Nowy Czas jest Pionowy a nie Linearny

.
Najdrożsi Czytelnicy, po świętach warunkowo otworzyłam komentowanie (które jest przeznaczone na wspólne wspieranie się i konstruktywne, pozytywne myśli) i dziś postanowiłam zamknąć je na dłuższy czas.  Czuję, że moja misja Światła w takiej formie, dla polskiej i angielskojęzycznej populacji, dobiega końca.  Wiem, że nadchodzi inna, może trochę z dala od komputera 🙂  Także wyłaniają się działalności osobistej natury, które wymagają mojej dużej uwagi.  Blog zostawiam otwarty i od czasu do czasu mogą być na nim nowe wpisy.  Zachęcam chętnych do subskrybowania.  W ten sposób będziecie otrzymywać powiadomienia w momencie opublikowania nowego materiału.  Wasz adres mailowy będzie bezpieczny.
  .
Przekaz genialnej WJ  DL Zety przetłumaczyłam dla Was, gdyż widziałam w nim  wartość.  Myślę, że wciąż potrzebne są materiały na temat nowych koncepcji czasu w 5W, a także linii czasowych/światów równoległych, które nie są jeszcze w naszych umysłach/sercach w pełni zasymilowane.
.
Podczas prowadzenia tego blogu przez ostatnie 2 lata i 8 miesięcy, opublikowania 803 postów i prześledzenia 19.126 komentarzy wiele się nauczyłam, wiele wzrosłam i zyskałam cudownych przyjaciół.  I za to jestem niezmiernie wdzięczna.  Dziękuję kochanej Wice, Ludmile, innym tłumaczom i Wam wszystkim za współpracę i życzę wszystkim jak najszybszego osobistego Wzniesienia.  Utrzymujcie dobre samopoczucie i wysokie wibracje – to jest niezawodne rozwiązanie na wszelkie rozterki i problemy i ‚autostrada’ do preferowanych linii czasowych.
.
Zawsze z Miłością    Krystal
__________________________________________
.
...
DL Zeta, 3 styczeń 2013
.
Stoimy teraz wewnątrz nowego czasu.  Nasze przybycie w to miejsce może być prześledzone przez ostatnie dziesięciolecia, kiedy wzrastały nasze zdolności do przyswajania Światła.  Wysoko-wibracyjne częstotliwości zalewające Ziemię w ciągu ostatnich 25 lat powoli podniosły częstotliwości jakie nasze fizyczne ciała mogły przyswoić.
.
Uaktualnienia częstotliwości pozwalają nam na ruch do Nowego Czasu
.
Uaktualnienia częstotliwości dla fizycznego systemu pozwalają na oczyszczanie na poziomie emocjonalnym, psychicznym i duchowym.  Przy każdej aktualizacji częstotliwości przeszłość pojawia się przed nami, abyśmy mogli zobaczyć ją w kontekście naszej nowo-rozszerzonej świadomości.  Przy każdej aktualizacji  częstotliwości zrzucamy zasłony, wchodzimy na nowe poziomy widzenia i uaktywniamy nowe możliwości.  Utrzymujemy te potencjały od początku naszej podróży i tylko je uaktywnialiśmy, gdy nasza dominująca świadomość była gotowa, aby wejść w nowy etap naszej duchowej misji.
.
Duchowy wzrost jest oparty na częstotliwości wibracyjnej, a nie na czasie linearnym 
Chociaż ten ruch miał miejsce przez lata, progresja do Nowego Czasu jest pionowa, a nie linearna.  Czas jest ludzką konstrukcją, który pomaga nam dzielić doświadczenia na kawałki dla łatwego przetwarzania i przyswajania.  Linearny czas jest niekiedy błędnie stosowany do przewidywania duchowych wizji w naszej fizycznej rzeczywistości.  Ruch do nowych poziomów naszego duchowego celu jest oparty na wibracyjnej częstotliwości, a nie czasie.  Ten nowy pasaż, w który wkroczyliśmy polega na podniesieniu naszej wibracyjnej częstotliwości, aby wejść na linie czasowe, gdzie istnieją duchowo przysposobione rzeczywistości.  Gdy podnosimy nasze wibracje, stajemy się osobami, które są w stanie egzystować wzdłuż tych nowych linii czasowych.  Gdy nasze częstotliwości wibracyjne się wznoszą, to my też.
.
Czas linearny versus czas pionowy
.
Czas linearny jest ciągłym ruchem wzdłuż tej samej linii czasowej przez pewien okres.  Nie możemy zmienić istniejącej linii czasowej, więc można oczekiwać, że nawigowanie doświadczeń w liniowy raczej niż pionowy sposób utrzymuje nas w wibracyjnym kontinuum wzdłuż tej samej linii czasowej.  Zmiana jest kwestią przeniesienia się do nowej linii czasowej.  Kiedy podnosimy naszą częstotliwość, nowe linie czasowe do jakich mamy dostęp odzwierciedlają nasze duchowe przeznaczenie.

Pionowy „czas” jest napakowany w doświadczenia, które posiadają moc przetransformowania nas, pozwalając nam wzrastać duchowo.  Tydzień czasu pionowego może wydawać się jak pięć lat czasu linearnego.  Jedna chwila trwająca przez mrugnięcie oka może przynieść w naszym życiu zmianę kwantową.  Ogólnie mówiąc, te momenty są często poprzedzane seriami innych momentów zawierających intencje i wysiłki, które prowadzą nas do egzystencji w stanie czasu pionowego.

Pionowy czas jest momentem lub sukcesją momentów, gdzie przechodzimy przez doświadczenia, które pozwalają naszemu duchowi wzrastać w zrozumieniu i rozeznaniu.  To nowe rozumienie zmienia naszą wibracyjną częstotliwość i unosi nas do nowych linii czasowych.  W miarę jak wzrastamy w ten sposób, poszerzamy naszą świadomość, wkraczamy na nowe poziomy naszej duchowej misji, aktywujemy nowe poziomy miłości i współczucia i jesteśmy zdolni lepiej tworzyć nową rzeczywistość, która podnosi na duchu i inspiruje nas i innych.

Linearne i pionowe linie czasowe

Jakiekolwiek linie czasowe obecnie doświadczamy pozostaną one niezmienione, gdy będziemy kontynuować wzdłuż tej samej płaszczyzny energetycznej.  Nawet jeśli jesteśmy w nowym czasie, gdzie  potencjały 5W są łatwiej dostępne, możemy nadal doświadczać rzeczywistości 3W, jeśli tak zdecydujemy.   Pozostawanie na linii czasowej trzeciego wymiaru w jakimkolwiek okresie czasu będzie coraz bardziej niewygodne, gdyż „nagrody” dla takiej formy istnienia są wycofywane.

Przenoszenie się do 5W linii czasowych

Dla wielu osób przemieszczanie się na linie czasowe o wysokich wibracjach jest kwestią przeegzaminowania środków, za pomocą których tworzą rzeczywistość i uświadamiania sobie jeszcze istniejących starych szablonów.  Jeśli tworzysz doświadczenia życiowe z poprzednich szablonów – konsultując przeszłość co jest możliwe w przyszłości – teraz jest czas, aby z nich zrezygnować.  Jeśli jesteś sfrustrowany, że duchowe wizje zawiodły cię w manifestowaniu lub zamanifestowały coś innego niż oczekiwałeś, nie pozwól, aby to zrzuciło cię z toru lub cię zniechęciło. Twoje wizje zawsze są pod ręką, prowadząc cię.  Co może wcześniej było źle zrozumiane, to jak powinniśmy wejść w te wizje i je doświadczać.

 Infuzje Światła przebudzają nas do aspektów, które znają odpowiedzi

Jesteśmy w stanie świadomie podnosić nasze wibracje poprzez uzdrawianie naszych emocjonalnych, fizycznych i duchowych ciał.  Uzdrawiamy się, gdy pozwalamy, aby większe infuzje światła oświetliły i rozszerzyły naszą świadomość, zatem przekształcając nasze istnienie.  Infuzje światła przebudzają nas do miejsc w świadomości, gdzie rezydują odpowiedzi na nasze obecne kwestie.  Mamy już w nas odpowiedzi na wszelkie pytania lub problemy, które mogą się pojawić.  Kiedy rozważamy sytuację, pytanie lub problem z rozszerzonej perspektywy, jesteśmy kierowani do aspektu naszej istoty, który posiada najwyższą i najlepszą dla nas odpowiedź. W ten właśnie sposób nawigujemy i odkrywamy rzeczywistość w nowym czasie.

.
http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2013/01/new-time-is-vertical-not-linear.html

Przetłumaczyła Krystal

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. wika55maitri
  Sty 09, 2013 @ 23:43:05

  Krystal, pieseczki cudowne 😀 ciekawe kiedy nauczymy się je głaskać przez internet?… 😛 bo kiedyś na pewno! 😀

 2. wika55maitri
  Sty 09, 2013 @ 23:41:23

  Kochani, jest nowy przekaz na blogu Jezusa, miłej lektury 🙂
  http://jeszua.blogspot.com/2013/01/maria-magdalena-przebudzenie-waszych.html

 3. Łukasz
  Sty 09, 2013 @ 21:20:12

  Witam i pozdrawiam:)
  A tu fajnie opisane jest o wielkim rozczarowaniu czy kosmiczny impuls do działania?
  http://projektinfinitus.pl/rok-2012/21-grudnia-2012-wielkie-rozczarowanie-czy-kosmiczny-impuls-do-dzialania-cz1
  buziaki trzymajie sie swiatła 😛 ❤

 4. Jerzy Karma
  Sty 09, 2013 @ 11:40:44

  Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do artykułu – przesłania, to omówiłem i skomentowałem go na http://www.boga.fora.pl/channelingi-i-nauczania,58/dl-zeta-o-czasie-pionowym,406.html#1912
  Zapraszam tylko wnikliwe i krytyczne umysły 🙂
  Jeśli się Ci podoba powyższy artykuł i pobudza Cię do rozwoju, to mój komentarz nie jest dla Ciebie potrzebny.
  Nr komentarza to JJW111000814

  • Mariusz
   Sty 09, 2013 @ 15:07:10

   Czas, który Pan poświęcił na babranie się w słowach i terminach (życie w Umyśle), lepiej poświęcić na kontemplację pięknie właśnie zachodzącego naszego kochanego Słoneczka…

   To jest dopiero 5D, a nie „słowa, słowa, słowa”…

  • Fred.
   Sty 09, 2013 @ 20:00:58

   Zapoznałem się z Twoimi argumentami co do przekazu. Widzę to bardzo podobnie i gratuluję wnikliwości. Podział na linie czasowe pionowe i poziome to mógłby być dopiero początek, a wymyślenie innych kierunków to żaden problem. Doprowadzenie do poczucia bezsilności w kolejnych liniach czasowych aż nadto przypomina labirynt cierpienia bez końca. Czyżby o to chodziło w przekazie? Po co
   miałbym rozwijać swoją świadomość? Jedyne co przychodzi mi do głowy to, że przekaz jest stymulatorem negatywnym.To też jakiś sposób na popychanie uczniów do pracy. Innym wytłumaczeniem może być „węzeł” czasowy, w którym mieszają
   się przekazy z niższych światów.Tak czy inaczej przekaz porusza komórki mózgowe do myślenia.
   Mnie interesuje od dawna możliwość wpływania na własną rzeczywistość poprzez pracę ze świadomością. Pomimo, że nie widzę w przekazie nic dla siebie to ufam w istnienie niedostrzegalnego, na razie, impulsu.Korzystanie z obfitości wydaje się naturalnym przywilejem każdej istoty, więc chcę to czynić po swojemu.Dostrzegam zmiany w otaczającym mnie świecie i mogę to przypisać swojej zmianie. Jednak mam potrzebę odmiany siebie z potrzebującego na posiadającego. Blokady 3D nie mogą dłużej działać, więc zmiany powinny być odczuwalne wszystkimi zmysłami.
   Odcięcie się od ograniczającego wpływu przeszłego powinno natychmiast realizować zamierzenie.W dodatku powinienem odczuć zmianę intensywności emocji z ograniczających na dopuszczające.Tak to widzę. Czy może mi ktoś podsunąć swój sposób rozumowania?

   • Dorota
    Sty 09, 2013 @ 21:47:27

    Poziome postrzeganie rzeczywistości już przerobiliśmy i nic ciekawego już nie może być zaoferowane przez taką rzeczywistość jaką znamy. Jedynie przejście naszej świadomości „w górę” może sprawić, że znajdziemy dalszą drogę prowadzącą nas naprzód i oferującą interesujące „zajęcia”.
    Trudno powiedzieć jak praktycznie jako ludzkość wejdziemy w tą lepszą „linię przygód”, bo że znów będzie to linia czasowa wydaje mi się być nieuniknionym. Nie ma chyba takiej możliwości, że z tej rzeczywistości, z której większość z nas wychodzi od razu przeszlibyśmy do natychmiastowej materializacji czegokolwiek. No, chyba że….. Najpierw musimy potrafić współpracować ze sobą nawzajem jak bliźni z bliźnim, a później to już poleci „na górkę” tak szybko jak z górki 😉
    Dla mnie najistotniejszy z tego przekazu jest ostatni fragment:
    „Jesteśmy w stanie świadomie podnosić nasze wibracje poprzez uzdrawianie naszych emocjonalnych, fizycznych i duchowych ciał. Uzdrawiamy się, gdy pozwalamy, aby większe infuzje światła oświetliły i rozszerzyły naszą świadomość, zatem przekształcając nasze istnienie. Infuzje światła przebudzają nas do miejsc w świadomości, gdzie rezydują odpowiedzi na nasze obecne kwestie. Mamy już w nas odpowiedzi na wszelkie pytania lub problemy, które mogą się pojawić. Kiedy rozważamy sytuację, pytanie lub problem z rozszerzonej perspektywy, jesteśmy kierowani do aspektu naszej istoty, który posiada najwyższą i najlepszą dla nas odpowiedź. W ten właśnie sposób nawigujemy i odkrywamy rzeczywistość w nowym czasie.”
    Wynika z tego, że już możemy swobodnie przemieszczać się w te obszary światła, które nie były dotychczas dla nas dostępne, bo nie zdawaliśmy sobie sprawy, że one w ogóle istnieją. Te „nowe” rodzaje energii potrafią uleczyć nasze ciało, umysł i duszę. Fajna sprawa to jest tak na początek 🙂 ❤

  • zdzich
   Sty 09, 2013 @ 21:52:16

   Ja już dawno przestałem przywiązywać wagę do przekazów, (choć je czytam) idę własna droga wzniesienia, przestałem zaprzątać się liniami czasowymi, impulsami, merkanami, czy innymi rzeczami, skupiam się na sercu
   Pozdrawiam 🙂

 5. Milosc.
  Sty 08, 2013 @ 23:33:11

  Sama prawda.
  Pozdrawiam. 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: