Pragnę pochwalić was za pracę, jaką dotychczas wykonaliście

.

..

Archanioł Indriel: Pozostańcie ześrodkowani w swoim sercu

Najdroższe Dzieci Światła, jestem Indriel, wasz rodak i przewodnik.  Jesteście tak bardzo kochani i o tym chciałbym dzisiaj wam przypomnieć.  Pragnę tego pięknego dnia pochwalić was za pracę, jaką dotychczas wykonaliście.  Wiem, że nie było to łatwe, nawet przy udziale wysiłku wyobraźni.  Jednak wciąż tu jesteście i wciąż idziecie naprzód i wzwyż.  Na tej drodze minęliście niezliczone przeszkody, jednak nigdy nie pozwoliliście sobie z niej zawrócić.  Czasami tylko słabniecie i wtedy możecie kwestionować siebie, jak i swoją misję.  Oczywiście, że to robicie!  Jest to całkiem naturalne i równie naturalne dla was jest szybkie otrząsanie się z tego i dalsze podążanie swoją drogą.  Niezależnie od tego jak była ona wyboista i niezależnie od tego, jakie wyzwania oczekują was w nadchodzącym czasie, wiedzcie, że wycofywanie się nie leży w waszej naturze.  Jesteście prekursorami zupełnie nowego społeczeństwa, zupełnie nową rasą w olśniewającej nowej krainie.  Reprezentantom tego nowego społeczeństwa wskazujecie drogę ich rozwoju i pomagacie im odnaleźć drogę do domu.  A co najbardziej zadziwiające, działacie nie posiadając otwartego dostępu do swych prawdziwych zdolności i narzędzi, i przecieracie tę drogę bez dobrodziejstwa map czy jasnej wiedzy o swym kierunku.  Czy teraz rozumiecie, jak cudowni i wspaniali jesteście?

Postępy, jakich dokonaliście dotychczas, o wiele przewyższają wszelkie nasze nadzieje i oczekiwania.  My, wasze Drużyny Anielskie, chcielibyśmy żebyście wiedzieli, jak bardzo jesteście szanowani i jak głęboko porusza nas wasza cierpliwość i chęć znalezienia i zaakceptowania naszych pełnych miłości wskazówek.  Nasze serca rozgrzewają się, gdy okazujecie gotowość przyjęcia nas do waszego życia.  Już niedługo przypomnicie sobie, jak bliskie są nasze relacje.  Dlatego też kluczową sprawą jest – i to teraz bardziej niż kiedykolwiek – żebyście udoskonalili swe kochające, ufne i otwarte serce.  Serce stanowi system operacyjny, poprzez który działają wszystkie sprawy w wyższych wymiarach.  Nie pozostało wam już dużo czasu w trzeciej gęstości i jest to jedyny paradygmat, którego mieszkańcy podążają za wskazówkami linearnego i opartego na ego myślenia.  Serce nie jest tylko zbiorowiskiem emocji.  Jest zdolne nie tylko do odczuwania miłości, ale i do rozróżniania, mądrych wyborów, wchłaniania wiedzy oraz otwartej komunikacji i myślenia. Kiedy jesteście ześrodkowani w swoim sercu i wasze zachowanie wypływa z tego punktu – jak z czegoś w rodzaju wewnętrznej bazy – możecie się rozluźnić i bezwarunkowo zaufać, że działania, jakie podejmujecie, są właściwe. Kiedy żyjecie w swej przestrzeni serca i stąd działacie, odkryjecie, że znika niepokój, osądy, ból, dramaty i sprzeczne ze sobą oraz negatywne emocje.

Czas już, abyście wykonali kolejny kluczowy krok, Kochani Świetlni Pracownicy i jest to krok niezbędny. Proszę was o to, abyście porzucili swe mikro-zarządzanie i nadmiernie analityczne myślenie na temat tego, co nadchodzi i kiedy.  Porzućcie wszelkie możliwe rezultaty i to, co ma pojawić się przed wami i oddajcie się wraz ze wszystkimi swoimi oczekiwaniami Bogu.  Mówię wam, przyjmijcie swą osobistą odpowiedzialność za swoją rolę w procesie Wzniesienia, ale przestańcie się kłopotać detalami.  Widzę, że wieloma z was targa wielki niepokój dotyczący tego, czego jeszcze nie wiecie, a wasze obawy mnożą się z powodu tego, co widzicie i czytacie w swych mediach.  W tym czasie pojawia się wiele ingerencji i szerzy się dezinformacja, zaś ci, którzy rozsiewają te kłamstwa, liczą na tego właśnie rodzaju pierwotne reakcje o niskiej wibracji.  Przestrzegam was, nie karmcie tej bestii.  Nie zużywajcie swej drogocennej energii na takie rzeczy; musicie się cofnąć, gdy czujecie, że wpadacie na tę pochylnię i na powrót solidnie ugruntować swą świadomość w swym sercu.  Kiedy żyjecie ze swego serca, wasze decyzje, reakcje i emocje będą odzwierciedlać wasz nowo wyłaniający się pięciowymiarowy system operacyjny.

Bądźcie błogosławieni, Boże Dzieci.  Wiedzcie z całą pewnością, że w każdej chwili możecie wezwać waszych Aniołów i Przewodników.  Ukoimy wtedy waszą znużoną duszę i pomożemy wam utrzymać ześrodkowany w sercu sposób istnienia.  Jesteście błogosławieni.

Przekazała Bella Capozzi, 3 października 2012

http://theangeldiaries.org/2012/10/03/archangel-indriel-remain-centered-in-your-heart-by-bella-capozzi-october-3-2012/

Przetłumaczyła wika

33 Komentarze (+add yours?)

 1. gold price
  Paźdź 24, 2012 @ 07:59:33

  W waszym życiu pojawią się nowe związki, które zastąpią te stare, ale ludzie i sprawy, które odchodzą, nie są całkiem dla was straceni. W prawdzie musicie to uwolnić, niech idą swoją drogą. Nie ma w tym nic złego. Zostajecie rozdzielni dla ich dobra i dla dobra was samych. Jednak esencja lekcji i miłości jaka za nimi idzie, wciąż żyje. Pozwoliliście po prostu odejść posłańcowi. Mówimy wam o tym, bo niebawem odkryjecie, że coraz więcej musicie sobie odpuścić i będzie to trochę przypominało lawinę, teraz, gdy szkielet trzeciego wymiaru się rozmywa. Wasze serca zostają uleczone i nawigują was w waszej drodze powrotnej.

 2. kimba70
  Paźdź 17, 2012 @ 23:29:29

  No i się doładowałem buziaki , od mistrza dla mistrzów łobuziaki.

 3. basiulek
  Paźdź 17, 2012 @ 23:19:04

  Jaka wspaniałą „reakcja łańcuchowa „…oby było ich każdego dnia jak najwięcej w każdym miejscu na Ziemi…:), :D, ❤

  😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 4. Milosc
  Paźdź 17, 2012 @ 23:18:33

  No niezle, jestem zarazona smiechem. 🙂 Blog ktory zaraza smiechem, bomby smiechu. 🙂
  Tak pozno, moje dzieci spia, zmykam.
  Super sprawa, tu byc z Wami. 🙂

 5. basiulek
  Paźdź 17, 2012 @ 23:13:33

  Dziękuję , że JESTEŚCIE…

  ❤ ❤ ❤ *)

 6. Milosc
  Paźdź 17, 2012 @ 22:42:49

  Kimba70, wiem ze przechodza, to ich wybor, mamy wolna wole.
  Mysle, ze wiele nas zaskoczy jeszcze.
  Najlepsze, ze wiele naszych najblizszych niedowiarkow, mysle, ze to bedzie pozytywny szkok. 🙂
  Kimba70 czuje u Ciebie nakrecenie, oczywiscie pozytyw. 🙂

  • kimba70
   Paźdź 17, 2012 @ 22:56:34

   Od mistrza dla mistrza Buziak. Nigdy nie umierasz to czym tu sie przejmować z sytuacji do sytuacji z uśmiechem na ustach i łobuzować , łobuzować na maxa. Radość jest najbliższa Boskiemu stanowi wtedy wiesz że żyjesz mistrzu.

 7. basiulek
  Paźdź 17, 2012 @ 22:33:11

  Dziękuję za tak wiele cennych rad i wskazówek pełnych świetlistej Energii i Miłości , jakimi każdego dnia obdarzacie mnie… … o to przecież chodzi aby się wspierać w tak ciepły i pozytywny sposób…. dzięki nim łatwiej mi zaakceptować różne zdarzenia ( lekcje życiowe ) , których ostatnio doświadczam …
  Stokrotne dzięki dla Krystal za powołanie do Życia tego cudownego miejsca, 😀 …Przesyłam wszystkim Świetlistym Istotom na tym blogu dużo Miłości i Światła i dedykuje ten piękny utwór…

  :), <3, 😀

 8. Ola
  Paźdź 17, 2012 @ 22:17:49

  Przyjaciele ostatnie miesiące cicho obserwowłam jak pięknie „Łobuzujecie” i miałam przerwę w zabieraniu głosu ale dziś przepełnia mnie Radość tak wielka, że pragnę powiedzieć – KOCHAM WAS 😀
  Dziękuję,że jesteście :D.
  Jesteśmy piękną „Wielością w Jednośći” 😀 😀
  Dziękuję Ci Krystal, dziękuję wszystkim tłumaczom i Czakamrati za rozsiewanie Radości i Mądrości.
  Życzę nam Wszystkim wytrwałości w „Sercowej pracy” 😉 🙂
  :*

  O.

 9. Milosc
  Paźdź 17, 2012 @ 21:59:03

  Kochani Aniolki pomagaja nam kazdego dnia, bardzo oj bardzo.
  Ja dostrzegam zmian duzo, jak duzo ludzi odchodzi.
  Jak wiele krzywd ze str ciemnych wychodzi na jaw.
  Wiele ludzi zauwaza to co sie dzieje, zaczyna mowic o tym glosno.

  • kimba70
   Paźdź 17, 2012 @ 22:30:26

   Aniołki wspierają aniołków, nie odchodzi tylko przechodzi mają super opiekę a że zuważają to teraz wiesz po co to wszytko. Buziak

 10. Milosc
  Paźdź 17, 2012 @ 21:55:04

  Wiecie co nie potrzebne mi taktyki ciemnych, po co mi to, mysle, ze milosc jest tez w nich, Oni o tym zapomnieli, weszli w ten sen tak gleboko.
  Wspolczuje Im, ze tak mecza swoje dusze, walcza cale zycie, to takie meczace. 😦
  Mysle, ze Bog Ojciec ma swoj cudowny plan i Mu ufam.
  Moze i bedzie chaos na Ziemi, w Polsce, mysle, ze wiele opcji mozna ujrzec, ale tylko Nasza Swietlista Rodzinka to wie, dobrze.
  Ja Im ufam i jest ok. 🙂

  • kimba70
   Paźdź 17, 2012 @ 22:18:27

   Fakt za bardzo wczuli się w rolę , minie im w jeden dzień :). Tak naprawdę są tym samym co my, ich serca napędza to samo co nasze, w głębi duszy wiedzą kim są. Oni ,my, kotek,piesek,drzewko, motylek, planeta jedna ,druga ,enta, kosmos wszechświat co za różnica wszystko jest jednym z Stwórcy.

 11. kimba70
  Paźdź 17, 2012 @ 21:53:14

  Nasz Stwórca zarządził wasz powrót do pełnej świadomości.
  Otwórzcie wasze serca na zdumiewający przepływ miłości
  Otwórz się na bezwarunkową miłość Stwórcy
  Znajdź każdy dzień, za który możesz być wdzięczny, nawet po prostu za swoje życie. Gdy wyrazisz to do Jedności, twoje życie się zmieni.
  W najbliższych tygodniach, będziecie rodzić nową, silniejszą wersję siebie.
  Od aniołów dla aniołów a to już moje 🙂

 12. Milosc
  Paźdź 17, 2012 @ 21:49:11

  Uwazam, ze nam przebudzonym nie potrzebny jest chaos, ale rewolucja nas czeka na Ziemi.
  Ludzie wyjda na ulice, ciezko powiedziec, wszystko tak sie zmienia.
  Mysle, ze gdyby politycy odpuscili, to nie potrzeba chaosu.
  Wszystko samo by sie sharmonizowalo.

 13. hasan
  Paźdź 17, 2012 @ 20:53:49

  tak chwalą nas ale po co lepjej by było gdy by nam pomogli na fizycznym planie tak byśmy to poczuli jako cała cywilizacja.

 14. Dorota
  Paźdź 17, 2012 @ 18:36:27

  Kasiu, w Galaktycznej Rodzinie czyli bardzo starozytnej historii ludzkosci, znajdziesz wyczerpujace informacje, autor Wojmus

  • kasia
   Paźdź 22, 2012 @ 15:11:03

   dziękuję, widziałam tą książkę ostatnio w księgarni, cena mnie przeraziła, ale jeszcze się nad nią zastanowię, bo wydaje się dokładnie tym, czego szukam : )

 15. bluedragon
  Paźdź 17, 2012 @ 17:52:06

  Piekny przekaz, meritum to: porzućcie wszystkie mozliwe rezuzultaty i to,co ma pojawic sie przed wami i oddajcie sie wraz ze wszystkimi waszymi oczekiwaniami Bogu

 16. kasia
  Paźdź 17, 2012 @ 17:05:03

  Czy moglibyście polecić jakieś wiarygodne książki o historii Ziemii i jej przejęciu przez ciemne siły?

  • Sunlion
   Paźdź 17, 2012 @ 19:51:32

   Biblia 🙂

   …oczywiście nie cała… 😉

  • qaltea
   Paźdź 17, 2012 @ 20:23:52

   Kochana Kasiu,żadko odzywam się na tym forum.Raczej jestem stalą czytelniczką i obserwatorką.Ale tym razem pragnęłaby m ze wszystkimi podzielić się swoimi przypuszczeniami.
   Dzięki Naszej kchanej Krystal dotrałam do wiadomości ,które każdy pracownik światla powinien poznać,Są to książki Ashayana Deane z serii „Podróżnicy”.
   Szczególnie ważna jest ostania wydana u nas w tym roku „Tajemnice Amenti Tom drugi część 2.
   Jest tam cała prawdziwa historia ludzkości i wszystkie informacje co dzieje się obecnie na Ziemi,kto i jak manipuluje naszą ludzką populacją i jak się bronić przed fałszywymi „chanelingami” co naprawdę jest w tej chwili bardzo ważne aby uratować jak największą liczbę ludzi przed przyłączeniem do fałszywego „matrixu” duszy.
   Zachęcam z calego serca wszystkich kto czyta ten blog,aby poznał te tak wazne wiadomości przekazywane nam teraz przez Ligę Opiekunów,dzięki kórej po miionach lat mamy szansę jako Anielscy Ludzie odzyskać nasze prawowite dziedzictwo,12-niciowe DNA ,nieśmiertelność i stać się opiekunami naszej ukochanej planety,dołączyć do Galaktycznej Rodziny,odzyskać naszą moc tworzenia w miłości i wedlug odwiecznego Świętego Prawa Jedności.
   Bardzo proszę,może jest ktoś na forum kto czyta „Podróżników”‚,niech się odezwie.Bardzo bym chciała podzielić się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami.
   Mój adres qaltea@interia.pl
   Pozdrawiam wszystkich z całego serca
   qaltea

  • kimba70
   Paźdź 17, 2012 @ 20:27:29

   Osobiście wole patrzyć na to z tej perspektywy „Gdyż ten okres czasu jako wspaniałe doświadczenie i eksperyment był o tym, co będzie, jeśli tacy jak oni będą kontrolą.” a zająć się tym ” a nowe doświadczenie ma się rozpocząć”. A co do książek http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=1790 choć on sam w CHANNELINGU wszystko przekazał dosłownie wszystko. Nasz kochany opiekun.

  • kasia
   Paźdź 22, 2012 @ 15:12:01

   dziękuję za sugestie! co do Biblii, to się zgadzam, tylko wolałabym coś mniej metaforycznego ; )

  • Dorota
   Paźdź 22, 2012 @ 15:41:51

   O historii Ziemi i jej przejęciu przez ciemnych możesz poczytać w Księdze Urantii. Jest dostępna on-line bez żadnych kosztów na stronie:
   http://members.optusnet.com.au/pmjaworski/
   Są tam też takie tematy jak budowa Wszechświata, Istoty Światła i kwestie biblijne bez metafor 😉
   pozdrowionka ❤ 🙂

 17. Janina Pachuła
  Paźdź 17, 2012 @ 14:24:52

  Czy wiecie że do całkowitej transformacji pozostało 65 dni czyli 1545 godż.i 38 minut . Powodzenia w tym pięknym maratonie, wiem że nam się uda..

 18. kimba70
  Paźdź 17, 2012 @ 12:04:23

  A co najbardziej zadziwiające, działacie nie posiadając otwartego dostępu do swych prawdziwych zdolności i narzędzi i przecieracie tę drogę bez dobrodziejstwa map czy jasnej wiedzy o swym kierunku. – wzruszyłem się.:)

 19. Milosc
  Paźdź 17, 2012 @ 09:49:08

  Kochana Krystal, powiem Ci jedno twoja praca to piekny owoc. Dziekuje, ze dzielisz sie nim z nami.
  Jest obfity w dobre energie, wystarczy poczuc sercem.
  Kochani prosze nie oceniajcie sie na blogu, jestescie wszyscy kochani.
  Moi bracia i siostry patrzcie na siebie oczami Boga, tak jak Bog na Was patrzy.
  W kazdym czlowieku jest Zrodlo Zycia.
  Mysle, co przyniesie „przyszlosc”, nie wiem?
  Wiem jedno po co mi to, wiem, ze nasz Kochany Tatus (Bog Ojciec) i Mateczka sie o nas zatroszcza, zawsze jest wyjscie z danej sytuacji, zesrodkowani znajdziemy je napewno.
  Kochani 3 majcie sie swoich serc.
  Caluski serdeczne dla Was. 🙂

  • Adrian
   Paźdź 17, 2012 @ 17:05:02

   Zeby to bylo takie proste wszystko to nie siedzilibysmy na tej stronie i nie szukali wskazowek jak jeszcze lepiej mozemy sie zachowac w czasie tych nadchodzacych czasow, duzo o tym czytam na wielu stronach i transformacja sie dopiero zacznie, ludzie wyjda na ulice i bedzie duzo chaosu , bez tego nie da sie nic zmienic.ludzie musze sie sprzeciwic wladzy,tyrani,wyzyskowi,bankom,tak jak to bylo podczas wiosny ludow, to od nich sie wszystko zaczelo 🙂 , uratuje nas tylko to ze bedziemy w milosci na to wszystko patrzyli i wierzyli w to co serce nam podpowiada i nasza duszyczka kochana 🙂 wierze ze wygramy ta batalie, bo czekalismy na to eony 😉 pozdrowienia z Poznania 🙂

   • kimba70
    Paźdź 17, 2012 @ 20:47:41

    Wchodząc na strone krystal sie doenergetyzowuje , czytając aniołki odbieram ich moc, część z nas odleciała część została z jakiś powodów własnych, przekazy są tylko odzwierciedleniem tego co mam w sercu (potwierdzeniem). Chaos jest potrzebny nie nam, innym i tak jest delikatnie. Wyobraż sobie że wszyscy są tacy jak tu czy jest już „Złota era” chaos niepotrzebny. Tak naprawdę pieniądz nie jest do niczego potrzebny spokojnie współgrając z matką ziemią można sobie żyć przykład ekowioski i osiągać następne etapy swojej drogi.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: