Módlcie się nieustannie za zmagających się ze zmianami

 

Hilarion,  4-11 listopad 2012

Umiłowani,

W miarę jak staracie się stawić czoła wysokim natężeniom fal energii, które zalewają waszą planetę,  bądźcie radosnego serca.  Jako codzienną mantrę wypowiadajcie słowa: „Wszystko jest dobrze”.  Jest to czas wielkiej wewnętrznej aktywności, gdy energetyczne załadowania już otrzymane są w dalszym ciągu integrowane i asymilowane, jak również  kontynuacja napływu nowych energii jako daru dla ludzkości.  Wielu z was pozostaje w domach i stara się jak najlepiej odpocząć i zrelaksować się.  Dla większości ludzi silniejsze dawki energii powodują potrzebę snu przez dłuższy czas.  Zawsze słuchajcie swojego ciała i idźcie za jego podpowiedziami.

Podczas gdy Matka Ziemia odradza się do królestw wyższych wymiarów, ci, którzy Ją zamieszkują  są również częścią tego procesu i powiedzenie, że wszyscy jesteśmy Jednym nabiera głębszego sensu niż kiedykolwiek przedtem.  Proces ten wymaga niezachwianej wiary i odwagi, aby pozostawać nieugiętym i mocnym w utrzymywaniu Światła, które jest wewnątrz waszej Istoty, gdyż wielu ludzi jest obecnie doświadczanych podczas zmian mających miejsce na Ziemi.  Z naszego punktu widzenia, szybko wzrasta poziom Miłości i współodczuwania w sercach i duszach Ludzkości, jak również nadziei i wiary w wyższe cele, niezależnie od tego, co dzieje się wokół nich.

Ci, którzy doświadczyli ogromnej siły Natury w jej najpotężniejszej manifestacji, która spowodowała spustoszenie w życiu tak wielu osób, niech wiedzą, że w pobliżu nich  jest wiele Istot Anielskich dających słowa zachęty, wysyłających pomoc, uspokajających i pocieszających tych wszystkich, którzy stracili tak wiele.  Istoty te potrzebują naszych modlitw i wizualizacji do odtworzenia swojego życia w przejawieniu Boskiego porządku.  Wiele osób podejmuje się wyzwania, aby być w tych miejscach i pomagać na różne sposoby.  Te czasy wymagają wspólnej pracy w jedności, aby osiągnąć najwyższe dobro dla jak największej liczby osób.

Podczas tego procesu oczyszczania jaki nadal ma miejsce na Ziemi, ludzkość koncentruje się na swoim wnętrzu, aby znaleźć odpowiedzi na wiele pytań.  Wiele osób zaczyna dostrzegać Światło, które świeci w ich wnętrzu oraz w tych, którzy żyją w ich społeczności i znajdują sposób na radzenie sobie z ogromną i przytłaczająca rzeczywistością tego, co się wydarzyło.  Są wdzięczni za swoje bezcenne życie i rozumieją, że jest to najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymali.  Wszystko inne zostanie z czasem przywrócone.

Módlcie się nieustannie za wasze siostry i braci zmagających się ze zmianami, które w tak krótkim okresie czasu dotknęły wielu na Ziemi.  Skupcie waszą intencję na najwyższych celach,  aby się zamanifestowały dla  najwyższego dobra wszystkich.  Zaofiarujcie waszą pomoc ludziom, którzy jej potrzebują w sposób w jaki najlepiej potraficie!  Utrzymujcie  Światło, utrzymujcie wizję, bo w was jest nadzieja świata.

Do następnego tygodnia …

JESTEM Hilarion

http://www.therainbowscribe.com

strona  źródłowa hiszpańska:  www.escuelaclaridad.com.ar

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

130 Komentarzy (+add yours?)

 1. Agnieszka
  List 10, 2012 @ 21:38:50

  Sabrinko i wszyscy, którzy chcecie się dołączyć, czytajcie komentarze -te wyżej, Roman podał termin, każda niedziela 21-21.30 spotykamy się na blogu u Krystal.
  Może Kochana Krystal dałabyś radę zrobić jakąś małą zakładkę lub linka, cokolwiek, żeby był odnośnik do nazwijmy to roboczo „Warsztaty Miłości „-może sama wymyślisz inną nazwę.
  Kto jest chętny, możemy skrzyknąć się jeszcze na inne dni i na inne godziny.
  Temat zostawiam otwarty, piszcie do mnie i do Romana.
  Mój e-mail : info@dotykzycia.pl.
  Krystal liczymy też na Ciebie. Twój blog jest pełen Miłości, więc chcielibyśmy tutaj działać. Może coś zasugerujesz, podpowiesz,jak to widzisz:)

  Światło dla Was wszystkich 🙂

 2. Agnieszka
  List 10, 2012 @ 18:36:55

  Czakamratko Kochana, to ja osobiście też się podpinam pod codzienne energie o 00:00. Oczywiście już przekazuję innym, że jest codzienne wsparcie od Was.

  Buziole giganty :*

 3. Agnieszka
  List 10, 2012 @ 17:56:52

  Dziękuję Romanie,
  powiedz mi proszę jeszcze czy osoby, które nie mogą być przy komputerze, bo na przykład go nie mają- jak mają się „podłączyć” do uzdrawiania ?

  Wszystkich, którzy potrzebują mojej pomocy, zapraszam na stronę
  http://www.dotykzycia.pl.
  skype:agunia224

  W tym szczególnym czasie wszystkie kursy są bezpłatne.

  Z Miłością.

  • Roman Miezień
   List 10, 2012 @ 18:12:06

   Jest z Nami już Elżbieta – Miłość od Serca, Kasjopeja-Agnieszka – Mantry i Medytacje Uzdrawiające, Ty jesteś Agnieszko – serwis na Twoim blogu 🙂 i ja jestem, Roman. Dla tych bez komputerów, proponuję wizualizację bloga, szaty graficznej lub naszych fotografii… 🙂 Nic innego na myśl nie przychodzi. Nasz blog „Krystaliczny” jest ponadprzestrzeny, zlokalizowany w Sercach ❤ Proszę o kolejne zgłoszenia dających swoje Serca. Z Miłością. Roman z Gdyni

  • Elżbieta
   List 10, 2012 @ 23:09:41

   Agnieszka, myślę , że sama intencja bycia z nami , wystarczy. W chwili wyrażenia takiej intencji , już jesteś tam, gdzie chcesz BYĆ. Czas i miejsce nie istnieje. Jest tylko Miłość, Przestrzni Serca w Połączeniu z Energią Stwórcy. I tam się spotykamy.
   przesyłam całuski dla Wszystkich , do miłego Bycia.
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

 4. Agnieszka
  List 10, 2012 @ 16:30:43

  Romanie, to może w niedzielę zróbmy „Warsztaty Miłości” dla wszystkich, którzy pragną, lub potrzebują energii, a Ci którzy chcą pomóc niech się dołączą w tym czasie. Co o tym myślisz? Co tym myślicie?
  Agnieszko, Tobie też dziękuję:)

  Buziaki :*

  • Roman Miezień
   List 10, 2012 @ 17:35:32

   Oczywiście jestem ZA. Proszę wszystkich, którzy operują energiami, medytacjami uzdrawiającymi i innymi metodami o przyłączenie się w każdą niedzielę w godz. 21.00-21.30 w celu wspólnej pracy dla potrzebujących Świetlistych Energii. O tej samej porze na FB energię uzdrawiającą przesyła Swietłana Charisma Bogdanienko http://www.facebook.com/events/309399012425265/?notif_t=event_update Nie ma problemu, żeby mieć otwarte obie strony obok siebie. Proszę o zgłaszanie się do mnie lub do Agnieszki, tak żeby wszyscy wiedzieli kto będzie kim w tym „Energetycznym Tyglu” 🙂 Z Miłością. Roman z Gdyni

 5. Ela
  List 10, 2012 @ 15:02:55

  kasjopeja prosze otwórz poczte wysłałam Ci mail.Jeszcze raz z całego serca dziekuje wszystkim kochanym Istotkom i wierze,ze przeslecie mi jeszcze ciepłe mysli i Światełko uzdrawiajace,ono do mnie trafi,bo sie otworzyłam na Wasza pomoc i jestem bardzo,bardzo wdzieczna .Wświetle i milosci.ELA

 6. Moon
  List 10, 2012 @ 13:46:38

  Witam

  13 to przede wszystkim TRANSFORMACJA, PRZEMIANA. Tarotowa karta Śmierć ma nr 13. Zainteresowanych odsyłam do netu, informacji jest mnóstwo. Mi się przyśniła tarotowa Śmierć, jako wróżba z 1 karty, parę miesięcy temu, i karuzela poszła w ruch 🙂 Mi przyniosła głęboką zmianę, choć droga była wyboista 🙂

  Z innego źródła (http://forum-przebudzenie.rozwojduchowy.net/?/p/2621/znaczenie-liczby-13)

  „TON TRZYNASTY Siła Uniwersalnego Ruchu – sfera duchowa
  KOSMICZNY TON PRZEKSZTAŁCEŃ

  TRZYNASTKA dotyka cię rękami niewidzialnych sił, odpowiedzialnych za wprowadzenie radykalnych przemian. Ton trzynasty wprawia w ruch wszystko, co sprzeciwia się zmianie, co jest odrętwiałe, co wypadło spod twojej kontroli. TRZYNAŚCIE może uruchomić coś, co w dramatyczny sposób zmieni bieg życia. Wiedz, że ocierasz się tutaj o Najczystszą Energię Uniwersalną, o nową samoidentyfikację, próbującą rozjaśnić twoją świadomość, pomagającą ci otworzyć się na dary Wszechświata. TRZYNAŚCIE woła cię, abyś włączył się do działań nad udoskonalaniem wyższych wzorców twojego esencjonalnego “JA” oraz do realizacji celu twojego Świetlanego Ciała. Zastanów się, o jaki ruch tutaj chodzi, patrząc z perspektywy twojego zaufania do ludzi i do naturalnych procesów życia. Zwracaj uwagę na pozorne zbiegi okoliczności, które nagle wyłonią się przed twoim duchowym wzrokiem.

  TRZYNASTKA ma moc przesuwania poziomów i zmiany częstotliwości. Przesyła ci najnowsze informacje, rzuca nowe wyzwania, stwarza nowe możliwości. Stań się niebiańskim wędrowcem! Bądź otwarty i elastyczny! Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoimi dynamicznymi sprzymierzeńcami!

  > OTWÓRZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ,
  JAKĄ PROPONUJE Cl UNIWERSALNY RUCH POD TWOIM PRZEWODNICTWEM! <
  TON TRZYNASTY – REZONANS Z KALENDARZEM (~chodzi o k. Majów)
  W tonie trzynastym tętnią Energie, których istotą jest SIŁA TRANSFORMACJI, czyli SIŁA PRZEOBRAŻEŃ i PRZEMIAN. Bez nich nic NOWEGO nie mogłoby powstać…

 7. Moon
  List 10, 2012 @ 12:08:05

  Promyczku, dziękuję Ci. Od razu się człowiekowi cieplej w sercu robi. Pozdrawiam radośnie 🙂

 8. Graziela
  List 10, 2012 @ 11:45:44

  Kochana,Elu polecam Ci ksiazke.NIE MA CHOROB NIEULECZALNYCH.
  Pana ZBIGNIEWA WISNIEWSKIEGO,Wydawnictwo LOKA-RYBNIK.
  Przyjmuje takze osobiscie w Szczecinie.
  mnie wyleczyl calkowicie z cukrzycy.
  Prosze zapoznaj sie z jego praca,leczy ziolami i przyprawami.
  Nasze organizmy choruja z niedoboru witamin.
  Pozdrawiam w Milosci i Swietle
  Graziela

 9. Teresa
  List 10, 2012 @ 11:18:05

  Kochani
  Dziękuję Wam za wszystkie informacje na temat „13”. Serce mi podpowiada że jestem pod dobrą opieką.

  Kochana Elu, ja również wspieram Cię z całego serca i proszę uwierz, nie ma rzeczy niemożliwych. Pamiętaj, jesteś centrum wszechświata i tworzysz co chcesz.

  Z Miłością
  Teresa

 10. Agnieszka
  List 10, 2012 @ 10:56:43

  Droga Krystal, Kochana Czakamrati, Kochani Krystalowicze::)

  Czytając Wasze komentarze, pełne ciepła i miłości, pomyślałam sobie, czy moglibyśmy zrobić tutaj na blogu „akcję wparcia” dla wszystkich potrzebujących.
  Widzę, że jest kilka osób, które przesyłają energię, jedni wspierają drugich jak mogą: rozmową, światłem , miłością. Może zrobilibyśmy jeden, dwa lub więcej dni o jednej porze, gdzie wszyscy wysłaliby co mogą, do tych , którzy potrzebują szczególnie jakiegokolwiek wsparcia. Myślę, że wystarczyłoby nawet kilka minut takiego wspólnego wyciszenia się i pomocy .Można byłoby to rozprzestrzenić po rodzinie, po znajomych, lub po prostu samemu dać intencję dla kogoś, kto potrzebuje pomocy. Myślę, że można w tą akcję włączyć także naszych kochanych milusińskich i nasze roślinki.
  Co Wy na to Kochani?
  Taka jest intencja też tego przekazu :
  Módlcie się nieustannie za zmagających się ze zmianami.

  A więc módlmy się za tych, którzy modlić się nie umieją, nie chcą, lub już po prostu nie wierzą.

  Z Miłością mego Serca dla Was 🙂

  • kasjopeja
   List 10, 2012 @ 13:32:32

   Ja jestem jak najbardziej za takim pomysłem 🙂 Dlatego mnie już masz na pokładzie , jeżeli się uda 🙂 Pozdrawiam Cię Agnieszko 🙂 Agnieszka he he

   • Roman Miezień
    List 10, 2012 @ 16:25:27

    Przypomnę, że każdej niedzieli w godz. 21.00-21.30 ślę Reiki dla tych na blogu, którzy tego potrzebują, a Tobie Aniołku codziennie. Z Miłością. Roman z Gdyni

    • Elżbieta
     List 10, 2012 @ 17:23:28

     Roman, dołączam do Ciebie i zasilam Tę Energię Miłością Serca Mego. I tak łączy się Bogini z Bogiem
     Kacham Was Wszystkich , proszę przyjmijcie moją Miłość.
     z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

    • kasjopeja
     List 10, 2012 @ 18:41:38

     Romku, DZIEKUJE ZA WSPARCIE.
     🙂 I za to ze jestes. 🙂
     Elzbieto, jestes kochana :)Swietliste Buziaki dla Wszystkich.

    • Gość
     List 10, 2012 @ 23:30:42

     Czy my jestesmy najbardziej potrzebujacy? Dlaczego nie slac wszystkim, jest intencja to i stwarzaja sie moliwosci.

   • Sabrina
    List 10, 2012 @ 21:04:23

    Agnieszko, ja też jestem za. 🙂 Napisz proszę, kiedy i jak możemy coś takiego zorganizować?

  • Czakamrati
   List 10, 2012 @ 18:02:34

   Witaj Agnieszko 😉

   Zawsze o 00:00 każdej północy, wysyłamy energię wszystkim tym, którzy najbardziej jej potrzebują 😉

   Jest to czyste Biało-krystaliczne Światło, wysyłane wprost z czakry serca. Wielu osób nieświadomie opiera się tym energiom, które wysyłane jest z intencją wzmocnienia i otwarcia oczu na moment własnego przejścia.

   Pozdrawiamy 😉

   • Roman Miezień
    List 10, 2012 @ 18:31:27

    Aniołku kochany! A czy we śnie można Wasze światełko przyjmować? Pytam chyba w imieniu Wszystkich. Wielu z nas o tej porze ma już powieczki na oczkach… 🙂 Kocham Cię. Roman z Gdyni

    • Czakamrati
     List 10, 2012 @ 18:59:42

     Właśnie dlatego że większość ludzi śpi o tej porze, dlatego wysyłamy tę energię Łobuzie 😉

     Gdy w ciągu dnia umysły ludzi są na pełnych obrotach, trudno aby przyjmowały energię, którą powinno się przyjmować gdy jest się zrelaksowanym. Dlatego wiemy że o 00:00 Łobuziaki w Polsce lub w innych krajach śpią sobie smacznie, a ciała ich zrelaksowane pobierają to co wysyłamy 🙂

     A w innych krajach gdzie w tym czasie ludzie nie śpią ponieważ jest u nich dzionek, to po prostu mają pecha 😀 nieee….żartowałam… 😉 wysyłamy również energię w ciągu dnia tak, aby docierała do nich w ciągu nocy 😉

     Buziaki :*

    • Roman Miezień
     List 10, 2012 @ 19:09:46

     A o 21.00 w niedzielę będziesz zrelaksowana? To prześlemy i Wam troszkę Energii. Tobie i Dajamantiemu i dziadkowi z siwą brodą też , ajuści… 🙂 I Aniołom i Bogu samemu. Całą potężną dawkę Miłości, że aż cały Kosmos zbaranieje…beeee, beeee…. 🙂 Z Miłością. Roman z Gdyni

    • kimba70
     List 10, 2012 @ 19:14:57

     Jaśniejesz Roman. Wszystko jest dobrze Czaki. : ) Perfekcyjnie.

    • Czakamrati
     List 10, 2012 @ 20:22:27

     Będę zrelaksowana Łobuzie, będę 😉

     Dziękuję :* 😉

 11. bel
  List 10, 2012 @ 09:59:49

  Witam Was serdecznie ! Elu ! Mam tu interesujący wykład Stanisława Szczepanika na temat zdrowia http://niezaleznatelewizja.pl/2012/11/otwarte-forum-tematyczne-05-11-2012/ Na stronie niezależnej telewizji Janusz Zagórski prezentuje spotkania z wieloma wspaniałymi lekarzami. Może Tobie i innym tacy ludzie będą pomocą. 1) Dr Spondoeck i lekarz Jan Pokrywka http://niezaleznatelewizja.pl/2012/10/nauka-i-technologia-nowej-ery-30-10-2012/ 2) samoleczenie metodą BSM http://niezaleznatelewizja.pl/2012/10/otwarte-forum-tematyczne-29-11-2012/ 3) lek. Jan Pokrywka i biorezonans ( Jadwiga Domaszewska ) http://niezaleznatelewizja.pl/2012/10/nauka-i-technologia-nowej-ery-16-10-2012/ 4) lek. Jan Pokrywka i dr Bogumił Wojnowski http://niezaleznatelewizja.pl/2012/10/nauka-i-technologia-nowej-ery-09-10-2012/ 5) dr Bogumił Wojnowski http://niezaleznatelewizja.pl/2012/09/oblicza-duchowosci-20-09-2012/ Pozdrawiam i miłego dnia.

 12. Ela
  List 10, 2012 @ 09:29:16

  Kochani bardzo Wam dziekuje za wspolna medytacje dla mnie,za wysłanie mi Miłosci wsparcia energia,jesteście kochani.Zwszystkich porad juz korzystam i ciesze sie jak wiele jest Pieknych Serc,jak ludzie sie jednocza,by wspomoc drugiego,Kocham Was Perełeczki Świetliste,Wmiłosci i Świetle ELA.

 13. Agnieszka
  List 10, 2012 @ 09:14:08

  Elu , na moim blogu jest wykład :
  ROK 2012 ? Spokojnie – to dopiero POCZĄTEK !
  Twój wkład w proces wzniesienia.
  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2012/09/rok-2012-spokojnie-to-dopiero-poczatek.html

  Wczoraj Daniel wysłał mi właśnie ten wykład, który zamieściłam.
  Obiecał, że jak przetłumaczy następne, to da znać.
  Jeśli znasz język niemiecki, to szukaj na youtube.

  Pozdrawiam w Świetle.

 14. Ewa A.
  List 10, 2012 @ 00:23:08

  Elu, przyłączyliśmy się do wysyłających Ci ENERGIĘ I UZDRAWIAJĄCĄ BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ- wspieramy Cię – Ewa i Waldek ❤

 15. kasjopeja
  List 10, 2012 @ 00:00:01

  Elu po medytacji widze ze zmiany sa wk kregoslupie ,pewnie dosyc bolesne.Jezeli mozesz potwierdz lub zaprzecz, to mi znacznie ulatwi „zespolenie „i transformowanie energii.Kochana Elu, pamietaj o pozytywnym nastawieniu. W myslach przeksztalcamy ten impuls smierci w impuls zycia.Dasz rade,otulam Cie swiatlem serca.

 16. wika
  List 09, 2012 @ 23:23:22

  Tak, tak, kijek to do bilardu, i poprosimy więcej marchewki! 😀 Zapraszam na nowego AA Michała: http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2012/11/archanio-micha-po-prostu-badzcie.html

  • Tirja
   List 10, 2012 @ 09:20:56

   – więcej marchewków – więcej różnorodnych warzywków – dużo ziaren radości 🙂 Dzięki Wika za nowy tekst:) Życzę wszystkim apetytu na życie 🙂
   zielona pietruszka 🙂

 17. Promyk
  List 09, 2012 @ 23:04:33

  Moon- Posłuchaj proszę-11 oznacza abyś była pozytywna Twoje myśli szybko się urzeczywistniają,więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie,innych oraz tej sytuacji.22-Aniołowie widzą pozytywne wyniki twoich modlitw,chcą abyś pozostała cierpliwa i optymistyczna podczas gdy w Niebie trwa praca nad ostatecznymi szcegółami.To pilne nawoływanie ze strony aniołów,aby „wierzyć!Kolejny numer liczba ,ktora Cię prześladuje jak piszesz to 33 oznacza ona ,ze pozostajesz w potęznym i czystym związku z jednym lub kilkoma wniebowstapionymi mistrzami,ktorzy odpowiedzieli na twoje wołania i prośby.Rozmawiaj z nimi,gdyz pomagają Ci w twojej obecnej sytuacji.Pozdrawiam Swiatłem i Miłoscią.

 18. Fred.
  List 09, 2012 @ 22:25:33

  Cyferki, fajerwerki, marchewka i kijek, dla każdego coś dobrego. Jeśli nie podoba Ci się kijek nie przejmuj się, on jest potrzebny komuś innemu. I tak jest z każdym rekwizytem w trakcie wielkich zmian. Gwiazdor też nosił ze sobą rózgę i wszystkie dzieci się jej bały, a rzeczywistość była zgoła odmienna. Rozpalajmy w sobie radosne uczucia, aż do utraty tchu, by ogrom wspaniałości nie przegrzał styków w naszych mózgach. Kochani, trenujmy zdolność wchłaniania cudowności nadchodzących dni !
  Gdzie się podziewasz dobroczyńco, bo szukają Cię liczni, gotowi wdzięczność wyrazić? Puk, puk, jestem tutaj, w środku, zawsze tutaj mieszkam.

 19. Agnieszka
  List 09, 2012 @ 21:30:50

  Kochani polecam Wam wszystkim :
  Michael Elrahim Amira – wykład w Bremen 4.09.2012 [wersja skrócona]

  Miłość dla wszystkich

  • Ela
   List 09, 2012 @ 22:32:10

   Agnieszko, czy jest moze wiecej jego wykladow? Bardzo mnie to zaciekawilo?
   Jezeli masz cos wiecej na jego temat daj znac prosze.

   Ela

  • Fred.
   List 09, 2012 @ 22:54:04

   Dziękuję z całego serca za ten filmik. Tak wiele emocji we mnie wzbudził i utwierdził, że wszystko jest w porządku.

 20. Moon
  List 09, 2012 @ 21:07:14

  Witam
  Ja już nic nie rozumiem. Oczyszcza się człowiek, zrzuca wzorce i paskudne przekonania, wewnętrznie rozjaśnia, widzę to i czuję, wewnętrznie pięknych stanów doświadczam, spokoju i radości, ale na zewnątrz nie zmienia się nic. Od prawie roku nie mam pracy, w związku z tym samodzielnego mieszkania, nie mam partnera, człowiek, na którym mi zależy wisi gdzieś na odległej orbicie, jakby to wszystko ktoś zaczarował! Nawet się nie frustruję, gdy piszę te słowa, przestaje mi na czymkolwiek zależeć. No bo po co mi cokolwiek, hmm, nie rozumiem… Bujam się sama w kosmosie, tylko jak długo można? Jeszcze mnie prześladują liczby 11,22,33,44. Ja jestem 11. Ech, wiem, że nic nie wiem… Niech Moc będzie z Wami!

  • kimba70
   List 10, 2012 @ 07:18:34

   A ja tam zaczynam liczyć usmiechnietych ludzi.

  • Shine On!
   List 10, 2012 @ 12:52:49

   A może spróbujesz odpuścić na chwilkę? Ta chwilka potrafi zdziałać cuda 🙂
   Do tej pory pracowałaś nad tym wszystkim ciężko więc „siódmego dnia czas odpocząć” i obserwować sobie efekty bimbając nóżkami 🙂

   Odpuścić nie znaczy zrezygnować!
   Trzymam kciuki 🙂

   • Moon
    List 10, 2012 @ 16:00:53

    A pewnie, że idę bimbać nóżkami, niech się dzieje co chce, albo nic 🙂 Ja nie z tych zrezygnowanych, za dużo energii człowiek ma, prędzej mnie jej nadmiar roznosi po ścianach, niż miałoby mi jej zabraknąć i do rezygnacji doprowadzić. Ach, dzięki za słowa wsparcia, pozdrawiam cieplutko 😀

 21. kimba70
  List 09, 2012 @ 20:41:20

  Cześć kochani. Bardzo szybka manifestacja. Jedziemy na fali. 11.11 za rogiem. Duże pobudzenie organizmu. Popełniłem wczoraj błąd ,natychmiast go naprawiłem.Kontrola myśli. Pływajmy razem z prądem.

 22. Promyk
  List 09, 2012 @ 20:24:28

  • ania.ania
   List 09, 2012 @ 21:35:37

   Dzięki,Promyku:)
   od dwóch dni słyszę:44 i 44…i zastanawiam się,co mam zrobić z tym 44?
   poczytam info z linka,może mnie oświeci,pozdrawiam radośnie!

   • Sunlion
    List 10, 2012 @ 15:53:41

    pytasz Aniu cyt. „…co mam zrobić z tym 44?.”
    ..noo…najlepiej zrobisz jak postarasz się ‚to’ poczuć… 😉
    ..w tym celu najlepiej połóż ‚to’…na jakiejś szafie , w ruchliwym miejscu..
    ..Jest bowiem szansa ,że przechodząc …spadnie Ci ‚to’ na głowę ..
    .,a…nic tak nie uczy …jak nabity guz .!. 😉

    buziolki 🙂

    PS
    Diogenes się o Ciebie pytał.. 🙂 ..
    ..Założyli z Kotem spółę..i potrzebują sekretarkę .. 🙂 🙂
    ..no i nie wiem jakie mam wystawić referencje.. ;-)..
    ..no bo wiesz Wikuś ..i owszem starałaś się…,
    ..ale ten bunt…, :-).. to nagłe porzucenie… 😉 :-)..
    ..A tak w ogóle to nie pomyślałaś nawet jak ja to odbiorę .. 😉
    ..a ja jestem przecież taki wrażliwy… 😉 🙂 🙂

 23. Promyk
  List 09, 2012 @ 20:13:44

  Do Teresy- licza”13″ Wniebowstąpieni mistrzowie( tacy jak Jezus,Quan Yin itd.) są z Tobą pomagają Ci zachować pozytywne nastawienie.Liczba „13” oznacza,ze wniebowstąpieni mistrzowie oraz boginie wspiarają Cię w utrzymaniu optymizmu.Pozdrawiam Swiatłem i Miłoscią.

  • Elżbieta
   List 09, 2012 @ 20:24:27

   Kochani, chciałam zwrócić Waszą uwagę , na niesamowitą rzecz ,która wydarzyła sie na TYM blogu,
   Zapanowała Miłość, Wdzięczność, Akceptacja, Uzupełnienie, Współpraca na wszystkich „frontach”. Trzeciowymiarowa walka, chęć udawadniania swoich racji odeszły.
   Kocham Was Wszystkich i niech dzieje się dalej.
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

   • kimba70
    List 09, 2012 @ 20:49:48

    Wychodzę do ludzi z niczym się nie kryję. Mówię ,trzymam się zasad nie zmuszam, nie grożę( np: apokalipsą), nie osądzam, szanuję wolną wolę, tolerancja no wszystko o czym wiemy. Czuję opiekę, żadnego strachu. Mam wrażenie że im więcej wielu powiem tym łagodniej przejdzie. Choćby ziarenko ale warto. Płynę……..

 24. ramzes
  List 09, 2012 @ 19:23:58

  Popatrzcie, co zaczyna wychodzić na jaw – a to dopiero „wierzchołek góry lodowej”

  http://vod.pl/banany,81512,w.html#play

 25. Perła
  List 09, 2012 @ 19:22:52

  Jeszcze jedna refleksja 🙂
  Cokolwiek chciałabym zrealizować, urzeczywistnić, stworzyć, zamanifestować czy mieć w posiadaniu tu na Ziemi, to muszę tego dokonać poprzez te trzy poziomy czyli Ciało, Umysł i Ducha. Obojętnie od którego poziomu zacznę. Jeśli zacznę od modlitwy, to potem zauważę, że potrzebuje zmienić poglądy, przekonania, nastawienie i także będę musiała poczynić pewne kroki, czyli działanie, czyli fizycznie coś załatwić. Jeśli najpierw zacznę działać w materii czyli na poziomie fizycznym, to także wszelkie przeszkody skierują mnie do zmiany myślenia, a także do zaufania Sile Życia. A jeśli zacznę od zmiany przekonań, aby np. wyzdrowieć, to także zahaczę o Zaufanie Procesowi Życia i przyjrzę się swoim nawykom żywieniowym … i tak to jest …. wszystko w połączeniu ….

 26. Ela
  List 09, 2012 @ 19:10:13

  Dziekuje Wam pieknym Istotom,wiedziałam,cos mi kazało napisac tutaj,i dostałam takie piekne wsparcie.Przyjełam Wasza miłość,dziekuje za piekne słowa ,za linki,za mantre i oczywiscie ,Kasjopeja otocz mnie Swoja modlitwa.Dziekuje Wszystkim ,dzis leca mi łzy,ale to łzy Radosci,Kocham Was i codziennie jestem z Wami z samiusienkiego ranka,Duzo Miłosci Kochani niech spłynie na Was wszystkich za to ,ze jestescie,za wasza piekna dusze.

  • Hallo
   List 09, 2012 @ 22:29:20

   Droga Eluś – przyszła mi pewna mysl z ktora chciałabym sie z Toba podzielic.
   Przeczytałam poradę Naszej Czakamrati,ktora doradza Karolkowi bo ma problem z wypadaniem włosów i dla niego to WIELKI problem.Uzdrawianie polega i daje efekty tylko poprzez ZMIANĘ WIBRACJI. Twoja choroba to wibracja wychodząca i mówiąca: jestem chora, dalej chora, boli mnie, żle sie czuję, szpital, samotność…..i taki sygnał idzie do ciała i ono tak reaguje. Powinnaś w ogóle przestać mysleć o problemie czyli o chorobie tak jakby jej nie było, zostawić to a zająć się zmianą swojej świadomości czyli podnieść wibracje poprzez :
   1. spróbuj oglądac non stop komedie i śmiac się ile tylko dasz radę – od rana do nocy – 1, 2, 3 ,…..dni – nie daj sobie czasu na myslenie o chorobie.
   2. zachwycaj sie pięknymi obrazami, widokami, przyrodą, muzyka, tańcem….wszystkim tym co ci da radość, usmiech, lekkość, szczęście.
   3. a może masz hobby, pasję…..zajmuj się nia non stop aby tylko nie dać szansy chorobie.
   Podsumowując: MUSISZ ODWRÓCIĆ SWOJĄ UWAGĘ OD PROBLEMU i nawet przestać wizualizować idealne zdrowie bo to przyciągnie myślenie,że jestes chora i twoje SAMOPOCZUCIE wpadnie w „czarna dziurę” i szkoda pracy.
   A więc MUSISZ wszystko robic aby twoje samopoczucie było z „górnych półek” ..Zmiana nastawienia wpływa na samopoczucie.
   Myslę,że jasno i prosto wyjaśniłam ci moja propozycję opierając sie na informacji Czakamrati.
   Zakasuj rękawy Eluniu, zabieraj sie do zabawy, to jest TWOJA DROGA.
   Trzymam kciuki za Ciebie – jeżeli bardzo chcesz to musi ci sie udac.
   pozdrawiam z usmiechem 🙂 🙂 🙂

  • Jolanta
   List 09, 2012 @ 22:29:21

   Kochana Elu witam Cie bardzo serdecznie :)Jeszcze nie tak dawno czulam sie tez ogolnie mowiac-„nieciekawie”.Zwrocilam sie wlasnie TU na tym wspanialym blogu o pomoc…Dostalam taka”bombe”energetyczna-wspanialej Milosci,otuchy,zrozumienia i pocieszenia od wielu cudownych Istot z tego blogu,ze postawilo mnie TO od razu na nogi :)Tez plakalam kiedy czytalam Ich slowa…Zrozumialam,ze to JA mam te wladze zmienic siebie-i zrobilam to!!! Dzis czuje sie naprawde wspaniale,bo wiele dobrego sie dzieje :)Uwierz mi Kochana Elu,ze WSZYSTKO JEST MOZLIWE!!!! Uwierzylam,skupiam sie i przyciagam to czego pragne 🙂 Wysylam Tobie duzo Milosci,Swiatla i Harmonii :)Tule Cie do swego serduszka 🙂

 27. kasjopeja
  List 09, 2012 @ 18:39:12

  Elu mnie też lekarze powiedzieli ,że umrę a żyję wbrew ich oczekiwaniom już długo, teraz nawet nie mogę mówić mam prawie 30 lat , ale nie poddaję się i Ty też walcz.Zobaczysz wygramy ,każdy nowy dzień jest już zwycięstwem.Nie myśl że umierasz , ale że żyjesz, każdego dnia od nowa.Przesyłam Ci mantrę do posłuchania którą praktykuję od wielu lat http://www.youtube.com/watch?v=6wzfCaCf8a4&feature=fvwrel Pozdrawiam Cię i wysyłam światło do Twojego Serca pełne Miłości i spokoju.

  • Elżbieta
   List 09, 2012 @ 19:19:22

   Kasjopeja Mantra jest CUDNA . Dziękuję , Kocham Cię
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

  • Roman Miezień
   List 09, 2012 @ 21:13:33

   Moje Kochane, Elu i Kasjopejo i wszyscy, którzy borykacie się w swoich ciałach-pojazdach. Jesteście w najważniejszej misji swojego życia. Idziecie jak Jezus w wielkim cierpieniu, po drodze uzdrawiając kogo się da… Waszym obowiązkiem jest dojść do Krzyża i ZMARTWYCHWSTAĆ i potem…bawić się radośnie jak dzieci 🙂 Śmiać się, malować, rzeźbić, pięknie grać, fruwać w chmurach, szaleć ze zwierzątkami, jeść ze mną szarlotkę… 🙂 Jesteście Żywe bo Ja jestem Żywy a Wy jesteście we mnie a Ja jestem w Was. Wielkim dla Nas zaszczytem jest pożegnać z największym szacunkiem odchodzącą Mateńkę, Starą Ziemię…I z największą Radością powitać nową Mamuśkę, ukochaną Gaję. Bardzo Was kocham wszystkich, bez żadnego wyjątku, wybaczcie jeżeli kogoś z Was dotknąłem, intencją był jednak zawsze co najwyżej matczyny a może i ojcowski klaps 🙂 Z Miłością. Roman z Gdyni

 28. Ela
  List 09, 2012 @ 17:50:04

  KOCHANY MARTINIE,B.DZIEKUJE,PIEKNIE NAPISAŁES I JA TEZ CIE KOCHAM,KOCHAM WAS WSZYSTKICH,ALE MAM DOSC CIAGLE POGOTOWIE,SZPITALE,LEKARZE NIE CHCA MI POMÓCJUZ,I JESTEM SAMOTNA,WSZYSCY MNIE OPUSCIŁI,BO JESTEM CHORA,MAM TYLKO MEZA,ALE I ON MA DOSC MEJ CHOROBY,I MAM PO 40-STCE,WŁOSY DŁUGIE CZARNE,KIEDYS BYLY BLOND,DZIEKUJE TRZYMAJCIE SIE WSZYSCY PIEKNI,KOCHANI.

  • Elżbieta
   List 09, 2012 @ 18:25:08

   Eluniu , przyjmij Moją Miłość , przyjmij Miłość Innych , Przyjmij Energię , która zostanie Ci wysłana i Bądź wdzięczna sobie , że o nią poprosiłaś i bądź wdzięczna Tym , którzy ją prześlą. Pamiętaj ,że najważniejszą pracę masz do wykonania sama w sobie . Ty ją już zaczęłaś , zauwarzając to o czym Piszesz i prosząc o wsparcie. Jeżeli pomagasz sobie Sam Bóg Ci pomaga
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

  • kasjopeja
   List 09, 2012 @ 18:28:55

   Elu nie wiem czy tego chcesz, ale jeżeli wyrazisz zgodę to otoczę Cię opieką Medytacyjną -Medycyny Buddy.Jeżeli to zbyt egzotyczne dla Ciebie to będę się modlić tak jak nauczył mnie mój przyjaciel.Wysyłając Ci po postu Światło z serca ,dla Ciebie Kochana Elu.Takie wsparcie 🙂 Mnie Pomaga Roman z Gdyni ,za Co mu z całego serca Dziękuję !
   Jeżeli chcesz zapoznać się bliżej czym jest ta medytacja , aby się z nią oswoić
   podam Ci bardzo dobrą stronę http://www.buddamedycyny.zafriko.pl/str/buddamedycyny

  • Perła
   List 09, 2012 @ 18:41:23

   Kochana Elu!
   Proszę zobacz ten wykład, wczoraj podałam link w innym miejscu
   http://blog.siegnijpozdrowie.org/2012/03/nagranie-wykadu-dieta-alleluja.html
   wczoraj też nabyłam książkę „Lecznicza dieta alleluja”.
   Sama już od trzech tygodni zmieniłam dietę na bardziej surową i piję soki z warzyw i owoców. Ograniczyłam spożycie chleba, którym przedtem się objadałam.
   Czuję się coraz lepiej, choć przez trzy dni miałam objawy grypopodobne, ale to mija i czuję jak rozpiera mnie radość i energia od środka.
   Dziś naszła mnie taka refleksja. Ludzie rozwijają się duchowo, modlą się, łączą się w medytacjach z energią o wysokich wibracjach i duchowo czują się połączeni, natomiast ciało jakimś dziwnym i niezrozumiałym sposobem wciąż niedomaga. Przyczyn szuka się np. w nieoczyszczonym jeszcze ciele emocjonalnym, w podświadomości, czy w poprzednich wcieleniach 🙂
   Jesteśmy CUD-em, czyli Ciało, Umysł, Duch. Każda część jest ważna, bo stanowi całość.
   Zdarza się, że ludzie bardzo oddają się sprawom Ducha, mało przydając uwagi Ciału. Najczęściej ludzie modlą się o zdrowie i o pieniądze, ale najważniejsze z tych dwóch i tak jest zdrowie. Nikt nie nauczył nas jak prawidłowo zadbać o zdrowie, o ciało fizyczne. Z pokolenia na pokolenie popełnia się te same błędy żywieniowe, a nawet jest coraz gorzej. Do tego dochodzi jeszcze stres.
   Chodzi o to, że kiedy dostarczy się odpowiedniego „paliwa” naszemu ciało, ono zaczyna się samouzdrawiać i wtedy widać jak genialnie działa w nim Duch i jak wspaniale pomagają modlitwy. Wtedy też jeszcze lepiej odczuwa się energię Ducha, która przepływa przez oczyszczone komórki i ogromną radość z tego faktu.

   Polecam wykład i książkę wszystkim, którzy potrzebują doskonałego zdrowia, a nie potrafią tego uczynić własną Intencją.

   )********************** znaczy duuuuuużo buziaków 🙂

   PS
   Bo ZDROWIE jest w zasięgu ręki. Tylko, że to tak wygląda. Ktoś zaprosił do swojego domu gościa i …. dokładnie zabarykadował drzwi, szczelnie pozamykał okna, nawet komin zatkał i czeka na gościa w środku domu, w ciemnym pokoju i zastanawia się, czemu nie przychodzi, dlaczego jeszcze go niema, PRZECIEŻ GO ZAPROSIŁ, TAK BARDZO CIESZYŁ SIĘ, ŻE PRZYJDZIE! Tymczasem GOŚĆ przyszedł, puka, woła, czeka, zagląda w okna, obchodzi dom dookoła i nic! Drzwi zamknięte, okna także, nawet piwnicą nie da się wejść, hmmm … proste … odbarykadować drzwi, otworzyć okna, odetkać komin i przewietrzyć piwnicę … a lekka, radosna i uzdrawiająca SIŁA będzie miała pole do popisu…

   🙂

   • Fred.
    List 09, 2012 @ 23:56:53

    Na nic barykady, gdy pomoc wewnątrz cierpiącego drzemie. Pokarm jest neutralny w stosunku do organizmu dopóki nie nadamu mu emocjonalnego zabarwienia. Dla lepszej zabawy w ciuciubabkę, wchodzimy w ciało ze startowymi ograniczeniami. W trakcie „wychowywania” nabieramy kolejnych barier w postaci diet, kulturowych uwarunkowań, dostępności pożywienia. Każde przykazanie żywieniowe ma swój żywy dowód nieskuteczności, a wszystkie razem nie potrafią wytłumaczyć fenomenu nie jedzenia przez wiele lat.
    Ciekawostka! Każdy sam powinien odkryć własną drogę żywienia. Drogowskazem jest reakcja organizmu, jeśli negatywna, to sygnał, że mamy program ograniczający w „głowie”. Dalej to wolna wola, albo odrzucasz jedzenie, albo ograniczenie.
    A jedzonko jest takie pyszne!!!

  • Hallo
   List 09, 2012 @ 18:52:14

   Moja Droga – popłynęły mi łzy, współczuję ci z całego Serca i wysłałam ci moją Miłość jako wsparcie dla Ciebie i Światło Miłości Boskiej od Naszego Ojca,które wypełniło twoje Serce, Duszę,Ciało i Umysł i otoczyło cię kokonem świetlistej energii.Nasze wsparcie ma ci pomóc uwierzyć w Twoją Moc,w Twoją Siłę, w Twego Boga w Tobie. Tak , tak jak pisze Elżbieta – jest to Twoje Wyzwanie, Twoje Zadanie,Twoje Doświadczenie – a jeżeli przyszło tzn ,że masz siłę na jego rozwiązanie. Bóg nie daje więcej niz człowiek może udżwignąć.Wszystko jest po coś a nie „dlaczego”.
   Uwierz z całych sił swoich w uzdrowienie, nie poddawaj się, zobacz siebie w idealnym zdrowiu i trzymaj ten obraz non stop i juz zacznij dziekować tak jakby sie już wszystko zadziało, nie dopuszczaj wątpliwości, wiara ma być „ślepa” i uparta …a zaczna dziac się cuda. Wierze w Ciebie – uwierz i TY.
   Niech Cię Miłość prowadzi. H.

  • Michał
   List 09, 2012 @ 19:17:09

   Eluniu droga
   Przyjmij do wiadomości dwie wielkie prawdy:
   1 – NIE MA CHORÓB NIEULECZALNYCH
   2 – WSZYSTKO JEST MOŻLIWE
   Na dowód opowiem Ci dwa wydarzenia.
   Około 20 lat temu byliśmy z żoną na pewnym spotkaniu (medytacje, ćwiczenia oddechowe i tym podobne sprawy). To było w odległości około 20km od naszego miejsca zamieszkania. Miałem wtedy taki stary samochód. Obiecałem 3-em osobom podwiezienie z powrotem. Wszyscy siedzimy w środku, chcę uruchomić silnik, a tu zamiast normalnego odgłosu słychać tylko wycie na wysokim tonie rozrusznika. Próbuje raz, drugi, trzeci – za każdym razem to samo. Wtedy skupiłem się i poprosiłem w duchu – Panie Boże, przecież obiecałem tym ludziom podwiezienie. Pomóż PROSZĘ. Następnie próbuję jeszcze raz i… – silnik normalnie zapala. Po przyjeździe na miejsce i wysadzeniu tych osób, zgasiłem silnik i spróbowałem raz jeszcze. Znowu to wycie… Rozebrałem potem rozrusznik i co się okazało? Śruba mocująca tryb, który zazębia rozrusznik z silnikiem odkręciła się i razem z tym trybem leżała na dnie obudowy. Nie było połączenia rozrusznika z silnikiem. W tej sytuacji TO NIE MIAŁO PRAWA DAĆ SIĘ URUCHOMIĆ!!! Ale szczera prośba o pomoc pomogła. I silnik uruchomił się.
   Następna sprawa dotyczy naszej znajomej.
   Ta osoba kiedyś złamała nogę w kostce. Bolało strasznie, noga spuchła jak bania. Na pogotowiu prześwietlenie wykazało złamanie. Zawieźli ją więc do szpitala. W szpitalu przyszło jej czekać pół godziny na izbie przyjęć. Przez ten cały czas powtarzała sobie – NIE PRZYJMUJĘ TEGO!!! JESTEM ZDROWA!!!, MOJA NOGA JEST ZDROWA!!!
   I tak przez cały czas oczekiwania. Zrobiono ponowne prześwietlenie… I co? I nic!!!
   Nie było żadnego złamania!!! Opuchlizna w oczach malała. Nasza znajoma wróciła do domu autobusem.
   Pisze Ci to wszystko po to, abyś uwierzyła – WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!!!
   Miłość nas – Krystalowiczów jest z Tobą!!!
   Trzymaj się i uwierz w swoją moc!!! 🙂

  • elzbieta
   List 09, 2012 @ 19:56:45

   Kochana Elu ! przesyłam Ci dużo Światła Miłości i błogosławieństwa Bożego!!!
   Nie poddawaj się, pooddychaj głęboko, wycisz się i powiedz Sobie ” Jestem Silna, Jestem Zdrowa, Jestem Spokojna”. Następnie wypowiedz modlitwę ( zdrowie; według HUNY): Proszę Wyższe Ja o wsparcie w tej modlitwie. Otwieram się na czystą energię miłości Wyższego Ja. Niech Energia ta uzdrowi teraz moje ciało. Jestem gotowa na całkowite oczyszczenie i uzdrowienie. Niech tak się stanie.

   Wypowiedz to z przekonaniem i wyobrażeniem, że już jesteś zdrowa. Wizualizuj jak Twoje ciało wypełnia boska, świetlista energia, która Cie uzdrawia i oczyszcza. Czujesz się cudownie, jesteś czysta i doskonale zdrowa.Oddychasz głęboko zdrowym i pachnącym powietrzem, stoisz wyprostowana i stabilna. Twoje ciało jest zgrabne, sprawne i pełne życia. Zasługujesz na idealne zdrowie, czujesz się wspaniale. Oddychasz zdrowiem i radością. To wszystko sobie wyobrażaj. Powtarzaj to tak długo aż wyzdrowiejesz.
   Następnie podziękuj za wspaniałe zdrowie z radością i wdzięcznością dla Stwórcy.
   Niechaj otacza Cię Uzdrawiająca Świetlista Energia. Poproś o pomoc i zdrowie swoje Wyższe Ja. Wyciszaj się i proś o ochronę Anielską. Na pewno Ci pomogą, uwierz! Oni czekają aż poprosisz o pomoc, sami nie mogą ingerować w nasze życie, zgodnie z prawem Wszechświata! „Stwórca jest z nami to któż przeciwko nam !” My ludzkie Istoty często zapominamy że Stwórca do nas przemawia, nie potrafimy Słuchać co do nas mówi, pędzimy przed siebie i nie rozglądamy się i nie zauważamy nic co jest wokół nas!
   Pamiętaj dzieją się cuda, tylko w to uwierz. Taki jest teraz własnie czas, czas cudów !
   Z Miłością przytulam Cie do Serca. Bądź Zdrowa, jesteś zdrowa, niech tak się stanie i tak już jest. Elżbieta

  • kimba70
   List 09, 2012 @ 20:53:12

   Tu i teraz Ela jeśteś już zdrowa. Wpompujemy w ciebie to zdrowie.

  • Gabriel
   List 09, 2012 @ 23:14:13

   Witaj Kochanie!
   Podaję mój e-mail gabriel 3333@wp.pl – jeśli chcesz napisz będę duma z Twojego listu.
   JESTEŚ STWORZONA z MIŁOŚCI w MIŁOŚCI i dla MIŁOŚCI.
   M’

 29. martin
  List 09, 2012 @ 17:02:00

  Tak czytam i jest coś w liczbie trzynaście ,coś co wszyscy chyba potwierdzą .Liczba 13 to też chyba znak zodiaku taki tajemniczy Wężownik z gwiazdozbioru Węża.Jest jedna z 48 konstelacji ptolomejskich.Tak więc nauka zniszczyła trzynasty znak zodiaku,Wężownika bo gwiazdozbiór Węża oddzieliła od Asklepiosa, który trzymał w dłoniach właśnie węża …gwiazdozbiór ma się rozumieć .Asklepios w mitologii to bóg uzdrowiciel, symbol przemiany ..także jest powiązanie z gwiazdami he he 🙂 no i może stamtąd nadejdzie ten impuls energii ,na którego przyjęcie musimy być gotowi.:) Pozdrawiam wszystkich …no i kocham …k:)cham Was Wszystkich 🙂

 30. Ela
  List 09, 2012 @ 16:38:30

  DROGA CZKAMRATI,PROSZE O ENERGIE I WSPARCIE,POMOC W UZDROWIENIU,CHYBA SKRÓCE SOBIE CIERPIENIE,JUZ W NIC NIE WIERZE,

  • szczescie_istnienia
   List 09, 2012 @ 16:59:58

   Witaj Elu !

   To mój e-mail :

   szczescie_istnienia@wp.pl

   Napisz do mnie, a wzmocnię Cię !

   Pozdrawiam gorąco
   Melchezdek

  • martin
   List 09, 2012 @ 17:22:24

   Kochana Elu ,nie myśl tak …JA CIĘ KOCHAM I WYSYŁAM ŚWIATŁO Z MOJEGO SERCA DO TWOJEGO SERCA.UWIERZ W SIEBIE , W TO ŻE MOŻESZ WSZYSTKO. Czakamrati na pewno pomoże 🙂 bo pomaga WSZYSTKIM , taka dobra duszyczka 🙂 Elu kochana KOCHAM CIĘ , CHOĆ CIĘ NIE ZNAM TO ZNAM JEDNOCZEŚNIE.Mówisz że w nic nie wierzysz, ale tak samo możesz w coś wierzyć ,wybierz wiarę w lepszy świat który jest tuż, tuż …Nie bądź jak biegacz który poddaje się, na myśl o tym ile ma jeszcze do przebiegnięcia.Uwolnij umysł od tych negatywnych myśli ,jakie by nie było ich źródło.Kochana Elu przytulam Cię do serca…tak właśnie robię teraz w myślach…Widzę Cię masz jasne włosy blond,do ramion (chodź tu przyznam że zgaduję,a blond to pewnie sugestia umysłu he he )Masz 40 -kilka lat i jesteś otoczona kochającymi ludźmi , jest przy Tobie Twoja córka która ma 25 ? lat. I tak widzę Cię jak wstajesz i mówisz światu , zmienię Cię jak tylko chcę , a wszystko czego zapragnę stanie się rzeczywistością,nikt nie wpłynie na moją rzeczywistości , bo to ja ja kształtuję i uśmiechnij się do siebie w lustrze i powiedz kocham Cię , powtarzaj dotąd aż w to uwierzysz…Bo ja Cię KOCHAM 🙂

  • kasjopeja
   List 09, 2012 @ 18:02:02

   Elu, ja rowniez podam Ci email jezeli chcesz porozmawiac, to w kazdej chwili pisz kasjopeja551@gmail.com

  • Bramin
   List 09, 2012 @ 20:40:52

   Kochana Elu.
   Wyczuwam Twój ból i jestem z Tobą całym sercem.Wiem i widzę tutaj wiele wspaniałych Istot, które próbują Ci pomóc, więc i ja się dołączam.Pracuję z energią Reiki i innymi metodami już od prawie 20-tu lat i wielu ludziom pomogłem.Napisz proszę, a ja wraz z Tymi wspaniałymi Istotami z tego forum postaram się przynieść Ci ulgę. Oto mój mail: stian@onet.eu
   Życzę Ci szybkiego wyzdrowienia i pogody ducha śląc dużo Miłości i Światła, Bramin ❤ 🙂

  • Czakamrati
   List 09, 2012 @ 23:19:21

   Wyślemy Tobie energię dzisiaj o 00:00 ok? 😉

   Oczywiście skróć sobie cierpienie lepszą myślą, optymistycznym nastawieniem i radością dziecka. Za nic w świecie nie wolno Tobie się pogodzić z chorobą, która istnieje tylko w Twoim ego-umyśle i jest tak nierealna jak to, że w tym wcieleniu zostanę zakonnicą 😉

   Jezus kiedyś powiedział: „Jeżeli nie wierzycie w siebie, to we Mnie choć uwierzcie”. Skoro nie patrzysz na Siebie jak na Boga i Stwórce własnego życia, ujrzyj i poczuj przynajmniej Chrystusa, który powolutku rozpościera swe płatki na boki, aż w końcu pewnego dnia stanie się równy Bogu.

   Skoro nie chcesz wierzyć w Siebie i brak Ci sił, poczuj Nas dzisiaj, poczuj o 00:00

   Będziemy z Tobą 😉

   Dużo Sił i Miłości.

   :*

  • Sabrina
   List 09, 2012 @ 23:38:25

   Kochana Elu,
   przesyłam Ci link ze strony Astromarii, o metodzie Bruno Groninga. Przeczytaj proszę, metoda jest banalnie prosta i za darmo, a czyni podobno cuda. 🙂

   P.S. Ja też jestem poważnie chora, ale staram kierować swe myśli i uczucia na pozytywne tory (też wykonuje tą metodę) i prawie w ogóle nie odczuwam choroby.

 31. wika
  List 09, 2012 @ 16:13:57

  Raz jeszcze (sorry za powtórki): dziś o 22 jest kolejna aktywacja impulsu (tekst na blogu aktywacji jest od rana), a we wtorek będzie kolejna 🙂

  • kimba70
   List 09, 2012 @ 20:55:04

   Cześć siostra ave love.

  • Sabrina
   List 09, 2012 @ 23:41:04

   Wikuś, to jest impuls 21, a tam jest napisane, że 22 w sensie (22-17). Tak mam być, czy to jakaś pomyłka?

  • wika
   List 09, 2012 @ 23:49:36

   Cześć brat! Fajnie, że już przyleciałeś 😛 (myślałam, że wczoraj Cię wywiało na orbitę i zabrałeś się na wycieczkę z Czakamrati;) Ave i buziaki 😀

   Sabrinko, dwie aktywacje były podwójne (miały po dwa impulsy na raz), dlatego zmienia się numeracja – śledź numerację aktywacji, a wszystko będzie ok 🙂 I buziaki! 😀

   • Sabrina
    List 10, 2012 @ 00:43:54

    No, fakt:-) Przecież tak było :-). Ale ze mnie „zakręt” 🙂

   • kimba70
    List 10, 2012 @ 07:23:42

    No Wikuś ktoś musi tłumaczyć jak to działa jak to Stwórca powiedział „dostaliście nowe buty a wy ciągle w starych” A liczba ich 144000…………………Buziak

 32. Teresa
  List 09, 2012 @ 14:17:28

  Witajcie Kochani

  Uściski dla Wszystkich w ten piękn y dzień.

  Wiele na blogu mówi się o synchronizacji , czy mógłby mi ktoś wyjasnić co oznacza „13′.
  Zawsze jak patrzę na zegarek widzę godzinę minut 13.

  W Miłości i Świetle

  Teresa

  • wika
   List 09, 2012 @ 15:39:49

   Wg moich danych wibracja 13 związana jest z totalną przemianą, ma sporo wspólnego z tą wibracją piramidy, która jest określana jako kolor szmaragdowy czy też ‚zieleń ujemna’ – w pewnych ujęciach można by postawić znak równości pomiędzy tą wibracją a punktem zero, czyli początkiem sinusoidy, początkiem kolejnego cyklu, pierwotną wibracją, od której wszystko się zaczyna. Stąd połączenie z pustką, z której wszystko się wyłania. Tam jest punkt nie-dualności, zlanie się przeciwieństw, tam można poszukiwać Boga w trzech osobach, będących w istocie jednością. Na wschodzie mówi się o trzech aspektach: inicjującym (Brahma), utrzymującym (Wisznu) i niszczącym/przekształcającym (Sziwa). Liczba 13 ma z tym oczywisty związek. Można ją sobie wyobrazić jako trójkąt i jego punkt środkowy, który połączony jest odcinkami z wierzchołkami. Tak wygląda zresztą rzut czworościanu foremnego, najprostszej bryły foremnej, czyli takiej, która ma wszystkie ściany i krawędzie równej długości. Z dwóch przeplatających się czworościanów foremnych utworzona jest trójwymiarowa wersja Merkaby (tzw tetraedr, czyli czworościan, gwiaździsty).

   Wibracja 13 ma też jakiś związek z energią Matki Świata i Platynowym Promieniem Bogini, co zostało ujawnione w tamtym roku w lecie, gdy przebudzeniu się tej energii towarzyszyło uaktywnienie i szersze rozpoznanie 13 znaku zodiaku, tzw Wężownika (albo Asklepiosa). W trójwymiarze 12 kul otacza dookoła trzynastą – jest to znany układ Jezusa i jego apostołów.
   Kalendarz Majów oparty jest na liczbach 13 i 20, każda najmniejsza ‚fala’ ma 13 dni, istnieje również 13 głównych stawów ciała (jedność struktury piramidy i ciała człowieka wyrażają piramidy w Ameryce Południowej, można o tym przeczytać np. w książce „Podróż w cztery strony” Jima Berenholtza), często używana w naszej kulturze 12stka to w istocie ‚zewnętrze’ układu 13 elementów, ten trzynasty element stanowi centrum dwunastu, bez niego poruszamy się po peryferiach i nie wiemy kim jesteśmy. Dzięki aktywizacji 13 odzyskujemy świadomość swojego boskiego centrum (to samo można zresztą powiedzieć o przejściu 4>5, 5 jest sednem 4 żywiołów, świadomością, i dlatego wchodząc w 5W przypominamy sobie o swojej boskości).

   I jeszcze coś o piątku i 13stym… piątek to dzień Wenus, bogini miłości. Połączenie 13 i Wenus to przemiana przez miłość i pierwiastek kobiecy (już była mowa o związku Bogini i 13). Właściwie to się teraz wydarza 😀 wcześniej było widać za wcześnie…za czasów patriarchatu wizja Bogini budzącej pocałunkiem swego księcia – ludzkość – niektórym nie mieściła się w głowie, więc piątek i trzynasty dostał tabliczkę
   ‚tabu’…która została zdjęta definitywnie w tamtym roku, a my się z tego radujmy!!! 😀 😀 😀

   • Hallo
    List 09, 2012 @ 17:33:48

    Bardzo dziękuję Wika za tą odpowiedz i tak szeroka interpretacje „13”-tki.
    Znałam „13” z numerologii jako dług karmiczny dot,pracy tj. jej braku albo nadmiaru.
    Chciałabym poznać twoją interpretację dot. tez zegara – co to za znak , co za symbol kiedy widzimy czas jako harmonię tj. np 12,12 16,16….czy 18,18…..itd
    Juz dziekuję za odpowiedz bo zauwazyłam,że działasz z prędkościa światła.
    przesyłam wiele buziaczków 🙂 🙂

    • alfa
     List 09, 2012 @ 18:44:39

     Pozdrawiam Was! Jestem żywym przykładem takiej karmicznej 13 z brakiem pracy i rzadko, ale jednak jej nadmiarem. Urodziłam się 13 lipca i w sumie lekko mi się z nią żyje, bo uwolniła mnie od wszystkich przesądów. Jednak od ok. 10-ciu lat ta moja 13 – tka tłumaczy mi całe moje życie – to co w świecie widzialnym i niewidzialnym. Ona daje mi siłę, przypomina o miłości i świetle wtedy, gdy jest ciężko żyć w tym ciele i na tej planecie. Od około 2 lat jadąc samochodem bez przerwy widzę 13 na tablicach rejestracyjnych. Czasem patrzę i smieję się – znowu 13! dajcie spokój, wiem, wiem 13, 1331, 3113 3311, 3313 Ok ! mówię, ok mówię do …chyba do siebie 🙂 Nawet rok temu mój syn związał się z dziewczyną z 13 grudnia o pięknym imieniu Nastazja. Tzolkin, Drunvalo… 13..13.. Kocham was, dobrze, że jesteście!

    • wika
     List 10, 2012 @ 02:57:11

     Z tego co wiem podwójne liczby na zegarze po pierwsze oznaczają, że mamy obok wsparcie – przewodników, aniołów, różne pomocne istoty – a po drugie, mogą sygnalizować, że w danym momencie wibracja danej liczby jest ważna dla nas. Zawsze można sprawdzić jej znaczenie w pierwszym z brzegu linku na internecie, bo zapewne ten, który odruchowo czy intuicyjnie otworzymy jako pierwszy będzie zawierał potrzebne nam w tym momencie dane (jak wiadomo interpretacji jest na pęczki, więc takie odruchowe otwarcie pierwszego tekstu, jaki przyciągnie naszą uwagę, będzie prawdopodobnie najlepszą na tę chwilę podpowiedzią). No tak to u mnie działa:) Buziaki! I, jak widzisz i lubisz, uśmiechy od ucha do ucha, o: 😀 😀 😀

   • zdzich
    List 09, 2012 @ 19:30:58

    Dzięki Wika za ten krótki wykład o 13 , zawsze czołem intuicyjnie że jest ok, zawsze też śmiałem się z zabobonu połączenia 13 i piątku 🙂

    • wika
     List 10, 2012 @ 02:58:04

     😀 :***

    • Sunlion
     List 10, 2012 @ 11:29:11

     no …de Molay i kilku innym nie było tak wesoło..,
     ..ale można powiedzieć ,że do pewnego stopnia i momentu …było im ciepło.. 😉
     Taak.., zarzucano im brak Światła…,a zrekompensowano to … temperaturą.. 😉

   • Hallo
    List 10, 2012 @ 10:50:15

    Bardzo dziękuję „Piękna Duszyczko” – widzę,że markujesz po nocy….ha ha czyli jesteś „Sówką” , piszesz po 2 w nocy!!
    Podoba mi sie Twoja interpretacja.
    Śpij dobrze dzisiaj a ja przesyłam ci moje cieplutkie Uśmiechy w różnych kolorach i oczywiście trochę łobuzerskie bo tu zrobił sie taki fajny klimacik- wszystkim nam „Poważnym” przyda się trochę takiej „dziecinady” .
    pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

   • Hallo
    List 10, 2012 @ 11:48:17

    Wika – zauważyłam,że tylko ty umiesz robić „szerokie ‚Usmiechy” takie szczerbate – zdradzisz receptę?
    🙂 🙂 🙂 – dla wszystkich Kryształków

    • wika
     List 10, 2012 @ 12:30:19

     Bo wiesz, w nocy jest…przyjemnie… 😛 więcej melatoniny się wydziela…tłumaczenia lepiej idą…i w ogóle 😀 ale ale – wcale nie szczerbaty… :I wręcz przeciwnie! cała poczwórna gama, można nawet grać ołówkiem melodyjki 😛 No więc trzeba wstawić po dwukropku D, o tak:D tylko ze spacją: 😀 I już! 😀 😀 😀 (Tirja też to umie, i wielu innych, tylko że kraj nasz północny i ludzie się zazwyczaj uśmiechają tak, żeby za dużo zimnego powietrza nie naleciało, a ja to z Afryki jestem i zapominam, i się szczerzę…;)

   • Hallo
    List 10, 2012 @ 13:33:58

    Witaj Afrykanko …
    tylko nie wiem czy to ze względu na pyzowaty uśmiech : D 😀
    czy na wysokie temperatury – bo u mnie gorąco ok 40 stp – wtedy wiem,że żyję.
    A gdyby tak – to zobacz jaki świat jest mały – znowu spotykamy się 😀 😀
    Na pewno jeszcze spisz – musisz sie przeciez wysypiac – a może juz niekoniecznie?
    a więc cichutko przytulam cie Iskierko i na paluszkach tup…tup – ha ha
    Świetnie sie z Wami bawię – chociaz wyczuwam,że jestescie Małolaty – ale co tam – Dusza sie liczy a Ona zawsze chętna do koziołkowania – ha ha
    pozdrawiam radosnie i oczywiście z uśmiechem /nowym/ 😀 😀 😀

    • wika
     List 10, 2012 @ 13:46:43

     W zasadzie małolaty…w Agarcie dzieckiem się jest przez 200lat i to ma dużo sensu…ja dopiero, he he, 40 i 4…początek przedszkola… 😛 ale są i starsi, i to więcej niż mniej, więc gdybyś się założyła, to już byś przegrała co najmniej trzy paczki krakersów! 😀 (Czaki, łap!) A poza tym już Dawno wstałam…o, zobacz, wpisuję się…chyba nie przez sen?…no chyba żeby?… 😉

    • wika
     List 10, 2012 @ 13:49:56

     Tak, tak, więcej ciepła… iskierki lubią swobodę, ale o odpowiedniej temperaturze… przytulam Cię więc ogniście! 😀 (i z przytupem, skoro już wstałam;)

 33. Tirja
  List 09, 2012 @ 13:38:35

  ….ach te szczegóły…. ważne, że magia działa 🙂

 34. wika
  List 09, 2012 @ 13:35:23

  Wpisałaś go w zakładce Dajamanti/Czakamrati, tralala! … hop.

 35. Julita B.
  List 09, 2012 @ 13:32:29

  Kochana Hallo,to wspaniale,że przypominasz o uśmiechu:-)) Jest modlitwą i cudownym językiem do porozumiewania się:-)) Pozdrawiam radośnie. J.
  P.S. Jak się robi te żółte buźki z klawiatury? Wciskam te znaki i czasem z niewiadomych przyczyn zamieniają się na buźkę,a zwykle nie……hmmmm….

  • freeheart
   List 09, 2012 @ 13:40:34

   Wszystko robisz ok. Tylko przed buźką zrób spację. Tu bez spacji::-) a tu ze spacją: 🙂

  • Hallo
   List 09, 2012 @ 13:46:54

   aby bużka wyskoczyła – należy przytrzymac shift a druga łapką dwukropek i nawias z brzuszkiem na prawo o tak:) 🙂
   pozdrawiam cieplutko H.

   • Tirja
    List 09, 2012 @ 14:09:58

    To najweselsze ćwiczenie jakie znam 🙂 🙂 :):) 🙂 🙂 Radość mnie rozpiera:):):) zwłaszcza, że wróżka Wikcia odeczarowała mego wpisa :):):)

 36. Hallo
  List 09, 2012 @ 13:29:18

  Och….pojawiaja się moje komentarze – przepraszam ale są podobne – bo ciągle pisałam o tym samym czyli UŚMIECHU.
  Juz wiem – trzeba poczekac na moderacje – dopiero zaczynam komentowanie tj odważyłam się ,chociaż jestem TU czyli u Krystal od dawna.
  pozdrawiam 🙂 H.

 37. agata
  List 09, 2012 @ 12:20:24

  moze to dziwne, ale dla mnie jest za duzo dni w tygodniu:))))ze dwa bym wyeliminowala:))
  buziaki dla wszystkich ze strony:)

 38. basik
  List 09, 2012 @ 11:07:40

  Wlasnie kupilam bilety lotnicze do pl wyszlo £ 88.88 🙂 kocham cie Archaniele Michale 🙂

  • Sunlion
   List 09, 2012 @ 13:28:04

   Cyt. ” 🙂 kocham cie Archaniele Michale 🙂 „…

   Ahh… 🙂 Michał jest dosłownie w …’siódmym niebie’…! 🙂 ..
   ..powiedział ,że Ciebie też kocha.!..i zaprasza do tamtego nieba ..!.. 🙂
   ..Ciebie – bez tych …’znaków’.. 😉

   PS
   ..ktoś napisał..: „…to tylko są przyziemne znaki..”..
   Hmm..o jakie znaki mu chodziło…?..
   ..Czyżby o wszystkie..?!..

 39. Hallo
  List 09, 2012 @ 10:45:43

  Witam Was Kryształki.
  Jestem w cudownym nastroju i tym chcę sie z Wami podzielic.
  Najprostszą i najkrótszą a zarazem bardzo energetyczną modlitwą jest UŚMIECH.
  Kiedy sie usmiechasz to promieniujesz blaskiem, błyszczysz jak brylant tysiącami kolorów tęczy, jesteś Słońcem,które rozświetla ciemności. Jestes Klejnotem Wszechświata. Mentalnie i wizualnie niech z twojego Kryształowego Serca płynie Miłośc czyli czyli Światło czyli Najpotężniejsza Energia Kosmosu. Ważne sa słowa ale najważniejsze działanie. Czy to dużo? Czy to trudne? Przecież to potrafi każdy.
  Pozdrawiam Was oczywiście z usmiechem H.

 40. ania.ania
  List 09, 2012 @ 09:38:26

  http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10151489376943496&set=a.117784118495.124098.108649418495&type=1&theater

  11 listopada Globalna Medytacja:)
  nie jesteśmy sami,tak sobie pomyślałam czytając komentarze pod tym linkiem:)

  Pozdrawiam cieplutko!

  • wika
   List 09, 2012 @ 15:53:22

   Kochani, globalnych medytacji na 11 listopada jest sporo i o różnych porach, wieczorem będzie parę informacji o tym, jak tylko przetłumaczę 🙂

 41. rw23
  List 09, 2012 @ 08:45:19

  Witajcie , nie wiem czy ktoś z Was widział krótkie przerywniki w trakcie reklam – jest tam data 21.12.2012 i rozbłysk ziemi , trwa to kilka chwil . mam wrażenie , sądząc po formie , że ktoś chyba próbuje wzbudzić niepokój związany z tą datą . okazuje się ,że nasze modlitwy oraz spokojne tłumaczenie przydadzą się . w moim otoczeniu są ludzie , którym ta data kojarzy się tylko z jakimś amerykańskim filmem .
  Obawiam się wogóle ich wybudzać z ich ułożonej , ”bezpiecznej” codzienności .podziękowania za kolejne ważne przekazy

  • - piotr -
   List 09, 2012 @ 09:01:44

   Mnie się rzuciły w oczy billboardy na mieście (Warszawa) z jakby eksplodującą Ziemią.. czy to może być ten sam wątek?

  • Transformator2012
   List 09, 2012 @ 09:48:16

   To tylko (mało ciekawa) reklama:
   Wybuchowe PROMOCJE w MediaMarkt juz od 21.12.2012 – obejrzyj koniec świata na swoim nowym szerokokątnym 50″ telewizorze 3D z podświetleniem LED za jedyne 6999 zł !!!

   • Czakamrati
    List 09, 2012 @ 11:40:52

    He he 😀 Wprawdzie reklam nie oglądam, ale to co napisałeś rozbawiło mnie do łez hehe 😀

    „oglądnij koniec świata na swoim nowym telewizorze” ha ha ha 😀 Przeplasiam….idę gdzieś się zaszyć i śmiać się do rozpuku 😀

    Dziękuję za rozbawienie 😀 masz ode mnie 3 buziaki :* :* :* żartowałam 4 :* :* :* :* 😀

    😉

    • rw23
     List 09, 2012 @ 12:05:37

     Fajnie – to mnie uspokoiło – relacja z Armagedonu poprowadzona na żywo w Polsacie przez Krzysztofa Ibisza . 🙂 🙂 🙂 już się nie mogę doczekać 🙂 🙂 🙂

    • lalibela
     List 09, 2012 @ 12:21:07

     zupełnie z innej beczki – Czakamrati, dziękuję za Twoje perełki 🙂

     leżę sobie chora (ale to nie jest źle, dla mnie matki wielodzietnej to jedyny sposób na urlop) i czytam i podziwiam i rośnie radość we mnie i wdzięczność dla Ciebie i marzenie, żeby umieć tak wewnątrz pol godzinki utworzyć pięć godzin wolności 🙂 ale nie takich jak długi w dwie minuty… takich by móc czytać i wprowadzać w życie 🙂

    • kimba70
     List 09, 2012 @ 20:56:33

     Cześć duszku kochany zaglądaj częściej na nasze ekrany.Ave love.

  • Paranormal.PL
   List 09, 2012 @ 10:06:20

   rw23 sądząc po użytej czcionce to reklama jakiegoś kolejnego durnego marketu agd albo spożywczego 🙂 a swoją drogą głupi motyw_

 42. Grzegorz
  List 09, 2012 @ 08:34:37

  Bardzo dojrzały przekaz. Rozbawiły mnie tylko słowa: Wielu z was pozostaje w domach i stara się jak najlepiej odpocząć i zrelaksować się, ale wiem o co chodzi. Tak czy tak, podstawy tego domu powinny być w naszych sercach, gdziekolwiek nie bylibyśmy. Co do mantry to raczej : Wiele się dzieje w Naszym życiu. I to dobrze, bo dzięki medytacjom, i poznawaniu się, sile Woli (hartu „ducha”) i poszerzaniu zbiorowej świadomości, może być tylko jaśniej w naszych umysłach i sercach – siedzibie duszy indywidualnej jak i zbiorowej, Ziemskiej jak też kosmicznej. To wszystko jest w nas. I cieszę się, że mam się za kogo modlić w ich codziennych zmaganiach. Znam takie osoby. Pa. Gorąco Was ściskam.

 43. wika
  List 09, 2012 @ 08:12:38

  Kochani, jest już tekst dzisiejszej aktywacji na blogu. Ponieważ od razu pojawił się następny, kolejna aktywacja planowana jest na wtorek, tuż przed szczytem nowiu/zaćmienia 😀 (w Polsce przypada on o 23:08)

  • Jagoda
   List 09, 2012 @ 12:49:03

   ! Moje urodziny są 13.11. 🙂 Odczuwam te porządkujące się energie jakby miotełka sprzątała we mnie w środku. Sama pomagam sobie przez stosowanie EFT, znanej tu na blogu. Dzieją się cuda, niesamowite przemiany wewn. Odczuwam też mocno pomoc z „zewnątrz”, bo b. często o nią proszę. Światło i Miłość dla wszystkich.

   • wika
    List 09, 2012 @ 15:49:04

    A to już wszystkiego najlepszego zaocznie! 😀 I możesz przeczytać sobie mój komentarz o trzynastce (odpowiedź dla Teresy) – to Twoja rodzona wibracja, więc masz do dyspozycji na dzień dobry wspaniałe możliwości, a w te urodziny no to już cuda od ręki! 😀 Buziaki 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: