Nasze związki z bliskimi i 11.11

.
Kochani, ten tydzień trochę się przeciągnął, ponieważ Wika i ja chciałyśmy dostarczyć Wam jak najwięcej materiału poświęconemu 11.11.2012 i medytacji w tym dniu.  Następny wpis będzie w środę, a Impulsy we wtorek.  Życzę Wam wszystkim spełnionej i cudownej niedzieli.  Wybaczcie mi, bardzo proszę, że nie odpowiadam zawsze na wszystkie komentarze do mnie skierowane.  Nie ignoruję ich, tylko po prostu z braku czasu, jeśli od razu nie odpowiem, komentarze giną pomiędzy wieloma innymi.  Jak zawsze jestem pod wrażeniem Waszych głębokich i pełnych miłości komentarzy.  Agnieszko, poczekajmy z ogłoszeniem Waszych planów.  Zobaczmy jak najpierw będzie to pracowało.  Chciałabym ponownie wyrazić wielką wdzięczność Wam, Wiko i Czakamrati za Wasz niestrudzony i wspaniały wkład dla tego blogu.  Dzięki Wam i Czytelnikom ten blog nabiera ‚innego’ wymiaru 😉  W miłości ❤  Krystal
______________________________________________
.

 

.

Aniołowie Ziemi

Przekazała Bella Capozzi, 9 listopad 2012

Dzień dobry, a jest to jeszcze następny dobry dzień, wypełniony optymizmem i obietnicą.  Pracując  pośród was, nie możemy nie zauważyć rosnących oczekiwań krążących wokół nadchodzącego dnia 11-go listopada.  Normalnie powiedzielibyśmy, że cały ten czas nie ma czasu sam w sobie.  Prawda.  Jednak przyznajemy, że ten dzień jest inny i zgodzimy się, że możecie go potraktować inaczej.  Mądrze jest być świadomym. Więc otwórzcie się i pozwólcie sobie otrzymywać.

Odkryjecie, że wszystkie rzeczy, torturowane i chore – i mówimy tu o rzeczach istniejących w granicach waszych ludzkich relacji – albo odpadną, albo odrodzą się i zregenerują na sposób bardziej godny  nowego paradygmatu.  Częstotliwości w tym dniu będą miały osobliwą jakość, sprzyjające i skierowane w szczególności na kwestie międzyludzkich relacji.  Spójrz na niedomagające rodzinne sytuacje, będą one szczególnie dotknięte tą energią.  Uzdrów je albo uwolnij.  Nie będzie już żadnego akceptowania „pomiędzy”, gdy praca tej energii zostanie dokonana.  Jeśli cierpisz na niezdecydowanie o tym, co zrobić z niektórymi ludźmi w swoim życiu, to tego dnia poproś o rozwiązanie.  Poproś o siłę w zrzuceniu tego, co cię zniechęca i hamuje i nie może być już dłużej utrzymywane.

Po tej dacie, stanie się dla ciebie jaśniejsze, które relacje zabrać ze sobą przez przemianę, a które nie.  Nie obciążaj się przez to niepotrzebnie, gdyż po prostu będziesz wiedzieć.  Automatycznie.  Nie trzeba tu robić prac przygotowawczych, gdyż Ręka Boska w tym pomoże.  Zezwalaj na rozwinięcie.  Po prostu bądź.  Ponadto, przestrzegamy, abyś nie tworzył dla siebie nowych lęków.  Obawy takie jak zastanawianie się, że jeśli zerwiesz pewne twoje obecne więzi, wtedy możesz być osamotniony.  W żadnym wypadku, zapewniamy cię, że to nigdy nie nastąpi.  Gdybyś może zapomniał, wchodzisz do swojego naturalnego stanu Jedności i samo pojęcie „samotność” jest błędnym i fałszywym tworem.

Tak więc, ma się też rozumieć, że jednym z efektów ubocznych tych częstotliwości będzie sprecyzowanie twoich naturalnych kompetencji rozeznawania.  Kto jest w rezonansie z tobą, a kto nie?   Podobnie jak królestwo zwierząt może instynktownie rozpoznać swojego własnego, tak też i ty będziesz w stanie intuicyjnie rozpoznawać członków własnej duchowej rodziny.  Oczywiście, jeśli wasze ścieżki się skrzyżują.  Prawda, prawda, wszyscy jesteśmy Jednym.  Jednak pragniesz ciepła rodzinnej więzi, a zatem będziesz ją mieć.  Obserwuj teraz jak bariery, lęki i niepewności, które uniemożliwiały ci poszukiwanie nowego i ponownego odkrywania starych więzi z innymi, delikatnie odrywają się od twojej osoby.  Nowa pewność siebie się więc wyłania.  Podczas pracy za zasłoną było trudne dla ciebie, aby być pewnym siebie i akceptować innych.  Jest to zrozumiałe, gdyż planeta Ziemia jest prawdziwym tyglem dusz działających na różnym poziomie rozwoju ewolucyjnego – tak znaczne różnice w wibracji, wielkie luki w częstotliwości.  Było raczej samotnie i boleśnie, czy nie?

Więc teraz zalecamy, abyś poprosił o pomoc.  Poproś o miłosne, anielskie prowadzenie.  Nie możemy interweniować, chyba że zawołasz nas i udzielić nam zgody.  Inaczej nie możemy wkroczyć.  Pozwól sobie na otrzymywanie, bez przeszkód w postaci winy i poczucia niegodności.  Przybyliśmy, aby służyć.  Jest naszym życzeniem, abyś przyłączył nas i uznał naszą obecność i zaufanie.  Wszystkiego czego pragniemy za rekompensatę to prosta modlitwa dziękczynna i abyś wziął nasze dobre intencje do serca. Ogarnij ten dar, który Bóg ci wysyła i niech każde twoje słowo i działanie będzie wyrazem dobroci.  I tak jest.

Przetłumaczyła Krystal

http://theangeldiaries.org/2012/11/09/the-earth-angels-sharing-more-about-11-11-and-what-it-means-to-us-by-bella-capozz-november-9-2012/

19 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ag.
  Gru 19, 2012 @ 19:35:26

  Witajcie, tak sobie szukam czegos w sieci i szukam na temat tego obecnego czasu zmian….i proszę….nie ma przypadków….dokladnie 11-11 wrocilam z warsztatów a mój owego dnia jeszcze ukochany mężczyzna ze swoich zajęć….i coż….usłyszalam, ze wlasnie zakochal się w innej kobiecie i odchodzi…tak po prostu , z dnia na dzień…poprzedniego dnia jeszcze o tym nie wiedzial a w ta magiczną niedziele już owszem………ciekawe co? że tak nagle….że akurat w tą niedzielę, w ten dzień 11-11……teraz to mi sie jakby uklada w całośc bo nadal jakoś trudno mi to ogarnąć po ludzku………patrząc ” z duchowego punktu widzenia” jest to łatwiejsze i nawet widze w tym sens i cel……i czulam, ze ta data także ma cos z tym wspolnego……tak czy inaczej conieco juz wiem…..ale i tak po ludzku, zwyczajnie boli…okrutnie boli, zazdroszczę tym wszystkim „oświeconym” czy „nieprzemakalnym” ktorzy potrafią widzieć tylko w ten sposob….pewnie będe za to dziękować jak w koncu ujrzę to jako klarowną całośc….kiedys kropki sie połączą….pozdrawiam.Ag.

 2. Piracetam
  List 11, 2012 @ 02:14:24

  Na te przemiany wpływają również ”zaproszenia”, jakie wysyłacie w świat za sprawą swoich intencji. Jeśli się boicie, przyciągniecie do siebie powód, by się bać. W miarę jak coraz więcej osób integruje w sobie swe własne różnorodne elementy i utrzymuje wewnętrzne poczucie zaufania i spokoju, coraz większe staje się prawdopodobieństwo, że wybierzecie szansę na łagodną przemianę. Jednym z aspektów przemiany światowych pojęć, który mógłby przyspieszyć odzyskanie równowagi w tej sferze, jest zaakceptowanie duchowej równości wszystkich ludzi. Centrum tego koła wzniesienia stanowi integracja, a sam proces Wzniesienia przyspieszy rozpoznanie przez was tej powszechnej równości.

 3. helena
  List 11, 2012 @ 01:37:07

  Otwieram sie na Boskie prowadzenie,i goraco prosze Moich Aniolow o opieke,i wsparcie na drodze zmian.
  Z wdziecznoscia serca,
  Helena.

 4. freeheart
  List 11, 2012 @ 00:39:55

  Jak Wam się podoba taki świat? Taki Raj na Ziemi?

 5. Tirja
  List 11, 2012 @ 00:31:48

  i tak Krystal z inspiracji Boga
  powołała do życia tego bloga
  zamieszczają teksty Kochane dziewczyny
  i tak wzrastamy i się wznosimy
  codziennie czekam, co się wydarzy
  ile zakwitnie znów komentarzy
  dziękuję za obecne tu Łobuziaki
  i za wsparcie Mistrza-trzyni Czaki 😀

 6. Ewa A.
  List 11, 2012 @ 00:06:14

  Dziękuję, dziękuję, dziękuję………

 7. Nouvelle Vague
  List 10, 2012 @ 23:30:04

  Dzięki Krystal, szczególnie za 2 ostatnie teksty ❤

 8. Hallo
  List 10, 2012 @ 23:06:44

  Wyrażam zgodę i zapraszam Wszystkie Świetliste Energie prowadzące mnie do wszelkiej pomocy dla mnie na mojej drodze ku Ojcu. A ja juz z całego Serca dziekuję i przesyłam Wam moją Miłość. Jestem gotowa i otwarta na prowadzenie , na doświadczanie , na naukę w imię najwyższego dobra Mojego i Innych też.
  Pozdrowionka dla Krystal – kryształowa stronka.
  na dobranoc oczywiście :* :* :*
  H.

 9. Ela
  List 10, 2012 @ 22:41:35

  Kochani, troche na inny temat. Przed godzina zaczelam sluchac audycji u Janusza Zagorskiego na temat Lebensborn. Dla mnie byl to temat nowy. Dla tych co tez nie sa w temacie byl to projekt obozow, czy tworzenia klinik gdzie mialy sie rodzic dzieci z tak zwanych rodzicow czystej rasy aryjskiej. Niebieskie oczy , blad wlosy. Gosc zaproszony przez Janusza udawadnial , ze to dzialo sie na ziemiach Dolnego Slaska w okolicach Gluszycy. Ja sprawdzilam to na stornach Holenderskich i faktycznie taki projekt istnial , ustanowiony przez Himlera i osrodki takie byly tez na terenie Holandii(Nijmegen) , 10 w Norwegii , Dani 9, Belgi 2 i Francji. Jak zaczelam to czytac w pewnym momencie ( a nie mam zdolnosci Reiki) czuje jak rozgrzewaja mi sie dloni i plynie z nich energia i i przychodza do mnie silne mysli smutku i milosci. Wiec nie wiedzac o co chodzi zaczelam oczyszczac sie wedlug hoopono ono, myslami odmawiac modlitwy z przeprosinami za cierpienia tych dzieci , pozbawionych czesto rodzicow, i wychowywanych w odpowiednich ideologiach bez prawdziwej wiedzy pochodzenia ich rodzicow. Energia plynela mi chyba przez okolo 10 a 15 min. Prosze dolaczcie sie, ci co potraficie wysylac energie , celem uzdrowienia tych miejsc i cierpienia tych ludzi. Ta generacja przeciez jeszcze zyje. Rodzili sie w latach1039-1945. Nie bez powodu weszlam na te strony. Nawet teraz jak to pisze , to na nowo czuje przeplyw energii. Byc moze nalezy te miejsca uzdrowic przed jutrzejsza wielka medytacja, a nowi ludzie sie obudza.

  Pozdrowienia dla wszystkich.

  Ela

 10. Margot
  List 10, 2012 @ 22:17:29

  Z głębi serca pragnę ciepła rodzinnej duchowej więzi.
  Proszę o miłosne anielskie prowadzenie.
  Dziękuję, kochani 🙂

  Dziękuję Tobie, Krystal – także za ten tekst 🙂

 11. rene
  List 10, 2012 @ 22:06:33

  wdzięczność..i zaufanie

 12. Agnieszka
  List 10, 2012 @ 21:46:00

  Otwieram się na Boskie prowadzenie i na Waszą pomoc Aniołowie:)
  Witam Was z Miłością i wdzięcznością,

  Kocham Was i dziękuję, że przywiedliście mnie do blogu Krystal 🙂
  To wielka radość móc przebywać, kąpać się wręcz w Świetle tego bloga.
  Dziękuję:*

 13. Andrzej Dubiński
  List 10, 2012 @ 21:36:07

  Witajcie!
  Ta wiadomość jest wspaniała i czekam na zrealizowanie jak i wsparcie od aniołów .

 14. Jola27
  List 10, 2012 @ 21:10:06

  Jestem wypełniona wdzięcznością i z radością w sercu przyjmuję Ten Dar.

 15. kimba70
  List 10, 2012 @ 21:07:39

  Delektujcie sie kochani kąpielą w miłości.

  • miświatło
   List 10, 2012 @ 22:35:31

   plusk ❤ plusk 🙂 plusk ❤

   Do zobaczenia Wszystkim w Oceanie…jutro o 19.00 na wstępnym moczeniu stópek i łapek 🙂

 16. Gami
  List 10, 2012 @ 21:03:14

  Dzięki Ci Krystal za ten komentarz ,przyszedł on w momencie kiedy rozpada mi się drugi związek ,ale jestem spokojna a strachu już nie posiadam od dwóch lat.Wiem że to Palec Boży,przerobiliśmy pewien okres życia co było do przerobienia i czas się pożegnać,albo odrodzić na nowo .Ja jednak poproszę aniołów o pomoc…Namaste

 17. basik
  List 10, 2012 @ 20:51:30

  Dziekuje 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: