Otwarcie się na kontrakty przedurodzeniowe przed portalem 12.12.12

.
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRxGUoqZnCHDz7TQc6V4cT4K1OxfLHbbfCjlxCBgpUxFAO9-fE.

Osobiste przesłanie Christine Day, 26 listopad 2012

Witam wszystkich,

to był intensywny miesiąc i czuję, że wszyscy jesteśmy energetycznie przygotowywani do przyjęcia energii 12/12/12.

Plejadanie podali mi trochę bardzo konkretnych informacji, aby pomóc każdemu z was, abyście byli w stanie świadomie przyjąć potężne Fale Oświecenia nadchodzące w tym czasie.

Moja wiadomość jest dłuższa niż zwykle i podzielenie się nią z każdym z was wydaje mi się bardzo ważne. Włączyłam w nią również kilka pytań, pochodzących od grup, a które uważam za istotne.

Plejadanie mówią, że będziemy mieli do czynienia z serią Fal Oświecenia, przychodzących na planetę w dniu 12/12/12.  Proszą was o otwarcie się na nowe połączenia i możliwości współpracy, które uzgodniliście jeszcze zanim przybyliście na plan ziemski.  Abyście byli w stanie w pełni przyjąć energie Fal Oświecenia, które nadejdą na planetę w dniu 12/12/12, potrzebujecie się otworzyć i stworzyć dla siebie nowe energetyczne powiązania…

Bądźcie świadomi, że fale te będą najsilniejsze od godziny 0:01 do 6 rano 12 grudnia.  Ponowną ekspansję rozpoczną od 12 w południe, co potrwa do 3 po południu tegoż dnia.

Ustaliliście w serii waszych przedurodzeniowych kontraktów, że począwszy od dnia 12/12/12 możecie otrzymywać energetyczne wsparcie.  Czy pamiętacie o tym, czy nie, jest to bez znaczenia.  Teraz od was zależy aktywowanie tych kontraktów.  Ta aktywacja musi wyjść od was, a nie z tej drugiej strony.

Aby aktywować wasze kontrakty, macie wyrazić na to pozwolenie i otworzyć się na wszelkie energie, jakie na was oczekują.  Nie musicie wiedzieć, co to za energie.  Jedyne, co jest potrzebne, to wyrażenie swej zgody na tę aktywację. Otwórzcie się na te energetyczne sojusze w dniu poprzednim, 11/12/12.

Nie ma znaczenia to, że wasze umysły oparte na ego mogą nie rozumieć lub nie wiedzieć, które energetyczne sojusze wzywacie.  Powinniście jedynie zrozumieć, że owe wstępne umowy są czymś, co zawarliście, aby wspierać siebie teraz.

Nie pozwólcie więc swojemu umysłowi ego powiedzieć: „Nie jestem pewna/pewny kogo przywołuję, więc nie zamierzam odnawiać żadnych kontraktów”. To nie byłby dobry pomysł.

Te energie muszą pochodzić od was.  To samo dotyczy daty 12/12/12.  Powinniście otworzyć się świadomie i poprzez świadomy wybór wezwać te Fale Oświecenia.  Energie, które przybędą poprzez te Fale dostroją was i pozwolą wam zrodzić się w nowym aspekcie waszej jaźni.

Fale Oświecenia zostały zaprojektowane po to, by uaktywnić kolejny poziom krystalicznej struktury w komórkach waszego ciała.  Jeśli ta struktura krystaliczna zostanie raz aktywowana, będzie w stanie zawrzeć inny poziom waszego własnego Boskiego Światła w waszym fizycznym ciele.  To przetransformuje wasze ciało w sposób elektryczny, tak że będziecie mogli przyjąć i utrzymać o wiele więcej waszego własnego Boskiego Światła w waszych komórkach.

Jest to rewolucyjny czas dla nas jako istot ludzkich, a w tym momencie wiele naszego boskiego światła jest utrzymywane poza naszą fizyczną formą.  Za pośrednictwem systemu energetycznego, który obecnie wykorzystujemy, nie jesteśmy w stanie nieść tego światła.

Dzięki aktywacji struktury krystalicznej będziecie w stanie przyjąć i przechować o wiele więcej własnego Boskiego Światła począwszy od 12/12/12. Fale Oświecenia zostały stworzone, aby  doprowadzić was do siebie samych i przeprojektować wasz system.

Innym aspektem krystalicznej struktury jest to, że jej aktywacja w bardziej precyzyjny sposób dokona ponownego otwarcia waszego centrum jedności telepatycznej.  Portal 12/12/12 mieści świętą energię wspólnoty z energiami i z Wszechświatem.  To otworzy możliwość tej świętej bliskości dla każdego z nas. Nadejdzie nowe zrozumienie, nowa wiedza – choć to właściwie nic nowego, gdyż otrzymamy wiedzę i starożytne nauki, które są częścią prawdy i integralności.

Tego dnia wasze komórki zharmonizują się z nowym poziomem prawdy i integralności, umożliwiając wam kontynuację waszej ścieżki naprzód, od tego momentu w nowy sposób; zrozumcie, że cała planeta będzie przechodziła energetyczną transformację tego dnia.

Możecie zapytać: “Czemu tak nagle?”  To nie jest tak nagle!  Sprawy były odpowiednio zaaranżowane już od pewnego czasu, aby to wydarzenie mogło nastąpić.

Kręgi zbożowe wyłonią się na nowo, dochodząc do swego stanu pełni po raz  pierwszy odkąd pojawiły się na tej planecie.  Będą one działać w dostrojeniu ze wszystkimi megalitycznymi miejscami; świętymi miejscami tej planety.  Będzie obecne święte połączenie pomiędzy megalitycznymi miejscami i kręgami  zbożowymi, pokrywając planetę i tworząc serię linii geomantycznych {ley lines}.

12/12/12 mamy się stać częścią tej świętej sieci.  Odbędzie się wtedy otwarcie portali i każde z was posiada zdolność, aby stać się częścią tej świętej sieci.  Narodzi się ona wokół Ziemi, stanowiąc część naprawdę potężnej transformacji naszej planety i transformacji świadomości.

Ci, którzy zdecydują się zjednoczyć z tą świętą siecią tego właśnie dnia, będą mieć automatyczne telepatyczne połączenie ze wszystkimi pozostałymi.  Nie musicie rozumieć zbyt wiele, a jedynie być gotowymi do uczestnictwa w tym procesie, któremu już dawno powiedzieliście „tak”.

Wszystko tak naprawdę sprowadza się do pojawienia się na to umówione wcześniej spotkanie i zajęcia swojego miejsca w tym, co Plejadianie nazywają „wielkim planem”.  Gdy otworzycie się na swoje umówione wcześniej powiązania w dniu poprzedzającym tę datę, nadchodzące energie będą was wspierać, wskażą wam drogę i poprowadzą was przez cały proces w dniu następnym.

Zajmujecie swoje miejsce w energetycznych sojuszach, którym powiedzieliście „tak”, co umożliwi wam pracę z tymi energiami tego dnia i później.

Mamy przed sobą jeszcze 21/12/12.  Dziewięć dni później inny poziom energii nadejdzie na planetę, dla tych którzy pracowali z Falami Oświecenia w dniu 12/12/12.  Ten dzień jest kolejnym potężnym czasem by otworzyć się, przyjąć i umożliwić kolejnemu poziomowi waszej krystalicznej struktury uaktywnienie się.

Będziecie wtedy przechodzić przez kolejny poziom transformacji elektrycznych energii aktywujących się w waszym ciele, które umożliwią odebranie następnego poziomu waszego własnego boskiego światła i zakorzenienia go w komórkach waszego ciała.  Tego dnia portale otworzą się ponownie, a święta sieć wokół Ziemi uruchomi się i połączycie się z nią na nowo na kolejnym poziomie.

Zrozumcie, że zbieranie się wspólnie w grupach w dniu 12/12/12 będzie bardzo pomocne.  Jest to bardzo ważne zadanie dla tych, którzy są przebudzeni, aby zbierać się wspólnie i zakotwiczać oraz rozszerzać to, kim jesteśmy w tym czasie.  Ważnym jest zbieranie się razem grup ludzi o podobnych przekonaniach; tych, którzy są przebudzeni.  Wszystkich tych ludzi ze wszystkich ścieżek – bez podziału.

Czy ludzie, którzy nie są na ścieżce, po tej dacie będą odseparowani?  Nie, absolutnie nie.  Faktem jest, że wszyscy zgodziliśmy się przebudzić wcześniej, aby przetrzeć szlaki dla pozostałych.  Jedynym, co będzie nas odróżniać jest to, że będziemy bardziej połączeni ze sobą.  Możemy nie być połączeni na przykład z tymi, którzy są agresywni, dominujący lub skłonni do przemocy.  Jednakże będziemy dalej łączyć się ze zwykłymi ludźmi, tymi, którzy mają dobre serca, ale nie są jeszcze przebudzeni.

Mieszkam w bloku. Czy mogę te wszystkie rzeczy związane z 12/12/12 zrobić sam/a ?

Tak, oczywiście.

Czy praca z oczyszczeniem i uwolnieniem energii będzie pomocna tego dnia?

Tak, pamiętajcie, że to właśnie poprzez uwolnienie energii wejdziecie ponownie w te dostrojenia. Uwolnienie starych energii pozwoli wam opuścić energie 3 wymiaru, które utrzymujecie, umożliwiając tym samym, aby odpadły od was w jednym momencie i w tym momencie będzie mogło się dokonać ponowne dostrojenie.  W tej jednej chwili, kiedy dokonacie wyboru, aby puścić wszystko związane z ziemskim planem, stanie się to bardzo potężnym momentem ponownego dostrojenia.  Wystarczy jedynie chwila, aby wszystkie komórki mogły przejść na nowy poziom harmonii i pamięci.

„Uwolnienie” energii wniesie ze sobą energię dostrojenia, która będzie was wspierać w przyjmowaniu Fal Oświecenia portalu 12/12/12.  Powinniście też być otwarci na otrzymywanie energii.  Jest bardzo ważne, aby zezwolić sobie na świadome otwarcie i przyjęcie Fal Oświecenia.

Będzie dla was wsparciem wykonanie wiru trzech świec z kryształem w centrum, który będzie przyciągać i wspierać Fale Oświecenia, tworząc drogę przepływu, energetyczną strukturę. Pomocne może być też cokolwiek innego, co poczujecie jako odpowiednie, aby utworzyć jakiś wzór z kryształów.

Ja zrobiłabym to wszystko dzień wcześniej.  Siądźcie, otwórzcie się nasze wasze energetyczne powiązania i wyczujcie, co potrzebujecie dla siebie stworzyć, aby przyjąć Fale Oświecenia i umożliwić tym energetycznym sojuszom wspieranie was i wskazywanie, co jest dla was najlepsze.

Stwórzcie coś dla siebie, jako grupa lub indywidualnie, lecz zróbcie to dzień wcześniej, wczujcie się w te energie i dokonajcie odpowiednich przystosowań. Im bardziej będziecie zaangażowani, w tym większym stopniu Fale Oświecenia będą z wami pracować.  Jest to część waszego świadomego wyboru, by je przyjąć.

Jeśli należycie do grupy, możecie utworzyć krąg wokół tego wiru, co wkomponuje się jako część tej aranżacji, część rytuału lub struktury. Macie trochę czasu, by pomyśleć nad tym i wyczuć, co będzie najlepsze.

Możecie także przygotować poduszki na podłodze, jako opcję dla położenia się, ponieważ energie będą bardzo silne i możecie potrzebować zintegrować i przyjąć je, a później być może wyjść pod otwarte niebo, bliżej galaktycznych energii i położyć się na ziemi, aby otworzyć się na energie gwiazd podczas tej nocy.  Bądźcie twórczy.  Wyczujcie, co jest dla was odpowiednie.  Siły przyrody także są zaangażowane w pracę z wami.  Posiadają one silne energie, które mogą was wspierać w trakcie integrowania Fal Oświecenia schodzących na planetę.

Czy będzie korzystnym udanie się w jakieś święte miejsce?

Plejadianie mówią, że każde miejsce na ziemskim planie będzie święte tego dnia.  Cała Ziemia stanie się świętym miejscem.

I tak będzie.

Wypełnionego mocą 12/12/12.

Z Miłością i Błogosławieństwami –

Christie

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/11/opening-up-to-pre-agreements-before.html

Tłumaczenie Wojtek, korekta wika

31 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Gru 02, 2012 @ 00:16:08

  Kochani, następny wpis w środę.
  Kochany Dajamanti/Chaki, nie żegnam się, ponieważ wiem, że jesteś w pobliżu 😉 Jestem Ci zawsze wdzięczna za Twoją wspaniałą świetlaną pracę ❤
  Kochana MKFELA, także wielokrotnie ronię łzy szczęścia. Twoje serce jest wielkie ❤

 2. kasjopeja
  Gru 01, 2012 @ 23:04:44

  Zawsze gdy pocieszamy drugą osobę, tak naprawdę mówimy do siebie…Mówimy, że wszystko będzie dobrze,że wszystko kiedyś ma kres.Dziś dowiedziałam się ,że moja najlepsza przyjaciółka ,z którą się wychowałam ,została zamordowana w Niemczech, trzy dni temu ją znaleziono…Pomimo trudności nie przestanę wierzyć…w to ,że te ciemne chmury nad moją głową ,przegoni wiatr.Ale dziś wy jesteście moim promieniami słońca, nie wiedząc nawet o tym.Dzięki ,że jesteście.
  Agnieszka

 3. Roman Miezień
  Gru 01, 2012 @ 20:54:21

  Za chwilę „Warsztaty Miłości”. Zapraszam na te dni kogoś z Was, kto pomoże mi przy szarlotce, chętnie z kryształami. Mogą być dwie osoby. Do pomocy mam Czarne Aniołki, morze, las i ogród. Z Miłością. Roman z Gdyni

  • kasjopeja
   Gru 01, 2012 @ 23:42:27

   Romku codziennie jestem z wami….Z moja ulubiona Biala tara mantra ….Pozdrawiam Miloscia i Swiatlem.

   • Roman Miezień
    Gru 02, 2012 @ 00:03:07

    Jesteśmy już po Starcie. Nie obracajmy się do tyłu. Za nami słupy soli. Przed nami Światło. Tulę Cię Agnieszko. Przemień ból w radość. Już to potrafisz. Z Miłością. Roman z Gdyni

 4. adelina
  Gru 01, 2012 @ 19:06:02

  Super. Dziekuję za przekaz .Jestem z wami.Adelina

 5. Promyk
  Gru 01, 2012 @ 18:39:13

  http://prawdaserca.pl/

  I jeszcze to…

  • kimba70
   Gru 01, 2012 @ 18:59:27

   Całkiem logiczne , tak mocno trzeba było nas wdeptać żeby powstać jak nowonarodzeni.

 6. Eryk
  Gru 01, 2012 @ 18:34:49

  wiecie co jakie ja mam normalnie ostatnio dziwne sny to ho ho 😀 śnił mi sie papież chociaż nie przepadam za nim no ale przyznał, że koścół jest przesiąknięty ciemnością no i dał mi jakis złoty klucz a był to ważny klucz i gdy go dostałem do ręki otworzyłem nim jakies drzwi i uświadomilem sobie wtedy, że światlo zwyciężyło a potem pojawiły mi sie dwa obrazy gwiazd znaczy dwie konstelacje Orion i Plejady hmmm dziwaczne ale interesujące :)heh pozdrawiam 😉

  • Gajdzioch
   Gru 01, 2012 @ 21:43:46

   Kilka dni temu również miałem pokazane Plejady i Oriona, bo szukałem tych Konstelacji na niebie przed tym snem 🙂
   Normalnie czuję ekscytację taką jak będąc dzieckiem czekałem na prezenty pod choinką ❤

 7. Promyk
  Gru 01, 2012 @ 18:18:03

 8. ania
  Gru 01, 2012 @ 17:42:42

  Oczywiśćie na Ziemi będzie się działo wiele nowych, dziwnych, przełomowych wydarzeń o skali światowej w roku 2012 i okolicach. Zresztą każdy kto obserwuje świat widzi to przebudzenie, widzi, ze świadomość ludzka coraz szybciej szybuje ku wiedzy, ku wolności, że budzimy się i badamy ten świat, że NWO przyspiesza zarazem i to ostro, że klimat się zmienia (oczywiście nie przez człowieka, co już wiemy) itp. TO DZIEJE SIĘ I NIE POTRZEBA DOWODÓW — WYSTARCZY SIĘ ROZEJRZEĆ! Zmiana następuje nieustannie i będzie przyspieszać coraz bardziej – 2013, 2014, 2015, kiedy to wszystko upadnie z hukiem. NIEWAŻNE dokładnie w jakim roku i miesiącu – to wszystko zależy od wielu czynników, ważne że to już BLISKO! Lada rok. Czas to iluzja, nauczmy się tego — czas to wieczne TERAZ. Więc TERAZ działajmy, TERAZ informujmy, TERAZ sprzeciwiajmy się temu całemu szambu jakie się nam szykuje i ok, czytajmy o transformacji, zbierajmy informację i poszerzajmy swoją wiedzę, badajmy temat ale zachowajmy czujność, zimną krew, spokój ducha i nie śledźmy aż tak kalendarza. 2012 z całą pewnością symbolizuje ten wielki przełom i jest to ważny punkt w czasie, w czasie którego może się dziać wiele niesamowitych zjawisk — kosmos nam to mówi.

  Majowie najprawdopodobniej mieli dostęp do wiedzy o pewnych cyklach oraz zapewne wiedzieli o fali 2012. Wyznaczyli kulminacyjny punkt jej działania na koniec roku 2012, ale jej działanie na tym się nie kończy, a w zasadzie dopiero zaczyna. Tu zacznie się jazda, choć i teraz nie jest spokojnie. Rok 2012 to symbol oznaczający, że wkraczamy czas, gdy zwyczajnie ludzkość zaczyna podnosić się z kolan. Następne lata oznaczać będą przełom, zrzucenie kajdan i odrzucenie władzy globalnej elity i innych sił nad nami. Nie będzie to jednak łatwe ani proste — gdyż nikt nie oddaje władzy za darmo. Zwiększony dopływ energii/algorytmów z centrum galaktyki w połączeniu ze słabnącym polem elektromagnetycznym naszej planety oznacza, że jesteśmy teraz bombardowani niezwykłą ilością informacji, co prawdopodobnie pobudza nasze umysły oraz DNA. Zaczynamy badać kim jesteśmy jako istoty duchowe i czym jest ludzka rasa, jaka jest jej prawdziwa przeszłość (Niestety działa to w dwie strony – jedni się rozwijają dzięki temu, rozwijają świadomość i umysł, inni upadają coraz niżej i niżej, tracą umysł…). A jest to bardzo niebezpieczna wiedza z punktu widzenia kontrolerów systemu, dlatego przez wiele lat tak ważne było dla nich, by wiedzę te bezwzględnie niszczyć i ukrywać, aby ludzkość żyła w amnezji i strachu.
  To dlatego właśnie „Ciemne siły” starają się na wszelkie sposoby zniweczyć ten proces. Bombarduje się więc nas wszelakimi truciznami w jedzeniu i piciu, stara się ogłupiać i zaniżać poziom ducha i umysłu przez promocję tandetnej rozrywki, stylu życia utopionym w używkach, alkoholu, przepełnionym seksualnością i innymi prymitywnymi instynktami. Promuje się modyfikowaną żywność, chemię zamiast naturalnych składników, farmakologię zamiast ziół i witamin, szczepionki przepełnione okropnymi truciznami oraz spryskuje dziwnymi smugami chemicznymi (chemtrails), których skład zwiera wiele szkodliwych dla nas substancji. Jeśli chodzi o smugi chemiczne wiele wskazuje też na to, że to nie próba podtruwania nas i osłabiania naszego układu odpornościowego (to może być jeden z efektów ubocznych, lub jedna z funkcji smug), ale głównie próba odcięcia nas od dobroczynnej energii słonecznej. To właśnie ta energia budzi przecież ludzi, a smugi chemiczne zdają się tworzyć coś w rodzaju „mlecznej” pokrywy chmurnej ograniczającej promienie słoneczne.

  • kimba70
   Gru 01, 2012 @ 19:08:01

   Ten czynnik to my hihihi

  • Michalak
   Gru 05, 2012 @ 13:08:50

   Aniu pieknie to ujelas .Dokladnie napisalas cala prawde.Pozostaje wielka nadzieja ,ze ludzie juz obudzeni zaraza tych ktorzy sie jeszcze wachaja ,czy opieraja pozdrawiam serdecznie

  • Sunlion
   Gru 05, 2012 @ 18:56:28

   Witaj Aniu..!..

   ..TAM SKARB TWÓJ …GDZIE SERCE TWOJE.. 🙂

   Poza tym w pięknych czasach żyjemy !..Jedni mówia ,że przeludnienie .., a to tyle dusz zapragnęło właśnie teraz wrodzić się nie patrząc na ‚bagaż ziemskich cierpień’, które musieły przyjąć na siebie..by tu teraz być w czasie Tej Transformacji..
   Piszesz Aniu ,że to wszystko ‚runie’.., a może się ‚rozjedzie’..? 😉
   Hmmm… to tak jak byśmy teraz na Ziemii byli w dwóch Światach- pociągach równolegle pędzących , tuż obok siebie…
   W jednym pociagu sa Nasze Umysły- to jest Świat 3G..,
   ..a w drugim Nasze Serca – to Świat 4G…. A my tak sobie przechodzimy i bywamy ..trochę w jednym trochę w drugim..
   Tu muszę przypomnieć uwagę ,która kilkakrotnie wyrażała Czakamrati , aby to co robimy ..,to co mówimy wypływało z naszych Serc .
   Będzie miało to konsekwencje.., gdy te pociągi się nagle rozjadą ..To tak jakby Bóg,który jedyny wie o momencie rozłączenia powiedział ‚sprawdzam’ człowieku gdzie jesteś ,… czy w swoim Umyśle wśród rozważań o Iluzji, czy w swoim Sercu przepełnionym Miłością – budulcem Nowej Ziemii..?
   Aniu jest wiele wiedzy o Świecie w Twoim poście.. ,o Świecie…, który jest…bolesną..,ale Iluzją !!
   Dodatkowo czytając wyczuwa się napięcia..,żeby nie powiedzieć obawy..,a te emocje odgradzają od Energii Serca !..- paradoksalnie Aniu .. odgradzają … właśnie od Prawdy !
   .. Czas ucieka …Miłość czeka ..!

   ..TAM SKARB TWÓJ …GDZIE SERCE TWOJE.. 🙂

   Pozdrawiam z Serca

 9. kimba70
  Gru 01, 2012 @ 16:04:40

  Oj krążą. Kochane istotki.

  • kimba70
   Gru 01, 2012 @ 16:07:20

   Ups ! miało być pod Cahetel. A to przez upajanie się energiami. Serducho.

   • Hallo
    Gru 01, 2012 @ 17:27:54

    Hej Panie Aniołku …..hmmmm 😉
    miejcie umiar – każdy stan upojenia /???/ ha ha – jest niewskazany
    wszystkie amplitudy na + czy – poza normę – sa niezdrowe………..
    tra la la la
    H. pozdrawiam 😛

    • kimba70
     Gru 01, 2012 @ 17:55:29

     Aaaaaaaa tak efekt uboczny radość, 12/12/12 leże w pozycji Dajamanti ani myślę spać do oporu i po za. Sytuacja ogólna przypomina opis pewnego Lamy z Tybetu , choć ja uważam że obejdzie sie bez ciemności, człowiek obudzi się jako nowy człowiek , mnie bieże już teraz http://innemedium.pl/wiadomosc/nowe-informacje-o-trzech-dniach-ciemnosci

    • kimba70
     Gru 01, 2012 @ 18:11:42

     ” To co najważniejsze przyjdzie do Was nie z zewnątrz, lecz z Ducha.” zapewne iskierki wsłuchują sie w siebie. Niebawem każdy będzie wiedział po co do czego na co sie znalazł w tym tu i teraz . Buzial

 10. hostage
  Gru 01, 2012 @ 13:22:11

  wielki czas zaprawde piekny czas, tylko to czujcie………..

 11. Hallo
  Gru 01, 2012 @ 12:36:57

  Witajcie 🙂
  Wszystkim kłaniam sie i witam szerokim uśmiechem 😉 – jest to najkrótsza i najprostsza modlitwa,która przyciąga nastepny usmiech……. i nastepny usmiech …..i tak w koło Macieju …. i tak jak mówiła Czaki : a kiedy skończe….to znowu zaczynam od nowa – ha ha – tra la la…… 🙂 🙂 🙂
  I robi sie fajnie, przyjaznie, cieplutko i juz oglądamy swiat na kolorowo i każde nasze doświadczenie dnia codziennego niesie odbicie nas samych – co wyświetlamy – TO OGLĄDAMY. Nie żałujmy Sobie i Innym radości, rozumienia, uśmiechu, współczucia, przytulania i słownego i fizycznego/ ja to nazywam głaskami/…..czyli wszystko co na „górze” a świetne samopoczucie wprawia nasze otoczenie w identyczna Energie.
  I płyniemy na Fali …..będąc Obserwatorem……..utrzymując równowage emocjonalną…….obserwujemy i wiemy: Wszystko jest OK.
  Moi Drodzy – bądżmy gotowi i otwarci na wszystkie energie Kosmosu…kazdego dnia i o kazdej porze – juz teraz dajmy takie przyzwolenie sobie i wszystkim Energiom i Opiekuńczym i Tym Transformacyjnym. Oczyszczając swój Umysł, oczyszczając swoje Ciało ze wszystkich starych programów juz nieprzystających do Nowego Porzadku – robimy AUTOSTRADĘ do nas Samych dla NOWYCH ENERGII.

  …………..tra la la…na godnoli…na gondoli……własnie spaliły mi sie grzybki /wywar/ do zupy białego barszczu……………………. 😦

  Moi Drodzy czy zauwazyliścię zmiane w swoich ciałach? ktos juz tu pisał o zdolnościach tanecznych……moje ciało wysubtelniało i napełniło się energia harmonii
  i przy muzyce …samo staje sie muzyką …….każda komórka tańczy w rytm muzyki……
  a ciało staje sie jakby wstążka poddającą się płynącej melodii ……..a jakie uczucie……nie ma nas – jest tylko DŻWIĘK.
  Jest to tez ŚWIETNA MEDYTACJA – dla tych,którzy w tej klasycznej nie odnajduja się.
  Wchodzisz w MUZYKĘ- jestes nią – odrywasz sie na moment od swojego świata zewnetrznego i trwasz TYLKO W TEJ MUZYCE. Nie myślisz jak tańczyć, jakie ruchy wykonywać………zamykasz oczy i płyniesz …..i juz nic inne nie istnieje – TYLKO TY i MUZYKA. I też juz wiesz …co wysyłasz w Kosmos……..siebie sama w tej chwili…………
  wysyłasz to jak sie czujesz…………..a czujesz sie Wszystkim, jestes Wszechświatem.
  tanecznym krokiem od samego rana
  H. z gorącymi pozdrowieniam 🙂

 12. wika55maitri
  Gru 01, 2012 @ 11:07:44

  • kimba70
   Gru 01, 2012 @ 16:19:33

   Z krakersem buziol. Jest odjazdowo dokładam wisienkę.

  • Ewa A.
   Gru 01, 2012 @ 16:20:17

   „wykonanie wiru trzech świec z kryształem w centrum,” – Wika, czy mogłabys troszkę przyblizyć jak ma to wygladać? – dowolne swiece i np. kryształ górski- może być?
   Przytulam ***

 13. amfereon
  Gru 01, 2012 @ 08:48:15

  Kochani , krótkie pytanie , czy te godziny i daty są dla wszystkich stref czasowych ?
  czy trzeba sobie przeliczyć na swoją strefę?

  • wika55maitri
   Gru 01, 2012 @ 10:36:50

   W tekście nic o tym nie ma, ale ponieważ przewodnicy Agnieszki podpowiedzieli jej prawie tę samą porę na zorganizowanie koncertu gongów, to wydaje mi się, że nie trzeba przeliczać 😀 (Agnieszka i Janusz grali dla nas na gongach w czasie warsztatów Impulsów:)
   A wszystkich chętnych do wspólnego uradowania serc – i uszu – w tym niezwykłym czasie zapraszam do Warszawy na gong-pudżę:

   http://aktywacjeimp.blogspot.com/p/warsztat.html

   W nocy gramy delikatnie, kołysankowo – i wszyscy, każdy po trochu 🙂 Jeśli chcecie przyjść, dajcie znać Andrijowi (mail i tel. są podane), bo jak się okaże, że jest wielu chętnych, zostanie wynajęta większa sala. Do zobaczenia, i usłyszenia! 😀

   • Ewa A.
    Gru 01, 2012 @ 16:25:57

    Super…… gongi…. szkoda, że nie moge być z Wami….- ale będę…myslami, pozdrowionka!

 14. Cahetel
  Gru 01, 2012 @ 08:33:29

  Witajcie !
  U nas na wschodzie Polski teraz świeci słońce i niesie piękne, mocne i świetliste energie. W chłodnym powietrzu poranka czuć intensywne napięcie, radość z nadchodzącej zmiany. Moja Ukochana 12.12.12 świętuje swoje urodziny i to jest piękne !
  Anioły w wielkiej liczbie „krążą” wokół nas ! Zaufajmy im zgodnie z naszą intuicją. Pozdrawiam z Serca !

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: