Dostrojenie do wzmocnionych energii sieci 9-9-9

.

Rada Światła, 7.9.2012

Przepiękne Istoty Światła,

Wciąż macie możliwość wyboru, w jaki sposób uczestniczycie w ‚tu i teraz’.  Poszukujecie tego, co jest najbardziej do was podobne, bądźcie więc świadomi, że niektóre rzeczy są dla was takie z nawyku, a inne dlatego, że rezonują z waszą esencją. Są to dwie różne sprawy i w mądry sposób próbujecie to ustalić i wejść w tę nowość, która pojawia się na drodze tego waszego życia, w ewolucji esencji waszej duszy w tym życiu i poprzez ten szczególny aspekt wcielony tu i teraz.

Gdy w swojej codzienności pozwalacie sobie dostrzec tę nowość wokół siebie, inspiruje was to na różne sposoby.  Ta wpływająca w wasze życie inspiracja staje się coraz obfitsza i bogatsza i od was zależy, co zdecydujecie się teraz powołać do życia i jaki impuls wesprzecie dzięki swemu byciu i działaniu, tak, aby ta energia napływająca z wewnętrznych poziomów mogła zamanifestować się na planach zewnętrznych, w waszym doświadczeniu i waszym świecie.

Gdy życie posuwa się naprzód w tym okresie, a wiatry przemian w oczywisty i potężny sposób napływają do was, bardzo łatwo jest stracić równowagę.  Nie jest to jednak tym samym, co zgubienie waszej drogi. {Uśmiech} Pamiętajcie o tym, gdy czujecie się niewygodnie z energią, która przez was przepływa.  Nieustannie otrzymujecie więcej i coraz wyższych częstotliwości w swe pola energii i nieustannie będziecie się uczyli jak wraz z tym płynąć, jak tych energii używać i ugruntowywać je.  Będzie się utrzymywać, tak jak w tym czasie, na pozór niepohamowane i niepowstrzymane odczucie nowości.  Pomoże wam to uczestniczyć w tym procesie i ogarniać go.

Obecnie energia się zwiększa, aby osiągnąć okno 9-9-9, co stanowi punkt przyspieszenia na drodze ku grudniowemu Przesileniu.  Wszystkie potrójne* daty w tym roku niosą zwiększony rezonans z ich datą pierwotną, kiedy szczególne aspekty siatki krystalicznej zostały ‚podłączone do sieci’, a gdy zbliżamy się do stanu pełnej łączności w obszarze tej sieci, te kluczowe punkty w matrycy siatki są wzmacniane w odczuwalny sposób.  Aby zebrać się w sobie i wejść w te dostrojenia i nadchodzący okres niewiarygodnego podwyższenia i spełnienia, potrzebujecie po prostu pozostać w swoim sercu, słuchać swego ciała i swojej jaźni i zaufać swemu wewnętrznemu odczuciu tego, co jest właściwe dla was teraz.  Jest bardzo ważne, abyście w trakcie tego łuku energetycznego, prowadzącego ku grudniowemu Przesileniu, pozwolili sobie na autentyczność, niezależnie od tego, jak dalece różni się to od waszych planów albo od tego, co myśleliście, że będziecie robić, gdy zastanawialiście się nad tym okresem wcześniej.  Elastyczność jest potężnym sprzymierzeńcem, umożliwiającym tym pięknym energiom prawdy przejawić się w życiu.

Powodem, dla którego wzbudzamy teraz waszą uwagę, jest początek o wiele częstszych uaktualnień, jakie zaczniecie otrzymywać, gdyż dynamika i cykle energetyczne będą się szybko zmieniać i dostrajanie się do nich z większą regularnością będzie dla was korzystne.

Ofiarowujemy wam to w duchu miłości i braterstwa.

Jesteśmy Radą Światła

Przekazała Meredith Murphy, 7 września 2012
http://www.expectwonderful.com
http://lightworkers.org/channeling/166953/attuning-9-9-9-amplified-grid-energies

Przetłumaczyła Wika,  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

* Data jest podwójna, ale pobudza ona energie portalu 9-9-9 sprzed trzech lat, tak samo jak 8-8 miał powiązanie z portalem 8-8-8 otwartym cztery lata temu. Portal 12-12-12 będzie ostatnim z 12 sukcesywnie otwieranych portali tego wieku, tworzących komplet energii uaktywniających w 100% nową sieć Chrystusowej Świadomości wokół Ziemi (Metatron przez Tyberonna) {przyp.tłum.}

14 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Wrz 09, 2012 @ 16:59:53


  Statek – Matka nad Meksykiem 8.9.12

 2. Rafal Niemiec
  Wrz 09, 2012 @ 16:46:11

 3. bluedragon
  Wrz 09, 2012 @ 10:05:30

  Witam wszystkich ,mam dylemat z potrojnymi datami 9.9.9 no rozumie dzien ,miesiac a ta trzecia 9tka.12.12.12.jest jednoznaczne ale pozostale?

  • zdzich
   Wrz 09, 2012 @ 10:12:05

   * Data jest podwójna, ale pobudza ona energie portalu 9-9-9 sprzed trzech lat, tak samo jak 8-8 miał powiązanie z portalem 8-8-8 otwartym cztery lata temu. Portal 12-12-12 będzie ostatnim z 12 sukcesywnie otwieranych portali tego wieku, tworzących komplet energii uaktywniających w 100% nową sieć Chrystusowej Świadomości wokół Ziemi (Metatron przez Tyberonna) {przyp.tłum.} 🙂

  • Ortal
   Wrz 09, 2012 @ 10:47:29

   Pod przekazem masz wyjaśnione bluedragon skąd się wzieła ta trzecia dziewiątka.

   skopiuje dla Ciebie jeżeli nie tego nie widzisz.

   * Data jest podwójna, ale pobudza ona energie portalu 9-9-9 sprzed trzech lat, tak samo jak 8-8 miał powiązanie z portalem 8-8-8 otwartym cztery lata temu. Portal 12-12-12 będzie ostatnim z 12 sukcesywnie otwieranych portali tego wieku, tworzących komplet energii uaktywniających w 100% nową sieć Chrystusowej Świadomości wokół Ziemi (Metatron przez Tyberonna) {przyp.tłum.}

  • agata
   Wrz 09, 2012 @ 12:04:03

   witaj:) chyba nie doczytales:)
   * Data jest podwójna, ale pobudza ona energie portalu 9-9-9 sprzed trzech lat, tak samo jak 8-8 miał powiązanie z portalem 8-8-8 otwartym cztery lata temu. Portal 12-12-12 będzie ostatnim z 12 sukcesywnie otwieranych portali tego wieku, tworzących komplet energii uaktywniających w 100% nową sieć Chrystusowej Świadomości wokół Ziemi (Metatron przez Tyberonna) {przyp.tłum.}

 4. blueray21
  Wrz 09, 2012 @ 09:58:45

  Data mogła być potrójna gdy dodasz godzinę 9-tą (już minęła) – spotkałem się z takimi interpretacjami.

 5. paternal lead
  Wrz 09, 2012 @ 08:29:43

  Witam rozkwitającym światłem i miłością swojego serca wszystkich.Dziękuję Ci Krystal za Twoja pracę-jest ona niczym nektar na moje serce i pokrzepieniem w tych trudniejszych chwilach,kiedy powracają lęki o przyszłość w związku ze zmiana zawodu (wymówiłem pracę jako lekarz (mimo,że jeszcze nie widzę wokalisty) gram i scalam zespół muzyczny).A nie była to łatwa decyzja (żona i 6,5 letnia córka na utrzymaniu)…ale serce zdecydowanie niesie mnie w te wibracje.Dziękuję i posyłam miłość z serca do serc.

  • Taki
   Wrz 09, 2012 @ 09:04:57

   Fragment książki „Cokolwiek myślisz pomyśl odwrotnie”. Autor: Paul Arden.

   „Pewien młody człowiek pracował jako goniec w firmie reklamowej. Któregoś dnia oznajmił swojemu kierownikowi
   – odchodzę. Będę perkusistą.
   Kierownik zdziwił się:
   – Nie wiedziałem, że grasz na perkusji.
   – Nie gram, ale będę – odrzekł goniec.
   Kilka lat później ów młodzieniec grał w zespole z Erickiem Claptonem i Jackiem Brucem. Zespół nazywał się The Cream, a młodzieniec Ginger Baker.
   Został tym kim chciał być zanim jeszcze wiedział czy się sprawdzi.”

   Ps. Wierzę, że robienie wszystkiego zgodnie z głosem swojego serca zawsze jest najlepszą decyzją. Jestem pewien, że Ci się uda.
   Pozdrówka ! 😀

  • Gabriel
   Wrz 09, 2012 @ 13:14:26

   WITAJ!
   Będziesz „lekarzem” Dusz . Powodzenia.
   Jesteś stworzony z MIŁOŚCI w MIŁOŚCI i dla MIŁOŚCI.
   M’

  • Adela
   Wrz 09, 2012 @ 14:10:19

   trzymam za ciebie „kciuki” , sama po 20 tu latach pracy w szpitalu zmieniłam zawód i środowisko pracy i nigdy tej decyzji nie żałowałam chociaż początki nie były łatwe,nawet nigdy przez chwilę nie pomyślałam – a może jednak wrócę?pozdrawiam
   adela

  • aurelia
   Wrz 09, 2012 @ 14:19:20

   słuchając głosu serca zawsze stoimy na wygranej pozycji chociaż „na zewnątrz „może wydawać się, że jest inaczej , pozdrawiam cieplutko Aurelia

  • wika
   Wrz 09, 2012 @ 15:17:49

   Paternal, bardzo się cieszę! 😀 Graj, bracie, muzyka i serce Cię poprowadzą 🙂 Zespół jest małym układem słonecznym, a Ty jako „Lead” jesteś zapewne jego słońcem, więc po prostu ściągnij odpowiedniego wokalistę na swoją orbitę! 😛 Magnes serca działa bezbłędnie… buziaki dla Ciebie i Twoich dziewczyn (6,5 to w moim wieku… ;))

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: