Świat jest waszym odbiciem, a nie na odwrót

.

.

Michał, 15 października 2012

Tego dnia chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy przyłączyli się do rozmów na naszej stronie Facebook’a.  Jest to teraz dla wszystkich sposobem dzielenia się mądrością zdobytą w tym czasie Wzniesienia i proces ten będzie się rozwijać.

Zachęcamy również wszystkich tych, którzy rozpowszechniają te wiadomości po całym świecie w swych językach, aby również zainicjowali tego rodzaju rozmowy i dyskusje.  Proszę miejcie świadomość, że wiemy o waszej pracy i bardzo ją doceniamy.  Wasze starania mają nasze pełne poparcie.

Na waszej planecie jest obecnie bardzo niewiele krajów, w których do tej pory nie pojawiły się jeszcze nasze wiadomości, a nawet i tam docierają one w inny sposób.  Poczujcie prawdę tego stwierdzenia. Spójrzcie jakim powodzeniem cieszą się wasze własne strony.  Niech to uraduje wasze dusze w tym czasie, gdy wasze serwisy informacyjne mówią wam tylko o negatywnych rzeczach.  Wy jesteście wybranymi przez nas serwisami informacyjnymi, które rozprzestrzeniają całkiem inne wiadomości.

W słowach, które wam wysyłamy, zawarta jest energia miłości Stwórcy dla wszystkich tych, którzy je czytają lub ich słuchają.  Jeśli jesteście tłumaczami albo tymi, którzy publikują te wiadomości z jasną intencją utrzymania całkowitości tych przekazów, albo tymi, którzy je nagrywają i publikują w formie wideo, proszę wiedzcie, że jesteśmy świadomi waszych wysiłków i pracujemy również z wami tak samo, jak pracujemy z tym czanelerem.  Proszę przyjmijcie nasze podziękowania i błogosławieństwa dla kontynuacji waszej pracy.

Wielu z was nigdy nie uważało się za czanelerów, ale mówimy wam, że z całą pewnością nimi jesteście. Gdy zaczniecie czuć energie tych przekazów, gdy z nimi pracujecie, prawdopodobnie tym bardziej odkryjecie, że właśnie to ma miejsce.  Nawet jeśli tylko je czytacie, ale zaczynacie wyczuwać te prawdy, stajecie się kanałem światła, które teraz spływa na ludzkość.  Jesteście naczyniami Światła.  To Światło z was wypływa i błogosławi wszystko w waszym życiu.  Może powinienem powiedzieć, że jesteście jak zraszacze ogrodowe.  Tak, wspaniałe z was zraszacze.

Przez wiele tygodni odczuwaliście, że sprawy zmierzają do swego punktu krytycznego, tak jakby coś, o czym jeszcze nie wiecie, miało postawić ten świat na głowie.  Teraz, od czasu portalu 10.10, to odczucie u większości z was jest jeszcze silniejsze.  Jak zwykle podkreślamy, że odczuwacie w ten sposób zmiany, jakie mają się wydarzyć w waszym wnętrzu.

Tak, świat też wkrótce ujrzy zmiany.  I zmiany te, gdy już się ugruntują, będą mile widziane.  Ale mówimy wam, żebyście uważnie przyglądali się temu, co wydarza się w waszych sercach i umysłach, gdyż to właśnie tu prawdziwe i najważniejsze z tych zmian się wydarzają.  Raz jeszcze przypominamy wam, że to świat jest waszym odbiciem, a nie na odwrót. Gdybyście się w bardzo znaczący sposób nie zmienili, nie moglibyście dostrzec żadnej z tych zewnętrznych zmian, jakie niedługo ujrzycie.

Doprowadzenie waszego świata do tego punktu zajęło wam tysiące lat.  Radujcie się owocami waszej ciężkiej pracy.  Bądźcie teraz dobrej myśli i bądźcie jednego serca, moi ukochani przyjaciele, moja armio Światła.  Niedługo znów się odezwiemy.  Dobrego dnia.

Przekazał Ron Head

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/10/15/once-again-we-remind-you-the-world-is-your-reflection-not-the-reverse-channeled-by-ron-head/

Przetłumaczyła wika

58 Komentarzy (+add yours?)

 1. solaris
  Paźdź 23, 2012 @ 21:25:50

  Sabrina, do mycia warzyw i owocow mozesz takze uzyc roztworu wody i sody oczyszczonej w proporcjach: 1/4 lyzeczki sody na 3/4 litra wody. Metoda ta jak i woda utleniona niszczy zarodniki grzybow w tym plesni, bakterii i wosku. Szczegonie w czasach foliowanych warzyw w marketach. Powodzenia!

 2. zofija-lekka
  Paźdź 23, 2012 @ 18:11:21

  Fantastycznie z tymi numerami .Wchodzę w to ,od dzisiaj zaczynam .Energia już płynie ode mnie ku Wam wszystkim nastawionym na wspaniałe emocjonalne doznania .

 3. wika
  Paźdź 23, 2012 @ 11:48:57

  Kochani, słoneczne informacje na dzień dobry 🙂

  Po północy był rozbłysk klasy X1 (X to najmocniejsze rozbłyski) – dawno nie mieliśmy czegoś takiego, choć ostatnio było M9 (prawie X) i wczoraj doszła do nas fizyczna fala cząstek (no to zaraz poprawka;)

  Poza tym doczytałam się w przekazie rosyjskim ze strony aktywacji, że „Syriusz będzie waszym nowym słońcem”… Informacje, że będziemy mieć dwa słońca, pojawiały się od dawna, naukowcy kombinują, że Jowisz tak urósł (utył?…;) że niedługo stanie się słońcem; niektórzy ezoterycy twierdzili, że bliźniaczym płomieniem naszego słońca jest któreś słońce Plejad, i że w czasie łączenia się bliźniaczych układów gwiezdnych przestrzeń tak się ładnie ‚zwinie’, że te słońca trafią do jednego układu słonecznego, który będzie układem podwójnym, odpowiadającym nowemu poziomowi rozwoju Ziemi i ludzi. Syriusz jest podobno układem potrójnym, czyli wg pewnych kryteriów jeszcze bardziej zaawansowanym. Więcej informacji nie pamiętam, natomiast niektórym osobom dwa słońca nad Ziemią już się śniły. Jakoś dużo się tego zrobiło…:P dwa słońca, dwa księżyce podobno…:p Czy ktoś ma może jeszcze jakieś informacje na ten temat?

  A po trzecie w tymże rosyjskim tekście stoi jak wół, że Białystok jest odpowiednikiem centrum galaktyki i początkiem drogi, po której będzie wznosiła się Ziemia 🙂 {Белосток – Белый Исток – р. Белая. Ядро Земли – Белосток – Галактический Центр. Это точка начала Белой Дороги – по этой Дороге будет Возноситься Земля. Вертикаль Вознесения.}….więc radujmy się, bo nawet z Wrocławia to tylko rzut beretem, a z Białegostoku to jeszcze bliżej! 😀

  Grupa rosyjska pojedzie jeszcze do Poznania i do Krakowa, ale pewnie będą mieć swoje zajęcia, wykład i warsztaty są w Warszawie, jak już wiadomo.
  I kochani, jeśli ktoś zdecyduje się na uczestnictwo w tych warsztatach, to od razu napiszcie do Andrija (mail podany jest na blogu aktywacji w zakładce „warsztaty”), bo na razie nie mamy pojęcia, na ile osób trzeba wynająć salę, a czas tak jakby przyspiesza, jak wiadomo, a wypadałoby to porządnie zorganizować, skoro już będzie takie święto, że się w większej liczbie będziemy mogli spotkać! 😀

  A na razie buziaki dla wszystkich i pięknego dzionka! 🙂 🙂 🙂

  • kimba70
   Paźdź 23, 2012 @ 12:14:27

   Dałbym sobie głowę uciąc że widziałem drugi księżyc, pewnego wieczoru był na innej wysokości na wprost oczu fakt że raz ale widziałem.Wyglądał tak jak ktoś tu wkleił link do niego.

  • szczescie_istnienia
   Paźdź 23, 2012 @ 13:10:18

   Witaj Wiko 🙂

   Dokładnie tak jak piszesz !

   Od Polski zaczyna się Geograficzny teren królestw Bożego. Jednak rozciągał on się będzie znacznie dalej niż granice Polski. Początek głoszenia Królestwa Bożego rozpocznie się od Wrocławia, następnie przejdzie nad całą Polskę.

   Krajami które w pierwszej kolejności dołączą do naszego królestwa są :

   Wschodnie Niemcy
   Białoruś
   Ukraina
   Rosja ( Zachodnia )
   Czechy
   Słowacja
   Węgry
   Turcja

   Ogólnie ujmując : Granice Pierwszego Królestwa Bożego rozciągać się będą od Bałtyku Polskiego ( Północ ) aż do Turcji ( Południe ). Na Wschodzie zaś ( Od wschodnich Niemiec, aż do Zachodniej Rosji )

   W Turcji rozpocznie głoszenie o Rozpoczęciu Królestwa Bożego niejaka ( Melvana ) Autorka Księgi Wiedzy i to ona wraz z ( Przepowiedzianym Biblijnym Aniołem Prawdy ) Połączy Polskę z Turcją.

   Melvana jest Autorką „Księgi Wiedzy ” i też ta księga rozpocznie nowy dział religijny nauki dla ludzkości.

   W Polsce głoszenie Powstającego Królestwa Bożego zacznie głosić- Człowiek-Bóg. Awatar który wzniósł się swą siłą do postaci Najwyższego Boga.

   Pozdrawiam Melchezdek

   • Sunlion
    Paźdź 23, 2012 @ 22:58:16

    ,,,Coś zaczynam podejrzewać..,
    ..że tamte Trole co ‚buchnęły. klucze św, Piotrowi..
    ..były w zmowie budowania tego Nowego Królestwa Bożego ze ‚szczęściem_ istnienia’ ….
    ..no i tak uradzili..,że trzeba od czegoś zacząć je budować….
    ……no i zaczęli od kluczy… 🙂

    PS
    ..niezmiennie dzisiaj Wika wszystko dla Ciebie… 🙂

 4. Sabrina
  Paźdź 23, 2012 @ 00:10:36

  Kochana Krystal, mam do Ciebie serdeczną prośbę dotyczącą podzielenia się ze mną/nami swoim sposobem oczyszczania owoców i warzyw woda utlenioną, o której wspomniałaś w jednym z postów. Kochana, proszę Cię napisz, jak oczyszczasz te warzywa i owoce i czy wodę utlenioną kupujesz w aptece…? Pytam, bo czytałam gdzieś, że ta woda z apteki nie należy do najczystszych. Podobno istnieje spożywcza, ale trudno ją nabyć 😛
  Uściski 🙂 😉

 5. zora81
  Paźdź 22, 2012 @ 22:57:58

 6. Promyk
  Paźdź 22, 2012 @ 20:46:16

  • kimba70
   Paźdź 22, 2012 @ 22:08:18

   Piramidy to agregaty po uruchomieniu stworzą siatkę wokół ziemi, wybudowane z myślą o naszych czasach. Dowiemy się tego ż świętych tablic odkopanych z komnat obok Sfinksa tam jest cała historia ziemi. Będzie upublicznione miało być teraz ale wychodzi że w przyszłym roku. A z skąd to wiem od Enki. (bardzo mi pomógł duchowo nie tylko on).Buziaki łobuziaki.

   • kimba70
    Paźdź 22, 2012 @ 22:20:17

    Zresztą nawet Jezus o tym wspomina dzięki Wika za link „Te impulsy aktywują Piramidy ustawione głęboko w dżunglach Ziemi, które przez stulecia były pokryte roślinnością. „

    • Sabrina
     Paźdź 22, 2012 @ 23:56:35

     Enki jest demonem podającym się za dobrą Istotę. Już dawno został zdemaskowany. Resztą zanim go zdemaskowali, to ja już o tym wiedziałam, intuicja mi o tym bardzo wyraźnie mówiła.

    • kimba70
     Paźdź 23, 2012 @ 00:47:57

     W porządku nie było tematu, temat dzielący to nie pożądany temat.

   • hasan
    Paźdź 22, 2012 @ 22:29:54

    enki to jest ciekawe bo na tej stronie często pisano że on jest po ciemnej stronie a on pisałe że przekazy salusy mijają się z prawdą ja mam tu mętlik bo ty kimba70 mówisz że on ci pomugł . i teraz gdzie jest prawda bo enkiego pamiętam z czasów egiptu był jednym z bogów i był bezwzględny doszło do rebelii skoniczyło się kataklizmem jakeś 11-12tyś lat temu on wtedy odleciał z ziemi ja tam zginołem

    • kimba70
     Paźdź 22, 2012 @ 23:50:42

     Nie wiem co czytałeś, czytałem jego przekazy od niego zaczeła się moja droga duchowa. Uratował moją duszę. W jego słowach jest magia. Wszystko co powiedział wychodzi na swiatło dzienne. Jego przekazy są pełne miłości , kipią miłością . Popełniał błędy kiedyś i przyznał się do tego. A bogami nazywano wszystkich którzy zlatywali z nieba. Wszyscy ci którzy opanowali super technologie mieli się za Bogów i inne cywilizacje traktowali jak poddanych , ale Stwórca wyprowadził ich z błędu jak?, a poco mi to wiedzieć. Teraz są na 7 poziomie i nam pomagają. Po za tym to książki, pisał je człowiek tylko serce powie ci co jest prawdą.Ty też masz swoją drogę duchową jak i oni mieli to są bardzo stare dusze jak stare tego nie powiedział bo i po co komu to wiedzieć liczy się teraz.

    • kimba70
     Paźdź 23, 2012 @ 00:41:04

     Kto mi pomógł nie ważne, ważne kim jestem. Ważne jest teraz.Ważne jest serce.Ważne jest to co je napędza.Żeby zrozumieć niewytłumaczalne trzeba uwierzyć w niewytłumaczalne. Nikt niczego nie zrozumie na bazie tego co wie bo zródło jest w sercu a tam jest prawda. A prawdą jest to w co się wierzy. Wszystko jest energią a z energii można stworzyć cokolwiek.W zgodzie z wolą Stwórcy i jego prawami. A wolą jest Szczęscie ,radość, bezwarunkowa miłość cieszyć się tym czym się jest i tworzyć, szanuj bliżniego jak siebie samego bo jest tobą , każda istota w kosmosie jest tobą z tego samego Ojca i Matki a który rodzic nie kocha swoich dzieci. Inne cywilizacje to zrozumiały. Każda droga jest drogą do zródła choćby nie wiem jak wyglądała. Rzeczy cudowne kryją się w nas i kiedy je znajdziesz , znajdziesz siebie i już tylko krok do domu.

    • zdzich
     Paźdź 23, 2012 @ 09:02:55

     Hasan, zginąłeś, czy żyjesz ? 🙂 zginęła tylko tamta Twoja powłoka, nie ma dobra i nie ma zła, to tylko rozumowania w tych wymiarach, przepuszczone przez pryzmat każdego z nas, czyli jest tyle prawd ilu nas i niezależnie czy jesteśmy z tej czy innej cywilizacji, wszystko zależy w co „wierzysz” , w kogo wierzysz, komu dajesz swoją energie to są tylko lekcje, to tylko iluzja, nauka otwierania „oczu ” 🙂 Gdyby nie było zła, czy wiedział byś co jest dobrem? My jako istoty tez popełnialiśmy zło, ale czy wielu z nas tez zarzucisz że jesteśmy źli, uczymy się i będziemy dalej się uczyć nawet w wyższych wymiarach, za do całkowitego zespolenia.
     Ty jesteś, ja i wszyscy jesteśmy Bogami, wiec zajrzyj w swoje serce, jesteś Bogiem i wszystko jest w Tobie, każde wydarzenie jest w nas, zależy to tylko od świadomości w danej chwili, od filtru jaki w danej chwili stosujesz, uwierz w siebie, swoją boskość, a nic i nikt nie będzie miął nad Tobą władzy, Przekazy są pomocne, ale zawsze przepuszczaj przez swe serce i wsłuchaj się w jego reakcje. Rożne istoty na różnym poziomie świadomości przekazują i z każdego przekazu można wyciągną dobro dla siebie, dać sobie czas i nie osadzać, podchodzi z miłością i otwartym sercem.
     Hasan, ja miałem podobnie z Metatronem i jego przekazami związanymi z Atlantydą, kryształami, moje ego buntowało się, odcinałem się, zamykałem się, nie mogłem pogodzić się z tym, co się stało w tamtych czasach, Krystal miała racje usuwając wtedy mój komentarz 🙂 – dzięki za Twoja mądrość oświecenia- ale to wszystko pomogło mi popracować nad sobą, swoją świadomością, dzisiaj już jestem inna „osobą” 🙂 Jestem dobrem i jestem złem, bo nie ma podziału, to tylko iluzja świadomości na pewnym etapie.
     W Miłości z Wami

    • Elżbieta
     Paźdź 23, 2012 @ 17:05:40

     Hassanie, Ziemia na której przebywamy , zmienia swoją wibrację i przechodzi na wyższy Poziom Swiadomości , podobnie dzieje się z nami . W Ciało człowieka wcieliły sie Dusze różnych Cywilizacji . Zadaniem , które mieliśmy do wykonania , było rozpoznanie KIM JESTEŚMY jako jednostka, aby połączyć się w kolejnej fazie transformacji ze Świadomością Istot z naszej duchowej rodziny. Poznając siebie , przechodzimy niejednokrotnie walkę wewnątrz siebie , jest to walka , z energiami, które nazywamy EGO, z Tą ciemną , stroną nas. Jeżeli wybrałeś ŚWIATŁO, pozostań w nim , pozwól , a wręcz zarządaj odejścia Energii w SOBIE. Energii, które rozpoznałeś , a które nie chcą Transformacji , w Światło i Miłość , One wybrały inną drogę. Wiedz o tym , że bez Nich , nie przetrwałbyś pobytu w najgęściejszych poziomach 3 wymiaru. A więc teraz nadszedł czas , aby z Miłością w Sercu , do Światła i z szacunkiem dla Tych , którzy wybrali inaczej zaakceptować , że żyliśmy na Planecie , w gęstości, której chcieliśmy doświadczyć , i podnieść ją na wyższy poziom, PRZETRANSFORMOWAĆ , bo po to tu przyszliśmy,a w której przebywało nie tylko Światło . Wybrać to, co Ci w Duszy gra. I pozwolić odejść Tym , którzy wypadli z tej gry. Wygraliśmy i cieszmy się z naszych osiągnięć , powiększając ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ w swoich Serduchach .To TY decydujesz , pozwól decydować też Innym.
     z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

 7. margaret
  Paźdź 22, 2012 @ 19:04:23

  Bentinho Massaro – bądź cierpliwy

 8. Promyk
  Paźdź 22, 2012 @ 18:38:48

  Miłego słuchania:)

 9. Promyk
  Paźdź 22, 2012 @ 17:50:05

  Dziękuję kochany Archaniele Michale za piękny przekaz.Rozbawiło mnie słowo”zraszacze” hihi wspaniale to ująłeś-tym bardziej będę budzić śpiochów.

  http://www.youtube.com/show/relaxingmusicwaveshd?feature=context-shows

 10. basik
  Paźdź 22, 2012 @ 17:31:46

  hi o jakies stonie na facebooku ? xx

 11. basiulek
  Paźdź 22, 2012 @ 15:23:10


  <3, 🙂 ❤ 🙂 ❤ 🙂

 12. rberet
  Paźdź 22, 2012 @ 13:59:53

 13. kasjopeja
  Paźdź 22, 2012 @ 13:51:48

  Piekny przekaz :)Pozdrawiam Wszystkich 🙂 🙂

 14. Transformator2012
  Paźdź 22, 2012 @ 13:39:52

  I na tym świecie robi się coraz ciekawiej:

 15. kaliope23
  Paźdź 22, 2012 @ 11:42:12

  To piękne, że mozemy poczuć sie tak ważni i tak kochani. Miłego dzionka promyczki Wy moje.

 16. Emaho przewodnik
  Paźdź 22, 2012 @ 11:20:47

  Emaho przewodnik
  paź 21, 2012 @ 12:30:26

  Przekaz ze Źródła poprzez WJ Stanisława.
  Mistrzowska Moc Kreacji Doświadczenia.
  Pragnę podzielić się z Wami zadaniem jakie otrzymałem od mojej WJ.
  Zadanie, ćwiczenie, dotyczy zjednoczenia naszych dusz dla konkretnego celu. A cel na pewno spodoba się Wam. Sensem ćwiczenia jest wspólne urzeczywistnianie. Przy okazji można wzbogacić się w nowe doświadczenie, a także zupełnie materialnie w postaci wygranej w grze “losowej”. W tym zadaniu słowo “losowej” traci swój sens. Każdy kto zechce uczestniczyć w urzeczywistnianiu i materializacji, skupia się na 6 cyfrach. Każda z nich jest mistrzowską jedenastką. Robimy to przez kolejnych 11 losowań i oczywiście wypełniamy w tym czasie kupony i biegniemy z nimi do najbliższego punktu lotto. Następnie czekamy na wyniki i skaczemy z radości. W tej zabawie chodzi o to byśmy zrozumieli jak działa energia, jak można urzeczywistniać pragnienia i jaka w nas jest moc. Szczególnie w grupie na tym blogu. Przy okazji tego doświadczenia, każdy kto wątpił, uzyska upragniony dowód. Kreację przeprowadzamy z czystą intencją, aby wszystkie istoty, które zaangażują się w to wydarzenie, mogły poznać i doświadczyć mocy wspólnego działania i swojego wpływu na rzeczywistość w jakiej żyjemy.
  *Jak to technicznie przeprowadzić:
  – wypełniamy kupon skreślając liczby w wibracji mistrzowskiej 2, 11, 20, 29, 38, 47, przez okres 11 losowań
  – wyrażamy wolę i gotowość, czyli, trzymamy w rękach kupon skupiając się na liczbach i ich wibracji i mówimy: wyrażam pełną wolę i gotowość na urzeczywistnienie mocy kreacji, materializacji i wylosowania liczb 2, 11, 20, 29, 38, 47. Zlecam w Centrum Planowania Duszy i WJ wykreowanie zdarzenia wylosowania liczb wibracji mistrzowskiej (wypowiadamy je) w losowaniu Lotto w Polsce, w Warszawie w dniu … (data)
  – prosimy o wsparcie mocy kreacji przez Energię Czystej Miłości, Światłości Wszechświata-Źródła dla tego zdarzenia, dla pożytku wszystkich dusz, Wzniesienia, otwarcia mocy kreacji i urzeczywistniania – niech się dokona!
  * Na tym nie kończymy, ponieważ tyle razy ile jest to możliwe, wizualizujemy wylosowanie tych liczb. Np. siedzę sobie przed telewizorem i raduję się na widok każdej z tych liczb, padających po kolei w losowaniu. Doświadczam miłości, radości i wdzięczności dla wszystkich dusz i dla całego Wszechświata za materializację naszego wspólnego celu. Wizualizacji i uczuć miłości, wdzięczności doświadczamy w czasie dokonanym.
  * Wskazówka: wdzięczność możemy wyrazić poprzez szczodrość. 10% (lub więcej ) wygranej przeznaczamy dla najbardziej potrzebujących takiego wsparcia.
  Im większa grupa weźmie udział w tym doświadczeniu, tym większa moc materializacji. Warto pamiętać, że bawimy się, radujemy dla dobra nas wszystkich.
  To co? Zaczynamy !Działamy od zaraz! Niech się dokona.
  NIECH MOC MIŁOŚCI -ŚWIATŁOŚCI URZECZYWISTNIENIA BĘDZIE Z NAMI !!!
  EMAHO Stanisław

  • hasan
   Paźdź 22, 2012 @ 15:12:10

   nie jesteś czasem pracownikiem totalizatora hahah motyw dobry ale to może żeby było lepiei to się skupć by przez 10 losowań te zame numery padły z rzędy to będzie potwierdzenie że metoda działa

   • freeheart
    Paźdź 22, 2012 @ 16:14:59

    „– wypełniamy kupon skreślając liczby w wibracji mistrzowskiej 2, 11, 20, 29, 38, 47, przez okres 11 losowań”
    czyli o to właśnie biega.
    W grupie jest moc. Lubię to. :))))

  • Perła
   Paźdź 22, 2012 @ 18:56:33

   „Zlecam w Centrum Planowania Duszy i WJ wykreowanie zdarzenia wylosowania liczb wibracji mistrzowskiej (wypowiadamy je) w losowaniu Lotto w Polsce, w Warszawie w dniu … (data)”
   tzn. że gracze tylko z Warszawy? 🙂

   • freeheart
    Paźdź 22, 2012 @ 20:47:19

    Nieeee. Losowanie odbywa się w Warszawie. Trzeba „umiejscowić” zdarzenie. Przeczytałam na stronie lotto, że przy trafionej szóstce, gwarantowana wypłata to minimum 2 mln. zł. Wyobraźnia moja się rozszalała 🙂

    • Roman Miezień
     Paźdź 22, 2012 @ 21:35:57

     Czy totolotek będzie istniał nadal na Nowej Ziemi? 11 losowanie…kiedy to wypadnie… 🙂 Chyba zostawię te numery dla moich „niewiernych Tomaszów” z rodziny bo jak na razie nie wybierają się na Nową Ziemię… 🙂 Ale Wam wszystkim, życzę wygranej. Sam zajmę się radosnym Tworzeniem. Może sam stworzę sobie 2 miliony… 🙂 Tylko komu miałbym je oddać, bo jakoś same mnie nie pociągają…Bawmy się, kochani. Łobuzujmy 🙂 Roman z Gdyni

    • freeheart
     Paźdź 23, 2012 @ 01:17:02

     Romanie. Wgryzłam się w to i widzę to tak. Nie jest ważna ta forsa. To taki bonus, którego można nie odebrać, podzielić się z bliźnim, wpłacić na konto fundacji itp. Jest to też propozycja nauki materializacji o której wspominasz. 🙂 Przede wszystkim rozumiem jakie to może wywołać zjawisko. Np. spektakularny sukces = sensacja. Sensacja to dociekanie innych co się stało, jak to się stało. Pomyśl ile osób może się ocknąć i zorientować jak to działa. Będą mieli szansę sami zadbać o swoje szczęście idąc tym tropem. Może choć kilka osób obudzi się ze snu. Dlatego moja wyobraźnia się rozszalała. Zobaczyłam te wszystkie cudowne istoty, którym nowa świadomość przywraca chęć do życia. Które odkrywają, to o czym nie miały pojęcia. Że to one kreują swój los. Tak wiele może się zmienić. Możemy się przyczynić do tego. Dlaczego nie?

   • basiulek
    Paźdź 23, 2012 @ 16:05:14

    Ja też jestem ZA ! 🙂 – o jejeciu, jejciu 😀 jak bardzo wiele spraw rozwiązuje mi ta wygrana a i jest z kim się dzielić :), 😀
    proszę tylko jeszcze o podpowiedź :
    1) wypełniamy 11 razy tymi liczbami w wibracji mistrzowskiej kupon i wysyłamy go przez okres 11 losowań ?
    2) jak wizualizujemy ten proces ( losowanie) i wypowiadamy tekst :“Zlecam w Centrum Planowania Duszy i WJ wykreowanie zdarzenia wylosowania liczb wibracji
    mistrzowskiej (wypowiadamy je) w losowaniu Lotto w Polsce, w Warszawie w dniu … (data)” wstawiamy datę ostatniego 11 losowania ? ( 15.11.2012 )
    i oczywiście przez 11 losowań aż do tego ostatniego losowania, które wypada 15 listopada wizualizujemy pożądany skutek ?
    Dzięki za odpowiedzi i włączam się w ten wspólny proces :), 😀
    A jak przy okazji szykuje się super zabawa , wszak o to chodzi aby łączyć przyjemne, radosne z pożytecznym , prawda ?

    pozdrawiam Świetliście i z Miłością ❤ ❤ ❤ , 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    • Emaho przewodnik
     Paźdź 23, 2012 @ 19:41:57

     witaj
     przed każdym losowaniem robimy to wysłanie energii kreacji i wyrażenie gotowości
     chodzi o to że ta energia będzie się gromadzić …………………gromadzić i więcej dusz
     się za angażuje w kreacje, każde następne losowanie będzie nas więcej i więcej wszystko będzie wzrastać energia wibracja wszystkich dusz i wrzechświata !
     NIECH SIĘ DOKONA !!!!
     Z MIŁOŚCIĄ ŚWIADOMOŚCIĄ ŚWIATŁOŚCI !!!
     MOC JEST W NAS I Z NAMI !!!

    • freeheart
     Paźdź 23, 2012 @ 19:56:18

     No to tak Basiulek. Kolega Emaho – zakręcony pozytywnie nie odpowiedział. Dziś mamy 23.10.2012 Zanim zaniesiesz kuponik, zlecasz kreację zdarzenia 23.10.2012 Jeśli wypełnisz kolejny kupon tymi samymi liczbami i zechcesz go nadać w kolekturze np. w czwartek podajesz w Centrum datę 25.10.2012. W ten sposób 11 razy jeśli zechcesz. Za każdym razem data aktualnego losowania, w którym bierzesz udział. Ostatnie losowanie wypada rzeczywiście 15.11.
     Superusio! Spotykamy się dziś o 22.15 przed telewizorami i sprawdzamy co się dzieje. Olala! Powodzenia!

  • Emaho przewodnik
   Paźdź 22, 2012 @ 23:02:39

   WITAM serdecznie !
   więcej losowań aby był czas na połączenie energii kreacji większej ilości dusz !
   wypowiadamy że w warszawie bo tam ma być ukierunkowana energia kreacji .
   kiedy czyli data kiedy ma się kreacja zmaterializować .
   Jak bardzo dużo dusz przyłączy się do tego aktu kreacji z czystą intencją popłynie tak wielka z kumulowana energia że to się wydarzy !!!
   mamy nieograniczoną MOC KREACJI tylko nasze wątpliwości i brak zaufania ją zerują .
   Jak połączymy siły ,zaufanie i wytrwałość realizacji to będzie SUKCES, dla wszystkich i o to chodzi o pokazanie światu i sobie że możemy góry przenosić jeśli tylko chcemy i do tego dążymy !
   MOC JEST Z NAMI !!!

   • Sunlion
    Paźdź 23, 2012 @ 20:40:26

    Siemano Emaho !

    ..Piszesz że cyt. ” MOC KREACJI tylko nasze wątpliwości i brak zaufania ją zerują” …
    – Noo…generalnie masz rację ….
    Ale wyobraź sobie..,że w temacie ,który podjąłeś…zaistniała taka wątpliwość…i …oby rozkwitała … 🙂

    Emaho.., a może Ty jesteś tylko … pół-przewodnik…?..,
    ..a właściwie to … dokąd wiedziesz ..?.. 🙂

    PS
    Noo…same przyznacie , że już zacząłem wychodzić z wprawy….. 😉
    Poza tym ..wiem .., wiem ….- cenzura ! 🙂 …ale chłopiec z tematem tej loterii to się rozkręcił … jak żeton w bębnie.. 😉
    Jak ten post opublikujesz …to Ci Krystal ograniczy kody dostępu .. 🙂 😉 🙂

  • maniulka
   Paźdź 23, 2012 @ 12:14:47

   Wchodzę w to!Super! ❤

  • Sabrina
   Paźdź 24, 2012 @ 22:16:05

   Na dzień dzisiejszy jest do wygrania już 17 mln :-). Oby Wam się udało wygrać i właściwie te pieniądze spożytkować 🙂 😉

 17. adela
  Paźdź 22, 2012 @ 11:18:25

 18. viktoria
  Paźdź 22, 2012 @ 10:51:10

  Też jestem zraszaczem, mój mąż również i to tutaj w Bieszczadach…
  Tak chętnie poprzebywałabym z innymi zrasaczami…
  Już niedługo ( 21,22 2012 )wybieramy się na zlot wolnych ludzi do Sobótki koło Wrocławia wraz z NTV ZAPRASZAMY!!!!

 19. Halina
  Paźdź 22, 2012 @ 10:38:13

  Jestem zraszaczem :))) lubię to <,3

 20. Grzegorz
  Paźdź 22, 2012 @ 10:04:07

  Niech Wasze marzenia stają się rzeczywistością. I była w nich namiastka i bogactwo Stwórcy… Dla wszystkich którzy dzielą się swoją wolnością, twórczą ekspresją, już o poranku. 🙂

 21. Gajdzioch
  Paźdź 22, 2012 @ 09:32:08

  Wspaniałę<3

 22. hasan
  Paźdź 22, 2012 @ 07:58:31

  jak myślicie w tym miesiącu nic się nie wydarzyło po za zmianą energi jak myślicie w listopadzie masz szanse dojsć do ujawnienia czy jednak dopiero po 21-12-2012r bo ofszem zmieniamy siebie ale nie rozumiem czemu skoro piszą o tych wszystkich zmianach w ludziach to one nie przełorzyły się na zmane systemu i dlaczedo tv nie zaczeło mówić prawdy. choć jedna teoriI TO TUMACZY że ci co się przebudzą odejdą z planu dułalność i to jedyne wytumaczenie dlaczego nie ma zmian ujawniena nowych żądów wszechobecnej dostępnej darmowej żywność i energii upadku religii i ich kłamstw

  • kimba70
   Paźdź 22, 2012 @ 15:18:32

   A ja widzę jak słabną w oczach, acz nie lubię pisać oni, wolę ,odkładają scenariusz.. Wstaje widzę swój świat, idę widzę swój świat. Witam się z Ojcem pogadam z Jezusem. Ufam im. I dociera do mnie jak potężnymi istotami jesteśmy „nieograniczeni”.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: