Transformacja samoograniczających form myślowych i przekonań

.

.

Przesłanie planetarne Hatorów przez Toma Kenyona cz.1
.

Tłumaczenie: Anna Bogusz, Piotr Kopiński; edycja: Wika

.
Za sprawą galaktycznego dostrojenia, które miało miejsce w dniu przesilenia, 21 grudnia 2012 roku, doświadczacie obecnie zwiększonego napływu energii przyspieszających wasz rozwój.  Ten stan rzeczy potencjalnie was podnosi, lecz równie dobrze może być uciążliwy ze względu na wzrastającą polaryzację ludzkości.

Skoncentrujemy się w naszych komentarzach na podnoszącym aspekcie tych nowych energii.

W efekcie nasilania się duchowego światła, które dociera do waszego układu słonecznego, stają się teraz coraz bardziej dostępne, na wiele sposobów, wasze aspekty wyższych wymiarów.

W rzeczywistości te wymiary zawsze były dla was dostępne, ponieważ stanowią część waszej natury, lecz wraz z przejściem dostrojenia galaktycznego niektóre zasłony zostały uniesione i proces ich podnoszenia trwa nadal.

Wasz sposób doświadczania tego będzie różnić się w zależności od waszych zdolności do wyczuwania subtelnych energii.  Ale zmiana nastąpiła i wpłynie ona na przebieg historii ludzkości u samych jej korzeni.

W jaki sposób rozegra się to na waszej zbiorowej linii czasu, dopiero się okaże.  To czym chcielibyśmy się tu zająć, to metody i sposoby postępowania jakie możecie wykorzystać, aby pozytywnie wpływać na wasze linie czasowe oraz waszą osobistą ewolucję poprzez transformację samoograniczających form myślowych i przekonań.

Rozważania filozoficzne

Z naszego punktu widzenia jesteście obciążeni wieloma waszymi ideologiami filozoficznymi – religijnymi i duchowymi.  Chociaż te rozważania mogą wydawać się abstrakcyjne, fakty są takie, że te schematy myślowe wpływają na waszą percepcję i z samej swej natury ograniczają wasz sposób doświadczania w światach materii.

Wiele spośród waszych religii i tradycji duchowych – chociaż nie wszystkie – w nieufny sposób odnosi się do świata materii.  Utrzymują one, że niebo, raj czy inne tego rodzaju wersje perfekcyjnej egzystencji, leżą poza zasięgiem waszego doświadczenia jako wcielonej istoty ludzkiej.

W rzeczy samej niektóre z nich uznają waszą fizyczność za błąd lub „grzech” i uważają, że jesteście skażeni już przez sam fakt posiadania ciała.  Chociaż być może dystansujecie się intelektualnie od takich wierzeń, te schematy myślowe funkcjonują jednak w podziemiach waszej kultury.  Wywierają one wpływ na sposób, w jaki większość ludzkości postrzega samą siebie.

Jeśli świadomie bądź nieświadomie akceptujecie taką formę myślową, to stajecie się nią związani i wywołuje to napięcie pomiędzy waszymi aspektami transcendentalnymi (to jest waszą wielowymiarowością) a waszym życiem cielesnym.  Z naszego punktu widzenia jest to niefortunna sytuacja.

My postrzegamy świadomość jako jedno kontinuum, od najwyższych poziomów wibracyjnych, gdzie króluje niedualność jako nadrzędna zasada, posuwając się w dół poprzez różne sfery światła, aż do światów materii.  Z pewnością istnieją granice wibracyjne pomiędzy nimi, lecz światy materii są w istocie tak samo „święte”, jak i najwyższa rzeczywistość światła i czystej świadomości.

Kiedy osiągniecie tę świadomość, uzyskacie dostęp do wszystkich wymiarów waszej istoty, co wpłynie na wzrost waszej duchowej odwagi, zdolność do głębokich wglądów, kreatywność, jak również wasze zdolności do uzdrawiania i  samouzdrawiania.

Chcielibyśmy zaproponować wam metodę, dzięki której będziecie mogli „wskoczyć” w taką  rzeczywistość – aby móc doświadczyć jej bezpośrednio.  Systematyczne stosowanie tej metody przyspieszy przejście od ograniczonego poczucia swego istnienia do waszej większej, wielowymiarowej Jaźni.

Niektórzy z was będą w stanie dokonać tego przejścia szybko. Inni będą potrzebowali więcej czasu.  Ile – to zależy od tego, jak dalece jesteście „skażeni” waszymi ograniczającymi schematami myślowymi.

Metoda

Metoda ta wykorzystuje Centralny Kanał energii, który przebiega od korony na czubku głowy poprzez środek waszego ciała do krocza (łac. perineum), punktu pośrodku pomiędzy odbytem a genitaliami.  Niektórzy nazywają ten kanał Tubą Praniczną, Środkową Kolumną czy też Tajemnym Kanałem.

Podczas stosowania tej metody najpierw wyczuwacie i wyobrażacie sobie, że kanał ten biegnie od waszego krocza w górę, przez środek ciała, do korony na szczycie waszej głowy.

Następnie wyobrażacie sobie, że kanał ten wydłuża się i dochodzi do punktu znajdującego się nad głową.  Możecie zlokalizować ten punkt poprzez podniesienie na chwilę wyprostowanych ramion, a następnie zetknięcie swych palców dokładnie nad waszą głową.  Poszukiwane miejsce jest tam, gdzie się one stykają.  Z punktu widzenia egipskiej alchemii punkt ten jest portalem energetycznym dla waszego BA, waszej Niebiańskiej Duszy.  Wasze BA jest tym aspektem waszej istoty, który znajduje się poza czasem i przestrzenią, takimi, jakimi wy je postrzegacie i jest ono źródłem niezmierzonego duchowego wglądu, zdolności i możliwości.  Dla nas ten punkt jest po prostu jedną z kilkunastu bram do waszej wielowymiarowości.

Następnie przedłużacie swój Kanał Centralny poprzez krocze do Ziemi.  W zależności od waszej osobistej energetyki, kanał ten może przemieścić się do Ziemi o kilka centymetrów lub zagłębić się w nią na wiele kilometrów.  W niektórych przypadkach Kanał Centralny może sięgać samego środka Ziemi.  Poprzez to przedłużenie waszego Kanału Centralnego w górę, do wielowymiarowej bramy nad waszą głową, oraz w dół, do Ziemi, dokonujecie symbolicznego połączenia świata materii oraz królestwa światła.  Niektórzy nazywają to złączeniem Ziemi i Nieba lub zaślubinami Nieba z Ziemią.

Następnym krokiem w tej metodzie jest wysłuchanie nagrania Medytacji Dźwiękowej Aethos przy równoczesnym utrzymywaniu świadomości na całym tym kanale, od bramy nad waszą głową, poprzez środek ciała, aż do wnętrza Ziemi.

Proponujemy, abyście najpierw pracowali z 5-minutową wersją tego nagrania.  Ze względu na wysoką wibrację Aethos, podczas utrzymywania  swej uwagi na Kanale Centralnym w sposób, jaki przedstawiliśmy powyżej, uruchamiacie w sobie proces duchowego oczyszczania tego kanału.

Gdy będziecie dalej pracować z tą medytacją w opisany powyżej sposób, wydobędziecie na powierzchnię swej świadomości wszystkie rodzaje schematów myślowych, które „zadomowiły się”, że się tak wyrazimy, w waszym systemie czakr i w pamięci komórkowej.

Końcowym punktem oczyszczania z ograniczających przekonań i myślokształtów jest uświadomienie sobie, że stanowicie Żywe Misterium.  Jesteście połączeniem materii i światła.  Dzięki samej swej naturze stanowicie Pomost Pomiędzy Światami, i przez to macie dostęp do wszelkich skarbów wszystkich rzeczywistości.

Uznajcie tę metodę za rodzaj duchowego oczyszczania domu.  Kiedy podczas tej medytacji wyłaniają się kolejne formy myślowe, sami decydujecie, czy chcecie nadal żyć z tymi przekonaniami, czy nie.  Jeśli nie, wyrzućcie je jak stare, zniszczone meble, których już nie potrzebujecie lub nie chcecie.  Jeśli pragniecie coś z tego zachować, zatrzymajcie to.  Jeśli nie, pozwólcie temu odejść.

Kiedy czujecie się dobrze, korzystając z pięciominutowej wersji, możecie, jeśli chcecie, zastosować wersję 30-minutową lub odsłuchać wersję 5-minutową kilka razy w trakcie jednej sesji medytacyjnej.  Jednakże NIE WYKONUJCIE tej medytacji częściej niż raz dziennie, dopóki nie będziecie gotowi do podróży w swój świat podziemny.

Nie machamy przed wami tym ostrzeżeniem jak „kosmiczną marchewką”, aby was do czegoś skusić.  Jest to wezwanie do duchowej trzeźwości, w czasie kiedy wyplątujecie się z utrwalonych w waszej kulturze negatywnych i ograniczających form myślowych.

Ta prosta medytacja może przynieść wam ogromną korzyść, ponieważ pozwoli wam oczyścić się z przekonań i schematów myślowych, które ograniczały was w przeszłości.

Jeśli czujecie potrzebę przekształcenia ograniczających was schematów myślowych i przekonań, proponujemy, abyście często korzystali z tej metody medytacji.

Hatorowie
20 lutego 2013

Przekazał Tom Kenyon
http://tomkenyon.com/the-transformation-of-self-limiting-thought-forms-and-beliefs

131 Komentarzy (+add yours?)

 1. grzegorz314
  Mar 19, 2013 @ 20:48:44

  Jakiś czas temu był choć w ub roku rzekomy wywiad z „insiderem” dotyczącym przełomu w finansach, który ma… wylać morze obfitości na nas wszystkich. Dla osób odmiennie interpretujących słowo obfitość, przypomnę, że w tym wydaniu chodziło o wyłącznie materialny aspekt tego zjawiska. Była poruszona kwestia rezerw złota wywożonych potajemnie samolotami i „smoków” zaangażowanych… również prez. Ob. Czy to co widzimy dookoła w kwestii finansów to właśnie ów cud monetarny, który miano nam zafundować ? 🙂

 2. Julita
  Mar 08, 2013 @ 13:41:05

  Na słowotok i przegadanie najlepsze okłady z fiołków- na Wielkiej Wiośnie Wszechświata; dają tu kroplę krotochwilnej bezczasowości i gratis regulują anteny umożliwiające odbiór innych stanów wrzenia :-))) z siostrzanym pozdrowieniem Julka

  • wika
   Mar 08, 2013 @ 18:02:37

   Uwielbiam Twoje laurki, Julitko :*********** i tak kto wie, ten wie, że jesteś „dyżurną” na Wiośnie… 😛 ale tak sobie myślę, że towarzystwa wzajemnej adoracji w tych czasach są Bardzo Dobrym Pomysłem… 😉 a fiołki, jak wie nie tylko Prosiaczek, są bardzo milutkie 😀 tak same z siebie 😀

 3. wika
  Mar 05, 2013 @ 21:33:47

  Ktosiu, spokojnie…dokładnie wiem, o co Ci chodzi, ale… – ZACHODZI przemiana…mamy swoje namiary, że tak powiem 😀 więc jeszcze troszkę wytrzymaj 🙂 ziarenka i tak szybko teraz kiełkują… 😀

  • tomek
   Mar 06, 2013 @ 13:16:16

   co znaczy namiar to mnie zaciekawiło myślisz że dojdzie do jakiegoś przełomu w tym roku. faktycznie teraz jest zawirowanie energetyczne czuje po sobie jak mnie miota i zastanawia mnie to że w politycze nic wielkiego sie nie zmieniło na tyle odczuła to cała ludzkość

   • wika
    Mar 06, 2013 @ 13:53:35

    Komentarz do Ktosia był na temat pewnej osoby, która – jak wiele innych – przechodzi teraz proces opadania ‚skorup’ energetycznych i przekształceń. Ale to samo dotyczy całego ludzkiego społeczeństwa – skorupy opadają, klapki z oczu też, ludzie uświadamiają sobie, że są traktowani jak przedmioty, a poczucie ludzkiej godności i poczucie wewnętrznej boskości są coraz bardziej odczuwalne. Więc wychodzą na ulicę i protestują, ale to wszystko jest efektem wyższej samooceny 🙂 Przemiana zaczyna się zawsze od środka, a potem promieniuje ‚na zewnątrz’. A polityka to najtwardsza betonowa skorupa, więc zapewne opadnie na samym końcu, w efekcie tych wszystkich przemian; trzeba robić swoje i nią się nie przejmować 😛 Ten wewnętrzny bulgot dzięki energiom wiosennym teraz jeszcze narasta, Ziemia już przeszła swą transformację, wszystkie inne formy życia też, więc jeszcze pora na ludzi 😀 A zatem miłego bulgotania! 😀 😀 😀 (i zręcznego trzymania Pionu w tym wszystkim, oczywiście… ;))

 4. anka2
  Mar 05, 2013 @ 21:22:39

  Od kilku dni boli mnie górna część ciała. Czy to moze dna mi sie zmienia czy po prostu za duzo siedze przed kompem?

 5. anka2
  Mar 05, 2013 @ 20:09:25

  Ktoś wie co będzie po wzniesieniu? Chodzi mi o (będzie dużo lepiej niż teraz). Nadal będziemy żyć na Ziemi? Wyruszymy na inną planetę? Niższą czy wyższą wymiarowo od Was lub od Ziemi? Będziemy w krainie, która wydaje się jak ze snu? Jak będziemy czuć, widzieć, dotykać, słyszeć?

 6. margaret
  Mar 05, 2013 @ 19:54:29

  Rosja się budzi

 7. anka2
  Mar 05, 2013 @ 19:06:45

  Tutaj http://2012allabout.blogspot.com/ Archanioł Gabriel powiedział, żeby się poddać. Może ja też sie poddam bo ja już nie wytrzymuje. Ciagle słyszę że zmiana nadchodzi, a to jest tak samo jak z „Cierp teraz a w Niebie zostaniesz wynagrodzona”. Kiedy ta zmiana nadejdzie?

  • David Pajda
   Mar 06, 2013 @ 00:24:53

   Przeczytalem, faktycznie, zastanawiajace to. Wczesniej cos w stylu: rozwijajcie sie, awansujcie itd, a teraz poddajcie sie, idzcie po najmniejszej linii oporu…czyli po jakiej… Hmm.. moze nasi blogowi mistrzowie sie wypowiedza bo troszke Gabriel namieszal 🙂

  • kimba70
   Mar 06, 2013 @ 06:29:14

   Oddanie kierownicy życia poprzez wdzięczność.Na chwilę chcą ,chce pożyczyć naszą wolną wolę siłę stwórczą. Nie myśl jak to będzie zostaw to Ojcu/Matce zaufaj tak jak ufa się rodzicom kiedy ma się 5 lat. Cieszyć się chwilą, raduj momentem każdym drobiazgiem i być za to wdzięcznym. Z perspektywy kosmosu widać więcej. Pożycz wolną wolę i nie martw się, zaufaj. Ojcu/Matce tak jak ufa się swoim rodzicom.Rodzice wiedzą czego potrzebuje ich dziecko. Z perspektywy duchowej jeśteśmy na etapie dziecka i to raczkującego hihi. Namaste.

 8. wika
  Mar 05, 2013 @ 16:04:10

  Kochani, jest tekst dzisiejszej Medytacji Twórców, zapraszam serdecznie 😀
  http://aktywacjeimp.blogspot.com/p/medytacja-5-marca.html
  jutro znów Krąg Uzdrawiający
  w czwartek FONTANNA w nowej wersji 😀
  a dalej…wedle ‚rozkładu’, który pojawia się w zakładkach na blogu aktywacji 🙂
  (Drabina w sobotę)

 9. Józef
  Mar 05, 2013 @ 11:27:21

  Słowa mają moc : mogą uzdrowić i „zabić”.

  Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.

 10. freeheart
  Mar 04, 2013 @ 21:08:05

  Dla Bonjovi (i nie tylko rzecz jasna)
  Pewna grupa (być może byliśmy w niej 🙂 ) zapoczątkowała bank obfitości. Prawdziwa nazwa – Oświecony Bank Wolnego Świata. Co to znaczy? No cóż, znaczy to, że dawno temu wzięła ona autentyczne kryształy, cenne klejnoty – brylanty i rubiny, szafiry i szmaragdy, piękne klejnoty – i powiedziała: „Schowamy je w ziemi, w mocno chronionych jaskiniach, grotach. Umieścimy je w ziemi, ponieważ utrzymują one w sobie dużo energetycznych właściwości.” I tak to w tamtym momencie zebrano te skarby i umieszczono w kryjówkach – w wielu kryjówkach – bardzo cenne kryształowe klejnoty, niektóre z nich nie pochodzące nawet z tej planety, lecz z innych miejsc stworzenia, które są po prostu niesamowite.
  Zgromadzono je w schowkach i wnękach skalnych po całym świecie i zdecydowano, że w odpowiednim czasie użyjemy ich także jako uziemiającego mechanizmu dla sprowadzenia między wymiarowych boskich energii. A kiedy to się stanie, pojawi się ogromna obfitość, nieograniczona obfitość energii dla tych, którzy są gotowi, chętni i zdolni nią zarządzać, dla tych, którzy zintegrowali swoje własne krystaliczne Ja Jestem, lub przynajmniej zaczęli proces wprowadzania go w swoje ciało. Nie jest przeznaczona dla tych, którzy tylko chcą być ważniejszymi, bogatszymi istotami ludzkimi. Nie będzie działać na potrzeby tych, którzy po prostu chcą mieć więcej ludzkiego bogactwa. Jednak dla kogoś, kto sprowadzi tutaj swoją własną krystaliczną świadomość, jest i będzie osiągalna.
  Informacje przekazał Saint Germain 😀

  • Elżbieta
   Mar 04, 2013 @ 22:17:00

   Dodam o tego co nieco. Serce, poprzez Serce, mamy dostęp o całej wiedzy. Aby tam dojść, bądź z Sobą w Sobie. Zadawaj pytania Sobie w Sobie, Twórz Sobą w Sobie.
   TWORZENIE.
   Myśl- obraz+ oddech-ruch+ głos wewnętrzny – dźwięk- usłysz go w Sobie.
   To tak jak kamień wrzucony do wody, wyobraź sobie to , co się wtedy dzieje?
   Jak rozchodzą się fale , co je powoduje. Zapytaj siebie, pomedytuj-pozostań w ciszy , obserwuj sie , rozróżniaj co jest TY , a co Ego, eliminuj Ego. Sposobów jest wiele . Zapytaj odnajdź swój, daj się poprowadzić SOBIE. Nie ważne jest bogactwo, bo w rzeczywistości JESTEŚ BOGACTWEM, JEST WAŻNE ABY POOBSERWOAĆ SIEBIE W RÓŻNYCH FORMACH BOGACTWA. dUCHOWEGO, FIZYCZNEGO-FINANSOWEGO ITP.Doświadczasz teraz, w 3 wymiarze braku bogactwa, bo nałożyłeś Iluzje biedy, niskosamooceny, straty, itp. ściąg ją . Stwórz nową Iluzję, aby doświadczyć siebie BOGACTWA, poprzez Iluzję bogactwa. LUB Zaufaj po Ściągnięciu i obserwuj co sie dzieje.
   Przypomnij sobie , że jesteś w Iluzji , którą stworzyłeś, aby doświadczyć siebie w tej formie Ciała, jakiej obecnie przebywasz. Zdecyduj czy zostajesz w Tej formie, czy rodzisz się na nowo. To jest Cel, pasja, z którą zeszliśmy, aby doświadczać całej Tej Transformacji, Brać udział w podnoszeniu wibracji Ziemi, bo
   Jesteśmy z NIĄ i Całym Wszechświatem Jednością a więc WSZYSTKIM I NICZYM pUSTKĄ W KTÓREJ jENAK ISTNIEJE RUCH, a teraz jest czas , doniosły czas, gdzie WSZYSTKO I WSZYSCY PODNOSZĄ WIBRACJE O KOLEJNĄ OKTAWĘ. Zaufaj Swej WJ , ona Cię poprowadzi, a wtedy Twórz bez ograniczeń . Od Ciebie i tylko Ciebie, zależy kiedy nastąpi Świadomy kontakt ,Ciebie umieszczonego w Iluzji Wszystkiego co Jest, ze Swoją WJ i jaką techniką dojdziesz do tego, tą już znaną , czy może udoskonalisz ją lub stworzysz dla siebie nową. Potrzebne Jest Ci dużo samozaparcia w oddzieleniu Energii Ego, która będzie prubowała za wszelką cenę pozostawić władzę . Pamiętaj Rozum ma umrzeć . TY żyjesz wiecznie, TY decydujesz Jak. Gdy Umrze Rozum , masz dostęp do całej Wiedzy, Zapisanej przez Ciebie” Wszystko doświadczjące” w kronikach Akasz.
   Każdą wiadomość staraj sie przepuścić przez Serce, jest tam filtr , który oddzieli Twoje ziarno od plew. Pozostaw to, Co Jest „TWOJE” , resztę zostaw , aby służyła Innym. Pokochaj „Siebie” takim Jakim Jesteś. Miłość wyzwolona czyni CUDA.
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

  • Bonjovi
   Mar 04, 2013 @ 22:37:44

   Dzięki freeheart, nigdy nie slyszałem o tym pochodzeniu kryształów. Od dziecka interesowałem się kamieniami, zbierałem je, ale to mineło, teraz tylko żeby oczyscić ciało i przyspieszyć proces swiadomego połączenia się ze światem duchowym zakupiłem 3 śliczne kryształy, ja już je chce az nie mogę się doczekać 😀

  • Lili
   Mar 05, 2013 @ 08:19:30

   Droga Freeheart, bardzo mnie poruszyło to co napisałas,
   To takie specyficzne odczucie, kiedy przychodzi bardzo
   ważna dla mnie wiadomość
   Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuje

   • freeheart
    Mar 06, 2013 @ 10:11:13

    Na zdrowie Lili! 🙂
    To ja dziękuję Tobie.

    • Hallo
     Mar 06, 2013 @ 13:20:16

     To Świadomośc jest Naszą Mocą czyli „Boska Elektrownią” 🙂
     I działa w prosty sposób: na czym skupiasz uwage – temu dajesz MOC.
     I może to byc każdy kamień szlachetny czy nie ….. łącznie z polnym i a z resztą ta reguła dotyczy każdego aspektu. Można to podsumowac w taki sposób:
     „gdzie twoja Świadomośc – tam Twój Świat”
     Nie znaczy to,że trzeba negowac odstępstwa od tej reguły – absolutnie nie – wszystko przecież jest DOŚWIADCZENIEM – i o to chodzi…. /pozdrawiam ZDZICHA/
     h. 🙂

 11. Agnieszka
  Mar 04, 2013 @ 20:33:24

  Niech przemówi wibracja serca, ważniejsza od słów:

  Miłość – Oddanie
  Współczucie – Wzruszenie
  Nie obawiaj się być słabym
  Nie bądź zbyt dumny by być silnym
  Spójrz w swoje serce mój przyjacielu
  To będzie powrót do siebie samego
  Powrót do niewinności.
  Jeśli chcesz, zacznij się śmiać
  Jeśli musisz, to zacznij płakać
  Bądź sobą nie ukrywaj się
  Po prostu uwierz w przeznaczenie.
  Nie przejmuj się co ludzie powiedzą
  Po prostu podążaj swoją własną drogą
  Nie rezygnuj i wykorzystaj szansę
  By powrócić do niewinności.
  To nie jest początek końca
  To jest powrót do siebie samego
  Powrót do niewinności.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/03/powrot-do-niewinnosci.html

 12. wika
  Mar 04, 2013 @ 18:07:27

  Kochani, serdecznie zapraszam na kolejne medytacje, dziś i w środę Krąg Uzdrawiający:
  http://aktywacjeimp.blogspot.com/p/medytacja-kregu-uzdrawiajcego-21-i-23.html
  a jutro Medytacja Twórców, tekst będzie jutro w zakładce z datą 😀

 13. anka2
  Mar 04, 2013 @ 17:27:10

  Jeszcze na allabout2012: Jesteście zarówno śniącymi, jak i snem. To jest właśnie w tej świętej przestrzeni [zrozumienia], że rozpoczniecie podróż z powrotem do całości (świętość), gdy staracie się odtworzyć w sobie dziecko Słońca naszego Boga Ojca / Matki. To było z góry przesądzone, to jest Wasze Boskie dziedzictwo. Ja temu zaprzeczam bo to jest za dobre dla mnie. Będe temu zaprzeczać dopóki nie dostanę zadowalającej mnie odpowiedzi dlaczego jestem.

  • kimba70
   Mar 04, 2013 @ 20:49:42

   Nikt nie zna tej odpowiedzi oprócz ciebie. Wiem jedno prawdziwa bezwarunkowa miłość wyzwala.Nie ma znaczenia kto,co,po co,gdzie, jestem wolny. Wolność niedająca wyrazić się ludzkim umysłem to jest poza tym. Siostro 🙂

  • Roman Miezień
   Mar 05, 2013 @ 11:50:02

   Mam prośbę do Wszystkich, aby dając odpowiedź na post kierować ją do Wszystkich. Nie polemizować bo ten paradygmat już odszedł. Jesteśmy Jednią nawet jeżeli tego jeszcze nie czujemy w pełni. Polemika i inne egoistyczne zachowania są jak ślady na marcowym śniegu. Pod naporem Wiosny szybko znikną. Teraz pytanie, dlaczego jestem? Czym różni się jestem od JESTEM? jestem to poczucie rozróżniające, oddzielające, np.nie czuję przyjaciela czy rzeczy, np.jak stół, że tym jestem. Granicą poczucie siebie jest skóra mojego ciała. Co jest poza nią nie odczuwam jako siebie. To odczucie jest powszechne chociaż właśnie jest iluzoryczne. JESTEM natomiast nie odczuwa tego ograniczenia. Odczuwa, że jest Wszystkim i jednocześnie Niczym, jest nawet poza tymi odczuciami. Szafę, drzewo, księżyc odczuwa jak członki swojego ciała. Dla JESTEM nie ma „innego, drugiego”. Pytania kim jestem, czy dlaczego jestem?, są bardzo mądre ale powinny być kierowane nie na zewnątrz ale do wewnątrz, do Serca. „Zewnątrz” jest stanem snu, iluzji a więc odpowiedzi z „zewnątrz” są także iluzoryczne, Ciągłe pytanie się siebie „kim jestem?” pozwala mi być w stanie uważności, być w chwili obecnej. Bo tylko w chwili obecnej żyjemy, nie 5 minut wcześniej ani nie za 5 minut..Odpowiedź na pytanie „kim jestem?” nie napłynie z „zewnątrz” bo „zewnętrza” nie ma. Odpowiedzią będzie stan poczucia JESTEM, kiedy nie będzie już „drugiego,innego”. Kiedy już BĘDZIESZ znikną także natychmiast wszelkie pytania i odpowiedzi. Po prostu nie będzie już kogo pytać ani nie będzie nikogo kto mógłby odpowiedzieć 🙂 Stan poczucia JESTEM jest stanem WIECZNEGO SZCZĘŚCIA. Kocham Was. Roman

   • kimba70
    Mar 05, 2013 @ 19:47:00

    Tak Romuś ,Ania przechodzi przyspieszony kurs jak wielu w ogromnej liczbie , i przez pewne sprawy trzeba przejść samemu wtedy bez wątpliwości podążasz dalej. Coś w stylu mistrz do mistrza ty to wiesz. Drogowskazy są dobrą opcją.

 14. anka2
  Mar 04, 2013 @ 16:55:00

  Mam pytanie. Po wzniesieniu można znowu upaść? Chodzi mi o życie w ciele tak jak obecnie. Czy już nigdy nie bedzie można upaść?

  • Elżbieta
   Mar 04, 2013 @ 18:24:32

   Aniu, Nie ma upadku, nie ma Wzniesienia. Każdy Jest Światłścią, Ubraliśmy się w płaszczyki Iluzji, aby Doświadczyć Siebie, po doświadczeniu, przeszliśmy w drugie doświadczenie , zapominając , a może spowodowano , że zapomnieliśmy, zdjąć płaszczyk Iluzji , której doświadczaliśmy. No i nazbierało sie , teraz rozbieramy sie z Iluzji. Co po niektórzy rozbierają sie jeszcze z Iluzji, stworzonej przez Iluzję , co poniektórzy rozbierają sie z Iluzji, co poniektórzy chcą odczuwać , doświadczać Wzniesienia , bo jest to niesamowite doznanie , za każdym razem inne , więc zakładają na siebie nowy płaszczyk Iluzji, chodzi o to, aby przypomnieć sobie KIM Jesteś i Świadomie decydować, czy pozostajesz w formie Iluzji, której chcesz doświadczyć , czy powracasz do BYCIA WSZYSTKIM WE WSZYSTKIM. Tylko czy Będąc Sobą doświadczysz Siebie jako Wszystko? Na to pytanie , nie znam odpowiedzi. JA Kocham ruch, Świadomy ruch , Kocham również odpocznienie .
   Pozdrawiam
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

   • Fred.
    Mar 05, 2013 @ 23:10:33

    Jestem wszystkim, czyli niczym.To stan umysłu potrzebny przy dostrzeżeniu skrajnych opcji.Mamy taką zdolność, żeby wczuć się w taki stan postrzegania.
    Pozwala on widzieć świat z innej perspektywy, a to z kolei uwidacznia własne
    uwarunkowania w życiu.To piękna droga uwidaczniająca dwoistość naszej rzeczywistości.Pośrodku wszystkiego i niczego zamieszkujemy My.I tutaj najlepsze
    pytanie, kim jesteśmy i kto „robi” to co nas otacza.
    Tak na marginesie, czy odczuwacie płynność rzeczywistości i czy próbujecie świadomie na nią wpłynąć? (pomijając subiektywizm poruszania się)

 15. Elżbieta
  Mar 04, 2013 @ 14:21:17

  No i się trochę nazbierało. Mam propozycję , usiądźmy przed komputerem , i wypełnijmy całą stronę z komentarzami fioletowym Światęłkiem. Puśćmy fioletowy promyczek z Serducha poprzez trzecie oko i pojeżdźm nim po wpisach, potem gdy już to skończymy, puśćmy drugi promczek złoto, różowo, zielony i pojeźdźmy po komentarzach , dołużmy do tego uczucie Miłości z naszych Serc. Energia , która wkradła się i daje o sobie znać , weźmie nogi za pas , lub rozpuści się w Miłości.
  z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

 16. Agnieszka
  Mar 04, 2013 @ 13:29:16

  Halo, halo Wika ja nie twierdzę, że ten trybunał jest legalny. Kompletnie go nie znam i słyszałam jakiś czas temu, że zostały postawione zarzuty tym trzem najbardziej znanym osobom i jeszcze kilku innym. Dziś dotarła do mnie informacja , którą Wam podałam.
  Pozdrawiam .

  • wika
   Mar 04, 2013 @ 13:34:29

   Ok, rozumiem; w ten sposób sformułowany był Twój komentarz, i ‚w duchu trybunału’, dlatego uznałam, że to i Twoje zdanie 😉

 17. Agnieszka
  Mar 04, 2013 @ 13:17:10

  Podaję Wam linka, bo dzisiaj dostałam kilka maili z tym tematem:
  Papież Benedykt XVI skazany na 25 lat pozbawienia wolności.
  http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/papiez-benedykt-xvi-skazany-na-25-lat-pozbawienia-wolnosci

 18. wika
  Mar 04, 2013 @ 12:52:46

  Agnieszko, jeśli chcesz podać Dorsi i innym tę informację, napisz ją w taki sposób, żeby nadawała się do publikacji tutaj, ok? 🙂

  Agnieszka twierdzi, ze ten Trybunał, który skazał papieża etc, jest całkowicie legalny. Ja natomiast szukałam parę dni temu jakiejś wiarygodnie wyglądającej strony internetowej z tą informacją po polsku lub angielsku, i nie doszukałam się. Oczywiście jest możliwe, że ta informacja jest blokowana. Jest tak samo możliwe, że ktoś sobie coś wymyślił i podał dalej, a wiele osób podchwyciło. Widziałam już to wielokrotnie w internecie – jest to fascynujące, ludzie mają pod ręką możliwość sprawdzenia wielu informacji, a tego nie robią… Pamiętacie może obrazek 3 gwiazd nad piramidami i informację, że taki układ zdarza się raz na 27oo lat? obie były nieprawdziwe, i wystarczyła elementarna wiedza z zakresu astronomii, żeby to wiedzieć, albo znalezienie paru artykułów na ten temat, ale najwyraźniej mało kto to zrobił. Oczywiście w tamtym przypadku efekt był zapewne pozytywny, po prostu więcej osób tego dnia pomedytowało dla wspólnego dobra 😉 Natomiast z tym trybunałem jest trochę inaczej… Powoływanie się na trybunał, którego opis jest w pewnym sensie podobny do opisu jakiegoś rodzaju inkwizycji wskazuje na to, ze gdyby NAWET istniał, byłaby to kolejna instytucja starego systemu 3W, ‚walcząca o pokój’ sposobami wojennymi. Dla osób, które naprawdę chcą żyć w 5W to nie wydaje się być ŻADNYM sensownym rozwiązaniem. I papież, i królowa, nie mają tak naprawdę realnej władzy, są pionkami, marionetkami na pokaz w tej strukturze. Wielokrotnie tak bywało, że dla odwrócenia uwagi od autentycznych sprawców rzucało się ‚ludowi’ jakąś ofiarę zastępczą…. i dokładnie tak to mi wygląda w tej sprawie. I znów jesteśmy przy kwestii ofiary… Kochani, jeszcze przez mniej więcej dwa tygodnie te kwestie będą się bardzo silnie oczyszczać na świecie i w naszym życiu. Wyjście z dualizmu istnieje ponad i poza wszelkimi skrajnymi postawami, przez bezwarunkową miłość i wybaczenie. Nie znaczy to, że mamy pozwalać sobie włazić na głowę, bo wtedy pokazujemy, że nie kochamy samych siebie, więc też odpada 😉 Szukajmy wspólnie złotego środka, on istnieje i miłość jest do niego drogą, ale ta miłość jest zarazem mądrością i świadomością, jednym spojrzeniem ogarnia całą przestrzeń i wybiera drogę równowagi. Czego nam wszystkim życzę 😀

 19. Fred.
  Mar 04, 2013 @ 11:23:35

  Dziękuję Wam za kule miłości wrzucane do sejmu.Właśnie tego mi potrzeba, żeby
  nawiązać współpracę.Fajne jest to, że tych kul zmieści się tam nieskończenie wiele.
  A jedyne co można rozbić to pancerz oddzielenia od miłości.I o to chodzi!!!
  Moje serducho z radości wyciska łzy przez oczy, ale się dzieje!

 20. Dorsi
  Mar 04, 2013 @ 10:48:17

  a tutaj znalazłam po polsku, och żeby to była prawda, choć teraz tyle ściem w necie…. http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/papiez-benedykt-xvi-skazany-na-25-lat-pozbawienia-wolnosci

 21. Dorsi
  Mar 04, 2013 @ 09:46:37

  Witajcie Kochani, wczoraj znalazłam taką informację, czy myślicie że może to być prawda??? że królowa Elżbieta, papież, premier Kanady i 30 innych osób mają być aresztowanych za zbrodnie przeciwko ludzkości! to by znaczyło że w końcu coś zaczyna się dziać…tutaj są linki do stron w języku angielskim: http://itccs.org/2013/02/25/guilty/ , http://www.youtube.com/watch?v=hF_7yyue7bY

 22. Leila
  Mar 03, 2013 @ 23:20:52

  @Antylanser grubo sie pomyliles, nie bede tu mowic skad wiem. Jednak badz ostrozniejszy formulujac takie oceny w stosunku do osob ktorych na oczy nie widziales i z ktorymi w zyciu nie rozmawiales. Anka, to wrazliwa osoba a slowa maja wieksza sile razenia niz bomby, bo czasem to nie noz ani naladowana bron krzywdzi drugiego czlowieka, ale wlasnie slowa i bledna ocena tego co kryje sie w sercu i duszy drugiego czlowieka.

  • Antylanser
   Mar 04, 2013 @ 00:21:37

   Słowa ranią tylko te osoby które pozwalają się zranić, bomby zabijają wszystkich bez wyjątku, w rzeczywistości ani ty ani ja ani nikt z tego bloga nie jest w stanie zranić, zabić lub w jakikolwiek sposób werbalnie komukolwiek uczynić jakąkolwiek krzywdę, jeżeli czytelnik lub słuchacz nie uzna tych słów jako własną wewnętrzną prawdę. W przeciwieństwie do bomb zraniona duma lub zdruzgotany światopogląd to nic wielkiego.

   • Leila
    Mar 04, 2013 @ 11:03:14

    @Antylanser, ja nie mówiłam nic o zbijaniu słowami, Ty to powiedziałeś.Napisałeś :”Słowa ranią tylko te osoby które pozwalają się zranić” To jest dopiero manipulacja sugerujesz ,że nie jesteś winien temu ,że Ankę2 to zaboli, tylko ona będzie temu winna, to jest dopiero manipulacja.Mylisz się mówiąc ,że nikt z tego bloga nie może nic złego uczynić drugiemu człowiekowi, bo tak samo jak można dawać zrozumienie i światło innym poprzez tego bloga tak słowami które są oszczerstwami, można drugą osobę zranić, lub co gorsza bardzo skrzywdzić.Ty jak widzę bronisz swego zdania za wszelką cenę i tylko twoją motywacją jest tu tylko mieć rację, za wszelką cenę.Chyba nie zaprzeczysz, że blog ten daje wsparcie wielu osobom,bo”Życzliwe słowa mogą być krótkie i łatwe do powiedzenia, ale ich echa są prawdziwie bezkresne”.Więc dlaczego tak zirytowały Cię komentarze Anki2 ?”Łatwo być pysznym, surowym i egoistycznym – tak łatwo. Ale stworzono nas do większych rzeczy „(…)”Największą chorobą naszych czasów nie jest trąd czy gruźlica, lecz raczej doświadczenie tego, że się jest nie chcianym, porzuconym, zdradzonym przez wszystkich. Największym złem jest brak miłości i miłosierdzia, okrutna obojętność wobec bliźniego(…)”Wolałabym raczej popełnić błędy w imię dobroci i miłości aniżeli czynić cuda żywiąc w sercu nieżyczliwość i surowość.”(…)”Przemoc kojarzy nam się zawsze z nożem, bombą, pistoletem. Dla mnie jednak przemoc wynika z postawy człowieka. Na przykład mówienie ludziom, że są nic nie warci, że są leniwi, że są tacy czy inni, uważam za wielką przemoc.”Myślę, że już wystarczy udowadniania ,że masz rację , bo po co jeszcze bardziej ranić, osobę z którą nie zamieniłeś słowa.

   • Fred.
    Mar 05, 2013 @ 22:49:32

    Mowa o ranieniu słowem i materiałem wybuchowym. Słowo z ust się wydobywa, więc „łatwo” ustalić autora? A skąd pochodzi bomba? Może swój rodowód w słowach ma zakamuflowany.Cóż zatem za różnica czym ranić?
    Sercem patrząc unikamy ranienia na wszelkie sposoby.To Miłość bezwarunkowa.

  • freeheart
   Mar 04, 2013 @ 10:45:10

   I tak to powraca temat oprawcy i ofiary. Nie istnieje coś takiego. To iluzja. Jeśli anka pisze posty, spodziewa się odpowiedzi. Robi to, bo chce czegoś doświadczyć. I doświadcza. To jej szkoła, do której uczęszcza dobrowolnie. Komentujący jej posty rezonują z nią swoimi doświadczeniami. Mają okazję pokazać swój poziom i może coś uświadomić sobie i innym. Oni też doświadczają tu dobrowolnie. Tak więc nikt nikogo nie krzywdzi, a wręcz przeciwnie. Dajemy sobie lekcje najlepsze na tę chwilę. Jest to świetna okazja aby każdy z nas przekonał się gdzie jest i co ma jeszcze do poprawienia. I co ważne, robimy to z miłości do siebie nawzajem.

   • zdzich
    Mar 04, 2013 @ 13:02:13

    @ freeheart, wika 🙂
    o to chodzi, o to chodzi….. to tylko lekcja iluzji 🙂 ….. gdzie nasza uwaga, tam nasza energia, a uwaga idzie za wspólnym w tu rezonansem , z kimś lub czymś 🙂
    podobne przyciąga podobne, mówiąc najprościej 🙂

  • wika
   Mar 04, 2013 @ 12:48:55

   Leila, jak chcesz to napisz: wika55maitri@o2.pl
   Tylko najpierw przeczytaj może uważnie dzisiejszy komentarz Freeheart i przypomnij sobie, co pisałam Ci kiedyś o nieoddzielności kata i ofiary, i przejawach odwracania się ich ról w jednej osobie (to było pod przekazem „Wzorzec człowieka”).

 23. anka2
  Mar 03, 2013 @ 20:01:21

  Freeheart myslałam o prawdziwej stypie ,ale nie warto przychodzić na nia dla kogos takiego jak ja. Nie zegnam sie z blogiem. Znowu przestawione mail i imie

  • freeheart
   Mar 03, 2013 @ 21:07:52

   Chętnie przyjdę by zjeść na Twoją cześć pyszne ciacho. I stypa po cygańsku, czyli muzyka i śpiew oraz mnóstwo życzeń szczęścia dla Ciebie. Na razie jednak będziemy cieszyć się Twoimi kolejnymi wpisami. Hej! To do dzieła kochana 🙂 Zmieniamy nastrój? Więcej światła, kolorów, zapachów miłych i dźwięków. A może faktycznie malowanie tych jaj … 😉 Wszystko czego zechcesz stanie się Twoim udziałem.

 24. wika
  Mar 03, 2013 @ 19:35:41

  Kochani, za dwie godziny medytacja Ogrodu, a jutro jak co poniedziałek Krąg Uzdrawiający, serdecznie zapraszamy! 😀
  http://aktywacjeimp.blogspot.com/

  • Bonjovi
   Mar 03, 2013 @ 20:55:51

   piękne układasz medytacje wikuś, niby medytacja jest przeznaczona głównie z myślą o Krutkiej i jej ogrodzie, ale nie zapominasz o całej planecie i wszystkich istotach żyjacych na niej, no no jesteś mistrzynią 😀 brawa dla Ciebie 🙂

   • wika
    Mar 04, 2013 @ 20:21:03

    Panowie nas chwalą… 😀 dwa piętra niżej to samo…super! to przed Dniem Kobiet, czy już przez cały rok – i każdy następny – tak będzie?… 😉 😀

    Dzięki, Bonjovi:*** (akurat słuchałam wczoraj Twojego imiennika, więc podwójnie miło 🙂 ) Medytacje wymyślają głównie moje muzy, które od 1997 nieustannie wokół mnie kursują, i przy tłumaczeniach też działają, wyraźnie to widzę, pewne rzeczy po prostu pojawiają się same, uwielbiam ten przepływ… 😀

 25. freeheart
  Mar 03, 2013 @ 18:57:08

  Życie JEST nieskończone. Wymienione przez Ciebie anka2 techniki-możliwości są rzeczywiście zabawkami na ten czas kiedy jeszcze dusza chce podróżować zanim osiądzie w swej wieczności. Wiem, że nie myślisz o odebraniu sobie życia, a stypa prawdopodobnie miała być po Twym rozstaniu się z blogiem. 😉 Te wszystkie Twoje pytania, rozterki, miotanie się, odczuwanie braku zrozumienia, a przede wszystkim miłości, to etap przez który każdy z nas przechodził (czasem wielokrotnie). Dlatego odnajduję z łatwością w Tobie cząstkę siebie. Za chwilę, tak jak w sinusoidzie, znajdziesz się na górze. Potem pewnie znów będzie emocjonalny zjazd. Wiedza przeczytana, zasłyszana a nawet przemyślana (czyli pochodząca z wnętrza), to za mało. Większość ludzi pięknie mówi w klimatach wielce uduchowiononych i wielce oświeconych, posługując się „fachowym” językiem. Jak niewielu jednak wprowadza te mądrości w swoje życie. Nikt z nas anka nie jest jeszcze wolny. I sama wiem jak często łapie się na tym, że dałam dualną „plamę”. Twoje komentarze tutaj prowokują do różnych zachowań forumowiczów. Jedni Ci nie wierzą, inni traktują zbyt dosłownie, jeszcze inni próbują do Ciebie dotrzeć. Piękna szkoła. Pewnie dla Ciebie znalazłam cytat w swoich archiwach. Niestety nie wiem czyjego autorstwa:
  „Większość osób posiada tendencję do umysłowego „chaosu”, podróżują przez życie jak we mgle – wciąż w stanie „nie wiem co tu robię”, „nie wiem po co tu jestem”. Jakby kręcili się w kółko. Wciąż myślą o przyszłości lub o przeszłości. …
  … Chodzi o to, że większość osób pozwala a nawet czeka na to aby świat zewnętrzny rozproszył ich uwagę na czymś przyjemnym. Tutaj z pomocą przychodzi nam wiedza o świadomości oraz o ego – nasze ego chce za wszelką cenę abyśmy byli nieświadomi tego co dzieje się w naszym wnętrzu ( podświadomość – cień ) w każdej chwili.
  Ponieważ jedna z najważniejszych lekcji świadomości mówi nam :
  – to czemu stawisz opór – będzie trwało w twoim życiu
  – to co zaczniesz obserwować okiem świadomości ( spokoju ) zacznie się rozpływać i ‚rozpuszczać’. ”
  Może to i dobrze, że masz taki pomysł by wycofać się teraz i skupić na sobie. Wiele osób, które spotykałam tu wcześniej tak wybrało. Moim zdaniem to najlepszy sposób na szybszy rozwój świadomości. Czego bardzo życzę Tobie i sobie.
  W międzyczasie uraczymy się mega tortem, którego na pewno nam nie pożałujesz. Dla każdego w jego ulubionym smaku. I niech nam wszystkim będzie superprzyjemnie wspólnie przy nim zasiąść. 😀

 26. anka2
  Mar 03, 2013 @ 18:13:43

  oj lanser ale ja sie ciesze ze nie dostaje wszystkiego od rodzicow. jak Ty dostajesz wszystko co chcesz to sie ciesze. nikogo nie biore na litosc przeciez moga mnie zignorowac i nie czytac moich wpisow

 27. Bonjovi
  Mar 03, 2013 @ 15:23:01

  Czy możecie mi pomóc? Chciałbym sobie kupić kryształ górski, myślę ze niewielki, ale taki który mógłbym nosić przy sobie cały czas, tak żeby podnosić swoje wibracje dzięki niemu. Może jakaś bransoletka, i żeby nie był aż tak widoczny, żeby kumple nie gadali, że błyskotki nosze 😛 hehe, no i takie pytanie czy ten kryształ by musiał dotykać skóry czy mógłbym nosić gdzieś w kieszeni? Z góry dziękuje dobre duszyczki 🙂

  • wika
   Mar 03, 2013 @ 17:38:45

   Wszystkie przezroczyste kryształy mają bardzo przenikliwą energię, więc z tego co czytałam spokojnie można nosić je w kieszeni, natomiast te nieprzezroczyste powinny być noszone bezpośrednio na ciele. Kryształ górski jest bardzo uniwersalnym minerałem, więc możesz go sobie zaprogramować, żeby Cię wspierał w niemal dowolnym celu, a potem np. przeprogramować. No i oczywiście warto go traktować jak przyjaciela, a nie rzecz, wtedy dopiero zaczną się dziać cuda… 😉

  • Roman Miezień
   Mar 03, 2013 @ 18:01:53

   http://www.greenharmony.pl/index.htm – tutaj coś znajdziesz Bonjovi i nie wstydź się 🙂 Roman

  • Ewa A.
   Mar 03, 2013 @ 18:33:32

   A może fajny breloczek – zawsze można go mieć przy sobie 🙂

  • Joanna
   Mar 03, 2013 @ 19:38:22

   Kryształ najlepiej na szyi ,może być pod bluza.Musisz go codziennie czyścic pod bieżącą wodą

  • Bonjovi
   Mar 03, 2013 @ 20:04:53

   okej, dzieki za info kochani 🙂 i jeszcze pytanko, czy rozmiar ma znaczenie? jezeli bym kupil maly kryształ gorski to bym dostawał mniej tych wysokich wibracjii niz bym np. kupil dwa razy wiekszy kryształ czy to absolutnie nie ma znaczenia 😀

   • Roman Miezień
    Mar 03, 2013 @ 20:35:21

    Ty jesteś TYM. Kryształy i inne zabawki mogą jedynie pomóc Ci wracać do chwili obecnej. Kiedy się rozproszysz, kryształ pomoże Ci wrócić do SIEBIE. Podobnie jest z głębokim oddechem. Wielkość i Moc jest w Tobie. Budzik pomaga Ci się obudzić ale wstajesz Ty sam… 🙂 Roman

  • wika
   Mar 03, 2013 @ 20:19:36

   Najlepiej dobierz go na wyczucie, Twoje ciało będzie wiedzieć, który mu się podoba i jakiej wielkości 🙂 To się za jakiś czas może oczywiście zmienić i możesz np. zapragnąć większego, ale często ‚natężenie’ tych wyższych częstotliwości zależy to raczej od czystości niż wielkości kamienia. Po prostu kieruj się intuicją, Ty wiesz najlepiej, co będzie dla Ciebie optymalne, tak samo jak Ty wiesz najlepiej, co masz ochotę w danym momencie zjeść etc 🙂

   • Bonjovi
    Mar 03, 2013 @ 20:46:44

    ^_^ taka odpowiedź jak najbardziej mnie satysfakcjonuje wikuś 🙂 już zamówiłem taki średni kryształ, mam nadzieje, że będzie mi pomagał w ścieżce duchowej jak najlepszy przyjaciel 😛

 28. Bonjovi
  Mar 03, 2013 @ 14:24:11

 29. LeśnyLudź
  Mar 03, 2013 @ 14:05:49

  Heja!
  Czy grafika twarzy zamieszczona po lewej stronie przekazu ma swoje odbicie w rzeczywistosci? Czy jest to ‚anonimowa twarz egipska’? 😉 Praktycznie tą samą twarz zobaczyłem podczas poniedziałkowej medytacji zainicjowanej przez fioletowy płomień, a że się wszystko wtedy bardzo intensywnie działo(wszystko wibrowało i falowało ‚megamocno’), chciałbym dociec kto zacz mi się pojawił (czasami takie jednorazowe slajdy nakierowują na pewne sprawy, którymi warto się zająć).
  Przy okazji chciałbym wszystkich uściskać (jako, że pisze tutaj dopiero pierwszy raz) i podziękować za istotne informacje tak w przekazach jak i w komentarzach 🙂
  Dużo się dzieje, czasami odpadają „ciężkie” kawałki ego jak takie stare strupki, co czasami nie jest komfortowe, ale za to potem człowiek się czuje taki lekki 😀
  W końcu słońce wyjrzało zza szaroszarawej kurtyny i gwiazdy widać nawet z centrum miasta 😀 a mi japa się od razu na ten widok szczerzy od ucha do ucha 😀
  Ah i wiosna wiosna … i znów do drzew można się przytulić i znów ptaki zaczęły swoje tańce 😀 Po prostu cudownie!
  Pozdrawiam!
  LeśnyLudź (ale z miasta jeszcze 😉 )

  • LeśnyLudź
   Mar 04, 2013 @ 01:20:20

   W sumie mogłem się domyślić, że to Hathor 😉 .. Myślenie ponoć nie boli.. ajj ta wiosna…

 30. Antylanser
  Mar 03, 2013 @ 11:42:19

  Drodzy czytelnicy bloga, dziwi mnie że tak łatwo dajecie się wkręcić w litość jaką po mistrzowsku potrafi wzbudzić w was anka2, takie praktyki stosują rozkapryszone dzieci jak nie dostają od rodziców tego czego oczekują. Każdy z nas dorastając sam musi podjąć decyzję w którym momencie należy odciąć pępowinę od rodziców.

  • figa
   Mar 03, 2013 @ 19:09:36

   Też mam takie odczucie . Mam wrażenie , że Anka 2 , to rozkapryszony dzieciak . Mam wrażenie , że strasznie się jej nudzi . I prowokuje , zamiast pisać do rzeczy .

   • Kuba
    Mar 03, 2013 @ 19:56:58

    Figa właśnie wydaje Ci się, że Anka taka jest znasz ją ? to tak wygląda oświecenie?

    • Elżbieta
     Mar 03, 2013 @ 20:11:20

     A JA wiem , że wiele postów , pisze ta sama energia.
     Pozdrawiam.
     w MIŁOŚCIElżbieta

    • Kuba
     Mar 03, 2013 @ 20:15:02

     Czyli jaka ?

    • Kuba
     Mar 03, 2013 @ 21:33:35

     Elzbieta a co jesli nie i skrzywdzisz kogos takimi insynuacjami? Przeraza mnie, ze ludzie ktorzy mowia o milosci czuciu sercem i nie ocenianiu…. Oceniaja Ty Elu rowniez Figa, Antylanser irytuje was ktos kto moze nie mysli tak rozowo o sobie, bo moze kurcze potrzebuje pomocy… a co jesli wasze komentarze doprowadza do tragedii. Masz pewnosc co ktos czuje i kim jest… Pewnie nie przypadkiem napisalas to pod moim postem. Moze jeszcze napiszesz ze ja to Anka 2.Selfizm to choroba a nie oswiecenie i czucie sercem. Dziwi mnie ze komenty figi i antylansera przeszly, smutne i pokazuje ze swiat sie nie zmienia bo ludzie sa wciaz tacy sami pelni uprzedzen i podejrzliwosci tylko nazywaja to inaczej i mowia to z usmiechem na twarzy w poczuciu ze maja jak zwykle racje, choc to sa jedynie ich domysly. Anka nie sluchaj ich badz soba, kazdy widzi w innych to kim sam jest i posadza innych o to co sam robi. Jestem zalamany bo myslalem ze mam do czynienia z innymi ludzmi, cholercia sie pomylilem. Pozdrawiam Wika bo Ty i wiele Tu osob jest naprawde super.

    • Elżbieta
     Mar 04, 2013 @ 01:50:37

     I widzisz,Kuba , sam sobie odpowiedziałeś. Do chwili w ktorej będziesz postrzegał świadomość osobowo , będzie Cię drażnić każdy wpis , który mówi , że jest Jedna energia dla wielu postów, napisanych przez różnych ludzi. Nie moim zamiarem było Kogokolwiek urazić, czy ocenić , nIe czuję się winna żadnej oceny, napisałam tylko swoje odczucie energetyczne, a to chyba mi wolno, TY nie możesz tego mi zabronić. Odnajdź siebie w serduchu, a będziesz śmiał się z każdej rozpoznanej Iluzji , którą powiela osobowe Ego.
     w MIŁOŚCIELŻBIETA

  • Kuba
   Mar 03, 2013 @ 19:55:21

   Antylanser-Ty to chyba odciąłeś pępowinę sobie od serca? Bo kurcze tak oceniać to co ktoś przeżywa nie znając go i jego sytuacji, chodzi mi Ankę2.To naprawdę ,aż mi z pięt do piwnic poszło 😉 To tak wygląda współczucie i zrozumienie, to ja już chyba nic nie czaję…..

   • Antylanser
    Mar 03, 2013 @ 21:49:03

    Otóż to Kubo mój wpis oraz twoja odpowiedź stanowi dowód jak łatwo jest sprowokować czytających tego bloga do jakiejkolwiek reakcji, w ten sam sposób anka2 wywołuje wiele różnorodnych uczuć wśród czytających, a tak na prawdę pewnie nikt z obecnych tutaj nie widział jej na oczy i łącznie z tobą nie ma bladego pojęcia kim jest ta osoba w realnym świecie. Poszukiwanie przez nią zainteresowania, współczucia i akceptacji nie jest niczym złym czy też niewłaściwym, to naturalna, jedna z wielu dróg ewolucji i wzrostu, niestety sam fakt jej wielokrotnych prowokujących wpisów tutaj świadczy o głębokiej, wewnętrznej potrzebie gruntownej zmiany jej życia.

 31. anka2
  Mar 03, 2013 @ 11:28:59

  chodzilo mi o pieklo tylko dla mnie Kimba

 32. anka2
  Mar 03, 2013 @ 11:26:05

  Gdzie jest moj wpis z czwartej rano? czemu nie zostal akceptowany?

  • marmur71
   Mar 03, 2013 @ 18:27:00

   Anka, Anka jesteś jak słowiańska kraszanka, albo bombonierka wielosmakowa i nie wiadomo co się trafi … 😉 . Dosłowność…tak to ona zabija romantyzm duszy .
   Nie wszystkie odpowiedzi musimy znać i nie ze wszystkimi się zgadzamy . Nikt nie wytyczy nam naszej prawdy , co wydaje się oczywiste po głębszym zastanowieniu morze stać się zagadką . A ile koń ma nóg ? 4 czy 8 ? Dwie prawe,dwie lewe , dwie przednie , dwie tylne…no to wychodzi 8 😉 Zależy jak na pewne sprawy patrzymy , to tak je widzimy . Nie wszystkie komplementy są zrozumiałe jak by się chciało więc szykuj jajka na święta. Kiedy koledzy z pracy składają życzenia na wielkanoc i mówią wesołego jajka , odpowiadam ja mam oba wesołe . Do święta „jajek” trochę czasu zostało ale życzę żeby były wesołe… jak to mówi pewna Siostra pozdrawiam z uśmiechem, co jest lekarstwem na wszystkie troski … 😉 .***

 33. wika
  Mar 03, 2013 @ 05:47:25

 34. anka2
  Mar 03, 2013 @ 00:47:52

  mam nadzieje ze mnie zrozumiecie. Jest zycie ktore jest nieskonczone, ale w takim razie po co jest teleportacja, bilokacja, podroze w czasie, telepatia, telekineza i tworzenie martwych przedmiotow? chyba powinno byc samo zycie bez tych zbednych(dla mnie dodatkow.)

  • Roman Miezień
   Mar 03, 2013 @ 08:14:36

   Wszystkie te rzeczy istnieją tylko dla ograniczonej świadomości, dla w pełni nie przebudzonych. TY natomiast jesteś obserwatorem tych zjawisk. Nie dotyczą one Ciebie. TY właśnie jesteś w CENTRUM ŻYCIA. JESTEŚ i nic więcej 🙂 MIŁOŚĆ i BŁOGOSTAN Hau hau hau 🙂 Roman

  • kimba70
   Mar 03, 2013 @ 09:49:36

   Dla zabawy. Odkrywaniu co ja jeszcze mogę.

  • Biały
   Mar 03, 2013 @ 11:30:51

   Może to takie urozmaicenie życia. 🙂

 35. anka2
  Mar 02, 2013 @ 23:12:50

  a o co chodzi z Witkacym? Marmur71 nie mam jaj.

 36. marmur71
  Mar 02, 2013 @ 22:41:43

  Anka,Anka posłuchaj sobie mantry, (to w pewnym sensie też jest pszynudzanka http://www.youtube.com/watch?v=ez-slRvBskU ) a tyle w niej ukojenia i miłości. … chodzi o to żeby cie zniechęcić ? Ja usłyszałem dzisiaj że jestem walnięty i co nawet jak bym był według kogoś …. nie ma to znaczenia dla mojego JA.JA trzeba mieć i do przodu .Żaby niech rechocą w szuwarach dla bociana to piękna muzyka. A będąc z pozycij bociana to ty decydujesz co ci w duszy rechoce.Oczywiście nie zachęcam do jedzenia żab , bo są ciężko strawne . Poklekocz , poklekoczi wracaj bo wiosna idzie … czas nie istnieje … czas to zmiany w koło nas , nie musimy się z nimi zgadzać i niema potrzeby z nimi walczyć … niech to płynie, przeminie … 😉

 37. anka2
  Mar 02, 2013 @ 22:39:23

  po 1. Nie jestem harcerka. po 2. bedzie Wam lepiej bez tej przynudzajacej anki2 ktora mysli ze ma problemy. po 3. tort zawsze mozecie zjesc na mojej stypie. tylko zadnych milych slow o mnie prosze

  • wika
   Mar 02, 2013 @ 22:59:00

   A Witkacego czytałaś?…albo może raczej o Witkacym…był taki sam jak Ty…to w jakiś sposób wzruszające, nie wiem czemu… 🙂

  • Kuba
   Mar 02, 2013 @ 23:26:39

   Anka2. Wiesz co to syndrom presuicydalny? Wszystko się wydaje bardziej czarne i beznadziejne, pamiętaj że złe chwile mają to do siebie że mijają, pomimo że nam wydają się wiecznością.Czytałem komenty Leili i myślę że miała rację, po tym co teraz przyczytałem. Anka2 porozmawiaj z kimś, mnie, aż zmroziło jak napisałaś o stypie…i tym torcie…Ja nie jestem w tym kurcze kompetentny, ale kurcze do pupy byłby świat bez Anki2…Ja wolę Twój urodzinowy tort, a Ty ?

  • Biały
   Mar 03, 2013 @ 11:28:55

   Problemy są po to aby je rozwiązywać.

 38. xylotet
  Mar 02, 2013 @ 22:08:06

  @anka2 ….no nie….chyba nam tego nie zrobisz….mnie osobiscie bylo by
  przykro…powaznie!….!
  …jutro tez bedzie dzien i wzejdzie SLONCE… 🙂 😉

 39. Kuba
  Mar 02, 2013 @ 21:54:25

  Hej Anka, nie bądź taka, dlaczego wmawiasz mi ,że ja myślę ,że przynudzasz? Nic z tych rzeczy, lubię z Tobą tu gadać…No i nie uciekaj.Bo bez Ciebie będzie pusto, nikt tu nie zastąpi Aneczki 2 :)Wika ma rację, zero dezerterowania 😉 Ja żałuje, że nie mam neta w telefonie,Jak Bóg Cie może nienawidzić, skoro jest miłością ? Chyba ,że sama tak to czujesz.I żaden ze mnie „Pan” tylko Kuba, dlaczego przez wyłączenie neta, chcesz się poddać? Olać neta, ważne ,że w telefonie Ci hula internet 🙂

 40. wika
  Mar 02, 2013 @ 21:33:49

  To w takim razie idę medytować, może ta pani ze zdjęcia da jakiego wolnego torta?… 😛

 41. wika
  Mar 02, 2013 @ 21:32:39

  Eee, to ja się tak nie bawię…tort nam obiecałaś, i W Ogóle, a teraz chcesz zdezerterować?…to nie po harcersku 😉 …

 42. kimba70
  Mar 02, 2013 @ 21:27:08

  Piekła nie ma.

 43. wika
  Mar 02, 2013 @ 20:15:00

  Kochani, zapraszam raz jeszcze na dzisiejszą i jutrzejszą medytację:
  http://aktywacjeimp.blogspot.com/p/medytacja-1-i-2-marca.html
  http://aktywacjeimp.blogspot.com/p/medytacja-23-lutego.html
  (jutro ciąg dalszy wsparcia dla ogrodu Krutkiej – i ogrodu Nowej Ziemi 🙂 )
  A drabinę proponuję za tydzień, w sobotę, ok? 🙂

 44. Agnieszka
  Mar 02, 2013 @ 16:01:02

  Mam dla Was coś specjalnego :).
  Fletnia Pana. – posłuchaj – relaks zapewniony.
  Posłuchaj muzyki na tym instrumencie -świetnie relaksuje i uspokaja.

  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/03/fletnia-pana-posuchaj-relaks-zapewniony.html

 45. Hallo
  Mar 02, 2013 @ 14:36:19

  • Hallo
   Mar 03, 2013 @ 11:41:44

   dla mnie jednak – nie ta MUZYKA….. jest za niska 😦 – drażni mnie
   a ŚPIEW DELFINÓW …………… jest Moją MUZYKĄ…. płynę…..rozpływam się…..jestem Światłem……
   niech każdy szuka „swojej” przy której jesteś bezpieczny, kochany……….jesteś Tu i Tam…… jestes Jednym……jestes kropelka i jestes Oceanem……………. jesteś Iskierka i jestes Wszechświatem….. znajdz TYLKO SWOJĄ WIBRACJĘ a m u z y k a jest kopalnia dżwieków….. tylko nie stój… idż… szukaj…. odkrywaj……. przepuszczaj przez Siebie i obserwuj….. REZONUJESZ ?- to twoja Prawda………..kiedy płyniesz…… prawda też zmienia się….odpuszczaj sobie co ci juz nie pasuje…. i czy to ludzie czy doświadczenia….. nieważne … niech „łuski” spadają 😉 …. zrób miejsce na Nowa Prawdę i doświadczaj JĄ póki trwa….. a potem znowu płyń….. płyń…. wszak jestes „ŻEGLARZEM”
   pozdrawiam razem z delfinami h.

 46. wika
  Mar 02, 2013 @ 13:42:10

  • wika
   Mar 02, 2013 @ 13:46:36

   Wszystkie medytacje są w archiwum – pasek po prawej; w zakładkach są tylko aktualne, żeby były na wierzchu łatwo widoczne. Możemy zrobić co tylko chcecie, ale jak pytam co chcecie, to prawie zero odzewu… 😛 no chyba, że to jak z moim tatą, który zje wszystko, co mu ugotuję, i jeszcze dziękuje i się uśmiecha za każdym razem 😀

   • Biały
    Mar 02, 2013 @ 19:07:49

    Ja pragnę być szcześliwy w życiu, bez wewnętrznego zwątpienia w to kim jest, bez wiecznego użalania się. Chciałbym znaleźć swój sens życia, który pomógłby mi zyskać moją własną siłę, nim skończy mi się czas…

    • zdzich
     Mar 02, 2013 @ 19:27:15

     Zmień tryb przyszły zdarzeń chcianych, na teraźniejszy, no i masz 🙂 …..a resztę do stosowania, to chyba wiesz 🙂

  • Agrafa
   Mar 02, 2013 @ 16:31:31

   Dzięki Wika, złapałam!!!
   Ja podtrzymuję propozycję zrobienia medytacji drabina. Podczas medytacji, z koleżanką Zofią z Grecji, rzucałyśmy kule miłości, i tam gdzie zostały przyjęte to pięknie działają, np. w urzędach ZUS, i innych organizacjach…. Nie mogłyśmy tylko wrzucić do sejmu i ,,głów” Państwa Polski i Grecji. A może wspólnie utworzymy większe kule i więcej, i wtedy przenikniemy mur.
   Co Wy na to? Z szacunkiem Grażyna

 47. Agrafa
  Mar 02, 2013 @ 13:39:50

  Kochani, trochę nie na temat;
  bardzo podobała mi się medytacja drabiny i rzucanie ,,kulami miłości”. Te kule po prostu działają. Ale teraz nie mogę znaleźć do niej linku. Proszę, pomóżcie mi.
  Wiem, że macie dobrą pamięć. A może wspólnie powtórzymy tę medytację i powrzucamy kule tam, gdzie ich najbardziej potrzebują. W wielości jest siła.
  Pozdrawiam i przytulam Wszystkich
  Grażyna

 48. anka2
  Mar 02, 2013 @ 13:39:43

  No i widzisz Panie Jakubie. Ja jestem rozkapryszona i wyolbrzymiam problemy, których nie mam. Pan to jest potrzebny. I Wy też oczywiscie.

 49. anka2
  Mar 02, 2013 @ 13:35:17

  Do Kuba. Nie to że nie lubie urodzin tylko w tym dniu ludzie niepotrzebnie sie mną interesuja. A dzisiejszy tekst jest chyba o mnie(ale nie to że sie chwale tylko z powodu tego co pisze)

 50. kimba70
  Mar 02, 2013 @ 06:58:40

  Rewelka no nie. Co tam siostra słychać humorek dopisuje bo mnie tak.

  http://www.paranormalne.pl/topic/401-kregi-zbozowe-piktogramy/page__st__190
  tralalala

  • wika
   Mar 02, 2013 @ 14:00:40

   Tralala…la 😀 Idę na spacerek, brat, na słoneczko, heeej! la la…la 😀
   Do mnie najbardziej ten energetyzujący mrugał – ‚siła życiowa’ go nazwali 🙂
   Dzięki, Aneczko, za link do tych obrazków :D:***

  • kimba70
   Mar 02, 2013 @ 19:20:26

   No hej a przepraszam do kręgu zbożowego będzie pasowało to http://love2ascend.files.wordpress.com/2012/10/unity.jpg ,pewnie jakby poszukać w tych kręgach to znalazłby tam wszystkie symbole , no ciekawe kiedy stwierdzą że jeśtesmy gotowi na kontakt.

   • kimba70
    Mar 02, 2013 @ 21:28:12


    pomału przygotowują ludzkość.

   • blueray21
    Mar 02, 2013 @ 21:35:04

    Witajcie,

    Nie wiem, czy te obrazy mają jakikolwiek związek z kręgami zbożowymi.
    Arkturianie zapodali to jako narzędzia do osiągania wyższych stanów świadomości.
    Całość przetłumaczyłem i wstawiłem u siebie na blogu.
    Są tam opisane znaczenia tych obrazów i intencje medytacyjne (afirmacje).
    Artyście należą się podziękowania, bo to są naprawdę złożone obrazy, musiało to zająć sporo czasu. Wprawdzie to kryptoreklama, ale jest te 27 obrazów opisane na moim blogu, może Krystal mi to daruje.

    http://2012allabout.blogspot.com/2013/03/techniki-arkturianska-geometria.html

    • zdzich
     Mar 02, 2013 @ 22:26:13

     Wczułem się w obraz ….Arcturus…. znalazłem się w gronie istot nie cielesnych…. ale najlepsze było uczucie jak by zmieszania, zaskoczenia z ich strony 🙂 ….. i „mysl” we mnie…… już się połączył 🙂

    • wika
     Mar 02, 2013 @ 22:56:29

     Anka2 już Cię wczoraj zareklamowała, dlatego widzieliśmy te obrazy, dzięki! 😀 Poza tym czemu nie miałbyś się reklamować? 😉 ja to robię raz na jakiś czas, przecież to wszystko po to właśnie tłumaczymy, żeby ludzie czytali, nie reklamujemy półbutów całorocznych ani gumy chlorofilowo-mietowo-pomarańczowej firmy Brox i Synowie 😛 Pozdrawiam Cię, niebieski bracie! 😀 ❤

    • wika
     Mar 02, 2013 @ 23:07:51

     Zdzichu, to pozdrów ich od nas 😀 tylko się nie połącz na stałe, bo wiesz, Ty to nam obiecałeś ogórkową z okazji oficjalnego lądowania braci Arkturian koło miśka pod Ślężą… 😉

    • kimba70
     Mar 03, 2013 @ 08:39:11

     Ok przynajmniej z pomocą symboli można rozpoznać co w tych kręgach jest przekazane, teraz tak. Pewnie ich symbolika ma wszechstronne zastosowanie i indywidualne i cywilizacyjne, duchowe i techniczne. Uniwersalne pismo wszechświata.

    • zdzich
     Mar 03, 2013 @ 10:55:46

     Spoko 🙂 zostaję tu, coraz bardziej podoba mi się, poharcować można 🙂 wibracje wzrastają, jest coraz łatwiej

    • wika
     Mar 03, 2013 @ 20:20:45

     A no to fajowo! :D:*****

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: