałam tutaj, bo nie znalazlam do Ciebie innego adresu. Dziękuję pozdrawiam Megi

  • krystal28
   Kwi 22, 2013 @ 02:13:31

   Droga Megi, zrobione. Ja miałam podobny problem i zaczęłam używać opcje filtrowania i usuwania spamu – w ten sposób blokuję niepożądane maile. Serdecznie pozdrawiam ❤

 14. KRYSTYNA
  Kwi 21, 2013 @ 19:33:37

  Witam serdecznie,czy moge Was kochani prosic o przesłanie mi troche energii,nie wytrzymuje juz bólu i nic mi nie pomaga,nawet cieszyc sie nie moge,bo kazda emocja powoduje ból,Dziekuje pieknie wszystkim.

  • Taki
   Kwi 21, 2013 @ 21:09:33

   Dobrze Krystynko, ja ze swojej strony wyślę Tobie tyle ile tylko mogę, na pewno niektórzy już to dla Ciebie robią, jest tylko rzecz, która w moim mniemaniu jest najważniejsza. Postaraj się pomimo wszystko, pomimo pojawiających się wszelkich oporów rozluźnić i zrelaksować najgłębiej jak to tylko możliwe.
   Zobaczysz będzie dobrze.

  • zdzich
   Kwi 21, 2013 @ 21:22:29

   Krysiu, otulam Cie w mym sercu 🙂

   • KRYSTYNA
    Kwi 22, 2013 @ 08:36:20

    Taki-Zdzich-dziekuje za odzew,piekne słowa i przesył energii.Dziekuje równiez wszystkim pozostałym Osobom,które o mnie pomyslały i promyk energii mi posłały.Energia do mnie dotarła i czułam sie lekko i ból odszedł.Pozdrawiam wszystkich tu obecnych swietliscie.

  • mary
   Kwi 22, 2013 @ 09:56:19

   Krystyna proszę napisz do mnie mary17-98@o2.pl , pozdrawiam cię ciepło

  • bratek
   Kwi 22, 2013 @ 21:14:55

   Krystyno-dzisiaj popracuję dla ciebie metodą matrycy krystalicznej. Serdecznie pozdrawiam bratek.

 15. Magdalena
  Kwi 21, 2013 @ 19:07:59

  Witam wszystkich forumowiczow. Zaczelam wykonywac to cwiczenie bo uwazam je za piekne I bardzo pomocne. Pojawil sie jednak u mnie pewien problem I nie wiem co z tym zrobic. Mianowicie jestem w stanie poczuc radosc lub milosc chiciazby przez kilka minut jak podano powyzej. Jednak po zakonczeniu cwiczenia I powrocie do ” rzeczywistosci” moj nastroj jakby momentalnie sie zmienia I przychodza smutne mysli. W zwiazku z tym mam wrazenie jakbym tym samym niweczyla to co wlasnie przed chwila zrobilam. Jesli ktos ma jakas rade ktora moglaby mi pomoc bylam bardzo wdzieczna. Dziekuje I pozdrawiam was dusze. 🙂

  • Roman Miezień
   Kwi 21, 2013 @ 19:54:03

   Jeżeli mnie uważnie wysłuchasz to może Ci pomogę. Wiele już razy pisałem o tym…To, że przychodzą do Ciebie smutne myśli nie jest najgorsze. Każdemu z Nas to się zdarza. „Smutne” może być to, że podłapujesz się pod nie i się nimi zajmujesz. To Twoja niższa jaźń czyli ego zajmuje się takimi myślami. Zauważ tylko te myśli i pozwól im odejść, nie daj się podpuścić, Zauważ je i im podziękuj. Bądź w miarę możliwości stale UWAŻNA. Dobrze jest w takich momentach skupić się na własnym oddechu. Długi spokojny oddech. Myśli odejdą. Postępuj tak z każdą nadchodzącą myślą. Oczywiście nie zawsze dasz radę być uważna 🙂 Ale wtedy nie obwiniaj się sama za nieuwagę tylko dalej bądź uważna jak sobie tylko przypomnisz. Pozdrawiam Cię. Roman

  • kimba70
   Kwi 21, 2013 @ 20:18:24

   Afirmuj Uriela „Jestem w boski sposób prowadzona/y, połączona/y, bezpieczna/y i chroniona/y, na wszelkie sposoby i we wszystkich sprawach.”
   Aby uzdrowić te blokady jesteście wezwani do tego by
   wołać Archanioła MICHAELA (Archanioła Michała) i mnie,
   Archanioła RAPHAELA (Archanioła Rafała) którym Jestem.
   We wszystkich tych momentach należy uczynić jedno:
   WOŁAJCIE ARCHANIOŁÓW
   Wołajcie nas i proście abyśmy uwolnili Was od wszystkich tych Energii, abyście mogli klarownie widzieć, klarownie czuć, klarownie myśleć.
   Czyńcie to przy każdej nadarzającej się okazji. Tu nie liczy się „mniej znaczy więcej” o wiele bardziej pasuje tutaj „często – to jest jeszcze za mało”!
   Powinnaś poczuć spokój i odwagę tak po 2 dniach jak nie zaraz. Pozwól im na to.

  • Oualander
   Kwi 22, 2013 @ 10:08:13

   Droga Magdaleno, to co odczuwasz jest jak najbardziej naturalne, każdy człowiek żyjący w świecie 3W jest falą emocji, bezustannie zmieniającą swoje amplitudy (miłość, radość i szczęście kontrastują ze smutkiem oraz innymi negatywnymi uczuciami) krótko mówiąc z każdym ćwiczeniem Dajamantiego bardzo intensywnie oczyszczasz się z negatywizmów które wyskakują na wierzch z twojej podświadomości jak królik z kapelusza, bądź wytrwała z czasem uczucia te stracą na sile i w końcu zupełnie znikną.

   Serdeczności 🙂

   Piotr

 16. wika
  Kwi 21, 2013 @ 13:50:11

  Kochani, dziś będzie medytacja…jak by to określić…rodzinnego uzdrawiania…jeszcze nie wiem do końca, co w niej będzie, bo po trochu się to wyłania, ale teraz idę na spacerek, żeby słoneczko dopowiedziało resztę, i tekst będzie pewnie gdzieś po 19:30. Tłumaczenia są na razie w przysłowiowym lesie, bo pojawiają mi się tu zupełnie inne sprawy, ale na taką pogodę na pewno wolicie się dobrze w niedzielę przewietrzyć niż siedzieć w komputrze, a jutro już będzie coś nowego, zwłaszcza dla tych, którzy się w pracy nudzą…żeby tam nie posnęli 😛
  Słoneczne buziaki dla wszystkich (chętnych;) i pięknej niedzieli! 😀 😀 😀

  • Bonjovi
   Kwi 21, 2013 @ 15:49:30

   No pozdrawiam, chyba jako jeden z niewielu was, siedze praktycznie caly dzien przed kompueterem, poza kilkoma przerwami na ogrodzie, na sloneczku. Cóż maturka sama sie nie napisze 😛 wzywają fraszki.

   🙂

   • piotrekkowal2
    Kwi 21, 2013 @ 20:57:58

    Świat sie wali a Ty o maturze myslisz? Przecież to dualistyczne myslenie.

    • kimba70
     Kwi 21, 2013 @ 21:29:38

     Wali to się stary system a świat zmienia. Aż nadto się dzieje.

    • Bonjovi
     Kwi 21, 2013 @ 23:07:22

     Robie to co jest ze mną zgodne, i wcale nie jst to dualistyczne…

    • wika
     Kwi 21, 2013 @ 23:46:10

     Dobra fraszka jest prawie wieczna… 😛 a dobry dowcip jest podobno naszym towarem eksportowym…niektóre światy zupełnie tego nie mają, Robert Monroe opisuje, że muszą od nas sprowadzać… powaaażnie…sama czytałam 😛 😛 Buziaki, Bonjovi, trzymam wszystkie kciuki żebyś zadziwił i zachwycił naszych bliźnich po komisjach się nudzących jak majowe mopsy :***************************************************

   • Perła
    Kwi 22, 2013 @ 08:53:41

    Bonjovi : „Robie to co jest ze mną zgodne, i wcale nie jst to dualistyczne…” A to pięknie powiedziałeś o tej maturce…. ależ się cieszę, to jest prawdziwie dobre podejście …. Duża Buźka dla Ciebie, a maturka się napisze najgeniajlniej jak się da … ależ JESTEŚ MĄDRY!

    • Bonjovi
     Kwi 22, 2013 @ 16:06:15

     oj tam oj tam 🙂 kocham was, i wszystkich, to mi łatwiej jest 🙂 heheheheszki

   • Julita
    Kwi 22, 2013 @ 17:57:31

    Bonjovi! Trzymaj się! Będzie dobrze. Maturka się napisze :-)) Masz wsparcie kasztanowców-spieszą się jak licho,żeby zrobić na czas „Tadaam!”
    Let the force be with you :-)) Julka

 17. mały_miecz
  Kwi 21, 2013 @ 12:56:17

  trochę pytanie offtopic ale, czy może mi ktoś wytłumaczyć w takim razie jeżeli to co zaleca nam Dajamantii ma aktywować ciała świetliste, to jak ma się do tego impulsy aktywacji które były zamieszczane przez ostatnie ponad pół roku.?

  • wika
   Kwi 21, 2013 @ 14:09:53

   To co proponuje Dajamanti jest dla nas wszystkich, w istocie przydałoby się to wszystkim ludziom, bo na tym głównie polega to przejście w 5W – na zwiększeniu wibracji, a pozytywne emocje, miłość, radość, wdzięczność, są tu podstawą, która napędza całą resztę. To jest wspólna i dla każdego człowieka nadająca się ścieżka, bardzo uniwersalna.

   Natomiast Impulsy są pewnego rodzaju specjalizacją…tak to odczuwam. Oczywiście w ich trakcie to samo mogło się otworzyć, o ile dana osoba była do tego zdolna, jednak nie były one metodą dla wszystkich, w istocie tylko osoby bardzo dostrojone do tej metatronicznej wibracji wszystko mogły złapać. Ale oczywiście jest tak, że większość z tych metod zawiera w sobie i energie „łatwiej strawne” dla wszystkich, i te bardziej specjalistyczne. No i na co się dostroimy, to nasze. Czasem możemy przyswoić tylko małą cześć, i to też jest ok. Wiele osób zaczęło impulsy, a nie było w stanie ich kontynuować, i wcale nie z powodu lenistwa. To zazwyczaj znaczyło, że nie mają się tym zajmować. Ogólne błogosławieństwo każdej sensownej drogi i tak zawsze dostajemy. A ciała świetliste i tak uaktywaniają się nie szybciej, niż dana osoba ma możliwość to przyswoić.

   Teraz świat potrzebuje energii bardzo świetlistej i bardzo podstawowej w swym „smaku”, ona cały czas się tu leje, ale nie wszyscy są w stanie to zasymilować, zwłaszcza ludzie, którzy sami siebie nie kochają mają opór na wejściu. My jesteśmy pośrednikami, niejako możemy „przeżuć” dla nich tę energię i wypromieniować ją na ludzkim poziomie, co jest dla wielu łatwiej przyswajalne. Na każdym planie istnieją takie transformatory, bo nie podłącza się malutkiej żaróweczki do wielkiej mocy, trzeba to stopniowo „rozcieńczyć”. No i takie to zajęcie, i już samo w sobie bardzo przyjemne… 😀 😀 😀 więc podkręcamy to światło dalej, i tyle! I jak fajowo…poświecić sobie w dobrym towarzystwie i dla powszechnej radochy, heeej!… 😀 Buziaki, bracie, fajnie że też świecisz 😀

  • zdzich
   Kwi 21, 2013 @ 14:36:32

   Zadaj sobie pytanie, która metoda z Tobą rezonuje, a masz odpowiedz, Gosia, jasno to wytłumaczyła 🙂

 18. marmur
  Kwi 21, 2013 @ 12:30:02

  Pięć minut w miłości
  czy robisz to po to
  by widzieć życie w ostrości
  czy żeby w deszczowe dni omijać błoto

  pięć minut na miłość
  dać pięć minut szczęścia , komu ? komu?
  objąć i rozpalić jasność
  na drogę co prowadzi do „Domu”

  pięć minut dla siebie ?
  rozpuszczam się płynę
  w koło jest jak w niebie
  pięć minut bez miłości
  to jak luneta w gwiezdną noc bez ostrości…

  Bo mistrz pewien powiedział
  trening czyni mistrza
  kiedy w trzecim wymiarze trenuje
  to w piątym przez wieczność szczytuje…he,he
  😉

 19. Marek Wasielewski
  Kwi 21, 2013 @ 06:08:27

  Kochani ! Mam dla Was nie lada gratkę :
  Fragmenty spotkania z panem Kazimierzem Karwotem . Linki można wkleić do YTD video downloader w rubryce pobierz , tak jak zapisujemy filmy z YuTuba.
  Jest to jedyne nagranie na żywo tego ambasadora ŚWIATŁA oprócz filmu „Niejedzenie ” , który leciał wczoraj na TV Kultura.
  Naprawdę warto wyłowić z szumu sali jego głos. A wiąże się doskonale z tematem cudnej strony Krystal 28 :

  Pozostaję w radości z Wami wszystkimi .

 20. wika
  Kwi 20, 2013 @ 18:47:25

  Kochani, dziś medytacja obfitości:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-obfitosci.html?view=classic
  Wstawiłam właśnie obrazki, od razu nabrała rumieńców 😛
  Zapraszam was do wspólnego tarzania się w tej przestrzeni 😀 😀 😀

 21. Roman Miezień
  Kwi 20, 2013 @ 13:55:55

  Jak kochać w sytuacjach „trudnych”? Piękny zachód słońca kochać jest bardzo łatwo czy malutkie dziecko albo pieski 🙂 A natomiast np.kiedy jakiś pan pozbawił życia innego pana lub wybuchła gdzieś wojna…I tutaj opowiem Wam o OBECNEJ ŚWIADOMOŚCI. Jeżeli będziemy oceniać zachód słońca np.”jaki piękny jest” lub „ten pan jest okrutny, bez uczuć”, to w tych ocenach bierze udział nasza niższa świadomość, czyli ego. I automatycznie nie jesteśmy w chwili TERAZ, nie jesteśmy OBECNI, podlegamy przepływowi czasu. Nie jesteśmy boskim SOBĄ, a przecież Bogiem jesteśmy. Na wszystkie takie sytuacje powinniśmy patrzeć bez poruszenia umysłowego. Tylko WIDZIEĆ nawet bez tego, który widzi, bo nim jest ego. Powinniśmy być ŚWIADOMI, że oboje panowie z przykładu, stworzyli sami sobie ten tragiczny los. Powinniśmy współczuć jednakowo jednemu i drugiemu. Tak się rodzi MIŁOŚĆ. Nie cieszymy się aktem okrucieństwa ale cieszy nas nasza OBECNA ŚWIADOMOŚĆ. A na piękny zachód słońca jeżeli patrzymy samym aktem widzenia zupełnie bez umysłu, wtedy łączymy się ze słońcem, czujemy GO, stajemy się z nim JEDNYM. Czas znika. Jest Teraz, cudowne TERAZ. Wchodzimy w upragniony przez Nas WYŻSZY WYMIAR. Kocham Was. Roman

  • Elżbieta
   Kwi 20, 2013 @ 17:13:03

   Tak, i jeszcze aby osiągnąć wszystkie stany ponad, odszukaj SIEBIE , będąc w różnych warunkach , energiach , które są jeszcze obecne na Ziemi TY masz pokochać SIEBIE , KOCHAĆ Siebie. Co sie wtedy Stanie ? Jedność w Twoim Sercu BOG OJCIEC MATKA , popłynie MIŁOŚĆ , Która wypływając z Twojej ISTOTY , wypełni całe Twoje Ciało fizyczne , eteryczne itd i połączy się z najwyższą Energią Wszechświata. TY BĘDZIESZ I TO WYSTARCZY, BYĆ W SOBIE I ZE SOBĄ , ROZSZERZAĆ SIEBIE W SOBIE , pozwalać się Dziać KOCHAJĄC SIEBIE. PRAWDZIWEGO SIEBIE.

   • zdzich
    Kwi 20, 2013 @ 18:13:02

    Elu 🙂 🙂

   • Roman Miezień
    Kwi 20, 2013 @ 18:35:43

    BYĆ w pełni OBECNYM to ISTNIEĆ bez siebie. W tym stanie nie można już kochać siebie bo siebie już nie ma. Jest tylko samo JESTEM bez ja. Czysta MIŁOŚĆ. Nie ma już osoby, która by kochała. Jest stan MIŁOŚCI, który może przejawiać się w ciele jako tzw. Awatar. Tego Wam wszystkim życzę 🙂 Ja jeszcze kocham… 🙂 Roman

  • piotrekkowal2
   Kwi 20, 2013 @ 20:39:55

   Panie Romanie. bardzo dziękuję. Otworzył mi pan oczy na to jak rozumieć Miłość.

 22. zdzich
  Kwi 20, 2013 @ 09:36:47

  Kochani, nasz brat Dajamanti prosi, by Ci co mają czas,poświecili co godzinę parę minut, na świadome wejście w swe serce i przesyłanie miłości, ale też prosi by uzmysłowić sobie że każda czynność jest przekazem miłości, jeżeli uświadomimy sobie, że możemy to robić z miłością, radością, Dbałość o swoje ciało, robione z miłością to już jej wysyłanie, uśmiech do nieznajomego to przejaw miłości, obserwowanie, podziwianie przyrody to miłość, uprzejmość, wyrozumiałość dla siebie i innych to też miłość, cokolwiek robimy z głębi swego serca jest miłością, miłość ma wiele imion i żadna nie jest lepsza czy gorsza, porozmawianie z kimś, wysłuchanie go, pocieszenie, to też miłość. Wiec jeżeli będziemy świadomi, że wszystko co robimy, a włożymy w to serce, jest przekazem miłości, światła, to nas ugruntowuje w byciu, cały czas w polu miłości.
  Otulam Was w swym sercu 🙂

  • Hallo
   Kwi 20, 2013 @ 13:01:41

   Będąc Miłością – to kazda chwila naszego Życia tez staje sie Miłością.
   Miłość- to nic skomplikowanego, zawiłego, trudnego…..aby do tego jakos specjalnie przygotowywać się, planować, organizować……..
   To STAN, to Świadomość Życia w każdej chwili.
   Akceptując Wszystko – stajesz się Miłością.
   h – jestem Usmiechem – pozdrawiam

  • Julita
   Kwi 20, 2013 @ 18:35:21

   Zdzichu :-)) :-))

 23. Transformator2013
  Kwi 20, 2013 @ 07:52:17

  Kochani!

  Ja jeszcze polecam dla tych co nie znają tą pozycę Waldemara Witkowskiego: „Tworzenie Rzeczywistości”. Szczególnie ciekawe są ćwiczenia na końcu książki odnośnie świadomości.

  LINK: http://www16.zippyshare.com/v/97777706/file.html

  Pozostańcie z Miłością w Świetle!

 24. Krystyna 11
  Kwi 19, 2013 @ 20:44:44

  Witajcie!Zauważyłam, że na blogu mam imienniczkę, więc, aby było klarownie , to będę druga , czyli Krystyna 11. Przyglądam się dyskusji, na temat, jak najlepiej sprostać zadaniu, jakie przedstawił nam nasz Brat Dajamanti i pomyślałam sobie, że zetknęłam się ostatnio ze świeżo wydaną u nas książką Dr Franka Kinslowa ,,Sekret Natychmiastowego Uzdrowienia,, i ,,Sekret Kwantowego Życia,, .Dr F. Kinslow jest twórcą synchronizacji kwantowej i przekazuje, jak wprowadzić ją w życie, jak żyć kwantowym życiem , jak w prosty i skuteczny sposób łączyć się z czystą świadomością i jakie są tego efekty.Istnieje wiele sposobów wykonywania Techniki Czystej Świadomości.Na stronie http://www.pracownia-aniołów .pl można ściągnąć bezpłatnie plik mp3 -Technika Bramy i Technika Czystej Świadomości. Naprawdę bardzo polecam poszukującym.Bardzo trafnie napisał o tym ROMAN ,jak również ELŻBIETA.Synchronizacja Kwantowa jest procesem,ktOry pozwala świadomości rozwinąć się w czystą świadomość.SK nie jest jedyną drogą do świadomośći, istnieje tysiące dróg do wewnętrznego spokoju i zewnętrznej harmonii.Autor apeluje do wszystkich nas, abyśmy stali się bardziej świadomi każdego dnia, tak często, jak możemy. SK jest prosta, natychmiastowa i zabawna.Przynosi natychmiastowe praktyczne korzyści, a także długotrwałe skutki dla ciała, umysłu i środowiska.Nie wymaga, byś organizował sobie specjalnie czas i miejsce dla swojej praktyki.Możesz ją wykonywać w każdej chwili, wszędzie.Praktykuj Synchronizację Kwantową często, ze swawolnym poczuciem celu.Stań się dzieckiem odkrywającym świat z szeroko otwartymi oczami.Czysta świadomość jest czystą miłośćią,bycie świadomym jest czystą bezwarunkową miłością w ruchu.I o to chodzi…. Bardzo pozytywnie odebrałam te książki i już te wskazówki wprowadzam w czyn, jestem pod wrażeniem. Książki są do kupienia w różnych księgarniach. Tu zawarłam jedynie maleńką cząstkę tego, o czym w nich mowa.Pozdrawiam wszystkich Krystyna Plata

  • Elżbieta
   Kwi 19, 2013 @ 21:55:44

   Dodam do tego , Poczuj sie jak dziecko, mające Kochających rodziców, wyrażaj swój zachwyt, wszystkim tym co pojawia się w Twoim życiu. TY to stworzyłeś „zamówiłeś” Ojciec Matka dostarczył , najszybciej jak tylko na to pozwolił twój ludzki rozum, omijając niejednokrotnie wiele głazów , których jeszcze nie rozpoznałeś i pozostają na Drodze realizacji, radosnej realizacji Swojego życia.
   Pobawmy sie wpierw jak dzieci, aby ponownie stać sie dorosłymi na wzór i podobieństwo. Dziecko jest wierne, ufne , niewinne , przyjmujące Wszystko, gdy znajdziesz sie w Jedności z Wewnętrznym Dzieckiem w swoim Sercu, proces potoczy się zgodnie z Twoim wzrostem , ale jakże innym niż poprzedni. Należy zostawić w pierwszej kolejności, wszystkie stare programy , zakodowane w 10% rozumu ludzkiego.
   ELŻBIETA

 25. wika
  Kwi 19, 2013 @ 17:22:32

  Kochani, zapraszam dziś na medytację Jedynego Serca:
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-jedynego-serca.html?view=classic 😀
  Coraz szybciej się jednoczymy, teraz jest kolejny zwrot w tym procesie, projekt opisany przez Dajamantiego należy do kolejnego naszego wspólnego podskoku na „wyższe piętro” 🙂 Miałam dziś rano wrażenie, że Źródło się „przybliżyło”, i dokładnie to samo usłyszałam przez telefon od naszego brata, który różne ciekawe rzeczy widzi… 😀 Drogi naprawdę stoją przed nami otworem, gdy otwieramy serce, wszystko staje się lekkie i radosne, a możliwości wzrastają. Światło na Ziemi jest coraz jaśniejsze, dlatego nie dziwcie się, że zdarza się ostatnio więcej jakichś „ataków” astralnych etc – to są rozpaczliwe próby uzyskania energii przez istoty, które nie chcą w tym świetle żyć, a jest ich coraz mniej, mogą robić jeszcze przez pewien czas różne rzeczy, ale nie mają szans tu przetrwać, jeśli nie będą chciały podwyższyć swej wibracji. Jeśli pamiętamy o Źródle, jesteśmy zawsze bezpieczni, a coraz łatwiej o nim pamiętać, bo jest już tak jakby na wyciągnięcie ręki, gdyż nasz poziom wibracji wzrasta…naprawdę wchodzimy już w Wiosnę Właściwą 😛 😛 Cudownego dnia, kochani! 😀 😀 😀

  • wika
   Kwi 19, 2013 @ 17:30:57

   A tu jeszcze – dla osób, które czytają po angielsku – bardzo ciekawa sesja z Ronem Headem (on czaneluje głównie Michała, te właśnie przekazy najczęściej publikuję – a tym razem to jego wyższą jaźń czanelowała Suzanne Spooner ;)), za tłumaczenie się nie biorę, bo to długie, ale mogę zrobić małe streszczenie, jeśli ktoś uzna, że warto 🙂
   http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/04/18/a-qhht-session-with-ron-head-and-an-unexpected-guest-with-suzanne-spooner/
   http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/04/19/a-qhht-session-with-ron-head-and-an-unexpected-guest-section-two/

   • and777
    Kwi 19, 2013 @ 18:06:46

    Wika jak Ci się będzie chciało to zrób króciutkie streszczenie obu przekazów, nie znam angielskiego ale przejrzałem energetycznie i bardzo różnią się. Ten pierwszy promieniuje potężną energią z serca.
    Trzymam kciuki aby Wika miała czas i ochotę przetłumaczyć to.
    Pozdrawiam
    and777

    • wika
     Kwi 19, 2013 @ 18:42:46

     To była jedna wielogodzinna sesja, podział na dwie części wynika z powodów technicznych – po prostu Suzanne za jednym zamachem nie zdążyła tego przepisać z dyktafonu. Tematy pojawiają się tam różne, ale ostatecznie jest to rzecz bardzo spójna, więc nie wiem co odebrałeś, może emocje towarzyszące początkowi sesji i jej niespodziewanemu zwrotowi?

   • LeśnyLudź
    Kwi 19, 2013 @ 21:26:52

    Oj mocne 🙂 .. Jeżeli nie całość, to warto chociaż streszczenie zamieścić bo i podnosi na duchu i kieruje dodatkowo „patrzałki” w odpowiednim kierunku 🙂 a dodatkowo potwierdza niektóre „przeczucia” 😉
    Pozdrawiam!

  • Fiołek, Irys i Róża
   Kwi 19, 2013 @ 17:41:15

   Dzieki Wika, od razu mi sie lepiej zrobilo po przeczytaniu Twych slow. Energetyczna z Ciebie kobieta [url=http://emotikona.pl][img]http://emotikona.pl/emotikony/pic/radosne-sloneczko.gif[/img][/url]

 26. ola
  Kwi 19, 2013 @ 16:08:04

  no ciekawe ja jeszcze nie spotkałam kogoś kto by się nie starzał albo kogoś kto by lewitował albo materializował się w dowolnym miejscu. ale zjednoczenie z naturą i wewnętrznym mistrzem powinno skutkować wyzwoleniem ale to jak na razie hipoteza , zobaczymy jak się to rozwinie ale myślę że jest szansa na fajny efekt jak się zastosuje te wskazówki . teraz trochę zmieniła się energia jest łatwiej. Choć może zmian w warunkach życia na ziemi nie widać bo ani nowe technologie rządy ekonomia i medycyna nie powstała nadal mamy wybuch wojny i manipulacje a do obiecywanych ujawnień z przekazów nie doszło to jednak czuć że wewnątrz coś się zmieniło i nadal się zmienia.

  • kimba70
   Kwi 19, 2013 @ 20:56:43

   Sądzę iż wskazane umiejętności choć to nie własciwe porównanie, wrodzone cechy każdej duszy są spełnieniem w danym życiu i dalsza drogą. Mistrz nie pokaże swoich umiejętności jeśli nie widzi w tym celu. Technologie są i czekają na zielone światło (koniec roku ?). Na yutube kipi od pokazów federacji( czy jakiś meteor spadł na ziemię ?). W medycynie jest już tyle nowości nie sposób wymienić tylko na raka od 3-5 metod. Żadna głowica jądrowa nie wyleci, żadna bomba jądrowa nie wybuchnie i jest to osobisty przykaz Ojca/Matki. Wojną to się straszy i co nie ma i nie ma i nie ma. Teraz każda dusza dokonuje wyboru czy wchodzi w nowy świat czy odchodzi. Matka ziemia już wybrała nigdy w historii nie było tyle ruchów tektonicznych, wybuchów, zapadlisk, trzęsień i takiej pogody jak teraz , zmienia się częstotliwość Szumana jak kto woli wibracje. Każde istnienie tego doświadcza ciemny ,zielony, brązowy ,czarny , biały każdy w tym jest i ma wybór. Wchodzimy w Boskie światło i jest go coraz więcej. małymi dawkami w coraz większe bo by nas rozsadziło. Piękno, szczęście, radość ,wolność , samostanowienie. Prawdziwy stan duszy przed wcieleniem. Ludzkość to jedna z wielu form życia w której możemy siebie doświadczać. Namaste

 27. Fiołek, Irys i Róża
  Kwi 19, 2013 @ 13:39:54

  A czy nie ma jakiegos innego sposobu?

  Kurcze, no ja po prostu nie jestem w stanie zrobic czegos wiecej niz 3 razy… 😦
  Probowalam, postanawialam, ze bede robic to czy to. Nie ma sily. Nie daje rady. Zrobie 3 razy i koniec. Mam tak od jakiegos czasu, ze nie jestem w stanie sie do czegos zmuszac. Po porstu, nie estem w stanie. Robie tylko to, na co mam ochote…

  • Elżbieta
   Kwi 19, 2013 @ 14:43:12

   Poprostu BĄDŹ, słuchajcie , każdy z Was jest już na tyle Świadomy, swej BOSKOŚCI , że wystarcz myśl, intencja JA JESTEM, i naturalne oddychanie. PRZECIEŻ ENERGIA , która napływa jest NASZĄ WYŻSZĄ ENERGIĄ . DO NASZYCH RĄK NASZEGO URZYTKU, każdy ma do niej taki sam dostęp, otacza Każdego, gdzie chcecie JĄ wprowadzać? , jak ?, oddychajcie i pozwólcie na to, aby wpływała dokładnie tam, gdzie ma wpłynąć , zrób ŚWIADOMYM, cały dzień.
   TY i JA to ta sama INTELIGENCJA , tylko czasami MIŁOŚCI W NIEJ JESZCZE BRAK.
   ELŻBIETA

  • Biały
   Kwi 19, 2013 @ 14:55:45

   Te tak mam, i powiem Tobie by podążać za tym uczuciem, ale uważaj by nie wejść w tarapaty. No chyba, że umiesz to kontrolować. 😀

  • Taki
   Kwi 19, 2013 @ 15:31:39

   Fiołku, Irysie i Różo… na prawdę nie przejmuj się i nie stresuj ani tym projektem ani Sobą samą. Może pomyśl o tym w ten sposób, że Dajamanti jak i inne istoty światła będące za tym „przedsięwzięciem” z pewnością nie chcą aby u kogokolwiek pojawiał się niepotrzebny stres czy jakaś inna forma strachu i że jest o wręcz przeciwieństwem tego, do czego chcą nas oni zachęcić.
   O ile jesteśmy już przekonani o słuszności podjęcia tego „wyzwania” myślę, że dobrym sposobem na początek będzie właśnie pobawić się z tym nowym „sposobem na życie”, zobaczyć co jest dla nas najbardziej skuteczne a co nie. Mnie osobiście, jak zauważyłem, zdarza się wręcz „negocjować” z moim innym „Ja” aż proces ten stanie się u mnie naturalny, bez jakichś przeszkód, obaw i zwątpień. I jeżeli nie uda mi się podłączyć pod „Wielki Projekt” w sposób jaki to opisał Dajamanti, już dzisiaj bądź po paru dniach… to nic się na pewno nie stanie jeżeli dostroję się dopiero po dłuższym, potrzebnym mi czasie. Ważne, że jestem zdeterminowany i nie cofnę się przed jakąkolwiek przeszkodą 🙂

   • Fiołek, Irys i Róża
    Kwi 19, 2013 @ 16:37:48

    No rzeczywiscie sie troche „zestresowalam” 🙂 Ale przegadalam zagadnienie z pewna blogowa kolezanka na innym forum 😛 i doszlam do wnisoku, ze sprobuje to robic na swoja miare 🙂 Ja mam tak, ze juz sam fakt, ze sobie mam cos narzucic, wywoluje u mnie reakcje odwrotna. Wiec nie bede sie do niczego zmuszac. Ale moze uda mi sie 3 razy dziennie cos wizualizowac choc niekoniecznie w „sztywnych” godzinach 🙂
    Powiedzmy, raz w godzinach przedpoludniowych, jak poczuje „ten” moment, raz po poludniu lub nad wieczorem i raz przed snem. Co wy na to? 🙂 Chyba lepiej jest zrobic cos wg wlasnych mozliwosci niz w ogole nic 🙂 Bo tak w ogole sama idea mi sie podoba. Zwlaszcza, ze przy okazji mozemy sobie pomarzyc 😉 Ten argument ostatecznie mnie przekonal 🙂
    Obym tylko wytrwala dluzej niz…3 dni 😀

    • Taki
     Kwi 19, 2013 @ 19:29:51

     Pozwolę sobie zwrócić Tobie uwagę na pewną rzecz. Celem „Wielkiego Projektu” jest aktywowanie naszego ciała świetlistego, które z kolei zostanie aktywowane tylko w przypadku: „…kiedy dana osoba zacznie posługiwać się wysokimi częstotliwościami takimi jak: Bezwarunkowa Miłość, Radość i Życzliwość, ale pod warunkiem, kiedy te częstotliwości będą wypływały z wnętrza danej osoby automatycznie i przy każdej okazji. ” A więc można przez to rozumieć: wtedy i tylko wtedy kiedy stanie się to naszą „nową” naturą, nowym sposobem bycia. „Pięć minut co godzinę” jest takim wstępem, dopiero pierwszym etapem do osiągnięcia pełni celu. Jednak w tym miejscu mam bardzo dobrą wiadomość 😀 otóż ten „pierwszy etap” również można zamienić na jeszcze coś mniejszego, bardzo miłego i z łatwością dla nas osiągalnego 🙂
     Gdyby ktoś powiedział Tobie w ten sposób: ” Słuchaj, czy możesz podjąć pewne wyzwanie wymagające jedynie twojej systematyczności i przez kilka dni, zaraz po tym jak się obudzisz aż do czasu gdy pójdziesz spać, co godzinę, wykonasz jeden prawdziwy, szczery uśmiech lub pomyślisz o czymś miłym? ”
     Jeśli odpowiesz, że tak, że pomimo „pilnowania się z czasem” byłabyś w stanie tego dokonać, to jesteś również w stanie osiągnąć nie tylko „pierwszy etap” o którym mówiliśmy ale i całe zadanie. Jedyną rzeczą, która może pchnąć Ciebie w kierunku pełnego uzyskania ciała świetlistego jest twoja własna wola, chęć i inwencja. Zaraz po tym jak zauważysz, że wykonywanie szczerego uśmiechu lub myślenie o czymś miłym lub radosnym wcale nie jest takie trudne, będziesz mogła zrobić coś więcej, coś ciut bardziej radosnego i może nieco dłużej niż poprzednio, aż tym sposobem dojdziesz do upragnionego celu. 🙂

     Pozdrawiam 🙂

 28. Fiołek, Irys i Róża
  Kwi 19, 2013 @ 13:27:39

  „Ważnym jest w tym wielkim procesie zachowanie “regularności”.

  Taaa….czyli znow moja achillesowa pieta… 😦

 29. Grzegorz
  Kwi 19, 2013 @ 11:16:29

  Witajcie, piszę w odniesieniu do wszystkich zapracowanych, w tym do osoby Transformator, która martwi się że nie ma w ciągu dnia chwili odpoczynku.

  Jak powiedział Dajamanti, co godzinę, to co godzinę. A na wieczór, przed snem to i całą godzinę 🙂 Składamy się z tylu…, jest tyle osób, form przejawów Boskich które warto utrwalać, pamiętać i wspierać. W ten sposób oczyszczamy wszystko, uzyskując dostęp do tego co w głębi siebie czujemy, a na przekór nie widzimy, poprzez brak uzewnętrznienia się. Czemu to w pracy nie możemy wypełniać się co jakiś czas czystą energią, łącząc się tylko na 5 minut, co godzinę. Właśnie wtedy powinniśmy to robić, oczyszczając się, pozwalając na oddech, praca, choćby bez znalezienia w niej odrobiny radości nie jest pracą a zniewoleniem. Jest udawaniem życia. Bez kontaktu z „wewnętrznym” sercem, Źródłem, duszą. Jest takie powiedzenie: pracuj i rób co chcesz, czyli poznawaj, realizuj się w codziennych czynnościach, każdą chwilą bądź świadomy swojego istnienia… łącz się z najwyższym, dostępnym Tobie tu i teraz planem (polem) życia, źródłem Bożej energii w sobie. Z Jam jest, najczystszym i najprawdziwszym ‚siebie’ przejawem.

 30. Agnieszka
  Kwi 18, 2013 @ 23:50:24

  David, tutaj masz info od Saint Germaina o Nesarze:)
  Wiele przygotowań poszło za tym i na pewno wymagało dużo cierpliwości i zaufania wszystkich, ale nam się udało, a teraz jest w drodze! Odnoszę się do najważniejszego projektu o nazwie Nesara. Wszystko dotyczące Nesara będzie teraz zaczynać się podobnie jak pierwsze dziecka kroki w jego malucha butach.
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/04/saint-germain-nesara-10042013.html

 31. David
  Kwi 18, 2013 @ 23:19:24

  Witajcie kochani 🙂 Wiem ze moze troszke nie na ten temat ktory jest w poscie, ale, nie wiecie moze jak postepy z NESARA? Dzieje sie cos ciekawego? 🙂 Pozdrawiam , dobranoc 😉

 32. Agnieszka
  Kwi 18, 2013 @ 23:17:06

  The Living Matrix – Żyjąca matryca.
  Cudowny film o uzdrawianiu, który zmienia postrzeganie naszych możliwości.

  Gorąco polecam!
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/04/the-living-matrix-zyjaca-matryca.html

  • adela
   Kwi 19, 2013 @ 11:53:41

   świetny film, uzupełnieniem tego będzie książka Erica Perla ” Połaczenie ze źródłem” ,brałam udział w seminarium uzdrawiania rekonektywnego , to jedna z najlepszych rzeczy , jaka spotkała mnie w moim życiu . polecam i pozdrawiam

 33. kimba70
  Kwi 18, 2013 @ 22:18:49

  • LeśnyLudź
   Kwi 19, 2013 @ 00:03:10

   Nawet nie zauważyłem że dałeś kilka minut wcześniej ten sam film 😀 😀 .. Widać mamy tańczone 😛

   • kimba70
    Kwi 19, 2013 @ 13:06:39

    wpadłem w twoje nasze wibracje, mówią na to zbiorowa swiadomość iiiha, błyskawiczny przelot myśli.

  • agata
   Kwi 19, 2013 @ 12:28:27

   ;- ;- ;- ;- ;- ;- ;- ;- ;- ;-

  • Taki
   Kwi 20, 2013 @ 10:11:08

   Ta Pani wygląda jakby mówiła nam: ” zobaczcie, ja już w każdej godzinie zarezerwowałam te minimalne 5 minut na odczuwanie radości. Pestka! ”
   😀

 34. and777
  Kwi 18, 2013 @ 21:50:18

  ” Pamiętajcie! Im wyższe częstotliwości z Was emanują, tym wyższe wymiary i istoty do siebie przyciągacie. To znaczy: Jesteście do nich idealnie dopasowani. Jest to prawda absolutna.”
  Cenna informacja tylko nie każdy to wie i to co przychodzi traktuje jako zagrożenie i ataki różnych istot.
  Pozdrawiam.
  and777

 35. LeśnyLudź
  Kwi 18, 2013 @ 20:56:25

  Hej hej!
  Super sprawa 🙂 A brakiem czasu się nie przejmujcie. 5 minut na godzinę to niedużo – nawet dla pracusiów 😉 Uznałem, że jeżeli nawet nie uda mi się trafić dokładnie z wolnym czasem to przesunę sobie tą chwilę na nieco później lub wcześniej. Na czas stania w korku i podziwiania budzącej się przyrody , stanie w kolejce w sklepie też może być fajne jak człowiek „odpłynie”.
  Ostatecznie „rozbijam” te 5 minut na pojedyncze minuty i „robię zaciesz” ile tylko mogę przy każdej okazji. Łatwiej mi w ten sposób wyrobić nawyk „pamiętania o zacieszu” 😛 Na ten przykład zastanawiam się ile jeszcze zostało czasu do następnej godziny.. patrzę i hmm… jeszcze 15 minut.. a co mi tam.. Mogę teraz dodać jeszcze tyle ile mogę w tej chwili.
  Jeżeli tylko sobie uświadomisz „oj.. w tym momencie powinienem poświęcić 5 minut na radość/miłość etc. a nie mogę bo cośtamrobię” to automatycznie przełącz się w tryb radości/miłości podczas cośtamrobienia i efekt będzie naprawdę bardzo pozytywny 🙂
  Wczoraj do tego wszystkiego dodałem otaczanie się ultrafioletem.. i jest taka zabawa, że hej! 😀 Mogę poświadczyć, że zmiana jest momentalna (kochane przyśpieszenie 😀 )
  Jeszcze tylko ta wolna energia hihi 😛 …
  P.S.
  Zauważyliście ile ostatnio wychodzi na jaw spraw związanych z mięsem? Jak by „centrum” kierowało uwagę ludzi na zdrowszy tryb odżywiania. Podobne „znaki” przychodziły do mnie jeżeli miałem zrezygnować/zmienić pewne inne rzeczy (niekoniecznie związane z odżywianiem) i słuchając zawsze wychodziłem na tym dobrze. Oby ludziki odczytywali też odpowiednio te sygnały 🙂
  Pozdrawiam!

  • kimba70
   Kwi 18, 2013 @ 21:42:19

   Yhy i jeszcze wszystkie wały, przekręty, spiski i top secret. Ostatnio sobie czytałem o akcji na antarktydzie US army w 1947 i 1956 nie wiadomo z kim i po co ,stracili połowę samolotów na lotniskowcach. A ja wiem bo tam jest wejscie do wnętrza ziemi i nie powołanym wstęp wzbroniony ha. Zresztą wszystko wychodzi na światło i tak się dzieje.

  • Taki
   Kwi 19, 2013 @ 07:34:34

   Hej, hej
   a u mnie prawdziwy zaciesz pojawił się po przeczytaniu Twojego postu 😀
   Bardzo fajna metoda na wdrożenie „systemu” w życie 🙂
   Pozdrówka 🙂

  • Lili
   Kwi 19, 2013 @ 07:38:06

   Tez tak robię :-)))))
   Tylko bez ultrafioletu jak na razie.
   A co to dokładnie jest ten ultrafiolet w sensie energetycznym oczywiście ? :-)))

   • LeśnyLudź
    Kwi 19, 2013 @ 12:24:59

    Z ultrafioletem chodziło mi o świetlną ochronę https://krystal28.wordpress.com/2011/04/17/swietlna-ochrona-iii/ , którą sobie stosuję kiedy przyjdzie mi na nią ochota. Zauważyłem coś bardzo pozytywnego, że od jakiegoś czasu wszelkie medytacje, „zabiegi energetyczne” przychodzą mi ot tak „pstryk i już się dzieje”. Zupełnie inaczej niż w poprzednich latach, gdzie człowiek potrzebował skupienia, wstępnego wyluzowania itd. Fajne to przyspieszenie 😀
    Pozdrawiaam 😀

 36. wika
  Kwi 18, 2013 @ 20:37:38

 37. Roman Miezień
  Kwi 18, 2013 @ 20:04:29

  Bycie świadomym, całkowicie obecnym przez 5 minut w godzinie, to jest program dla zupełnych nowicjuszy na drodze rozwoju duchowego. Miłość może istnieć tylko w chwili obecnej, Pracując czy też wykonując obowiązki domowe, wykonujmy je z całkowitą świadomością tego co robimy, na to nie trzeba „wolnego czasu”. Całkowicie skupiona uwaga na tym co robi nasze ciało, obserwowanie tego jest MIŁOŚCIĄ. Wtedy pracę swoją wykonujesz starannie, uśmiechając się do przedmiotów lub sytuacji, w których jesteś. Miłość do wszystkiego a więc do tego co akurat robimy. Nie możemy kochać jak to jest w kościele, godzinę na tydzień 🙂 5min/h to mała prędkość 🙂 Wiem, że Dajamanti pisze o początkowym minimum ale wielu już jest na kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach/h. Miłość to BYCIE ŚWIADOMYM. BYCIE OBECNYM. Pozdrawiam Was. Roman

  • Hallo
   Kwi 18, 2013 @ 21:27:12

   Miłość to Akceptacja Wszystkiego – to Stan – to Bycie
   to świetna samopoczucie juz od rana
   bycie Radością, Usmiechem, Tolerancją, Współczuciem……
   toz to sama lekkość, harmonia… to po prostu PRZYJEMNOŚĆ
   i czy tylko 5 min na 1 godz. wystarczy?
   domyslam się,że kiedy popróbujecie te 5 min….. to juz pociągniecie dalej……
   ………………… i dalej………i dalej…………. az ten Stan stanie się Naturą.
   Romek – pozdrawiam Cie radosnie 😀

   • Roman Miezień
    Kwi 18, 2013 @ 21:43:10

    Całusek Halinko 🙂 Kochaj mnie właśnie teraz, bo ja Ciebie teraz kocham, jakoś nie mam czego innego do „roboty” 🙂 OK. Kocham Was wszystkich hau hau hau 🙂 Roman z psami

 38. Taki
  Kwi 18, 2013 @ 19:15:37

  Witam,
  ja również układam dziś w głowie plan jak oddać się temu zadaniu. Chcę jednak aby wykonywany był przeze mnie dokładnie tak jak zaprezentował go Dajamanti. Zdaję sobie sprawę, że podjęcie tego wyzwania może wiązać się z początkowymi sporymi trudnościami (praca lub inne zajęcia) jednak myślę, że do uzyskania zamierzonego efektu, czyli aktywowania „w nas” ciała świetlistego konieczne jest wykonywanie podanego zalecenia co godzinę lub w miarę możliwości w każdej godzinie. Pomimo trudności związanych z pracą czy innymi ważnymi zajęciami, myślę, że plan ten jest przez nas całkowicie do zrealizowania i że wymaga on odpowiedniego podejścia i znalezienia własnego, najlepszego”sposobu”.

  Życzę wszystkim wytrwałości i ostatecznego sukcesu w podjętym działaniu.

  • Hallo
   Kwi 18, 2013 @ 20:08:52

   Kiedy „zadanie” Dajamantiego stanie sie naturalne … to Miłość automatycznie bedzie płynąć bez naszego specjalnego nastawiania sie….. podobnie jak ranne mycie zębów jest juz mechaniczne ….
   pozdrawiam

 39. Andrzej
  Kwi 18, 2013 @ 18:33:35

  Kocham was kochani. Pozdrawiam serdecznie Dajamanti. Bardzo dziękuję za wszystko. Pozostawajcie w świetle bez względu na wszystko. Jestem obok.

 40. Transformator2013
  Kwi 18, 2013 @ 14:51:27

  Witajcie!

  Propozycja jak najbardziej godna polecenia, ale jest tu pewien problem.
  Osoby pracujące będą miały utrudnione wykonanie tych co godzinnych 5-minutowych odczuć. Aby to zrobić trzeba to czynić w sposób świadomy, a często tak jest, iż w czasie wykonywania obowiązków zawodowych nie sposób aby pogodzić jedno z drugim. Dlatego proponuję aby wykonywać zalecony „Wielki Projekt” w sytuacji kiedy taka regularność jest możliwa – w dni wolne od pracy, po pracy. Myślę że z czasem ciekawe efekty będą widoczne.

  Pozostańcie z Miłością w Świetle!

 41. wika
  Kwi 18, 2013 @ 14:21:25

  Kochani, zapraszam na nowego Uriela:
  http://aauriel.blogspot.com/2013/04/wymiary-nieskonczonosci.html
  A wieczorem na medytację Otwartych Dróg na blog nasze medytacje – na razie ona „się pisze”, jak tekst już będzie, to dam znać 😀
  Pięknego dnia! 😀 😀 😀

 42. tacjanna
  Kwi 18, 2013 @ 13:14:42

  kochani zwracam sie z serdeczna prosba w imieniu mojej coreczki pieknie prosimy o lajeczki 🙂 dziekuje bradzo 🙂 Droga Cristal usun moj post za dzien czasu gdyz nie jest na temat rowniez jesli go tu nie zamiescisz nie roszcze zadnych zalow 😉 buziakii duzo promykow slonca Wam zycze

 43. Hallo
  Kwi 18, 2013 @ 12:20:10

  Witaj Kochany.
  Całym Sercem jestem z Tobą i bardzo dziękuje za „Projekt Energetyczny”
  Jestem gotowa bo wiem,że Miłośc jest lekarstwem dla Nas Wszystkich.
  Świat Roślin i Zwierząt promieniuje Miłością Bezwarunkową … przyszła pora na ludzi…na budzenie Dusz….z każdym dniem jest Nas coraz więcej i więcej a Płomień Światła zalewa Gaję i przypina Nam Skrzydła.
  Piękne i wazne czasy nastały bo na naszych oczach zachodzi proces TRANSFORMACJI , Zmiana goni Zmianę……i jak jest cudownie byc Radością poprzez Zgodę na WSZYSTKO. Wolnośc – to Skrzydła aby fruwac jak najwyżej… w inne Światy pełne Kolorów i nowych doświadczeń.
  pozdrawiam h. 🙂

 44. salama
  Kwi 18, 2013 @ 12:16:21

  Dziekuje ja mam totalnie zmienne nastroje ale moze to dlatego ze jestem w ciazy ,ciesze sie ze moglam to przeczytac…….. tyle we mnie watpliwosci chwilami czasami wydaje mi sie ze snie i juz tak strasznie tesknie mam dosc problemow pozdrawiam wszystkich serdecznie ❤

  • wika
   Kwi 18, 2013 @ 12:19:26

   Kochanie, trzymaj się, wszystko się pięknie układa, a teraz takie wspaniałe dzieci się rodzą, pogadaj może ze swoim maleństwem, na pewno usłyszysz same ciekawe i budujące rzeczy… 🙂 Buziaki dla was obojga! 😀 😀

   • salama
    Kwi 19, 2013 @ 22:45:37

    Dzieki Wiki wczoraj mialam wielkiego dola twoje slowa mnie ucieszyly i czywiscie rozczulily do lez……. dzis juz jest dobrze 🙂 🙂 🙂 praktykujemy oboje 🙂 moze nie co godzine ale na pewno co jakis czas pozdrownienia dla wszystkich ❤

    • wika
     Kwi 19, 2013 @ 23:54:03

     Bardzo się cieszę 😀 Buziaczki! dużo dużo i razy dwa 😀 😀 gdybyś raz zobaczyła, jak oboje świecicie, to ju nie miałabyś żadnych wątpliwości…ale wystarczy, że to sobie wyobrazisz i zachowasz ten obraz w pamięci, dwa przenikające się wspaniałe światła, „gwiazdy serca” jak mówi Zdzich…cudowny widok 🙂 🙂 🙂 Dobrej nocy, kochana :**************************************

  • kimba70
   Kwi 18, 2013 @ 20:22:10

   Obejrz sobie salama te obrazki i na końcu 10 strony film , popłaczesz się z śmiechu http://komediowo.pl/title,Takie-rzeczy-tylko-w-Rosji-odcinek-4,wid,15507362,wiadomosc.html , śmiech jest dobry na wszystko.

  • Tessi
   Kwi 19, 2013 @ 09:10:37

   Kochanie, Salama, jak jesteś w ciąży to widocznie masz jeszcze na Ziemi sporo zadań do wykonania. Duszyczkę, która chce się z Twoją pomocą wcielić potraktuj jak dar i błogosławieństwo a zarazem pewną odpowiedzialność, no i uczulam na temat szczepienia noworodków i niemowląt, ja przekonałam się na skórze moich (dorosłych już) dzieci (choć „tylko” alergie). Być może znasz temat, jeśli nie, to poczytaj o ich szkodliwości i ewentualnych skutkach. To tak na przyszłość, a pazerność przemysłu farmaceutycznego ciągle rośnie.

   I przepraszam, że nie w temacie, ale to bardzo ważne, aby dzieciątek nie blokować energetycznie i fizycznie.

 45. Agrafa
  Kwi 18, 2013 @ 09:36:26

  To bardzo piękne, podejmować decyzje będąc całym w miłości, radości, życzliwości
  z szacunkiem

 46. nie zza winkla
  Kwi 18, 2013 @ 07:38:29

  Hej to my jeszcze nie przeszliśmy transformacji? Myślałam, że już po wszystkim. A pisownia poprawna to horyzont.

  • kimba70
   Kwi 18, 2013 @ 21:48:25

   Transformatioooooooooooon i już ………….:)

  • lilos
   Kwi 19, 2013 @ 01:27:34

   Hej! Co przeszliśmy, to za nami. Teraz następna faza – stajemy się świetliści. A co to jest PO WSZYSTKIM? Nie ma takiej kategorii = ” bo za jedną siną dalą – DRUGA DAL!” itd. Tak bez końca. Do pełnego boskiego ŚWIATŁA, które czeka aby nas przyjąć do siebie.

 47. lilos
  Kwi 18, 2013 @ 05:08:20

  Ruszajmy w Świetle, Miłości, Radości i Życzliwości – czyli „pestka”, robimy to od dawna, tylko odtąd częściej i REGULARNIE.
  Naprzód, Razem – Mister D. prowadzi, uda się !!!
  Pozdrawiam, przytulam Wszystkich oraz Każdego z osobna. Ewa z Otw

 48. planetariusz
  Kwi 18, 2013 @ 00:04:55

  Jasne jak słońce oby chmury nie pojawiły się na choryzoncie.

 49. ewa
  Kwi 17, 2013 @ 21:09:13

  DAJAMANTI – jak zwykle ode mnie gorące uściski, dziękuję i pozdrawiam

 50. asia
  Kwi 17, 2013 @ 20:24:46

  robi sie kochanie: radosc i milosc milosc i radosc radosc i milosc milosc i rados radosc i milos 🙂 ❤

 51. kimba70
  Kwi 17, 2013 @ 20:09:18

  Jasne Daji, jaśniej się nie da. Kumpel kumplowi kumpelem, kumplemówką oooooooodjazd ciuch ciuch ciuch uuuuuuuf para w ruch.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: