Czas, przestrzeń, podróże w czasie, teleportacje i szczęśliwe zakończenie

.

.

Pozdrowienia Mistrzowie!  Jestem Metatron, Książę Światła i pozdrawiam każdego z was obdarzając bezwarunkową miłością.  Poświęć chwilę, aby poczuć tą energię, zamknij oczy i wyczuj odżywczy kokon, który ciebie otula… zbiera się świta.

Porozmawiamy teraz na wiele tematów ze szczególnym uwzględnieniem czasu, podróży w czasie, istoty dualności i teleportacji.  Dostrzegamy boskość w każdym z was.

Jako jednostki Boskiej Inteligencji i Istoty Światła… prosimy, zwróćcie uwagę na to, co wam oferujemy.

Czas i przestrzeń nawet u szczytu 2012 roku pozostają dla ludzi zagadką. W odniesieniu do znanych wam obecnie aspektów praw fizycznych ludzkość stawia pod znakiem zapytania podróże w czasie i podróże kosmiczne. Nigdy nie osiągniecie odległych rejonów „przestrzeni” czy „hiper-przestrzeni” w rakietach zasilanych tym czy innym paliwem. Nie można podróżować w czasie w skonstruowanych wehikułach czasu. Mówimy wam, że tu chodzi o koncepcję częstotliwości a nie wymysł fizycznego mózgu.

Podróże w czasie i teleportacje to rzeczywiście bardzo realne zamysły zarówno pod względem fizycznym jak i metafizycznym. Słyszeliście o bardziej zaawansowanych joginach czy szamanach, którzy opanowali ten proces, jednak takie mistrzostwo nie może mieć miejsca, zanim jednostka nie będzie na nie gotowa. Bardzo ważne jest, aby to zrozumieć.

Bardziej zaawansowane społeczeństwa waszej Ziemi, nazywane dobrotliwymi „kosmitami”, są w stanie manipulować teleportacją poprzez proces „wibracyjnej dematerializacji” cząstek stałych do antymaterii.

Takie teleportacje były dokonywane przez Atlantów używających technologii grupy Syriańsko-Plejadiańsko-Arkturiańskiej. W celu przesunięcia spójnych częstotliwości materii z jej pozornej fizycznej szybkości drgań do wibracyjnego stanu kwantowo – falowej antymaterii wykorzystywano specjalne kryształy Phi. Transport był następnie przetwarzany za pośrednictwem przewodu wiązki promieni lasera przez precyzyjne skierowanie energetycznej sygnatury do wektora celu podróży.Wasze własne badania dotyczące fulerenów lub alotropowych odmian węgla C60 zwanych „Bucky balls” (http://pl.wikipedia.org/wiki/Fulereny) ujawniają, że w pewnych warunkach molekularne dwudziestościany ścięte fulerenów powracają ze stałych nano-cząsteczek do fali kwantowej. Wasi naukowcy już dekady temu zauważyli, że elektrony pojawiają się i znikają w orbitach atomowych.Ludzkość zaczęła ponowne eksperymenty z teleportacją i podróżami w czasie przed ponad 80 laty, chociaż z niewłaściwych powodów. Spowodowała to twórczość HG Wellsa w czasach Tesli i Edisona. Niesławne wydarzenia nazywane eksperymentem Filadelfia naprawdę miały miejsce i były związane z działaniami wojennymi. Jego skutki, które okazały się katastrofalne i błędne, odsłoniły oszałamiające rewelacje dotyczące pola magnetycznego, pola grawitacyjnego, teleportacji i efektów czaso-przestrzennych. Nadal pozostają utajnione pod hasłem „projekt Montauk”.Nie zamierzamy wchodzić w obszary „tajnych operacji” czy „konspiracji”, jednak powiemy, że to, co było zamierzane w czasach „zimnej wojny” z „Montauk”, było niedozwolone. Pragniemy dodać, że życzliwe frakcje Sojuszu Syriańsko-Plejadiańskiego zawsze utrzymywały pod powierzchnią Ziemi stacje do teleportacji i, ze jest to technologia, która będzie wykorzystywana jedynie w dobroczynnym celu.Ziemia stanowi chroniony poziom wolnej woli i miejsce dla rozwoju ludzkości. W Kosmosie istnieją inne planety i formy życia w dualności, które są bardziej zaawansowane technologicznie. Życzliwa grupa Ashtar utworzyła dla Ziemi i jej wzniesienia ochronną tarczę…, a wielu z was, w waszym wielowymiarowym aspekcie, stanowi część tej ochrony. Jesteście Syrianami, Plejadianami, Arkturianami.Chcielibyśmy jeszcze dodać, że niektóre rządy i naukowcy zdają sobie sprawę, że pod Ziemią istnieją Syriańsko – Plejadiańskie bazy, włącznie z tymi w niesławnym obszarze Nevada. I choć może to być dla was zaskoczeniem, istnieją tam dobrze funkcjonujące instalacje stworzone przez grupę Syriańsko – Plejadiańską z udziałem ludzi. Zaznaczamy, że nie będzie udostępniona żadna technologia, z pomocą której będą mogły być prowadzone wojny.

W prowadzące do wzniesienia stopniowanie Ziemi włożono więcej wysiłków, niż możecie sobie wyobrazić. Wzniesienie Ziemi nastąpi 12-12-12, a wzniesienie masy krytycznej ludzkości dokona się w ciągu 15 pokoleń. Chcemy wam powiedzieć, że taką potwierdzającą informację przekazali wysłańcy z przyszłości, z różnych hologramów epok czasowych. Niektórzy byliby dla was szokujący. Jeszcze wam powiemy, że klęska hiszpańskiej armady (związanej z Inkwizycją) a nawet hitlerowskich Niemiec, to wydarzenia, na które mieli wpływ ci wysłańcy „powracający z przyszłości”. (Obie grupy pochodziły z trzonu energii aryjskich synów Beliala z Atlantydy). Gdyby nikt nie zareagował na te wydarzenia, dzieje planety przybrałyby zupełnie inny bieg.

W rzeczywistości to i niektórzy z was są takimi wysłannikami. Wielu należy do grup metafizycznych. Niektórzy są naukowcami (jak Nikola Tesla czy Albert Einstein), inni artystami czy autorami jak Stanley Clarke. Wy, podobnie jak oni, przyjęliście filtr dualizmu i nie byliście świadomi tej prawdy.

Pisarze science fiction piszący scenariusze dla filmu i telewizji, szczególnie dla „Kontaktu” i „Star-Trek” dobrze czuli temat teleportacji. Jednak trzeba pamiętać, że wspaniałe podróże w czasie i teleportacja to nie to samo. Jeśli wziąć pod uwagę, że ziemski poziom jest pozornie stabilny w czasie liniowym a człowiek jest na nim zdolny poruszać się w przestrzeni, wtedy przeciwieństwo spowodowałoby pojawienie się specyficznego efektu Torusa z paralelami, które byłyby do pewnego stopnia stałe w przestrzeni / miejscu i byłyby w stanie przenosić w czasie.

Wielowymiarowy aspekt 12-12-12

W 2012 roku, dokładnie z datą 12-12-12 wasz ziemski poziom wzniesie się do 12-tu wymiarów. To jest krystaliczna transformacja spójności. Wzmocnieniu ulegnie kreatywność, a u wielu z was odchyły dualności wykładniczo się zacieśnią. To oznacza, że wielowymiarowy dostęp stanie się jeszcze łatwiejszy. Jednak to nie oznacza, że zniknie dualność trzeciego wymiaru.

Ludzkie doświadczanie poziomu ziemskiego w dualności jest akredytowanym i zaszczytnym procesem uczenia się, któremu poddaje się wiele różnorakich istot Boskiej Inteligencji. Zanim wasza Wyższa Jaźń pozwoli wam podróżować do wielowymiarowych i równoległych systemów rzeczywistości, które są o wiele bardziej złożone, rozległe i otwarte, najpierw musicie nauczyć się optymalnie i odpowiedzialnie doskonalić swoją stwórczą energię myśli. W tym celu odwiedzacie Ziemski Uniwersytet…, aby na własne oczy zobaczyć konkretne skutki własnych myśli i emocji dzięki ich fizycznej materializacji.

Właśnie dlatego czas i przestrzeń zostały przeznaczone na miejsce nauki, i ten wyrazisty „miraż” jest tak silnie zaprogramowany przez Boską Jaźń, że z konieczności musicie koncentrować swoje fizyczne zmysły na fizycznej rzeczywistości nazywanej Uniwersytetem Dualności. Taka „liniowa” koncentracja została specjalnie zaprojektowana, a filtry percepcji, które zdają się blokować wielowymiarowość, są korzystne, ponieważ umożliwiają ludzkości zmierzenie się z doświadczeniami poziomu ziemskiego i dzięki temu wspomagają rozwój. Kiedy wzrost osiąga określony zaawansowany poziom „ilorazu światła”, wtedy i tylko wtedy jednostka może podjąć decyzję, czy wybiera otwarcie tworząc pomost do bardziej ekspansywnej wielowymiarowej percepcji. I o to chodzi w przemianach związanych z rokiem 2012.

Lecz pamiętajcie, że wy, ludzie, podróżujecie w czasie i przestrzeni prawie podczas każdego snu. To daje wam świetną możliwość stwarzania równowagi pomiędzy jawą a snem. Chociaż większość z was nie zdaje sobie z tego sprawy, mówimy wam, że każdego dnia przetwarzacie swoje codzienne doświadczenia w głębokim stanie śnienia.

I w tym stanie „uśpienia” Wyższa Jaźń bardzo starannie sprawdza wszystkie doświadczenia, jakie objawiają się w waszym życiu. Dokonujecie wyboru spośród nieskończonych możliwości i tworzycie doświadczenia, które umożliwią wam największy rozwój.

Wasze doświadczenia i ograniczone postrzeganie fizycznej natury przestrzeni trzeciego wymiaru są w przeważającej mierze określane przez waszą strukturę neurologiczną, i tak „zaprojektowana” struktura dobrze wam służy.

Pojedyncze linie czasu „wybranego” przez was fizycznego doświadczenia jest pozorną ścieżką, wzdłuż której zdaje się płynąć wasze życie. Według szerszej prawdy istnieje nieskończona liczba dróg w górę i w dół, które urzeczywistniają wasz rozwój, które tworzą niesamowicie wspaniałą sieć…, a wy w wyższych aspektach przeżywacie je wszystkie, można to tak ująć.

Dlatego, skoro tak wielu z was zostało uwięzionych w nieco zafałszowanych koncepcjach spirali zstępującej ludzkości starając się z niej ”wydostać”, przypomnijcie sobie, że wszystko wokół was jest iluzją i, że wszyscy jesteście współtwórcami tego „snu”.Wasze życie na Ziemi pomimo wszystkiego, co wielu z was myśli, jest wspaniałym projektem i niesie wielki cel. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest wam lekko. Nawet okresy uznawane za błędne, wnoszą ogromny potencjał lekcyjny.

Teraz w odniesieniu do kwestii wymiarowości…, ważne jest, aby wziąć pod uwagę i dostrzec to, co wam mówimy nawet, jeśli wasi naukowcy jeszcze tego nie akceptują. Materia występuje w widmach, dokładnie jak światło. Na jednym końcu widma jest materia, a na drugim – antymateria. Nie są w opozycji, lecz oscylują w różnych rezonansach częstotliwości. Wy wszyscy, każdy z osobna, bez wyjątku, macie wrodzoną zdolność zarówno do teleportacji jak i do podróży w czasie. Wasze prawdziwe Źródło jest w rzeczy samej w obrębie nie-materii lub antymaterii. Istniejecie w wielu, wielu rzeczywistościach równocześnie. Jak tylko osiągniecie określony poziom zaawansowania, zdyscyplinujecie wolę, odpowiednio zastosujecie intencję i koncentrację własnej woli jako trampolinę – bez użycia ego trzeciego wymiaru – wtedy możecie wstępować w inne linie czasowe. Hologramy czasu stanowią w pewnym stopniu analogię do barw. Każdy człowiek żyjący w trzecim wymiarze jest zgodnie z projektem skupiony przeważnie na jednym kolorze.

Zapewniamy, że wasze obecne życie, obecna cywilizacja, współistnieje w waszej rzeczywistości „TERAZ” obok wszystkich tak zwanych przeszłych i przyszłych żyć i cywilizacji na Omni-Ziemi. Więc zarówno twoje teraz jak i ich teraz istnieje równocześnie (w)… „TERAZ”.

W tym samym miejscu, po którym chodzicie, gdy odwiedzacie ruiny „starego” Egiptu, Grecji czy Rzymu, chodzą i żyją ludzie z tamtych epok a wspaniałe budowle, świątynie i piramidy są w doskonałym stanie i tętnią życiem. Z powodu innego wskaźnika częstotliwości wibracji czasu nie możecie ich zobaczyć ani oni was. To jest proste i logiczne, ponieważ wasze wymiary rozdziela fizyka czasu i przestrzeni. Zachodzi koegzystencja cywilizacji w jej szczytowej formie oraz „prastarych” ruin. Przechodzicie przez nie a one przez was, jak duchy!

Wszystko to stanie się zrozumiałe w następnych wiekach. I to jest faktycznie weryfikowalne zgodnie z geo-matematycznymi pojęciami i równaniami, które jeszcze pozostają niezrozumiałe, nierozwiązane przez waszych współczesnych naukowców. A jednak, co ciekawe, zostało to zobrazowane przez pisarzy gatunku science fiction.

W 2012 roku wielu z was jest w stanie odbywać globalne podróże, odwiedzać inne kraje i kultury istniejące obecnie równocześnie na waszej planecie. Istnieją znaczne różnice w rasowej demografii, religiach, językach, sztuce i muzyce. Aby to wszystko odwiedzić, podróżując po przestrzeni trzeciego wymiaru, potrzeba wiele starań, energii i liniowego czasu. W ten sam sposób jednocześnie istnieją wszystkie przeszłe i przyszłe epoki i czasy. Każda z tych epok posiada własną charakterystyczną sygnaturę wibracji energii i występuje wewnątrz własnego niepowtarzalnego hologramu czasowego; jednak absolutnie w tej samej przestrzeni Omni – Ziemi, na której żyjecie.

12-12-12

Wkrótce, z datą 12-12-12, połączą się axiatonalnie krystaliczne wiry z Arkansas i Brazylii, wszystkie słoneczne tarcze rozpoczną swoje emisje i będą się łączyć z krystaliczną siecią 144. Każdy z 12-tu najważniejszych elementów podwójnego penta-dwunastościanu 144-częściowej krystalicznej sieci połączy się z 12-ma wymiarami poszerzonej Ziemi, a 12 pasm waszego DNA zostanie całkowicie podłączonych do sieci. W tym okresie stopniowo zaczniecie coraz bardziej rozwijać większe wrodzone zdolności.

Po wzniesieniu 12-12-12 rzeczywiście zacznie się dla was powoli pojawiać możliwość dotarcia do innych czasów i miejsc, jednak to będzie dotyczyło szczególnie przyszłych pokoleń. Interfejsy przestrzeni i czasu ulegną połączeniu i będą się nawzajem przepływały.

Natura czasu

Czas i przestrzeń to aspekty tego samego mechanizmu. Przestrzeń jest w pewnym sensie zakrzepłym czasem przechowywanym w formie kinetycznej matrycy wewnątrz dualności, co umożliwia rozdzielenie i programy celowo zaprogramowanej iluzji sekwencyjnej metryki czasu. W związku z tym czas jest odwrotnością przestrzeni w dynamicznym swobodnym przepływie. Jednak obie formy występują w harmonicznych błyskach jednostek świadomości dzięki mechanizmom wewnętrznych i zewnętrznych impulsów materii do antymaterii poprzez czarne i białe dziury.

Wewnętrzne / zewnętrzne harmoniczne błyski stanowią nie tylko punkty, w których czas i przestrzeń stapiają się w jednorodną pianę, jest to również wskaźnik percepcji jednostkowej świadomości, który wytwarza błyski uwagi świadomości w każdym równoczesnym życiu. Zjawisko to występuje zgodnie z magicznym wskaźnikiem zwanym stałą Plancka, dokładnie pomiędzy 10 a – 43 na sekundę ( tp = lp / c  ~ 10 -43 )

W tym punkcie czas i przestrzeń łączą się i stają się nieliniowe, wchodzi w grę aspekt Torusa. Przestrzeń zostaje odwrócona, powraca do siebie a jednostki czasu pływają w nieliniowym nieciągłym kwantyzowanym polu tego, co nazywacie przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.

Omni Ziemia

Rozdzielenia pomiędzy waszymi „życiami” są wkotwiczone w Omni-Ziemi w holograficznych wstawkach w programie „rozdziałów czasowych”. Zaawansowany człowiek może do nich wejść poprzez Mer-Ka-Nę przez centrum Nad-Duszy, gdzie są przyłączone wszystkie sekwencyjnie uporządkowane „życia” – jak światłowody szprychy do koła. W tym centralnym punkcie rzeczywiście jesteście w panelu kontrolnym, tam możecie zbadać i zmienić każdy aspekt jednego lub wszystkich swoich wcieleń nieliniowego TERAZ.

Chociaż grupowe programy czasowe (cywilizacji i epok) są wkotwiczone w określone punkty Omni-Ziemi (które często wykazują czasowe nadkrwawiające anomalie), nie trzeba odwiedzać takich ziemskich węzłów czasowych, aby do nich wejść. Raczej są dostępne indywidualnie przez skoncentrowaną świadomość kwantową. Ten proces jest nauczany w Kluczach Metatronicznych.

Pytanie do MetatronaCzy istnieją obszary Ziemi, które wytwarzają naturalne zniekształcenia czasu?

Metatron:  Tak, takie miejsca naprawdę istnieją. Mówiliśmy o tym również w poprzednich przekazach. Czas może być w pewnym stopniu przyrównany do programu komputerowego. Czasem mogą się pojawiać zniekształcenia w programach Windows w laptopie czy desktopie, mogą podlegać zniekształceniom oprogramowania a pożądane rozdzielenia pod-programów mogą się wymieszać tworząc mieszanki zakłócające i deformujące ułożony porządek. Zgodnie z tą analogią możemy powiedzieć, że czas i przestrzeń, jak je postrzegacie, stanowią liniowe podprogramy projekcji rzeczywistości ziemskiej siatki. Czas i przestrzeń można uznać za holograficzne wstawki programowe pozwalające kwantowej Omni-Ziemi poprawnie rozdzielać równoczesne rzeczywistości TERAZ i pozornie niezależne pobyty wcieleń.

Dlatego chcielibyśmy powiedzieć, że podobnie jak wasz Windows może powodować okazjonalne anomalie pośród programów, tak i programy holograficznej matrycy Ziemi czasu liniowego mają przepływy, które generują przemieszanie i zniekształcenia. Te zniekształcenia mogą powstawać na wielu poziomach. Pierwszy wynika ze strumieni grawitacji, które pojawiają się rytmicznie na określonych obszarach lub występują jako fale przybojowe (surge wave) lub fale fenomenalne / ekstremalne (rogue wave) . Kiedy tak się dzieje, zniekształcenie grawitacji wpływa również na kontinuum czasoprzestrzenne obszaru i stwarza wymiarową szczelinę bardzo podobną do tej, która pojawia się na biegunach.

Bimini

Teraz chcemy wam jeszcze powiedzieć, że zaburzenia, jakie występowały na przestrzeni ostatnich 12 000 lat, które dotyczyły ciągłości przestrzenno-czasowej w rejonie zwanym „trójkąt Bermudzki”, powodował Kryształ z Bimini – Kamień Tuaoi zwany też Kryształem Ogniowym. Jego „przegrzanie” spowodowane niewłaściwym użyciem doprowadziło kiedyś do implozji krystalicznego satelity (Drugi Księżyc Atlantydy). Wtedy kryształ dokonał przypadkowego bombardowania masywnymi falami energii jonowej wnętrza Ziemi i magnetosfery ziemskiej, co wywołało zakłócenia równowagi czasoprzestrzeni i nierównowagę w polu grawitacji. Konieczna jest jego naprawa, której efektem będzie stabilizacja niezbędna na Nowej Ziemi i zniwelowanie uszkodzeń wywoływanych przez niekontrolowane wyładowania. Trzeba zapanować nad ustabilizowaniem tektonicznych ruchów i zrównoważyć harmonikę pola krystaliczno-magnetycznego, co jest niezbędne do postępowania ekspansji wymiarów. Rozumiecie mnie?

Wstępna aktywacja / regulacja Kryształu z Bimini, jaka będzie miała miejsce podczas daty 12-12-12, spowoduje masywne wyładowanie tego, co jest uważane za toksyczną energię fal jonowych. Zaleca się, aby w czasie, kiedy ten kryształ będzie reaktywowany po raz pierwszy wraz z datą 12-12-12, oddalić się od niego na odległość około 60 km. Chociaż środki ostrożności zostały podjęte, jednak pierwsze uwolnienie jest w stanie zaburzyć i zewrzeć ludzkie aury. Pęknięcie pola aurycznego nie byłoby wprawdzie śmiertelne, jednak pierwsza fala z Tuaoi mogłaby skutkować powstaniem szczelin w aurze podobnie jak to się może stać podczas lotu długodystansowego lub flary słonecznej klasy X, powodując ciężkie krwawienia energii z aury.

Celem jego aktywacji jest naprawienie szkód. Będzie ostrożnie doprowadzony do równowagi w minimalnej funkcji. Będzie monitorowany, aby takie przypadkowe wyładowanie już nigdy się nie powtórzyło.

Punkty anomalii czasoprzestrzeni

Wszystkie wersje Omni-Ziemi współistnieją powyżej programowania liniowego. Jednak ten aksjomat prawdy jest dla was ludzi patrzących z pozycji trzeciego wymiaru jeszcze bardzo trudny do rozpoznania czy pełnego zrozumienia.

Dzieje się tak dlatego, ponieważ aspekty gęstości trzeciego wymiaru ludzkiej struktury fizycznej manifestują wewnętrzną dualność i efekty liniowego „programu czasu”, które umożliwiają doświadczanie planu ziemskiego. Zostaliście wstępnie indoktrynowani do liniowej percepcji istnienia na ziemskim planie.

Ten program liniowego postrzegania w dużym stopniu określa „normalny” wzorzec rezonansu dla rodzajów empirycznych prawdopodobieństw, jakie ludzkość wybiera, planuje i dostrzega jednocześnie „wzrastając” z bazowego punktu gęstej fizyczności w szerszą świadomość. Jednak mówimy wam, że źródło rzeczywistości, z którego wyłaniają się realia wszystkich wcieleń, nie jest „wyryte w kamieniu” i nigdy nie określa waszych kolejnych doświadczeń. Możecie przebierać w asortymencie potencjałów doświadczeń, jakie chcecie przeżyć. Zarówno Kosmos jak i całe Życie zawarte wewnątrz i na zewnątrz są zawsze tworzone w chwili TERAZ.

I chociaż wstępnie jesteście przygotowani na doświadczanie liniowe, to macie nie tylko możliwość sięgnąć poza fizyczne zaprogramowanie, a dokonanie tego jest waszym ostatecznym celem. Zasiedlone przez ludzką świadomość żywe ciało działa jak intensywny punkt koncentracji dla ziemskich doświadczeń. Zebranie w ciele fizycznym świadomości ze wszystkich poziomów skupia własną niezliczoną sieć zmysłowego postrzegania i komunikacji zarówno na poziomie zwyczajnym jak i na nadzwyczajnym. W odniesieniu do tego ostatniego postrzegacie zatem stale w sposób nie możliwy dla „normalnych” fizycznych zmysłów. Istnieją rozległe wachlarze barw, dźwięków, kodów elektromagnetycznych i zmysłowych odczuć, które można zobaczyć i apercypować (postrzegać i rozumieć) na poziomie komórkowym jak i na poziomie krystalicznym sieci czakr w świadomości kwantowej, pochodzących ze świadomości kwantowej, które wpływają na was geometrycznie i wibracyjnie (pod względem częstotliwości).

Ta sieć łączy wszystko, co znajduje się w podobnej harmonicznej częstotliwości. Lecz ludzkość nie jest za bardzo świadoma tych nadzwyczajnych poziomów interakcji, jakie zachodzą pomiędzy wszystkimi spektrami ciał – krystaliczno-magnetycznie i materialnie – w ramach biologii. Te nakładki występują w świetlistym ciele krystalicznym Mer-Ka-Na, które ma o wiele szerszy zasięg niż ludzkość jest w stanie zauważyć. Jednak komórki fizyczne mogą i reagują ze sobą biologicznie a ich aktywność wyzwala nawet jeszcze wyższe centra świadomości ciała świetlistego wiążąc się w i poza czasem liniowym. Bardziej w wielowymiarowości.

Wielowymiarowe hologramy czasu

Dlatego w tym tekście powiemy o czasie i jego naturze w więcej niż jednym kontekście. Będziemy mówić o ludzkiej percepcji czasu, jak odnosi się ona do waszego doświadczania pobytu na Ziemi i waszej zdolności pisania i korygowania zarówno przyszłości jak i przeszłości. Zahaczymy również o mechanikę separacji holograficznych wkładek programów czasu na Ziemi i ich mocowania w określonych punktach Omni-Ziemi.

Cóż, wiele punktów na Ziemi posiada magnetyczne i grawitacyjne wibracje, które tworzą czasowe anomalie. Niektóre zostały rozpoznane a inne – nie. Jak dotąd żaden z waszych naukowców głównego nurtu ich nie rozumie ani tym bardziej nie akceptuje. Czas jest podprogramem fizyki światła, w zasadzie jest stworzonym złudzeniem. To złudzenie manifestuje się w punktach zaczepienia dzięki grawitacji, współczynnikom obrotów Ziemi, elektromagnetyce i ukierunkowaniu względem Nieboskłonu. Wszystko to stanowi mechanizmy tego zjawiska.

Czas, jak go widzicie, to po prostu percepcja. Zapewniamy, że czas naprawdę nie istnieje w sposób liniowy, jak go w dualności odczuwacie. Nawet w przefiltrowanym pryzmacie dualności na waszej planecie istnieją pewne obszary wymiarowych nakładek, w których mogą i występują uderzające anomalie czasowe. Widzicie, jest wiele Ziem istniejących koncentrycznie wewnątrz przestrzeni, które zna i zamieszkuje rodzaj ludzki. Są też wibracyjne mechanizmy łączące te nakładki równoległych wymiarów, one tworzą bramy do innych podprogramów ram czasowych i rzeczywistości, które współistnieją inaczej i bardziej namacalnie w tych wyjątkowych miejscach. Jednak zrozumcie, drodzy ludzie, ludzkie mózgi ich nie doświadczą ani ludzka biologia nie odczuje. Stanie się to dopiero w wyższych multi-wymiarach, za pośrednictwem wyższego umysłu, gdzie istniejecie tak samo wyraźnie, tak samo materialnie jak w fizyczności.

Czas symultaniczny

Przestrzeń i czas to podprogramy cyfrowo-wymiarowego światła. Przestrzeń-czas jest zatem holograficznym serwerem, który może w ramach swojej pojemności przechowywać równocześnie wiele plików i pod-plików. Tak jak istnieją miejsca dostępu do pojemności komputera i można przechodzić od jednej do drugiej,w programie ziemskim istnieją lokalizacje wektorów kotwiczące holograficzne wymiarowe bramki umożliwiające dostęp do innych metrycznych/matryc plików rzeczywistości i formatów czasowych.

Tak jak żyjecie swoją „teraźniejszością” w postrzeganym przez was czasie, tak żyjecie wszystkimi swoimi istnieniami równocześnie. „Programy” czasu są holograficzne i są kodowane i powielane w określonych obszarach, zwłaszcza w rejonach polarnych. Tam występują bramy dostępu do wielu programów.

Rejon krystalicznego wiru w Arkansas posiada wiele nakładek niezliczonej dynamiki energii czasu-przestrzeni. Faktycznie stanowi krystaliczny portal, lecz lepiej nazwiemy go portalem o charakterze otwartym, który stanowi nie tylko tunel do innych punktów Kosmosu, lecz w rzeczywistości (a zwłaszcza) unikalną bramę do innych aspektów wymiarowych tego, co może być nazwane holograficzny program Omni-Ziemi. Można to nazwać wektorem bramy czasowej. Jest to jeden z wielu punktów koordynacyjnych na planecie, który utrzymuje wewnątrz skrypty kodów czasowych. Takie punkty współrzędnych są kotwicami, które określają każdą rzeczywistość świata fizycznego, Omni-Ziemi. I tak wewnątrz tych koncentrycznych nakładek można się łatwiej dostać do innych programów czasowych, innych światów, innych wymiarów. Starożytni adepci o nich wiedzieli, a z pewnością doświadczali ich – w różnym stopniu – tak zwani tubylcy.

Wektory bram czasu nie są jedynym sposobem dostania się do innych rzeczywistości. Faktycznie można to osiągnąć na niezliczone sposoby, włącznie z krystaliczną energią rezonansu Phi lub w głębokim stanie medytacji. Jednak, co wyróżnia punkty koordynacyjne bram wektorów czasowych to fakt, że program Omni-Ziemi jest tam sam wczepiony – używając uproszczonego wyjaśnienia – do określonych dostosowanych punktów, które na waszej planecie występują wewnątrz określonych matryc częstotliwości. Mają bardzo wyjątkowe przeznaczenie i różnią się w zależności od położenia jak na przykład Titicaca, Arkansas, Newgrange (Irlandia), Góra Shasta i Roslyn, które są głównymi gwiezdnymi bramami.  Na pierwszym poziomie dostępu przechodzi się do innych światów, epok, innych programów czasu ziemskiego, natomiast drugi poziom stanowią przejścia do innych wymiarów w przestrzeni.  Czy widzicie różnicę?

Pytanie do Metatrona:  „Czy chcesz nam powiedzieć, że Arkansas i inne takie „bramy wektorów czasu” pozwalają lub zwiększają zdolność do podróżowania w czasie?”

Metatron:  Tak. Lecz nie zrozumcie mnie źle, lepiej powiedzieć, że wszystkie programy z holograficznych programów czasu wyraźniej współistnieją, są bardziej uchwytne w obrębie takich punktów. To nie znaczy, że jeśli ktoś wejdzie do krystalicznego wiru w Arkansas, znika z teraźniejszości i pojawia się w programie przyszłości czy przeszłości, lecz, że są tu (bardziej) dostępne okna do innych ram sekwencji czasowych. Jednak rzeczywiście, tutaj materializacja może nastąpić zupełnie świadomie a czasami przez przypadek. Opowiemy wam o pewnych technologicznych cywilizacjach, o jednej z przyszłości a innej z przeszłości – według waszych pojęć, które rozumieją prawdziwą naturę podróży w czasie i mogą dzięki tym technologiom odwiedzać inne epoki w różnych celach. To naprawdę może się dziać i się dzieje.

Podróże w czasie

Do podróży w czasie, jak wspomnieliśmy, dochodzi w waszej przeszłości i przyszłości. Chociaż były przypadki tymczasowego bywania ludzi w innych hologramach czasu, istnieją nieliczne przykłady, w których takie przejście było trwałe. Wasz admirał Byrd podczas swojego lotu polarnego naprawdę chwilowo widział inną epokę czasową. Większość zaginięć samolotów w okolicach Trójkąta Bermudzkiego, co było szeroko publikowane, nie powodowało trwałych przejść. Nastąpiły załamania czasu, lecz samoloty nie zniknęły zupełnie w innej epoce czasu. Tam raczej doszło do zakłóceń funkcjonowania instrumentów pokładowych, które spowodowały zmyłkę i ciszę radiową, a samoloty po prostu spadły do morza.

Niektóre z waszych rządów współpracujące z tajnymi koncernami opracowały już prymitywne mechanizmy do podróży w czasie. Jednak te nie są jeszcze na odpowiednim poziomie, ponieważ obciążenia, jakim podlegają „temponauci”, są znaczne i powodują starzenie się ciała ludzkiego o około 7 – 10 lat podczas jednej podróży. Obecnie mogą poruszać się tylko w obrębie około 20 lat do przodu i nie są zdolne do podróżowania w przeszłość. Z biegiem czasu, kiedy użytkowane urządzenia zostaną przekonwertowane z sił magnetycznych do krystalicznych pól bioplazmatycznych, możliwości się polepszą a nawigacje w czasie staną się umyślne i nie będą przypadkowymi zdarzeniami losowymi.

Optymalne nawigowanie w czasie zachodzi w Mer-Ka-Nie dzięki wysublimowanemu świadomemu bio-plazmatycznemu polu, które na pewno wspomaga wektor czasowy krystalicznego aparatu lecz przede wszystkim jest napędzane przez iloraz światła świadomości osoby podróżującej. Wielu z was dość często odbywa podróże w czasie podczas snu, a klucz do robienia tego optymalnie tkwi w nauczeniu się pozostawania w bardziej klarownym stanie poszerzonego stanu świadomości. Rzeczywiście istnieją prawa fizyki, które odnoszą się do wewnątrz-wymiarowej nawigacji po przestrzeni i czasie.

W niezbyt odległej przyszłości ludzkość ponownie odkryje te prawa. A kiedy to się stanie, pozorne granice pomiędzy przeszłością, teraźniejszością i przyszłością staną się bardziej zrozumiałe. Jak już wyjaśniliśmy, doświadczenia dualności w trzecim wymiarze wymagały zaprogramowania parametrów ograniczających szersze postrzeganie wymiarowości przez ludzkość.

W istocie to pojedyncze filtry soczewkowe trzeciego wymiaru wytwarzają iluzję liniowo – sekwencyjnego upływu czasu. Dlatego ludzkość uważa, że chwila istnieje a następnie jest na zawsze utracona, że po chwili nadchodzi następna chwila, aby wyparować w wielkiej mgle nieuchwytnej przeszłości. Powiadamy wam, że wszystko istnieje równocześnie w i na Omni-Ziemi i rzeczywiście w multi-świecie. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są widoczne tylko dla tych, którzy istnieją w rzeczywistości trzeciego wymiaru. I programy, które mogą nawigować przez rozdzielone pliki epok czasowych na Omni-Ziemi.

Przeszłość jest dynamiczna

Przeszłość i przyszłość, jaką uważacie za własną, istnieje jako szereg elektromagnetycznych receptorów w krystalicznej części fizycznego mózgu i w niefizycznym umyśle w zakresie ultrafioletu. Te kody elektromagnetyczne mogą być zmieniane i znajdują się w stanie ciągłego przepływu. Zapisujecie swoje przeznaczenie a ono nie jest liniową dynamiką jednej drogi. Wasze stwarzanie własnej przeszłości jest tak samo ważne jak stwarzanie teraźniejszości i przyszłości. Przeszłość jest zatem dość plastyczna i nie bardziej ustalona niż przyszłość. Za pomocą mentalnych procesów i przekonań tworzycie własną przeszłość, a istnieje tak wiele ważnych wersji przeszłości, ile jest wersji przyszłości.

Mówimy wam, że jeśli następne pokolenie będzie od najmłodszych lat nauczane, że cesarstwo rzymskie aż do XVII wieku rządziło światem, to ta przeszłość naprawdę stanie się rzeczywistością, a odnalezione artefakty jeszcze ją potwierdzą. Jednak byłaby to zupełnie inna przeszłość niż ta, którą skonstruowało starsze pokolenie. Chociaż OBIE byłyby prawdziwe. Obie byłyby oddzielnymi i tak samo ważnymi plikami w holograficznym programie czasu.

Jako ludzie żyjący w dualności bierzecie za pewnik, że obecne działania mogą zmienić przyszłość, lecz obecne działania mogą również odmienić przeszłość. Przeszłość nie jest bardziej oderwana lub niezaangażowana od teraźniejszości i decyzji, jakie dzisiaj podejmujecie. Dzielimy się z wami wielką prawdą, nad którą możecie się zastanowić, że wszystko, co macie dziś jest efektem waszej przeszłości, możecie zatem usunąć z obecnej pozycji to, co nazywacie traumą lub błędnymi działaniami, jakie miały miejsce przed laty czy w innych wcieleniach. Co więcej, wszyscy powinni to uczynić! Elektromagnetyczne portale krystalograficzne wewnątrz ludzkiego mózgu u każdego z was są sfabrykowane i całkowicie osłonięte oraz u każdego zupełnie unikatowe. Prawdopodobna przeszłość może zostać zmieniona, a takie zmiany wcale nie są rzadkością. Te zmiany zdarzają się spontanicznie na skutek interwencji podświadomości. Teraz możecie nauczyć się dokonywać ich celowo za pomocą świadomości kwantowej przez Mer-Ka-Nę.

Liniowy aspekt przeszłości rzadko jest tym, co myślicie, że nią jest. W rzeczywistości ciągle zmieniacie wasze wspomnienia o przeszłości zależnie od doświadczeń każdej nowej chwili, każdego nowego wydarzenia. Jest to ciągła metamorfoza zachodząca pod wpływem chwili zdarzenia danego doświadczenia. Wasi hipnoterapeuci dobrze wiedzą, że pseudo-wspomnienia fikcyjnych lub zmienionych obecnych wydarzeń mogą być zaszczepiane w ludzkich mózgach przez głęboką sugestię a rzeczywisty sens tych wspomnień jest bardzo realny. To wynika z faktu, że przyszłość, teraźniejszość i przeszłość są przez każdą jednostkę stwarzane wciąż od nowa jako ewoluujące i zmieniające się przekonania, nastawienia i skojarzenia. I proszę zwrócić uwagę, że to, co się dzieje, stanowi faktyczne odtwarzanie i nie jest metaforyczne. Wprowadzane zmiany są naprawdę rzeczywiste. Małe wewnętrzne dziecko mimo upływu lat naprawdę mieszka w każdym dorosłym człowieku. Lecz to wewnętrzne dziecko też jest dynamiczne, nie jest uformowane w stałą wersję i nie pozostaje ciągle takie samo. Dziecko w ludzkim ciele zmienia się każdego dnia, podobnie jak nastolatek, młody dorosły i starszy człowiek w przyszłości.

Potęga chwili „teraz”

W związku z powyższym teraz od was zależy, jak wejdziecie w energie wzniesienia, jak ogarniecie potęgę TERAZ i uświadomicie sobie, że możecie i musicie zmienić przeszłość, indywidualną przeszłość uzależnioną od waszej obecnej postawy…. W chwili TERAZ poprzez Mer-Ka-Nę możecie przekonwertować i zyskać jako taką kontrolę nad swoją wielowymiarowością. To jest święta uniwersalna prawda, i ta prawda rozszerza się, kiedy do niej wkroczycie. Rozszerza się do mocy dającej punkt podparcia dla współtworzenia w niepowtarzalnej chwili TERAZ – podczas przebywania ponad czasem liniowym i w hologramie czasu Omni-Ziemi.

Mówimy wam, że osobiste problemy i blokady mogą występować, gdy bieg odpowiedniej przeszłości był utrudniony i nie mógł przebiegać spontanicznie. Czasem mogą też pojawiać się poważne nerwice, ponieważ jednostka nie zmieniła swojej przeszłości. Na przykład taka osoba mogła wybrać życie, w którym jakieś katastroficzne wydarzenie spowodowało jego dramatyczną utratę. Mogła tak wybrać z niezliczonych powodów związanych z rozwojem. A może, gdyby taka osoba spędziła szereg wcieleń wypełnionych miłością, bardziej zdawałaby sobie sprawę, że życie może pozornie zakończyć się nieoczekiwanie.

Niektórzy wybierają na lekcje życiowe tak silne traumatyczne urazy, że powodują nadmierne przeciążenia emocjonalne, które krwawią do innych programów wcieleń i negatywnie na nie wpływają. Te niepożądane działania mogą się manifestować jako intensywny lęk przed wodą, przed utonięciem i tym podobne. Mistrzowie, możecie wejść do świadomości kwantowej i wyeliminować negatywizmy, które zawierają lekcje wzrostu i zastąpić zdarzenie pozytywną alternatywą. Możecie zmienić przeszłość!

Musicie zrozumieć, że naprawdę mieliście powód, dla którego wybraliście traumę, a niektóre traumatyczne lub mniej pożądane doświadczenia mają wam pokazać, co może się wydarzyć, kiedy stwarzacie własną rzeczywistość nieświadomie. Jeśli ciągle myślicie, że świat jest zły, lub, że nie zasługujecie na nic dobrego, to takie projekcje myślowe spowodują manifestację nieszczęśliwych wydarzeń w fizycznej rzeczywistości. Jednak we wszystkich przypadkach macie możliwość i musicie wyciągnąć nauki, a następnie zamienić negatywne doświadczenia w pozytywne. Pod takim warunkiem można tego dokonać na poziomie świadomości Mer-Ka-Vy i Mer-Ka-Ny.

Powtarzamy, kluczem jest zrozumienie, że wszystkie rzeczywistości są płynne.

Kwantowa świadomość

Mistrzowie, wasze rzeczywistości we wszystkich wcieleniach są w ciągłym stanie płynnym. Nic z tego, czego doświadczyliście, nie jest „wyryte w kamieniu”, lecz ludzkość zapomniała o tej wielkiej prawdzie. Dlatego mówimy, że każdy scenariusz, jakiego doświadczacie, jest jednym z wielu potencjałów w niezmierzonym menu możliwości.

Te, których nie doświadczacie są tak samo ważne, jak te, które przeżywacie. Odpowiednio do tego macie możliwość przemieścić się do dowolnego wektora przez kwantową świadomość Mer-Ka-Na, aby zmienić dowolną rzeczywistość. Kiedy wy (i wszyscy inni) wybraliście jakieś traumatyczne doświadczenie, możecie je zmienić na takie, jakiego sobie życzycie.

Zawsze należy pamiętać, że świat rzeczywiście jest tworzony holograficznie przez wasze procesy myślowe, przetworzone w realne odbicia obrazów własnego wytworu. Kiedy naprawdę zrozumiecie, że wasze fizyczne doświadczenia i otoczenie jest absolutną materializacją waszych własnych uporządkowanych mentalnych wytworów i przekonań, wtedy macie w rękach klucz do otwarcia drzwi z zapisem przyszłości a także do ponownego stworzenia przeszłości.

Przejawia się to przez intencję i optymalne wykorzystanie waszej boskiej woli. Lecz to wymaga skoncentrowanego namysłu i zogniskowania wysiłków. Podczas urzeczywistniania waszej prawdziwej energii wolna wola jest obosiecznym mieczem, aż do odzyskania mądrości i oświecenia. Korzystanie z wolnej woli w mniej świadomych wcieleniach czyni fizyczne rzeczywistości czymś mniej niż wtedy, kiedy można korzystać z wcielenia bardziej optymalnie. Lecz i tu, z wyższego punktu widzenia dla większego wzrostu pojawiają się efekty przyczyny i skutku.

Odwiedzacie „Uniwersytet Dualności” na ziemskim poziomie aby się uczyć, jak powinno się odpowiedzialnie stwarzać i to dotyczy również procesu rozwiązywania problemów oraz doskonalenia wyzwań. Wszyscy będziecie wyszkoleni, każdy w swoim czasie. Nie stworzyliście poziomu dualności, aby ponieść klęskę. Nikt nie zostanie pominięty.

Po wzniesieniu na wyższy poziom ludzkość stanie się świadoma swojej prawdziwej wewnętrznej natury i boskości oraz swojego duchowego celu i niefizycznego źródła. Lecz większość ludzi żyjąca w trzecim wymiarze nie ma kontaktu z tą mądrością. Tak bardzo skoncentrowaliście się na gęstości waszej fizycznej rzeczywistości, że stała się ona jedyną rzeczywistością, jaką bierzecie pod uwagę i umacniacie.

Portale czasowo – wymiarowe

Lemurianie opuszczający Mu, którzy udali się do wewnętrznych rejonów Ziemi, nie eksplorowali jaskiń i nie przeszli tam tak po prostu. Nie odkryli nagle jakiejś jaskini ani nie wędrowali coraz głębiej, aż natknęli się na ogromną otchłań wewnętrznego świata. Raczej w celu przeniesienia się do innego hologramu po prostu zgromadzili się w bramie wymiarowo-czasowej, za pomocą intencji i opanowania podwyższyli swoje wibracje a następnie weszli do innego programu Omni-Ziemi.

Ów proces był też stosowany w różnych celach przez Atlantów Złotej Ery, choć zgodnie z bardziej naukowym i technicznym protokołem. Lemurianie oparli się raczej na naturalnych wektorach dostępu do czasoprzestrzeni, natomiast Atlanci mieli zaawansowane urządzenia i kryształy, które tworzyły wrota czasu.

Umiejętność nie jednoczenia się z czasem lecz nawigowania w nim daje do dyspozycji program, który służy zintegrowanemu procesowi ozdrowieńczemu całej wielowymiarowej Jaźni. Określone rejony na waszej planecie nieco ułatwiają dostęp do hologramów czasowych i wielowymiarowych aspektów. W Ameryce Północnej do najsilniejszych należą: Arkansas i Mount Shasta. Globalnie są to: Titicaca, Roslyn, Montserrat, Newgrange, Giza, Minas Gerais w Brazylii i jezioro Bajkał.

Dzieje się tak z powodu energii częstotliwości wypromieniowywanych w tych portalach. Chociaż można to osiągnąć w każdym czasie w polu Mer-Ka-Na. Żadne przeszłe wydarzenie nie jest „wyryte w kamieniu” ani z góry przeznaczone na niepowodzenie. Każde wydarzenie może być zmienione nie tylko przed i w czasie lecz również po wystąpieniu faktu. Jesteście tutaj, aby się tego nauczyć a nie, aby ponieść porażkę. Wszystko jest snem i nigdy nie było zamierzone, aby był to koszmar. To ma szczęśliwe zakończenie.

Świadome kształtowanie swojej przyszłości i umiejętność zmiany przeszłości są dla wielu z was jednymi z końcowych wyzwań, i żaden inny czas nie jest na to bardziej odpowiedni niż TERAZ. Jednak bądźcie pewni, że dyplomy są rozdane, dokonaliście tego i będziecie nadal kontynuować.

Zakończenie

Drodzy moi, wzniesienie nastąpi. Uwolnijcie swoje lęki i w energiach 2012 roku i poza nim twórzcie szczęśliwe zakończenie, na które czekaliście przez tysiące lat.

W 2012 roku nic się nie skończy. Bieguny się nie przesuną, oś Ziemi się nie przechyli ani żadna asteroida nie zniszczy Ziemi. Gospodarka nie wpadnie w zawirowania, nie będzie panował chaos. Jakiemu celowi by to służyło? 21-12-12 to nowy początek.., a wy, wszystkie części „was” z wielu poziomów, wymiarów, epok przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, połączeni w TERAZ, jesteście tutaj, aby to się stało. Zapewniamy.

Ziemia się rozszerza, wzniesienie dokona się 12-12-12, a nowe szablony odrodzą się 21-12-12. Gradacja Ziemi do 12 wymiarów udostępni szablony dla wzniesienia ludzkości w ciągu 300 lat, 15 generacji. Wielu z was jest tutaj, aby nawigować!

Wszyscy dokonujecie gradacji, wszyscy dostąpicie wzniesienia. Każde serce w swoim czasie. Tego poziomu dualności nie współtworzyliście aby ponieść klęskę Nikt nie zostanie pominięty. Ten sen ma szczęśliwe zakończenie. Wypełnijcie je!

Jestem Metatron i dzielę się z wami tymi prawdami.
Archanioł Metatron via James Tyberonn 27/07/2012, # 75 -www.earth Keeper.com tłumaczenie Teresa Serafinowska

Tutaj można zobaczyć transformację z Merkaby do Merkany http://reachingforsoul.wordpress.com/2012/08/11/how-to-heal-our-past/bavana/

68 Komentarzy (+add yours?)

 1. Vasanta Henryka Ejma
  List 07, 2012 @ 12:02:40

  Witam serdecznie.
  Metatron w swoim ostatnim przekazie mówi o Mer-Ka-Na/Vy ….jak możemy zmieniać swoje doświadczenia.
  Znalazłam przekazy Metatrona na you tube o Mer-Ka Na,
  treść przekazu w języku angielskim jest pod filmem.
  Moje pytanie i prośba – czy ktoś z was byłby uprzejmy przetłumaczyć teksty pod filmami na język polski.
  Jeśli ktoś z was znający j.angielski to uczyni proszę o przesłanie tekstu również na na mojego meila henrykaejma@gmail.com.
  Z góry bardzo,bardzo dziękuję.
  Vasanta

  Fragmenty z przekazu Metatrona mówiące o Mer-Ka Na.

  …..Optymalne nawigowanie w czasie zachodzi w Mer-Ka-Nie dzięki wysublimowanemu świadomemu bio-plazmatycznemu polu, które na pewno wspomaga wektor czasowy krystalicznego aparatu lecz przede wszystkim jest napędzane przez iloraz światła świadomości osoby podróżującej…….

  W chwili TERAZ poprzez Mer-Ka-Nę możecie przekonwertować i zyskać jako taką kontrolę nad swoją wielowymiarowością. To jest święta uniwersalna prawda, i ta prawda rozszerza się, kiedy do niej wkroczycie. Rozszerza się do mocy dającej punkt podparcia dla współtworzenia w niepowtarzalnej chwili TERAZ – podczas przebywania ponad czasem liniowym i w hologramie czasu Omni-Ziemi…..

  Jednak we wszystkich przypadkach macie możliwość i musicie wyciągnąć nauki, a następnie zamienić negatywne doświadczenia w pozytywne. Pod takim warunkiem można tego dokonać na poziomie świadomości Mer-Ka-Vy i Mer-Ka-Ny………

  Te, których nie doświadczacie są tak samo ważne, jak te, które przeżywacie. Odpowiednio do tego macie możliwość przemieścić się do dowolnego wektora przez kwantową świadomość Mer-Ka-Na, aby zmienić dowolną rzeczywistość.
  …. 2. Eryk
  List 07, 2012 @ 11:16:48

  to czekamy na drugi dzwon Booom 😀

 3. Emaho przewodnik
  List 06, 2012 @ 19:40:40

  Przypominam o naszej wspólnej zabawie na polu kreacji i zachęcam do dalszej pracy z urzeczywistnianiem wygranej. Wszechświat nam sprzyja i kumulacja wciąż rośnie. Szczęśliwy finał może nastąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli łączymy nasze energie ze sobą, mają one niebywałą siłę. Wystarczy wiara i właściwa intencja. Nie robimy tego dla zysku finansowego a dla WSPÓLNEGO dobra. Pamiętajmy, że rozwój pojedynczej nawet istoty ma wpływ na wszystkich, ponieważ jesteśmy połączeni. A jak duży możemy mieć wpływ, kiedy rozwijamy swe umiejętności całą grupą !:)))))

 4. Eryk
  List 06, 2012 @ 15:34:59

  bo napewno będzie widac w nocy w postaci zórz polarnych pozdrawiam 😉

 5. Eryk
  List 06, 2012 @ 15:30:23

  Akurat naukowcom to słońce płata takiego figla że śmiać mi sie chce czasami 😀 tarcza jest czysta pola magnetyczne w miare spokojne a tu nagle booom 😀 a to nawet dobrze bo może zaczną mieć bardziej elastyczne umysły. Tak mnie jeszcze zastanawia czy w wyniku tego słońce pojaśnieje tak jakby na ziemi pojawiła sie ekipa sprzątająca heh :DD czy ludzie to zauważą no ale okaże sie, dzięki za informacje Kimba70 i czekamy być może 11.11.11 😀

  • kimba70
   List 06, 2012 @ 19:58:43

   Po pierwszym dzwonie , pływałem w błogości, drugi nadchodzi , sądzę Eryk że to na finał i rozpoczęcie nowych energii , finał nazwałbym początkiem. Widzę też wzrost energii i u moich domowników, coraz większe możliwości ma moje słoneczko, leczenie energią jest u mnie normą , potrafi niesamowite rzeczy i z każdym dniem odkrywa nowe możliwości. Potrafi np: wprowadzić mnie w stan pustki jak to ładnie Czaki nazwała, jest to niesamowite uczucie nie myślenia o niczym jakbyś nie miał mózgu, niesamowity relaks, kompletnie nie myślisz o niczym po prostu jesteś. Z ciekawszych spraw dzisiaj , zapłacono mi wyższą kwotę ,tak sam z siebie usługodawca dał. Nasz piesek leczony energią zaczyna chodzić na chorą łapę po jednym dniu a to tylko jeden dzień. Widzisz ja nie potrzebuję dowodów mam je wszędzie wokół siebie i w domu. Wystarczy tylko żyć w miłości dla miłości z miłością i życie zamienia się w cud.

 6. planetariusz
  List 06, 2012 @ 12:53:08

  Tu i teraz jesteśmy,będziemy 12, 21 , 22 to są chwile bezczasowe.Wieczność się liczy,jesteśmy nieśmiertelni.Nie chcemy się inkarnować nie róbmy tego, chociaż nasze ciała nie są ostatnimi modelami mody ale je również będziemy mogli zmieniać według życzeń osobistych. Gaia pięknieje razem z nami tylko w to uwierzmy.Słoneczne uśmiechy dla wszystkich.

 7. Eryk
  List 06, 2012 @ 11:30:59

  KIMBA 70 🙂 cały czas mnie zastanawia to twoje przeczucie czy wizja o słońcu bo oglądałem zdjęcia słonca wczoraj i z naszej strony nie ma kompletnie plam jak w minimum słonecznym hmmmm pewnie powieje 😀

  • kimba70
   List 06, 2012 @ 14:44:24

   Plazma jak pierścień wokół słońca rozbłyśnie w wszystkie strony, jaśniejsze i z otoczką ,poświatą je widzę już niebawem Eryk będziesz mógł to zweryfikować. Sądzę że ten rozbłysk na nas wpłynie natychmiastowo jak to Shiva pisze w 24h a że w takim stanie pozostanie „zmiana energii”. NASA dużo wie ale milczy, wszyscy fachowcy od słońca są zmobilizowani nawet emeryci. I będzie mieć wpływ na drogę mleczną bo pójdzie w wszystkie strony o czym nas informowali w przekazach.Buzka

 8. Telierus
  List 06, 2012 @ 10:41:28

  Mam dla Was Kochani kolejny piękny tekst który wzniesie Was na duchu, a być może dostarczy ciekawą wiedzę. jest to tekst w którym na począku może wydawać się nie przyjemny, ale potem jest już rzeczywiście ładniejszy 🙂

  Przez pola śmierci wędrujemy każdy dzień ocierając się o zapomnienie niczym ogień płonie – znikam, jak skała roni łzę – gubię się.

  Ja będę walczył aż po duszy kres z ogromem tej głupoty ludzkich serc, nawet tam po drugiej stronie, gdzie panem mrok – a sługą czarny bies.

  Ty człowieku małej wiary popatrz w nocne niebo, czujesz jego ciężar, słyszysz wieczności głos który szepcze Ci – giń!

  Wiec spróbuj wnieść się ponad ludzi ład, dotknąć chmur i z diabłem wódki napić się

  I pamiętaj, że wiedza ta nie jest pisana śmiertelności. Bądź czujny, bo konieczność nigdy nie śpi

  Tam po drugiej stronie na orbitach wieczności, pytam Cię człowieku jeszcze raz, widzisz swoje życie, widzisz śmierć, czujesz tego ciężars słyszysz wieczności głos który szepcze Ci – żyj!

 9. Telierus
  List 06, 2012 @ 10:25:52

  Niech te Słowa napełnią Was Radością Kochani! 🙂

  Pośród zgiełku i chaosu , między życiem a śmiercią, ciemność przysłania mi drogę, muszę wyjść, uciec, zatrzymać ten sen. Niechaj stanie się dzień, uwolni serce me, by znów zaśpiewać pieśń. Bracia klnijmy się, świętujmy! Niechaj stanie się dzień którego znakiem będzie słońce. Bracia wznieśmy ręce w górę tam gdzie zenitu kres w prośbie dla starych Bogów o radość, siłę i godną śmierć.

 10. zdzich
  List 06, 2012 @ 09:50:33

  Wiele elementów opisanych przez Metatrona „spotykam” ale do tej pory nie wiedziałem jak to „skonsumować ” a to tworzyło lęk i się wycofywałem, Dzięki za przekaz 🙂

 11. krystal28
  List 06, 2012 @ 07:04:45

  Kochani, dostałam kilka negatywnych komentarzy na temat tego przekazu. Jeśli jesteście zaszokowani lub popadacie w głęboką depresję (tak jak jeden Czytelnik!) z powodu jednego zdania w przekazie, to czas się poważnie zastanowić nad swoimi reakcjami, przestać czytać przekazy i serio zając się technikami duchowymi, które, gdy wiernie praktykowane, pozwolą z czasem na bardziej łagodne i optymistyczne spojrzenie na sprawy tego świata.

  Większość przekazów jest zabarwiona przekonaniami czanelera i nie jest w 100% akuratna. W dodatku przekazujący może być w niektórych sytuacjach pod wpływem technologii ciemnych i wynikiem tego jest dezinformacja, chociażby w kilku krótkich zdaniach w przekazie.

  Metatron przez Tyberonna ma wartościowy materiał i rozumiem dlaczego Tessi lubi go tłumaczyć, jednak przeciąga on Wzniesienie na długie wieki, a w jednym przekazie też powiedział, że będą prowadzone wojny przez następne 300 lat! Czy taki scenariusz jest realny w dobie, gdy ludzkość już teraz ma coraz bardziej pokojowe sentymenty i GF nie dopuszcza do większych wojen? Inne przekazy mówią, że Wzniesienie będzie na czas, pomimo opóźnień istotnych wydarzeń. W ostatnim przekazie Arkturianie wspominają, że nowy system finansowy jest gotowy do wprowadzenia. Mogłabym przytoczyć wiele innych przykładów potwierdzających to, że ludzkość robi milowe kroki w kierunku Wzniesienia. Czytajmy więc przekazy z otwartym umysłem, używając intuicji w rozeznawaniu i z pewnością, że wszystko podąża idealnie ku Wzniesieniu według woli Boskiej. Taka postawa nie pozwoli na frustracje lub inne negatywne reakcje. Poza tym nie musimy czekać na lepsze życie, możemy już teraz egzystować w wyższych wymiarach – przykładem jest Dajamanti – Czaki i wielu innych Świetlnych pracowników. Negatywna postawa tylko opóźnia nasz wymarzony stan. Wybór należy do nas! Z Miłością — Kr

  • Pullo
   List 06, 2012 @ 09:25:24

   Pisałem wiele razy negatywnie. Przepraszam Krystal, jeżeli Cię uraziłem. Po prostu, czytając przekazy kierujmy się odczuciami płynącymi z naszego serca.
   Pracujmy nad sobą i spokojnie czekajmy.

  • Goldenbrown
   List 06, 2012 @ 09:51:55

   Przekaz nie jest negatywny, zreszta wszystko we Wszechswiecie po prostu jest, a to my nadajemy rzeczom, ludziom, zdarzenim i wszystkiemu innemu etykietki negatywne czy pozytywne, wedlug naszych odczuc i przekonan. Nawet gdyby Wzniesienie sie przeciagnelo ( zreszta, nikt tego nie wie jak bedzie) to my i tak mamy wiedze a wiec i klucz do tworzenia swojej, lepszej rzeczywistosci! Coz zlego moze nam sie stac, skoro wiemy juz jak odepchnac od siebie negatywizm? Naszymi wibracjami wplywamy na rzeczywistosc, ktora dostosowuje sie do zmian w naszych wnetrzach. A wiec wszystko jak zwykle w naszych rekach i Wzniesienie rowniez. Pozdrawiam wszystkich cieplutko, Zlotobrazowa

  • Jerzy Karma
   List 06, 2012 @ 12:41:29

   Depresja w świetle tych informacji nie jest dziwna.
   Nawet Raymond A. Moody odmówił spotkania własnego – a raczej samego siebie z innego wymiaru 🙂 To było ponad jego możliwości widzenia i reagowania na świat. Wolał pozostać przy starym paradygmacie.
   Niejeden umysł może dostać pomieszania i po prostu zwariować.

   To wymaga mentalnej zdolności działania w kilku wymiarach, czyli wg jednej potrzeby widzieć sprawy z perspektywy ziemskiej, a jednocześnie wg innej potrzeby widzieć je z innej perspektywy.
   Zatem polega to na spokojnym oddzielaniu tych perspektyw. Jednocześnie widząc je wszystkie.
   Jednak umysł człowieka jest nastawiony na obcowanie z jedną perspektywą. Ludzie mają podświadomy program ukierunkowywać się. Przy tym paradoksalnie kochając ideę wolności.

   A czyż nie jest to najwspanialsza wolność wiedzieć, że naprawdę nie jest się tym człowiekiem, za którego się uważamy 😉
   Nie jest się nim w sensie tego, co pamiętasz i co myślisz – jednak zawsze jest to ta sama paradusza.

  • adela
   List 06, 2012 @ 14:43:23

   nie widzę w tym przekazie nic negatywnego – w końcu to ode mnie zależy – czy wzniosę się już teraz czy za 300 lat – przykładem jest Dajamanti – czekanie na coś co wydarzy się w tym określonym dniu – może być frustrujące i rodzić rozczarowania – dlatego od jakiegoś czasu przestałam czekać na cokolwiek – idę swoim rytmem -a obserwując co niektórych ludzi z mojego otoczenia – to dochodzę do wniosku, że te 300 lat to nie tak dużo , pozdrawiam i ślę buziaczki a.

 12. marecki
  List 06, 2012 @ 01:26:03

  Właśnie będzie wchodził do kin po 20 listopadzie film twórców Matrixa braci Wachowskich właściwie to siostry i brata bo jeden przerobił się na kobietę na temat linii czasowych,podczas wywiadu na temat filmu pani Wachowska powiedziała że nie może się doczekać zmiany wymiaru raczej nie podejrzewam żeby prowadzący wiedział o czym ona mówi,zatem ten film będzie puszczony w odpowiednim czasie aby więcej ludzi zrozumiało o co chodzi wrzucam link do trailera http://www.youtube.com/watch?v=Xx1pFRucpZk

 13. zagubiona
  List 05, 2012 @ 22:49:40

  Czy ten przekaz jest dla uczonych czy ja jestem taka malo pojetna ? Czytam ten przekaz jak ksiazke z fizyki 😦

  • wika55maitri
   List 05, 2012 @ 23:10:04

   Nic się nie przejmuj, wiele osób tak ma, wszyscy mamy swoje specjalności, naprawdę jak Ci to nie wchodzi, to spokojnie, gdy wróci nam ‚pamięć kosmiczna’, te wszystkie rzeczy będą oczywiste na dzień dobry 😀

   • kimba70
    List 05, 2012 @ 23:54:58

    Coś Wikuś mi się zdaje że słoneczko niespodziankę nam sprawi oprócz tego co już daje. Taką wizję ostatnio dostaje.Serducho z buziolem………:)

    • wika55maitri
     List 06, 2012 @ 00:19:53

     Podobał mi się jeden komentarz sprzed tygodnia, o tym, że przedtem sprawy były bardziej przewidywalne, gdy dostawaliśmy bezpośrednie wsparcie od Królestwa Aniołów itp, ale pod koniec września (z moich danych wynikałoby, że trochę wcześniej) w tę imprezę włączył się sam Stwórca, no i teraz WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE… 😀 takie niespodzianki są możliwe, że nawet aniołowie z wrażenia będą się wachlować wszystkimi sześcioma skrzydłami na raz 😀 😛 Buziaki bracie, z serduchem, a serducho z buziakiem, i tak dalej… 🙂

    • kimba70
     List 06, 2012 @ 07:00:16

     Całe legiony Wikuś nad nami oj będzie fiesta z fajerwierkami.

    • Anonim
     List 06, 2012 @ 07:45:22

     Kimba, Wika – nie wiem czy to już „fiesta”, ale w każdym razie „goście”
     już się schodzą :))
     Zresztą popatrzcie sami :

     http://www.sfora.pl/KROTKO-Zobacz-UFO-nad-Pomorzem-m49188

 14. kimba70
  List 05, 2012 @ 20:50:44

  Wchodzimy , wracamy , szykujmy się , szykujmy „Nic nie może przygotować was do nowego świata, w którym się obudzicie.” piękne, piękne, piękne ,nagroda, przejście, wyjście, spotkania. Czekają na nas, czekają piękne.
  O PANIE,
  JA JESTEM WDZIĘCZNY ZA TO ŻE ROSNĘ POD TWĄ OPIEKĄ,
  ŻE JESTEM I DZIAŁAM. AMEN

 15. Biały Mag
  List 05, 2012 @ 20:49:03

  Chciałbym coś potwierdzić, dlatego jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na to o czym wspomnie, to będę wdzięczny za udzielenie a raczej potwierdzenie lub negację tego co zaraz napiszę.

  A więc po obserwacji zjawiska zwanego czasem oraz zjawiska zwanego grawitacją, doszedłem do pewnego wniosku:

  [ Im silniejsza jest grawitacja tym czas płynie wolniej. Jeżeli grawitacja nie ulega zmianie, a czas wokół zdaje się przyśpieszać, wtenczas oznacza to, że nasze myśli stały się „lżejsze”. ]

  • Jerzy Karma
   List 05, 2012 @ 22:53:15

   Nie ma czasu. Są tylko oddziaływania.
   To co, postrzegasz jako przebieg czasu, to rejestr Twojego umysłu wynikający z nastawienia. Ustawienie w pamięci postrzegasz jak czas.
   W rzeczywistości zatem nie ma ani przyspieszania czasu, ani jego zwalniania.
   Postrzeganie tego jest względne.
   Np. dla mnie „czas” biegnie bardzo wolno i nawet to lubię, ale w zasadzie postrzegam to jako wieczność, wieczność zaś postrzegam jako „brak różnic”, zaś brak różnic jako dokonywanie właściwych wyborów.
   🙂
   Wolny przebieg, czy szybki – to kwestia tego co się chce widzieć. Kwestia oczekiwań.
   Nie masz oczekiwań = jesteś w wieczności, a nawet poza nią!
   Zradzasz właściwe działanie = zradzasz życie.

   P.s.
   Najbardziej ulotna myśl jest wolna od myśli. To jedynie coś co się zbliżyło do lustra umysłu i odbiło się w nim.

 16. Eryk
  List 05, 2012 @ 19:39:53

  może nie ten temat ale jakis czas temu miałem sen moze ze 2 tyg temu jak Barack Obama ogłaszał publicznie Nową Ere, Istnienie Istot pozaziemskich, NESARA oszustwa iluminatów i uwolnienie ludzkości od ciemnych elit 🙂

  być może to coś znaczy 😉 pozdrawiam Eryk

  • kimba70
   List 05, 2012 @ 23:34:42

   Spotkałem się z takim scenariuszem gdzieś na yutube , Dajamanti podobnie pisał. No cóż uroczyście ogłosi Nową Erę. A jak powie to Obama to pójdzie na cały świat czyż nie genialne.

 17. amanita_muscaria
  List 05, 2012 @ 19:23:13

  Janosh strażnik kluczy Arkturian
  http://gwiazdy.com.pl/component/content/article/5402-janosh-straznik-kluczy-arkturian

  Janosh: Meditation | Balance — http://youtu.be/uWIhRXtyrK0
  Janosh: Meditation | Forgiveness — http://youtu.be/j_xgURZEdPk
  Janosh: Meditation | Empowerment — http://youtu.be/VId1GIKzFn4
  Janosh: Meditation | Trust — http://youtu.be/2lFGiUumXUs
  Janosh: Meditation | Transition — http://youtu.be/OqUujIvD0j8

 18. wika55maitri
  List 05, 2012 @ 19:05:24

  Aha, jutro aktywacji jeszcze nie będzie, bo dopiero dziś pojawił się nowy Impuls na rosyjskiej stronie, a to jest trochę do tłumaczenia. Najprawdopodobniej będzie na piątek, jak Andrij da mi znać, potwierdzę na blogu. A na razie zaoczne pozdrowienia z (impulsowego) Kryształu Komunikacji Merkaby 😀

  • Sabrina
   List 06, 2012 @ 00:54:28

   Wikuś, a co z tymi opóźnionymi impulsami? Będziemy je nadrabiać 2 razy w tygodniu, czy jak…? Wiesz, może coś na ten temat?
   Buziaki 🙂

   • wika55maitri
    List 06, 2012 @ 02:11:49

    To wszystko jest słodka tajemnica mistrzów, którzy dają przekazy Rosjanom 😛 ale jak pewnie pamiętasz, dwukrotnie była aktywacja dwóch impulsów na raz, więc myślę, że tak to będzie wyglądało. W listopadzie miało być kolejne przyspieszenie, więc może się okazać, że niedługo polecą ostro… 😉 Buziaki, Sabrinko 🙂

 19. wika55maitri
  List 05, 2012 @ 18:59:49

  „Gdy idziecie naprzód po swej ścieżce ku oświeceniu, może być dla was pomocne patrzenie na różne sprawy pod kątem tego, czy wzmacniają was one czy osłabiają, a nie czy są one dobre lub złe. To pozwoli wam wykroczyć poza stare uwarunkowania i przeterminowane społeczne poglądy, i podejmować decyzje w oparciu o to, co jest najlepsze dla was samych i unikalnego przejawu waszego życia. Pamiętajcie, w sprawie was samych jesteście jedynymi ekspertami, i zachęcamy was jak tylko możemy, abyście przejęli stery i zaczęli wieść życie, które w najwyższym stopniu uhonorowuje to, kim naprawdę jesteście i czego możecie doświadczyć na tej planecie.” AA Gabriel przez Shelley Young.

  To jeszcze a propos dyskusji kto ma rację i kto jest ekspertem w sprawie naszego własnego życia… 😛

  Właśnie przetłumaczyłam nową porcję w przyjemny i orzeźwiający sposób ustawiających w pionie wieści od Gabriela, zapraszam do czytania:
  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/p/miedzy-nami-anioami.html

 20. Soszkin
  List 05, 2012 @ 18:19:17

  Droga Krystal, ostatnio umieszczam, wprawdzie, dosc lakoniczne komentarze, zwykle linki do innych stron, ale nie widze, zeby byly one przez Ciebie publikowane – czy robie cos niestosownego, czy w jakis sposob naruszam zasady Twojego bloga, czy moze moje komentarze do Ciebie nie docieraja? Nie mam innego sposobu, by przekaza Ci informacje, na ktore sie natykam i uwazam za dosc wazne, jak poprzez komentarze pod postami. Nie zamierzam polemizowac, czy miec pretensji, brak mi tylko informacji zwrotnej, czy dostajesz moje informacje.

  pozdrawiam serdecznie ❤
  Soszkin

  Drogi Soszkinie, myślałam, ze przesyłasz mi te angielskie linki prywatnie sugerując mi przetłumaczenie. Mam dostęp do prawdopodobnie wszystkich angielskich czanelingow, wiec te co przesyłasz już zazwyczaj przejrzałam wcześniej. Jeśli chcesz, aby Twoje komentarze były publikowane, stosuj się do zasad komentowania (po prawej stronie w zakładce) i nie będzie problemu. ❤ Kr

  • Soszkin
   List 05, 2012 @ 22:47:18

   😉
   Dobrze odebralas moje intencje, ostatnio umieszczam linki glownie do Twojego uznania, ale nie majac odpowiedzi nie bylem pewien, czy te informacje docieraja do Ciebie.
   Nie oczekuje, ze kazdy moj post umiescisz na blogu – pozostawiam decyzje Twojej ocenie i decyzji. Wiem, ze txty sa po angielsku, a nie kazdy czytajacy zna ten jezyk, choc czasem wydaje mi sie, ze informacje sa wazne.
   Zdaje sobie sprawe, ze sledzisz wiele wiadomosci, ale jesli pozwolisz nadal bede podsylal cos od siebie i juz nie bede zadawal takch pytan.. 😉
   Wiem, ze wykonujesz swietna prace i nie mam watpliwosci, co do Twoich decyzji i intencji – trzymam sie Twoich regul.

   Pozdrawiam Cie swietliscie ❤ 😀

   ❤ Kr

 21. margaret
  List 05, 2012 @ 18:01:22

  petycja w obronie prawa do leczenia alternatywnego
  http://www.iozn.pl/petycja/Podpisz_petycje.html

 22. Jerzy Karma
  List 05, 2012 @ 17:15:51

  1
  Zaskoczyło mnie podanie tej wiedzy.
  Jest to prawda. Zadziwiająca z ludzkiej perspektywy, a jednak prawda.
  Czasami stosowałem to praktycznie. Wypływało to skądś we mnie i wtedy kreowałem zgodnie z tym. W skali zgodnej z moim ówczesnym potencjałem umysłu i przekonania serca.

  Dotykałem tych spraw, a jednak czytanie o tym szokuje mnie.
  Dlatego, że częściej i bardziej dotykamy tzw. „ludzkiej codzienności”.
  I dlatego, że jesteśmy połączeni mimowolnie z przekonaniami o świecie innych ludzi.
  To ma wpływ na nasz stan odbioru. Na nasze działania.

  Tymczasem możesz myśleć, że w rzeczywistości masz żyć 1000 lat, a nie 100.
  Ale wtedy, gdy będziesz przekonany, że Twoi przodkowie żyli też prawie 1000 lat.
  Jednak, aby tego dokonać musisz zmienić cały konglomerat mentalny z tym się wiążący.
  Będziesz wówczas inaczej postrzegać ludzi Cię otaczających. I inaczej widzieć ich czas.
  Twój czas zacznie przebiegać inaczej, niż ich. Różnica będzie zależeć od siły Twojego serca i umysłu.

  P.s.
  Wawel jest też miejscem, które może sprawiać znikanie granic, które są – może odkrywać to, czego normalnie nie widać. Ale w zasadzie dotyczy to umysłu człowieka, a energia Wawelu jest w tym pomocna.

  2
  Gdy jako dziecko byłem niezadowolony ze swojego życia. Postanowiłem je zmienić poprzez nowe narodziny. Dokonałem tego w swoim sercu i w umyśle. Dokonałem tego kilkakrotnie.
  To za każdym razem zmieniło mnie diametralnie.

  Pisze o tym, by może się komuś przydało – gdy natchnie go, aby to zastosować. Metoda jest bardzo skuteczna.
  Pojecie „narodziny” – to potężny archetyp kosmiczny.

  3
  Rzeczywiście żyjemy w wielu wymiarach.
  Niektóre z nich są bardzo podobne. I nasze najbliższe osoby też żyją tam z nami /te z którymi mamy silne więzi karmiczno-psychiczne/. Wymiary te są geometrycznym odbiciem tego świata. Jego proporcji, lecz aranżacja tych wzorców jest całkiem odmienna. Wiedziemy też inne życie, by mieć inne doświadczenia. W ten sposób nasza dusza czerpie dodatkowe wrażenia. One też wzbogacają nas tutaj. Świadomość tego nie musi wiedzieć. Ale nasza osobowość zmienia się pod wpływem tych żywotów w wielu wymiarach – bo to wszystko jesteśmy my.

  4
  Na półkach wielo-wymiarów leży tyle doświadczeń! Uważaj ku czemu pociąga Cię Twoja uwaga! 😉

  5
  W zasadzie to Twoje procesy, A raczej Twoje nastawienie, tworzy Twój świat, ale… przecież inni ludzie wpływają na Ciebie! Na Twoje nastawienie!
  Na ile jesteś zatem wolny/wolna?
  Czujesz się kobietą? To już jesteś zniewolona!
  Czujesz się mężczyzną? To już jesteś zniewolony!
  Oto dlaczego aniołowie nie potrzebują związków. Bo nie wiążą się z koncepcjami, które warunkują.
  Jedyne z czym się wiążą to doskonałość i piękno. Dlatego są aniołami 🙂

  6
  Póki nie zrozumiesz i nie ujrzysz wpływu innych na Ciebie, to jak się od niego uwolnisz?
  Jak zaczniesz kierować swoim istnieniem samodzielnie?
  I czy wiesz na czym ma bazować Twoja samodzielność?
  Czy może istnieć one bez doskonałości i bez piękna w nieskończoność?

  7
  Póki ktoś przez boską wolę rozumie coś niezwykłego, to jak to osiągnie?
  A gdy osiągnie to natychmiast strąci go archetyp pychy… i dalej będzie upadły…
  Spójrz na boskość jako na zwyczajność, a wtedy będziesz zwyczajnym bogiem – bo nie ma innych – czyli będziesz najzwyczajniejszą, najnormalniejszą istotą. Wszystko inne jest zaburzeniem.

  8
  Jest bardzo ważne kto jest w naszym zasięgu. Bo nawet jeśli ktoś osiągnie dzięki sprzyjającym kosmicznym splotom takie wibracje, że znajdzie się w wyższym wymiarze, to nawet powrót na chwilę w świat ziemski nie wypuści go już ponownie…
  Zważaj zatem też na to, z kim przestajesz i kto jest w Twoim pobliżu.
  Zważaj nawet na to o kim myślisz, bo wtedy łączysz się z jego wibracjami – oby Cię nie sprowadził niżej…
  Dlatego najlepiej jest kierować swoją uwagę ku Bogu – bo jest On co najmniej archetypem i ideą najwyższej wibracji, czyli myśl o Nim najlepiej służy każdemu, kto ma szlachetne intencje z tym związane.

 23. Roman Miezień
  List 05, 2012 @ 16:39:09

  Moi kochani. Skoknąłem sobie w przeszłość, zrobiłem Reiki dla tych, którzy tylko tego chcą :), zabrałem stamtąd trochę radości i oto jestem. 300 lat będę czekać te moje aspekciki, którym wydaje się, że nic nie wiedzą, a pozostałe aspekciki, które ciupeńkę kumają co jest grane, mogą czynić te cudeńka z czasem, o których pisze braciszek Metatron, jeszcze przed datą 21.12.12 a nawet przed 12.12.12 A kto nam zabroni? 🙂 Nie ma mocnych, nie z nami takie numery 🙂 Może chycnę sobie do stycznia 2013 i obetnę te 300 lat na, powiedzmy 30? Co Wy na to? 🙂 Z miłością. Roman z Gdyni

  • Karol
   List 05, 2012 @ 18:15:13

   Jak chcesz to dla mnie też możesz zrobić Reiki Romanie. Tym bardziej, że jesteśmy z jednej aglomeracji. 😀

   • Roman Miezień
    List 05, 2012 @ 19:03:08

    Tak. Oczywiście, robię Tobie i Wszystkim tym siostrzyczkom i braciszkom, którzy tego chcą, każdej niedzieli o godz. 21.00-21.30 Z miłością. Roman z Gdyni

  • kimba70
   List 05, 2012 @ 19:50:19

   Roman cześć gdzieś ty był jak ciebie nie było serducho ty nasze……………buziak 😉

   • Roman Miezień
    List 05, 2012 @ 21:03:02

    Serducho, Kimba. Byłem-Jestem poza czasem. Oddałem-Oddaję się Twórczości. Stwarzam Nowy Świat i każdego z Was w Nim. I Wy moje aspekty w tym moim Nowym Świecie także stwarzacie Nowe Światy. W razie czego nie stworzę szpitali psychiatrycznych co by Nas w nich…….. 🙂 Z Miłością. Roman z Gdyni

    • kimba70
     List 05, 2012 @ 21:22:27

     Tworzymy ,tworzymy, serca otwieramy nowe światy stwarzamy i z czwartym wymiarem się zbieramy bo po drodze do piątego mamy. Pięknie , pięknie tak trzymamy, wszędzie wszystkim buziole rozsyłamy. 🙂

 24. ania.ania
  List 05, 2012 @ 16:36:52

  Czas jest pojęciem względnym;)
  wszystko jest na dobrej drodze,to ostatnia prosta,ja tak to czuje:)
  link do globalnej medytacji pozwoliłam sobie wkleic na Fb:),ja dołączyłam się wczoraj,mój kochany połówek tez próbował,ale zasnął hihi:)
  pozdrawiam radośnie!

 25. freeheart
  List 05, 2012 @ 16:13:14

  Poczytajcie na jakich zasadach funkcjonują nowe Niemcy, bo to jest to do czego dążymy. J.Zagórski rozmawia z mieszkanką biorącą udział w tym projekcie. Przy okazji dużo szokujących wiadomości na temat starych Niemiec.
  http://niezaleznatelewizja.pl/2012/10/stop-nowemu-porzadkowi-swiata-03-10-2012/

 26. wika55maitri
  List 05, 2012 @ 15:19:23

  Kochani, dziś jeszcze przez cały dzień można się dołączać do globalnej medytacji z Hatorami (link z obrazkiem po prawej stronie na górze).

  Po drugie gdy klikniecie piętro niżej, znajdziecie nowy przekaz Jezusa z towarzystwem 🙂 (na razie jest stary link, ale Krystal go pewnie niedługo uaktualni).

  A po trzecie, jak coś wam nie pasuje w przekazie, to trzeba zrobić tak, jak dziecko: WYPLUĆ, gdy ciało czuje, że to niestrawny dla niego towar…to takie proste…to, że ktoś przekonuje ‚Pij mleko, dziecinko, to takie zdrowe’, nie znaczy, że zdrowe dla wszystkich! Na wiarę warto brać TYLKO to, z czym rezonuje nasze serce, i NIC INNEGO, niezależnie od wszelkich tytułów i wzniosłych słów. No i zawsze istnieje ‚poprawka na czanelera’, który jest wciąż człowiekiem i miewa swoje ograniczenia. Każde z nas WYBIERA SOBIE linię czasu, w jakiej pragnie istnieć. Myślenie, że tego wyboru nie mamy i że rzeczywistość jest zewnętrzna i niezależna od nas to stary program 3W. Po co nam to?…do recyklingu z tym! 😛 Wszyscy, którzy trafili na tę stronę, mają wszelkie możliwości (a może wręcz zadanie) realizacji nieba na Ziemi w tym życiu. Jeszcze tego nie rozumiecie?… 😉

  • kimba70
   List 05, 2012 @ 19:58:42

   No aniołku sztama, przekazy są skonstruowane dla wszystkich trzeba wychwycić to dla siebie , serce w serce po rozterce…………..:)

  • kimba70
   List 05, 2012 @ 20:16:50

   Piękny , piękny rezonujący ze mną przekaz od Jezusa, jest niesamowity 🙂

  • FreeMan
   List 06, 2012 @ 21:55:33

   Podoba mi się to. Każdy sam wybiera sobie swoja linię czaso-przestrzenną i sam tworzy swój wymarzony świat. Czy jak kto woli niebo. Chociaż uważałbym ze słowami, bo to co dla jednych jest niebem dla innych stanowi piekło i odwrotnie – gusta i guściki 😉

 27. robert
  List 05, 2012 @ 14:41:26

  Wreszcie te przekazy zaczynaja wygladac coraz „realniej”:

  „Wzniesienie Ziemi nastąpi 12-12-12, a wzniesienie masy krytycznej ludzkości dokona się w ciągu 15 pokoleń.
  […]
  Po wzniesieniu 12-12-12 rzeczywiście zacznie się dla was powoli pojawiać możliwość dotarcia do innych czasów i miejsc, jednak to będzie dotyczyło szczególnie przyszłych pokoleń.
  […]
  Ziemia się rozszerza, wzniesienie dokona się 12-12-12, a nowe szablony odrodzą się 21-12-12. Gradacja Ziemi do 12 wymiarów udostępni szablony dla wzniesienia ludzkości w ciągu 300 lat, 15 generacji. Wielu z was jest tutaj, aby nawigować!”

  Bo wielu z nas zapewne juz oddalo sie lenistwu i zamiast cos robic ze swoim zyciem tylko wyczekiwalo grudnia, bo skoro i tak bedzie niebo na ziemi to mozna przeczekac. Nie tedy droga, zyjmy jak najlepiej potrafimy, szukajmy ziemskich (i juz poznanych) sposobow na to by byc lepszymi dla ziemi i innych, a kazde kolejne nasze wcielenie bedzie jeszcze lepsze.

  • Gość
   List 05, 2012 @ 18:49:08

   cytujac „a kazde kolejne nasze wcielenie bedzie jeszcze lepsze.” Jak sobie życzysz tak bedziesz miał. Ja nie zamierzam iść do piachu

 28. Karol
  List 05, 2012 @ 13:54:49

  Czyli w moim obecnym wcieleniu za dużo się nie zmieni? :/

  • kimba70
   List 05, 2012 @ 20:33:08

   Wszystko się zmieni od A do Z. Jesteś w właściwym miejscu bo chciałeś tego doświadczyć „Dzieci Stwórcy, okażcie się wdzięcznymi za to że jesteście teraz na Ziemi”.

 29. kamil
  List 05, 2012 @ 13:44:14

  Zamieszczam link do wspaniałego utworu który niestety trwa tylko 2 min:/ może ktoś lepiej umie szukać i pomógłby mi znaleść całość tego

 30. planetariusz
  List 05, 2012 @ 13:22:56

  Bądźmy do dobrej myśli my wystartujemy jako jedni z pierwszych.

 31. mophun
  List 05, 2012 @ 11:23:05

  wzniesienie masy krytycznej ludzkości odbedzie sie w ciagu 15 pokolen

  Czy to oznacza ze 12.12.12 nie odczujemy wiekszej zmiany, a ludzie wzniosa sie dopiero za okolo 1000 lat ?

  • kimba70
   List 05, 2012 @ 13:40:47

   Apsolutnie tak ,początek „Po wzniesieniu na wyższy poziom ludzkość stanie się świadoma swojej prawdziwej wewnętrznej natury i boskości oraz swojego duchowego celu i niefizycznego źródła.” a zapewne przewidują iż w około takim okresie „, wszyscy dostąpicie wzniesienia. Każde serce w swoim czasie. Tego poziomu dualności nie współtworzyliście aby ponieść klęskę Nikt nie zostanie pominięty. ” osobiście widzę rozbłysk słońca i świeci dwa razy jaśniej.Cisza przed burzą. Warunki na Ziemi są coraz lepsze by osiągnąć mistrzostwo jak kto woli antymaterię.Widocznie takie założenie jest wobec wszystkich , indywidualnie nic już nie ogranicza. Teraz wstęp dla jednych , zakończenie dla drugich. Przynajmniej ja tak to odczuwam.

 32. Renata
  List 05, 2012 @ 09:41:13

  Posłuchajcie bardzo ciekawego wywiadu z Sylwią Chrzanowską, która min. opowiada o liniach czasowych na http://niezaleznatelewizja.pl/2012/11/ufo-oni-juz-tu-sa-02-11-2012/.

 33. Gajdzioch
  List 05, 2012 @ 08:44:56

  Coś wspaniałego 🙂 Dziękuję Ci Krystal i Tobie Lordzie Metatronie, Bracie z Wieczności 🙂

 34. Gabriel
  List 05, 2012 @ 07:46:34

  Witam!
  Dziękuję Krystal za ten wspaniały przekaz.Co prawda, trochę mi się „zagrzał” mózg, lecz zrozumiałam wreszcie działanie Mer-Ka -Na i związane z nim zawirowania w postrzeganiu.
  Dziękuję za ten ogromny wysiłek włożony w przetłumaczenie przekazu Metatrona.
  M’

 35. kimba70
  List 05, 2012 @ 07:37:25

  I jak wam sie podoba iskierki, nie doczytałem wszystkiego , krystal sie postarała, doczytam popołudniu no w końcu jesteśmy na Uniwersytecie. Wniosek nie ma co czekać, czekanie oddala. Pi razy drzwi z 1000 lat. W zasadzie powinniśmy pisać o swoich osiągnięciach. I zawsze znajdzie się wykładowca. Dla mnie to nie jest fantastyka jest tak realne jak wschód słońca. Buziole……………:)

  • kimba70
   List 05, 2012 @ 07:52:35

   Ups poprawka 300 ,zleci migiem ……………:)

   • kaliope23
    List 05, 2012 @ 13:07:43

    Moi KOCHANI. Czas przecież nie istnieje…jeżeli to opanujemy na naszym Uniwersytecie….to wszystko będzie TERAZ. Uważajmy tylko na nasze myśli, to one kształtują rzeczywistość. Myślmy więc z głową. Myk i już.. jakie tam 300 ??? nie dla mnie. Całuski słodkie Promyczki. światło dociera najszybciej ,ot takie mgnienie oczka i już.Wszystko na wyciągnięcie ręki, co pomyślisz to stworzysz.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: