Saint Germain odpowiada na pytania (1)

.

.

St Germain przez Elizabeth Trutwin,  7 wrzesień 2012

Przetłumaczyła Krystal

Elizabeth Trutwin poprosiła swojego przyjaciela, aby zadał pytania dla St Germaina.  Oto są jego odpowiedzi:

1. Mówi się, że musimy wszyscy osobiście zmienić nasze poglądy w celu zmiany.  To znaczy, nie powinniśmy czerpać informacji z TV, mediów, itp. .. coś, co może negatywnie zmieniać nasze opinie / poglądy / doświadczenia na Ziemi i utrzymywać nas w strachu.  Gdy poczujemy, że dokonaliśmy tej zmiany, ponieważ jesteśmy w 3W, powinniśmy pomagać innym, aby  uświadomili sobie ten fakt i dokonali sami zmian.  W końcu trafimy na punkt zwrotny, gdzie wystarczająca ilość dusz to zrozumie.  Czy punkt zwrotny nastąpi, gdy będzie Ujawnianie i ogłoszenia?  Jeśli tak, to co to jest punkt  zwrotny, o którym mówi Ashtar (i inni), i który podobno już się wydarzył?

Krytyczny punkt już się wydarzył.  Oznacza to, że pewien procent Dusz, żyjących na Ziemi rozumie prawdę i utrzymuje Światło dla wszystkich.  Wiele dusz niedawno przebudziło się i sięga wzrokiem poza ich codzienną rutynę, aby odpowiedzieć sobie na odwieczne pytania, jakie wszyscy mamy o życiu i zaczynają przyznawać, że indywidualnie mają wpływ na całość.

Zmiana.  Zmiana następuje  poprzez uporczywe skupienie uwagi na wibracji.  Jeśli jest trzęsienie ziemi, ludzka uwaga tam jest.  Jeśli jest masowe strzelanie, ludzkość tam skupia swoją uwagę.  Media utrzymują zbyt dużo tej Skupionej Energii Światła, tam gdzie uznają – na epizodach strachu.  Kiedy pracownicy Światła skupiają swoją uwagę na jednym celu to poprzez to uparte skupianie się na jednym wspólnym celu, umożliwiają osiągnięcie tego wszystkiego o czym marzą.

2. Czy możesz powiedzieć więcej szczegółów, co dokładnie trzeba zrobić w świecie finansów, by doprowadzić do aresztowań i ogłoszeń?  Co ​​będzie ostatnią rzeczą dzień przed aresztowaniami / Ogłoszeniami?  Czytaliśmy o stawkach LIBOR, obligacjach na Filipinach, upadającym Euro i Dolarze i innych poważnych rzeczach, ale czy coś się stanie w następnej chwili/godzinie/dniu w kierunku zmiany?

To co było konieczne już nastąpiło.  Osobiście zająłem się ostatnią rzeczą, która musiała być zrobiona.  Cała reszta – upadające banki  – w rzeczywistości są po prostu teraz tasowaniem papierów.  Skandal LIBOR-u, odkupowanie obligacji i cała reszta to po prostu zapadający się domek z kart.

Osobiście udałem się do każdego mega miliardera na świecie i poprosiłem go, aby oddal wszystkie pieniądze na cele charytatywne.  Oni wiedzą, że ich bogactwo będzie im zabrane w czasie reparacji, ale nie są gotowi na stawienie czoła tej prawdzie.  Myślą, ze uda im się uciec z częścią.  Rozwiązanie oznacza właśnie to.  To jest nieuniknione i absolutne.  Kosmiczne Prawo jest Absolutną Sprawiedliwością.  Żaden człowiek nie może uniknąć tego faktu.  Reparacja oznacza, że wszyscy zaczną na równych szansach.  Jeśli masz teraz więcej milionów niż reparacje jakie wszyscy otrzymają, to również je stracisz.  Kiedy poprosiłem, ani jedna dusza nie zgodziła się oddać wszystkich swoich pieniędzy.  Była to ostateczna konieczna finansowa konsyderacja.  To była ostatnia szansa.  Teraz każdy, do którego podszedłem, będzie rozpatrywany w sposób odzwierciedlający jego wybór.  To ćwiczenie zostało wykonane do posunięcia planu do przodu .  Ponieważ nikt, kto mógłby pomóc nie zgłosił się, zmieniło to poziom, z którego możemy interweniować.  Przemiana może się wydarzyć teraz w każdej chwili.  Robimy wszystko, co możliwe, aby teraz ruszyć do przodu z planem.

3.  Jak rozumiem, Wzniesienie jest osobistym doświadczeniem, przez które każda dusza się uczy.  Gdy Przemiana się stanie, dusze, które nie są gotowe do Wzniesienia – czy będą widzieć statki i nową ekonomię, czy utkną w starym paradygmacie w ich własnym małym świecie?

Kiedy Przemiana się wydarzy i kiedy Ziemia wejdzie do punktu zerowego, wszystkie zasłony opadną.  Prawie każda Dusza na Ziemi dzisiaj utrzymuje fałszywe przekonania dotyczące sektoru finansowego, tajnego rządu, Kabała, istot pozaziemskich, itp.  Będzie dużo nowej prawdy do przyjmowania, gdyż prawda była odrzucana przez ludzi przez tak długo. Plan jest w miejscu, pełen miłości i współczucia.  Tranzycja będzie tak prosta, jak to tylko możliwe i będzie zawierać wszystko.  Tym, którzy mają opory na piękno wokoło nich, będzie zaoferowana pomoc.  Każdy będzie miał możliwość wyboru, aby zobaczyć zmiany albo pozostanie w starym paradygmacie.  Ci co postanowią, aby pozostać zanegują widoczne zmiany.  To jest ich wolna wola i akomodacja dla nich została przygotowana.

4.  Daty nie mogą być podane, ponieważ nawet Galaktyczni nie mają pojęcia o tym, kiedy wszystko się wydarzy, ale muszą mieć jakąś technologię, która wie, jak blisko jesteśmy.  Kilka lat temu powiedziano nam, że byliśmy tylko dni dzieliły nas od Przemiany.  Czy możesz dać uczciwą odpowiedź, dokładnie jak blisko jesteśmy?  Wiem, że czasami są nieprawdziwe informacje w celu naszej nauki, ale chciałbym mieć szczere, proste odczucie jak blisko jesteśmy, jako planeta – ponieważ ten krytyczny punkt musi mieć wszystkich w gotowości.

Każda data, która była kiedykolwiek zaproponowana uległa zmianie z powodu sytuacji, która była okazją do lepszego wyniku.  Gdy ktoś czaneluje przyszłość, widzi szczegóły z miejsca bez przestrzeni i bez czasu i niekiedy zmiany wydawały się bliżej niż były w rzeczywistości.  Również każda Dusza postrzega te wiadomości w taki sposób, jaki pomaga jej na ścieżce duchowej, czy to w radości, czy w smutku.  Te emocje przybliżają nas do celu.  Mogę dać ci szczerą odpowiedź.  Zmiany te przyjdą w 2012 roku przed końcem 2012 r.  Tak będzie, ponieważ zbiorowa Świadomość to sprawiła.

5.  Czy Misje będą oferowane bezpośrednio po Przemianie, czy to będzie sprawa indywidualna?

Misje będą oferowane tak szybko, jak każda osoba tego pragnie.  Wielu będzie chciało urlopu na odpoczynek z rodziną i celebrowanie szczęścia Ziemi.  Niektórzy będą chcieli rozmawiać z Wysokimi Istotami, które będą tutaj, aby służyć jako mentorzy i odpowiedzieć na wiele pytań.  Nic, co wygląda tak jak dzisiaj,będzie takie same później.  Wszystko będzie LEPSZE.

6.  Czy ponowne spotkania bliźniaczych płomieni będą natychmiastowe, czy będą na poziomie indywidualnych poziomów duchowych?

Ponowne spotkania bliźniaczych płomieni zostaną zaoferowane na indywidualne życzenia.  Wielu, którzy delektują się przybyciem swoich bliźniaczych płomieni obecnie są w związku małżeńskim i wychowują dzieci z partnerem, który nie jest ich bliźniaczym płomieniem.  Niektórzy żyją samotnie i w celibacie od wielu lat.  Wszystko będzie rozpatrzone w sposób uczciwy, przyjazny i z w wdziękiem.  Jak można sobie wyobrazić w tym momencie, będzie LEPIEJ.  Nikt nie będzie cierpiał, gdyż Dusze skłaniają do swojego ostatecznego szczęścia i dla obu stron będzie LEPIEJ.

7.  Czy wszystkie tajne stowarzyszenia mają zostać rozwiązane, czy niektóre pozostaną, aby pracować dla dobra człowieka / Ziemi?

Idea tajnych stowarzyszeń ma jak najbardziej negatywny wydźwięk.  Te negatywne grupy będą wszystkie całkowicie rozwiązane.  Zawsze istnieją hierarchie wśród Dusz i poziomy osiągnięcia ich świadomości.  Wyższe Nauki są utrzymywane w tajemnicy, aż do chwili, gdy ktoś jest gotowy.  W tej chwili wszystkie tajemnice zostają ujawnione.

8.  Wraz z pojawieniem się materializujących przyrządów, będziemy mieli całe nasze jedzenie i odzież  i prawdopodobnie kilka innych rzeczy.  Po co nam wtedy pieniądze?  Jak będą one rozpowszechniane – czy w certyfikatach złota, które będziemy mogli zamienić na jakieś papierowe pieniądze?

Odszkodowania będą rozdane na konta bankowe dla każdego człowieka – dla każdej kobiety, dziecka i mężczyzny na świecie. Te pieniądze będą wymieniane za pomocą karty z paskiem magnetycznym.  Każda osoba będzie mieć kartę związaną z jej własnym kontem.  Wszystkie pieniądze będą poparte metalami takimi jak  srebro, złoto i platyna, i które będą trzymane w bankach na całym świecie.  To już zostało utworzone.  Potrzebujemy pieniędzy, ponieważ utrzymywaliśmy je jako wymianę energii przez tak długi czas.  Potrzebujemy pieniędzy, ze względu na zniewolenie ludzkości.  Dusze będą potrzebować trochę czasu na dostosowanie się.  Potrzebują czasu, aby stopniowo odprogramować się od potrzeby pieniądza.  Kiedy każdy przyzwyczai się do zmian, wtedy Ziemia nie będzie już korzystać z pieniędzy lub kart.

9. Wszystko jest w Teraz – nie ma przeszłości i przyszłości, więc Ujawnianie i aresztowania już się stały (bo jest tylko teraz). Jak jesteśmy w stanie to ukrywać przed samymi sobą?  Jak jesteśmy w stanie ukrywać to postrzeganie?

Zgodziliśmy się na zapomnienie.  Zgodziliśmy się na Zasłony.  Są to warunki do życia w wielkiej szkole zwanej Ziemia. Zasłony są związane z karmą.  Są one litościwym aktem i są nierozerwalnie związane z tymi warunkami.  Dlatego punkt zwrotny jest potrzebny dla Dusz, które obudziły się i przygotowały do pozbycia się Zasłon w tych końcowych czasach.

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/09/st-germain-answers.html

59 Komentarzy (+add yours?)

 1. Bożena Baduchowska
  Wrz 14, 2012 @ 20:48:31

  Jestem zdziwiona, że niektórzy z nas nie widzą zmian, które zachodza wszędzie i codziennie. Tak, wszędzie i codziennie. Widać to naszymi niedoskonałymi oczami ciała. To zmiany w przyrodzie, zmiany międzyludzkie, zmiany w stosunkach między nami, spotykającymi się codziennie. Jest więcej dobroci, życzliwości, uśmiechu, dobrej woli, chęci niesienia pomocy i jej doświadczania od innych. A ile nagromadzonej energii. Przed chwilą nie wiedziałam, co z nią zrobić, włączyłam głośno filmik z cudną muzyką „przypomnij sobie” i tańczyłam…., bez opamiętania, jak szlona. Moje serce stawało się coraz większe i kochające, kochające, kochające…. Kogo? Nie wiem. Wszystkich i wszystko, bezwarunkowo, bezgranicznie, bylo szczęśliwe… a ja z nim. Nie pamiętam, abym tak tańczyła nawet kiedy byłam znacznie młodsza (mam 73 rok życia a czułam się jak nastolatka na dyskotece). przychodziły mi nawet myśli, aby wyjść przed blok i biegnąć, rozdawac szczęście i miłość napotkanym przechodniom. Oczywiście powstrzymały mnie uwarunkowania (co powiedzą sąsiedzi????, wezwą karetkę i…., bo……). Kiedy się wreszcie tego pozbędziemy? To chyba jeszcze gorsze jak dualizm. Kocham Was i ściskam cieplutko, z miłością – bożena

  • Tirja
   Wrz 14, 2012 @ 22:25:09

   Bożenko poczułam Twoją roztańczoną lekkość i Twoje kochanie już wracają do Ciebie zwielokrotnione 🙂 Dziękuję Krystal i Wszystkim tańczącym z Przekazami :)))

  • Taki
   Wrz 15, 2012 @ 20:58:44

   MinisterQ,czyżbyś się niecierpliwił ??
   Czy przypadkiem nie sam zwracasz się do siebie: „Choćby ten świat się walił i palił to i tak odnajdę Prawdziwego Siebie! Gdzieś w swoim wnętrzu i tak wiem, że jestem kimś ponad to niż ten nie pasujący do mnie świat który mnie otacza”. ?
   Jeśli tak to spoko luzik 😉 jest nas wielu, przyjacielu! 🙂

   • MinisterQ
    Wrz 15, 2012 @ 23:13:40

    Wybacz MinistrzeQ, ale po zastanowieniu postanowiłam nie pozostawiać Twoich komentarzy. Proszę, zapoznaj się z zasadami komentowania na tym blogu i z sercem studiuj przekazy przez kilka tygodni zanim zaczniesz się wypowiadać. Praktykujmy postawy i zachowania tak jak byśmy już byli w wyższym wymiarze. Z pozdrowieniami — Kr

 2. Renata B.
  Wrz 14, 2012 @ 19:46:11

  Moi Kochani!
  Otrzymałam dziś wiadomość,którą chcę się z Wami podzielić.
  Oto ona.
  Do opinii publicznej wyciekły szczegóły ściśle tajnej umowy zrzeszającej największe światowe korporacje — atakującej najważniejsze sfery naszego życia, od wolnego Internetu po ochronę zdrowia czy środowiska. Zostały jedynie 3 dni by powstrzymać te negocjacje.

  Wielcy biznesmeni znaleźli nowy sposób by pogrubić swoje portfele: globalny pakt, który negocjowano w tajemnicy przez lata (nawet przed częścią z kluczowych polityków!). Nowa umowa to bezpośredni atak na naszą demokrację. Wielkie lobby nikotynowe, paliwowe, farmaceutyczne i 600 innych, uczestniczyło w tworzeniu ostatecznej formy porozumienia — zawierającej m.in.: ograniczenia prawa nikotynowego, opłat za leki czy wolności słowa w Internecie.

  Ostatnia runda negocjacji będzie miała miejsce za 3 dni — wzburzenie opini publicznej w wielu krajach mogłoby doprowadzić do przerwania rozmów. Zbierzmy milion podpisów przeciw korporacyjnej sile! Podpisz petycję po prawej stronie. Avaaz wyświetli ją na ścianach budynku konferencji, tak by negocjatorzy zdali sobie sprawę z siły sprzeciwu wobec ich planom.

  ihttp://www.avaaz.org/pl/stop_the_corporate_death_star/?bzzQxbb&v=17908

  Pakt o nazwie Trans-Pacific Partnership (TPP), został rozpisany w celu ochrony inwestorów przed rządowymi regulacjami, nawet w przypadku gdy regulacje te są w zgodzie z dobrem publicznym. Wersja paktu, która wyciekła do mediów wskazuje na to, że TPP zagroża ochronie powietrza i wód, ogranicza wolność w Internecie, i podważa prawa obywateli. Gdyby tego było mało, wprowadza ona zasadę według której ustawodawcy działający wbrew TPP musieliby za to odpowiadać przed międzynarodowym trybunałem!

  Negocjatorzy tłumaczą, że to tylko kolejna umowa handlowa, opracowana jedynie po to by ułatwić współpracę i służyć nam wszystkim. Ale rozpisana już propozycja wprowadza tyle ograniczeń dla ochrony praw obywateli, że nie sposób oprzeć się wrażeniu, że ta umowa „handlowa” powstała po to tylko by podporządkować obywateli korporacjom — co nie jest niespodzianką mając na uwadze fakt, że została ona wynegocjowana za zamkniętymi drzwiami z lobbystami 600 wielkich korporacji.

  Istnieje jednak iskierka nadziei: Australia sprzeciwia się systemowi międzynarodowego trybunału, a Nowa Zelandia jest przeciwna nowym regulacjom sprzedaży leków. Wielki globalny sprzeciw mógłby podważyć poparcie dla TPP, a tym samym powstrzymać dalsze prace nad paktem.Podpisz petycję teraz i pomóż nam nagłośnić tę sprawę — wspólnie wyraźmy głośny sprzeciw:

  http://www.avaaz.org/pl/stop_the_corporate_death_star/?bzzQxbb&v=17908

  Elizabeth Warren, kandydatka na senatora USA, powiedziała podczas swojego ostatniego wystąpienia: “Korporacje to nie ludzie. Ludzie mają serca, opiekują się swoimi dziećmi, chodzą do pracy, chorują, płaczą i tańczą. Żyją, kochają i umierają. Ta różnica ma znaczenie bo to dla ludzi nie dla korporacji, tworzymy państwa.” Zbierzmy milion podpisów by powstrzymać korporacyjny pucz.

  Pozdrawiam Was

  • kimba70
   Wrz 14, 2012 @ 20:14:09

   Reniu nic już nie zrobią to są drgawki, wiedzą co idzie bardzo dobrze wiedzą. Mamy wsparcie ,pomoc duchową i nazwę ich „kosmiczną” , agonia starego systemu po prostu to się nie sprawdziło. Zacznie być wprowadzane nowe, weszliśmy w Precesję nowe 25 tys lat ale już na innych wibracjach i częstotliwościach nie ma tu miejsca dla starych energii tkzw..dualnych. Zaczniemy na siebie inaczej patrzyć, to będzie kompletnie nowa cywilizacja. Reniu pokazano mi przyszłość naprawdę nie ma sie czym martwić, Widzenie sercem, każda myśl poprzedzona będzie że tak powiem konsultacją z sercem, ktoś będzie obok ciebie przechodził to go poczujesz, poczujesz od wewnątrz. Nie ma sie czym martwić

   • Renata B.
    Wrz 14, 2012 @ 21:06:00

    :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • Sabrina
    Wrz 15, 2012 @ 01:04:10

    Pocieszające jest to co piszesz, ale petycję warto podpisać ;-).

    • kimba70
     Wrz 15, 2012 @ 16:55:49

     Nie wiem Sabrino albo i wiem , mam uczucie że to już nie ważne to co stare już nieważne.Że możemy sobie na to popatrzeć jak na spektakl z szczęśliwym zakończeniem.

    • JerseyMac
     Wrz 22, 2012 @ 12:02:27

     Podpisujac petycje Kochani angazujemy sie w to i niewazne, ze z dobrymi intencjami. Nie robcie nic, tylko obserwujcie. Tak jest napisane w wielu przekazach. Nie angazujmy sie w nic co jest starym systemem on juz upadl a teraz sie tylko dopala. Pozdrawiam cieplo.

 3. Rafal Niemiec
  Wrz 14, 2012 @ 19:31:49

 4. wika55maitri
  Wrz 14, 2012 @ 19:18:53

  Synchronie są ostatnio niewiarygodne, jak grzyby po deszczu się pojawiają – przed chwilą zerknęłam do działu ‚statystyki’ co się dzieje aktualnie i skąd ludzie czytają teraz mojego bloga, i pokazało się, że z Polski i z Irlandii…a ja przed chwilą rozpakowałam do obiadu irlandzkie masło, które pierwszy raz w ogóle kupiłam, bo wczoraj zamrugało do mnie z sklepie 😛

  • kimba70
   Wrz 14, 2012 @ 19:43:01

   Świetnie, super.Transformujemy cały czas, wyrzucamy wszytko co niepotrzebne, wyrzucamy i szczebelek wyżej, Popełniamy błędy ale nas prostują. To jest przygotowanie do tego co nadejdzie. Jak to opisał „Każda data, która była kiedykolwiek zaproponowana uległa zmianie z powodu sytuacji, która była okazją do lepszego wyniku.”

  • Flashback
   Wrz 14, 2012 @ 20:01:19

   :* wika 🙂 to ujrzenie przez Ciebie Kosmicznego Związku masła z wydarzeniami w Twoim życiu jest przecudowne 🙂 Mam tak samo, jak Ty!! 🙂 WSZĘDZIE TO WIDZĘ 🙂 Od tych najbardziej zwyczajnych poprzez niezwyczajne. Tzn. dostrzegam znaczenie zjawisk U Rzeczy W Istnieniu (jest to najprostsze wytłumaczenie słowa „Urzeczywistnienie”, którego znaczenie ostatnio badałem).
   A z tych niezwyczajnych 😉 to w nocy z 09/10.09.2012 r. zwizualizowałem sobie nasz dualny Program Życia, tj. plusy i minusy. Zacząłem ostatnio w ciągu ok. dwóch tygodni czuć minusy jako plusy i plusy jako minusy, bo przecież Wszystko jest Jednym. I tym sposobem – na narysowaną przez siebie sinusoidę nałożyłem drugą sinusoidę uzupełniającą i tak wyszło nic innego jak spirala. Wyobrażając sobie tę spiralę w trójwymiarze (tym wizualnym 😉 ) obróciłem ją i co wyszło? DNA! Program życia przecież. No i tak dalej i tak dalej, aż do konkluzji, że jesteśmy hybrydowym eksperymentem genetycznym naszych Kosmicznych Przyjaciół 🙂

   Błogostanu życzę Wszystkim! 🙂

   • kimba70
    Wrz 14, 2012 @ 20:26:14

    Galaktyki też są w kształcie spirali, zastanawiające prawda.

    • wika55maitri
     Wrz 14, 2012 @ 20:49:59

     Bo przecież trzeba dobrze zamieszać, żeby się twarożek z wisienkami z syropu połączył, no niee…? 😛

 5. kimba70
  Wrz 14, 2012 @ 15:45:24

  Patrz Wika jak się budzą, proponuje nie przywiązywać sie do pieniądza( w ogóle do niczego materialnego) a już najmniej do dolara(fed), iszczą się poprzednie przekazy. W szczęściu i radości nikt się nie złości.

  • wika55maitri
   Wrz 14, 2012 @ 16:28:02

   No dobry jesteś… 😉 wysłaliśmy podobny komentarz o tej samej godzinie, 3 sekundy różnicy…tylko że to było kwadrans PO tym Twoim komentarzu piętro wyżej… 🙂

   • kimba70
    Wrz 14, 2012 @ 16:41:40

    Fajnie , luks , na razie wymiękam , pokładam sie ze śmiechu jak sobie czytam info, Tam w którymś przekazie pisali że kasy może być w brut, no to własnie fed dodrukowuje dolca. Także papieru toaletowego nam nie zabraknie.

    • wika55maitri
     Wrz 14, 2012 @ 19:08:17

     Raczej na tapety się nada, na papier toaletowy to trochę za bardzo…eee..wzorzyste 😛

    • wika55maitri
     Wrz 14, 2012 @ 19:09:45

     A dolar jest podobno ‚wypieralny’, więc tapeta zmywalna, pełna kultura… 😉

 6. Adela
  Wrz 14, 2012 @ 14:56:49

 7. kaliope23
  Wrz 14, 2012 @ 12:52:23

  Dziekuje Krystal za piękne tłumaczenie słow. To takie wzruszajace i wzniosłe..JAK WIDAĆ NASI PRZYJACIELE ZADBALI O WSZYSTKO, nawet o nasze przyzwyczajenia, o to, że musi byc cos na koncie, w portfelu….bo powolutku musimy przyzwyczajac sie do DOBREGO, DO WSPANIAŁOŚCI jakie na Nas czekaja. Dla wielu będzie to ogromnym -jak sadze- wstrząsem. Powoli i delikatnie bez urazów na psychice..o wszystkim pomysleli. Kocham Was. Pozdrawiam w jasnym, spokojnym świetle. Piękne.

  ❤ kr

 8. Flashback
  Wrz 14, 2012 @ 11:59:39

  Jak ja się cieszę, że Jesteście! 🙂
  Dosłownie jak dziecko 🙂
  I tak też po swej transformacji się czuję. Doświadczyłem, że brak oceniania czegokolwiek to wielki milowy krok do stanu Bezwarunkowej Miłości. A do jej doświadczania to już tylko kroczek mały 🙂

  Apropos’ tego rozentuzjazmowanego, żyjącego 24 h na dobę Dziecka, które w sobie czuję, a raczej, którym się stałem – dochodzę do wniosku, że na tym właśnie polega idea oświecenia. Bycie jak cieszące się i czujące bijącą ze wszędąd 😉 Miłość. Miłość U Rzeczy W Istnieniu.
  Zawsze bezpieczne dziecko.
  Analizując, takie infantylizowane porównanie w odniesieniu do idei oświecenia łatwo można dojść do punktu zwrotnego w naszym życiu, kiedy jako dziecko zjadaliśmy „To Jabłuszko z drzewa dobrego i złego” i dzięki temu z Jedności wyłaniał się podział na dobre i złe. Np. jak miałem ok 10 lat nagle wielce się zdziwiłem, że nie wszyscy w mojej najbliższej rodzinie się kochają. Np. wujek nie lubił cioci, ciocia wujka, kuzyn innego kuzyna. Pamiętam wtedy, jak bardzo się buntowałem, jak bardzo chciałem, żeby oni się kochali, tak jak ja ich kocham… ahhh, ten dualizm.
  Na szczęście teraz widzę i tylko obserwuję góry i doły. Tę odwołującą się do Prawa Przypływu i Odpływu sinusoidę obecnego/dualnego Życia na Ziemi.
  Przyznam się Wam w skrócie (cala moja droga raczej na książkę by się nadawała), co podziałało m.in. akurat na mnie. W poniższy, łatwy i prosty sposób mogę tę całą zdobywaną wiedzę skompilować.
  Czymże jest do dualne Życie, jak nie biciem naszego serca. Rytmem serca, Wdechu i Wydechu. Piszę to, żebyście może zobrazowali sobie te spotykane w szpitalach monitory (w filmach np.) i ujrzeli ukazujące się na monitorze bicie serca (nie wiem, jak się nazywa ten monitor – on tak piszczy w takt bicia serca- pik, pik, pik) i od razu na monitorze pojawia się fala wędrująca w górę (+), a następnie od razu w dół (-), pomiędzy tymi falami jest linia prosta i chyba wiemy, co pojawia się gdy nie jest przerywana piknięciami, a następuję jednostajne piiiiiiiiiiiiiii… Ale nieważne – przecież jesteśmy Nieśmiertelnymi Duszami. I gdy to zrozumiałem… Ojjj, Portal 9.9.12 otworzył się mi w nocy i … jeszcze nigdy nie dziękowałem tak bardzo Bogu ze łzami w oczach, że Żyję! Takiej Radości jeszcze nigdy nie czułem…
  A teraz chodzę z bananem na twarzy i obserwuję swoje Ego 😉 i uczę się od niego, czym/kim nie jestem 😉 A na pewno nie jestem lękiem, które jest pożywką dla Ego. Po prostu Tu już nie ma lęku – Tu jest tylko Bezwarunkowa Miłość.

  Dziękuję Ci Krystal, że Jesteś! Także w detalu: że przejawiasz się Tu w tym wirtualnym świecie (czyt. masz blog, który mnie przebudził) 🙂

  Dziękuję Wam wszystkim, że Jesteście! Ślę Wam Kochani Miłość 🙂

  P.S.
  Bardzo mnie Coś kręci w czakrze 5 Oka 😉

  ❤ kr

 9. Jelnats
  Wrz 14, 2012 @ 11:17:07

  Przeczytałem ; KROM Przesłanie z Centralnego Słońca ; i moje wnioski są takie:czytając ogromną ilość przesłań na temat wzniesienia , proponował bym przeczytanie tego przesłania , aby wyrobić sobie podstawowe spojrzenie co ma się wydarzyć w ostatnich tygodniach i dniach. Krom wyraża tą wiedzę w sposób bezpośredni i jasny. Pozdrawiam z miłością ST. Pozdrawiam gorąco drogą nam Krystal za jej wspaniałą pracę dla nas.

  • kimba70
   Wrz 14, 2012 @ 16:01:10

   A jakże bracie.Tak że ładuj ile sie da swoje „KA” , wdychaj do oporu. A zobaczysz że ciężarówkę zatrzymasz. Miłość zniewala, miłość poucza i śmiejesz się od ucha do ucha.

 10. kolo
  Wrz 14, 2012 @ 08:22:37

  Czy to jest ten sam hr. St Germain o którym wspomina w swojej książce pt. ,,Ręce precz od tej książki,, Jan van Helsing? Dziękuję i pozdrawiam kolo

 11. baszka25
  Wrz 14, 2012 @ 00:18:52

  Wzruszyłam się… 🙂 Dziękuję… 🙂

 12. elzbieta
  Wrz 14, 2012 @ 00:11:48

  Jesteśmy Kochani coraz bliżej wielkiego Szczęścia jakiego wcześniej nie bylibyśmy w stanie sobie wyobrazić. Jeszcze wychodzą z nas różne osady, które nagromadziły się w zakamarkach Istoty ale zaczynamy dostrzegać piękno które jest w Nas i dookoła Nas !
  Życzę Wszystkim na wszystkich poziomach Duszy Szczęścia i Błogosławieństwa.
  Przesyłam Wszystkim Światło Miłości, niech płonie we wszystkich Duszach i prowadzi Nas do Nowej Epoki * Serca * i Złotej Ery !!!

 13. Barbara
  Wrz 14, 2012 @ 00:01:35

  Kochani, piękny przekaz, bardzo mnie podbudował i z jeszcze większą wiarą dążę ku wzniesieniu…nic mnie nie powstrzyma, mimo, że osiągnęłam punkt ZERO, co wcale nie jest jakimś zaszczytem, choć kto wie? Już wiem, że zdaję najtrudniejszy egzamin w moim życiu, wiem, że wszystkie te niepowodzenia dały mi niesamowicie dużo siły – padłam ofiarą systemu bankowego – straciłam dach nad głową, nie mam pracy ani pieniędzy…zabrano mi wszystko, jednak nie udało im się zabrać mnie…Mam siebie i dopiero teraz, jak wszystko straciłam chylę głowę przed samą sobą z wielkim szacunkiem – jestem szczęśliwa, że oddałam wszystko, co miałam i dopiero teraz poczułam prawdziwą wolność….wolność od wszystkiego, od nakazów, zakazów itp. Dopiero teraz widzę swoją drogę jasno i tak bardzo przejrzyście, wolną od wpływów negatywnej, ludzkiej świadomości…Osiągnęłam właśnie punkt zwrotny, lekka, radosna, szczęśliwa, pozbywam się wszelkich Zasłon, żadnej iluzji, sama prawda i miłość zagościła w moim sercu….Silną i niezniszczalną duszą ponoć jestem – jak powiedziała jedna z naszych cudownych Istot obserwując moje poczynania i tego się trzymam…Wszystkim Wam kochani życzę wielkiej wiary, nie istotne według mnie jest to, czy mam konto, czy będą tam pieniądze, zawsze kiedy jest potrzeba te pieniądze się znajdują, najważniejsza jest wiara i miłość<3<3<3

  • agata
   Wrz 14, 2012 @ 02:26:05

  • zdzich
   Wrz 14, 2012 @ 18:19:00

   Barbaro mam tyle Miłości do Ciebie, jak i do Wszystkich, za łza ze szczęścia się kręci ….:)

   • Barbara
    Wrz 14, 2012 @ 22:30:43

    Dzięki ZDZICH…ale przyznaj, że twoje łzy to łzy radości, bo ja sobie ostatnio chlipię własnie z radości, ze zwycięstwa, powaliłam ego na kolana,…chodzę, jeżdże na rowerze i śmieję się sama do siebie, do chmur, do słońca…jestem cała w miłości do siebie i do was i do wszystkiego, lekka, promienna i szczęśliwa, urodziłam się na nowo przekonana, że teraz będzie już tylko lepiej, czego wam wszystkim kochani życzę,a Tobie Krystal przeogromne dzięki za Twoją pracę i za to, że JESTEŚ.

    ❤ kr

  • Asia
   Wrz 14, 2012 @ 23:37:47

   Rycze ze szcześcia i z radości !! :))
   Wszyscy jestesmy tacy wspaniali !!
   DZIEKI CI BOZE ZA TO:)))))))) Ze wymysliles sobie to tak jak jest , ze my tacy jestesmy i ze Ziemia jest taka cudna i przekochana !
   Śle miłość do Świata :DD

 14. bartek
  Wrz 13, 2012 @ 23:34:37

  Witam wszystkich serdecznie,
  Przesyłam Wam ciekawego linka…. Uważam, że wartościowego;)

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=251:the-allies-of-humanity-sprzymierzecy-ludzkoci&catid=47:swoje&Itemid=127

  Pozdrawiam wszystkich
  Bartek

  • amfereon
   Wrz 15, 2012 @ 12:20:44

   No cóż , wiadro zimnej wody zdrowia doda. Szkoda , że wydaje się być po staremu : sprytniejszy wykorzysta głupszego dając mu koce i paciorki. Na szczęście nie mamy kluczowych stanowsk w światowym rządzie.

 15. Marilka
  Wrz 13, 2012 @ 23:07:11

  A ja nie mam konta, ciekawa jestem jak mi przeleja te pieniadze

  • lilos
   Wrz 14, 2012 @ 02:04:27

   Marilko, Kochanie, nie kłopocz się takimi przyziemnymi, tyciuteńkimi drobiazgami, jak brak konta, pewnie rozweseliłaś naszego Świętego Brata swoją obawą. Przypomnij sobie , kim jest nasz Wielki Mistrz Ery Wodnika :
   – Mistrz Alchemii, Tworzenia i Transformacji
   – Mistrz Fioletowego i Złotego Płomienia
   oraz jest tym, którego tylko niektóre historyczne wcielenia na Ziemi wspomniawszy :
   – arcykapłan Atlantydy, Noe, prorok Samuel, Św. Józef, Merlin, Krzysztof Kolumb a ostatnio Hrabia Saint Germain ( teraz Saint Germain i równocześnie Asana Mahatari ).
   Przez wiele wcieleń niesie światło Chrystusa, by oświecić i wyzwolić z chwilowej ciemności nas, Dzieci Światła.
   Czy dla takiej Osoby jest w ogóle coś nie do zrobienia dla nas?
   Więc weźmy ochoczo Pochodnię Światła, którą osobiście nam wręczył do niesienia pomiędzy bliźnim, wezwał nas aby podjąć jego dzieło, pewnym krokiem idźmy nie troszcząc się o nic!
   Czeka nas bezwarunkowo LEPSZE JUTRO.
   Ślę Każdemu dużo światła, radości i Misiaczki.

 16. wika55maitri
  Wrz 13, 2012 @ 21:29:15

  Kochani, właśnie się dowiedziałam, że w sobotę i niedzielę jest w Krakowie Lee Carroll i otwarty wykład/channeling Kryona! (podobno już od czerwca było wiadomo, ale jakoś widać nie doczytałam…;)

 17. EwaB
  Wrz 13, 2012 @ 20:49:10

  Wielkie dzieki Krystal za przetlumaczenie!!!
  Wielkie dzieki Saint Germain za ten przekaz!!!
  Buziaki dla Wszystkich!!!

 18. DublerRocco
  Wrz 13, 2012 @ 20:28:31

  „Zmiany te przyjdą w 2012 roku przed końcem 2012 r.”
  Jaką można mieć pewność, że rzeczywiście będą jakieś zmiany? Na razie nie widać żadnych zmian (…)

  Drogi Dublerze, jeśli nie widzisz żadnych zmian, to jest taka Twoja prawda, do której masz absolutnie prawo. Twój świat pozostanie dla Ciebie taki jak Twoje wierzenia i nikt Cię nie będzie na siłę przekonywał. Proszę tez, przeczytaj sobie jeszcze raz zasady komentowania i stosuj się do nich, jeśli chcesz się wypowiadać na naszym blogu ❤ Kr

 19. filpat
  Wrz 13, 2012 @ 20:26:29

  To jest piekny przekaz ,dziekuje Krystal ,i pozdrawiam serdecznie !!!

 20. Ortal
  Wrz 13, 2012 @ 20:21:39

  Wiecie co? tak się ostatnio zastanawiałem nad tymi wszystkimi przekazami które niby mówią o tym aby uwolnić się od dualizmu, a prawie przy każdym jest podział na istoty światła i istoty ciemne. Czy to nie jest dualizm? Jak dla mnie to jest masło maślane. To tak jak bym mówił o tym żeby nie chodzić do tamtego sklepu bo sprzedają tam niezdrowe jedzenie, a sam bym codziennie tam chodził. Jak dla mnie bezsensu.
  Przepraszam Cię Droga Krystal, wiem że to może nie być komentarz w duchu 5D jak Ty to zawsze piszesz, ale chciałbym podzielić się jeszcze czymś…

  Kiedyś miałem okazję pojechać do Tybetu, i tam spotkałem pewnego mnicha, który nazywał się „Astui”. Bardzo dobrze znał język angielski, i ja również biegle mówię w tym języku, a więc zaczęliśmy spędzać więcej czasu ze sobą, a on zaczął opowiadać mi o naturze Wszechświata. nie będe opisywał wszystkiego o czym mi opowiadał, ponieważ większość znajduje się własnie w przekazach, a mianowicie o tym żeWszyscy stanowimy jedność tworzymy własną rzeczywistość i przy niezachwianej wierze posiadamy nieograniczoność możliwości. Gdy wracałem do domu, spotkałem w autokarze pewną kobietę z którą rozmawiałem o tym mnichu, a ona zaraz natknęła mi, że o mnichu „Astui” krążą różne ciekawe informacje po Tybecie. Prawdopodobnie widziano go jak wzniósł się w powietrze na wysokość 10 metrów i lewitował w powietrzu aż 16 godzin bez przerwy. Niektórzy też twierdzili że widzieli jak Astui zamienił się w tygrysa. Inni twierdzili że na własne oczy widzieli jak przeszedł przez mur z cegły nie używając przy tym żadnych drzwi czy okien. Powiedziała że ten mnich nie lubi się chwalić swoimi mocami dlatego gdy idzie się do niego, widzi się pokornego człowieka, a nie jakiegoś mesjasza który chwali się tym, czego on niby nie potrafi. Sam nigdy nie widziałem tego mnicha jak używamy swoich zdolności dlatego gdy rozmawiałem z nim wydawał wrażenie bardzo prostego, ale mądrego człowieka który przez cały czas się uśmiechał i pytał mnie czy nie znam jakichś żartów, jeżeli tak, to abym natychmiast mu opowiedział 🙂 Gdy mu już opowiedziałem, śmiał się tak głośno że miało się wrażenie że szukał kazdej okazji aby móc otworzyć szeroko usta i śmiać się do upadłego 🙂
  Ale do czego zmierzam, do dualizmu. Przytoczę jego słowa odnośnie dualizmu, przeczytajcie proszę:

  „Gdy postrzegasz we własnej jaźni dualizm czyli podział, tworzysz całkiem nieświadomie ten właśnie podział w sobie. jeżeli twierdzisz że coś jest złe a coś dobre, to tak jakbyś te same cechy wydobywał wprost ze swojego wnętrza i rzutował w świecie fizycznego postrzegania. Jeżeli potrafisz wskazać cechy negatywne u innych osób, to tak jakbyś recytował własne cechy negatywne. Jeżeli widzisz samo dobro dookoła siebie, to tak jakbyś widział tylko dobro w sobie samym ponieważ nie możesz istnieć oddzielnie od fizycznego postrzegania tego świata a tym samym pozwalając na niezachowanie równowagi duchowej. Dlatego postaraj się odizolować zło i dobro ze swojego postrzegania, unikaj góry i dołu, strzeż się ciepła i zimna, zostaw za sobą piękno i brzydotę i postaraj się wyrażać wszystko inne a unikaj podziału. To pozwoli Tobie dać wolność i zrozumienie.”

  Co o tym sądzicie? Ten fragment jak i kilka innych zanotowałem sobie.
  Pozdr.

  • bożenasz
   Wrz 13, 2012 @ 21:29:48

   Dziękuję Ci, całkowicie się z Tobą zgadzam… LOVE&LIGHT

  • Asia
   Wrz 13, 2012 @ 21:46:13

   Ortalu !
   Mnich którego spotkałeś, musiał być niesamowity:)) Zaczełam sobie wyobrazać jak wygląda i jaką skarbnicą kawałów musi być jeśli kążdego kogo spotka pyta o żart ;P Hehe tak na poważnie to sama jakoś tą metodę o nieocenianiu zaczełam podświadomie stosować i to naprawde działa !! wnosi spokój i cisze w serce i nie jest to nawet takie trudne jak może sie wydawac…po porstu od razu sobie tłumacze ze oceniając osobe oceniam tym samym siebie!! a czy akurat chciałabym być tak oceniana jak w danym momencie robie?? NIE !! wytsarczy tylko to sobie uświadomić i juz zaraz patrze na osobę jak na czysty przejaw Boga w działaniu :))
   Ps. Odkryłam to niedawno, ale daje mi to już tyle radości ,że szał jest;)
   POzdrawiam cieplutko i świetliście i KRYSTAL dzieki za przepozytywny przekaz!! ( nie tylko ten ;))) ❤

  • Adela
   Wrz 13, 2012 @ 21:48:54

   to co powiedział ten mnich – absolutnie rezonuje z moim wnętrzem ,zgadzam się z tym całkowicie – ale w świecie doczesnym łatwo – z przyzwyczajenia – jeszcze czasami etykietkuję – dziękuję Ortal za tą opowiastkę , pozdrawiam cieplutko Adela

  • kimba70
   Wrz 13, 2012 @ 21:49:08

   Fantastyczne Ortal sama prawda , wierzę w jego umiejętności tak się działo kiedy Gaja była w 5 W , bo teraz wraca,Mogłeś doświadczać czego chciałeś nawet tygrysa. Bardzo uduchowiony mnich który przekroczył granice samopoznania. Mówią że im wiecej sie śmiejesz i w tobie radości tym bliżej ci Boga , może tak mu dlatego zależało na twoich kawałach. Nie ukrywam zazdroszczę ci spotkania z nim , nie wiem czy to dobre , może inaczej cieszę się że go poznałeś i nam o nim napisałeś.Pozdro

   • Ortal
    Wrz 14, 2012 @ 09:39:22

    Tak spotkanie z nim było bardzo zwyczajnym spotkaniem. Gdy zapytałem go jak poznać prawdziwego mistrza odpowiedział mi, że jeżeli spotkam prostego, zwyczajnego człowieka cieszącego się każdą chwilą swojego życia, jest to Mistrz nad Mistrzami. A jeżeli spotkam człowieka który zaczyna chwalić się swoimi umiejetnościami , to do statusu Mistrza mu jeszcze bardzo daleko 🙂

    Myślę że zwyczajność i prostota jest tutaj całym kluczem 🙂
    Pozdr.

    • kimba70
     Wrz 14, 2012 @ 13:50:42

     Jasne super, Bóg, Stwórca pozwolił nam doświadczać życia, poszło to deko nie w tym kierunku. Teraz wszystko wraca na swoje miejsce. Taki jest cel by wszyscy zostali mistrzami trochę na to mamy.Acz każdy jest nim już teraz,trzeba to tylko wyciągnąć. Życie jest darem, prezentem od Ojca marnowanie go na smutki nie jest jego wolą nie po to je stworzył. To wszystko to droga do niego a jak się już z nim spotkasz czekają nas jeszcze wspanialsze doznania. (Dajamanti). Pozdrowienia Ortal

  • Sabrina
   Wrz 13, 2012 @ 22:37:37

   Dostrzegam w tym ogromy sens i prawdę. Tylko uwolnienie się od dualizmu nie jest takie proste. Gdyby tak było bylibyśmy już oświeceni.
   Co do przekazów- to oni „muszą” używać dualizmu, właśnie dlatego, że my nie jesteśmy jeszcze oświeceni i gdyby go stosowali, nie zrozumielibyśmy właściwie to co oni chcą man przekazać.
   Kiedyś tez się nad tym zastanawiałam i taka właśnie odpowiedź przyszła mi do głowy 🙂 😉 .


   dzięki Sabrino, już nic nie muszę dodawać ❤ Kr

   • Ortal
    Wrz 14, 2012 @ 07:56:53

    Tak Sabrino pewnie masz rację. Z uwagi na to że my nie możemy jeszcze uwolnić się od podziału musimy to robić stopniowo, a Oni nam to pomagają.
    Dziękuję.
    Pozdr.

  • figa
   Wrz 14, 2012 @ 16:24:59

   Ortalu , ta opowieść o Twoich przeżyciach jest pasjonująca ! Podziel się , proszę innymi zanotowanymi fragmentami rozmowy z tym niezwykłym Mnichem ! To bardzo inspirujące ! pozdrawiam serdecznie !

 21. emerel
  Wrz 13, 2012 @ 19:46:34

  tak przeczytałem i pierwszy raz jakiś przekaz zrobił na mnie tak poważne wrażenie jestem nim zachwycony. wiele czytałem ale to jest bomba, moja świadomość też w ostatnich dniach bardzo ewoluowała uwolniłem wielkie pokłady energii które to we mnie się skumulowały i teraz jestem szczęśliwy do tego słyszę jak mi burczy w głowie to dziwne. ja jestem całym sercem za opadnięciem iluzji i tej zasłony która wisi nad światem. tak czemu mnie nie dziwi że miliarderzy nie oddali swych pieniędzy. zostało 3,5 miesiąca choć ja już dzisiaj mam w sobie spokój . wysyłam wam miłość i światło

 22. alleksa
  Wrz 13, 2012 @ 19:43:52

  Wszystko jest w Teraz – nie ma przeszłości i przyszłości, więc Ujawnianie i aresztowania już się stały (bo jest tylko teraz). Jak jesteśmy w stanie to ukrywać przed samymi sobą? Jak jesteśmy w stanie ukrywać to postrzeganie?

  Zgodziliśmy się na zapomnienie. Zgodziliśmy się na Zasłony. Są to warunki do życia w wielkiej szkole zwanej Ziemia. Zasłony są związane z karmą. Są one litościwym aktem i są nierozerwalnie związane z tymi warunkami. Dlatego punkt zwrotny jest potrzebny dla Dusz, które obudziły się i przygotowały do pozbycia się Zasłon w tych końcowych czasach.

  Nic dodać, nic ująć.
  Dziękuję ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: