Znaczenie portali 11/11 i 12/12

.

.

Z wywiadu z AA Michałem przez Lindę Dillon, 5 listopad 2012

Geoff West: Dobrze. Świetnie. W ciągu tych następnych siedmiu tygodni będą miały miejsce przynajmniej dwa znaczące dostrojenia energetyczne, portal 11/11 oraz portal 12/12. Jaki jest cel portalu 11/11? Oraz kolejnego, 12/12?

Archanioł Michał: Działanie portalu 11/11 – który, jak wiecie, został otwarty 11 listopada 1992 i od tego czasu jest dostępny rasie ludzkiej i wszystkim istotom na Gai – zostało wzmocnione. Możecie więc myśleć o tym jako o bramie, która została wtedy otwarta, ale teraz otwiera się z wielkim rozmachem i impetem.  Celem portalu 11/11 i 11/11/11 – mimo że macie rok (20)12 i dokonujecie skompletowania energii nie tylko 11/11 ale i 12/12 – jest zainicjowanie i rozwój miłości w sercu oraz wzajemnych połączeń w sieci.

I mówimy tu nie tylko o planetarnej sieci Gai, nie tylko o sieci ludzkości, ale i sieci wszechświata i multi-wszechświata oraz omni-wszechświata; o wzajemnym połączeniu, o tym, co nazywamy współ-łącznością w miłości, o otwartych sercach i serdeczności pomiędzy istotami ludzkimi, czy są to anioły czy hybrydy, nasiona gwiazd {starseeds} czy strażnicy Ziemi.  Zachodzi więc intensyfikacja i głębokie osobiste zakorzenienie oraz ekspansja tego uczucia miłości.

Jest to bardzo ważna data, zarówno 11/11 jak i 12/12 – jak wiecie boski plan i matryca nie zawsze zgodna jest z datami, jednak są to ludzkie punkty odniesienia, które, jak twierdzimy, są dla was istotne. I ważne jest, by zaakcentować je za sprawą jakiejś uroczystości, ceremonii, medytacji i modlitwy…. Myślcie o 11/11 jako o deklaracji powszechnego pokoju.

Czy możecie sobie wyobrazić – a zachęcam was, abyście to zrobili – że jest to dzień, w którym wszystkie narody, wszystkie istoty w samej głębi swego rdzenia otrzymują pewną sposobność?  Czy jest to konieczne?  Nie. Ale dostajecie oto tę złoto-niebieską możliwość i okazję nie tylko po to, by odnaleźć swój wewnętrzny pokój, ale i by wybrać pokój na zewnątrz – na całej planecie, w każdym narodzie, w każdym przywódcy, w każdym dziecku chodzącym do szkoły.

Zatem nie oznacza to tylko realizacji mojej strategii, mojej pokojowej inicjatywy – jest to również i realizacja waszej inicjatywy pokoju.  Nie chodzi tylko o zakończenie wojen, niepokojów społecznych i walk w Syrii.  Chodzi o koniec wojny gangów.  O koniec przemocy w rodzinie.  O koniec udręk i znęcania się nad istotami.  Chodzi o rozpoznanie znaczenia i wagi pokoju.  Tym jest ten dzień i ten portal… który dosłownie zwali niektóre istoty ludzkie z nóg.

Dlatego zachęcamy was również, żebyście zaplanowali na ten dzień pewne wydarzenia i imprezy, żebyście zorganizowali jednoczące was wydarzenia odnoszące się do miłości i pokoju, abyście zadeklarowali miłość i pokój w swoim imieniu i w imieniu waszych braci i sióstr na Ziemi.

Macie więc te daty – a kochacie daty, prawda?  12/12 jest datą wysoce znaczącą. I raz jeszcze powiemy: jest to otwarcie, szersze otwarcie i zakotwiczenie energii, które miały swój początek 12 grudnia 1993.  I był to okres, który miał trwać i narastać – i tak się stało – przez 24 lata.  A więc nie jest to jeszcze koniec; zaś portal 11/11 obejmuje okres 22 lat.  To wszystko było elementem waszych przygotowań, jak wiecie. Jednak możecie pomyśleć o tym w taki oto sposób:  Tak, czas jest krótki, a jednak czas jest wieczny i czas jest niczym.  Ale mimo wszystko zamierzam powiedzieć coś o 12/12.

Macie zatem pokój, i pokojową inicjatywę. Co więc dzieje się dalej?  Tym czymś jest równowaga.  Często o tym mówiliśmy – o jedności, wzajemnym połączeniu i równowadze.  Wszyscy macie potrzebę otrzymania domu, miłości, zaufania, przebaczenia – wykonaliście dobrą robotę.  Jedność, wzajemne połączenie i równowaga.

Pomyślcie zatem o portalu 12/12 jako również o sposobności ku temu, aby wasza zbiorowość zaakcentowała, uczciła, stworzyła i objęła równowagę oraz jej odzyskanie na tej planecie.  Mamy tu na myśli równowagę geopolityczną, społeczną, finansową, wspólnotową, rodzinną, na każdym poziomie.  Na poziomie fizycznym wasze ciała są  przywracane do równowagi na wielką skalę.  Tak, wszyscy to odczuwaliście.  I już teraz ten proces jest prawie na ukończeniu.

Co więc się wydarzy, gdy zakotwiczycie tu pokój?  No cóż, dalej następuje praktyczne stwarzanie, nieprawdaż?  Pojawia się etap praktyczny, nie tylko na poziomie wewnętrznym, ale i w obszarze globalnej wspólnoty tworzenia, wspierania i szanowania równowagi pomiędzy wszystkimi – jest to równowaga dla siedmiu miliardów ludzi:  pokój z 3W w dniu 11 listopada, oraz równowaga i przygotowanie do startu 12 grudnia.

Mówię wam to teraz nie dlatego, że chcemy stworzyć masę fałszywych oczekiwań; mówimy wam, co się dzieje na planie energetycznym, abyście mogli w pełni uczestniczyć w tym wspaniałym objawianiu się i rozwijaniu planu Matki.

Istotne jest dla mnie, by wyjaśnić znaczenie i ważność tych otwierających się portali, abyście mogli się do nich przygotować i z radością zanurzyć się w tych energiach, które zalewają każde z was i waszą planetę.

Link do całego transkryptu wywiadu w jęz. angielskim:  http://the2012scenario.com/2012/11/archangel-michael-this-election-clears-the-way-for-obama-to-step-into-the-truth-of-his-being/

Przetłumaczyła Wika

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. kimba70
  List 10, 2012 @ 19:25:36

 2. daw
  List 10, 2012 @ 14:58:56

  Pięknie, niech się dzieje!!!

 3. idebenone
  List 10, 2012 @ 14:40:44

  Zrozumcie, że wszystkie loty jako takie odbijają niezaprzeczalne piętno na waszym polu energetycznym, powodując zwarcia wewnętrznych obwodów aury oraz rozerwania płaszcza aurycznego kokonu. Wy ludzie nazywacie to jetlag.Takie łagodne wyrażenie to poważne niedomówienie, ponieważ skutki są o wiele szersze niż zwykłe zmęczenie spowodowane zmianą stref czasowych.

 4. Ewa A.
  List 10, 2012 @ 13:39:43

  Dziękuję <3<3<3 – to ważne. Serdeczności !

 5. KOSMITA
  List 10, 2012 @ 12:12:01

  Dzięki Małgosiu i Kasiu… 😉 (chyba dobrze zapamiętałem, jeśli nie to sorki… :)…) Pozdrawiam serdecznie – Mieczysław

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: