Nie bój się odblokować kundalini

.
.
Rozwijanie węża, opisywane w wielu tekstach, jest często określane nie tylko jako transformacyjne dla niektórych osób, ale także jako coś, co może powodować trudności i niepokoje w życiu ludzi, gdy nie są jeszcze gotowi.  Ta druga część jest sporo przesadzona i większość z was jest gotowa.  Na przykład, osoba, która przyjmuje przekazy od nas uaktywniła kundalini ponad dziesięć lat temu i nadal ma się całkiem dobrze.Kundalini jest tym samym co siła życia i musimy przyznać, że jest jedną z najważniejszych sił na planecie.  Jest ona kochającą, kobiecą energią.  Niemniej jednak, jest to również bardzo silna i seksualna energia, która może być trudna dla niektórych osób, jeśli nie są na nią gotowi.  Jednakże powiemy, że gdy to się stanie naturalnie, jest to niesamowita rzecz – zazwyczaj bardzo przyjemna.  Poczujesz przyjemną „mrowiącą” wibracyjną energię rozprzestrzeniającą się  czasem po całym organizmie, kiedy jest najbardziej aktywna.  Możesz także czuć ciepło.  Pomoże to też twojemu organizmowi ewoluować i otwierać się.

Seksualna strona tej energii po prostu idzie w parze z tym terytorium i trzeba się do tego przyzwyczaić.  Z czasem nie będzie ci ona obca.  Energia wibracyjnego, lekkiego „mrowienia” i seksualne odczucie jest tym czym życie w wyższych wibracjach zazwyczaj jest w większości i kundalini zaoferuje też ci szansę, aby stopniowo przyzwyczaić się do niej.  Stanie się to dla każdego w różnym czasie.

Jest kilka innych skutków ubocznych, o których ludzie dyskutują i ciepło jest jednym z nich.  Ciepło się tworzy, gdy twój organizm opiera się tej energii.  W takich przypadkach możesz napić się wody z dodatkiem niektórych elektrolitów (np. ze szczyptą soli morskiej codziennie), które pozwolą zablokować niektóre z tych fizycznych przeszkód dla tej energii.

Więc co proponujemy to nie doprowadzać do tego za wcześnie, ale ją przyjąć, gdy nadejdzie.

Uzbrojeni w wiedzę, i bez strachu, przyjmiecie kundalini do waszego życia i serc, gdy się uaktywni i gdy czas jest na to odpowiedni.

Powodzenia i szczęśliwego kundalini.

Smok Brian

http://lightworkers.org/channeling/171986/dont-be-afraid-unlock-your-kundalini

Przetłumaczyła Krystal

31 Komentarzy (+add yours?)

 1. kasjopeja
  List 29, 2012 @ 22:54:31

  Może trochę nie na temat.Ale dziś moja kochana siostrzyczka,powiedziała mi coś pięknego, a raczej przypomniała mi słowa Matki Teresy Z Kalkuty; „Lepiej jest zapalić świecę, niż przeklinać ciemność.”Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie.

 2. artek
  List 29, 2012 @ 22:53:54

 3. Perła
  List 29, 2012 @ 21:33:00

  O kundalini wiele informacji jest tu
  http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini.html
  🙂

 4. antla
  List 29, 2012 @ 21:03:10

  zawsze to kochałam, nigdy z tego nie wyrosnę a teraz również rozumiem 😉 mnóstwo dobrej energii!

  • Nouvelle Vague
   List 30, 2012 @ 17:02:17

   Ja też:) pocahontas to w ogóle najlepsza bajka, jaką widziałam w życiu. Pięknie pokazuje, że nienawiść można zwyciężyć miłością

 5. Transformator2012
  List 29, 2012 @ 20:13:23

  Witajcie Kochani!

  Musicie wiedzieć że Energia Kundalini jest niezwykle potężną Energią która na różne sposoby jest nam wyjątkowo pomocna. Ta wyjątkowo subtelna i niezwykle cenna Energia bardzo pomaga w kreowaniu własnej rzeczywistości ponieważ jednym z warunków do osiągnięcia tej umiejętności jest wysoki poziom energetyczny. Jednak osiągnięcie w pełni mocy Energii Kundalini – o której w tym przekazie czy wcześniej przez Dajamantiego było to sygnalizowane – jest ona związana z odczuciami seksualnymi. I tu zaczynają się schody… Niestety ogromny wpływ środowisk klerykalno-religijnych na dziedzinę seksualności sprawił, że przeważająca większość osób traktuje wszystko co jest związane z seksualnością jako coś złego, grzesznego, coś czego należy się wystrzegać i jak ognia unikać. Te negatywne siły dobrze odrobiły swoje zadanie – oni bardzo dobrze wiedzą, że jeśli ludzie w pełni otworzyli by się na swoje seksualne odczucia i zaczęli je traktować jako jeden z najpiękniejszych przejawów naszego ziemskiego doświadczenia – Energaia Kundalini powszechnie by się aktywowała, a co za tym idzie – ludzie osiągali by takie możliwości, które wyzwalały by ich z pod władzy wszelkich ograniczeń które w zamiarze większość przywódców religinych (wyłącznie w celu kontrolowania) – wprowadzili. Właśnie w Transerfingu Rzeczywistości Energia Kundalini jest bardzo pomocna w kreowaniu rzeczywistości. Jeśli człowiek stanie przed Energią Kundalini jako przed cudownym darem Stwórcy – zapewne wiele w tym ziemskim doświadczeniu osiągnie.

  Pozdrawiam w Miłości i Świetle!

 6. Bonjovi
  List 29, 2012 @ 18:45:26

  Wracając ze szkoły do domu wpadłem na pewien pomysł 😀 co wy na to żeby stworzyć pałac Krystalowiczów. Bedze duuuuzy, z kryształu złota i diamentów. Będzieee wieeeeeelki ooogród na którym będą zwierzęta biegały i elfy i krasnoludki i jeszcze jednorożce xD haha no i obok ogrodu będzie wielki basen, obok będzie jacuzzi z barem sałatkowym i drinkami. przed basenem będzie wielki taras dla nas wszystkich,myślę że ten taras ze będzie miał przeznaczenie czysto medytacyjne ale broić tez na nim możecie 🙂 co do wnętrza to będzie usłany dywanami a na ścianach będą wisiały nasze obrazy. 😀 myślę ze umieścimy nasz pałac jakoś nad morzem ale tak żeby było widać góry na horyzoncie 😀 na naszej pięknej Gai na bank będą miejsca nam odpowiadające… 😀 kto jest za tym niech przyłączy się do tej wizji ♥♥♥ Mmmmm ale sie rozmarzyłem

  serduszka dla was dzióbki xD

 7. ZET
  List 29, 2012 @ 16:50:46

 8. Sabrina
  List 29, 2012 @ 16:34:05

  Mam pytanie do Was Kochani, czy ktoś może z Was pamięta przepowiednie dotyczące ukazania się dwóch słońc na niebie? Bo ja dość mgliście…

 9. ivo
  List 29, 2012 @ 13:00:54

  witajcie 😉

  wesołe ludki

  http://www.the-arcturians.com/

  miłego oglądania 😉

  a i jeszcze fajny bit 😉

  moc buziaków :))

 10. KOSMITA
  List 29, 2012 @ 12:59:25

  Dzięki Kasia. U mnie już dawno kundalini działa, hehehe… Pozdrawiam serdecznie… 🙂

 11. Brat
  List 29, 2012 @ 12:53:16

  Czy Lustra i Cienie bawią się już z Wami ? ? ?

 12. heddon
  List 29, 2012 @ 12:39:15

  filmik o 2 słońcach z rosyjskiej telewizji to w rzeczywistości informacja o możliwym, rychłym wybuchu gwiazdy – czerwonego olbrzyma – Beletgeza w gwiazdobiorze Oriona. Jako tzw supernowa będzie widoczna nawet w dzień, niemal jak drugie słońce. materiał dla uatrakcyjnienia zilustrowano nagraniem naszego słońca przesłoniętego częściowo przez chmurę, co dało złudzenie dwóch słońc obok siebie.

 13. pk
  List 29, 2012 @ 11:21:18

  Krystal w którym miejscu widzisz tam dwa słońca? Ja widzę normalne jedno, a przed nim chmurę.

 14. Tirja
  List 29, 2012 @ 11:13:43

  Kochana kompanijo wzniesieniowa dziękuję Wam za tłumaczone teksty, za Wasze komentarze i za Wasze świetliste rozbujanie.Buziaki przesyłam Wam od ucha do ucha , od nieba do ziemi :D:D:D

 15. Daneczka
  List 29, 2012 @ 10:45:46

  nadal i szczegolnie aktualne

 16. Agnieszka
  List 29, 2012 @ 10:42:28

  Zobaczcie jakie piękne kręgi pojawiły się w Austalii.
  http://innemedium.pl/wideo/w-australii-pojawily-sie-kregi-w-zbozu

  • kimba70
   List 29, 2012 @ 19:49:48

   Mnie sugeruje przejście, coś w stylu bądzcie gotowi , zresztą sami powinniście to czuć.

  • Ewa A.
   List 30, 2012 @ 00:31:58

   Jakby połączenie dwóch Światów /planet/….i powstanie Nowego… ” kwiatu”….

 17. basik
  List 29, 2012 @ 10:24:52

  Dziekuje za ta informacje pare dni temu myslalam o kundalini 🙂 odczuwam mrowienie w stopach i dloniach od jakiegos dluzzego czasu czasami mrowienie dochodzi az do lydek. Od paru dni w stopach odczuwam pulsujace cieplo wrecz goraco !!! czyzbym opierala sie kundalini ? pozdrawiam wszystkich krystalowiczow i pania Krystal jestes boska ❤

  • Bonjovi
   List 29, 2012 @ 18:36:26

   jeżeli wyczuwasz że to ciepło związane jest z kundualini zastosuj wodę z sola morska tak jak w przekazie 🙂

   Ja chyba też miałem doświadczenie z kundualini… chyba 😛
   nie jestem pewny bo zwykle mam takie uczucie, silne bardzo silne mrowienie w czakrze podstawy, uczucie bardzo seksualne, wstydzę się tego bo zawsze dostaje tego podczas jazdy autobusem, samochodem. boje się ze kundualini chce wejść do mojego ciała, nie ze bym nie chciał, bardzo chce 😛 ale nie przy ludziach hehe 🙂

 18. bel
  List 29, 2012 @ 09:37:11

 19. artek
  List 29, 2012 @ 08:12:50

  Wreszcie coś konkretnego z kundalini. Miałem parę tygodni temu silne doświadczenie z tym związane i mocno się przesttraszyłem.

 20. krystal28
  List 29, 2012 @ 04:08:16

  2 słońca nad Moskwą, wiadomości z Rosji, 25 listopad, 2012

  • Sabrina
   List 29, 2012 @ 13:24:08

   A te dwa słońca, to nie przypadkiem zwiastun Nowej Ery? 😉

  • Sabrina
   List 29, 2012 @ 16:29:39

   Z tego co widać po filmikach to w kilku państwach o tym mówili w tv. Tylko niektórzy zastanawiają się, czy to nie jest efekt projektu Blue Beam i HAARP.

  • krystal28
   Gru 03, 2012 @ 02:12:38

   Oto odpowiedz, jaką znalazłam na internecie na temat 2-ch słońc w dzienniku telewizji rosyjskiej:

   „Tolec, czy to jest brązowy karzeł, Tekoma?

   ODPOWIEDŹ: Nie, nie. To nie drugie słońce. To nie jest brązowy karzeł – Tekoma. Ogłosilibyśmy wam jego przybycie. Co oni ogłosili w Rosji było wynikiem celowego krótkoterminowego ćwiczenia, przeprowadzonego przez ludzi z Rady Andromedy, aby ujawnić biosferę inżynierską – „Sarsta” dla mieszkańców Ziemi. Gdyby to było drugie słońce … byłoby ono obserwowalne, widziane przez cały dzień.”

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: