Każda wasza myśl, słowo i działanie niosą ze sobą magię waszych twórczych możliwości

.

.
Wiadomość od Hilariona 6 – 13 styczeń 2013

Umiłowani,

kiedy pierwsze dni nowej Ery Światła otwierają się przed wami, skoncentrujcie się mocno na swoim wnętrzu i utrzymujcie się zdecydowanie na drodze, która jest przed wami wiedząc, że zmiany nadal mają miejsce w waszych ciałach i w całym otaczającym was świecie.  Nowe promienie słońca otwierają długo uśpione kody w waszym wnętrzu i rozwija się proces odnowy systemu waszych pięciu ciał.

W tych czasach jest ważne, abyście byli wytrwali na waszej drodze.  Zarządzajcie swoją mocą utrzymując i promieniując coraz więcej Światła w waszych aurach w trakcie kontynuowania tej transformacji.  Wysyłajcie wiązki białego Światła do rządu w waszym kraju i systemów sądownictwa, edukacji, finansów, teraz, kiedy one przechodzą przez okres rekalibracji.

Kroczycie ścieżką pionierów i z każdym nowym krokiem integrujecie w sobie siły sprzeciwiające się i używacie je, by tworzyć świadomie piękno w waszym wnętrzu i otoczeniu, doświadczając co to znaczy być twórcą, być SOBĄ jako dynamiczna żywa moc oczekująca, aby być wyrażona.  Energia wewnątrz płynie przez wasze serca, wasze ośrodki czakr z waszego wiecznego ducha i wdychacie ją, świętując życie w ciele fizycznym tu na Ziemi podczas przechodzenia na następny poziom waszego indywidualnego i zbiorowego potencjału.

Każda wasza myśl, słowo i działanie w codziennej historii waszego życia niosą ze sobą magię waszych twórczych możliwości.  Używajcie przymiotów mądrości i rozeznania w miarę, jak splatacie wątki prawdy tworząc równowagę, porządek, całość i realizację we wszystkim tym co robicie.  Wybierajcie mądrze to co tworzycie, gdyż przejawia się to nie tylko na widzialnym poziomie, lecz we wszystkich wymiarach życia. 

Zakańczacie wielką transformację w waszym życiu i jesteście gotowi, aby osiągnąć prawdziwy cel, jednocząc w sobie energie męskie i żeńskie w sposób całkowicie zrównoważony.  Jesteście w pełni zarówno ludzcy i jak i boscy i doświadczacie pokoju i dobrego samopoczucia w miarę, jak czujecie się bardziej komfortowo w tym poznaniu.  Nowy początek przychodzi wtedy, gdy odważnie postępujecie do przodu. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy z wami.

Do następnego tygodnia…

JESTEM Hilarion

©2013 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

http://www.therainbowscribe.com/hilarion2013.htm

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: