Wzniesienie jest dziełem bardzo długiego czasu

.

dziękuję Aniu za udostępnienie tego artykułu!

Steve Beckow,  18 wrzesień 2012

Bez wątpienia o Wzniesieniu wiedziano i planowano je od bardzo dawna. Melchizedek przypomina, że końcowy czas jest kulminacją ewolucyjnego cyklu życia:

„W tym połączeniu wydarzeń kosmicznych wasz świat jest przyciągany do zakończenia jednej fazy fali swego cyklu ewolucyjnego oraz do nowego początku wypełnionego nadzieją, pokojem i harmonią.
„To są te czasy, które były zapowiadane wiele razy, w ciągu wielu wieków a obecne czasy są waszym udziałem. Wy, którzy czytacie te słowa, jesteście Tymi, którzy zdecydowali, że będą tutaj, aby zakotwiczyć Światło na tej Planecie w trakcie przygotowań do tych czasów” (1).

„Od rozpoczęcia ostatniego cyklu ponad 12 000 lat temu   jak powiedział  SaLuSa w roku 2009   stało się wiadomym, że zakończy się on procesem Wzniesienia.

Jest to zatem skrajnie ważny czas dla wszystkich dusz przeżywających doświadczenia dualizmu. Pod koniec każdego cyklu pojawiają się ci, którzy są gotowi przenieść się do wyższej rzeczywistości” (2).
Wzniesienie jest wypełnieniem starożytnej obietnicy   przypomina  „Zawsze mieliście tę obietnicę, że koniec czasów ujrzy was przywróconych do wyższego wymiaru, a w rzeczywistości wy nigdy nie straciliście wiary w tych, którzy to dla was zrobili” (3).

„Plan oświecenia –  jak mówi Atmos z Syriusza   zaczął się bardzo dawno temu i przyniósł przebudzenie, które przeniosło was na ścieżkę Wzniesienia” (4).  „Proces Wzniesienia nie jest czymś, co rozpoczęło się w ostatnich latach   przypomina SaLuSa.   Proces Wzniesienia   ma miejsce od wielu lat, a teraz osiągnął swój etap końcowy w gotowości na wielkie podźwignięcie w roku 2012” (5).

Obecnie przebywają tu szczególni ludzie, ponieważ zdecydowali się na Wzniesienie przed urodzeniem   mówi Archanioł Michał.
„Dla wszystkich z was, którzy zdecydowaliście, świadomie i z całego swego jestestwa, że przejdziecie przez proces Wzniesienia i że powitacie je żarliwie i z głębi serc w swoim życiu, w swojej świadomości w swojej istocie, ten proces zaczął się jeszcze zanim zdecydowaliście się na niego w reinkarnacji. Tak więc przebiega on i buduje całe wasze życie” (6).

Grupa Arkturian prosi nas, abyśmy „wiedzieli i zapamiętali, że zostaliśmy wybrani, aby być tutaj. Jest to sprawa naszej wolnej woli, nikt nie był zmuszany do przyjścia na Ziemię, szczególnie w tym czasie” (7).
Możemy nie pamiętać tego wyboru, ponieważ dokonał go nasz wyższy aspekt   mówi Białoskrzydła Zbiorowa Świadomość Dziewięciu   grupa niebiańska: „Wyższe Ja już wybrało doświadczenie Wzniesienia w tej inkarnacji przed waszym narodzeniem się w trójwymiarowej materii” (8).
A jest to dopełnienie pracy wielu wcieleń, jak mówi SaLuSa: „Każdy z was spędził wiele wcieleń, pracując na ten końcowy rok w cyklu dualizmu. O niektórych rzeczach zupełnie zapomnieliście, nawet o tym, że stanowicie część planu waszego powrotu do Światła” (9).

Rozplanowaliśmy to co do minuty, mówi Wędrowiec z Niebios: „Żyliście właśnie dla tego, co zaplanowaliście co do minuty, a teraz doświadczacie tego.  Jest to wasze prawo i zasługa” (10).
Ci, którzy są zwani gwiezdnymi nasionami, którzy są tutaj, aby pomóc przy Wzniesieniu, doświadczali tego już przedtem, przypomina Archanioł Michał. „Wy [służący światu] powinniście   być świadomi, że doświadczaliście różnych etapów procesu wzniesienia wiele razy przedtem, w licznych miejscach i rzeczywistościach” (11).

Ścieżka do Wzniesienia, jak mówi St. Germain, jest czymś, co tworzymy, więc nie może być  przewidziana zawczasu.
„Jesteście i byliście przygotowywani do Wzniesienia od eonów i stopniowo dowiadywaliście się, że końcowe czasy przyniosą całkowitą zmianę. Tym, czego nie mogliście przewidzieć, jest sposób, w jaki to nastąpi, kiedy sami będziecie tworzyć tę ścieżkę wzniesienia” (12).

Tak więc Wzniesienie jest wydarzeniem ewolucyjnym, które następuje na końcu przewidzianych cykli i jest dziełem eonów. My, wszyscy z nas zdecydowaliśmy przed urodzeniem, że będziemy tu, aby uczestniczyć w nim, niektórzy jako istoty, które dotarły do końca cyklu Trzeciego Wymiaru, a inni jako pełniący służbę, z wyższych wymiarów. Szczegóły ścieżki, którą wybraliśmy, zostały wybrane i tak więc pod żadnym względem nie mogły być przepowiedziane wcześniej. Ci, którzy mają się wznieść, pracowali nad tym przez wiele wcieleń i byli już mocni na swojej drodze do wzniesienia przed obecną inkarnacją. Zaplanowaliśmy to, a obecnie zbliżają się oni do wejścia do tej kulminacji.

Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska

http://the2012scenario.com/2012/09/ascension-has-been-in-the-works-for-a-very-long-time/

—————————————————-

Przypisy
(1) Mechizedek, przez: Marlene Swetlishoff, March 14, 2012, na http://www.therainbowscribe.com.
(2) SaLuSa, April 3, 2009., na http://www.treeofthegoldenlight.com/First_Contact/Channeled_Messages_by_Mike_Quinsey.htm.
(3) SaLuSa, June 15, 2009.
(4) Atmos, Dec. 17, 2008., na http://www.treeofthegoldenlight.com/First_Contact/Channeled_Messages_by_Mike_Quinsey.htm.
(5) SaLuSa, May 20, 2009.
(6)  An Hour with an Angel with Archangel Michael, August 6, 2012,” na http://the2012scenario.com/2012/08/archangel-michael-the-passport-to-ascension-is-love/
(7) The Arcturian Group, Aug. 16, 2011, na http://www.onenessofall.com/
(8) The White-Winged Consciousness of Nine,  Alignment to Earth Ascension,” przekazywane przez: Magenta Pixie, Oct. 4, 2008, na http://www.lightworkers.org/content/48417/alignment-earth-ascension .
(9) SaLuSa, Feb. 22, 2012.
(10) Wanderer of the Skies, March 14, 2012, na http://wandererodtheskies.blogspot.com/
(11) Archangel Michael,  A Clarion Call for World Servers,” May 2010, poprzez: Ronna Herman, na http://www.ronnastar.com/latest.html .
(12) Message from St. Germain, Aug. 1, 2008, na http://www.treeofthegoldenlight.com/First_Contact/Channeled_Messages_by_Mike_Quinsey.htm.

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. magdar
  Wrz 20, 2012 @ 00:28:07

  coraz bliżej ,pozdrawiam słonecznie

 2. bramin
  Wrz 19, 2012 @ 21:11:22

  Kochane Aniołki : Kasiu i Aniu, dziękuję Wam za tę pracę. Pozdrawiam Was serdecznie i przesyłam Promyczek Miłości. Przesyłam również wszystkim czytelnikom 🙂

 3. alleksa
  Wrz 19, 2012 @ 21:08:31

 4. elzbieta
  Wrz 19, 2012 @ 20:19:19

  Dziękuję Ani i Krystal za te informacje z powyższych przekazów! Pozdrawiam Was Wszystkich i przesyłam Światełko Miłości, Radości i Szczęścia!!!

 5. KOSMITA
  Wrz 19, 2012 @ 19:42:35

  Dzięki Aniu. Pozdrawiam Cię serdecznie i Krystal. 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: