W jaki sposób zmieni się rola świetlnych pracowników?

.

„Godzina z Aniołem” – wywiad Grahama Dewyea z AA Michałem przez Lindę Dillon, 5 listopada 2012

Geoff West: […] W jaki sposób może się zmienić rola tych, którzy służą światłu?  Innymi słowy, w jaki sposób mogą zmienić się ich konkretne misje w rezultacie procesu, jaki ma teraz miejsce?

Archanioł Michał:  To co teraz się rozgrywa jest realizacją tego planu.  Więc jest intensywność w oczekiwaniu na to, co wydarzy się niedługo tak, jak wy to rozumiecie, albo, jak ja wolałbym to nazwać, w oczekiwaniu na ekscytację.  Będzie to raczej radosna ekscytacja niż zmaganie się i pytanie  „Czy nam się to uda?  Czy nam się to uda?”  To jest absurdalny i bolesny sposób potraktowania tych zmian.  Ma to być bardziej radosne podejście.  Jak moglibyście to nazwać: serce przy sercu i wspólny śmiech i podskoki. Zaistnieje więc kontynuacja waszej działalności.  A potem będzie następny etap, tak to nazwijmy – mimo, że to, czego doznajecie, nazwaliśmy „przejściem”, pojawi się inne przejście, gdy rzeczy zaczną się zmieniać.  Pojawi się wiele pomocy, nie będziecie w tym sami.  Będą tu również obecni wasi gwiezdni bracia i siostry.  Będzie to pomoc dla tych, którzy być może nie w pełni się w to zaangażowali.  Dla tych, którzy są na „wolniejszej ścieżce” – po to, aby podnieść ich wibrację do zbiorowej normy.  Ale będą to krótkotrwałe zadania.  To trochę jak rekonwalescencja po zakończeniu wojny, kiedy wszystkich wojowników przyprowadzacie do domu.  Pojawia się wtedy opieka dla tych, którzy zostali ranni, albo którzy czują czy też wierzą, że są ranni.

Ale potem rozpoczną się wasze nowe zadania.  I chcielibyśmy jedną rzecz tu podkreślić – oczywiście jest to wasze dzieło i wspólne dzieło z nami, ze sobą nawzajem i z waszymi gwiezdnymi braćmi i siostrami. Istnieje więc wybór.  Ale wyborów tych dokonaliście już dawno temu.

Jednak być może na przykład powiesz – tak, mówię tu o tobie, mój ukochany przyjacielu – być może powiesz  „Kiedy następnym razem pójdę po nowe zadanie, chcę mieć dwie lub trzy możliwości wyboru.” I na przykład jedną z nich może być emisariusz, mediator, galaktyczny pośrednik pomiędzy statkami, ludźmi na Ziemi, miastami Światła; tworzenie nowych mediów i nowych form komunikacji, gdyż pojawią się rozmaite sprawy, różne realia będą do omówienia i ugruntowania.  Radość.

Albo możesz zdecydować, że po prostu znajdziesz się na statku.  Niektórzy z was mogą kontynuować wasz proces Wzniesienia i wrócić do innych wymiarów.  Niektórzy mogą wybrać odejście, czy zniknięcie stąd albo odrodzenie się na innych planetach i w innych rzeczywistościach.  Niektórzy z was powrócą do domu do swych gwiezdnych braci i sióstr, na wasze rodzinne planety.  Jest więc cała różnorodność wyborów.  Ale powiedzmy to jasno: całkowicie zniknie poczucie, że jest to praca, mozół, walka, czy też coś pozbawionego równowagi.  Należało to do historii 3W i rasy ludzkiej.  Co nie oznacza, że przestaniecie, cytuję: „pracować, bawić się, tworzyć”.  Pomyślcie po prostu o zastąpieniu słowa „praca” – słowem „twórczość”.

GW: Wspaniale.  Dziękuję, Michale.  Docieramy właśnie do końca audycji.  Na zakończenie czy mógłbyś nam dać wskazówkę co do tego, które kraje, instytucje czy sytuacje będą skupiać naszą uwagę w czasie kolejnych siedmiu tygodni?

AAM: Z pewnością Stany Zjednoczone, Francja, Włochy, Irak, Iran, Grecja, Syria, Wenezuela, Australia. Tyle wystarczy na dobry początek.

GW: Jak najbardziej.

AAM: Idźcie w naszej miłości. Idźcie w pokoju.

GW: Dziękuję, Archaniele Michale. W ten sposób kończymy kolejną „Godzinę z Aniołem”.  Przesyłamy wszystkim naszą miłość i światło; utrzymujemy wizję światła i pokoju w naszych sercach.  Do następnego razu, do następnej chwili Teraz, gdy spotkamy się znowu, pozostańcie w pokoju, i bywajcie.

AAM: Bywajcie.

Fragment z transkryptu:  http://the2012scenario.com/2012/11/archangel-michael-this-election-clears-the-way-for-obama-to-step-into-the-truth-of-his-being/#more-151450

Przetłumaczyła wika

54 Komentarze (+add yours?)

 1. kimba70
  Gru 01, 2012 @ 16:24:58

  A wy, którzy jesteście obudzeni zostaniecie wezwani do pomocy waszym ziemskich braciom i siostrom. Buziol

 2. Eryk
  Gru 01, 2012 @ 15:00:05

  a ja 21 grudnia wyjde patrzeć w gwiazdy 😀 uwielbiam je 🙂 i nawet 100 stopni mrozu mnie nie wykurzy hehe 😉 pozdrawiam

 3. Hallo
  Gru 01, 2012 @ 10:38:01

  Witajcie Kryształowe Istotki.
  Wczorajszy dzień był pełen pięknych modlitw.
  I ja dzisiaj dołączę jedną z ksiązki J. Murphy „Potęga ludzkiego ducha”.
  Myslę,że jego książki winny byc POCZĄTKIEM każdego Poszukującego.

  Modlitwa za chore dziecko.
  ” Duch będący z Ducha Boga jest życiem mego dziecka.
  Duch nigdy nie choruje i nigdy nie miewa gorączki.Boski spokój przenika Duszę i Ciało mego dziecka. W każdej komórce ciała uwidacznia sie teraz zdrowie i miłość , harmonia i doskonałość Boga.
  Moje dziecko………………………./imię córka syn/ jest odprężone, spokojne, radosne i żyje w równowadze i psychicznej i fizycznej. Wzywam cię BOSKI DUCHU ,który mieszkasz w moim dziecku OBUDŻ SIĘ i od razu wszystko będzie w porządku.”

  pozdrawiam H. 🙂 od usmiechu każdy dzionek

  • Ewa A.
   Gru 01, 2012 @ 16:32:17

   Masz rację, to Elementarz – tak uważam, był nim wiele lat temu,kiedy zaczynałam /też L.Hay/.
   Piękna modlitwa! – serdeczności!

 4. Grażyna
  Gru 01, 2012 @ 01:38:41

  Pozdrawiam Wszystkich
  Zwracam uwagę forowiczom, że ukazało się następne przesłanie HATHOROW.
  Grażyna

  • wika55maitri
   Gru 01, 2012 @ 04:13:38

   Z tego co słyszałam, jest ono teraz w tłumaczeniu przez ‚fachowca od Hatorów’. Te teksty są dość skomplikowane, więc w zasadzie odradzam czytanie ich w wersji z translatora i podobnych. Niedługo otrzymamy wersję dopieszczoną, troszkę cierpliwości 😀

 5. Promyk
  List 30, 2012 @ 20:34:07

 6. Promyk
  List 30, 2012 @ 20:20:52

  Anioły na grudzień 2012

  W grudniu szczególnie mocno możesz odczuć przy sobie obecność następującego Anioła:

  jeśli jesteś spod znaku Barana towarzyszyć ci będzie Anioł Samoakceptacji;

  jeśli jesteś spod znaku Byka towarzyszyć ci będzie Anioł Przygody;

  jeśli jesteś spod znaku Bliźniąt towarzyszyć ci będzie Anioł Piękna;

  jeśli jesteś spod znaku Raka towarzyszyć ci będzie Anioł Pokoju;

  jeśli jesteś spod znaku Lwa towarzyszyć ci będzie Anioł Zabawy;

  jeśli jesteś spod znaku Panny towarzyszyć ci będzie Anioł Zdrowia;

  jeśli jesteś spod znaku Wagi towarzyszyć ci będzie Anioł Wiary;

  jeśli jesteś spod znaku Skorpiona towarzyszyć ci będzie Anioł Nadziei;

  jeśli jesteś spod znaku Strzelca towarzyszyć ci będzie Anioł Uwolnienia;

  jeśli jesteś spod znaku Koziorożca towarzyszyć ci będzie Anioł Ochrony;

  jeśli jesteś spod znaku Wodnika towarzyszyć ci będzie Anioł Manifestacji;

  jeśli jesteś spod znaku Ryb towarzyszyć ci będzie Anioł Intencji;

 7. Promyk
  List 30, 2012 @ 20:03:54

  EwaB a ja dziękuję za piękne afirmacje zaraz zapiszę sobie do zeszytu by odmawiać codziennie a najlepiej nagram je na telefon:) są prześliczne.
  Pozdrawiam Miłością

 8. kimba70
  List 30, 2012 @ 19:54:25

  Stan oświece­nia, które­go poszu­kuje­my, jest wol­nością od ciężaru przeszkadzających uczuć. W swej praw­dzi­wej na­turze umysł jest czys­ty. Nie da się jed­nak wyeli­mino­wać ne­gatyw­nych uczuć przez usu­nięcie niektórych komórek mózgu, na­wet za po­mocą naj­no­wocześniej­szych technik. Można to osiągnąć wyłącznie dzięki przek­szałce­niu umysłu.

 9. kasjopeja
  List 30, 2012 @ 19:36:32

  Widzę ,że nie tylko ja zastanawiam się ,jak będzie wyglądał 21 grudnia 🙂 Myślę ,że my myślimy na swój ludzki sposób, oczekując czegoś spektakularnego ,widzialnego naszymi oczami.Zastanawiając się nad tym wszystkim , doszłam do wniosku, że te największe rzeczy dokonają się w naszym wnętrzu, będą ukryte przed naszymi oczami.Każda zmiana w świecie , ma początek w nas, w tym jak widzimy ten świat.My wszyscy ludzie ,różnimy się kolorem skóry , oczu , wyznawana religią…ale łączy nas to ,że wszyscy po pierwsze jesteśmy jednym …ludźmi.Łączy nas coś jeszcze , wszyscy pragniemy być kochani, pragniemy tez kochać.Nikt tak naprawdę nie rodzi się zły, ma dobro w sobie , choć się do tego nie przyznaje i zaprzecza temu.Szukamy też przyczyn cierpienia, tak jak szukamy powodów dla których możemy pokochać drugiego człowieka,czyli zawsze pojawia się koncepcja (za coś).Sami też zastanawiamy się za co kochają nas inni.Człowiek ,ciągle uczy się kochać drugiego człowieka bez powodu ,za to po prostu że jest.Być może gdy będzie potrafił kochać bezprzyczynowo, wtedy dopiero zrozumie, że nie każda istota jest sama powodem swojego cierpienia,dostrzeże że my jako ludzie ,nawzajem przyczyniamy się do cierpienia innych.Nasza świadomość musi przebić się przez ten mur iluzji i poznać prawdziwą naturę rzeczywistości.Emocjonalna architektura świata , zmienia nas na zewnątrz bo narzuca nam określony sposób myślenia ,na temat różnych zjawisk i ludzi ,nawet na temat cierpienia.Ale w naszym wnętrzu kryje się ten nieskażony niczym człowiek, ukryty pod milionem masek strachu , gniewu , nienawiści ,pożądania i pozornego szczęścia…kryje się wolny człowiek który nawet gdy cierpi nie jest istotą zniewoloną.
  Największy rodzaj niewolnictwa w obecnym czasie to niewolnictwo , emocjonalne i umysłowe, naszej świadomości narzucany jest określony schemat, po to abyśmy pragnęli coraz więcej i w tym pędzie za powierzchownym szczęściem, które ma nam dać, nowa kupiona rzecz(którą mają wszyscy),jesteśmy tresowani do ciągłego biegu przed siebie ,tak by się nie rozglądać na boki,bo to bardzo źle gdy mentalny niewolnik zatrzyma się i powie nie chcę tej nagrody ona nie da mi szczęścia,bo to jest tylko rzecz,zepsuje się i zniszczy.Gdy dostrzeżemy pustość naszych zachowań ,wtedy zrozumiemy że cały ten system przygotowany jest tak abyśmy stali się potworami walczącymi o nagrodę, której w rzeczywistości nie potrzebujemy.Upakowano w nasze umysły fragmenty rzeczywistości i wmówiono nam że to jest nasz świat pełen ,świat pełen krytycyzmy względem drugiego człowieka ,a tym samym względem nas samych wmówiono nam że nasze szczęście znajduje się za sklepową witryną , że wystarczy tam wejść i je kupić. Człowiek w pewnym sensie stał się sędzia we własnej sprawie ,a tym samym osądy wobec innych przychodzą mu z dużo większą łatwością.Staliśmy się poniekąd więźniami własnej niechęci i wyobrażeń na swój własny temat.Mamy taka naturę że wszystko chcemy kontrolować, niemożność wpływania na pewne sytuacje, budzi w nas frustracje , cierpienie w rozumieniu tego świata pozorów jest takim stanem którego nie można kontrolować.Także nawet to będzie przyczyna naszego cierpienia.Nauczono nas że nie należy czynić zła bo spotka nas za to kara (będziemy cierpieć)tym samym zbudowano pomost pomiędzy pojęciem „zły człowiek ” i cierpienie ,jednak nie każdy cierpiący jest przyczyną swego cierpienia, istnieje niezawinione cierpienie, od istnienia którego tak się odżegnujemy a którego wszyscy jesteśmy sprawcą.Także zamiast być dobrym, nie ze strachu przed karą ale z prawdy w naszym wnętrzu wynikającej ze zrozumienia, my ciągle hołdujemy czynieniu dobra z lęku , lub aby sobie na coś zasłużyć.Myślę ,że to ta iluzja wewnątrz nas , opadnie 21 grudnia.:) Sorki ,że tek długo.Wszystkich was przytulam do serca…bo was kocham 🙂
  A tu piękna muzyka z Afryki http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RCGRMcm6RDs

 10. Hallo
  List 30, 2012 @ 19:07:44


  Robert Haig Coxon ~ Touching Softness

  SPOKÓJ………………jestem Spokojem.
  DELIKATNOŚĆ ……………..jestem Delikatnością.
  PEWNOŚĆ………….jestem Pewnością.
  Ja …………….zawsze jestem Sobą.
  Płynę…..płynę na spokojnej Fali……….i trwam tylko w TERAZ.

  Mistrzyni H. – kłaniam się z szacunkiem KAŻDEMU….i zapraszam na FALĘ.
  🙂 🙂 🙂

 11. Artur
  List 30, 2012 @ 15:38:29

  Malkontentem jest być łatwo ale i zwolennikiem. Chciałbym nie postrzegac tego czasu w odniesieniu do moich potrzeb a jednak… Mój jedyny kontakt z ludzmi takimi jak na tym forum mam jedynie w sieci. Wokół mnie tylko strach i logiczne myślenie. Zagubienie i nostalgia. Czy mam być rozczarowany a jeśli to przecież wiem że wyłącznie przez ego. Wiem po sobie że każdy jest przekażniekiem złotych myśli które rozsiewa wokół siebie. Każdy z nas może channeligować. Niestety ale słowa już dawno straciły jakąkolwiek moc.

  • kimba70
   List 30, 2012 @ 18:13:56

   Nie bądż tym co wokół ciebie bądż sobą. Nie każdy mnie słucha , ten kto słucha ma już inne życie. Przekonanie, wiara , siła to moje energie. Od dawna mówię językiem duchowym nie zależy mi co sobie myślą, wolna wola jest honorowana. Sądzę Artur że sami zaczną cię pytać. Drobne osiągnięcia bo drobne ale mam i to mnie buduje. nie ograniczam się do forum tu się doładowuje. Cza cza cza cza ha. Bracie.

  • Lea
   List 30, 2012 @ 19:52:34

   Arturze,wraz z każdym Twoim biciem serca i oddechem dokonujesz wyborów w sposób świadomy lub nie. Skup się tylko na swoim wewnętrznym odczuwaniu w radości , miłości, spokoju POMIMO tego co dzieje się wokół Ciebie. Z miłoścą do siebie samego. Z szacunkiem do siebie samego. Z uwielbieniem do siebie samego.
   Obserwuj co się będzie działo. Pozdrawiam.

  • Hallo
   List 30, 2012 @ 20:03:53

   Witaj Drogi Arturze.
   Każdy z nas jest na swoim miejscu – wszystko dzieje się zgodnie z Niebieskim Porządkiem Boskim. Nasza rolą to zrozumieć i poznać mechanizm zmiany Siebie i swojej rzeczywistości – nie ma innej drogi .
   I nie tylko Ty ale wiekszość nas znajduje sie w podobnym środowisku ludzi żyjących głęboko w 3W, kierujących się strachem, obawą ,lękiem i narzekającym na świat bo tylko w nim widza przyczynę swoich problemów.
   Rolą TYCH WIĘCEJ WIEDZĄCYCH to bycie WSPÓŁCZUJĄCĄ Istota dla nich.
   To energia o wysokiej wibracji – nie oceniajmy, nie krytykujmy, nie dziwmy się , nie pytajmy dlaczego?…………bo my juz wiemy,że każdy Człowiek jest na właściwej dla siebie ścieżce.
   My stańmy się Latarnią w naszym otoczeniu jak latarnia morska dla statków na morzu.
   Bądżmy przystanią dla Pytających i Szukających i swoim życiem udowadniajmy wysokie wibracje patrząc z Miłością na Każdego. Bądżmy pewni swojej Prawdy i nie pozwólmy na zwątpienie. Rozwiązaniem to Miłóść Bezwarunkowa czyli Miłowanie Całego Stworzenia – wszyscy tego uczymy się, jeszcze dobrze nie czujemy i nie umiemy ale zacznijmy od naszych czystych intencji i ciągle chciejmy i prośmy o pomoc nasze Opiekuńcze Energie.Powoli ….z cierpliwością……zobaczymy pierwsze rezultaty – WSZYSTKO JEST PROCESEM.
   życzę ci Arturze wytrwałości i wierze w ciebie – nie przypadkowo jesteśmy tu RAZEM.
   H. pozdrawiam 🙂 🙂 🙂 – to Uśmiechy dla Ciebie na cały dzień – na świetne samopoczucie – zacznij każdy dzień od takiego magicznego rytuału.
   pa

 12. aria
  List 30, 2012 @ 14:51:43

  Witajcie. Czy mógłby mi ktoś udzielić odpowiedzi na pytanie, bo ja już sama nie wiem, Czy coś konkretnego wydarzy się 21 grudnia? Czy może będzie to dzień jak co dzień?
  Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂
  Pozdrawiam wszystkich ciepło 😀

  • kimba70
   List 30, 2012 @ 17:44:36

   • kimba70
    List 30, 2012 @ 18:23:17

    Po za tym po 21 jest 22 i tak dalej. Jest taka reklama na Pabie „Jutro piwo za darmo” Eckhart Tolle.

  • Dorota
   List 30, 2012 @ 17:57:22

   Witaj Aria 🙂 , pytasz co stanie się 21.12.2012 ?
   Przewartościowane zostanie nasze wartościowanie i nierównowaga zamieniać się będzie w równowagę. Skrajne bogactwo będzie znikać wraz ze skrajnym ubóstwem, a uprzedzenia i chęć kontroli zostaną zastąpione współpracą i zaufaniem.
   Jak to może się stać i co będzie tego przyczyną?
   Zmiana naszej świadomości, która rozpocznie prawdziwą współpracę ze Źródłem, a Ono nie znosi nierównowagi i dopasuje nasze istnienie do swojego schematu. Nasze istnienie zwiąże się z planem Boga, który napisał dla nas scenariusz rozwoju i wolności i on zastąpi scenariusz zniewolenia funkcjonujący do tej pory. Ten wadliwy scenariusz już wyczerpał swoje możliwości i udowodnił sam sobie, że znalazł się nad przepaścią zwaną niebytem.

   Przeczytaj przekaz Jezusa tu obok. On tak mówi:
   „Radujcie się, gdyż Miłość i Radość i Obfitość pojawiają się w waszych zręcznych dłoniach i zaczynają wirować jak jedwab na wrzecionie. Nikt nie może was teraz powstrzymać. Zacznijcie wybierać kolory waszej tkaniny Życia i waszych nowych dzieł, które z miłością stwarzane są i kształtowane przez wasze wprawne dłonie i serca.”
   A zatem „ Szczęśliwej drogi kochani podróżnicy”
   🙂 🙂 🙂 <3<3<3 🙂 🙂 🙂

   Kimba70 🙂 nieźle pojechałeś z tym zestawem 🙂 🙂

  • freeheart
   List 30, 2012 @ 18:12:15

   kimba! Ty Łobuzie! 😀 Aria – nie kupuj przypadkiem Żywej Wódki, bo prześpisz wzniesienie 😉 A tak serio, to w wielu przekazach wskazuje się by nie przywiązywać się do dat. Poszperaj w historii, znajdziesz odpowiedzi. Oczekuj nieoczekiwanego. Albo jeszcze lepiej, spełnienia marzeń. 😉 Tańcz, śpiewaj, kochaj, całuj przechodniów, rozdawaj krakersy od już. Wtedy po 21.12.12 Twój świat będzie jeszcze piękniejszy. Tego Ci życzę. :-*

   • Aria
    List 30, 2012 @ 19:10:22

    Dziękuję Wam z całego serca za te odpowiedzi. 😀 Bardzo mi pomogły.
    PS. A rosyjski zestaw na koniec świata jak narazie sobie odpuszczę 😀 hahaha
    Pozdrawiam Was serdecznie 😉

  • kimba70
   List 30, 2012 @ 19:14:51

   Humorek mam szczęścia stan, wykreślam słowo będzie już nieaktualne, nie używam . Jest teraz , teraz jest Miłość i Radość i Obfitość. Mój synek otworzył bramy do nieba i się załapałem cza cza cza cza a jakich ma kumpli ło ło ło sama śmietanka. Lepszego nauczyciela mi nie trzeba sama radość, miłość, szczęście w jednym. Krakersy w najlepszym wydaniu pycha 🙂

 13. Agnieszka
  List 30, 2012 @ 13:27:47

  Szambala -Przestrzeń Miłości. Uzdrowienie poprzez Miłość.
  Polecam Ewę May na „Warsztaty Miłości”, oraz dla wszystkich, którzy pragną
  uzdrowienia. Uzdrowienia poprzez Miłość.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2012/11/szambala-przestrzen-miosci.html

 14. Promyk
  List 30, 2012 @ 13:26:44

  • Hallo
   List 30, 2012 @ 14:42:19

   Dziękuję.
   Świetny link – ŚWIADOMOŚC JEST POTĘGĄ.
   pozdrawiam 🙂

   • EwaB
    List 30, 2012 @ 16:51:09

    Witajcie Kochani!
    Przytocze fragment z bardzo madrej ksiazki ktora napisal Joseph Murphy w „Potedze podswiadomosci”:

    Jeszcze dzis naucz sie wybierac szczescie.Sposob jest niezwykle prosty. Gdy tylko otworzysz oczy rano,powiedz sobie:
    „Wola Boza uklada dzis i zawsze moje zycie,.Wszystko obraca sie na moja korzysc. Dzisiaj zaczyna sie nowy i piekny dzien-szczesliwszy niz kiedykolwiek przedtem.Kieruje mna boska madrosc, a Bog blogoslawi wszystkiemu, co dzisiaj zrobie. Otacza mnie i chroni Boza milosc. Ide ku Swiatlu.Jestem duchowym i psychicznym magnesem, ktory przyciaga szczescie,milosc i dobro. Wszystkie moje dzisiejsze przedsiewziecia przynosza niebywaly sukces. Przez caly dzien jestem bez reszty szczesliwa.”

    Wspanialego dnia dla Was wszytkich!!!

  • EwaB
   List 30, 2012 @ 17:51:11

   Dziekuje Promyku za ten link!!!

 15. miświatło
  List 30, 2012 @ 12:45:32

  Dziękuję Ci Boże za wszystko. Już nigdy nie pomylę naszych ról.
  Jestem wszechmocny jak Ty, bo takim mnie uczyniłeś.
  Jestem ze Światła i Miłości, bo poczęła mnie Twoja Miłość,
  Jestem wszędzie tam gdzie Ty, bo taka jest Twoja Wola, i moja z Twoją zgodna.
  Równy więc Ci jestem, ale Ty i tylko Ty jesteś Pierwszą Przyczyną.
  Gdy chciałem być być Tobą bez Ciebie, zrodziło się ego, a ego zrodziło ból i cierpienie.
  I do mego świata wkroczyła zmienność chaosu.
  Dziękuję Ci za Twą Wieczną Stałość, bo tylko Stałość Bożej Miłości może być fundamentem Istnienia. I dlatego Byt jest zawsze.
  Moja wdzięczność dla Ciebie nie ma granic, gdyż Jesteś Bezgraniczny w Swym Miłowaniu.
  Z miłością dla Ciebie i Twoich Stworzeń 🙂

  • Tobi
   List 30, 2012 @ 16:10:10

   Ładna modlitwa, gratuluję, jest niemal esencją tego co NAJWAŻNIEJSZE, pozdrawiam Tobi

  • kimba70
   List 30, 2012 @ 17:29:32

   Piękne.

  • freeheart
   List 30, 2012 @ 22:56:03

   Krążę wokół Ciebie i czytam po raz kolejny Twe słowa. I chociaż chciałabym żebyś znów pokazał wszystkie ząbki w szerokim uśmiechu, to muszę przyznać, że nie bez przyczyny tak się włóczę po Twym poście. Misiu, to najpiękniejsza historia miłosna we Wszechświecie.
   Masz za nią buziaka ulepionego z miodku akacjowego, bo taki lubię najbardziej. :-*******

   • miświatło
    Gru 01, 2012 @ 09:08:19

    Buziaki dla Wszystkich 🙂 Wasza miłość jest cudem. Wasza Obecność jest cudem, świadectwem, nadzieją i pewnością drogi. Uściski 🙂 ❤ ❤

 16. wika55maitri
  List 30, 2012 @ 11:48:50

  Basiulku, ten przekaz od Plejadan będzie prawdopodobnie jutro tutaj, już robię poprawki; tłumaczenie z tamtego linku ma parę nieprecyzyjnych momentów, więc wolałabym żeby wszystko było tak czytelne, jak to tylko możliwe, bo to wydaje się być ważny tekst. Dzięki za inicjatywę! Buziaki! 😀

 17. ania.ania
  List 30, 2012 @ 11:35:06

  Wszystko będzie dobrze,wszystko jest na dobrej drodze,a każdy Pracownik Światła jest na wagę złota:).To,co nadchodzi potrzebuje swoich Przewodników.
  Pozdrawiam…

  • wika55maitri
   List 30, 2012 @ 11:50:05

   No to idę zjeść jeszcze trochę czekolady, dla dobra wszystkich oczywiście! 😛 😀 😉

   • kimba70
    List 30, 2012 @ 18:03:05

    Cześć siostra , te wciąż narastające energie, które są wam dostarczane muszę trochę odespać. Buziol jak z stąd do Meksyku.

    • wika55maitri
     List 30, 2012 @ 20:14:37

     Oo, Ty też musisz odespać? i też nie odsypiasz, jak widać, he he… 😛 Jakoś dziś nie trafiłam do łóżka, odlot Dajamantiegio zostawił taki świetlisty wiatr, że się nie dało 😀 Buziol, bracie! I jeszcze milion! 😀 😀 😀

    • kimba70
     List 30, 2012 @ 21:20:15

     Powala siostra powala tyle że w różnym momencie, to takie białe światło jak słońce ale białe , krystaliczne promienie wydobywające się z centralnego zródła , poddajesz sie euforii, ekscytacji i pustka rewelacyjne nic, nic nie zaprząta ci głowy jest czysta. Nie masz żadnej myśli , żadnej . Wszystko nabiera innego znaczenia liczy się życie i teraz. Buziole buziole buziole.

 18. Hallo
  List 30, 2012 @ 11:19:46

  Witajcie Kochani.
  Jakoś tu dzisiaj cicho…… a moje mysli ciągle przy Dajamantim i tak zastanawiam się jak to bez Niego bedzie ? kto zajmie po Nim puste miejsce ? i kogo będziemy pytac …..co sądzisz….jak to jest…….co dalej…..co to znaczy……..wiele. wiele pytań.
  Tak – Wszystko Płynie – we Wszechświecie nie ma nic CONSTANS – Wszystko ma wibracyjna Naturę – i nic juz nie jest takie samo jak wczoraj.
  I Ja i Ty i Inni ……..Transformacja dzieje się , nie pytając nikogo , dobrze miec świadomośc tego procesu i aktywnie włączyc się w tą Cudowną Metamorfozę.
  Zauważac zmiany w Sobie, swoim środowisku , bliskich, Przyrodzie – i pozostawac WDZIECZNYM promieniując blaskiem Kryształu i BŁOGOSŁĄWIC Wszystkich i Wszystko.
  Piękny przekaz, piekna wizja Nas i Naszego Życia.
  Ale tez musimy zdawac sobie sprawe ,że Wzniesienie jest PROCESEM i nie ma żadnej sztywnej daty po której Wszystko zmieni się. Zmiany będa działy sie ale powoli, sukcesywnie …tak jak i My powoli i sukcesywnie bedziemy Wznosic się.
  KONSEKWENCJA, CIERPLIWOŚC – to cechy pozytywne,które w nadchodzącym czasie nabiorą specjalnego znaczenia. Nie łudżmy się,że ZMIANY nastapią jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki lub ci z „Góry” przylecą i ‚”zamiotą” ten cały nasz bałagan. Dzisiaj pomagaja nam poprzez wzmożona koncentracje Światła dla Gai i jej mieszkańców.
  Nie jesteśmy SAMI – i to napawa mnie wielką Radościa i Nadzieją.
  Ściskam Was i wysypuje cały worek UŚMIECHÓW….:) 🙂 🙂 …dla każdego starczy.
  H. z Miłością

  • Julita B.
   List 30, 2012 @ 14:00:36

   Mnie też jest trochę smutno bez Dajamantiego,ale przecież jest tu oświecone grono krystalowiczów i…. jeszcze tak nie było,żeby jakieś pytanie zostało bez odpowiedzi. Zawsze są serdeczne ktosie,które odpowiadają,wyjaśniają,wspierają i jeszcze wklejają. A jakby tego było mało to i nowy przekaz pojawia się świeżo przełożony z gotową odpowiedzią-podpowiedzią. Damy radę :-))) Julka

  • kimba70
   List 30, 2012 @ 17:37:36

   My zajmiemy po nim miejsce. Nie czuje że odszedł, jest z nami. Energetycznie.

 19. hasan
  List 30, 2012 @ 09:05:11

  tak ciekawe jest to co piszą . choć patrząc na to że mamy jutro pierwszy grudnia to wszyscy oczekują zmian. teraz nadal jest trudna energia czyszcząca na ziemi tak ja to odbieram. jedno co mnie zastanawia to ta data 21 grudnia wiem że katastrof nie będzie ale zastanawia mnie czy dojdzie chociaż do takich zmian energetycznych które pozwolą na uwolnieni kolektywu ludzkiego spod władzy ciemnych. zastanawiam się nad tym bo analizując przekazy które czytałem przez rok to były one odbiciem pewnych energii do połowy roku obiecywały spektakularne zmiany i uwolnienie aresztowania zmiany rządów , potem coś się stało i wszystkie przekazy zmieniły ton i przestano obiecywać zmiany władzy na ziemi a skupiono się albo na wizjach nowego wieku albo na przesunięciach energetycznych. i jak by nie patrzył to choć zmiany podczas tych przesunięć są intensywne to jednak za mało by dać impuls do uwolnienia kolektywu ludzkiego jako całości od władzy ciemnych jedyne co zostało to czekać na energie końca roku że może wtedy coś drgnie.

  • Gabriel
   List 30, 2012 @ 10:26:19

   Witaj Hasanie!
   A w jaki sposób Ty działasz, aby „dać impuls do uwolnienia kolektywu ludzkiego”.?
   Zapominasz o zasadzie – chcesz zmienić Wszechświat – zacznij ZMIANY OD SIEBIE.
   Nie czekaj, że Ktoś coś zrobi za Ciebie.Bo jeśli coś zrobi – to wystawi rachunek – tego chcesz?
   Takie jest Prawo Kosmiczne- ten decyduje, kto wykonuje.
   Pozdrawiam- M’

   • hasan
    List 30, 2012 @ 12:12:36

    tak jest że każdy z nas coś robi dlatego znalazł się na ziemi jedni są za zmianą inni przeciw. wiele przekazów mówiło że ci co co przeciw i się nie zmieniają odejdą z ziemi ale to nie do końca tak jest bo bo jak by tak było to politycy już by po umierali albo odlecieli a oni zostali i nadal grają 3w i nie zamierzają odpuścić. ja uważam że zrobiłem bardzo wiele brałem udział w wielu medytacjach choć okazały się słabe nawet jak uczestniczyło parę milionów ludzi to nie wystarczyło by zmienić kierunek, sam siebie też zmieniłem i dochodzę do wniosku że mogę zmienić tylko siebie wznieść się i powrócić do swych światów. czasem czuje smutek i złość że tak silnie blokowane są nowe technologie leki na raka i inne choroby że nasz rząd jest na GMO i ma za nic ludzi. jedyne co możemy z tym zrobić to to akceptować i pozwolić tym łodzią żyć po swojemu dobrze by było by i nam pozwolono żyć w świecie gdzie nie ma tych wszystkich schematów 3w ciągłego zastraszania kontrolowania i manipulowania . ponoć nadzieja umiera ostatnia jest szansa że ten sen dobiegnie końca a my tego doczekamy

  • mary_celeste
   List 30, 2012 @ 21:05:34

  • Sunlion
   Gru 01, 2012 @ 18:30:14

   Witaj Hasanie !
   Pewien Grek powiedzial kiedyś ..; ‚wszystko płynie’
   Hasło to mogłoby w pewnym sensie zdefiniować całą Trzecią Gęstość !
   I..jeszcze jedno : w Świecie Energii wszystko jest prawdą…,każda myśl…

   Rozwijając temat ‚płynięcia’ … ,to całe zjawisko Wzniesienia ma swój poczatek , czyli żródła ..,ma i też swoje dopływy..- jak rzeka ..!
   Teraz jesteśmy juz w wartkim Głównym Nurcie tego Wzniesienia …!
   Wszystkie przewidywania i prognozy; te dawne i dawniejsze stanowiły tą samą Wodę,…ale teraz oceniając …były jakby poza wspomnianym Głównym Nurtem …- były ważnymi ,ale tylko …Dopływami..
   Częścią Wielkiego Planu było pokrzepiać ludzi jeszcze miesiące temu nadzieją , która przy ich ówczesnym stopniu przebudzenia najlepiej do nich przemawiała !
   Takie było zadanie m.in.dla planu Nesara czy roli prezydenta Obamy…
   I te plany się sprawdziły ! Ludzie oczekując.. aktywnie wizualizowali Dobrobyt i Pokój…i nie doszło do wojny pomimo że ona {wizja wojny}była wtedy dość mocno skryustalizowana !…Wielu jest zaskoczonych ..w tym nawet Krzysztof Jackowski..- a ma on dość trafne przewidywania dzięki nieprzeciętnie rozwiniętej szyszynce..
   Co się stało ?..- dzięki tamtym przekazom My , którzy faktycznie kreujemy naszą Rzeczywistość swoją Świadomością… zostaliśmy zmobilizowani.. aby będąc przy nadzieji do wojny nie dopuścić.. TO BYŁ WAŻNY DOPŁYW TEJ RZEKI – WZNIESIENIA..
   Ciągle napływające Energie z Kosmosu pozwalają nam poszerzać nasze Pole Widzenia i Rozumienia, pomogły nam zaktywizować Energie Naszych Serc.
   Dzięki temu teraz już nie ma potrzeby przewodnictwa .. : sami ROZUMIEMY i sami KREUJEMY…naszą przyszłość w Naszych Sercach.. Oczywiście jeszcze jedni mniej .a inni bardziej..,ale ludzkośc krystalizuje sie w Jedności z nieograniczonymi przepływami w niej Wiedzy i Energii…
   Ludzkość stanowi jedność..- zatem czy chciałbyś Hasanie aby Cię ktoś aresztował ?!
   Był czas kiedy Ciemni byli ‚ograniczani’ w swojej samowoli …trwa to nadal…,ale ludzkość to Jedność..,a Oni potrzebuja Swiatła i Miłości badziej niż pozostali ..
   Teraz coraz bardziej możemy nie tylko ich ‚aresztować’ ..,ale wręcz tą Ich ciemną stronę ‚unicestwić’ ! ..i to właśnie Mocą Naszych Serc !! – dając Im ..wyzwolenie.!!
   A wszystko to może uczynić Serce pełne …no na początek .. zwyczajnej radości ! ..
   Zakosztuj tej Radości Hasanie w jakiejkolwiek formie ..,następnie przytrzymaj ją …i pielęgnuj .,..najlepej krzepiąc się ostatnimi przekazami (proponuję zajrzeć też na Blog Wiki ) ..no i oczywiście koniecznie przejrzeć paseczek do góry na blogu..: Dajamanti/Czakamrati .
   Będąc w przestrzeni swojego Serca pozbędziesz sie Hasanie zarazem swoich obaw..- tam one istnieć nie mogą !

   Sursum Corda Hasanie 🙂

 20. agata
  List 30, 2012 @ 08:24:58

  Witam,
  nie wiem dlaczego, ale straszliwie sie wzruszylam i poplakalam:( ostatnio zrobilam sie jeszcze bardziej wrazliwa, moze to tez jest zwiazane z egzaminami ktore mam juz od dwoch dni i straszliwie je przezywam bo bardzo mi na nich zalezy a tempo jest nawet i tu przyspieszone:)
  ok, prosze trzymac za mnie kciuki:) dzisiaj kolejny egzamin…
  Dziekuje, Buziaki:)

  • KOSMITA
   List 30, 2012 @ 10:15:28

   Trzymam kciuki Agatko! Ale Ty też się trzymaj – będzie dobrze, spoko… Pozdrawiam serdecznie, miłego dzionka życzę. Buziaki…;)
   K.

   • agata
    List 30, 2012 @ 18:23:53

    dziekowac, dziekowac:)))wlasnie zdalam!!! jestem juz po i cala szczesliwa:))
    Buziaki:))))

    • wika55maitri
     List 30, 2012 @ 21:46:45

     Ach, to gratulacje, Agatko! 😀 No widzisz, Miecio kciuki trzymał, i pomogło 🙂 i o to chodzi! 😀

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: