Aktywacja 12:12:12

.
.

AA Gabriel przez Shanta Gabriel, 23 listopada 2012

Tłumaczenie: Wojtek i Jaga, edycja Wika

Kochani,
aktywacja 12:12:12 w dniu 12 grudnia 2012 przyniesie najwyższe częstotliwości, jakie kiedykolwiek zakodowano w Świetle Chrystusowej Świadomości dla tej planety w celu transformacji Ziemi i wszystkich istot.

Poprzez moc połączonych ze sobą portali, otwartych i utrzymywanych przez Archaniołów na częstotliwości portalu 11:11, nowa moc Chrystusowej Świadomości stanie się dostępna podczas Aktywacji 12:12:12. Moc tej przebudzającej energii umożliwi każdej osobie doświadczenie Światła Chrystusa w momencie Kodowania 12:12:12. Gdy raz tego doświadczycie, nie powrócicie już więcej do starych zwyczajów i sposobów życia, ponieważ Złote Światło Chrystusowe dosłownie wymaże z waszej istoty częstotliwości, które już wam nie służą. Przetransformowane przez Światło komórki przebudzą się na kodowanie zakorzenione w waszej duszy. Ta aktywacja była utrzymywana w stanie zawieszenia w oczekiwaniu na moment, kiedy świadomość Ziemi będzie mogła wesprzeć przebudzenie na skalę masową. Świadomość oraz przygotowanie są kluczowymi sygnaturami dla transformacji dostępnej poprzez Chrystusowe Światło. Ten czas jest Teraz.

12:12:12 stanowi aktywację Boskiej Miłości w was, przez was i wokół was. Kiedy Boska Miłość uaktywni zakodowane światłem włókna wewnątrz waszej istoty, zaistnieje komunia przebudzenia. Wprowadzi to wasze ciała w system 12 helis oraz umożliwi połączenie 12 nici DNA. Uaktywni to subtelną energię, która zjednoczy nowy system 12 czakr. Samo Światło nie może stworzyć tego połączenia nawet pomimo obecności Boskiej Inteligencji wewnątrz Mocy Światła. To Boska Miłość jest niezbędna do przebudzenia kodów waszej Duszy zjednoczonej z całością tkwiącą w istocie Dwunastki. Na tym polega Przebudzenie Chrystusowej Świadomości.

Boska Jedność

Podczas 12:12:12 doświadczycie poczucia odrodzenia w jedności ze wszystkimi aspektami siebie. Powitajcie samych siebie na nowym poziomie szacunku i czci dla waszego zaangażowania w obecnym życiu. Wasza gotowość, aby podążać Ścieżką Światła doprowadziła was do ukończenia jednego z aspektów podróży waszej duszy. Waszym zadaniem teraz jest wchłonięcie tej nowej pełni głęboko w swoją istotę i wzmocnienie siebie w ten sposób. Pozwólcie Światłu Chrystusowemu przeniknąć każdą komórkę i stworzyć nową moc uzdrawiania, która nasyci waszą świadomość. Kiedy zintegrujecie w sobie to dostrojenie, Boska Miłość w polu waszej energii uaktywni wasze DNA i stanie się tak wszechogarniająca, że wasz świat zacznie się dosłownie zmieniać wokół was.

Zacznijcie wykorzystywać to nowe połączenie z Energią Chrystusową, która zawiera Świetlistą Moc Uzdrowienia i Współczucia. Wnieście ją do wszystkich swoich opowieści, wszystkich relacji oraz wszystkich miejsc w waszym życiu, które wciąż nie wydają się promieniować wszelkimi zaletami, jakie sobie wymarzyliście.  Używajcie tego Złotego Światła aby umacniać siebie poprzez prawdziwe wybaczenie i współczucie. Niezależnie od tego, co się wydarza, pozostańcie skupieni na Jedności w prawdziwym Świetle Chrystusa i wnieście tę Boską Miłość oraz Współczucie do swego wnętrza. Stwórzcie nawyk czynienia tego przed każdą reakcją, jaka może mieć miejsce, a odkryjecie, że jest to czas prawdziwie nowego życia.

Nowe struktury w Ludzkim Systemie Energetycznym

Wraz z Aktywacją 12:12:12 nowe struktury budowane są w systemie energetycznym człowieka. Połączenie i dostrojenie 12 nici w strukturze DNA otworzy drogę dla utworzenia systemu 12 czakr.  Ta zmiana wzorca w rozwoju zakodowanej istoty ludzkiej zacznie stwarzać w pełni zharmonizowaną strukturę działającą na najwyższej częstotliwości energii, która obecnie jest dostępna.  Ten nowo zrównoważony system energetyczny pozwoli człowiekowi nie tylko nawigować w tym czasie po nowej ziemi, lecz również utoruje drogę innym ku rozpoznaniu tego.  Kody wszczepione w ludzkim systemie energetycznym, które  uruchamiały się w różnych momentach, wytworzyły fale zmian w strukturach wzorców starego świata. Każda osoba poczuje teraz impuls duszy, by  zaangażować się w celowe działanie, wycofać się, albo całkowicie opuścić planetę oczekiwaniu na nadejście na Ziemi bardziej postępowych czasów.

Dalsza ewolucja na poziomach planetarnych stwarza nowe możliwości, w jakie dusze mogą wkroczyć. Ci, których zakodowane światłem DNA  pozwoliło na zmianę częstotliwości energii, pracują teraz na wielu wymiarach Ziemi równocześnie wpływając magnetycznie na inne dusze. Synchronizacja częstotliwości energii wynika z tego, że wasze wewnętrznego kodowanie, uruchamiając się rezonansie, przyciąga więcej tych, którzy są gotowi do przebudzenia. Jest to naprawdę ekscytujący czas, by tu żyć, a wy urodziliście się aby być twórcami nowych struktur Ziemi. Wewnątrz tych nowych energii możecie czuć się tak, jakbyście w końcu wracali do Domu.

Stwórzcie pełną mocy wizję, która wam posłuży w podnoszeniu częstotliwości energii wewnątrz nowych struktur światła kodów 12:12. Uaktywni to wasze ośrodki energii w nowy sposób. Stwórzcie głębokie, pełne życia  połączenie z Ziemią oczekującą tego czasu spełnienia. Posiadacie niewidzialnych partnerów, którzy pracują również nad waszą ewolucją, pomagając w stworzeniu w pełni funkcjonującego świata, który działa na wyższych częstotliwościach Światła i Boskiej Miłości.

Po to urodziliście się. Teraz jest wasz czas. Wyobraźcie sobie spiralę utworzoną z 12 nici zakodowanego światłem DNA w wewnątrz was, która biegnie głęboko w Ziemię oraz wychodzi ponad waszą głowę. To umocni połączenie 12-czakrowego systemu powyżej, wewnątrz i poniżej waszego ciała. Połączcie się z innymi w dniu 12.12.12 aby uczestniczyć w aktywacji nowej matrycy kodów energii. Będą to struktury, które pomogą stworzyć nową Ziemię – Ziemię, na której duch istniejący we wszystkich rzeczach jest czczony, a piękno i harmonia są uświęcone.

Jeśli czytacie ten przekaz, oznacza to, że jesteście dostrojeni do Energii Chrystusowej, która zasila nowe życie w zakodowanym czasie 12:12:12, 12 grudnia 2012. Jest to prawdziwy początek zmiany paradygmatu, która potrwa przez następne trzy lata. Wszystko się zmieni. Zaangażujcie się w pełną wdzięku ewolucję i zacznijcie budować nowe struktury w sobie tak, aby inni na świecie mogli podążyć za tym wzorcem. Zawsze byliście tymi, którzy przecierali szlaki i nadal tak jest. Dostrojenie energii 12:12:12 jest tym, co zostało nazwane „Drugim Przyjściem Chrystusa”. Nierozumiane przez wieki połączenie ze Świadomością Chrystusową istnieje wewnątrz was, i nie stanowi ono przybycia pojedynczej oświeconej istoty na ten świat. Przebudzenie pełni ewolucyjnej, duchowej energii jest dostępne wewnątrz wszystkich istot, jeśli je wybiorą i są gotowe wnieść na planetę ewolucyjną zmianę świadomości, na którą czeka Ziemia. Jest to wasz czas wyboru.

Otrzymanie przebaczenia

Podczas Aktywacji 12:12:12 pojawi się Boskie Przebaczenie służące uzdrowieniu wszystkich starych ran. Waszym zadaniem jest przyjęcie tego uzdrowienia poprzez akceptację i wybaczenie dla błędów z przeszłości, które, jak uważacie, popełniliście. Pozwólcie światłu Boskiej Miłości przeniknąć wszelkie stare struktury, jakie zbudowaliście wokół koncepcji wstydu i braku własnej wartości. Wybaczcie sobie wszelkie ataki na siebie samych za to, że nie udało wam się zrobić tego, co, jak uznaliście, „powinniście byli robić”. To nowe Światło zakodowane energią Chrystusową niesie częstotliwość uzdrawiania i miłości. Zawiera ono również dostrojenie do waszych wielowymiarowych jaźni, dzięki czemu stwarza większą jednolitość i  całościowość wewnątrz waszej istoty.

Wy, oddani duchowi wojownicy, postawiliście pierwszy krok na tej ścieżce w momencie swoich narodzin. Obserwowaliście w otaczającym was świecie zaangażowanie we wszystko to, co uznawaliście za nieprawdziwe. Podnieśliście sztandar swej Duszy, sztandar Prawdy, Oświecenia i Rozwoju zaczęliście marsz ku celom, na które inni odpowiadali strachem i kontrowersją. To mogło nawet doprowadzić do niezgody w waszej rodzinie, która trwa aż do dzisiaj. Przez całą tę drogę byliście oddani swej wierze w Boskie Światło i proces ewolucji – i jest to droga, która szanuje świętość wszelkiego życia na Ziemi.

Rozpoznanie, że istnieją inne wymiary, które zbiegają się i łączą ze starożytną mądrością i oświeconą Prawdą, przeniknęło waszą świadomość. Otworzyliście się na przyjęcie nauk, które głęboko rezonują z waszą istotą, niezależnie od tego jak to widzą inni. Przejście przez falę wzrostu świadomości wymagało wielkiej odwagi aby utrzymać się w waszej wierze. Aktywacja 12:12:12  w dniu 12 grudnia 2012 roku jest zakotwiczeniem wszystkiego, co uważaliście za prawdę swojej duszy.

Oto modlitwa wspomagająca aktywację:

Boska Obecności!

Podczas Aktywacji 12:12:12 zapraszam Boską Miłość i Złote Światło, które są  aktywne w Świadomości Chrystusowej, aby z wdziękiem przepływało przeze mnie zakotwiczając się na Ziemi. Proszę teraz o przebudzające połączenie w moim DNA Boskiej Miłości, Współczucia i Światła, pochodzącymi z Najwyższego Źródła, z 12 nićmi mojego DNA dla stworzenia pełnej spirali Światła, która uruchomi mój system 12 czakr. Proszę o zjednoczenie mojej Duszy z całą Boską Miłością i Światłem, jakie mogę przyjąć dla dobra mojej ewolucji i ewolucji Ziemi w tym czasie.
Zapraszam do pomocy Aniołów, Archaniołów, Mistrzów i wszystkie istoty Światła, które pracują dla mojego przebudzenia.

Niech wszystkie istoty przebudzą się do swego Boskiego Potencjału i wniosą obecność Boskiej Miłości w swoje serca. Niech jeszcze więcej Łaski przepływa przez nas wszystkich błogosławiąc tę planetę. Niechaj Ziemia zostanie uszanowana i uczczona w nowy sposób, który pozwoli naszej pięknej planecie rozkwitać. Niech każde serce poczuje w sobie dary tej kochającej Obecności, aby Pokój zapanował na Ziemi. Dzięki Ci Stwórco za to i za wszystkie błogosławieństwa.

I tak właśnie jest.
http://www.thegabrielmessages.com/the-121212-activation/

23 Komentarze (+add yours?)

 1. basik
  Gru 09, 2012 @ 00:55:57

 2. Promyk
  Gru 08, 2012 @ 21:42:35

 3. Krisbuld
  Gru 08, 2012 @ 19:46:34

  Witajcie drodzy bracia, z wielkim podziwem czytam Wasze komentarz. Tak bym chciał żyć między takimi ludźmi jak Wy. Moja uczciwość w życiu dała mi w kość, pełno złych ludzi wokoło mnie, kiedyś cierpiałem a teraz się ciesze że to nie na marne.

  • NiebieskoCzerwony
   Gru 08, 2012 @ 22:59:06

   Pozwól mi otworzyć się na te kreatywne dary we mnie, którym do tej pory nie ufałam / ufałem lub nie pozwalałam / pozwalałem się przejawiać. Pozwól mi ponownie odnaleźć mój głos w śpiewaniu, moją sztukę w malowaniu, mój ruch w tańcu. Pozwól mi przejawiać się i tworzyć z żywiołowością i wolnością nie niepokojąc się i nie obawiając, że zostanę oceniona / oceniony przez innych za to tylko, że jestem sobą. Pozwól mi uwierzyć, że moja kreatywna ekspresja wraz moim światłem, wizją, śmiechem i miłością wniesie wiele do świata. Napełnij mnie odwagą potrzebną do zmierzenia się z moimi obawami i przejścia przez nie z łaską w moim sercu.Amen.Dla mnie Krisbuld najlepszym lekarstwem jest modlitwa .Pozdro z aniołami.

  • kimba70
   Gru 08, 2012 @ 23:18:57

   Wy to ty.Ty to my. Kwestia się obudzić. To się nazywa wspólnota. Namaste.

 4. Promyk
  Gru 08, 2012 @ 18:22:32

 5. Ewa A.
  Gru 08, 2012 @ 16:41:49

  DZIĘKUJĘ ❤ ❤ ❤ !!!

 6. tony
  Gru 08, 2012 @ 16:19:56

  NAMASTE!
  I Ciebie pozdrawiam mocno moja bratnia Duszo. Piszę” bratnia”, gdyż odczucia mam wręcz identyczne.
  ANGEL….? super że JESTEŚ
  Hmmm jeszcze trzy dni… jak ten czas powoli leci.
  Tony.

 7. Danina Serda
  Gru 08, 2012 @ 16:03:47

  Witam Wszystkich czytających ten blog.Kochani doczekaliśmy się cudownych chwil podziękujmy Siłom Ciemności zrobiły swoje.My do naszego życia w Nowej Ziemi zapraszamy tylko WSPANIALE KOCHAJĄCE ISTOTY SWIATLA .Kochani to zaszczyt być na Ziemi właśnie w czasie tych Wielkich Wspaniałych wydarzeń.Gratuluje Wam Wszystkim i przesyłam Wam miłość.Kochana Kristal dziękuję Ci za ten Wspaniały blog.Kocham Cię i ślę gorące pozdrowienia.

 8. Łukasz
  Gru 08, 2012 @ 15:31:34

  Tu zamieszczam fajną modlitwę Pozdrawiam ciepło w te zimowe piękne czasy Łukasz 🙂
  TAK do Stwórcy TAK do Miłości TAK do Podniesienia TAK do Stania się Boskim TAK do Wszechobecności TAK do Światła TAK do Życia Wiecznego. Wykonajcie ten ostatni Krok, ten który z Drogi do Ciemności przeniesie Was na Drogę do Światła. Jeszcze jest trochę na to Czasu – wykorzystajcie go, proszę.
  Modlitwa Drogi Światła: MÓJ BOŻE, WPŁYŃ NA MNIE. MÓJ BOŻE, JA JESTEM GOTÓW BEZWARUNKOWO WKROCZYĆ NA DROGĘ DO ŚWIATŁA. MÓJ BOŻE, PRZYJMIJ MNIE DO TWEGO KRÓLESTWA I PROWADŹ MNIE NA DRODZE DO ŚWIATŁA. MÓJ BOŻE, TY JESTEŚ ŹRÓDŁEM MOJEGO ŻYCIA JA JESTEM GOTÓW WYŁĄCZNIE Z NIEGO PIĆ.MÓJ BOŻE POMÓŻ MI ODŁOŻYĆ WSZYSTKO TO CO SPRAWIA ŻE WĄTPIĘ I POPRZEZ CO POZOSTAJĘ NA POWRÓT POZBAWIONYM ODWAGI. MÓJ BOŻE, JA KŁADĘ MOJE ŻYCIE W TWOJE RAMIONA.AMEN

 9. olga
  Gru 08, 2012 @ 14:44:01

  Kochani taka jestem szczesliwa ,ze wreszcie nadchodzi ten dzien .Kocham wszystkich Niech ten dzien oraz przeslanie milosci udzieli sie calemu swiatu

 10. Promyk
  Gru 08, 2012 @ 14:26:33

  Tę modlitwę wymawiac już? czy w dniu 12.12.12

 11. Agnieszka
  Gru 08, 2012 @ 14:08:54

  Alleluja Kochani ;), :).

  Zapraszam Was na Wspaniały film o Przebudzeniu .
  U mnie pierwsza część, klikajcie na YT i ogladajcie całość po kolei.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2011/11/wspaniay-film-o-przebudzeniu.html

  • kimba70
   Gru 08, 2012 @ 23:12:46

   Namaste Agnieszko. To tak jakby ktoś czytał wszystkie przekazy, wycisnoł z nich esencje i pokazał filmem.

 12. Zenio
  Gru 08, 2012 @ 13:34:56

  Umiłowani! Ukochani! Umiłowani!

 13. robert
  Gru 08, 2012 @ 13:21:28

  piękne, czeka nas teraz 3 lata ewolucyjnych miłych zmian

 14. Angel
  Gru 08, 2012 @ 12:45:56

  Cześć Wszystkim!
  Myślę, że to nie przypadek, że od początku swojego życia poszukiwałam czegoś – nie wiem CZEGO, ale to coś miałoby zapełnić pustkę w środku.
  Myślę, że to nie przypadek, że ani religia chrześcijańska ani inne rzeczy, w jakie wierzy większość ludzi w Polsce, czy na świecie nie dała mi spokoju.
  Myślę, że to nie przypadek, że jedyne ukojenie dawały mi książki ezoteryczne, „Rozmowy z Bogiem”, te o prawie przyciągania, te o kreowaniu swojej rzeczywistości, te o tym, kim naprawdę jesteśmy.
  Myślę, że to nie przypadek, że potrafię – naprawdę potrafię wykreować sobie co tylko zechcę. Jak do tej pory trochę z tym eksperymentowałam i to naprawdę działa tak jak sobie tego życzę, co daje mi poczucie mojej mocy.
  Przyciągnęłam na początku swojego życia ogromną ilość cierpień i ogromnie dużo czasu poświęciłam, aby zrozumieć, dlaczego tak się stało.
  Dużo czasu też zajęło mi zrozumienie, że jestem dobra taka, jaka jestem, chociaż moje paradygmaty nie zawsze są akceptowane wśród innych.
  Myślę wreszcie, że to nie przypadek, że 13.12.2012 skończę 21 lat (czyli w pierwszy dzień Nowej Ziemi), a moje imię znaczy po prostu tyle, co Anioł.
  Często czuję się nie z tej Ziemi i z utęsknieniem wpatruję się w Gwiazdy bo wiem, że gdzieś-tam jest moja… Rodzina? Moi Bliscy? Ja? Czasami po prostu chciałabym usnąć i obudzić się w innym świecie.

  Myślę, że to nie przypadek, że właśnie teraz od miesiąca śledzę na bieżąco blog Krystal i dopiero słowa pochodzące od Aniołów zapełniają tę pustkę, przez którą często płakałam, a której nie zapełnia żadna manifestacja jaką sobie stworzę na zewnątrz.

  Pozdrawiam Wszystkim Mocno!
  Dziękuję, że jesteście.

  • maedros
   Gru 08, 2012 @ 20:26:05

   Niesamowite, że jest tak dużo młodych osób na forum , ja też mam 21 lat. I też od dawna czułam, że w życiu chodzi o coś więcej niż tylko bycie zaprogramowanym robotem w społeczeństwie. Bardzo się cieszę, że wiele młodych osób, widzi coś więcej. Pozdrawiam Was i życze wszystkiego co najlepsze dla każdego z Was 🙂

  • NiebieskoCzerwony
   Gru 08, 2012 @ 22:17:11

   Anioły są piękne. My Anioły Jesteśmy piękni.

  • moraeulf
   Gru 12, 2012 @ 21:38:11

   jestem z Wami pierwszy dzien i tyle wrażeń 🙂 czytajac artykuł byłem mocno wzruszony, ale to co Ty napisałaś, sposób w jaki to napisałaś… no miałem w oczach łzy autentycznego wzruszenia, łzy radości że nie jestem sam 🙂 Niezmiernie się cieszę że JESTEŚCIE!!!

 15. Urban Łukasz Lisiecki syn Piotra
  Gru 08, 2012 @ 09:20:40

  ALLELUJA Siostry i Bracia, ALLELUJA :-):-D

 16. Tirja
  Gru 08, 2012 @ 08:06:29

  TAKIE TO PIĘKNE !!! :O przekaz pulsuje Energią Chrystusową – ciepło, cieplej, gorąco !!! ” 12 grudnia – zakotwiczenie wszystkiego, co uważaliście za prawdę swojej duszy” TACY PIĘKNI JESTEŚCIE KOCHANI !!! :O TACY PIĘKNI !!!
  I tak właśnie jest 🙂 🙂 : ) : ) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 : )

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: