Październikowa Niespodzianka

 .
.Kiedy usłyszałam, że petycja o NESARA dostała odpowiedź i odpowiedź zasadniczo stwierdziła, że coś takiego jak NESARA nie istnieje – moją pierwszą reakcją była błogość.  Pomyślałam, że to bardzo dziwne.  Medytowałam długo i następnie Ashtar przyszedł do mnie z wyjaśnieniem.  Wielu będzie oceniać to wydarzenie w smutku i zwątpieniu.  Wszystko co mogę powiedzieć to: zapraszam was do poznania dziś prawdy – Elizabeth T.
.
Link do petycji i odpowiedzi:   http://WH.gov/4d5
.
.
.
Przesłanie od Lorda Ashtara o odpowiedzi na petycję o NESARA
.
Pozdrowienia!  Witaj z powrotem.  Zdaję raport  z Dziesięciu Do Przodu  (Ten Forward).  Tu Ashtar z Nowego Jeruzalem.  Chciałbym wypowiedzieć się na temat odpowiedzi Białego Domu na witrynie ‚My Ludzie’ dotyczącej petycji o NESARA.
.
Plan jest bardziej skomplikowany niż się czasem wydaje.  Zawsze był potencjał, że to się wydarzy.  Mamy napisaną zabawową książkę o wszystkich potencjalnych sztuczkach kabała.
.
Wydaje się, że gdy Ziemia przeszła punkt krytyczny Dusz potrzebnych do Wzniesienia, i ponieważ  rozprzestrzeniło się słowo o Niespodziance w Październiku, kabał poczuł się zagrożony.  Byli nękani przez niepewność, że Obywatele Świata dowiedzą się, że oni lądowali na Księżycu tysiące razy, zbudowali bazy na Księżycu i na Marsie, wylądowali i badali wiele mniejszych planet i mają przez dziesięciolecia  komunikację z pozaziemskimi gośćmi na Ziemi.  W rzeczywistości dziś Space X wypuściła swój ładunkowy statek kosmiczny na Międzynarodową Stację Kosmiczną.  Och, co za pajęczyny wijemy!  Jest tak wiele o Tajnym Programie Przestrzeni co nie zostało objawione, tak jak 6-ta generacja wahadłowców kosmicznych, które armia wysłała w głęboką przestrzeń kosmiczną, zbyt wiele by tu opisywać.  Kabał przekroczył punkt bez odwrotu i szczerze mówiąc nie wiedzą już jak powiedzieć wam prawdę.
.
Kiedy ludzie na Ziemi dostaną swoje Ogłoszenia i Ujawnienie, co sądzicie, jaki będzie tego rezultat?   Akty oskarżenia, trybunały, skazania i koniec szampańskiego życia dla wielu małych świnek, jak w piosence Beatlesów – wielu, którzy zagarnęli wszystko dla siebie.  Wojsko, rząd, prywatni najemcy, bankierzy – dużo, dużo pieniędzy wokoło do pozyskania.
.
Nie ma się czym denerwować.   Niczym.  Wszystko jest według Boskiego Porządku.  To jest kolejny sekwencyjny strumień wydarzeń otwierających Bank St Germaina dla wszystkich na Ziemi.  Asystent Prezydenta, który napisał tę odpowiedź był pod rozkazami kabała, który nadal pracuje wewnątrz Białego Domu.  Pamiętajcie, to jest skomplikowana gra szachowa, którą prezydent Obama rozgrywa w celu osaczenia kabała w ich własne sidła.  W istocie nie ma nikogo innego, kto jest przygotowany na odgrywanie tej roli do samego końca.  To będzie zakończone przed upływem tego roku.  W ogólnym obrazie, wybory to tylko odwrócenie uwagi.  Poprzez ciągłe wypuszczanie wiadomości o wyborach, które zajmą 10 godzin za kilka dni w przyszłym miesiącu – ukrywa się wszystkie inne wiadomości, które dzieją się za kulisami.   To sprawia, że jest  trudniej dla kabała zauważyć ruchy w tej grze szachowej, jeśli pierwsze strony mediów wypełnione są nonsensem.  „Gadatliwe usta zatapiają statki”.  Wypełnianie gazet aktualnościami o wyborach jest rodzajem blokowania wiadomości w odwrotnym kierunku.  Jest to na korzyść Świetlnych Istot, Białych Rycerzy, aby mogli przeprowadzać Plan zręcznie i prędko.  Przyspieszamy do Październikowej Niespodzianki.  Wybory nie mają żadnego znaczenia – są one częścią tego, co jest obecnie rozpuszczane – to co już nie działa.
.
Kabał ma nadzieję, że podczas absorbowania tej odpowiedzi na petycję, zwolni się wiatr pod waszymi żaglami.  Mają nadzieję, że zrezygnujecie.  Mają nadzieję, że wzbudzicie w sobie wątpliwość  o Galaktycznej Federacji i o Planie.  O, jak bardzo się mylą.  Są zdesperowani myślami o swoim rychłym upadku.  Zrobiliście wewnętrzną pracę i widzicie przejrzyście przez to knowanie.  Uhonorujcie ich  rolę jaką odegrali w doprowadzeniu dwoistości do końca.  Kochajcie ich bardziej.
.
Prawdą jest, że to działanie podjęte przez kabała wewnątrz Białego Domu przepowiedziano tysiące lat temu w starożytnym tekście zwanym Rig Veda.  Dokładnie taki scenariusz został wtedy przepowiedziany.  Wypełniło się to tą odpowiedzią z Białego Domu.  Jest to częścią Planu.  Historia się powtarza.  Tak stało się wcześniej.  Jesteśmy na to przygotowani.  To zadziałało wcześniej i to będzie działać ponownie.  Zrozumcie, jesteście w pewnym sensie w grze.  Odgrywacie rolę.  Jesteście świadkami rozpadu wszystkiego co istnieje poza sferą miłości.  Musimy doświadczyć tego kompletnego upadku w sekwencyjnym strumieniu wydarzeń w celu narodzin Nowego.
.
Kiedy ta odpowiedź została napisana, stwierdzili, że nic o nazwie NESARA nie istnieje.  To jest dokładnie tak, jak odpowiedź na pierwszą petycję o Ujawnieniu, która stwierdziła, ze nie ma dowodów na to, że ludzie na Ziemi kiedykolwiek mieli kontakt lub interakcję z kosmitami.  To jest najlepsze, co mogło się wydarzyć.  Tym fałszywym oświadczeniom – tym oszczerczym wypowiedziom nigdy nie można zaprzeczyć.  Nie ma tu nic niejasnego.  Wyraźnie powiedzieli – to nie istnieje.  Piękne!  Kiedy NESARA zostanie ogłoszona przez prezydenta Obamę i Ujawnianie z pokazem statków  w tym samym czasie, ci którzy napisali to oświadczenie nie będą mogli niczemu zaprzeczyć.
.
A co najważniejsze – kiedy kabał neguje naszą egzystencję na piśmie w odpowiedzi na wniosek złożony przez obywateli ziemskich, w wielu krajach na całym świecie, to upoważnia Galaktyczną Federację do jeszcze większej pomocy.  Kiedy ludzie żądają odpowiedzi od swoich wybranych urzędników i wybranych oficjałów i odpowiedź jest kompletną negacją – otwiera to drzwi dla bezprecedensowej ilości pomocy przelanej od sił Światła dla Ziemi pod każdym względem.  Czekaliśmy bardzo długo, aż ten proces się rozegra.  Przeszliśmy przez dziesięciolecia prawnych batalii, procesów apelacyjnych, pisania i podpisywania ustaw.  Przeszliśmy przez proces petycji i czekaliśmy na odpowiedź przez kolejne 11 miesięcy.  Pracownicy Światła działali według Uniwersalnego Prawa i byli zmianą, jaką chcą widzieć w świecie.  Zrobiliście postęp na wszystkich poziomach, aby zakończyć Plan kierując się Prawem Uniwersalnym.  Stworzyliście to co jest nieuniknione.
.
Brama Lwa dokładnie 8 tygodni temu –  8/8 otworzyła wrota miłości.  Przemierzyliście długą drogę od tamtego czasu.  Czekajcie na to, co objawi się 10/10  11/11  i  12/12.  Miejcie oczy zwrócone ku niebu na Niespodziankę Październikową!  2012 to wasz rok!  Wypełnijcie wasze serca po brzegi Miłością i Wdzięcznością.  Gratulujemy tego ogromnego sukcesu!  Stoimy obok was pomagając we Wzniesieniu Ziemi z coraz większą Miłością i Światłem potęgującą Przemianę.  Salut!
.
Tu Ashtar przez Elizabeth Trutwin, 08 października 2012
.
http://CosmicAscension.org
.
Przetłumaczyła Krystal

14 Komentarzy (+add yours?)

 1. Siewca
  List 02, 2012 @ 18:11:45

  Jakoś nie było żadnych specjalnych niespodzianek w Październiku?…
  Miały być? Mieliśmy patrzeć w niebo i co? Nie zauważyliśmy czegoś?
  Może niespodzianka była tak wielka, że nie objęliśmy jej okiem i świadomością?
  Tak miało być? Hm…

 2. palapers
  Paźdź 14, 2012 @ 19:24:54

  Zmieniając trochę temat- bardzo fajny tekst: https://soulowicz.wordpress.com/2012/10/14/trzy-pomylki-archaniol-uriel/

  • kimba70
   Paźdź 14, 2012 @ 20:30:13

   Dzięki wprowadzę parę poprawek do swojego menu. Z punktem drugim będzie ciężko. 3 opanowana. Buziaki.

 3. Leo
  Paźdź 14, 2012 @ 17:46:13

  Witajcie. ja troszkę z innej beczki. jak to jest z Dajamantim i Czakramati. kim dokładnie jest Dajamanti i jak odnalazł Czakramati w tym ziemskim życiu?

  • kimba70
   Paźdź 14, 2012 @ 18:12:09

   Dajamanti istnienie które osiągnęło wielowymiarowość, udzielało nam wskazówek póki jeszcze był w tych wibracjach jego historia jest w zakładce powyżej, Czaki pozwoliła podłączyć się części jego świadomości do swojej dzięki temu nadal może nas wspierać. Z tym to moja hipoteza bo jak to działa to się dowiem jak to osiągnę. Lub mnie poprawi Czaki jak z stwierdzi że trzeba.Zdrówko

   • Leo
    Paźdź 14, 2012 @ 19:19:14

    Dzięki serdeczne Kimba, czyli Dajamanti nie miał odzielnego ‚ciała’, zawsze ‚mówił’ przez Czakramanti

    • kimba70
     Paźdź 14, 2012 @ 19:32:28

     Tak robił Rathma przez swoją córkę duszę tyle że zamieniali się świadomościami całkiem czyli wchodził w ciało, a u Czaki jak potrzeba ma z nim kontakt , odpowiedzi które udziela Czaki są precyzyjne , dogłębne i nie pozostawiają cienia wątpliwości a da się na nie odpowiedzieć tylko w połączeniu z zródłem. Oczywiście poza łobuzowaniem ,bycia sobą.

    • emin
     Paźdź 15, 2012 @ 11:31:37

     Witam,
     Dajamanti ma oddzielne swoje cialo fizyczne, ktore zamienia na cialo swietliste przy podrozach w wyzsze wymiary. Czakamrati ma swoje cialo fizyczne a maja wspolna Wyzsza Jazn.

    • Leo
     Paźdź 15, 2012 @ 20:09:41

     Aa,,,,haaaaaa, dzięki Wam za odpowiedź. Teraz to już wszystko jasne i świetliste

 4. whoever
  Paźdź 14, 2012 @ 17:32:19

  No no, lubię niespodzianki:) )

 5. Promyk
  Paźdź 14, 2012 @ 14:37:11

  Przepięknie dziękuję.

 6. Michał
  Paźdź 14, 2012 @ 09:45:15

  Witam
  To są bardzo dobre wiadomości. Czyli zrobiło się tak źle, że aż dobrze!
  A więc czekamy niecierpliwie co z tego wyniknie ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: