Mateusz, 24 wrzesień 2012, cz. 1

 .
Oryginalny główny plan Złotego Wieku;  Najważniejsze reformy przyjdą równocześnie;  Dalsze zmiany;  Ujawnienie;  Wolna wola;  Ograniczenia istot Światła z innych planet;  Wizja Gai dla Ziemi; Przemoc w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie; Zapisy o żonie Jezusa; Zdrowie w czwartej gęstości; Redystrybucja bogactwa;  Wzniesienie Ziemi do piątej gęstości
.
.
1.  Z miłosnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Mateusz.  Widok z naszego punktu obserwacyjnego można by porównać do globalnego huraganu z milionami oczu, niezmąconych obszarów w ogromnym sztormie: przemoc wybuchająca w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, wyrywkowe akty przemocy w innych miejscach, gospodarki narodowe niepewne lub w bankructwie, niestabilne rządy, despotyczne reżimy wciąż u władzy, wzrastające liczby uchodźców.
.
2.  Jakkolwiek smutne jest to, że warunki są wciąż dręczące naszą ukochaną ziemską rodzinę, nic nie jest nieoczekiwane w tym późnym etapie wznoszenia się Ziemi z trzeciej gęstości.  Jej droga przez ostatnie 70-kilka lat prowadziła przez kolejne wyższe poziomy wibracyjne i obecnie osiągnęła poziom dualizmu skrajnie pozytywnego i negatywnego.  W tym momencie, według oryginalnego planu Złotego Wieku, tylko kosmyki negatywności, jeśli w ogóle, byłyby nadal na tej planecie.
.
3.  Wielokrotnie plan musiał zostać zmieniony zgodnie z panującymi warunkami na Ziemi.  Mówiliśmy w poprzednich komunikatach – w istocie Hatonn zrobił to w swoim ostatnim – o 10-cioletnim opóźnieniu w zainicjowaniu radykalnych działań w celu usunięcia z waszego  świata przemocy, chciwości, korupcji, oszustwa, podziałów, chorób i strachu, które wszystkie wytwarzają ogromną ilość negatywności.
.
4.  Ta dziesięcioletnia zwłoka miała miejsce, ponieważ dawno temu dusze, które wyraziły zgodę na granie ciemnych ról w celu zapewnienia masom szansy na zakończenie karmy 3-ciej gęstości sfinalizowały tę część swoich kontraktów.  Druga częścią było to, że te dusze wtedy miały też współpracować z  siłami Światła w celu przygotowania Ziemi i jej ludzkości do Złotej Ery.  Nie byłoby dzisiaj przemocy, tumultu, ubóstwa lub nawet burzliwej pogody, gdyby te dusze uhonorowały swoje zobowiązanie do zakończenia ich ciemnej działalności i dołączyły do pracowników Światła.  Ale tego nie zrobiły.  A przeciwnie, nadal sieją spustoszenie na planecie i tworzą coraz więcej negatywności.

5.  Proces starych systemów ustępujących dla nowych wystąpiłby raczej z łatwością dziesięć lat temu, kiedy niższe wibracje miały dużo mniej wyraźny wpływ na ludzi i okoliczności.  Dzisiejsze, o wiele wyższe wibracje znacznie nasilają to wszystko, co jest siedzibą negatywności podczas, gdy ta energia osiąga swój zenit.  Nie może być inaczej, ta energia musi się rozegrać niezwłocznie, ponieważ nie może dojść do nagle gwałtownego zatrzymania pośrodku strumienia, a z drugiej strony, nie może wejść do czwartej gęstości z Ziemią.

6.  Innym rezultatem tego opóźnienia było to, że karma trzeciej gęstości nadal się rozgrywała.  Wiele dusz, które się wcieliły w ciągu ostatnich 10-ciu lat przyszły tu dla możliwości zakończenia swoich karmicznych lekcji trzeciej gęstości w bezprecedensowej okazji w tym jednym życiu.  Wybrały bardzo trudne egzystencje, które pozwalają im na osiągnięcie równowagi doświadczania i dzięki temu będą mogły fizycznie towarzyszyć Ziemi do Złotego Wieku lub przejść do Nirwany ze statusem ewolucji 4-tej gęstości.

7.  Jeśli te dwie bieżące sytuacje można nazwać „złą wiadomością”, dobrą wiadomością jest to, że żadna nie zwolniła tempa Ziemi ani na jotę, ani nie spowodowała zboczenia z jej stałego szlaku.  Ziemia jest na czas, aby opuścić trzecią gęstość krótko przed lub tuż po zakończeniu tego roku pozostawiając negatywność za sobą.

8.  Ten zdumiewający wyczyn jest w dużej mierze możliwy ze względu na miliony „spokojnych oczu w globalnej burzy,” dusz, których Światło świeci imponująco pomimo zamieszania wokół nich.  Wszystkie świetlne istoty we wszechświecie oddają wam cześć, pracownikom Światła i tym milionom ludzi, którzy jeszcze nie są świadomi, że ich pobożne życie jest pomocne Ziemi we wznoszeniu się.  Wasza zbiorowa niezłomność w Świetle, poświęceniu, cierpliwości, odwadze i wytrwałości nie ma sobie równych w tym Wszechświecie!

9.   Jest naturalnym zastanawiać się, jak ten bałagan na waszym świecie może zostać sprzątnięty w tak krótkim czasie, jaki pozostał do początku Złotego Wieku.  To jest niemożliwe.  Nigdy wszystkie chwały tego cudownego Wieku nie miały powitać was na swoim progu.  Także z powodu 10-cioletniego opóźnienia nie będzie we wczesnych etapach wielkich różnic w waszym życiu, tak jak było pierwotnie przewidywane przez głównych planistów.

10.  Dlatego „zamiatanie”, że tak powiem, rozpocznie się później.  Jednakże, z uwolnieniem waszych własnych technologii z pod kontroli Iluminatów i z pomocą innych cywilizacji i ich technologii, wysiłki mogą rozpocząć się na wielu frontach jednocześnie.

11.  Priorytetem jest zapewnienie przetrwania ludziom w strefach objętych wojną i w obozach dla uchodźców oraz ludności tubylczej i plemionom koczowniczym, które są w tragicznym położeniu.

12.  Wojny ucichną, ale wiele pozostanie do zrobienia po ich pozostałościach.  Budowanie lub przebudowa krajowej infrastruktury, centrów handlowych i domów zostanie podjęta niezwłocznie, nie tylko dla obecnych mieszkańców, ale także dla uchodźców, aby mogli powrócić do wiosek i miast,  gdzie są ich rezydencje, szpitale, szkoły i dostawy czystej wody i żywności w obfitości.

13.  Uwolnienie z korupcji w gospodarce światowej nastąpi równocześnie z  tym samym w rządach, aby te obszary o zasadniczych wpływach w waszym życiu mogły zacząć funkcjonować w uczciwości i rzetelności właściwych moralnych i duchowych przywódców.

14.  Wasze terytorialne wody, gleba i powietrze zostaną oczyszczone i toksyczne odpady, w tym materiały radioaktywne, zostaną zdematerializowane.  Obszary zostaną oczyszczone tam, gdzie panowały choroby  ze względu na niehigieniczne warunki życia zubożałych mas.

15.  Inne reformy, szybko wdrożone w życie, obejmą zakończenie praktyk kulturowych i obyczajów, które są niesprawiedliwe, szkodliwe lub śmiertelne i unieważnienie wszelkich niesprawiedliwych ustaw i przepisów.  Miliony uwięzionych na podstawie fałszywych oskarżeń albo z powodu drobnych wykroczeń, lub po prostu bycia „po drugiej stronie” w wojnach, zostaną uwolnieni.  Tak, będzie łatwo zidentyfikować tych wszystkich, którzy są niewinni!

16.  Będą to jedne z pierwszych zmian, ponieważ obecny stan jest nie do przyjęcia dla osób poszkodowanych.  Los wielu milionów zwierząt, zagrożonych gatunków i zwierząt, które stały się częścią waszego pożywienia to kolejna sytuacja, która zostanie uwzględniona jak najszybciej.

17. Wstępne konstrukcje, szczególnie mieszkaniowe dla wszystkich tych, którzy teraz są bezdomni w ich własnych krajach, czy wysiedlonych z powodu przemocy i budynki opieki medycznej i szkolnictwa będą elementarne.  Tak szybko, jak to możliwe, te rodzaje zakwaterowania zostaną zastąpione dokładnie zbudowanymi strukturami.

18. Darmowe i odnawialne źródła energii stopniowo zastąpią obecne uzależnienie od ropy naftowej i gazu ziemnego.  Inne środki wkrótce zostaną wprowadzone, które będą pomagać w wysiłkach Ziemi w uzdrowieniu obszarów z najpoważniejszymi szkodami środowiskowymi, tak aby rośliny mogły być uprawiane w obfitości, lasy powróciły do swojej pierwotnej formy i rzeki mogły płynąć w naturalny sposób.

19. Według pierwotnego planu Złotego Wieku, wszystkie te rozległe ulepszenia na waszym świecie by już się stały.  Globalna pajęczyna korupcji, która tak długo pozwalała ciemnym na kontrolowanie ludzi by się już zakończyła, a długo ukrywane prawdy wychodziłyby na jaw etapami, aby dać czas ludziom na łatwiejsze zaakceptowanie rzeczywistości.

20.  Zbliżacie się do kontinuum, gdzie nie ma już więcej dziesięciu waszych linearnych lat dla tego wszystkiego w etapach „przystosowania”.  Remedia muszą się spiąć z całą szybkością i skutecznością tak jak to tylko możliwe.  Więc pewne zamieszanie będzie nieuniknione ze względu na pośpiech, aby umożliwić najbardziej istotne zmiany.  Ale to będzie stosunkowo krótkotrwałe.  Ciemne umysły i serca, które próbowałyby stworzyć chaos, aby zapobiec tym zmianom już nie będą na tej planecie, a ludzie, którzy pozostaną będą kochający, pomocni i z chęcią na współpracę!  Koniec cz. 1

Suzanne Ward

http://galacticchannelings.com/english/matthew24-09-12.html

Przetłumaczyła Krystal

79 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ela
  Paźdź 25, 2012 @ 17:26:23

  A,ja myślałam,ze chorób nie bedzie,a tu mowa o szpitalach,w sumie,to jestem rozczarowana

  Elu, szpitale będą potrzebne na początku. Przemiana będzie szybka, ale tez stopniowa ❤
  kr

  • wika55maitri
   Paźdź 25, 2012 @ 17:51:29

   Nie będzie…gdy ludzie się zorientują, że nie musi być. Jesteśmy w podobnej sytuacji do ludzi, którzy umierają i wchodzą w inny wymiar, pozwalający im funkcjonować bez ciała i jego potrzeb. Jednak wielu umierających NIE WIE, że umarło, i odtwarza po drugiej stronie życie podobne do tego, jakim żyli na Ziemi. Albo mają poglądy, które każą im wierzyć, że np. zarabianie na życie jest dalej konieczne. Bruce Moen opisuje w swych książkach osoby, które umarły, a dalej cierpią, i dopiero sukcesywnie zaczynają wierzyć w swoje wyzdrowienie, bo ich umysł powoli się na nie zgadza pod wpływem zazwyczaj mistrzów i pomocników tam działających. W końcu taka osoba zdrowieje do końca, i wtedy często mówi się jej: A kuku! witamy po drugiej stronie, gdzie nie masz ciała, więc choroby nie istnieją… 😛 To fascynujące, że nasz umysł stwarza tak wiele rodzajów iluzji… Bądź dobrej myśli, Elu, kto od razu zrozumie, jakie mamy możliwości na Nowej Ziemi, będzie zdrów od razu, a inni stopniowo, żeby nie doznali takiego szoku. Tylko o to chodzi. Buziaki 😀

 2. jn
  Paźdź 24, 2012 @ 19:40:06

  do podlwania roslin uzywam efektywnych mikroorganizmow, ktore zjadaja chemie, oraz krople oczyszczajaci i regenerujace aure, rosliny sa zdrowe i mocne.

 3. sylla
  Paźdź 24, 2012 @ 16:42:03

  Moi kochani pracujmy razem wszyscy, a energia będzie większa. Każdego światło dołożone wzmocni efekt i jak powiedział Roman rozbijmy tego lotka. ja też pracuję na liczbami. I uważam ze to fajny pomysł. Podane zostało konkretne sześć liczb i dla sukcesu potrzeba największej ilości energii. Nie oglądaj się ze ktoś za ciebie zrobi. Sam też pracuj.

 4. Aga30
  Paźdź 24, 2012 @ 02:26:54

  Może trochę nie na temat, ale dostałam to się dziele!
  Chcę zapytać o zmienianie przeszłości, czy jest to możliwe, jak to robić, czy wspomnienia będą usunięte?
  To bardzo dobra technika do polepszania swojego życia, do zmiany świadomości. Dobrze że o to pytasz teraz! Teraz tak samo jak możecie tworzyć przyszłość, możecie na nowo odtwarzać przeszłość, Cały czas mówimy o tym że warunki zewnętrzne nie mają wpływu na to kim jesteście, jesteście przecież mistrzami. Wybraliście sobie taką rodzinę i takie życie by pojąć w końcu że to wy jesteście kreatorami! Wy tworzycie swoją rzeczywistość i to wy przyciągacie okoliczności. Z momentem kiedy jesteście tego świadomi zaczyna się zabawa, gdzie wy świadomie już kreujecie swoje życia, a krąg się zamyka! Nie trzeba dłużej cierpieć, wasza lekcja się skończyła. Wszystko co do tej pory doświadczaliście, cały ból, klęski, było planem was samych, waszej duszy, czy wyższej świadomości, by doprowadzić was do tego punktu, świadomości tego kim jesteście. Teraz każdy może tworzyć życie od nowa, tzn. być wolnym od aspektów przeszłości. Jeśli uważacie że wasza przeszłość was ogranicza w jakikolwiek sposób to ją zmieńcie! Wczujcie się w nową przeszłość. To nie wymaże wspomnień, ale nie będą one bolesne, nie będą was blokowały. Wasza świadomość ulegnie przesunięciu, będzie wolna.Możecie uwolnić się od rodziny, zwyczajnie wczujcie się w rodzinę, którą chcielibyście mieć. Możecie naprawić wydarzenie sprzed kilku godzin, które wytrąciło was z równowagi. Zrozumcie tu nie chodzi o dosłowną zmianę przeszłości, tu chodzi o zmianę waszego stosunku do niej! Teraz już możecie to robić, bo ostatnia lekcja została przerobiona. W bardzo krótkim czasie mażecie się oczyścić z tego co wam ciąży! Możecie być wolni. Wczujcie się w sytuacje, kiedy przychodzicie na świat wyczekiwani. Macie cudownych rodziców, wspaniałe dzieciństwo pełne bezpieczeństwa. Otoczenie wam sprzyja, zawsze jesteście chronieni, żyjecie w dobrobycie, szacunku, od najmłodszych lat możecie się spełniać, nikt was nie ogranicza. Taka przeszłość kształtuje, wspaniałą, wolną istotę.
  Dotarliście do takiego momentu w którym nie musicie już nic przerabiać, teraz należy brać odpowiedzialność za was samych, właśnie w tym momencie! Nie czekajcie już dłużej, nie obwiniajcie innych za to kim się staliście, już się tak nie da. Twórzcie własne życia, nic nie stoi na przeszkodzie, jesteście wolni!
  Z miłością i radością Metatron.
  P.S. pozdrawiam łobuza- Mamę!

  • sylla
   Paźdź 24, 2012 @ 16:44:15

   Bardzo dobry przekaz i bardzo dużo wyjaśnia. Faktycznie zmiana przeszłości, a zwłaszcza niekontrolowanego zachowania, czyni cuda. A raczej wyciąga człowieka z poczucia winy i obciążeń. Lubię czytać komentarze bo naprawdę dużo wartościowych rzeczy można się od was dowiedzieć. Pozdrawiam was kochani 🙂

  • kimba70
   Paźdź 24, 2012 @ 19:52:21

   Dobrze Aga na temat luz.

 5. Fred.
  Paźdź 23, 2012 @ 23:38:25

  Istnieje wiele możliwości dla każdego z nas. Przekazy są wskazówkami, a nie drogowskazami. Wskazówka to w pewnym sensie zakodowana wiadomość, którą można rozszyfrować tylko w jeden sposób. Przyszłość można w pewien sposób zaprojektować, jednak potrzebny jest powrót do przeszłości. Wygrywanie na loterii objaśnia Bashar na YT. Nie ma co liczyć na to, że zostaną wylosowane konkretne liczby, szansa jest znikoma. Trzeba to zrobić na odwrót i pomajstrować z przeszłością. Lecz wcześniej nasza WJ musi być pewna powrotu obecnego teraz.
  Trochę pogmatwnane, jeśli myśli się kategoriami dualizmu. Próbujcie wygrywać na wszystkie sposoby, bo wiara czyni cuda i każda metoda kiedyś musi się spełnić. Tak w skrócie opisałem dwa sposoby tworzenia, jeden świadomy, drugi spontaniczny.
  A najciekawsze zostawiłem na koniec, wygrywa każdy, prędzej czy później jeśli jest taka jego wola. A może jest jeszcze piękniej, bez potrzeby używania pieniędzy?
  Wyobraźnia szaleje ponad realnością, a rozum podpowiada, że to niemożliwe, tylko czy na pewno? Bujam w obłokach na maksa, a mój rozum cieszy się z nowych możliwości eksploracji.
  Proponuję wymianę pomysłów na zmiany w nowej rzeczywistości. Moja propozycja: wyrastanie nowych, zdrowych, niepsujących się zębów po trzydziestce.

 6. basik
  Paźdź 23, 2012 @ 23:30:03

  Tak strasznie mi sie chce dzis oddychc gleboko oddychac i spokojnie fajnie tak i przyjemnie … 🙂 🙂 wygralismy juz wygralismy….

 7. marecki
  Paźdź 23, 2012 @ 23:07:38

 8. Promyk
  Paźdź 23, 2012 @ 20:20:49

  freeheart-ja właśnie posłałam kupon lotto:)od paru dni mam sny gdzie zbieram pieniążki a w realu dzis znalazłam 5 groszy a wczoraj 50 gr leżały na chodniku tuz przede mną Myślę,ze to sprawka moich kochanych aniołow.Dwa tygodnie temu wygrałam w lotto i mini lotto-26 zł.:) 24 lotto i 2 zł.w mini lotto i na drugi dzień za tą wygraną pobiegłam do księgarni i kupiłam książki MILLENIUM I PRZEZNACZENIE To są znaki,ktorych nie lekceważę.Jeszcze nigdy w zyciu nie wygrałam a tu od razu w dwoch grach losowych-coż za niespodzianka hihi Pozdrawiam wszystkich.

  • freeheart
   Paźdź 23, 2012 @ 20:28:57

   Gratuluję! 🙂 🙂
   Tzn., że Twoja praca chyba wystarczy za nas wszystkich, co? 😉 Z taką mocą Kreacji jak Twoja x jeszcze parę innych, utalentowanych istotek, to sukces murowany.
   Pozdrawiam i cieszę się z Tobą.

   • Roman Miezień
    Paźdź 23, 2012 @ 21:23:52

    No to do dzieła Łobuzy kochane. Rozbijajmy totolotki i kasyna i wykorzystujmy pieniążki z godnością do 21 grudnia, bo potem to już tylko OBFITOŚĆ dla Wszystkich. Kuponik oczywiście już mam 🙂 No to do czarów kochani! A o 22-giej z radością na impulsacje 🙂 Z miłością. Roman z Gdyni

    • freeheart
     Paźdź 23, 2012 @ 21:29:16

     Kocham Cię

    • Roman Miezień
     Paźdź 23, 2012 @ 21:42:14

     Też Cię kocham…jak w maju na łączce…jak w lipcu w życie…jak Twardowski na księżycu…oho ho…No Wszystkich też kocham ale tak już po bożemu 🙂 Roman z Gdyni

    • freeheart
     Paźdź 23, 2012 @ 21:51:02

     a zimą? a zimą jak mnie kochasz? a jesienią? albo kiedy pada …
     No chodzi mi o to czy w końcu zaprosisz do domu 🙂 Najlepiej nas wszystkich! Na superbalangę z krakersami bez ograniczeń! No i żebym mogła przyprowadzić swoją sunię… Całuski Łobuzie Romanie 🙂 😛

    • Roman Miezień
     Paźdź 23, 2012 @ 21:58:02

     Pewnie, że zapraszam nawet z sunią. A w deszczu czy pod prysznicem to sama Radość, aż krew pulsuje od tych impulsów…No właśnie, czas już na impulsy 🙂 Kocham Ciebie i Was Wszystkich. Roman z Gdyni

    • Roman Miezień
     Paźdź 24, 2012 @ 03:37:10

     Napisałem serio, że Cię zapraszam do siebie. Jedną osobę mogę ugościć, pod warunkiem, że kocha Black Angels i spacery bulwarem i wycieczki do lasu 🙂 To jest konkret jak wygrana w Totolotka, trzeba tylko mocnej wiary… 🙂 Odezwij się na FB. Tulę Cię i całą moją gwiezdną rodzinkę. Roman z Gdyni

    • wika
     Paźdź 24, 2012 @ 16:44:58

     Jedną?…i ‚pod warunkiem’?…no wiesz co?… 😛 a gdzież bezwarunkowość?…i tak dalej… 😉

    • Roman Miezień
     Paźdź 24, 2012 @ 17:16:54

     Tak…Warunek mam jeden ale przecież lekki: Miłość i to w każdym aspekcie, począwszy od aspektu duchowego, aż po aspekt…no wiecie, że tak powiem… tantryczno-kamasutryczny… 🙂 O jo joj… 🙂 Całuski. Roman z Gdyni

    • wika
     Paźdź 24, 2012 @ 17:47:12

     Aha, rozumiem, pod takim warunkiem wpuszczasz do domu…;) a jak kolega z blogu chciałby Cię odwiedzić, TO CO?… 😛

    • Roman Miezień
     Paźdź 24, 2012 @ 18:04:26

     Każdy może mnie odwiedzić, kto zechce. Ale pozostać na dłużej, to tylko jedna osoba. Mam do dyspozycji obecnie jakieś 1,5 pokoju 🙂 , siostra na koniec świata wzięła się do remontu domu, tak to już bywa, każdy ma swoje zabawy… 🙂 No i Czarne Aniołki są jeszcze, na szczęście… 🙂 Chyba, że… namiociki na ogrodzie 🙂 Wtedy balanga pod chmurką, w sam raz jak na listopad… 🙂 Zapraszam! Roman z Gdyni

    • freeheart
     Paźdź 24, 2012 @ 18:20:59

     Roman! Nie denerwuj się 😉 Dałeś się podpuścić 🙂 Wiemy, wiemy, że jesteś gościnny. Czakamrati też przyjęła Twoje zaproszenie. A ponieważ jest więcej chętnych, bo z Ciebie przecież fajny chłopak jest, może być ogród i duuuuży namiot. W grupie cieplej skoro to w listopadzie będzie. No i może wykreujemy razem jakieś fajne wzniesieniowe cuda 🙂 A Ci z belką w oku niech zostaną w swoim lesie. Aha! I nie posiadam konta na FB – taki ze mnie dziwak jest.

 9. saba
  Paźdź 23, 2012 @ 19:55:51

  Przygotowuję się do Swiatowej Medytacji 4 listopada i chcę zapytać jak rozumiecie ten punkt medytacji: sobowtór eteryczny wznosi się 96km nad Ziemię i podaje dlonie wszystkim którzy przyłączyli się do medytacji. Czy tu należy wizualizować wielki wspólny krąg i dołączyć do niego , czy też mają to być nasze indywidualne spotkania z napotkanymi ? Będę wdzięczna za podpowiedź.Pozdrawiam wszystkich!

  • kimba70
   Paźdź 23, 2012 @ 20:58:09

   Według Kroma twoje KA sobowtór ciała tylko energetyczny, obojętnie w jaki sposób przyłączysz się do medytacji będzie to właściwe wystarcza myśli o pokoju, miłości i dobrobycie a jak odfruniesz to dodatkowa atrakcja słoneczku.

  • kasjopeja
   Paźdź 23, 2012 @ 21:00:13

   Saba tu chodzi o lacznosc na poziomie duchowym, ze wszystkimi medytujacymi. Zawsze medytujemy naszym duchowym „cialem ” .W czlowieku zawieraja sie rozne wymiary istnienia, w tym materii i duchowy niematerialny. Jestesmy ze soba polaczeni, medytujac tworzymy dodatkowo miedzy soba szlak informacyjny (jest to rodzaj energii) oddzialujemy na siebie nawzajem, stapiamy sie w jedno, i wtedy wplywamy na swiat w sposob bezposredni, bo wplywamy na wzor matrycy energetycznej, zmieniamy zapis informacji, a tym samym inicjujemy zmiane u podstawy 🙂 Tworzymy nowy wzorzec wibracyjny energii. Przez medytacje wzbudzamy strumien energii danego wzorca wibracyjnego,a tym samym wplywamy na forme materii i ksztalt obrazu swiata .Jestesmy polaczeni subtelna energetyczna siecia swiatla, to kanal informacyjny o okreslonej czestotliwosci. Ja tak to rozumiem he he, moze cos pomieszalam. Ja do medytacji stosuje krysztalowe misy dzwiekowe tzw.tybetanskie od nich sie wywodza, przywracaja one prawidlowa wysoka wibracje, takze polecam wszystkim, pomedytuje razem z wami takze do zobaczenia w astralu 🙂 Buziaki dla wszystkich

  • freeheart
   Paźdź 23, 2012 @ 21:43:43

   Chodzi o tę część Ciebie, która sobie fruwa po astralu kiedy śpisz. Tak sobie myślę, że najlepiej pozwolić by sama zrobiła co trzeba. Będziesz to obserwować lub czuć w czasie medytacji. Sama medytacja powinna pokierować właściwie tą energią. Tak to rozumiem.

   • kasjopeja
    Paźdź 24, 2012 @ 00:48:59

    Freeheart ,można powiedzieć że tak 🙂 Na pewnym poziomie medytacji , następuje zjednoczenie form bo zmienia się też człowiek jako istota.Jednak musi nastąpić świadomy etap wglądu.Ale zgodnie z zasadą ile istot tyle prawd , to oboje mamy rację he he 🙂 Zapraszam do mnie na bloga trochę pobuszować , poza astralem, oczywiści .Pozdrawiam i Budziaki he he 🙂 http://transformacja2012-swiat-medytacji.blogspot.com/

 10. KOSMITA
  Paźdź 23, 2012 @ 17:56:41

  Dzięki Kasia, pozdrawiam serdecznie… 😉

 11. kasjopeja
  Paźdź 23, 2012 @ 17:16:43

  Piekny przekaz, niech tak umysly ludzi poznaja prawde ukryta w nich samych ,a ich serca stana sie otwarte jak kazdego Bodhisattwy.Jasne swiato promieniujace z naszych serc zmieni swiat ,przemienimy cierpienie samsary w naszych sercach, zminiajac kazda ciemnosc w swiatlo. Ten stary swiat przeminie 🙂 bo przeminal juz w nas samych. Buziaki dla Wszystkich Swietlnych Ludkow 🙂

 12. freeheart
  Paźdź 23, 2012 @ 14:39:01

  Kochani. Dziś wieczorem losowanie Lotto. Wracam do przekazu Emaho, który wg mnie jest genialny. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mamy teraz się jednoczyć w działaniu. Nie ma co myśleć teraz o skromności. Jeśli zaczną padać mistrzowskie liczby w losowaniu wspomogę chętnie Jolę i miejscowe schronisko dla zwierząt. Na pewno w grupie jest więcej osób mających problemy finansowe. Możemy sobie pomóc. W każdym razie lecę po kupon i siadam do medytacji-wizualizacji. A może to jest tym oczekiwanym, spektakularnym wydarzeniem październikowym? 🙂 No może trochę pojechałam. A jeśli nie?

  • wika
   Paźdź 23, 2012 @ 18:31:39

   Słusznie, ja też lecę, właśnie się obudziłam i sobie przypomniałam, że to PRZECIEŻ DZISIAJ jest do wzięcia te 15 milionów… 😀 Jak się tym podzielimy, dalej starczy na baaardzo wiele lizaków…albo wręcz krakersów! 😛 A jaka będzie radocha w kraju…mmm, palce lizać, taki dowcip 😀

   • Anonim
    Paźdź 23, 2012 @ 19:27:58

    hihi,wika,u mnie jest „tylko” 61 mln ..funtów,potrójna kumulacja;)
    najlepsze,bo ja już jakiś czas temu prosiłam i jakiś znak wzgledem lotka,a tutaj nagle-proszę-mówisz i masz pojawia się taki wpis na blogu:)
    Pozdrawiam bardzo radosnie!!!

   • kimba70
    Paźdź 23, 2012 @ 20:11:14

    Nie wierzę Wika że ci czegoś brakuje. Wygraną uszczęśliwiajcie ludzi. Zadowolę się lizakiem sukcesu i przegryzę krakersem. Wszystko co mi potrzeba mam w sobie. Buziak łobuzy.

   • wika
    Paźdź 23, 2012 @ 20:23:01

    Ja mam taki drobny kaprys…żeby moi przyjaciele, którzy siedzą po korporacjach i innych dziwnych zajęciach, żeby utrzymać rodzinki, mogli to od ręki rzucić i zająć się zabawą…np.ze mną 😛 przy okazji ta zabawa byłaby wielce pożyteczna oczywiście, bo to niezwykle utalentowane istoty… wiecie coś o tym??…na pewno…wystarczy, że spojrzycie w lustro przed wyjściem…no gdzie?…do wesołego miasteczka oczywiście! 😉

    • freeheart
     Paźdź 23, 2012 @ 20:46:32

     I jeszcze, żeby niektórzy mogli przestać się kłócić, płakać i popełniać samobójstwa. Sorry, że tak po bandzie. Brak kasy doprowadza czasem do takich decyzji. Nie mogę myśleć wyłącznie o tym, że mam wszystko, kiedy jest okazja zrobić jakąś radosną rewolucję. Pamiętacie niedzielną niewidzialną rękę? Stare czasy. Fajny przekaz. I bawmy się w kreowanie nie tylko dla siebie. 😛

    • kimba70
     Paźdź 23, 2012 @ 21:04:51

     Tworzę świat w którym wszyscy mają kąciki ust bliżej uszu i są tam wszyscy. A pieniądze w zasadzie mam na zawołanie acz ostatnio się tym nie przejmuje ktoś dba żeby były. Wnioskowałbym Wika coby przyjaciele zmienili podejście do funkcji pieniądza i dobrze wiesz co mam na myśli. A totolotek będzie zbędny i znajdą czas na łobuzowanie z tobą . Siostrzyczko 🙂

    • ania.ania
     Paźdź 23, 2012 @ 23:18:28

     słuchajcie,u mnie nic,ale…znów jest kumulacja!!!ponad 70 mln funtów:),no,kochani za taka kasę to można kupić prywatna wysepkę i bawić się do upadłego:)
     nie tracę nadziei;)buziale!

    • freeheart
     Paźdź 24, 2012 @ 00:36:27

     no nic, nic, Dopiero się rozkręcamy i nabieramy wprawy. Cokolwiek się stanie to i tak jestem podjarana na maksa (jest tu jakiś maks? 🙂 ) radością jaka się pojawiła.
     dobrej nocy!

    • JerseyMac
     Paźdź 25, 2012 @ 14:23:45

     Wika Droga, ja tak wlasnie zrobilem, rzucilem co mialem, wrocilem gdzie chcialem byc i rozwijam sie, czuje, ze zyje choc zycie sie wiekszosci nieobudzonych z materializmem kojarzy i nie rozumieja mnie dlaczego nie pracuje. Jestem inny? Nie mam wyrzutow sumienia, ze nie pracuje? JAK TO?? Spoleczenstwo mnie utrzymuje! (A ja nawet nie mam zasilku dla bezrobotnych)
     Wrzucilem na Facebook’a (nie wiem co jeszcze tam robie) taki oto tekst, zeby sie podzielic moim doswiadczeniem lecz zostalem za niego po prostu zmieszany z blotem, i jak tu byc dla nich latarnia w ciemnej drodze i swiecic gdy oni podcinaja kable? Oto tekst:

     Amerykę olałem – Bo chciałem.
     Wróciłem do Polski – Bo chciałem.
     Nie pracuję – Bo nie chcę.
     Robię co chcę – BO CHCĘ.
     Szukasz szczęścia?
     Weź ze mnie przykład i przestań się spinać.
     Napięcia szkodzą na dłuższą metę (zmęczenie materiału).
     Rób to na co masz w danej chwili ochotę.
     Nie rób tego czego nie chcesz robić.
     Kontrowersyjne?
     Tak, ale tylko dla spiętych.
     Twój duch kocha wolność a gdy go zmuszasz – choruje.
     Gdy duch choruje, choruje Twoje ciało.
     Czemu więc leczysz tylko ciało a duch pozostaje chory?
     Czy to logiczne? Nie.
     Gdy duch jest wolny, jest zdrowy i twórczy.
     Gdy duch jest zdrowy, zdrowe jest ciało.
     Możesz stworzyć co tylko chcesz, wszystko zależy od tego na ile jesteś spięty a na ile niezależny.
     Ludzie, nie spinajcie się tak.
     Więcej luzu, więcej radości, nie zaniedbujcie swojego ducha (bo wam w gały nachucha).

     I wtedy sie zaczelo…
     Pozdrawiam Wszystkich „nie spietych” czyli cala spolecznosc tego bloga.

    • wika
     Paźdź 25, 2012 @ 15:00:28

     No, to pięknie ‚spiętym’ napisałeś… 😛 ale jak człowiek od urodzenia jest w tym młynie i się z nim identyfikuje, to nic dziwnego, że się zabulgotali…utożsamiamy się ze swymi poglądami i wartościami, a Ty podważyłeś sensowność ich wartości… a to, jak wiadomo, rodzi niepokój metafizyczny… 😉 a niepokój jest niepokojący 😛 Wielka przestrzeń się otwiera, żaba wychowana w studni mdleje na widok oceanu i w głowie jej się mąci… Jednak te otwarcia zdarzają się i przyjemniejsze, ja takie miałam w wieku lat 16, kiedy pomysły rodziców na moje życie, z którymi się identyfikowałam, odpadły w ciągu trzech dni, bo się zakochałam w istotach, które miały szersze pomysły na to życie…i wszystko się samo otworzyło, wtedy czułam taką wolność jak nigdy wcześniej i później. Więc życzmy spiętym żeby się w możliwie najprzyjemniejszy sposób rozpięli 😀 Buziaki dla Ciebie! (i jabłonek wraz ze słonecznikiem:)

    • JerseyMac
     Paźdź 25, 2012 @ 21:10:33

     Dziekuje Wika, wystarczy, ze powiesz pare slow a mię się na czubku serca otwiera klapka i wysypuje sie z niej cukier rozpuszczajac sie w lukier na cieplym sercu i slodzi te dni ktore nie zawsze udalo mi sie stworzyc najlepszymi. Gdy juz bede mistrzem w tworzeniu kazdy moj dzien bedzie stworzony na prostej zasadzie. Bedzie lepszy od popszedniego! Mam dla Ciebie serce w lukrze with cherry on top, cesz?

    • wika
     Paźdź 25, 2012 @ 21:24:56

     Mniam! 😀 dzięki, Maćku! a ja mam tak samo, jak czytam Twoje teksty…od pierwszego o jabłonkach… Tacy ludzie jak Ty będą opiekunami Nowej Ziemi, bo wiedzą jak ukochać różne istoty… w męskim ciele to wciąż rzadkość… Przytulam się do Ciebie, Ogrodniku 🙂

  • ania.ania
   Paźdź 23, 2012 @ 18:31:40

   Ja wysłałam u siebie:)i też mam okreslone cele,tylu ludziom można by było pomóc!
   pozdrawiam!:)

  • wika
   Paźdź 23, 2012 @ 18:33:44

   No kochani…spójrzcie wyżej, na godziny naszych ostatnich wpisów…he he…przestrzeń daje znaki… kto słyszy, dostanie na lizaki (i jeszcze coś!) 😀 Aniu, siostro, buziaki! :***

  • MKFELA
   Paźdź 23, 2012 @ 20:10:37

   Witajcie Kochani,Ja wysłałam kupon już wczoraj, bo nagle mnie olśniło, że przecież sama jestem Mistrzowską 11 (38). Więc musimy zgarnąć tę pulę.
   Emaho wielki dzięki dla twojej WJ 🙂
   Pozdrawiam wszystkich w Miłości i Świetle 🙂

  • Jolanta
   Paźdź 23, 2012 @ 20:52:59

   freeheart-Skarbie Dziekuje Ci,ze myslisz o mnie…Ja tez jutro wysylam Totka-jest do wygrania 4 mln Euro-niezla sumka no nie?Wiecie co zrobie z moja wygrana(bo juz jest moja!!!)hahaha-przylece do Polski i zoorganizuje ogromny biwak dla nas WSZYSTKICH(Krystal musi tez przyjechac albo przyleciec)i zasypie WAS i innych,ktorzy zechca sie z nami bawic-Krakersami i lizakami..hahaha..Juz wyobrazam sobie jak chrupiemy i lizemy i zasmiewamy sie do lez…Bedziemy lobuzowac caly tydzien-co Wy na to???Boze-wlasnie sobie uswiadomilam,ze czuje sie o wiele lepiej-to znaczy-ZDROWIEJE!!!KOCHAM WAS!!!

 13. Marek
  Paźdź 23, 2012 @ 13:39:46

  Witajcie Przyjaciele !
  Cieszę się bardzo że zbliżamy się do punktu ” 0″ ale martwi mnie że mimo tylu znaków na ziemi i w górze nie uwierzyło aż tylu .
  Marek

 14. Ann
  Paźdź 23, 2012 @ 12:47:52

  Start może nie być przesunięty, tylko po prostu nie wszystkie efekty będą widoczne natychmiastowo.

 15. planetariusz
  Paźdź 23, 2012 @ 12:30:38

  Nareszcie jakieś konkretny plan przedstawił nam Mateusz.Poprzez mgły transformacji przebija się jaśniejszy przekaz,trochę przypominający plan jakiegoś rządu z rozłożeniem na najbliższe lata.Zlikwidowanie korupcji i pomoc najbardziej potrzebującym,przywrócenie naszej ziemi jej dziewiczego stanu zdrowia równa się z poprawieniem naszej kondycji zdrowotnej a tego nam bardzo potrzeba.Start Złotej Ery może być nieco przesunięty w czasie ale coraz większa pewność na jej przyjście budzi ogromne nadzieje i pozytywne wibracje w naszych sercach.

 16. kimba70
  Paźdź 23, 2012 @ 12:16:03

  Super !

 17. Emaho przewodnik
  Paźdź 23, 2012 @ 11:19:33

  Przekaz ze Źródła poprzez WJ Stanisława.
  Mistrzowska Moc Kreacji Doświadczenia.
  Pragnę podzielić się z Wami zadaniem jakie otrzymałem od mojej WJ.
  Zadanie, ćwiczenie, dotyczy zjednoczenia naszych dusz dla konkretnego celu. A cel na pewno spodoba się Wam. Sensem ćwiczenia jest wspólne urzeczywistnianie. Przy okazji można wzbogacić się w nowe doświadczenie, a także zupełnie materialnie w postaci wygranej w grze “losowej”. W tym zadaniu słowo “losowej” traci swój sens. Każdy kto zechce uczestniczyć w urzeczywistnianiu i materializacji, skupia się na 6 cyfrach. Każda z nich jest mistrzowską jedenastką. Robimy to przez kolejnych 11 losowań i oczywiście wypełniamy w tym czasie kupony i biegniemy z nimi do najbliższego punktu lotto. Następnie czekamy na wyniki i skaczemy z radości. W tej zabawie chodzi o to byśmy zrozumieli jak działa energia, jak można urzeczywistniać pragnienia i jaka w nas jest moc. Szczególnie w grupie na tym blogu. Przy okazji tego doświadczenia, każdy kto wątpił, uzyska upragniony dowód. Kreację przeprowadzamy z czystą intencją, aby wszystkie istoty, które zaangażują się w to wydarzenie, mogły poznać i doświadczyć mocy wspólnego działania i swojego wpływu na rzeczywistość w jakiej żyjemy.
  *Jak to technicznie przeprowadzić:
  – wypełniamy kupon skreślając liczby w wibracji mistrzowskiej 2, 11, 20, 29, 38, 47, przez okres 11 losowań
  – wyrażamy wolę i gotowość, czyli, trzymamy w rękach kupon skupiając się na liczbach i ich wibracji i mówimy: wyrażam pełną wolę i gotowość na urzeczywistnienie mocy kreacji, materializacji i wylosowania liczb 2, 11, 20, 29, 38, 47. Zlecam w Centrum Planowania Duszy i WJ wykreowanie zdarzenia wylosowania liczb wibracji mistrzowskiej (wypowiadamy je) w losowaniu Lotto w Polsce, w Warszawie w dniu … (data)
  – prosimy o wsparcie mocy kreacji przez Energię Czystej Miłości, Światłości Wszechświata-Źródła dla tego zdarzenia, dla pożytku wszystkich dusz, Wzniesienia, otwarcia mocy kreacji i urzeczywistniania – niech się dokona!
  * Na tym nie kończymy, ponieważ tyle razy ile jest to możliwe, wizualizujemy wylosowanie tych liczb. Np. siedzę sobie przed telewizorem i raduję się na widok każdej z tych liczb, padających po kolei w losowaniu. Doświadczam miłości, radości i wdzięczności dla wszystkich dusz i dla całego Wszechświata za materializację naszego wspólnego celu. Wizualizacji i uczuć miłości, wdzięczności doświadczamy w czasie dokonanym.
  * Wskazówka: wdzięczność możemy wyrazić poprzez szczodrość. 10% (lub więcej ) wygranej przeznaczamy dla najbardziej potrzebujących takiego wsparcia.
  Im większa grupa weźmie udział w tym doświadczeniu, tym większa moc materializacji. Warto pamiętać, że bawimy się, radujemy dla dobra nas wszystkich.
  To co? Zaczynamy !Działamy od zaraz! Niech się dokona.
  NIECH MOC MIŁOŚCI -ŚWIATŁOŚCI URZECZYWISTNIENIA BĘDZIE Z NAMI !!!
  EMAHO Stanisław

  • Sabrina
   Paźdź 23, 2012 @ 22:51:14

   Kiedyś czytałam o podobnym eksperymencie :-). Robiła go rodzina i podobno wygrali :-). Jeśli chodzi o mnie to ja niestety nie mam takiej mocy kreacji. Kiedyś próbowałam kreować wygraną (z dobra intencją) przed długie lata… i nic…
   Życzę Wam z całego serca wygranej, bo wierzę, ze dobrze ją spożytkujecie tj. dla Najwyższego Dobra 🙂

   • Emaho przewodnik
    List 02, 2012 @ 14:11:55

    Witaj każdy ma moc kreacji jaką ma ale chodzi o to aby połączyć siły wspólny cel !
    Jak najwięcej dusz niech się za angażuję tym lepiej, energię się łączą i wzajemnie wspierają i prosimy o wsparcie świata duchowego i wszystkie oświecone istoty i cały wszechświat o pomoc i moc kreacji !!! NIECH SIĘ DOKONA ! MOMENT MOCY JEST TERAZ !!

  • Jola
   Paźdź 24, 2012 @ 12:26:22

   Witajcie kochani! Jestem doświadczoną „11” i zobowiązana jestem Wam podpowiedzieć cichutko, że ta liczba ma się nijak do wygranych w totolotka i jakichkolwiek finansowych planów, nawet tych najwznioślejszych. Wiem, ze się tym tematem bawicie, ale rodzaj zabawy też nas określa. Między wierszami wybija jednak świadomość niedostatku. Jestem w wieku emerytalnym i nie mam emerytury, ponieważ o nią nie „zadbałam”. Nie wiem co ile kosztuje i nie zastanawiam się czy będę miała jutro jakieś środki. Po prostu je mam, ponieważ zawsze towarzyszy mi przeświadczenie, że wszystko czego potrzebuję otrzymuję natychmiast. I tak się całe życie dzieje. Nie orzę, nie sieję ( chyba że dobre słowo ;-)).Po co komu akt własności wyspy? Żeby zorganizować spotkanie? Przecież na ziemi jest pełno łąk i plaż do dyspozycji! Podobnie ma się sprawa z miejscami mocy, świętymi, przeznaczonymi do modlenia. Ograniczamy Boga do obiektu, określonego terenu, niewiarygodne? Wielokrotnie czytałam o wyprawach po świecie z paroma groszami w kieszeni, zawsze więc znajdzie się sposób, żeby gdzieś dojechać. W Europie nikt nie ma prawa być głodnym. Wystarczy iść pod supermarket, zawsze ktoś da bułkę. Czym się przejmować? Korporacje, kredyty, plany na przyszłość? Niech to zostanie w 3 gęstości. Stawianie warunków „jeśli wygram spożytkuję na wzniosłe cele” jest rozbrajające. A Bozia odpowiada: „ja w niepewne nie inwestuję, widzę, że nie masz wzniosłych celów, dam uczciwemu, który szczerze pragnie o jednym, by pojeździć ferrari”. Najcenniejsze „rzeczy” są za darmo: powietrze, słońce, morze, lasy, deszcz i… miłość! Nic co najważniejsze w naszym życiu nie jest do kupienia! O-b-u-d-ź-c-i-e s-i-ę! <3. Jakkolwiek to zabrzmiało, trochę jak reprymenda, Babcia Jola Was kocha i całe życie swobotnie szybuje w wolnej przestrzeni 😉

   • adela
    Paźdź 24, 2012 @ 14:01:24

    jesteś super babcia i do tego kochana – bardzo podoba mi się to, co napisałaś – pozdrawiam cię cieplutko a.

   • kimba70
    Paźdź 24, 2012 @ 14:55:51

    No Jola rewelka, całuski.

   • Dorota
    Paźdź 24, 2012 @ 15:03:38

    O, to jest TO, cała prawda o złudnym szczęściu posiadania pieniędzy! 🙂
    Pozdrowionka dla Babci Joli od babci Doroty 🙂 <3<3<3

   • wika
    Paźdź 24, 2012 @ 15:49:58

    Pod tą teorią się w większości podpisuję 🙂 Tylko wiecie, chodzi o to, żeby teoria nie blokowała PRAKTYKI… 😛 Życie jest nieprzewidywalne, tak samo jak wzniesienie….do tej pory działy się na tym świecie rzeczy dziwne i absurdalne w negatywnym wydaniu – i naprawdę czas już na to, żeby zaczęła się fala przyjemnych i zachwycających niespodzianek. Skoro mamy się bawić, to się bawmy! na różne możliwe sposoby, ten wydaje mi się świetny. I nie chodzi tak naprawdę o kasę, tylko o ZAUFANIE i WSPÓŁDZIAŁANIE – o to, czego od urodzenia mamy za mało, i dotyczy to również osób pojawiających się na tym blogu. Wciąż są wątpliwości i aż nazbyt często ‚każdy sobie rzepkę skrobie’, choć niby jesteśmy jednością. Ja znam moc grupy, bo tego w tym życiu doświadczyłam, i są to moje najcudowniejsze wspomnienia. To po prostu działa, i w tę stronę wszyscy zmierzamy – teraz jest etap bardzo silnego łączenia się energii grup, które są naturalnym przejściem od jednostkowości do jedności. Same dusze są grupami. Na tym blogu takich ‚grup dusz’ jest zapewne sporo i robiąc cokolwiek razem wzmacniamy te nici światła. Każdy jest odpowiedzialny za siebie, ale i tak jest nierozdzielny ze swoją grupą duszy. Dziś rano medytowałam z kolegą ‚z okolic’ tego blogu, który okazał się moim bratem-prawie-bliźniakiem – gdy go wreszcie poznałam na żywo, okazało się, że prawie się stapiamy na dzień dobry, jak dwa słupy ognia. Właśnie wrócił z pewnego kursu z nowo-obudzonymi energiami i dokonywaliśmy dziś fuzji 😛 (do tej pory czuję mój splot słoneczny, tyle ognia dostałam, a on dostał ode mnie to, co ja mam do dyspozycji, a czego przedtem nie zasymilował). Cokolwiek razem i to jeszcze świadomie robimy, jest wzajemną wymianą energii, a potem tę energię możemy spożytkować w naszym życiu, co napędza zmiany na Ziemi, itd itd. Rozwój duchowy nie jest sprawą solową, bo wszyscy pływamy w tej samej świetlistej zupie. I wszystko jest teraz znaczące i możemy to zatrudnić, żeby inne wersje nas samych były szczęśliwsze. Tak na marginesie Emaho, czyli autor pomysłu, jest przyjacielem osoby, której w pełni ufam, a ona w pełni ufa jemu. Taki jest mój patent na spełnione życie, do tej pory mnie nie zawiódł. Nie cudza teoria, tylko moja praktyka, czyli zaufanie. To proste. UFAJCIE, że w każdy możliwy sposób możemy się przyczynić do wspaniałego finału tej gry. 😀 Buziaki środowe! 🙂 🙂 🙂

    • Emaho przewodnik
     List 02, 2012 @ 14:29:50

     SUPER MOC I ŚWIADOMOŚĆ ! WIKA DZIĘKI !
     Tak nie chodzi nawet o tą wygraną , to jest możliwość działania w grupie jednoczenia się na wspólnym celu i kreacji ! Rodzaj praktyki działania i doświadczenia siebie wzajemnie i mocy kreacji w rzeczywistości nas wszystkich !!!
     Jaka piękna wzajemna inspirująca zabawa i doświadczenie ,RADOŚCI I MIŁOŚCI NAS WSZYSTKICH Z WZAJEMNOŚCIĄ 🙂
     Kreujemy bez oczekiwania na wygraną ?! bez wyobrażeń kwot czy sum co kupię itd, kreujemy z czystą intencją żeby jak najwięcej istot skorzystały z tej mocy kreacji !
     i otrzymały moc, zaufanie realizacji siebie w życiu i nas wszystkich wzajemnie !!!
     Cel środków DLA ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI NASZYCH DUSZ I PODNIESIENIA ŚWIADOMOŚCI NA ZIEMI WSZYSTKICH ISTOT DO OŚWIECENIA !!!!!!
     NIECH SIĘ DOKONA MOMENT MOCY JEST TERAZ !!!

   • Marlena
    Paźdź 24, 2012 @ 16:39:51

    Droga Jolu. Dziękuję Ci za te słowa. Bardzo chciałabym się z Tobą skontaktować. Proszę Cię, podaj adres mailowy lub jakikolwiek inny kontakt. Pozdrawiam z Miłością. Marlena

    • Jola
     Paźdź 25, 2012 @ 11:45:35

     Marlenko, bardzo mi miło! Jestem zupełnie transparentna i nie ukrywam sie pod pseudonimem. Odpowiadam za swoje słowa i niczego sie nie boję ;-)))) Nazywam się Jolanta Welter, jestem astrologiem. Mój mail: jw2809@gmail. com
     Pozdrawiam ciepło, przytulam ❤

   • wika
    Paźdź 24, 2012 @ 16:46:39

    Marleno, jak pragniesz kontaktu, to raczej Ty powinnaś podać swój adres… 🙂

    • kimba70
     Paźdź 24, 2012 @ 19:38:37

     Pięknie Wika , podaj miejsce i jadę .

    • tomkan
     Paźdź 24, 2012 @ 23:47:36

     Jak to, to Ty chciałaś ze mną a nie ja z Tobą ??;-)

    • Marlena
     Paźdź 25, 2012 @ 00:00:56

     No tak, wpisałam się pierwszy raz i nie za bardzo wiem, jakie zasady tutaj panują. Dziękuję Ci Wiko za słuszną uwagę. Obserwuję, że masz tutaj wszystko pod swoją kontrolą 😉 To dobrze, że na tym blogu jest jakaś służba porządkowa 🙂 A dla Joli podaję swojego maila: marlena_pikula@web.de

    • wika
     Paźdź 25, 2012 @ 02:17:05

     ha ha…no dzięki 😛 ja po prostu znam niechęć niektórych osób do ujawniania swoich danych…czasem to wynik przeszłych doświadczeń. Więc to taka techniczna podpowiedź. Buziaki, Marlenko! 😀 (a może to z Tobą byłam na koloniach w Zarębach… hmmm?… ;))

   • Lila
    Paźdź 25, 2012 @ 19:32:34

    Jolu, jesteś cudowna 😀

  • Emaho przewodnik
   List 02, 2012 @ 12:36:06

   Witam pięknie i gorąco !
   Się dzieje ! energie się kumulują i pokazują i kumulacja wzrasta !!!! 🙂 czyli rekordowa kumulacja !
   TERAZ zaufanie, spokój i wytrwałość z światłością i Miłością w spólnym celu i działaniu ! NIECH SIĘ DOKONA !
   CAŁY WSZECHŚWIAT NAM SPRZYJA I WIBRUJE MIŁOŚCIĄ !
   ŁĄCZYMY SIĘ NASZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ I WDZIĘCZNOŚCIĄ ISTNIENIA W MIŁOŚCI I ŚWIATŁOŚCI NASZYCH DUSZ !!!
   NIECH SIĘ DOKONA URZECZYWISTNI I ZMATERIALIZUJĘ DLA DOBRA WSZYSTKICH TRWAJĄCYCH W MIŁOŚCI ISTNIENIA OŚWIECENIA !!!
   🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  • iwonasz
   List 16, 2012 @ 15:25:14

   Witam:)
   W wizualizacji mamy 50% skuteczność:)) swoją trójkę uważam za duży sukces , bo raczej nie trafiam:) zabawa była ciekawa i do końca trzymała w napięciu , czy choć jedna cyfra będzie trafiona , czy więcej…:) cel uważam za osiągnięty , jednak materializacja nastąpiła :)))
   Uśmiechy i pozdrowienia dla Wszystkich:))))))))))

 18. viktoria
  Paźdź 23, 2012 @ 10:17:47

  Ale fajnie, słuchajcie codziennie czytam przekazy krystal i buzia mi się uśmiecha od ucha do ucha!!!!

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: