Niedługo zostanie ujawnionych wiele informacji, które was zaszokują

.

Arkturianie przez Marilyn Raffaele, 9 września 2012

Przetłumaczyła Wika

My z Grupy Arkturian witamy wszystkich, którzy czytają przekazy od Grupy Arkturian.

Widzimy, że wielu cierpliwie czeka na obiecane zmiany, i że wielu innych wybrało raczej wątpliwości i rozpacz.  Spróbujcie nie dopuszczać do siebie wiadomości pochodzących ze starej energii, które utrzymują was poza waszym centrum, kochani, gdyż większość z nich ma na celu utrzymanie was w niewoli tego, co właśnie się kończy.  Wielu tych, którzy są u władzy (nie wszyscy) lub mają na nią ochotę, desperacko trzyma się tej resztki władzy, która pozostała w przestarzałych koncepcjach i przekonaniach – gdyż to one właśnie utrzymują status quo, umożliwiając tym osobom funkcjonowanie, a was uwiązując do przeszłości.  Warto te sprawy przemyśleć, gdy  zastanawiacie się nad zbliżającymi się wyborami.{mowa o wyborach prezydenckich w USA}

Kiedy przychodzą do was zniechęcające myśli, zawsze pamiętajcie, że nie są one wasze – są bezosobowe.  W jaki sposób negatywność mogłaby wypływać z Serca Boskości? – a tym właśnie w istocie jesteście.  Myśli i poglądy pochodzące z trzeciego wymiaru są po prostu energią, która czeka na to, by uznał ją jakiś receptywny stan umysłu.  Koncepcje akceptowane przez nieoświecony umysł manifestują się na zewnątrz i są przyjmowane za rzeczywistość.

Uczycie się, że świadomość wypełniona poglądami opartymi na dualizmie i oddzieleniu przejawia się jako tak zwane ‚zło tego świata’, gdyż wy jesteście twórcami. Do momentu przebudzenia się jednostka robi to wszystko w ignorancji, bez świadomej uważności.  Ludzkość smacznie sobie spała i w ignorancji stwarzała dobro i zło przez eony.  Nie ma w tym żadnej winy czy zarzutu w odniesieniu do wielu wcieleń przeżytych w ignorancji, włącznie z aktualnym, ponieważ doświadczenia te były niezbędnymi krokami w waszej ewolucji.

Dlatego nazywa się to ‚przebudzeniem’: wybudzacie się ze stworzonych przez siebie iluzji ku Światłu prawdy.  To nie świat jest iluzją, lecz raczej jest nią wasza koncepcja świata.  Zdecydowaliście się obudzić poprzez doświadczenia w energii trzeciego wymiaru, a teraz kończycie swoje lekcje – dowiadujecie się prawdy o tym, kim i czym jesteście.  To wielka sprawa, kochani, i możecie być bardzo dumni z siebie, gdyż była to długa i trudna podróż.  To dlatego tak wiele istot z ekscytacją obserwuje teraz wasz proces – jest to wielkie i cudowne wydarzenie i wielu raduje się wraz z wami.

Dowiadujecie się, że wiele rzeczy, które uznawaliście za prawdę, nigdy nią nie było i zaczynacie rozumieć, że jako twórcy możecie zmienić siebie i wasz świat.  Na tym polega odebranie z powrotem waszej mocy i to się dzieje właśnie teraz. Widzicie efekty tego w wielu miejscach, w których w świadomość ludzi wpuszcza w siebie więcej Światła.  Ono z kolei odsłania wszystko, co nie jest ze Światła, włącznie z tymi jednostkami, które pragną to ukryć.  Tego procesu nie można spowolnić, kochani, gdyż ludzkość i dusza kochanej Gai zmieniają się, ewoluują, przechodzą na kolejny poziom. Nigdy nie było planowane, że ludzkość ma zostać w ciemności na zawsze, taka była po prostu wasza droga nauczania i przebyliście ją. Bądźcie świadomi, że niedługo zostanie ujawnionych wiele informacji, które was zaszokują.  Będą one dotyczyły działań wielu osób, które uznawaliście za przywódców.  Spróbujcie zrozumieć, że żyli oni i działali ze stanu olbrzymiej ignorancji, zezwalając na to, aby wpływ władzy przeważył nad ich planem życiowym i teraz są wzywani, by za to odpowiedzieć. Wszystko odbywa się zgodnie z planem.

Wiele osób doświadcza problemów zdrowotnych, które z pozoru pojawiają się ‚znikąd’.  Większość z tego to oczyszczenie starej energii, obecnej jeszcze w pamięci komórkowej, i pochodzącej z wielu poprzednich wcieleń, a także i obecnego.  Wielu z was zdecydowało się doświadczyć koszmaru w dzieciństwie, fizycznej i psychicznej przemocy, i zastanawiacie się, dlaczego tak się stało.  Bardzo ważne jest, abyście zrozumieli, że przed inkarnacją dusza często wybiera w swym planie życiowym doświadczenia, jakie posłużą ponownemu uaktywnieniu określonych energii, które mają zostać uwolnione. Koszmarne doświadczenia wszelkiego rodzaju odciskają się w pamięci komórkowej i emocjonalnej, i są potem przenoszone z wcielenia na wcielenie, aż do momentu, kiedy jednostka jest gotowa uporać się z nimi poprzez ich uwolnienie.  Te stare energie zabarwiają decyzje jednostek oraz ich osobowość (bezpodstawne lęki) wcielenie po wcieleniu, aż zostaną oczyszczone.  Ci z was, którzy zajmują się tego rodzaju sprawami, powinni zrozumieć, że aż do teraz nie byliście gotowi, aby uwolnić te bolesne stare energie, ale teraz już jesteście i dlatego tak wiele z tego wysuwa się na pierwszy plan i pojawia w waszych myślach.  Wszyscy otrzymujecie wiele pomocy od swoich Wyższych Jaźni i Przewodników, gdyż Wyższa Jaźń porusza tylko te sprawy, które jesteście gotowi uwolnić (a nie rozwiązywać sposobami pochodzącymi z 3w).  Postarajcie się, by te doświadczenia i towarzyszące im emocje nie wciągnęły was w przeszłość przy okazji tych oczyszczeń.

Każda dusza opracowuje przed wcieleniem plan, zgodnie z którym mają pojawić się w danym życiu te doświadczenia i relacje, które uznaje ona za konieczne na drodze swej ewolucji.  Ze względu na wagę obecnych czasów, wszyscy gotowi do tego, by ewoluować wraz z Gają w wyższe częstotliwości, przybyli na Ziemię z całą swoją listą spraw do załatwienia, a nie tylko z jednym zadaniem.  Niektórzy zapominają o tych planach, gdy tylko zejdą w gęstsze energie, ale większość pamięta. Jeśli jesteście świadomi swojej prawdy, a jednak okazuje się, że zaabsorbowani jesteście wieloma uciążliwymi sytuacjami, sprawdźcie wasze przekonania.  Powiedzcie sobie: „Co spośród moich przekonań sprawia, że tak się czuję?  W świetle prawdy czy to jest prawdziwe?”  Na poziomie fizycznym róbcie to, co powinniście zrobić, czasami potrzebna jest pomoc medyczna, ale pamiętajcie, że wiele z tego, co się właśnie teraz wydarza, jest uwolnieniem i rozwiązaniem starych ukończonych już spraw.

Kiedy zrozumiecie, że nieprzyjemne doświadczenia w waszym życiu są okazją do przebudzenia się, którą obdarza was wasza Wyższa Jaźń – ponieważ jesteście już na to gotowi – będziecie zdolni objąć te doświadczenia i uczyć się dzięki nim, odczuwając spokój i wiedząc, że teraz jesteście już w stanie je zrozumieć.  Wielkie cierpienie pojawia się tylko wtedy, gdy jednostka kurczowo próbuje trzymać się tego, z czego już wyrosła.

W ten sposób odbywa się ewolucja – świadomość stopniowo rozwija się i ujawnia poprzez kolejne doświadczenia, do momentu, gdy dana jednostka nie potrzebuje już tego konkretnego doświadczenia i nie jest już ono dłużej częścią jej świadomości.

Nie będziecie musieli długo czekać, kochani, na to, aby ujrzeć efekty działania waszego Światła, gdyż wiele spraw dojrzewa w tym czasie.  Wielu ludzi czuje zmiany w swym życiu osobistym, polegające na tym, że przestają oni być w rezonansie z wieloma przejawami starej energii.  Jedzenie, ludzie, rozrywki, styl życia – już dłużej nie przemawiają do was w sposób, w jaki czyniły to przedtem.  Cieszcie się tym, kochani, gdyż oznacza to, że wasze energie wykroczyły już poza rezonans z tamtymi rzeczami.  Pamiętajcie, że nie mówimy, że w waszym życiu nie będzie jedzenia, ludzi czy rozrywek, lecz że pojawią się one na nowych i wyższych poziomach.

Cieszcie się sobą i odczuwajcie tę radość w sposób, który z wami rezonuje, ponieważ radość jest energią najbliższą Boskości. Proste przyjemności zaczną być ważniejsze od tych skomplikowanych, kosztownych i służących samym sobie rozrywek, które odzwierciedlają popularne poglądy, oparte na dualności i oddzieleniu.

Wszystko rozwija się zgodnie z planem.  Radujcie się, kochani, wykonujecie świetną robotę.  Po prostu trzymajcie się swego centrum w trakcie wszystkich swych doświadczeń i nie obdarzajcie ich mocą bycia dobrymi czy złymi – gdyż jest to dualność –  ale dostrzegajcie boski plan we wszystkich doświadczeniach i wszystkich ludziach, wiedząc, że istnieje tylko prawda.

Jesteśmy grupą Arkturian

http://www.onenessofall.com/newest.html

Tłumaczenie Wika  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

32 Komentarze (+add yours?)

 1. Michał
  Wrz 13, 2012 @ 13:56:27

  Witam
  Wygląda na to, że prawda pomału zaczyna się przebijać poprzez zasłonę kłamstw.
  Oto tytuł w Gazecie Polskiej:
  http://www.gazetapolska.pl/22720-tupolewa-rozerwaly-dwie-eksplozje-oficjalny-raport-sejmowy-potwierdza

 2. Jacek
  Wrz 13, 2012 @ 07:35:51

  I dobrze – czas na zmiany – w nas i wokół nas !!!

 3. lilos
  Wrz 13, 2012 @ 02:17:59

  Do Bosman13. Radzę trochę poluzować z tymi ocenami naszych polityków! A ja tu od siebie przypominam, że na sławetnej – i mogącej uchodzić za jakieś ważne w sprawie materiały rankingowe – „LIŚCIE 300” NIE BYŁO ŻADNEGO Z NASZYCH tu wymienionych osób. To chyba coś mówi. W ogóle to apeluję – dajmy sobie spokój z politykowaniem i ocenami, mamy przecież znacznie ważniejsze cele przed sobą związane z wznoszeniem się. Szkoda się rozpraszać. Lepiej trenujcie już Sferę Nieograniczonych Możliwości, to jest przydatne dla lepszej przyszłości Wszystkich Bytów.

  • Sunlion
   Wrz 13, 2012 @ 14:58:28

   …sprawdź listę raz jeszcze a dostrzesz… Marka Belke !!!
   KIm on był ?…
   Do czego doprowadził ?..
   Kto , na jakie stanowisko i z jakiego powodu ostatnio w Polsce go mianował ?…
   …A kim on właściwie teraz jest dla Polski…?.. odp. – spłonką w pistolecie kapiszonowym …
   ..tylko z jego pomocą mogą Polsce ‚odstzelić’ głowę….{ tutaj sie kryje wiele wyjaśnień natury ekonomiczno – politycznej i BANKOWEJ }

   ….oczywiście jest i drugi na liście…co prawda półPolak … trafniej można powiedzieć ‚półszatan’ ,…- chociaż przyjaciele określając go z pierwszej ‚połówki’ zdecydowanie rezygnują .. 😉 …
   .. – Z . Brzeziński !! – best friend of …D . Rockeffeler !!!!..

   hmmmm….
   ..jestem po dodrej rybce z rusztu …z ‚odrobiną’ wina …i..
   ..własnie przyczłapał się Morduś.., który też jest po rybce ..a po klawiaturze sobie chodzi jakby tą butelkę opróżnił do końca … 😉 🙂

   …i vino, veritas !!!… 😉 🙂 :-)…

  • Sunlion
   Wrz 13, 2012 @ 15:13:18

   …oczywiście konkluzja Twojego wywodu na czasie : tym …i następnym ..

 4. kimba70
  Wrz 12, 2012 @ 20:49:37

  Pozdrawiam, mam nadzieję iż poczuliście wzmocnioną energię z ostatnich dni, co we mnie pogłębiło „widzenie sercem”.

 5. EwaB
  Wrz 12, 2012 @ 18:45:01

  Wlasnie przeczytalam ksiazke „ZLOTA KSIEGA” , ktorego autorem jest moj ukochany Wzniesiony Mistrz Saint Germain. W rozdziale XXVII.PIELGRZYMKA JEZUSA na stronie 207- Jezus powiedzial: „Jezeli zywo pragniesz Wzniesienia prosze Ciebie, abys uzywal czesto nastepujacej afirmacji „JAM JEST Wniebowstapieniem w Swiatlo”. To pozwoli aby Twoja swiadomosc o wiele szybciej wyszla z mai(zludzen) ludzkiej tworczosci.”

  Natomiast na stronie 211 Jezus powiedzial m. inn te slowa „Chce wam dac jeszcze inne wyjasnienie! nie powiedzialem na Krzyzu-„Ojcze, czemus mnie opuscil” tylko ” Ojcze, jakzes mnie uswiecil”(dosl.:”jaka chwala mnie otoczyles”) jak rowniez chodzilo o Chwale, jaka otrzymal ten brat, ktory byl na krzyzu z prawej strony”.-____Ale to juz poza tematem. Chcialam tylko pokazac jak pozmieniano slowa, ktrore wypowiedzial Jezus.
  Dziekuje Ci Saint Germain!
  Pozdrawiam Wszystkich!!!Podaje link do „Zlotej Ksiegi”

  http://chomikuj.pl/cube82/ezoteryka/Saint+Germain+-+Z*c5*82ota+Ksi*c4*99ga,23453339.pdf

 6. Bonjovi
  Wrz 12, 2012 @ 18:07:48

  niezrozumialem do końca. Co tak właściwie mam robic gdy doswiadczam jakichs zlych rzeczy. np gdy „kolega” dreczy mnie psychicznie albo rodzice sie kłócą, mam być na to wszystko obojętny czy co?

 7. as
  Wrz 12, 2012 @ 17:51:02

  Czytalem ten przekaz Hathorow o ktorym pisze Grazyna. Hathorowie przekazują nam super metode ksztaltowania przyszlosci.Przeczytajcie to KONIECZNIE !!!

  Jest to bardzo ważny przekaz z nową techniką na materializowane preferowanej przyszłości. Czekamy na edycję, po której ten przekaz chciałabym tu opublikować. ❤ Kr

  • Renata B.
   Wrz 12, 2012 @ 19:25:35

   Czytałam. Super. Ale jednej rzeczy nie zrozumiałam : czy ta moja przyszłość ma się znaleźć w zasięgu tej kuli czy poza nią?

 8. Teka
  Wrz 12, 2012 @ 16:24:28

  A propos rzeczy, które uważalismy za prawdę, a które nigdy nią nie były, przytoczę parę cytatów z książki Konrada Wilka, podróżnika, pt.: Naga Asu. Między innymi porusza on problem pomocy międzynarodowej, a właściwie ich jej ukrytych mechanizmów. Prym wśród udzielających tej pomocy wiodą Stany Zjednoczone, które „pomagając różnym krajom de facto uzależniały je gospodarczo od siebie. Największa z organizacji zajmujących się miedzynarodowa pomocą jest ONZ. „W tym największym na świecie biurokratycznym molochu zatrudnionycj jest około 50 tys. osób, które pożerają 80% pieniędzy wpompowanych w ONZ.” W krajach Trzeciego świata ONZ ma setki komórek, które „prowadzą tysiące programów i realizują tysiece projektów z naciskiem na doradztwo. Płace tych ekspertów, doradców, szkoleniowców i znawców tematów pochłaniają większość środków ( wymienieni zarabiaja po 100 tys. dolarów rocznie). Rozmawiaja oni z szefami biednych krajów, którzy najczęściej kradną gros funduszy.” Własciwie tylko 1% wpływów przeznacza się na pomoc dla dotknietych różnymi katastrofami czy wojnami, a „pozostałe 99% pochłaniają opłacalne dla Zachodu programy długoterminowe. Co dzieje sie z tym 1%? Np. Sudan dotkniety powodzią otrzymuje z Wielkiej Brytanii namioty do obozów, które stoja puste, bo ludzie maja gdzie mieszkać, ale brak im zywności i wody. Do umierającej z głdu Somalii lecą samoloty wyełnione produktami do odchudzania, a koszty transportu przekraczaja wielokrotnie wartość przesyłki”. Tego typu przykładów jest multum.
  Nie wiem, co zmieniło się do tej pory, ale jak znam życie i zachłanność bogaczy, to raczej niewiele, co nie wyklucza istnienia solidarnej pomocy od danego narodu wprost do dotkniętego kataklizmem kraju. Czy w naszej prasie czy telewizji usłyszeliście krytyczne głosy na ten temat? i nie usłyszycie, dopóki jest finansowana przez bogaczy i banki. Teka

 9. Grażyna
  Wrz 12, 2012 @ 13:34:00

  UWAGA Ukazał się b. ważny – kluczowy – przekaz Hathorów z dnia 19.sierpnia br
  Bardzo proszę o zamieszczenie na Transformacji. Adres http://www.tomkenyon.com
  Tytuł – Sfera wszelkich możliwości. Z góry dziękuję Grażyna

 10. Adela
  Wrz 12, 2012 @ 13:20:25

  o miłości i samospełnieniu – Matt Kahn – piękny ten wykład

 11. wadera
  Wrz 12, 2012 @ 10:36:27

  Kochani, terapia śmiechem – zawsze na temat 😉 (przez Galaktyczna Kawiarenka)

 12. bosman13
  Wrz 12, 2012 @ 10:33:31

  Przyznaje że do tej pory miałem wątpliwości co do Obamy, zostałem przekonany do niego gdy republikanski kandydat spotkał się w Polsce z Wałęsa, Komorowskim i Tuskiem ,czyli tymi osobami , którzy są po przeciwnej stronie energii światła.

  • przeee
   Wrz 12, 2012 @ 21:31:52

   a z kim niby miał sie spotkac? z Bolkiem i Lolkiem czy właśnie z tymi najwyższymi głowami w państwie? Jakby przyjechał Obama to także spotkałby sie z tymi ludzmi

   • Zajączek
    Wrz 13, 2012 @ 00:21:30

    Pozwolę sobie na małą korektę: nie „spotkałby się”, tylko „spotkał się” – podczas wizyty w Polsce w zeszłym roku Obama spotkał się ze wszystkimi tymi osobami.

 13. agata
  Wrz 12, 2012 @ 08:06:39

  Witam:)
  tak, zmiany zaszly i to ogromne, nawet wczoraj kolega z ktorym dosc dawno nie mialam kontaktu i po paru mailach w ktorych pisalam o tym co czuje i co sie zmienia oraz jaka sciezke wybralam napisal mi tak:………Zmieniłaś się, nie poznaję Cię. Mam wrażenie, że jesteś ciepłą kobietą, uśmiechniętą domatorką, ale otwartą na świat i ludzi. Życie Cię oćwiczyło, co powoduje, że zrzuciłaś z siebie to czego nie potrzebujesz i co było „nieładne”…. Albo raczej „NIE TWOJE” – czyli takie co powodowało, że nie mogłaś być prawdziwą sobą. Myślę, że jesteś harmonijnie piękna (Ty czyli Agata i twoja duszyczka ).
  Rozplynelam sie:) Jednak jeszcze sa chwile kiedy stara energia daje znac a to mnie straszliwie denerwuje bo juz nie chce jej, jednak wiem ze jest ona coraz slabsza i wkrotce odejdzie sobie:)
  Pozdrawiam

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: