Archanioł Michał: Wszystko się otwiera

 

 

Wszystko się otwiera – DNA, czas, starożytne kultury… – i płynie w was, przez was i jako wy sami

Nieskończone Istoty Miłości!

Jest w was wszystko, czego potrzebujecie, aby szybować ku nowym częstotliwościom waszej ekspresji. Wasze DNA się otworzyło i teraz ponownie aktywuje pełniejsze przejawy waszego ludzkiego wzorca. Pojawi się to dla was w postaci nowych sposobów odnoszenia się do innych pól życia na Ziemi. Stanie się to obecne w waszej świadomości jako wzmocnienie kluczowych aspektów waszej istoty, które są spójne w czasie i przestrzeni. Wasze rdzenne częstotliwości staną się dla was bardziej widoczne i dostrzegalne, a doświadczycie tego jako silnych upodobań i tendencji, które obdarzają was poczuciem swobody i radości. Gdy rozpoznajecie i zauważacie, że wasze upodobania są silniejsze i bardziej wyraźne, jest to wskazówka, że inne aspekty waszej istoty stapiają się z waszym strumieniem świadomości, wzmacniając te wasze aspekty, które są bardziej codzienne.

Oczywiście pojawią się również i nowości. Może nawet radykalne pragnienie zmiany. Ziemia otwiera się na swój rezonans piątego wymiaru. Oznacza to, że szczególne przejawy jej geografii ulegną zmianie. Proces ten przyczyni się do dalszej aktywności ziemskiej   na nowe sposoby, i w miarę jak Ziemia się dostraja, pojawią się odmienne energie. Jest to coś więcej niż „nowa i uaktualniona wersja Ziemi” – podtrzymuje ona teraz nowe kody swej organizacji i struktury, które będą kierować energiami świadomości planetarnej i ich sposobami przejawiania się w formie. W miarę upływu czasu będą mieć miejsce dostrzegalne zmiany w układzie lądów na Ziemi, a to odzwierciedli się w postaci nowej ziemskiej równowagi piątego wymiaru i jako ponowne wyłonienie się struktur i pól energii piątego wymiaru oraz z nim kompatybilnych.

Pojawią się na Ziemi starożytne cywilizacje i kultury, jak również i rodziny gwiezdne z konstelacji o silnych wpływach. Wydarzy się to w was, przez was i w postaci was samych. Znów pojawi się Atlantyda, poprzez was i w postaci niektórych spośród was. Tak samo Lemuria, Avalon i starożytne kultury Egiptu, Mezopotamii, Grecji – wyłonią się tutaj w Nowej Rzeczywistości, w was, poprzez was i jako wy sami. Jesteście instrumentem, dzięki któremu wyłaniają się teraz energie w ramach tego doświadczenia i poprzez nie. Starożytne kultury i wyraziste cywilizacje, w których uczestniczycie w innych aspektach waszej istoty, od dawna wiedzą, że ponownie wyłonią się w tym punkcie trajektorii wzniesienia Ziemi. Jesteście zakodowani tak, aby w konkretny i specyficzny sposób wziąć udział w tym ponownym wyłonieniu się kultur, co może prowadzić do pewnych nieoczekiwanych zmian w kwestiach waszego miejsca zamieszkania, waszych zainteresowań i relacji. Kiedy pojawią się te nieznane czy też pozornie niespodziewane sprawy, uśmiechnijcie się do siebie i przypomnijcie sobie o tej wiadomości.

Czas się otwiera. On się otwiera i wy się otwieracie. Wy się otwieracie i czas się otwiera. Czas stapia się sam ze sobą i gdy się to wydarza, zaczynacie żyć z większym poczuciem wiedzy, a jednak wciąż możecie być świadkami fizycznych manifestacji, które wyłaniają się i rozwijają w linearnym przebiegu czasu. Mogąc odnosić się do życia w ten sposób otrzymujecie wspaniałe doświadczenie poznawania.

W tym wszystkim wciąż działacie z nieograniczoną swobodą! Oczywiście możecie zwiększyć swe doznanie wolności kwestionując sposób, w jaki rzeczy się przejawiają, i stwarzając otwarcia w swym sposobie odnoszenia się do rzeczywistości – tak, aby było w tym więcej spontaniczności.

Życie ofiarowuje wam serię opcji, w których możecie uczestniczyć. To urozmaicone menu możliwości z pewnością będzie miało swe motywy wiodące, a jednak ta rozmaitość jest nieskończona. Pojawią się przed wami niezliczone okazje, zatem jeśli nie będziecie rezonować z tym, co się wyłania, obróćcie się i poczekajcie, co pojawi się jako następne. Wszystkie chwile zapewniają wam wspaniałe żniwa. Można by nawet zrobić grę polegającą na obserwowaniu ile możecie zebrać z każdej chwili – ile ekspansji, przejrzystości, potwierdzenia, radości i wzmocnionego połączenia. Możecie zafundować sobie właśnie tego rodzaju grę i zobaczyć, jaka obfitość jest wam ofiarowywana. Często „zostawialiście na stole” dużą część swojego życia, nie przyznając się do niej, ponieważ filtry, poprzez które odnosiliście się do życia były ustawione na otrzymanie pewnej wąskiej jego wersji, i byliście przekonani, że jest to odpowiedź na wszystko.

W coraz większej liczbie będziecie się otwierać na życie i jest to Życie „Tak”!  Odpowiedź, która otworzy wam wrota nieba, jest tu i teraz. Macie dostęp do całości życia z każdej jego chwili. Dostatek może do was przyjść przez zjedzenie kanapki z masłem orzechowym lub wygraną na loterii. Jest to po prostu rozmaitość form. Jednakże to właśnie za sprawą wibracji konkretnych właściwości oraz waszego ich wzmocnienia doświadczacie tego w większym lub mniejszym stopniu w trakcie swego istnienia z chwili na chwilę.

Czy widzicie teraz, że ta różnorodność jest dla was po prostu jednym z aspektów zabawy? Jest to sposób, w jaki kostiumy i „przebranie” danych okoliczności ubarwiają waszą radość i wasz udział w tej zabawie. Czysta doskonała miłość istnieje w każdym punkcie świadomości. Każda skała, każde drzewo, każde morskie stworzenie, każda roślina, każdy anioł, każda osoba, każde miejsce, każda gwiazda, każda drobina powietrza, wszystko jest świadomością, każdym aspektem świadomości, jaki możecie napotkać, i zalewają was one podczas tego spotkania, są widziane, poznawane i kochane w tym najgłębszym odczuciu i sensie, jakiego kiedykolwiek doświadczyliście.

Cała sposobność osiągnięcia przez ten świat największego spełnienia jest obecna W KAŻDEJ CHWILI KAŻDEJ RZECZY I Z KAŻDĄ ISTOTĄ. Czy teraz to pojmujecie? Jest to nieskończone. Jest to jeden nieskończony strumień tego, że jesteście spotykani i kochani i spotykani i kochani i spotykani i kochani i spotykani i KOCHANI.

Tak to właśnie jest, Kochani.

O niebiosa! Jest to tak niewiarygodnie dobre!

Nie mogę się doczekać chwili, gdy wśliźniecie się na tę radosną ucztę.

Ona się zbliża. Bądźcie czujni. Nieustannie mówcie „tak” i nieustannie wykraczajcie poza cykle i wzory tego, co było, a w trakcie jednej z tych subtelnych zmian w waszych wyborach poczujecie, jakbyście w najzabawniejszy sposób ześlizgiwali się po zjeżdżalni i wtedy rozpocznie się największa przejażdżka waszego życia.

Jest ona tutaj, dokładnie tutaj, w chwili, gdy czytacie tę wiadomość.

To ja, wasz ukochany Archanioł Michał – może mógłbym być drzwiami do tego zrozumienia?

Czy czujecie, jak dobrze was znam? Jak głęboko was kocham? Jak bardzo wypełniony jestem radością w tej chwili mogąc się z wami połączyć? Jak uwielbiam być blisko was? Postrzegać życie poprzez was? Z wami jestem o wiele bardziej spełniony! Jesteście tak piękni i świetliści. To taki dar być tu z wami.

Czy możecie to wchłonąć, ukochani?

Czy czujecie to? To wasza CHWAŁA uśmiecha się do was, odwzajemniając wasz uśmiech.

Jesteśmy Jednym!

To WSZYSTKO jest radością.

JAM JEST Archanioł Michał.

Przekazała Meredith Murphy, 7 kwietnia 2013
http://www.expectwonderful.com

Obraz Ani Ślusarskiej „Anioł słonecznego wiatru”
Przetłumaczyła wika

20 Komentarzy (+add yours?)

 1. helena
  Maj 01, 2013 @ 14:35:53

  Drga Marguerito,podaj mi prosze swojego E-maila,Helena.
  Dziekuje WSZYSTKIM za wsparcie,i…juz probuje ..podniesc noge …dokonujac przeskoku…choc druga jeszcze grzeznie…

  Cieplo Wszystkich pozdrawiam,
  Z usmiechem do Wszystkich ,
  Helena.

 2. helena
  Kwi 20, 2013 @ 23:35:33

  a co …myslec ,czy odczuwac w przypadku,kiedy W S Z Y S T K O !!!!
  wydaje sie walic?Zupelnie jak czarna dziura nade,pode I wokol?
  To Wszystko,co czytam jest takie przekonywaujace,ale czyzbym ja sama tracila wiare?Zupelnie jakby prawie wszystko sie rwalo ,czy uciekalo miedzy palcami!!!
  Teoretycznie wiem,ze tylko WIARA moze mi pomoc przetrwac..ale w praktyce-
  znacznie trudniej,gdy ..na wszystkich aspektach Jestestwa-przyslowiowe”doly”
  I czelusc,ktora dusi…Wewnetrznie rozdziera ,I brak sily na …”podlaczenie sie do energii milosci”/a moze juz nie jestem zupelnie zdolna?/
  Przeczekac”,powiecie?
  Wierze,ze KTOS z WAS podpowie cos „radykalnego”.Bardzo prosze,
  „INNA”

  • Marguerita
   Kwi 21, 2013 @ 10:30:14

   Witaj w klubie, siostro… Chcialabym Ci cos poradzic, ale…sama sobie nie radze. Jedyne, co wiem, to ze nie mozna sie poddawac. Nie masz innego wyjscia. Ja caly czas prosze Niebo, Anioly o pomoc.
   Ale co takiego sie dzieje u Ciebie? I od kiedy?

  • marmur
   Kwi 21, 2013 @ 11:33:27

   Witam cię Heleno , wysyłam ci moją miłość i zapraszam na łąkę, pełną kwiatów i beztroskiego brykania…. tak , kiedy wszystko się „wali” to zamykam oczy i … udaję się do najskrytszych zakamarków mojej wrażliwości , mojego „ostatniego” chcenia bycia szczęśliwym , kochanym , pięknym , mądrym… tak myślę wtedy , że kiedy wydaje się że gruda za grudą to znajduje w sobie myśl że jestem , byłem i będę piękną duszą co nigdy nie przestanie być światłem , dobrocią i miłością … tak jestem miłością , nie daję miłość tylko jestem nią … i kiedy leżę na łące pełnej kwiatów i patrzę na piękne błękitne niebo to nie jestem tylko obserwatorem ale stapiam się z ciepłem porannego słońca jestem słodkim zapachem bzu i bzykającą pszczołą co w znany sobie tylko sposób „robi ” miodek… tak , to drobne afirmacje robią cuda np . „W wyobraźni stwórz swoje największe marzenie. Czy pozwolisz na to, by ono się spełniło? ” . Wysokie budowle szybko się zawalają , odbudowuje się je powoli i doświadczenie uczy by nie budować wzwyż ale w szerz , wtedy nie zawala się wszystko… małe afirmacje co dają mi siłę przez cały dzień …http://anielskiswiat.blox.pl/html … u mnie też wszystko , więc rozumiem co czujesz ale najważniejsze to bycie dobrym i wyrozumiałym dla siebie samego … pamiętaj to ” TY JESTEŚ ” najważniejsza , najukochańsza , najpiękniejsza i na zawsze … pozdrawiam z miłością Mariusz….

  • Taki
   Kwi 21, 2013 @ 11:34:45

   Nie wiem czy to coś pomoże ale starałem się jak mogłem.. 🙂

   Powiedziałaś iż wiesz, że (teoretycznie) tylko wiara może tobie pomóc przetrwać, a ja chciałbym tobie odpowiedzieć: jeżeli wiesz, że jakieś przekonanie Tobie nie służy,to po co Ci one? Czujesz się rozgoryczona i przytłamszona tymi wszystkimi „cudownymi” zasadami i oczekiwaniami – to po co ci one wszystkie?
   Wiesz, jeżeli czytasz cokolwiek co pochodzi od prawdziwie światłej istoty kierującej się TYLKO czystą miłością, to wiedz, że chce ona dla Ciebie tego co zaprawdę jest najlepsze, a jest tym najczystsze i najwyższe uczucie radości i miłości czyli tego czym w istocie jesteś. I dalej.. nie możesz mieć braku siły na podłączenie się do energii miłości jak mówisz, gdyż sama nią jesteś tylko że w „obniżonej wersji” . Czy nie jesteś już zupełnie zdolna? Ależ oczywiście, że jesteś, inaczej nie było by tu twojego komentarza, który swoją drogą mówi nam tylko, że masz zwyczajnie dosyć już takiego sposobu „bycia” a to bardzo dobrze, to oznacza, że jest z Tobą już tylko coraz lepiej, lepiej niż sobie to wyobrażasz! 🙂
   Jeszcze jedno chciałbym Tobie powiedzieć. Jakiś czas temu, na tej stronie, użytkowniczka o nicku Czakamrati opisała sposób w jaki można sprawdzić fakt, iż wszystko jest połączone w jedno oraz to, że Wielkie Prawo Tworzenia jest dokładnie tym samym co Wielkie Prawo Jednego. Mówię o tym dla tego, że wynika z tej wiedzy pewien ważny fakt: to co w Tobie i w tej chwili wewnątrz Ciebie jest dokładnie tym samym czego doświadczasz patrząc na to co jest na zewnątrz Ciebie.

   „INNA” ??
   -żartujesz.

   Buziak :*
   🙂

  • freeheart
   Kwi 21, 2013 @ 15:17:27

   Kochana helenko.
   Popatrz jak nasi panowie pospieszyli podać Ci rękę 🙂 Bo wiedzą, że jesteś Kimś Wyjątkowym. Mają nosa! 😀
   Użyłaś zwrotu „wydaje się”. Sama sobie odpowiedziałaś 😉 A precyzyjniej … stare chce odejść. Pozwól na to. Około miesiąca temu nastąpił poważny przełom w świecie dusz. Zupełnie pozmieniały się ścieżki duchowe. Dokonaliśmy zwrotu, nowych wyborów. Tamten etap już za nami. Różnie przez to przechodzimy, zależnie od decyzji, w którą stronę teraz idziemy. Chyba najłatwiej jest tym, którzy wybrali uczucia. Pozostali odebrali trochę wstrząsów. Ale to tylko jakieś wyboje. No nie mów, że nie możesz podnieść nogi trochę wyżej … Powiem tak. Nie opieraj się, nie blokuj tego co chce popłynąć. Zaraz zobaczysz nowe rzeczy, które na Ciebie czekają. Wiem, że Ci się nie chce uśmiechać teraz. No ale spróbuj 🙂 Na początek niech to będzie wymuszony grymas z rana do lusterka. Dobre i to. Ile razy sobie przypomnisz – uśmiechaj się. To wydaje się niewiarygodne teraz, ale zobaczysz jak szybko wszystko wokół zacznie być takie jak chcesz. Uśmiechaj się jak głupi do sera 🙂 Do wszystkich i wszystkiego.
   Jest ok. U Ciebie jak najbardziej wszystko jest ok.
   Buziaki ❤

   • Taki
    Kwi 21, 2013 @ 22:11:46

    Witaj kochana freeheart 🙂
    widzę, że opisałaś pewną wspaniałą metodę wprowadzania się w stan radości wykonując albo wręcz nawet wymuszając na sobie uśmiech lub radość na twarzy. Kiedyś już przekonałem się o nieprawdopodobnej wręcz skuteczności owej metody a przy jej sukcesywnym stosowaniu i takich efektach. Przyznam też, że głównie tą techniką posługuję się przy podłączaniu do „Wielkiego Projektu”. Fajne jest w niej to, że nawet jeśli czujemy się kiepsko lub źle to można uzyskać fantastyczne efekty i to nierzadko w przeciągu paru minut. Osobiście przy stosowaniu tej metody angażuję nie tylko swoją buzię i mimikę ale przede wszystkim całe ciało. Zauważyłem, że aby uzyskać zamierzony efekt np. niepohamowaną radość, należy zachowywać się dokładnie „tak jak gdyby” to uczucie już w całości nas ogarnęło. Ja przykładowo skaczę do góry, wykonuję rękami gesty, wypowiadam lub wykrzykuję słowa które niejako „zarezerwowane” są tylko dla odczuwania tych emocji. Ważne jest też aby stosując tą technikę wykonywać ją przykładając się najlepiej jak potrafi oraz do czasu, kiedy upragnione uczucie faktycznie w nas zaistnieje i stanie się naturalne.
    🙂

  • Elżbieta
   Kwi 21, 2013 @ 22:40:39

   Kochani , sami Jesteśmy Miłością , to co boli ma odpaść, Oddychaj , wiedz że w Serduchu Jest Prawdziwa TY . MIŁOŚĆ , która łączy się ze Światłem Stwórcy. Oddychaj i pozwól odpadać temu co ma odpaść , aby MIŁOŚĆ ROZBŁYSŁA TYSIĄCEM SŁOŃC.
   Kocham Was ELŻBIETA

 3. Elżbieta
  Kwi 19, 2013 @ 00:54:57

  Ukochany Michale Twoje słowa są balsamem dla Duszy, taki balsam mogę wchłaniać w każdej chwili mojego istnienia ! Wielkie dzięki Ci za to !
  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich i przesyłam Światło Miłości dla Wszystkich, dodaję jeszcze podziękowania dla Krystal i Wiki 🙂

  ❤ kr

 4. Fiołek, Irys i Róża
  Kwi 18, 2013 @ 13:31:16

  KOCHAM CIE, MICHALKU!!!!!!

 5. Fiołek, Irys i Róża
  Kwi 18, 2013 @ 13:28:52

  Buziaki dla CIEBIE! Ty to potrafisz porwac! Porwij mnie ze soba! A gdzie jest moje miejsce?

 6. Gajdzioch
  Kwi 18, 2013 @ 09:03:33

  Wspaniałe wiadomości 🙂 Darmowa energia mnie strasznie ciągnie 😉

 7. Tessi
  Kwi 18, 2013 @ 08:57:13

  Cudownie lekki w treści i wywołujący łzy wzruszenia przekaz.
  Kochany Michałek…
  Ja już od kilku lat mimo niedoskonałości cielesnych traktuję życie jak zabawę. A teraz, kiedy znów wiosna i można poszaleć w ogrodzie rozmawiając z roślinami i ich opiekunami, tym łatwiej przychodzi wylewanie z siebie miłości i radości (to przy okazji uwaga do kolejnego przekazu). Jeśli nawet mam jakieś urzędowe sprawy do załatwienia lub pakuję się w coś niżej wibracyjnego, to mówię sobie, że cóż, po prostu kolejne doświadczenie i lekcja. Czasem warto poznawać nowe ścieżki, samo siedzenie i medytowanie jest nudne i można je pozostawić na okres pomiędzy wcieleniami. Na Ziemi trzeba działać.
  A kiedy coś boli, fizycznie czy duchowo, to sobie mówię, że wszystko przeminie, pozostanie tylko mądrość i miłość.

  • Julita
   Kwi 18, 2013 @ 10:59:11

   Tessi,pomiędzy wcieleniami-to dopiero jest zabawa,radocha i jest co robić! „tam” chyba jest najmniej siedzących i medytujących! Tak donosi Michael Newton,hipnoterapeuta, w swoich książkach ,np.”Wędrówka dusz”,czy „Przeznaczenie dusz”. Jest o czym poczytać! :-)))

   P.S. Gajdzioch-miło Cię znowu odnaleźć na tym podwórku :-)))

   • Tessi
    Kwi 19, 2013 @ 08:58:54

    Julita, właściwie masz rację, ciekawe tytuły podajesz, ja przeczytałam między innymi fantastyczną książkę Julii Brown „Życie po tamtej stronie”, tam też jest napisane, że po „przejściu” wiele się dzieje. Jednak twarda materia to jest hardcore a my tak to lubimy, inaczej by nas tu nie było.

    Miałam okres, kiedy bardzo tęskniłam za powrotem. Przeszło, tu jeszcze tyle zadań.

 8. ramzes
  Kwi 18, 2013 @ 07:36:40

  Ha ha Michałku :))
  W momencie, gdy zaczyna mi się wydawać, że poznałem Cię już nieźle … TY…
  znów mnie zaskakujesz :))
  ależ to ekscytujące ….
  i przyjemne :))

 9. kimba70
  Kwi 17, 2013 @ 19:56:21

  Skubaniec no Michał dawaj czadu, wchodzę w to, na początek może być Grecja.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: