Wejrzyjcie w wasze serca, aby znaleźć odpowiedzi, których poszukujecie

 

.

Umiłowani,

Kontynuujcie pracę nad sobą bez zawahań.  Dużo dzieje się w otaczającym was świecie i ważne jest, abyście byli ugruntowani i skoncentrowani na wewnętrznej ciszy.  Wasze indywidualne Światło zwiększa się z dnia na dzień i wpływa na tych, którzy są wokół was.  Nie widzicie tego, ale tak jest.   Jesteście katalizatorami zmian tylko z powodu waszej obecności oraz waszego codziennego przemierzania waszej ścieżki na Ziemi i z tego powodu wasz wpływ jest większy, niż możecie zdawać sobie sprawę.  Wasze Światło jest tak wspaniałe i jaśniejące.   Ci, którzy doświadczają waszego Światła poddają się  samo-introspekcji własnego życia i stylu bycia.

W tym miesiącu będzie wiele aktywności Światła na całym świecie i to pod każdym względem wpłynie na podniesienie potencjału dla ludzkości.  To jest czas gromadzenia się w wielkich liczbach dla otwarcia bram do wyższych wymiarów oraz większych możliwości, jakie otwierają się przed ludzkością i Ziemią.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z waszych intencji bycia częścią tego doniosłego i fundamentalnego momentu w cyklach czasu.  Znajdźcie  takie aktywności, które najbardziej rezonują z wami i utrzymujcie swoje intencje dla najwyższego dobra wszystkich.

Wejrzyjcie w wasze serca, aby znaleźć odpowiedzi, których poszukujecie.  Wasze Wyższe Jaźnie są coraz bliżej prowadząc was na waszej drodze.  To jest czas, by zrzec się pragnień tego świata i dostroić się do tego większego aspektu siebie.  Będziecie nadal odczuwać wiele zmian i symptomów występujących w waszych ciałach fizycznych w miarę, jak przechodzicie przez zmianę epok i wzrost waszej własnej świadomości.  Niektórzy z was mogą czuć kołatanie serca, dostrojenia w karku i bóle, które pojawiają się każdego dnia w innych obszarach ciała.  Jest to część dokonującej się transmutacji i wszyscy będziecie musieli przez to przejść.

Utrzymujcie w waszym wnętrzu jak największą przestrzeń dla nadziei, pokoju, miłości i radości.  Bądźcie nosicielami i przekaźnikami tych potężnych energii.  Jesteście jak latarnie Światła sprowadzające energie kosmiczne do jądra Ziemi, spełniając w ten sposób bezcenną służbę dla Boskiego Planu, który teraz jest w toku.  Zachowujcie równowagę, a wszystko będzie dobrze.  Pamiętajcie o piciu większej ilości czystej wody dla nawodnienia, co pomoże w przewodnictwie energii, które przechodzą przez was.  Codziennie spożywajcie pokarmy zawierające większą ilość owoców oraz warzyw i uzupełniajcie dietę suplementami takimi jak spirulina i chlorofil, co jest najbardziej przydatne w zapewnieniu odpowiedniego odżywienia ludzkiego systemu w tych czasach.

Podtrzymujcie w głębi waszych istot miłość Stwórcy i wiedzcie, że wszystko rozwija się w waszym życiu tak, jak powinno.  Bądźcie wdzięczni i dostrzegajcie synchroniczne zdarzenia, które pokazują, że jesteście ponad wszelką miarę bardzo kochani.  Wszyscy, którzy przemierzają tę Ziemię z oczyszczonym sercem i umysłem nie potrzebują obawiać się zmian, jakie zachodzą.  Nadejdzie dla was czas większego zrozumienia i pojmowania.   Pozostańcie w swoim Świetle.

Do następnego tygodnia….

JESTEM Hilarion

http://www.therainbowscribe.com

www.escuelaclaridad.com.ar

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

23 Komentarze (+add yours?)

 1. GlosDuszyOn
  Gru 07, 2012 @ 17:38:46

  Witajcie kochani 🙂 Mam malutkie pytanko 🙂 Czy w zwiazku z nadchodzacymi impulsami 12go oraz pozniej coraz dalej az do 21go, samych dobrych rzeczy, fakt ze moj organizm troszke swiruje jest normalny? Rozne samopoczucia,fizyczne bole w roznych miejscach etc. Oraz jeszcze jedno: troszke niskowibracyjnych spraw na mnie spadlo, czy to rowniez czesc „planu”? Oczywiscie ze wierze ze bedzie wszystko dobrze, lecz troszke mnie to zastanowilo, ze nagle spadlo to na mnie.
  Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedz :):):)

  • kimba70
   Gru 07, 2012 @ 18:38:34

   Normalne bez obaw. Być może Matka Ziemia potrzebowała od nas energii z stąd te niskie wibracje po trzech dniach minie ale trochę brakło jak widać po Japoni. Reszty się dowiesz z blogu Agnieszki z wykładów Michaela Elrahima Amiry. http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2012/09/rok-2012-spokojnie-to-dopiero-poczatek.html .Namaste.

  • agata
   Gru 07, 2012 @ 19:03:49

   jest to normlne)byl juz przekaz na ten temat:)poczytaj wczesniejsze przekazyi wszystko zrozumiesz:) buziaki

  • Hallo
   Gru 07, 2012 @ 20:33:09

   Droga Duszyczko.
   Trzeba nauczyc sie ” nie bac się” i zawsze widziec boskie rozwiązanie czyli najlepsze z najlepszych wrecz IDEALNE..
   Jak wiesz, żyjemy na wielu liniach czasowych i przechodzimy przez nasze światy równoległe /nie zdając sobie z tego sprawy/ a więc i rozwiązania sa MNOGIE i NIESKOŃCZONE.
   Dzisiaj i u mnie podobnie jak u ciebie zaskoczyła mnie pewna sprawa finansowa, nie zdawałam sobie z niej sprawy , pełne zaskoczenie – I USIADŁAM.
   Ale natychmiast przypomniałam sobie aby jej nie umacniac, aby życ pragnieniami, nauczyc sie ignorować trudności …bo to płynie z EGO i 3W.
   Głosno powiedziałam:
   ” dziekuje ci Boże za zapłacone rachunki”
   Usmiechnęłam się i popłynęłam na Fali Radości tak pewna boskiego rozwiązania – tak ,że jutro bedzie nowy dzień……..
   Wieczorem………………przyszło rozwiązanie, nieoczekiwane, boskie, cudowne.
   Mamy życ tylko wysokowibracyjnie, pragnieniami – a Wszechświat dostarczy nam WSZYSTKIEGO czego potrzebujemy – wszystko zależy od stanu naszej ŚWIADOMOŚCI.
   Warto eksperymentować, podnosić nasz Umysł – a będziemy naprawde zaskoczeni rozwiązaniami Wszechświata.
   pozdrawiam H. z usmiechem 🙂

  • Sunlion
   Gru 08, 2012 @ 12:38:45

   Witaj Głosie Duszy !..
   Hmmm… piękne masz zawołanie …, no może nie dokładnie to chciałem powiedzieć…
   ..to oczywiście też ..,ale dokładniej…. bardzo trafne masz zawołanie !!!
   ..Tylko sięgać Tam po Skarby… 🙂

   KIedyś był wśród wielu innych ..taki ‚kawał’ w obiegu :
   Wiadomo że przed laty były tylko dwa mocarstwa..: USSR i USA..
   Jak mocarstwo to ..ekspansja ..- także na Księżyc..
   No i wystartowali na jego podbój .., z poleceniem aby zamalować tyle ile sie da powierzchni Księżyca ..i wtedy ta pomalowana część będzie należała do malujących. Rosjanie mieli czerwoną farbę .., Amerykanie białą.. Oba zespoły miały też kontakt ze swoimi bazami…
   Po wyladowaniu razem na Księżycu .., Rosjanie z zapałem wzięli sie za malowanie , a druga załoga …stoliczek ..krzesełeczka .. i laba 🙂 .., piknik :-)..
   KIedy już Rosjanie mieli prawie cały Księżyc pomalowany na czerwono .., dla Amerykanów przyszło polecenie z bazy.. : „.. a teraz na tej czerwonej całości namalujcie biały napis Coca – Cola..”.. ! 🙂

   Fajne nie ?! …I kto by przypuszczał ,że kawał z przed prawie pół wieku będzie taki aktualny …i ważny w tej dobie.., Dobie Transformacji ! 😉

   Teraz zwróce sie do wszystkich ‚Impulsowiczów”..
   Na warsztatach powiedziano wam ,że wy tam zebrani jesteście wybrani ..i faktycznie jesteście..! To wy sami kiedyś wybraliście takie trudne doświadczenie.., ale z bardzo szczęśliwym zakończeniem. 🙂
   Wasze doswiadczenie jest doswiadczeniem całej Ludzkości..bo jesteście JEDNOŚCIĄ !
   Podjęliście się przepracowania lekcji ,…która dokonuje milowego kroku w dotarciu do Prawdy !
   Napisałem dokonuje sie, ..bo to nie jest koniec , ostatni jego akord dopiero sie zbliża…!
   Wasze doświadczenie jest w fazie tamtego pomalowanego Księżyca na czerwono..
   Teraz właśnie otrzymujecie wiadomość z Bazy.., aby to Wasze doświadzenie tak jak tamten Księżyc…. ‚pomalować’…złocisto-białym światłem MIŁOŚCI SERCA CHRYSTUSA…
   Nie ważne co było do tej pory i jak wyglądało..
   Teraz Wasze Serca stają się tymi poszukiwanym przez wielu ŚWIĘTYMI GRAALAMI…,kielichami przemiany , w których dokonuje sie ostateczna przemiana !
   Przemiana wszystkiego co Nim ( Sercem ) można ogarnąć w… BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ…- MIŁOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA…!!!

   Kochani .. a pamiętacie to powiedzenie .. KONIEC WIEŃCZY DZIEŁO…?!
   Pasuje lak ulał.. szczególnie z pewną końcówką wiersza…
   cyt… ” ..I JEST MIŁOŚĆ … I ONA ZWYCIĘŻY ! ” 🙂

   W jakich My pięknych czasach żyjemy !!! 🙂

   Pozdrawiam z Serca i buziaczki 🙂

 2. planetariusz
  Gru 06, 2012 @ 23:04:54

  Andrzeju chlorofil oraz spiruline ,możesz kupić w sklepach z suplementami lub aptekach oraz w sklepach ze zdrową żywnością.

 3. Jędrek
  Gru 06, 2012 @ 23:00:27

  Witajcie
  Od niedawna śledzę blog i mam zapytanie bo nigdzie się nie doszukałem, a mianowicie; czy organizujecie jakieś spotkania w Warszawie, bo są tu na pewno osoby ze stolicy?
  pozdrawiam

 4. Andrzej Dubiński
  Gru 06, 2012 @ 22:45:57

  FAJNIE
  Ale gdzie kupić chlorofil

  • Margot
   Gru 06, 2012 @ 23:08:23

   A na przykład tutaj:

   http://www.firmarelax.pl/algi-mix-100-tabl-p-799.html

   Łykałam przez miesiąc samą spirulinę, od tygodnia łykam spirulinę z chlorellą (czyli właśnie Algi-mix) i bardzo dobrze się czuję.
   Intuicja poprowadziła mnie do alg w momencie, gdy byłam już bardzo osłabiona z powodu anemii. Teraz jestem pełna energii, choć nie łykam żelaza w tabletkach, polecanego przez lekarzy i nadal nie jadam „naszych braci mniejszych” 🙂

   Szczerze polecam algi 🙂 I choć te w tabletkach mają specyficzny zapach, to jednak w smaku są do przełknięcia 😉

   Pozdrawiam świetliście, Małgosia 🙂

   • Sabrina
    Gru 07, 2012 @ 00:59:08

    Ja spirulę brałam przez pół roku, po czym zaprzestałam, bo nie przynosiła kompletnie żadnego efektu. Mówiłam o tym lekarzowi, a on mi odpowiedział, że dziwi się, że w ogóle to brałam. I dodał, że te suplementy diety nie podlegają żadnej kontroli, więc tam możne być wszystko (oprócz spiruliny). Na tych co działa, to może być efekt placebo. Kupowałam tą spirulinę w aptece i w sklepie ze zdrową żywnością. No i przestałam ją kupować, bo faktycznie nie wiadomo co kupuję, a podróbek nie brakuje. W tym spirulina do najtańszych suplementów się nie zalicza.

   • Kaska
    Gru 07, 2012 @ 10:15:35

    À ja sie ciagle zastanawiam nad tym calym jedzeniem, bo przeciez zwierzeta ale rowniez rosliny to nasi przyjaciele, nie wiem ale od miesiecy chodzi za mna myls „nie jedz” tak wiec od 3 tygodni nie jem i czuje sie swietnie. Woda jest darem ziemi d’la nas, wiem wiem moze dziwnie mysle ale tak patrzac z boku to kolejna nagonka n’a kupno produktu, innego ale ciagle kupno, niby zdrowszego niby lepszego ale ktos n’a tym zarabia.pisalam juz kiedys ze od ponad 2 lat nie biore lekarstw, dodam ze jak cos mnie boli to do 10sekund, ….. Wszystko jest w nas.
    MILOSC Z WAMI

    • Hallo
     Gru 07, 2012 @ 15:16:46

     Na temat odżywiania sie roślinami – od DAJAMANTIEGO.
     „Rośliny wydają owoce. Owoce powinny dawać jedyne pożywienie człowiekowi. Jeżeli nie zerwiemy tych owoców, one zmarnują się. Rośliny mają zaprogramowaną informację, aby owoce, czyli zawartość ich stworzenia, przekazywać innym. Jest to naturalny proces oparty na Boskiej Miłości. Co do roślin, w których zjadamy korzenie, to również jest tutaj podobny proces. Jeżeli nie zerwiemy takiej rośliny i nie zjemy jej korzeni, ona zmarnuje się. Ważne jest, aby to robić z miłością”.
     pozdrawiam H. 🙂

    • Kaska
     Gru 08, 2012 @ 23:41:07

     moze tak moze nie:) ja wiem jedno, nie jest mi potrzebne jedzenie;)
     Czuje sie swietnie,
     MILOSC Z WAMI
     Fajnie ze jestescie

   • agata
    Gru 07, 2012 @ 15:18:12

    Hej Margot:)
    ja tez to bralam, poza tym dlugi czas jadalam algi surowe we Wloszech..mniam!:))) teraz tutaj w Irlandii kupuje w torebkach do gotowania, fakt odorek jest ale dla mnie to nie problem:)dziala jak cholercia:))i co dziwne to w sklepie w ktorym powinny byc ich nie ma:( ale za to kupilam je w sklepie z ogrodniczymi rzeczami:) nie wazne gdzie wazne ze kupuje i pije:)
    pozdrawiam

 5. Gość
  Gru 06, 2012 @ 21:23:30

  Piękny przekaz i na czasie. Obecnie można zauważyć zmiany u człowieka, łączenie się czakramów w jedno serce a w nim wszystko. Czakramy dotyczyczą starego człowieka i były ośrodkami zniewolenia człowieka. Dla mnie czakramy to historia do której nie wracam. Teraz na czasie jest jedno serce i ten przekaz idealnie w to się wkomponowuje.

 6. Łukasz
  Gru 06, 2012 @ 20:58:29

  Dzięki Wam 😉

 7. ZET
  Gru 06, 2012 @ 15:01:04

  Wybaczcie ale mam pytanie odnośnie dzisiejszej 24 aktywacji impulsu, powtarzać go mozna co 2 dni i tak do następnego impulsu ?
  z góry dzięki za pomoc 🙂

  • wika55maitri
   Gru 06, 2012 @ 19:59:06

   Każdą aktywację można powtarzać ile tylko razy zechcesz, pewnie nawet parę razy dziennie, jeśli CZUJESZ, że to właściwie. Czasami ludzie mają odczucie, że dane kody ‚schodzą’ np. przez parę dni. To jest sprawa bardzo subiektywna. Słyszałam, że dużo osób zasypia w trakcie, widać w ten sposób te kody lepiej wchodzą. Natomiast każdą nową można zainicjować teraz już po jednym dniu po zainicjowaniu poprzedniej. Pozdrawiam Cię impulsowo 😀

 8. Agnieszka
  Gru 06, 2012 @ 11:25:39

  Pozostańmy w Świetle i Miłości.

  Zapraszam do obejrzenia możliwości, które na nas czekają 🙂
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2012/12/pokaz-mozliwosci-ktore-czekaja-na-nas.html

  • Sunlion
   Gru 06, 2012 @ 15:15:54

   Agnieszko ..,
   Mamy ‚Czas Magiczny’..to i pojawia sie pod jego hasłem czasami jakiś
   Prawdziwa ‚Magia’ tkwi tylko w Sercu !
   Z Jego głębi Cię pozdrawiam 🙂

  • Biały
   Gru 06, 2012 @ 20:57:01

   Yif to iluzjonista jak domniemam, a w takim wypadku to co on robi jest tylko złudzeniem umysłu.

   Podobni iluzjoniści to Criss Angel czy też Dynamo-man.
   Pozdrawiam ciepło

  • kimba70
   Gru 06, 2012 @ 21:21:00

   Wszystko jest energią.

 9. Gajdzioch
  Gru 06, 2012 @ 11:02:09

  Super ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: