2013 będzie rokiem wielkich osiągnięć

.

.

Mamy nadzieję, że każda osoba, która jest świadoma znaczenia 12.12.12  przygotowuje się do wprowadzenia nowej energii.  To wpłynie do pewnego stopnia na każdego i tak, ale będzie o wiele lepiej, jeśli podejmiecie kroki, aby uczestniczyć w tym świadomie.  To co będziecie robić, to nie tylko pomoc dla własnego Wzniesienia, ale uziemienie energii dla korzyści innych, w tym Matki Ziemi.  Poprzez świadomość i skupianie się na energiach, powinniście czuć rezultat ich wpływania do waszych ciał.  Uczucie zawrotu głowy jest normalne, ale też uczucie intensywnej ciszy i spokoju.  Cieszcie się tym i wiedzcie, że zostaliście podniesieni do nowego poziomu świadomości, która powinna już z wami pozostać.

Inni wokół was wyczują wasze nowe energie i zauważycie też, że małe dzieci często będą w stanie widzieć Światło w waszej aurze.  Odkryjecie również, że nowy poziom spokoju pozwoli wam mieć pełną kontrolę nad waszymi emocjami.  Szanse na zaangażowanie się w negatywne emocje będą bardzo odległe i w rzeczywistości będziecie czynnikiem ich transmutacji przez samą swoją obecność.  Aż do czasu, gdy przyzwyczaicie się do tych wyższych energii, możecie okazywać nieodpartą chęć wyrażania ich obejmując ludzi.  Kiedy czujecie miłość dla swojej rodziny dusz, jest to naturalne, że chcecie podzielić się nią z nimi.

Na razie jesteście wśród dusz na różnych poziomach, ale wyobraźcie sobie, jakie to wspaniałe uczucie, gdy będziecie tylko z podobnymi wam osobami.  Kiedy będziecie całkowicie uwolnieni z dwoistości, Prawo Przyciągania zagwarantuje, że tak będzie i życie stanie się relaksującym i radosnym doświadczeniem.  Gdy Wzniesienie będzie miało miejsce, różne zmiany będą przyspieszone, gdyż ci, którzy się im przeciwstawiają, nie będą już na waszym poziomie.  Jak wiecie, to był najtrudniejszy rok dla wszystkich zaangażowanych w forsowaniu zmian do przodu.  Ciemny kabał miał się wycofać ze sceny i pozwolić Wzniesieniu postępować bez przeszkód.  Zamiast tego, wielokrotnie odmawiali współpracy i spróbowali jeszcze jednego ostatniego wysiłku, aby zniszczyć dotychczasowe postępy.  Teraz ich interferencja jest tylko uciążliwością i oni wiedzą, że już wkrótce ich dni zostaną zakończone na Ziemi.

My z Galaktycznej Federacji zawsze rozważaliśmy każdą opcję przy rozpatrywaniu Wzniesienia.  Więc miejcie pewność, że mimo, że nie byliśmy w stanie zaprezentować wam wielu osiągnięć do tej pory, konieczne prace zostały wykonane tak, że zaraz po Wzniesieniu sprawy ruszą do przodu w szybkim tempie.  Tym razem wszystko może być otwarcie przeprowadzane i możemy zapewnić, aby media były otwarte i mogły swobodnie ogłaszać prawdę.  Nie trzeba dodawać, że wiele będzie się dziać na wszystkich frontach na całym świecie, a my możemy szybko wyeliminować wszelkie pozostałe zanieczyszczenia na niebie, w morzach i na lądach.  W rzeczywistości trzymaliśmy to pod kontrolą przez długi czas, ale wolno nam było tylko tyle z przyczyn karmicznych.  Wkrótce nie będziemy już  niepełnosprawni, ale wolni do pracy z wami i innymi Istotami z poza planety.

Zmiany, których bardzo niedługo doświadczycie, usuną pozostałości jakichkolwiek połączeń do starych wibracji i starego paradygmatu. Wiele koniecznych zmian musi być długoterminowe z powodu nakładu pracy.  Jednak podstawy dla zmniejszenia ubóstwa, bezdomności i innych potrzeb otrzymają naszą natychmiastową uwagę. W przeszłości mogliście mieć życie z wieloma niezaspokojonymi potrzebami, gdy ciemni celowo uniemożliwiali wam udział w obfitości i bogactwie świata przez bardzo długi czas.  Nowy cykl zobaczy zupełnie nowe podejście do życia, gdzie wszystko będzie współdzielone i nie będzie chciwości, korupcji lub systemów, przez które ludzie mogą bogacić się cudzym kosztem.

Nastąpi sprawiedliwość i uczciwość we wszystkich transakcjach i usługi będą za uzasadnioną cenę.  Prawda często była rzadkością, ale w Nowej Erze to będzie normalne, gdyż będzie oczywiste, jeśli ktoś nie będzie całkowicie szczery.  Jak widzicie, będzie przyjemnością spotykać się z ludźmi, wiedząc, że są oni wiarygodni, a także ze Światła tak jak wy.  2013 będzie rokiem wielkich osiągnięć, gdyż oczywiście wszystko, co jest zaplanowane będzie posuwać się do przodu bez żadnych problemów.  Będziecie nadal rozwijać się chociaż w wolniejszym tempie i będziecie doświadczać dalszego wzrostu świadomości. Nadświadomość, która zabierze was do zupełnie innego poziomu, jest waszym celem.  Będziecie mieć dość wiele rzeczy do przyzwyczajenia się w bardzo krótkim czasie, więc nie myślcie teraz o odległej przyszłości.

My wraz z wieloma innymi cywilizacjami z uwagą obserwujemy was i waszą Ziemię, zarówno z naukowego jak i osobistego punktu widzenia.  Każdy z was jest wyjątkowy i wybrany na doświadczenie Wzniesienia.  Na przykład wielu pracowników Światła było potrzebnych, aby ustalić strukturę umożliwiającą Światłu do przejęcia świata i pokonania ciemnych.  W tym byliście wspaniali i udowodniliście, że nasza wiara w was nie była źle umiejscowiona i pamiętajcie, że cały czas była to wasza wolna wola.  Pomogliśmy wam tak jak i inne Istoty, ale w ostatecznym rozrachunku możecie wziąć zasługi za to wszystko co osiągnęliście.  Z czasem będziecie mogli dowiedzieć się więcej o życiu w dwoistości i o waszych wielu życiowych doświadczeniach wszelkich skrajności, o jakich tylko można pomyśleć.  Wkrótce pozostawicie to wszystko za sobą i nikt nie będzie rozliczać was za poprzednie niedyskrecje.  Karmicznie mówiąc, wszystko będzie spłacone i dla wznoszących się nic nie zostanie przeniesione po tym jak ten cykl się zakończy.

Moi drodzy, po prostu pozwólcie na przepływ spraw i bądźcie tego częścią i wiedzcie, że się wzniesiecie i wtedy możecie pozostawić wszelkie obawy i wątpliwości za sobą.  Każdy otrzyma zgodnie z jego potrzebami i wszyscy będą traktowani ze czcią i poszanowaniem ich suwerenności.  Macie teraz wszelkie powody na podekscytowanie, gdyż tylko pozostały dni.  Długie oczekiwanie dobiega końca i wielkie wydarzenia wkrótce się rozpoczną, których jesteście już świadomi.  Wiemy, że niektórzy z was jeszcze martwią się o los rodziny lub przyjaciół, ale pozwólcie nam ponownie potwierdzić, że każda dusza znajdzie się dokładnie tam, gdzie ma być, według umów zawartych przed tym życiem.  Również pamiętajcie, że nigdy nie może być całkowitego oddzielenia, jeśli istnieje związek miłości między wami.

Jestem SaLuSa z Syriusza i daję moją miłość dla was wszystkich, pięknych dusz.

Dziękuję SaLuSa.

Mike Quinsey, 10 grudzień 2012

Strona: Tree of the Golden Light

Przetłumaczyła Krystal

40 Komentarzy (+add yours?)

 1. marmur71
  Gru 15, 2012 @ 18:05:09

  Anielskie przesłanie

  „Delikatnie i z największą czułością traktuj siebie teraz, w okresie potężnej transformacji. Traktujcie siebie tak jak obchodzilibyście się z najcenniejszym skarbem gdyż tak naprawdę wszyscy jesteście dla Boga najcenniejszymi klejnotami w Jego sercu i Jego koronie. Bądźcie wobec siebie mili i wyrozumiali, szanujcie siebie i doceniajcie własną wartość. Gdy zaniżacie swą wartość zaniżacie wartość Boga. Gdy nie szanujecie innych ludzi i wszystkich żywych istot i nie doceniacie ich wtedy nie szanujecie i nie doceniacie Boga, gdyż Bóg przejawia się we wszystkim. Zapamiętajcie tę prawdę i noście ją w swoich sercach.”

  Pozdrawiam WIECZNIE MŁODYCH.

  • wika
   Gru 15, 2012 @ 19:23:46

   Dzięki! 😀
   To jeszcze to:
   „Wyobraź sobie, że stoisz w sali luster. W każdym kierunku istnieje nieskończona ilość ‚ciebie’. Teraz wyobraź sobie, że każde odbicie ma swoje własne myśli, uczucia i zbiór doświadczeń, które dostarcza tam, gdzie TY stoisz w tej chwili. Z tym nieograniczonym potencjałem, dlaczego miał(a)byś ograniczać się do tylko jednej rzeczywistości. Wszystkie one są dla Ciebie dostępne……po prostu poproś. ~ Stwórca”

 2. telierus
  Gru 15, 2012 @ 18:03:40

  Moje ciało ma 22 lata. A JA chyba jestem starą duszą, bo mam numerologiczną 11. Zauważyłem jakby wszyskie myślokształty które wysłałem TAM spełniały się. Jest to przerażające i wspaniałe nawet. TERAZ jakby umysł panował nad materią i wydarzeniami, jakby konstruował to co ma się wydarzyć

 3. adam
  Gru 15, 2012 @ 18:01:05

  Czy wzniesienie rozpocznie się 21.12.2012

  • kimba70
   Gru 15, 2012 @ 20:51:34

   Z tego co mi wiadomo jeśteśmy w trakcie zaczeło sie 1996-8 , przechodzimy przez kolejne etapy a koniec . A czy koniec naszego doskonalenia nastąpi?

 4. Eryk
  Gru 15, 2012 @ 15:52:45

  o marmur71 podsumował to najlepiej 😉 Tutaj Wszyscy są młodzi 😉

  • Ormad
   Gru 15, 2012 @ 16:58:38

   Młodzi tak już mają, że nawet w Świętego Mikołaja wierzą 😀

   Pewnie temu prezenty dostają 😉

   A tak poza tym: Jesteśmy wieczni, więc i młodzi. 😀
   Ale dowody osobiste niektórych mają ponad pół wieku 😉

 5. Eryk
  Gru 15, 2012 @ 15:50:43

  Świadomy czyjemy czujemy 😉 ja mam 22 lata moje ciało wibruje gdy jest w spoczynku serce bije jak młot i drżenie mięśni chwilami 😉 pozdrawiam 😉

 6. kimba70
  Gru 15, 2012 @ 14:47:36

  A mnie dzisiaj w nocy uderzyła wielka kula światła, całe ciało podskoczyło do góry. Do czego to porównać: jakbym na chwilę dotknoł przewodów wysokiego napięcia na trakcji kolejowej. Przypomina mi to opis Dajamantiego.

 7. Hallo
  Gru 15, 2012 @ 14:21:19

  Codziennie „ktoś” przybywa – Krystal przyciąga jak magnes „Poszukujących”
  Pozwolę sobie na przypomnienie nauk Dajamantiego – dla Nas Wszystkich.
  Dzisiaj:” Budowa i Funkcje Wszechświata”
  – nigdy za dużo wiedzy……….

  pozdrawiam H. 🙂
  Uśmiechajmy się – najpierw do Siebie – a potem na odpowiedz Wszechświata .

 8. Ormad
  Gru 15, 2012 @ 13:08:04

  Cześć Nawiedzeni 😀
  Choć w zasadzie ten mój wpis to nie do Was.
  Bo Wy i tak już nadmiernie nawiedzeni 😉

  Ja w zasadzie piszę to do takich jak ja – do tych, co w takich wpisach jak np. z Syriusza, czy tez w wpisach nawiedzonych typu Krystal widzą albo zabawę, albo cyrk, albo wariactwo 😀

  Dlatego, że to wszystko jest tego rodzaju, że po prostu niewiarygodne!
  W to typowo ziemski realista nie może i nie jest w stanie uwierzyć.
  Bo zresztą realiści nie uznają wiary 😀
  Poza wiarą w swój realizm.

  Jednak – o ja cie – dzieją się w moim życiu pewne przesłanki…
  A ja mimo woli zestawiając te zabawne teksty z nimi… patrzę: a tu coś chyba jest na rzeczy… łoł…!!!… No i … mam szok…

  To dopiero…
  Skąd np. jakiś niby SaLuSa – w którego przecież istnienie nie da się normalnie wierzyć – może wiedzieć co się dzieje w moim życiu?
  Przecież takiego czegoś nie da się wymyślić!!!

  O ja cie… Wychodzi na to, że kosmici do nas naprawdę gadają… w tych przekazach…
  Hmmm… w zasadzie od pewnego czasu już zaczynałem myśleć o niektórych zjawiskach, o których gadają: „Tego normalny człowiek nie mógł wymyślić… tego nie mógł wiedzieć… – … to mógł wiedzieć albo kosmita, albo jakiś mistyk.”

  A mistyk, to by albo nie powiedział albo sam by napisał. Bez chanelibgów – bo mu niepotrzebne. Chociaż kto tam wie? 😉

  Zatem kochani niedowierzający.
  Kochani Niewierzący.
  Sprawa jest podejrzana – pozytywnie podejrzana 😀
  Coś jest na rzeczy w tym.

  Choć zakładam, że i anioły popełniają pomyłki w swoich wizjach.
  Ale mniejsze, niż ludzie.
  Chodzi mi o to, ze nie wszystko dokładnie zdołają przewidzieć.
  Ale wystarczy już, że większość się sprawdzi – łoł!

  W każdym razie z ich porad i wiedzy warto korzystać.
  A przynajmniej przeczytać je.

 9. Roman Miezień
  Gru 15, 2012 @ 11:27:37

  Coraz to z Ciebie jako z drzazgi smolnej
  Wokoło lecą szmaty zapalone
  Gorejąc nie wiesz czy stawasz się wolny
  Czy to co Twoje ma być zatracone
  Czy popiół tylko zostanie i zamęt
  Co idzie w przepaść z burzą.
  Czy zostanie
  Na dnie popiołu gwiaździsty dyjament
  Wiekuistego zwycięstwa zaranie… C.K. Norwid Z Miłością. Roman z Gdyni

 10. Hallo
  Gru 15, 2012 @ 11:20:59

  Witajcie sobotnio Kryształki.
  Cytat:” Wkrótce nie będziemy już niepełnosprawni, ale wolni do pracy z wami i innymi Istotami z poza planety.”
  Piękny przekaz i pełen nadziei na tak oczekiwane zmiany.Budza sie ludzie – oj budzą , odważnie wyrażają swoje niezadowolenie i może jeszcze nie wiedza i nie znają recepty na zmianę ale zawsze ZMIANY zaczynają się od BUNTU, braku akceptacji na to co JEST. Odwaga- to przecież tez jeden z elementów Świadomości i aby coś zmienic to najpierw to musi ZABOLEĆ / tu na Ziemi/ i zaczyna sie jazda bez trzymanki…….. kiedy stare paradygmaty usychają, Nowe jest dopiero wdrażane……..przez „moment” panuje CHAOS i co tez jest normalne.
  Tak ważne w tym WAŻNYM OKRESIE PRZEJŚCIOWYM utrzymywanie wysokich wibracji jak: Radość, Uśmiech, Empatia, Miłość, Zrozumienie, Tolerancja, Zabawa……. – jednym słowem „Światło”
  Wszyscy Ci,którzy juz wiedza o tym niech będą „latarniami” , „pochodniami”……..niech świecą poprzez swoje Życie, poprzez działanie, poprzez swój przykład, poprzez swoja rzeczywistość, poprzez swoja RADOŚĆ. I wówczas to nie MY będziemy pukać do ludzi i uświadamiać – TO ONI BĘDĄ PYTAĆ i z zainteresowaniem słuchać bo taka będą miec POTRZEBĘ.
  To POTRZEBA jest Zmianą.
  MYŚLENIE – jest Potęgą.
  Otaczajmy sie Pięknem – bądżmy Piękni – a stworzymy Piękny Świat.
  H. pozdrawiam i wysyłam kolorowe Usmiechy w Boski Świat,
  🙂 🙂 🙂

  • Krisbuld
   Gru 15, 2012 @ 16:33:25

   To jest to o czym marzyłem. Nie jakieś bogactwo, czy kariera. Ale pokój, radość dla każdego, dostatek wszystkim. Dzięki że jesteście.
   Miłość i światło dla Wszystkich.

   • Karol
    Gru 15, 2012 @ 17:17:12

    Ale też nie uciekaj w drugie ekstremum, że bogactwo i kariera to coś złego. 🙂

    • Krisbuld
     Gru 15, 2012 @ 19:42:53

     Ja po prostu nie chcę być bogaty kiedy inni umierają z głodu to niesprawiedliwy los.

  • kimba70
   Gru 15, 2012 @ 21:04:06

   Często się spotykałem z informacją iż świat duchowy coś trzyma do końca roku. A od nowego roku nie mają już żadnych ograniczeń. Myślę że dzięki nim mamy czym oddychać i co pić. Nie wspomnę o niedopuszczeniu do konfliktu nuklearnego.Namaste

 11. Fred.
  Gru 15, 2012 @ 10:57:40

  W październiku myślałem, że nie dam rady wytrwać.Ciążyło na mnie przygniatające fatum, trudne do sprecyzowania.No i proszę, jest już połowa grudnia, a ja nadal trwam i mam się znacznie lepiej.Pracuję nad sobą i śledzę wszelkie doniesienia dotyczące wzniesienia, co doskonale wypełnia mi czas.Obserwuję się czasami jakby z boku i dostrzegam coraz więcej zmian w swoim zachowaniu i reakcjach na wydarzenia świata zewnętrznego.Coraz lepiej rozpoznaję swoje reakcje emocjonalne i pierwotne źródła ich powstawania.Taka łatwość dodaje mi poczucia pewności siebie i pomnaża spokój wewnętrzny.Dodatkowo budzą się we mnie pokłady śmiechu, radości i humoru.I to jest to, czego potrzebuję!
  Pozdrawiam wszystkich rozkwitających w radości i wyrazy miłości tym jeszcze śpiącym.Do zobaczenia w Jedności!

 12. sansi
  Gru 15, 2012 @ 10:43:46

  czuję zmiany, mam mniej energii i jakby uczucie żegnania się z tym światem…
  i z jednej strony uczucie ulgi, a z drugiej smutku. ale być może ma to związek z uwalnianiem starej energii.

  • Świadomy
   Gru 15, 2012 @ 14:37:52

   Sansi,tak to stare energie nas opuszczają 🙂 a smutek, to jest między innymi energia 3 wymiaru, musimy postarać się, być tylko świadomym tego co nas opuszcza 😀 ja mam uczucie od paru miesięcy, jakbym siedział na stacji i czekał na pociąg, który ma mnie zabrać do domu 🙂

   • Bożena Baduchowska
    Gru 15, 2012 @ 17:21:37

    Kochanie, tak, to uczucie jakby za chwilę trzeba było wyruszać w daleką drogę, ostatnie chwile oczekiwania z bagażem, i ta nostalgia „za czymś” no nie wiem za czym, ale to tak, jakby się „coś” pozostawiało, żegnało na zawsze, jednak to coś drogocenne, wywołujące smutek, zadumę, nawet żal…, i oczekiwanie czegoś nowego, nieznanego, a może niezupełnie …., oczekiwanie wielkiej zmiany prowadzącej nieuchronnie „w nowe”. Dziękuję, pomogłeś mi to uzmyslowić sobie, po swojemu nazwaś, jeżeli to uczucie da się określić, nazwać, uświadomić. W sercu radość a w oczach łezki, dlaczego, no właśnie nie wiem…. Przecież nic się nie dzieje….., czy na pewno?????

   • sansi
    Gru 15, 2012 @ 18:11:50

    szłam swobodnie ku nowemu, ale na swej drodze spotkałam tą bratnią duszę, która mimo wszystko zakorzeniła mnie z powrotem w tym wymiarze. Ale wierzę, że tak miało byc i może razem przeskoczymy do nowego świata 🙂
    Pozdrawiam Was Kochani :*

    • saturn
     Lu 17, 2013 @ 20:38:27

     sansi, bylem chyba w podobnej sytuacji co twoja, mialem wrazenie rozwoju a pojawil sie ktos kto to jakby zachamowal, to ciekawe….

 13. Świadomy
  Gru 15, 2012 @ 10:38:38

  tekst pełen pozytywnych energii, dziękuję 🙂 wgl. są tu na forum młodzi ludzie? 19, 20 lat? 😀 czujecie jakieś zmiany w sobie po 12.12.2012? 😀

 14. robert
  Gru 15, 2012 @ 10:38:16

  nie wiem jak wy, ale dla mnie w przekazach salusy jest cos nie tak. kazdy jego przekaz zawiera w sobie cos takiego: „spokojnie zrobimy to jutro, wy sie o nic nie martwcie”. brak tutaj jest tego o czym kazdy na tym blogu wie, ze to my sami przyczyniamy sie do naszego wzniesienia i to my z dnia na dzien stajemy sie lepsi, by ziemia byla dla nas lepszym miejscem.

  pracujmy nad soba, badzmy lepsi, a nie czekajmy z zalozonymi rekami, ze obama nas zbawi, ze politycy nas zbawia etc…

  duzo milosci i swiatla dla nas wszystkich

 15. papaji
  Gru 15, 2012 @ 10:33:06

  Pisałem o tym przekazie droga Krystal. Pisałem o tym przekazie i o tym z 12 grudnia. A Ty usunęłaś moj post :(:( O co tu chodzi??

  • wika
   Gru 15, 2012 @ 12:58:22

   Papaji, spokojnie, to tylko dlatego, że podałeś link do tekstu w języku angielskim… Krystal Ci to napisała; z założenia mamy tu nie podawać takich linków, chyba że w zakładce anglojęzycznej NEWS. No czasem jakiś się przemknie, ale nie wszyscy znają angielski, a jest to blog polskojęzyczny, i o nic więcej nie chodzi 🙂 Miłej soboty! 😀 :***

 16. bel
  Gru 15, 2012 @ 09:37:27

  Cześć! Nasi ulubieńcy z lat dzieciństwa. Piosenka ŚWIAT SIĘ BUDZI http://www.youtube.com/watch?v=_DLaeZ1rJuo, a tu cały film, w którym autor świetnie pokazuje nasz system i nasze w nim funkcjonowanie http://www.youtube.com/watch?v=jBjlW4PvH1I. Film ma już 10 lat, a ja odkryłam go dopiero teraz dla mojego syna. Pozdrawiam i miłego dnia!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: