Saint Germain odpowiada na pytania (2)

.

1.  Jak konkretnie  9/11 wiąże się z aresztowaniami / Wzniesieniem / Ujawnieniem?  Jest WIELE osób, które wiedzą, że to była wewnętrzna robota, ale jakie jest główne powiązanie?

9/11 w SZCZEGÓLNOŚCI było pobudką dla ludzkości na Ziemi.  Taka poważna i masowa psychologiczna trauma była konieczna dla Kolektywu.  Tylko taki poziom wykroczenia mógł spowodować trwałe zmiany.  Przed tymi dwiema wojnami  [Irak, Afganistan – kr], zwodnicze działania kabała nie były widoczne dla ludzkości.

2. Ile osób faktycznie zginęło w 9/11?

Ilość osób, które odeszły na tych 16 akrach Strefy Zero wynosi około 80.000.  Miliony cywilów i wojskowych zginęło w Iraku i Afganistanie.

3.  Co było głównym celem dla 9/11?  Czy to był ofiarny rytuał?  Czy aby rozpocząć wojnę na Bliskim Wschodzie (dla ropy lub gwiezdnych wrót)?  Czy dla utrzymania nas w strachu?  W celu wprowadzenia prawnych regulacji, które nastały (USA Patriot Act, itp. ..)?  Wszystko co wyżej wymienione?  Czy czegoś zapomniałem?

9/11 było czystą chciwością.  Kropka. Dużo pieniędzy zostało zarobione tego dnia.  Wielu, wielu zatrudnionych na giełdzie było dobrze przygotowanych w przeddzień, dokonując wewnętrznych transakcji we wszystkich gałęziach przemysłowych, na których zyskali.  Oni również wcześniej sprzedali te akcje, który spadły tego dnia.  Myśleli, że komputerowe twarde dyski wewnątrz spółek giełdy znajdujących się w Wieży 1  wszystkie spalą się, ale niektóre zostały zrekonstruowane i wewnętrzne transakcje stały się znane.  Transakcje były dokonane pod stołem dla machiny wojennej, gdzie tak wiele pieniędzy zostało zarobionych – biliony.  Wojna została ogłoszona w Iraku w około miesiąc później.  Głównym powodem 9/11 było zniszczenie komputerów bankowych przechowywanych w Wieży 2.  Te komputery miały wszystkie informacje bankowe o Prawie NESARA i przejścia od banknotów Rezerwy Federalnej do banknotów Tęczy [Rainbow Bills].  NESARA miała być ogłoszona 11 września 2001.   George HW Bush chciał jednak zatrzymać to na zawsze.  To mu nie wyjdzie.  Chciwość nie ma szans.

4.  Czy Mitt Romney jest związany z 9/11?  Czy aresztowanie Mitta Romney będzie zbieżne z Ujawnieniem?

Jest kilkuset w Stanach Zjednoczonych w rządzie, którzy powstrzymują cały świat od wolności.  Postarajcie się pamiętać, że jest to wielka iluzja.  Kroki zostały porobione za kulisami, gdzie aresztowania już miały miejsce.  To co widzicie na wielkiej scenie to rozgrywka gigantycznej iluzji.  To co kontroluje społeczeństwo przez głośne kłótnie i nocne debaty na temat wyborów nie jest nawet realne.  To dlatego możemy teraz interweniować na coraz głębszych poziomach.  Aresztowania są dokonane i to na co nalegacie, aby oglądać i spierać się  jest fałszem.  FAŁSZEM!

5. Czy 9/11 było próbą rozerwania linii czasowych tak jak Montauk i eksperyment ‚Filadelfia’?  A jeśli tak, czy było to próbą zniszczenia naszego procesu wznoszenia?

Nie.  To co rozerwało linie czasowe w Montauk i w eksperymencie ‚Filadelfia’ było faktycznie nieudaną nauką podróżowania w czasie.  9/11 było masowym mordem.  J.K. Rowling mówiła o tym w jej seriach książkowych.  Hermoine używała Time Turner [przyrząd do podróżowania w czasie – Harry Potter]. Powiedziała Harry’emu, że nie mogą być zauważeni podczas podróży w czasie.  Powiedziała, że straszne rzeczy przytrafiają się tym, którzy bałaganią z czasem.  Dusze te będą musiały zapłacić za szkody, które zostały wyrządzone liniom czasowym.  To nie jest małe kryminalne oskarżenie.

6.  Jakie jest duchowe znaczenie 9/11?  Bush senior 11 września w 1990 r. z przemówieniem o Nowym Porządku Świata, 9/11 w 2001 roku, z różnicą 11 lat.  11 lat od 2001 to 2012 – więc jaki jest potencjał, co stanie się 11 września 2012?

11 września 2012 posiada potencjał do większej rewelacji o NESARA i pełnego Ujawnienia Galaktycznego.  Zakańczamy ten rok  i każdy dzień przyśpiesza nas ku Przemianie.

7. Co było pod bliźniaczymi wieżami i pod budynkiem 7?  Czy zostały one zniszczone celowo, aby zabrać złoto przechowywane pod spodem?  Gdzie jest to złoto teraz?

To nie było złoto.  To było ogłoszenie o NESARA i serwery komputerowe.  W budynku 7 były wszystkie urzędy wywiadu, gdzie prawdy były utrzymywane przez personel i na komputerach.  Powiadomienie  ówczesnego gubernatora Giulianiego przeniosło jego zespół wcześniej tego dnia z dala od upadających wież.  Potrzebowali utrzymać swojego kozła ofiarnego przy życiu.

8. Czy wszystko złoto, o którym się mówi (w mln ton) jest w rękach dobrych?  Czy możesz powiedzieć więcej na temat Neila Keenana i jego procesów sądowych?  Mają one sens i musimy usunąć ten system z jego prawami  – więc czy jest to definitywny koniec (poprzez ten proces sądowy i zastawy na banki federalnej rezerwy)?

Miliony ton złota zostały odebrane bogatym i przeniesione do magazynów, które są w rękach moich własnych ludzi.  Zrobiono to w biały dzień i zabrało to wiele lat.  Sprawne, szybkie ręce były zatrudnione. To złoto jest przechowywane w komorach w kilku miejscach, w kilku krajach i strzeżone przez wojskowych pracujących dla mnie.  Prawo NESARA zostało podpisane przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych po zadeklarowaniu oszustw w systemach bankowości, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także banków z kontami w innych krajach.  To Prawo wymagało aresztowania wszystkich zaangażowanych w tym oryginalnym oszustwie i intrygami z ziemią.  Miliony, miliony dolarów poprzez oszustwo zostały zrabowane od ludzi.  Dlatego będą odszkodowania – wyrównania finansowe przysądzone w sprawach sądowych.  Sprawa Keenana i zastawy na banki federalnej rezerwy są zbyt duże, aby utrzymać je z dala od mediów.  Kontrola mediów karmienia łyżeczką tym co kabał chce, żebyście wiedzieli usunęła wiele, wiele więcej aresztowań i procesów sądowych z oczu publiki.  Jednak dzieje się to za kulisami.  Nowe prawo pracuje nad tym, aby rozwiązać  cały ten obecny system bankowy.

9. Numery, które zostały rzucone są o wiele mniejsze niż 10, po którym następuje 43 zer jakie NESARA wydaje się zapewnić.  Czy możesz omówić, dlaczego te liczby nie wydają się sumować?  Myślę, że niektórzy ludzie myślą, że NESARA jest kłamstwem  po prostu ze względu na samą wielkość liczb.
.
Te liczby, które zostały rzucone są zgadywaniem.  Księgi z Prawem NESARA zostały szczelnie zamknięte, aby chronić życie tych, którzy zapewnili jego powodzenie.  Zajęło prawie 20 lat, aby Prawo NESARA przeszło przez sądy i kilku Białych Rycerzy zginęło w tym procesie.  Prezydent Obama i jego rodzina nadal codziennie mają grożenie śmiercią.  Kiedy Prezydent odwiedził Kolumbię, była próba zamachu na jego życie przez agenta Służby Specjalnej.  Ten mężczyzna przecisnął się przez cały proces lustracyjny, szczególnie dla tej jednej misji – aby zakończyć wreszcie prezydencję, która ma wprowadzić w życie  Prawo NESARA.  Joe Biden [wiceprezydent] pracuje z ciemnym kabałem i był też odpowiedzialny za 9/11.  Jest on w tej pozycji, aby mógł być utrzymany na swoim miejscu.  Następnego dnia Służby Specjalne były porozrywane w szwach.  Głupia historia seksafery została wprowadzona, aby ukryć prawdę i dodatkowo ochronić Prezydenta.  Głowy się potoczyły.
.
Niektórzy ludzie uważają, że  NESARA jest zmyślona, bo nie mają oczu, które widzą.  Istnieją szczegółowe wyjaśnienia w Internecie mówiące o niemal 20-tu latach zaangażowana w proces podpisywania Prawa NESARA i są one prawdziwe.  To masywne rabowanie Ameryki  jest naprawdę trudne do uwierzenia.  Pod wieloma względami to anuluje wszystko za czym staliśmy przez całe nasze życie – całe kłamstwo o wolności – Jabłecznik i Mama mają zawsze rację.  Rozwalamy wszystkie zaprogramowania tego, co było trzymane blisko serca w poprzednim pokoleniu poprzez wiarę w NESARA.  To jest to co jest trudne dla Dusz do podjęcia.  Nasi rodzice, nauczyciele, rząd, wojsko, lekarze, profesorowie, naukowcy i kapłani – wszyscy okłamywali nas choć wiedzieli lepiej.  Stawiamy temu czoła, kończymy iluzję i zyskujemy prawdziwą wolność.

Utrzymujcie wizję na Zmianę.  To jest nieuniknione TERAZ!

Tu St Germain

przez Elizabeth Trutwin, 07 września 2012

© All Rights Reserved. http://CosmicAscension.org, http://GalacticRoundtable.in, http://Garuda.co 

Przetłumaczyła Krystal

41 Komentarzy (+add yours?)

 1. basik
  Wrz 24, 2012 @ 23:22:51

  Dzieki Aurelia

 2. Promyk
  Wrz 24, 2012 @ 21:33:33

  Teka to dla Ciebie:) Pozdrawiam.

 3. Mayan
  Wrz 24, 2012 @ 20:39:47

  Film jest o tym, o czym przez cały czas uczy nas Krystal i inni …

  gorąco pozdrawiam .

 4. Teka
  Wrz 24, 2012 @ 16:21:48

  Drodzy Optymiści! Mówicie, że juz teraz mozna życ według własnych intencji – nie mozna. Muszę kupować żywność pełna różnych trucizn, pastę do zębów i wodę wyłącznie z fluorem, kosmetyki pełne aluminium. Płody ziemi są zanieczyszczone paskudztwem ze smug chemicznych, wiele produktów zawiera GMO i za wszystko trzeba coraz wiecej płacić, a program NESARA istnieje tylko w przekazach. Może brzmię dla Was zbyt pesymistycznie, może powiecie, że musze oczyszczać sie, bo jestem slepa na subtelne energie itp, ale rzeczywistość jest, jaka jest. Teka

  Droga przyszła Optymistko (inaczej nie może być) 😉

  To na czym się skupiasz to otrzymujesz i staje się to Twoją prawdą. Nawet w tym niedoskonałym świecie 3W możesz mieć szczęśliwe, radosne i czystsze życie, jeśli tak zadecydujesz:

  ‚Muszę kupować żywność pełna różnych trucizn’ — wcale nie musisz – możesz mieć swój ogródek, kupować organiczną żywność, myć warzywa i owoce odpowiednio (np roztworem z wody utlenionej) i błogosławić je przed spożyciem, itd.

  Są pasty bez fluoru – to jest twój wybór jaką używasz, albo możesz myc zęby zrobioną pastą przez siebie np. z soli morskiej i proszku sody.

  Kosmetyki? co to jest?? 😉

  Smugi chemiczne i inne zanieczyszczenia są usuwane przez naszą Rodzinę Gwiezdną, jeśli tego by nie robili nasz świat byłby naprawdę w tragicznym stanie.

  ‚program NESARA istnieje tylko w przekazach’ — komentowanie na publicznych forach powinno być odpowiedzialne, gdyż inni mogą pomyśleć, ze Twoje stwierdzenia mogą być prawdziwe . W tym wypadku nie ma nic bardziej mylnego. Faktem jest, ze w Internecie możesz znaleźć od lat dokumentacje o NESARA, które nie mają nic wspólnego z przekazami.

  ❤ Krystal

  • antek 18
   Wrz 24, 2012 @ 17:44:46

   niema się co martwić jak w trzy miesiące ludzkość się nie zmieni i ziemia nie osiągnie 21herców to wiecie wtedy najlepszy zawód to grabarz bo ziemia gwałtownie zmieni częstotliwość co spowoduje masowe kataklizmy które pare milionów pogrzebią , i wtedy wszystko się zmieni bez pomocy federacji a zmiana będzie się nazywała odbudową cywilizacji i wtedy już nie będzie podatków smug bo nie będzie lotnisk chemii w żywności bo nie będzie korporacji po prostu wolny świat

  • aurelia
   Wrz 24, 2012 @ 17:47:54

   jak się zabezpieczyć przed chemtrails – praktyczne i niedrogie porady na czasie

   pozdrawiam cieplutko A.

  • Roman Miezień
   Wrz 24, 2012 @ 18:56:52

   Kochana Teko. RZECZYWISTOŚĆ dopiero Ci się objawi, że aż będziesz płakać z radości. To co odczuwasz teraz to dobiegający już końca sen, niezbyt słodki może ale konieczny, to szkoła z nauczycielem, który walił piórnikiem po paluchach i trzeba było się uczyć matmy 🙂 . Z miłością Roman z Gdyni

 5. zdziwiony
  Wrz 24, 2012 @ 15:40:01

  Około 80 000 ludzi zginęło w obrębie strefy zero ? oraz miliony ludzi w Iraku i Afganistanie ? Jakoś nie mogę w to uwieżyć…

  dużo niższe liczby były podawane w głównych mediach, przypuszczam, ze do końca roku powinniśmy dowiedzieć się o wiele więcej szczegółów ❤ kr

  • sylla
   Wrz 24, 2012 @ 20:06:17

   Rzeczywiście ginęło. Co prawda nie Polaków, ale innych nacji, szczególnie Amerykanów, a raczej Amerykanów starających się o obywatelstwo. Mój mąż 3 lata temu był na misji w Afganistanie w Bagram i sam mi mówił że co drugi trzeci dzień żegnali (pogrzeb) i po pięćdziesięciu wywozili w trumnach. O tym w mediach nie mówiono. I przeważnie to byli Amerykanie, którzy bronili tej bazy. Co do liczby Polaków ilu tam straciło zdrowie i psychika im siadała tez media milczą, tylko mój mąż wie z za kulis.

 6. Promyk
  Wrz 24, 2012 @ 14:11:17

  Rozpowszechniać proszę.Pozdrawiam kochani.

  • kimba70
   Wrz 24, 2012 @ 14:31:53

   Ja to Śmieje wchodzi jedno po drugim, tak że pomału się odzwyczajajcie od wraków zwanych czterosówy. I pamiętajcie wasza radość rozprzesztrzenia sie na 350 mil, a ja się ładuje ale od słoneczka dziś jest „Active” haha.

 7. aurelia
  Wrz 24, 2012 @ 13:08:54

  nauka potwierdza oświecenie – ciekawe

 8. kaliope23
  Wrz 24, 2012 @ 12:39:33

  Witam Was Kochani. A ja musze Wam powiedzieć, że od miesiąca przestałam sie przejmować, co będzie?, kiedy będzie?, jak będzie?…o to zadbali już nasi bracia… z góry …żyję dniem dzisiejszym ..tu i teraz. Przestałam sie bać, chociaz bylo to KOSMICZNIE TRUDNE, ale przyszło samo, wiem, ze bedzie juz tylko LEPIEJ. Obserwuje przyrode – dziwnie sie zachowuje,??? kwiaty zakwitły mi po raz drugi..tak te wiosenne…truskawki zakwitły i obrodziły po raz drugi…nie dużo, ale z 20 sztuk, nie widziałam tego nigdy wcześniej. moja sunia tuli sie do mnie i oddaje mi swoja cudna energie..JA WIEM, ŻE DZIEJE SIE TO KAŻDEGO DNIA I TO DOBRE NADCHODZI Z KAŻDEJ STRONY…zacznijcie obserwować proste życie, a ujrzycie WSZYSTKO NOWE..matka Gaja nigdy sie nie myli i DAJE NAM potężnego ENERGETYCZNEGO KOPA. Przesyłam całuski i pozdrawiam jak zwykle w ciepłym sloneczku.

 9. Rafal Niemiec
  Wrz 24, 2012 @ 09:21:02

  Hej Krystal. Może warto wrzucić link do tego filmiku na główną. Keshe fundacja, chcą odtajnić technologię wolnej energii http://www.youtube.com/watch?v=XNVgjnBXsoI&feature=g-all-u

 10. Fin2
  Wrz 24, 2012 @ 07:43:38

  Jestem bardzo ciekaw kiedy padną jakieś szczegóły daty czy wskazówki dotyczące nie tylko USA.

 11. Roman Miezień
  Wrz 24, 2012 @ 06:03:40

  Moje dziadki kochane.Miałem proroczy sen.Śniło mi się, że Mądrość jest atrybutem SERCA a wiedza praktyczna atrybutem Umysłu. Że mędrcem może być analfabeta z Kiszek Dolnych a głupcem i ignorantem, profesor z Harvard University (po kie licho jechał tak daleko,nie mógł skończyć Kaszubskiego Uniwesytetu Ludowego koło Kościerzyny?…:) ) Ale też, że może być caaałkiem odwrotnie. I śniło mi się, że każdy kij ma dwa końce, a widzieliście kija bez końców? Ponoć buddyści już nad tym medytują, te łobuzerskie, wywrotowe szelmy… 🙂 I jeszcze się śniło, że jak se pościelisz taj se wyśpisz. Zawsze lubiłem jak mama mi ścieliła, wtedy budziłem się wyspany… 🙂 Tyle jeśli chodzi o sen proroczy…łobuziaki moje radosne i uśmiechnięte…:) 🙂 🙂 Kocham Was. Roman z Gdyni

  • Goldenbrown
   Wrz 24, 2012 @ 06:59:58

   Prawda Ci sie wysnila! W istocie Madrosc jest atryburem Serca! I coraz wiecej naukowcow zaczyna sie wypowiadac na ten temat! Ono jest naprawde Wielka Inteligencja!! Choc trzeba prznac, ze rozum to tez potezne narzedzie, ktore powinno z serduchem wspoldzialac! wtedy jest pelnia i rownowaga a emocje nie biora gora. Chyba to tak jakos jest. Pozdrawiam i zycze samych pieknych snow dla Ciebie i wszystkich. Zlotobrazowa

  • Czakamrati
   Wrz 24, 2012 @ 11:36:10

   Jupi !!!! Jestem już „dziadkiem” albo „dziaduńką” 😀 i na dodatek Kochaną 😀 hehe 😀

   Wiesz jak Cię nazwie Romanie? Nazwie Cię Prawdziwym Łobuzem, bo Cię lubię 😀 A status prawdziwego Łobuza przypisuje tylko….PRAWDZIWYM ŁOBUZOM, którymi wszyscy jesteście 😀
   Doszedłeś do baaaardzo trafnych wniosków 😉 powiem nawet więcej…..BARDZO TRAFNYCH 😀

   Twój komentarz odzwierciedla poziom Twojego zrozumienia, a zrozumienie Twoje jest na bazie Prawdziwego Mistrza Wzniesionego 😀
   To prawda, wiedza teoretyczna, lub mądrość która jest tylko zapisana w postaci literek w mózgu, nie ma nic wspólnego z „prawdziwą mądrością” lub z całkowitym zrozumieniem. Bo można uczyć innych o tym lub o tamtym, ale gdy się tego nie doświadczyło, słowa te są puste, tak jakby były pozbawione energii? a wiesz dlaczego? 🙂 Bo gdy czegoś doświadczyłeś, odpowiednia sygnatura wibracyjna jest zapisana w Twoim serduszku, a więc gdy komuś przekazujesz to czego doświadczyłeś, to nie tylko przekaz słowny lub pisany otrzymuje odbiorca Twojej wiadomości, ale również całą Twoją energię wysłaną w jego kierunku, i dzięki temu otrzymuje pełne zrozumienie na poziomie energetycznym, a tyle mu wystarczy 😀 teraz tylko musi tę energię pobudzić we własnym serduszku w formie odpowiednich wibracji i wkrótce doświadczy tego samego co nadawca 😀 i takimi fraktalkami możemy tutaj operować poprzez połączenie wszystkiego w jedną KUPE 😀

   Nie musisz skończyć uniwersytetu biologii, aby zrozumieć ciało dogłębnie 😀 wystarczy że będziesz eksperymentował ze swoim ciałem na bazie wibracyjnej, a Twoja Prawdziwa Jaźń wyśle do Ciebie wszelką wiedzę i zrozumienie, które nie uzyskasz w żaden inny sposób, tylko poprzez własne doświadczenie. 😉

   Jest wielu Mistrzów Wzniesionych, którzy dopiero poprzez rozwinięcie własnej świadomości i połączeniu ze Źródłem Świadomości, mogli dowiedzieć się że istnieje coś takiego jak liczenie, pisanie lub czytanie. 🙂 Nikt ich wcześniej tego nie uczył, ponieważ nie było im to potrzebne do szczęścia. Wychowywały się w bardzo prostych rodzinach a Bóg obdarzył ich umysłem i sercem, a więc mogli tworzyć obrazy w swoim umyśle i wysyłać do serca, aby serce mogło te obrazy przerobić na wibracje, które tworzyło ich własne doświadczenia życiowe w oparciu o to, co ówcześnie myśleli 😉 i tyle im wystarczyło. i tyle tak naprawdę nam też powinno wystarczyć. 😀

   I teraz gdy my byliśmy uczeni na bazie dedukcji, logicznym myśleniu, obliczeniach i innych jeszcze niepotrzebnych głupotkach, co od tego tylko głowa boli, to właśnie w tym lepszych czasie który puka do naszych drzwi, z powrotem zostanie wdrążane w nasze życie skupianie się tylko na tych dwóch elementach, a mianowicie na umyśle i sercu. Bo pomyśl po co Ci logiczne myślenie w świecie nieograniczonych możliwości? 😀 Gdybyś używał logiki, to świat przestał by być taki magiczny jak jest, bo wszystko hamowała by Ci Twoja logika:D i to właśnie jest ten cały trój-wymiar 😀 a pięty wymiar i te inne wyższe wymiary, nie mają nic wspólnego z logiką ( no i z matematyką jupi!!! 😀 ) tylko na prawdziwym odczuwaniu.

   Już kończę 😀 Chce tylko dopowiedzieć, że Twoje rozumowanie Jest jak najbardziej prawidłowe, dlatego dzisiaj mianuje Cię statusem PRAWDZIWEGO ŁOBUZA 😀
   A uwierz mi że tytuł ten jest ważniejszy niż jakieś tam: mgr, prof. hab itede itepe bleee 😀

   Buziak :*

   :*

   • Roman Miezień
    Wrz 24, 2012 @ 16:41:58

    Buziaczek ŁOBUZIARKO WZNIESIONA :* :* :* Też Cię lubię bardzo. W młodym ciele stara DUSZA wypadła mi spod kapelusza 🙂 🙂 🙂 Jestem magikiem…Kiedy SERCE obcuje z ROZUMEM wtedy stare światy się roztrzaskują a feniks unosi się z popiołów. Witajcie w NIEBIE ❤ ❤ ❤ Roman z Gdyni

    • Czakamrati
     Wrz 24, 2012 @ 19:34:14

     Dzisiaj rozdaje całuski 😀

     jeden dla Łobuza Romana :* A masz jeszcze jeden :* hojność to moja druga natura :* :* :* 😀

   • likeacat
    Wrz 24, 2012 @ 17:56:44

    Haha 😀 Czakamrati, Twoje komentarze są takie pocieszne 😀 Mądrze napisałaś, dajesz do myślenia 🙂 A muszę Ci powiedzieć, że za matmą obydwie przepadamy dokładnie tak samo, haha 😀 (jejku, oby mnie te egzaminy gimnazjalne jakimś miłym cudem ominęły, hahah 😀 )

   • wika
    Wrz 24, 2012 @ 19:46:44

    Czakamrati, kochana, chciałam Cię ostrzec, że z rozpędu używasz bardzo podejrzanych matematycznych słów…np. wymiar…albo fraktal… pewnie po prostu nie wiesz, że one mają taki niemiły Ci rodowód, więc Ci o tym mówię :D;):***

    Karolu, coś mi się wydaje, że mój dzisiejszy sen był również dla Ciebie! Otóż śnił mi się mój brat cioteczny, który w tym roku skończył 50lat, ale w tym śnie wyglądał na 30, choć wiedziałam, że to jest teraźniejszość, i miał jak w podstawówce bujną kręconą czuprynę…dodam że w średniej szkole już jej nie miał, tak samo jak jego ojciec i brat, więc to jest dokładnie to, o czym mówisz. Po obudzeniu od razu uznałam ten sen za potwierdzenie, że używając metody Czakamrati jesteśmy w stanie łatwo przestroić nasze ciała na wibrację, która jest im potrzebna do całkowitej odbudowy i przekształcenia w idealną formę.

    W tym śnie był jeszcze jeden ważny szczegół. Otóż mój brat grał na gitarze i śpiewał, był to taki mały występ. Wiem, że kiedyś on marzył o tym, żeby nauczyć się grać na gitarze, ale jakoś nic z tego nie wyszło, poszedł do pracy, założył rodzinę, i potem już widać nie znalazł na to marzenie czasu. Ale w tym śnie było inaczej…i on wyglądał inaczej, i zachowywał się trochę inaczej, bo ofiarował sobie coś, czego naprawdę pragnął – nie tylko rozdawał swój czas rodzinie, jak zazwyczaj. I to było pewnie kluczem do tej przemiany – wydawała się ona całkiem spontaniczna, on się zmienił, więc cała reszta za tym podążyła…i fajnie grał, to była zdaje się jakaś bossanova…chyba mu napiszę, że to może pora na te gitarowe przyjemności?… 😀

    Pozdrowienia dla wszystkich odkurzających teraz swe marzenia… 🙂

    • wika
     Wrz 24, 2012 @ 19:48:15

     A ja też chcę buziaka!… 😀
     A jak hojność Twoją drugą naturą, to jaka jest pierwsza?… 🙂

    • Czakamrati
     Wrz 24, 2012 @ 20:18:36

     A masz racje Wikusiu 😀 muszę uważać jakich słów używam bo „deprecha” murowana 😀

     Oczywiście całuska wysyłam :* a skoro już wspomniałam o hojności masz drugiego :* 😀 i trzeciego :* i czwartego :* 😀 zobacz jak pięknie potrafię liczyć ahhh… 😀 może jednak ta cała szkoła nie jest taka zła 😀 hehe 😀

     P.S. Moja pierwsza natura to: Totalne, zwariowane, maksymalne, odlotowe, ŁOBUZIARSTWO!!!!! 😀

     Noo…. 😀

     :*

    • wika
     Wrz 24, 2012 @ 20:37:35

     Dostaałam buziaaka, dostaałam buziaaka…a nawet cztery! ale fajnie… 😀
     (Widzisz, Freeheart, to dziewczyny rozdają te buziaki…a chłopaki…to pewnie też, tylko bardziej niewidzialne?… ;))

     No tak, łobuziarstwo to jest zaprawdę coś 😀 może powinno być uznane za jedną z tzw paramit?…jak hojność, albo etyka, albo medytacja, i coś tam jeszcze, ale już nie pamiętam, sześciu się w buddyzmie doliczyli…i pewnie co przeoczyli! 😛

     A urodziny to masz może drugiego?…albo trzeciego?… a tylko taak pytam (żeby matematycznie uchwycić to łobuziarstwo, oczywiście :P)

     No to teraz dla Ciebie! :************************* :* O 😀

    • Czakamrati
     Wrz 24, 2012 @ 21:31:34

     To znaczy…jak by co….to ja mam urodzinki 16.06. to znaczy już miałam 😀
     a co do matematyki, to szkoda sobie tym głowę zawracać 😀

     :*

    • freeheart
     Wrz 24, 2012 @ 22:12:16

     Widzę, widzę. Właśnie widzę. No i odpowiedziałaś sobie sama gdzie ja widzę Twoich wielbicieli. Jeśli mogłabym, z odrobiną nieśmiałości, dołączyć się do tej akcji rozdawania buziaków – to chętnie. Jako wpisowe dorzucam tuzin buziaków dla każdej z Was + 12 dla Łobuza Romana. Taki bonus. A co!
     W czytaniu niektórych przekazów w wymienionej przez Ciebie witrynie nie wykazuję się męstwem jeno ciekawością podróżnika, obserwatora, badacza, archeologa-poszukiwacza (niespełnione marzenie). Prawdą jest, że strachu nie czuję. Zostaje we mnie tylko to czego szukam. To długa historia na inną okazję.
     A teraz … proponuję założyć Bank Buziaków. :)) Każdy chętny może sobie wziąć takiego jednego czy dwa na kredyt (bez oprocentowania), wypróbować jak mu z nim. Jak pasuje, to niech potem spłaca buziakami. Harmonogram ustali się indywidualnie. I co? Robimy interes?

    • szary
     Wrz 24, 2012 @ 22:31:51

     Ja tutaj widze raczej buziakowy jezyk. Juz nie długo przy takiej ilosci buziaków będzie mozna stworzyc nową niewebalną mowę buziakową. 😀

     Juz widze jak w wiadomosciach mówią: Na blogu pewnej Krystal, czytelnicy bloga stworzyli własny język porozumiewania się. Są nimi buziaki. Naukowcy starają się poznać go dogłębnie lecz na razie nie skutecznie.

     Oj chyba za bardzo wydziwiam ale to tylko dlatego ze się ucze z biologii. 😉

     haha 🙂 kr

    • Czakamrati
     Wrz 24, 2012 @ 22:47:00

     Czekaj Kochana Freeheart, pozwól że ja się tu „FTRĄCE” bo widzę że dobrze kombinujesz 😀

     Czyli że tak:
     Każdy bierze BUZIAKA na kredyt. 😀
     Kredyt z BUZIAKIEM jest oprocentowany BUZIAKAMI ( tak dla formalności oczywiście) 😉
     Kredyt BUZIAKOWY z oprocentowaniem BUZIAKOWYM spłaca się BUZIAKAMI 😀
     A ten kto rozdaje te kredytowe BUZIAKI to co ma??? Oczywiście Mnóstwo BUZIAKÓW 😀 Nieźle nieźle 😀

     Proponuję ten interes wdrążyć w życie. 😉 Jeżeli skończą się buziaki, pasują brać na kredyt ŁOBUZIAKI, tak aby cały ten świat był BUZIAKOWO-ŁOBUZIARSKI 😀

     bosieee co ja plote 😀 aaaaa…..dobra już nie plote, idę spać 😀
     no co? to pewnie ze zmęczenia takie dziwy piszę 😀
     Nie ma się o co pluć 😀

     Dobranoc :*

     :*

    • wika
     Wrz 24, 2012 @ 23:09:54

     Pomysł jet zacny, żeby dawać…i dawać… 😛
     tylko może bez banku…i bez interesu?…tylko tak ot po prostu?… 🙂
     Skarbnica buziaków – buziakowy sezam?… (z przymierzalnią włącznie, to jest myśl ;))
     No wiadomo, że ostatecznie będzie to interes, bo opłaci się Całości 😛 ale póki Nesara jeszcze nie weszła i banki nie zajmują się rozdawaniem, tylko braniem, to ta nazwa chyba nie łączy się na razie z żadnym przyjemnym polem mocy… 😉 (no i jeszcze przypomina mi się kawał o innym banku…i Heli…pewnie nie znasz, ale nie opowiem, bo nawet po deserze by tutaj nie wypadało… ;))

     A W OGÓLE to w najłatwiejszy pod słońcem sposób moglibyśmy tutaj sobie stworzyć takie właśnie wspólne pole smakowitej energii – świadomie je zbudować, bo na razie istnieje w formie bardziej żywiołowej. Mamy różne dni, czasem nadmiar energii, czasem niedobór czy nierównowagę – można by w zależności od sytuacji dorzucać się do tego, albo sobie coś brać. Oczywiście wszystko to zanurzone we globalnej sieci światła i miłości, taka mniejsza centrala energetyczna. Ano tak mi się pomyślało. Ostatnio medytujemy razem częściej, bo są aktywacje, więc nasze połączenia się wzmacniają.

     No to ja swoje buziaki wzięłam, dzięki! A dla chętnych zostawiam 115, bo w tej chwili tyle mam na zbyciu 😛

     A o tej nieustraszoności to chętnie kiedyś posłucham… :):**

    • Roman Miezień
     Wrz 24, 2012 @ 23:14:39

     Tyle buziaków jeszcze nigdy nie dostałem. A jeszcze za chwilę, na tapczanie już, od moich piesków a mam grupę całą „Black Angels”, trzy piękne pudelnice. To będę zacałowany na amen. Ale skoro jestem już w Niebie… 🙂 I Was wszystkich całuję gorąco, Anielice moje i Anioły ( Aniołów całuję tylko w policzek… :). żeby tam wszystko było po bożemu… 🙂 ) Łobuzy moje kochane. Od płomyka jednej tylko świeczki można zapalić miliony świeczek, można wzniecić pożar wszechświatowy. I już go wzniecamy, Kocham Was. Roman z Gdyni

 12. planetariusz
  Wrz 24, 2012 @ 00:29:17

  Bardzo interesujące to co mówi St.Germain,od dawna o tym mówiono,że zamach był wykonany przez służby bezpieczeństwa.Człowiekowi brak tchu, zła atmosfera wypełniona kłamstwami zalewa cały świat, brak czystego tlenu do swobodnego oddychania.Mam nadzieję,że już za niecałe 3 miesiące wszystko się zmieni.Zniknie smog którym ciemni zasłaniają prawdę o świecie i o nas.Czyste słońce napełni nas energią miłości i zdrowiem które nam zabrano.

 13. marek44
  Wrz 24, 2012 @ 00:07:38

  mam pytanie jedno jak myślicie kiedy zacznie ustępować obecny system , chodzi mi oto czy są realne szanse na to że coś wyjdzie na jaw jeszcze w tym roku i zaczną się zmiany które każdy na ziemi ujrzy, bo wiele czytałem przekazów na tej i na innych stronach i odniosłem wrażenie że ci co je podają sami nie wiedzą kiedy mają szanse rozpocząć się masowe zmiany które ujrzy każdy zjadacz chleba bo teraz oficjalnych zmian niema praktycznie wo gule. czytałem przekazy w których obiecywali że to nastąpi przed końcem tego roku ale mam mieszane uczucia z tym co podają. chciałem się was spytać czy ktoś z was u mnie rozmawiać z własną jaźnią lub tymi z federacji czy aniołami i czy potrafi potwierdzić lub zaprzeczyć CZY przed końcem tego roku zacznie się zmiana która spowoduje wymianę rządów banków uwolni media przestana powstawać smugi na niebie . czy jednak może to dopiero powstanie w 2013 albo później bo już wrzesień miał przynieść zmiany wielkie wydarzenia a oprócz medytacji i zmian energii to dzieje się nie wiele z punktu ludzi . tylko proszę nie piszcie mi o nastawieniu o tym że każdy tworzy świat bo nie to jest moim pytanie a to czy ktoś z was wie o zmianach namacalnych z innego źródła niż opublikowane na internecie . ja owszem czuje zmianę energetyczną ale nie rozumiem czemu te zmiany energii nie wprowadziła masowych i nie odwracalnych zmian w tym iluzorycznym systemie. tak wiem zostały trzy miesiące do końca 21-12-2012 roku wszystkie przekazy publikowane mówiły o zmianie przed tą datą ale na razie zmiany są symboliczne a w Polsce żadne. dlatego mój wywód i pytanie do was co wy sądzicie na temat tego wszystkiego choć mam świadomość że togo może nikt nie wiedzieć gdzie leży prawda i kiedy możemy się spodziewać masowego ogłoszenia zmiany w systemie ciemność który ma na razie pierwszeństwo na ziemi

  • elzbieta
   Wrz 24, 2012 @ 02:27:35

   Odpowiem Ci tak .
   Jeżeli nie oczyścisz swego wnętrza , a jest co oczyszczać u każdego człowieka . I o ironio nikt tego nie zrobi za Ciebie. To nie doczekasz tych zmian . Energia która napływa będzie potęgować nierozpoznane kody , emocje , wszystko co staraliśmy zepchnąć w podświadomość , niepamiętać o tym . A więc chłopie , moja rada weź się do roboty. Nie czekaj na gotowca , właśnie od Ciebie i tylko Ciebie zależy kiedy te zmiany zaczną być obecne w Twoim życiu i życiu innych.
   Przepraszam trochę mnie poniosło , ale jestem w fazie oczyszczania mojego ciała emocjonalnego.
   z MIŁOŚCIĄ Elżbieta

  • kimba70
   Wrz 24, 2012 @ 07:23:45

   Z moich obserwacji wynika że system się sypie, nie wiem czemu tego nie widzisz to aż razi. Dzieki punktowi krytycznemu zmiany przechodza łagodnie , bardzo łagodnie. Bardzo kochana i pełna miłości istota duchowa której słowa spełniaja sie co do tej chwili, mówi że od 13 r. już tylko lepiej, nie na pstryk bo my mamy to zmienić ale lepiej i tak do pełnej perfekcji. To jest proces i jak szybki zależy od wszystkich na całej planecie.Każdy już teraz może żyć jak mu pasuje w zgodzie z prawami wszechswiata i żadne niskie energie temu nie przechodzą.Nie wiem jak u innych, czas manifestacji bardzo sie skrócił prawie zaraz.

   • Goldenbrown
    Wrz 24, 2012 @ 08:14:13

    Dokladnie, Kimba70! Od nas caly ten proces zalezy, czyli: badzmy zmiana, jakiej chcemy doswiadczac. Swidomosc przynosi uzdrowienie nie tylko ciala ale i zycia a ludziska na calym swiecie budza sie i staja sie coraz bardziej swiadomymi i tego procesu nie da sie juz zatrzymac. Moim zdaniem, moze byc tylko lepiej. Rzeczywiscie wszystko coraz to szybciej sie manifestuje i bardzo szybko odbieramy kreacje naszych serc, mysli, slow i emocji. Eluniu, duzo racji w tym co napisalas. Trzeba „wziac sie do roboty” i odkurzyc swiatynie, co zreszta wciaz staram sie czynic jak potrafie. Pozdrawiam goraco. Zlotobrazowa

  • agata
   Wrz 24, 2012 @ 09:08:44

   przeciez nastepuja zmiany powoli ale nastepuja, nie chodzi tu o wielkie BUM bo tych wielkich BUM ludzkosc doswiadczala wiele razy i co z tego wyszlo? wielkie NIC BUM:(roznica miedzy ludzkimi zmianami a zmianami ze Zrodla jest bardzo subtelna, mozna to zauwazyc i wlasnie to Zrodlo delikatnie popycha wszystko do przodu, bezbolesnie prawie ale jednak do przodu. Korzysci sa i beda jeszcze wieksze z takiego traktowania wszystkiego niz mialoby sie to odbyc agresorem, bo kto lubi agresje?i co ona wywoluje?
   pozdrawiam

  • aurelia
   Wrz 24, 2012 @ 11:21:53

   oto niektóre ze zmian na horyzoncie

 14. freeheart
  Wrz 23, 2012 @ 23:17:09

  Na dobranoc Kochani, po tym burzliwym dniu tu na blogu, piosenka o Wielkiej Mądrości ulicznego grajka.

  Uczymy się od siebie nawzajem likeacat. Również jestem wdzięczna i Tobie i wszystkim pozostałym Braciom i Siostrom.

 15. likeacat
  Wrz 23, 2012 @ 21:18:47

  Witam wszystkich 🙂 I bardzo dziękuję za przekaz 🙂
  Jestem ciekawa tego lepszego świata, gdzie ludzie będą wolni, nie będą się przejmować podatkami, kolejnym dniem i tym, czy mają wystarczające wykształcenie, by zdać egzaminy, znaleźć pracę, przeżyć. Marzę o tym, by w lepszym świecie podróżować, zwiedzić całą kochaną matkę Ziemię wraz z przyjaciółmi, pojechać chociaż raz w góry z rodzicami i siostrą, żeby spokojnie spędzić czas… i to jesienią 😀 To taka wspaniała, kolorowa pora roku 🙂 Jest jakaś magiczna, a szczególnie teraz, kiedy ledwo się zaczęła, a od jakiegoś czasu czuć w powietrzu jej przyjemną atmosferę. Już od lata jakoś nienaturalnie tęskniłam do jesieni, haha 😀 Hmm, może coś w tym jest? 😉
  Dziękuję Ci Krystal za to, że poświęcasz czas, byśmy mogli wszyscy czytać te przekazy. Dziękuję również i wszystkim wspaniałym osobom, dzięki których komentarzom cieszę twarz, wiele się od Was i Waszych wypowiedzi nauczyłam 😀 Jestem Wam bardzo wdzięczna 🙂

  ❤ kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: