Każdy z was robi wielkie postępy w swoim osobistym i duchowym rozwoju

.

.

Wiadomość  od Hilariona – 24 do 31 marca 2013 r.

Umiłowani,

Ostatnio miał miejsce duży napływ wyższych Kosmicznych energii, które zalały atmosferę Ziemi i te energie oddziaływają na ludzkość poprzez proces oczyszczania niełatwy dla tych, którzy jeszcze się nie przebudzili i nie mają wiedzy na temat zachodzącego obecnie procesu ewolucyjnego.  Każda osoba, świadomie lub nieświadomie, musi przejść ten proces, ponieważ dzieje się to na całej planecie.  W każdej Duszy zachodzą umysłowe i emocjonalne zmagania, przez co wzrasta  świadomość własnej mocy, a to powinno przyczynić się do lepszej adaptacji.  I to właśnie w dużym stopniu DZIEJE SIĘ teraz.

Jest to powód, dla którego wielu naszych pracowników Światła, którzy wykonywali tę pracę od dłuższego czasu i oczyścili swoje pola energii, doświadcza odrodzenia tych energii w sobie.  Przyczyną tego jest zbiorowe pole energetycznych myślokształtów każdej osoby na całej planecie.  Ludzkość musi jeszcze nauczyć się, że każdy odpowiada ze swoje myśli, i że ważne jest, aby być za nie odpowiedzialnym.  Nasi ukochani pracownicy Światła zgodzili się ochotniczo wziąć na siebie część tych energii ponownie w celu ułatwienia procesu przemiany w trybie przyspieszonym dla wszystkich.  I  TO się właśnie dzieje.

Ze względu na służbę miłości, którą pracownicy Światła wykonują dobrowolnie, świat jest o wiele lepszy i stabilniejszy niż było to możliwe jeszcze kilka miesięcy temu.  Mimo, że większość z was świadomie nie pamięta umów, jakie zostały zawarte w wyższych wymiarach, wiedzcie, że miało to na celu zmniejszenie  potencjału większego cierpienia w życiu każdego człowieka na tej planecie.  Zatem prosimy was, nie myślcie, że cofacie się w waszym rozwoju, ponieważ tak nie jest.  Każdy z was robi wielkie postępy w swoim osobistym i duchowym rozwoju. Wszystko jest na dobrej drodze, a nieograniczony potencjał jest dostępny i szeroko otwarty dla każdego człowieka na waszej planecie.

Taka jest droga każdego z was, kto zdecydował się wcielić na tej pięknej planecie.  Wasze indywidualne serca i pola energetyczne emanują wielkie Światło, które wpływa na większe pole zbiorowe pomagając na wiele sposobów.  W przyszłości, wielu z was zacznie to rozpoznawać w swojej budzącej się świadomości.  I to ułatwi jeszcze bardziej dalszy ewolucyjny skok dla wszystkich na Ziemi i dla samej Ziemi.  Zachodzi wiele korzystnych zmian, które nadal będą się wydarzać podczas, gdy wy będziecie zachowywać tę energetyczną przestrzeń dla najwyższego dobra wszystkich.  Prosimy, utrzymujcie nadal to zbiorowe pole Światła w trakcie tych licznych zmian, gdyż jest to niezbędnie potrzebne dla zakotwiczenia większej ilości Światła na waszej planecie.

Pracujemy razem dla wspólnego dobra i każdego dnia robimy postępy.  Prosimy was, abyście zaakceptowali możliwość bycia współtwórcami tych zmian, ponieważ czyniąc tak, rośnie i rozszerza się wasza własna moc, wpływając na wzrost  świadomości w każdym z was.  Wasza moc jest tym, co pozwala innym mieć okazję, aby się przebudzić i wziąć w swoje ręce swoje własne ludzkie systemy operacyjne i  świadomość.  Czyniąc tak, poszerzają oni jeszcze bardziej pole możliwości, dodając do tego swoje Światło.  Wypełnia nas radość, gdy widzimy jak to się rozwija i dodajemy nasze własne Światło do waszych wysiłków.

Do następnego tygodnia …

JESTEM Hilarion

www.therainbowscribe.com

www.escuelaclaridad.com.ar

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

77 Komentarzy (+add yours?)

 1. Agnieszka
  Kwi 06, 2013 @ 17:12:41

  Amantohugenkis
  Jeśli mogę się przydać, to kieruję Cię do Wandy Wegener :
  http://wandawegener.pl/, a tutaj jeden z linków do audycji z Wandą na Niezależnej Telewizji.Jeśli potrzebujesz więcej wiadomości to pisz do mnie na maila.
  Paweł Nogal rozmawia via Skype z Wandą Wegener, psychologiem i psychoterapeutką, która opowiada nam fascynującą historię ze swojego życia, również doświadczenie śmierci klinicznej, które radykalnie zmieniło jej drogę życia.

  Oczywiście dołączam się do Medytacji i polecam poprosić o pomoc Archanioła Rafaela, aby Błogosławionym zielonym promieniem uzdrowienia pomógł Tej Pani :).

 2. marmur
  Kwi 06, 2013 @ 16:31:32

  „Oczy otwieram, staje się świat
  Nade mną niebo, przede mną sad
  Jabłek zielonych zapach i smak
  I wszystko proste tak

  Trzeba żyć naprawdę
  Żeby oszukać czas
  Trzeba żyć najpiękniej
  Żyje się tylko raz
  Trzeba żyć w zachwycie
  Marzyć, kochać i śnić
  Trzeba czas oszukać
  Żeby naprawdę żyć…”
  http://www.youtube.com/watch?v=OI9yi1uQWJw … kilku kumpli weź i wyrośnie dom ,miłości ….

 3. amantohugenkis
  Kwi 06, 2013 @ 16:05:14

  Przekazuje Wam kochani slowa mojej przyjaciolki ktore mi napisala w mailu:

  „Bardzo Ci dziękuję! Dziękuję także tym osobom, a w szczególności założycielce bloga w swoim i mamy imieniu. Przekażę mamie te wiadomości wieczorem jak już skończą się u niej odwiedziny rodziny. Dziś przecież ostatni dzień przed jej pójściem do szpitala.

  Z tego co widzę są to karmiczne sprawy. Mama jeszcze w ogóle nie szykuje się na odejście, kurczowo trzyma się ziemi. Całe życie mamy to zdarzenia, które powodują wypalanie się jej karmy – pasmo udręki i cierpienia. Widocznie tak musiało być.”

 4. wika
  Kwi 06, 2013 @ 15:34:01

  Kochani proponuję zamiast dzisiejszej medytacji Szczęśliwej Wody zrobić medytację uzdrawiającą dla mamy przyjaciółki naszego brata Maćka. O 21:30 jak zwykle. Proponuję zmodyfikować medytację kul miłości tak, żeby wielka ich ilość trafiła również konkretnie do niej. Każdy chętny może dodać taką intencję i taką wizualizację. Albo po prostu o 21:30 czy w innej chwili Tu i Teraz dołączyć do nas w jakikolwiek inny sposób, aby wesprzeć Annę. Wszystkich serdecznie zapraszamy, razem możemy wiele zdziałać.
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/03/medytacja-kul-miosci.html?view=classic

 5. amantohugenkis
  Kwi 06, 2013 @ 14:55:36

  Witajcie…
  Bardzo Was przepraszam, ze tutaj o tym pisze ale szukam pomocy gdzie tylko moge. Nigdy takich rzeczy tu nie pisalem ale ten blog byl zawsze dla mnie ratunkiem i ukojeniem wiec licze, ze moze i teraz ktos z Was kochani przyjdzie z dobra porada.
  Mojej przyjaciolki mama dostala wyrok od lekarzy ktorzy nawet nie chcieli jej operowac lecz znalazl sie jeden ktory taka operacje wykona w poniedzialek 8 kwietnia. Chodzi o raka z przerzutami do mozgu. Widze jak moja przyjaciolka nie moze sobie z tym dac rady a ja nie wiem jak jej pomoc. To jest osoba o bardzo dobrym sercu, bezinteresowna i naprawde jest mi jej szkoda. Teraz wydaje ostatnie pieniadze na „bioenergoterapeutow” ktorzy lecza przez smsy(!), mylac nawet imie leczonej osoby!
  Myslalem o zebraniu wiekszej grupy ludzi i medytacji na rzecz uzdrowienia jej Mamy ale czasu jest tak malo… Nie wiem co robic, moze ktos z Was zna jakiegos uzdrowiciela z prawdziwego zdarzenia lub moglby cokolwiek poradzic w tej trudnej sytuacji. Bede wdzieczny za kazde dobre slowo i mysl.
  (Krystal wybacz prosze, za tego posta ale sprawa jest wyjatkowa. Jednak jesli uwazasz, ze nie powinno sie to znalezc na blogu ja to zrozumiem i nie bede mial zadnych pretensji.)
  Pozdrawiam Ciebie Krystal i Wszystkich Was serdecznie

  Maciej

  • Hallo
   Kwi 06, 2013 @ 15:27:45

   Współczuję ❤
   To adres Dajamantiego – poradż się Jego np. na czacie
   https://www.facebook.com/dajamanti.sekki
   Z tego co ja wiem,to Potrzebujących trzeba wspierac ŚWIATŁEM – widziec ICH i ODCZUWAC ICH w stanie takim jakim chcemy widziec Zmiane, chodzi tu o wibracje o dopasowanie sie do oczekiwanej sytuacji – i byc w tych Energiach NON STOP ❤
   płacz, strach, zwątpienie,niepewnośc…… to "kamienie młyńskie" Potrzebującym… 😦 – Zwątpienie niweczy każde Pragnienie.
   pozdrawiam cie a Miłośc niech płynie do Potrzebująch ❤

  • Elżbieta
   Kwi 06, 2013 @ 15:46:33

   Tak, zapoznaj się proszę ze stroną http://www.adept.vel.pl . Polecam ją zresztą Wszystkim, poszukującym Swojej Drogi. W głównym pasku tytułowym znajdziecie barddzo owocne wykłady połączone z Medytacjami łączącymi Cię z Twoją Istotą.

   • adela
    Kwi 06, 2013 @ 18:45:37

    moja znajoma leczyła się u tego pana i zmarła na raka ,pozdrawiam a.

    • Elżbieta
     Kwi 06, 2013 @ 22:09:38

     Do momentu, w którym Nie poznamy czym jest ŻYCIE, będziemy dostrzegać Śmierć i NARODZINY.Odszukaj połączenie z Duszą , połącz się aby poczuć BOGA w Sobie. Tylko po to Tu JESTEŚMY. Nie obwiniać , nie oceniać , nie odgadywać przyczyny. Odnależć się i BYĆ.

  • krystal28
   Kwi 06, 2013 @ 19:55:43

   Drogi Macieju, komentowanie na naszym blogu jest przede wszystkim dla wspólnego wspierania się i tworzenia wspólnoty. Przesyłam dla Twojej przyjaciółki i jej mamy wiele Światła i miłości w celu uzdrowienia dusz. Nie wiemy jaki jest mamy przedurodzeniowy kontrakt i nie wiemy co jest dla niej najlepsze, wiec najlepiej nie określać swoich intencji, aby jej ciało zostało uzdrowione. Z miłością ❤

  • Bramin
   Kwi 06, 2013 @ 21:13:01

   Drogi Macieju.
   Chwalebnym jest,że starasz się pomóc mamie swojej przyjaciółki, ale musisz wziąć pod uwagę jedno. Nikt nie może za nią decydować,nawet jej córka, chyba, że jej mama nie jest już świadoma.
   Wy wszyscy, którzy wyrażacie chęć pomocy, przesyłajcie jej Światło i Miłość, ale tylko dla jej najwyższego dobra. Ona sama na wyższym poziomie uzna jak z tego skorzystać.
   Macieju, zajmuję się Reiki od kilkunastu lat i miałem przypadek, kiedy osoba chora na nowotwór,wyzdrowiała, ale była to jej bezpośrednia prośba o pomoc. Nigdy nie robię tego za pomocą pośredników, gdyż jest to nieetyczne, a poza tym nie skutkuje, ponieważ my nie wiemy czego taka osoba na wyższym poziomie / Dusza/ chce doświadczyć
   Dlatego, jeśli możesz, przekaż swojej przyjaciółce, niech porozmawia z mamą i niech do mnie napiszą. Postaram się pomóc, jednak nie mogę niczego obiecać. To ona zdecyduje czy nasze wibracje energetyczne są zbieżne.
   Pozdrawiam serdecznie, Bramin 🙂
   Oto mój adres mailowy : stian@onet.eu

  • allright
   Kwi 08, 2013 @ 20:46:37

   Poruszona…to co My możemy zrobić to przesyłać jej MIŁOŚĆ:))) Akt uzdrowienia jest jej osobistą decyzją, której My nie znamy….Zdrowie czy też choroba to przecież nasze wybory obecne lub wcześniejsze…dlatego nie powinniśmy mieć pretensji do Pana Boga, który jest „Neutralny” dał Nam przecież Wolną Wolę i ją szanuje..zawsze…::))))Pomysł Wiki jest cudowny…medytacja wsparcia to coś wspaniałego w tej sytuacji:))))

 6. amantohugenkis
  Kwi 05, 2013 @ 23:32:34

  Uczyńmy wszystko darmowym i wolnym. To jest właśnie ten czas żeby już działać w tym kierunku. Proszę kochani przeczytajcie, obejrzyjcie filmik i podpiszcie statut. Potem roześlijcie do kogo tylko możecie. To właśnie my musimy zrobić tak, żeby świat stał się piękny. I tak się stanie.
  http://www.freeworldcharter.org/pl
  Pozdrawiam Was wszystkich ciepło, już wiosna… czujecie?

  Maciej

 7. freeheart
  Kwi 05, 2013 @ 21:51:02

  • xylotet
   Kwi 05, 2013 @ 22:07:53

   @freeheart 😉 kawę lubię 🙂 …. zawiś dla mnie dwie 😉 🙂
   Ps. z mleczkiem i 1 1/2 łyżeczki cukru proszę 🙂 ….. dzięki 🙂

   • freeheart
    Kwi 05, 2013 @ 22:15:38

    chętnie bardzo 😉 a przepraszam, gdzie Ci je zawiesić? …

    • xylotet
     Kwi 05, 2013 @ 22:44:13

     @freeheart 😉 … zawieś w Sercu to zaraz znajdę 🙂
     … ach jeszcze jedno daj ze trzy Duże łyżki miodu to dla Serca zdrowsze 😉
     … widzisz jak ładnie po polsku piszę hmmmm…… 😉 🙂 buziol 🙂

 8. wika
  Kwi 05, 2013 @ 20:45:09

  • kimba70
   Kwi 05, 2013 @ 23:06:20

   To zaszczyt być tu i teraz i jeszcze na ochotnika. Z tryliona ha ,thebeściak ze mnie. Wymiatam. No nie wiedziałem że na ziemie była kolejka. No same asy z nas. łołołoło fiufiufiu.

 9. Agnieszka
  Kwi 05, 2013 @ 20:27:33

  Oswojony z MAYA-dla Ciebie: )
  Doreen Virtue – Sekwencje numerów od Aniołów.
  Aniołowie starają się najlepiej jak potrafią przyciągnąć naszą uwagę, aby się z nami skomunikować. W taki sposób pomagają nam uzdrowić nasze własne życia. Jednakże, często nie doceniamy tych sygnałów, które dostajemy, uważając je za zwykły zbieg okoliczności lub własną wyobraźnie. Aniołowie mówią: „Nie możemy napisać naszych wiadomości do ciebie na niebie. Musisz zwrócić uwagę i uwierzyć, kiedy widzisz jakieś wzory formujące się w twoim życiu szczególnie w odpowiedzi na pytania lub modlitwy które wznosisz. Kiedy słyszysz tą samą powtarzającą się piosenkę albo widzisz te same sekwencje numerów, to kto wydaje się za ty stać? Oczywiście, że są to twoi aniołowie!”
  http://21grudnia2012.wordpress.com/2012/01/06/doreen-virtue-sekwencje-numerow-od-aniolow-29-grudnia-2011-repost/

 10. adela
  Kwi 05, 2013 @ 19:30:04

  napisz maila do premiera w/s wolnej energii
  http://www.greenpeace.pl/uwolnij_energie/

 11. krystal28
  Kwi 05, 2013 @ 18:19:09


  „jadalne” miasto

 12. wika
  Kwi 05, 2013 @ 14:50:23

  Kochani, przed chwilą dostałam od przyjaciela taki tekst.

  „DEKLARACJA WOLNOŚCI

  My, Wolni Ludzie tej Ziemi
  Ogłaszamy Koniec Epoki Niewoli.
  Jesteśmy wolni, Jesteśmy samostanowiący,
  Jesteśmy samoodpowiedzialni.
  Bierzemy odpowiedzialność za Swoje Życie,
  za Życie wszystkich Mieszkańców Ziemi i za naszą Planetę.
  Ustanawiamy Pokój na Ziemi.
  Zakazujemy wojen i wszelkiej przemocy.
  Ogłaszamy Zwycięstwo Ducha nad Materią.
  Deklarujemy wolę Współpracy z Naszymi Braćmi i Siostrami z Kosmosu,
  oraz wolę bycia członkiem Galaktycznej Federacji.
  Wzywamy Wszystkich Ludzi
  do tworzenia Nowych Struktur polityczno-gospodarczych,
  opartych na wzajemnym szacunku, miłości i prawdzie.
  To My zmieniamy Nasz Świat,
  Dla Dobra Nas Wszystkich i Ziemi.
  Rada Wolnych Ludzi
  Planety Ziemia
  …………………………
  Twój podpis
  /deklaracja jest ważna tylko z podpisem/
  /deklarację zachowaj dla Siebie, jako dokument wyrażenia Twojej Wolnej Woli/

  Jest to Deklaracja Wolności, inspirowana przez Saint Germaina oraz Mistrzów Szambali, w tym Melchizedeka. Deklaracja Wolności jest częścią Manifestu
  Duchowego, który powinien być udostępniony jak największej liczbie ludzi, celem uświadomienia sobie swojej roli i swojego wpływu na proces przemian oraz
  jasnego, klarownego nazwania tych zmian, aby się właśnie zamanifestowały. Niezwykle istotne jest świadome i dobrowolne wyrażenie swojej zgody na zmianę.

  Pierwszą częścią Manifestu jest Inwokacja – wstęp do opisania bohaterskich czynów Ludzi Nowej Ery, oraz rozmowa z Duszą i z Bogiem. Druga częścią
  Manifestu jest Deklaracja Wolności, która powinna być przez każdego – kto poczuje, że jest ona w zgodzie jej/jego duszą /duchem – odczytana i podpisana
  własnoręcznie, dla siebie. Jest przewidywana trzecia cześć, która w swoim czasie się zamanifestuje. Podaje adres strony: http://www.swiadomoscsiebie.pl z miłością
  AM-ARAMEYA”

  Tyle tekst. Wygląda dobrze, ale coś mnie jednak uwierało, gdy to przeczytałam…

  Weszliśmy teraz w czas, który rzeczywiście jest czasem decyzji i działań, dojrzał już do tego. Wolność i samostanowienie to podstawowe zewnętrzne kwestie – wynikające oczywiście z ostatecznego rozpoznania swej wartości jako ludzie i jako istoty boskie. Wzniesienie Ziemi oznacza zmianę całego naszego wszechświata. Pytanie jest więc takie: czy wchodząc w to Nowe powinniśmy się ograniczać CZYMKOLWIEK starym?…na poziomie „wieczności” te pytania nie istnieją, ale mimo, że od 5W wzwyż nie ma czasu linearnego, zmiana i tak zachodzi. My ją teraz tworzymy. My jesteśmy tym najnowszym pączkiem gałęzi – wszechświata – który się zaczyna rozwijać, i cała gałąź wygląda już inaczej…to tutaj „bąbelek” naszego wszechświata się wybrzusza…tu jest punkt przemiany, który pociąga za sobą resztę…cała gałąź nas wspiera, to oczywiste, jesteśmy od niej nieoddzielni, ale to my nadajemy kierunek! Dlatego gdy wyfruwamy ze starych „przegródek”, nie musimy się pakować w kolejne, tylko trochę większe…takie mam poczucie…a Wy? 🙂

  Gorąco zapraszam wszystkich do rozmowy na ten jakże ważny teraz dla nas temat.

  • Hallo
   Kwi 05, 2013 @ 15:07:09

   Witaj Wika.
   Przeczytałam i poczułam „gorący kamien” w brzuchu……… reakcja nieprzyjemna 😦
   nie biorę odpowiedzialności za wszystkich mieszkańców Ziemi a tylko za Siebie
   jestem Istotą ziemską i to mi wystarczy
   następne podpisy…. deklaracje…pisma….
   to nie moja Prawda 🙂
   Taka deklaracja nikogo nie zmieni, nie zmieni niczyjej Świadomości, nie podniesie nikomu wibracji … chyba,że ciśnienie… ha ha
   h. pozdrawiam

   • Hallo
    Kwi 05, 2013 @ 19:51:16

    Dodam jeszcze – Jesteśmy JEDNYM a więc występować przeciwko „komuś” to występować przeciwko Sobie 😦 – to tak jakby dłoń występowała przeciwko swoim palcom……..
    Tylko droga Miłości jest rozwiązaniem.
    h. z usmiechem

  • Dorota
   Kwi 05, 2013 @ 15:43:16

   Ja tam nie wiem, co to znaczy „Galaktyczna Federacja”. Jeśli oznacza Ona jakieś „Ciało” 😉 grzecznie współpracujące 🙂 ze Źródłem, to w naszym interesie jest współpracować z nią.
   Patrząc z punktu widzenia „bąbelka” to ten Bąbelek w tej chwili też zasilany jest czystą Energią ze Źródła i powstaje na Gałęzi, która pobiera Energię ze Źródła i przekazuje temu Bąbelkowi 🙂 Pytanie jest: na której Gałęzi „siedzi” Galaktyczna Federacja? Na naszej, czy na innej….. 😉 Ale z drugiej strony patrząc, jeśli wszystko współpracuje ze Źródłem, to dlaczego by nie współpracować z GF nawet jak siedzi 😉 na innej Gałęzi ? 😀
   PS. Wika, gdzie przeczytałaś o tym bąbelku? 🙂

  • Roman Miezień
   Kwi 05, 2013 @ 15:45:31

   Czym albo kim jest ta istota we mnie, która chce coś podpisywać, która chce na coś czekać, która chce wędrować poprzez wymiary wszelkie, która czeka na Przybyszy z Nieba, która chce poznawać kosmiczne technologie, której wydaje się ,że zna się na torusach i innych zabawkach? Kto to jest? Czy cichy Obserwator Rzeczywistości? Czy Bóg,którym jesteśmy potrzebuje coś poznawać? Czy po prostu ISTNIEĆ tylko w błogości? Czy umysł, który nie może poznać Prawdziwego, gdyż jest jego tylko odbiciem, czy ten umysł zamiast zacichać, rozpuszczać się w bezczasowym TERAZ czy właśnie teraz ma się uaktywniać? Droga do Wolności poprzez umysł, może być bardzo długa i bolesna. Sen znika gdy się budzisz… Kocham Was. Roman

   • Elżbieta
    Kwi 05, 2013 @ 17:46:34

    Romeczku, tak, teraz Jest czas porozwiązywać wszystkie umowy , które podpisaliśmy aby przejść przez 3 wymiar. A więc po co kolejna ? skoro Jesteśmy Samostanowiący , Samodoświadczający , Samostwarzający. A wiec tylko Bądźmy

  • Gość
   Kwi 05, 2013 @ 17:18:53

   Dotarłem do tekstu „Zakazujemy wojen”, reszty nie czytam – a Bóg dał nam wolną wolę i ktoś chce kogoś na nowo ubezwłasnowolnić? Ci którzy szukają guru, przewodnika, wzorców, czyli szukają nie w sobie a szukają źródła na zewnątrz mam dla nich tylko jedno zdanie: za nikim nie podążaj.

  • zdzich
   Kwi 05, 2013 @ 17:54:20

   Jestem wolni 🙂 deklaracja, nic nie zmieni w materii wzniesienia
   Współpracować w Miłości, zawsze z wszystkimi mogę 🙂

  • inka
   Kwi 05, 2013 @ 19:40:21

   Anastazja przestrzegała przed kosmitami oferującymi super technologie i super rozwiązania dla Ziemian, natomiast zachęcała do kontaktu z ludźmi pierwszych cywilizacji. Książki W. Megre z serii „Dzwoniące cedry Rosji”. …”Wiele traktatów istniało przez miliony lat. Wszystko na ten sam temat, żeby ludzkość czegoś od kogoś oczekiwała. Oczekiwała więc zamknąwszy swoją myśl i rozum. Nie myślała dlaczego i w jakim celu Wszechświat zapala gwiazdy nad człowiekiem”. Fragment X tomu „Anasta”.

   • krystal28
    Kwi 05, 2013 @ 21:58:24

    przypominam, ze ten blog jest pro Galaktyczna Federacja i pro duchowi kosmici. Bądźmy im wdzięczni za ich niestrudzoną asystę w naszym procesie Wzniesienia, bez względu na to, co powiedziała Anastazja czy inni. Program ciemnych, aby się bać i nie ufać pozytywnym kosmitom osłabia się z każdym dniem. Podejrzliwość i strach należy do 3W ❤

  • xylotet
   Kwi 05, 2013 @ 19:48:57

   @wika 🙂 .. z tymi przegrodkami to masz racje 😉 ,,,, 🙂 dzieki za liscik i ps
   byl tam klucz do mojego ostatniego LD ,,, myslalem ze mi zolta karte chca
   pokazac ,, ale nie….. to nie to … ale cos blisko przegrodek ,, gadalismy sobie
   wczoraj w nocy na mentalu bylo o przegrodkach i ogrodkach itp ,,, 🙂 🙂

 13. Oswojony z MAYA
  Kwi 05, 2013 @ 10:39:11

  ale o co chodzi?
  od kilku lat jakoś tak mam , że niezamierzenie zerkam na zegar a tam 22;22 lub ostatnio [ pół roku] 13;31 lub 21;21 lub 11;11 , nie pilnuje tego , nie pamiętam o tym , nie czekam aż zegar sie tak ‚ułoży’ , najczęściej trafiam 22;22 od lat , oc co tu chodzi?
  miał ktos tak?

  • Moon
   Kwi 05, 2013 @ 15:09:48

   Ja też tak mam od dłuższego czasu, poszukaj w necie nt. liczb anielskich, na stronach anglojęzycznych jest tez dużo ciekawych info., jak sobie radzisz z angielskim. Pozdrawiam serdecznie 🙂

   • Oswojony z MAYA
    Kwi 05, 2013 @ 20:15:26

    Pogmerałem i oto znaczenia które znalazłem:
    LICZBA 22
    to gdy Kreacja widzi pozytywne wyniki twoich modlitw. Chce abyś pozostał cierpliwy i optymistyczny, pilnie nawołuje aby „wierzyć”!
    LICZBA 21
    Twój optymizm jest niewątpliwie zagwarantowany! Anioły działają w tym momencie w twoim imieniu. Możesz wesprzeć ich starania stosując pozytywne afirmacje i wierząc, iż twoje marzenie juz się ukazuje.
    22 – Budowanie na Nowym. Budowanie Nowego Zycia i Nowego Swiata.
    11 – Narodziny i zakotwiczenie Nowego.

    akurat u mnie z moimi 11:11 i 22:22 itd…na zegarze, można to odczytać jako podwojenie siły przekazu

    czyli znów nowa przygoda przede mną 🙂

 14. marmur
  Kwi 04, 2013 @ 21:57:14

  Proces brania i dawania
  „Chcąc wyjaśnić funkcjonowanie wszechświata , fizycy kwantowi porównują go z organizmem.Zwróćmy uwagę na składniki, z jakich zbudowane jest ludzkie ciało i pozostałe żywe istoty.Wiemy że wszystkie nasze narządy ,kości i mięśnia składają się z komórek.natomiast że są zbudowane z niewyobrażalnej liczby atomów i cząstek elementarnych wiemy niewiele. To samo dotyczy procesu oddychania , który jest dla nas niezauważalny. Tymczasem, z każdym oddechem wciągamy w siebie miliardy kwantów razem z informacjami znajdującymi się we Wszechświecie.
  Można nawet powiedzieć ,że gromadzimy je w sobie z każdą wypitą szklanką wody i zjedzonym posiłkiem. Informacje te z kolei dzielą się dalej w komórkach naszego ciała ,po czym z wydechem wędrują ponownie w Kosmos. Ten proces Brania i Dawania prowadzi w konsekwencji do wniosku, że organizm dzieli się swoimi informacjami ze wszystkimi pozostałymi istotami na świecie . Permanentna zaś wymiana, zachodząca między kwantami świata zewnętrznego oraz znajdującymi się wewnątrz organizmów , sprawia, że wszyscy jesteśmy związani stałym łączeniem z całym Wszechświatem. ” 🙂

  • and777
   Kwi 05, 2013 @ 10:24:27

   Marmur świetnie to opisałeś!. Na każdym poziomie wymieniamy się informacjami.
   Można powiedzieć że grawitacja to nie tylko przyciąganie, to oddech Boga (wydech), świadomość Boga. Częstotliwość i długość wymiany (oddechu) zależy od poziomu świadomości.
   Pozdrawiam.
   and777

 15. Greenway
  Kwi 04, 2013 @ 21:13:38

  Witam wszystkich 🙂
  Stworzyłem na swojej stronce zakładkę z komentarzami Dajamantiego, które poukładalem tematycznie. Myśle, że może być to całkiem przydatne, szczególnie dla osób, które są nowe na blogu. W komentarzach Dajamantiego można znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rozwoju duchowego.
  Link do zakładki:
  http://slowa-madrosci.pl/li_5.html
  Pozdrawiam
  Paweł

 16. Agnieszka
  Kwi 04, 2013 @ 21:12:06

  Kochani dla tych co nie widzieli-POLECAM !
  Film „Wzrost” od połowy lutego 2012 (kiedy to pojawiła się na YouTube jego polskojęzyczna wersja) zdobywa szybką popularność w internecie. W ciągu czterech dni obejrzało go kilkanaście tysięcy osób.
  O czym jest ten film? Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie. Wspomnę jedynie, że porusza on różne i znane skądinąd tematy:
  – od „wolnej energii” i torusowego modelu wszechświata,
  – poprzez starożytne kody i kwestie „pozaziemskiej inteligencji”,
  – świat zdominowany pieniądzem i chęcią całkowitej władzy nad ludźmi
  – po konstruktywne przesłanie i wezwanie do konkretnego, pozytywnego działania dla dobra nas wszystkich.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/04/wzrost-napisy-pl.html

  • kimba70
   Kwi 04, 2013 @ 23:06:48

   I niech zdobywa , świetny,prawdziwy, przystępny. Nadmienię że agregaty prądotwórcze darmowe istnieją jak widać i nie od dziś.

  • zdzich
   Kwi 05, 2013 @ 11:05:25

   Dzięki Agnieszka za link do filmu, teraz kochani mrzecie w bardzo piękny sposób zobaczyć, o czym starałem się nieudolnie pisać, w jaki sposób moje – Wasze -Jestestwo, przemieszcza moją ciągle rozwijająca się świadomość, jest to przechodzenie, do coraz większego, poszerzającego się torusy, obejmującego poklei, układ słoneczny, galaktykę, wszechświat, wszechświaty….. składające się z innych torusów, a będące innymi galaktykami, cywilizacjami, i wnikam wtedy w ten torus i go doświadczam, wszystko jest torusem, to jak by można porównać do zakrzywienia, zapętlenia czasu, energii i powstanie danego doświadczenia „rzeczywistości” nasze myśli tworzą pola energii…. torusy…… jak bardzo chciałbym przesłać to wszystko telepatycznie, słowa nie potrafią odzwierciedlić 🙂

   • Dorota
    Kwi 05, 2013 @ 12:53:55

    Zdzichu, piszesz: „nasze myśli tworzą pola energii…. torusy……”, tylko pamiętaj przy tym, że To, Co Tam wysyłasz jest weryfikowane przez Źródło i akceptowane lub odrzucane. Gdy Twoje fale Energii są zgodne z Falami Źródła, wtedy wzmacniasz Miłość odczuwaną przez Wszystkich, a gdy nie są zgodne, wtedy Ją osłabiasz….
    „wnikam wtedy w ten torus i go doświadczam, wszystko jest torusem”……. I tutaj też pamiętaj o jakości tego „wnikania” i „doświadczania” 😉 Źródło wszystko czuje i weryfikuje :), a to doświadczenie nie jest zwykłą wycieczką w Kosmos 😀

    • zdzich
     Kwi 05, 2013 @ 13:45:28

     Dzięki, kochana Dorotko za troskę o Wszystko co jest, nie było moją intencją, byś odebrała to jako, hasanie sobie i robienie co dusza zapragnie 🙂 wszystko wygląda inaczej niż nam się wydaje 🙂 jeżeli napisałem że wnikam, to miałem na myśli podobny rezonans, nie pcham się z „buciorami” 😉 tam gdzie mnie nie chcą 🙂 są też „obszary” że sam jako świadomość, jak narzazie nie zgłębiam je 🙂 – doświadczam 🙂 to może będzie lepsze słowo 🙂
     A tak nawiasem, to już nie jest Zdzichu – choć lubię to imię – przejawione tu 🙂

    • Dorota
     Kwi 05, 2013 @ 14:11:24

     @zdzich 🙂 zwróciłam się do Ciebie w formie Wołacza od „Zdzich” i wyszło mi, że to będzie „Zdzichu”, ale nie przyszło mi do głowy, że już nie jest aktualne to Twoje Imię 😉 W takim razie jak się do Ciebie zwracać „wołaczowo” 😉 ???ooooo! 🙂
     Też Cię kocham za zdejmowanie butów 😉 😀

    • Hallo
     Kwi 05, 2013 @ 14:35:00

     @ Zdzich
     hmmm……. nie Zdzichu? …. to teraz jak ?………..
     napisz Kochany trochę więcej o swojej metamorfozie …….. – dziękuję 🙂
     Świat ma nature wibracyjną – i jest jedyna droga doświadczania:
     To DOPASOWANIE się do wibracji danego doświadczenia poprzez zmianę częstotliwości.
     Jestes dla mnie Inspiracją 🙂 – czuję i rozumiem co piszesz – pisz częściej, więcej……. robisz to tak naturalnie i Natura też jest moja drogą….
     pozdrawiam Cie Kochany
     i życzę radosnego pomykania wśród Nas.
     h. 🙂

    • Dorota
     Kwi 05, 2013 @ 15:45:55

     @zdzich :), uważaj też Tam na takie istoty, które nie mają skąd czerpać Energię, ponieważ ich szef przeszedł już na stronę Światła i nie chce z nimi gadać…… Teraz „bidulki takie” 😉 szukają sobie jakiegoś smakowitego „kąska” na przegryzkę…. żeby jeszcze trochę „pożyć”…. 😦
     Rozglądaj się Tam dobrze i leeeeeeć…….. 😉 😀

   • zdzich
    Kwi 05, 2013 @ 17:57:01

    Spoko mam nasze rodzeństwo przy sobie.
    Dalej pozostaje Zdzichem 🙂

 17. wika
  Kwi 04, 2013 @ 17:57:10

  Kochani, zapraszam dziś na nową medytację doskonałego zdrowia 😀
  http://naszemedytacje.blogspot.com/2013/04/medytacja-doskonaego-zdrowia-4-kwietnia.html?view=classic
  Jak wielu z Was zapewne wie, powstał nowy blog dla samych medytacji, i wszystkie dotychczasowe wspólne medytacje zostały tam przeniesione, od Fontanny począwszy (a propos, będzie znów w niedzielę 🙂 )
  Na blogu aktywacji pozostały teksty medytacji Fontanny i Kręgu Uzdrawiającego oraz linki do nowego blogu.

 18. Julita
  Kwi 04, 2013 @ 12:39:01

  Kochani,jak się pisze i śpiewa,i słucha takich piosenek-to ma się pewność,że ta zima nie przysypie nas swoim zapomnieniem :-))))) Julita

 19. Gość
  Kwi 04, 2013 @ 08:26:46

  Chciałbym zapytać się Was, czy da się zmienić prawa swojego opiekuna zwanym aniołem stróżem?

  Po to aby opiekun miał o wiele większe możliwości ingerowania i oddziaływania w moje życie duchowe, emocjonalne, fizyczne, energetyczne i w całego mnie.

  • Hallo
   Kwi 04, 2013 @ 12:49:23

   a nie wystarczy zaprosic GO do swojej Przestrzeni i wyrazic zgode na wszelką współpracę? Energii Opiekuńczych z Tego i Tamtego 😉 Świata mamy sporo.
   h 🙂

  • Marco
   Kwi 04, 2013 @ 19:36:38

   …z drugiej jednak strony życie to lekcja brania odpowiedzialności za swoje wybory ( jesteśmy w strefie Wolnej Woli) …..jak by to było , gdyby Anioł Stróż za nas dokonywał tych wyborów …..większych czy mniejszych ….?takie pytanie trzeba sobie zadać…

  • Ramzes
   Kwi 04, 2013 @ 21:47:57

   Jeśli szanujesz wolną wolę oraz swojego opiekuna to ,,,,
   może lepiej tak się do Niego nie zwracaj :))
   …ani nam nie zadawaj takich pytań – chyba nie wypada :))
   Opiekun to nie smartfon – upgrade-u mu nie wgrasz :)))

  • M' Niosąca Błękitny Płomień
   Kwi 05, 2013 @ 08:38:22

   Witaj Gościu!
   A co rozumiesz – przez większą ingerencję w moje życie?- czy wiesz, ze zawsze musi!!! być równowaga w braniu i dawaniu. Jeśli Ktoś będzie coś robił zamiast Ciebie, to nie sądzisz, ze wystawi ci rachunek – energetyczny lub uzależnienia ( to tez inna forma energii). Uzależniona Istota L. była przez tyle czasu – a Ty tęsknisz do tego – czy niedokładnie sformułowałeś swoje oczekiwania do Stróża. W 5 konieczna jest precyzja wyrażania intencji. A od 28.03 Gaia ze swoimi wszystkimi dziećmi jest już w 5.
   Pozdrawiam serdecznie

 20. teresa stephen
  Kwi 04, 2013 @ 02:35:41

  Bialy Mieczu !
  Dzieki Piekne !
  Jeden z najlepszych komentarzy, chyle glowe i buziaki

 21. Fred.
  Kwi 03, 2013 @ 23:26:45

  Okiem serca oglądam tworzywo wewnętrznego splątania.Zatrzymuję popędliwość emocjonalną, pchaną do działania na skutek oglądanych obrazów.To przecież ja sam tworzę te obrazy, więc nie zmienię tych, które już zobaczyłem.Zamiarem zmieniam nowy film życia, a efekty stają się moim dziełem, moim doświadczeniem.
  Sercem tworzę, a zmysłami doświadczam.

  • Marco
   Kwi 04, 2013 @ 19:42:13

   Czas jest iluzją 3Wymiaru…..w wyższych wymiarach przeszłość jest dostępna tak jak i teraźniejszość …….posyłając Światło i Miłość w przeszłość można ją zmienić…..

 22. mały_miecz
  Kwi 03, 2013 @ 22:42:16

  czyli chwilowe napięcia na świecie, wynikają z tego że coraz większa liczba osób w tym ci u władzy przechodzą świadomie lub nie wzniesienie, a właściwie oczyszczenie pól energetycznych. A pracownicy światła biorą dobrowolnie część tej energii żeby pomóc, no i w końcu wyjaśniła się moje zainteresowanie polityką na świecie, a raczej patrzeniem na to kto zmajstruje 3WŚ, ja po prostu transmutowałem wibracje innych ludzi. No i teraz wszystkie news o Korei Płn i komentarze z nimi związanymi mają sens dla mnie, byłem tam bo trzeba było tą negatywną energie podbić moimi wibracjami z chakry serca, na wyższy poziom. No i super! z Obamą czy bez biorę się za Koreę. Koreanki mogą spać spokojnie 😛

  • kimba70
   Kwi 04, 2013 @ 10:57:55

   Przechodzą, przechodzą . Putin już normalnie nie ten gość on jest nasz. Zawsze był tylko sobie przypomniał. A korea potrzebuje pomocy nie konfliktu. Albo chwyt kochających inaczej. To już resztki starego.

  • zdzich
   Kwi 04, 2013 @ 19:15:14

   Ja w centrum siebie, swego jestestwa, swojej gwiazdy serca, otaczam wszystkich i wszystko – Światłem, Miłością – gdzie gwiazda jest centrum „pola” jakie zajmuje torus, wypełniony wymiarami „rzeczywistościami” dalszymi, bliższymi, planetami, układami, galaktykami, wszechświatami itd. czyli skupienie uwagi na danym wycinku siebie (torusa) tak naprawdę „uzdrawiam” siebie samego i tak, jak np. Ty proponujesz w stosunku do Korei, uzdrawiam część siebie będący Koreą i tak z innymi „przypadkami” a będąc Tobą, mną, innymi, wszystkim, wpływam na wszystkie „części ” Często mówiłem …..pokochać ich w sobie, nie, ich w nich ….. to właśnie to co napisałem powyżej, jest tym postępowaniem, jakie przekazało mi moje Jestestwo

   • Hallo
    Kwi 04, 2013 @ 19:57:06

    Jestem Całościa – Jestem Pełnią – Jestem Wszechświatem – Jestem Bogiem
    czyli JA Miłość miłuję Wszystkie Miłości /czyli ICH/ w Sobie.
    Ja jako część Całości – kocham Siebie w Was
    dzięki Zdzichu – u Ciebie to takie naturalne ❤
    h.

 23. Eva
  Kwi 03, 2013 @ 22:02:28

  selamat gajun…….

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: