Zachowujcie dla wszystkich przestrzeń miłości, empatii i współczucia w waszych sercach i umysłach

.

.

Wiadomość od Mistrza Hilariona,  9-16 września 2012

Umiłowani,

Znajdujemy się w czasie coraz silniejszego wzrostu energii fal świetlnych, które bombardują planetę.  Te energie będą nadal usuwać wszelkie kwestie i podświadome przekonania tkwiące we wnętrzu wielu osób na Ziemi, które nie zostały jeszcze zauważone i usunięte.  Spowoduje to u wielu ludzi sytuacje stresowe i będzie wyzwaniem dla pracowników Światła na całym świecie, aby utrzymali stan pokoju w ich własnych polach energetycznych w celu stworzenia i utrzymania stałej równowagi i przeciwdziałania wszystkiemu, co może się wydarzyć.  Zachowujcie przestrzeń miłości, empatii i współczucia w waszych sercach i umysłach dla wszystkich waszych bliskich i sfery waszego oddziaływania.

Poświęćcie czas, aby przebywać w naturze w celu połączenia się z Matką Ziemią i wysyłajcie Jej energie miłości, empatii, współczucia i wsparcia.  Coraz częściej wasza praca tutaj, w tej chwili  polega na byciu siłą stabilizującą, siłą inspirującą, niezmienną i uspakajającą.  Oddychajcie głęboko, abyście przyjęli maksymalną ilość energii prany i utrzymujcie ją tak długo jak tylko możecie, zanim zrobicie wydech.  Pozwoli to utrzymać stabilność, w miarę jak świat wokół was przechodzić będzie przez zakres doświadczeń, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych.  Cała polaryzacja, jaka kiedykolwiek była doświadczana przez wieki, zmierza do rewizji, rozpuszczenia i transmutacji.  Przeszliście już najgorsze jako prekursorzy i teraz waszym zadaniem jest być tu i teraz jako  siła uziemiania.

Płyńcie z prądem rozwoju wydarzeń i pozostawajcie w przestrzeni ciszy i spokoju tak, jak to tylko możliwe.  Często afirmujcie, że wszystko jest w porządku, wszystko jest idealne i jest częścią  Boskiego Planu dla Ziemi i jej mieszkańców.  Kochani, to pomoże wam bardziej niż myślicie.  Bądźcie również świadomi faktu, że kontynuujecie integrację waszego Wyższego Ja, waszej Świętej Chrystusowej Istoty i Boskiej Monady.  Dużo dzieje się na wielu poziomach i wymiarach i wy umiejętnie pomagacie w zadaniach, jakie się przed wami pojawiają, nawet jeśli świadomie o tym nie pamiętacie.  Wiedzcie, że tak właśnie się dzieje.

Każdy z was jest kierowany do tych osób na Ziemi, które mogą ułatwić dalsze otwieranie się i inicjacje, w miarę jak stajecie się gotowi.  Będzie to następować, kiedy wasze Wyższe przewodnictwo skieruje was do ludzi, z którymi najbardziej potrzebujecie się połączyć.  Jeśli potrzebujecie pieniędzy, poproście, abyście byli zaopatrzeni w to, czego potrzebujecie i miejcie wiarę, że to otrzymacie.  Wasze Wyższe Jaźnie wiedzą co jest wam potrzebne, aby posuwać się do przodu w tych czasach i musicie okazać absolutną wiarę, aby mogły podjąć działanie w jakikolwiek sposób jesteście prowadzeni w każdym momencie.  Umiłowani, pozostańcie świadomi synchroniczności, które mają miejsce.

Czas, w którym żyjecie JEST czasem Wzniesienia i znajdujecie się w nim TERAZ, kochani.  Skupcie się na najwznioślejszych  wizjach nowego i wspaniałego Świata i nie pozwólcie, by cokolwiek odciągało was od tego.  Stwórzcie najwspanialszą wizję dla siebie, taką jaką tylko jesteście wstanie i zróbcie wszystko co możliwe, aby utrzymać ją w nadchodzących dniach.  Połączcie się z waszym wnętrzem, aby uwolnić wszystkie cudowne dary, które mieliście uwięzione, aż do nadejścia odpowiedniego czasu.  To JEST TEN czas, a części układanki waszego życia zaczynają pasować do Boskiego Porządku i wyłania się o wiele jaśniejszy obraz waszego celu na Ziemi.

Do następnego tygodnia …

JESTEM Hilarion

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. gold account
  Wrz 22, 2012 @ 06:29:31

  Znajdujemy się w czasie coraz silniejszego wzrostu energii fal świetlnych, które bombardują planetę. Te energie będą nadal usuwać wszelkie kwestie i podświadome przekonania tkwiące we wnętrzu wielu osób na Ziemi, które nie zostały jeszcze zauważone i usunięte. Spowoduje to u wielu ludzi sytuacje stresowe i będzie wyzwaniem dla pracowników Światła na całym świecie, aby utrzymali stan pokoju w ich własnych polach energetycznych w celu stworzenia i utrzymania stałej równowagi i przeciwdziałania wszystkiemu, co może się wydarzyć. Zachowujcie przestrzeń miłości, empatii i współczucia w waszych sercach i umysłach dla wszystkich waszych bliskich i sfery waszego oddziaływania.

 2. bramin
  Wrz 15, 2012 @ 21:34:52

  Ach,zapomniałem.Informacja dla tych,którzy nie znają angielskiego.U dołu ekranu po prawej stronie ukaże się symbol CC,wystarczy kliknąć na te literki, a ukaże się okienko „ustawienia”. Kliknąć na angielski, okienko zniknie,kliknąć jeszcze raz CC i znów ukaże się okienko „ustawienia”, wtedy kliknąć przetłumacz, ukaże się lista języków,kliknąć na nią,ukaże się suwak i tym suwakiem wybrać j.polski,zatwierdzić ok. U dołu ekranu pojawią się napisy po polsku. Jest to tłumaczenie dalekie od ideału, jednak z grubsza można się zorientować o co chodzi.

 3. bramin
  Wrz 15, 2012 @ 21:17:26

  Kochani przesyłam link do filmiku „Wiem, że moja Galaktyczna rodzina jest tutaj”. Pozdrawiam wszystkich i życzę Wam wspaniałych wrażeń.

 4. VEGETA
  Wrz 15, 2012 @ 19:07:16

  Przecież my nie mamy ubolewać nad czyjąś niedolą. Dla mnie liczy się honor i pewność siebie. Nawet nikomu nie odpiszę jak odpiszę na mój komentarz.

 5. Ewa A.
  Wrz 15, 2012 @ 18:43:06

  Dziękuję !!!
  ❤ ❤ ❤

 6. Tirja
  Wrz 15, 2012 @ 14:22:13

  Nowy dizajn na stronce jest jak Międzygalaktyczny kop Wysoce-energetyczny 🙂

 7. Rafal Niemiec
  Wrz 15, 2012 @ 11:18:54

 8. lilos
  Wrz 15, 2012 @ 04:32:51

  Dziękujemy, Hilarionie, TO JEST TO najistotniejsze na TERAZ!!! „I nie pozwólcie się odciągnąć od radości oraz od wizji wspaniałej przyszłości”.
  A najlepiej powtarzać jak najczęściej to, co radził Jezus St.Germainowi dla przyśpieszenia procesu Wzniesienia : „JAM JEST Wniebowstąpieniem w Światło”.

 9. Sabrina
  Wrz 14, 2012 @ 22:11:19

 10. kimba70
  Wrz 14, 2012 @ 22:03:55

  No kochani idziemy szczebel wyżej. O nic sie nie martwcie „Jeśli potrzebujecie pieniędzy, poproście, abyście byli zaopatrzeni w to, czego potrzebujecie i miejcie wiarę, że to otrzymacie.” i potwierdzam tego działanie. Cytat „Z in­diańskiego sto­sun­ku do życia wypływa wspa­niała wol­ność, in­tensyw­na i pochłaniająca miłość do przy­rody, sza­cunek dla życia, wzbo­gacająca wiara w Naj­wyższą Moc i w za­sady praw­dy, uczci­wości, szczod­rości, równości i bra­ter­stwa, będące pod­stawą re­lac­ji między ludźmi na Ziemi.

  • kimba70
   Wrz 14, 2012 @ 22:11:48

   A taki dodatek „Empatia jest jednym z najsilniejszych hamulców zachowań agresywnych” . Iskierka iskierkę wkręca choć do Boga najpiękniejsza.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: