Kiedy zegar wybije północ

.

Smok Brian, 13 września 2012

Przetłumaczyła Wika

Czasami jesteście tak pochłonięci tym, co robicie, że tracicie poczucie czasu.  Być może jakiś zegar pradziadka albo dzwon kościelny choć raz w życiu przypomniał wam, że jest już północ, albo może obserwowaliście wskazówki zegara, które pokazały wam, że wkroczyliście właśnie w nowy dzień.  Czasami może to być sygnał, że resztę tego, co akurat robicie, warto zachować na jutro rano.

W bardzo podobny sposób dusze gorliwie zajmują się wykorzystaniem każdej ostatniej sekundy tego wieku, tej epoki, zanim ona przeminie.  Większość z nich to dusze, które przybyły tu dla transformacji i w dużej mierze dla tego, co nadejdzie po niej, ale spędzają część swego życia w poprzednim wieku.  Dzięki temu czują one intuicyjnie, że nie zostało już wiele czasu, więc próbują trochę tego i trochę tamtego.  Istnieje mnóstwo cudownych ‚rozrywek’ {ang. ‚distraction’ to wieloznaczny wyraz: zakłócenie spokoju, rozproszenie, odwrócenie uwagi, odmiana, rozrywka} i możliwości oderwania się od ‚rzeczywistości’ tego czasu i wielu niuansów, które stanowią tkaninę tej rzeczywistości.  Trudno by było po prostu siedzieć tu i nie doznawać i doznawać, gdyż nasze większe ja jest istotą doświadczającą, i my uwielbiamy doświadczać.

Nie ma w tym nic niewłaściwego, skoro to właśnie mieliście robić.  Ciekawość jest nie tylko ludzką cechą, leży ona też w naturze naszej duszy 🙂

Jednakże nie miejcie poczucia, że musicie ukończyć każdą najdrobniejszą sprawę.  Powiemy wam czemu: po transformacji rzeczy będą o wiele łatwiejsze.  Dlatego wszystko to, czego nie skończyliście – to, co ma dla was znaczenie – będziecie mogli zrobić w o wiele łatwiejszy sposób, choć może w to teraz nie wierzycie.  Będziecie mogli utworzyć dla siebie małe światy na ukończenie tych spraw, albo po kolei, albo równolegle – od was to będzie zależało.  A w dodatku będziecie kimś o wiele większym i będziecie w stanie uczynić o wiele więcej!

Zatem cieszcie się i doświadczajcie, ale kiedy zegar wybije północ, że się tak wyrazimy i epoka Ryb się zakończy, bądźcie gotowi porzucić wszystko, co akurat robicie, gdyż nic przez to nie stracicie.  A w międzyczasie bawcie się dobrze – lub radujcie się wyzwaniami!

http://lightworkers.org/channeling/167338/when-clock-tones-midnight

1 komentarz (+add yours?)

  1. kimba70
    Wrz 18, 2012 @ 17:30:53

    Popłakałem się z radości.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: