Staliście się bardziej potężnymi i życzliwymi Ambasadorami Boskiego Światła

.

.

Ukochani,

Jestem zachwycony, że mam możliwość porozmawiać z wami znowu.  Nasza ukochana Czanelerka potrzebowała mieć „wolne” po to, by wnieść więcej Światła w swoją Istotę. Zauważamy, że udostępnianie wielu przekazów ludziom na całym świecie w 9 różnych językach również zwiększa ilość pracy, jaką ona wykonuje.  Jesteśmy zadowoleni z tego ‚powrotu’.  To zawsze taka przyjemność móc porozmawiać z wami przez ten otwarty kanał Światła.

Nasi ukochani świetlni pracownicy na tej Planecie doświadczali głębokiej przemiany w obrębie każdego aspektu swego istnienia.  Nie było to łatwym zadaniem, ale każde z was utrzymało swą najwyższą wizję i niewzruszoną determinację pośród osobistych wyzwań związanych ze swym rozwojem.  W tych okresach wzrostu nauczyliście się kochać i troszczyć się o siebie, oraz obdarzać się prostymi przyjemnościami życia, które pomagają wam pozostać ugruntowanymi i połączonymi z Ziemią.  Jeśli spojrzycie choćby o pół roku wstecz, będziecie zdumieni tym, jak wielka zmiana w was zaszła, w waszym punkcie widzenia, waszych oczekiwaniach, mentalnych wzorcach i nawykach.

Przez cały ten czas Światło, jakie wiecznie żyje w świętej komorze waszego serca, płonęło jasno nawet w obliczu wszelkich prób i udręki procesu wielkiego oczyszczania, który się teraz wydarza, a nadzieja na lepsze jutro pomogła wam utrzymać skupienie w czasie, gdy stwarzaliście lepsze sposoby działania i Istnienia w swym życiu codziennym.  Odważnie stając twarzą w twarz ze swymi aspektami cienia, nauczyliście się kochać te aspekty siebie i uświadomiliście sobie, że są one również wrodzoną częścią waszej natury, i że spełniały ważną rolę, doprowadzając przeciwstawne siły istniejące wewnątrz was do większej równowagi i samokontroli.

Przeszliście i zaliczyliście testy waszej prawdziwej siły charakteru, zarówno w waszym świecie fizycznym, jak i na wyższych planach, gdzie wszystko jest znane.  Potwierdzamy wasze duchowe osiągnięcia wynikłe z waszych osobistych podróży, wiodących ku większemu Światłu i zrozumieniu.  Staliście się bardziej potężnymi i życzliwymi Ambasadorami Boskiego Światła, które w sobie niesiecie. Teraz jest czas, aby po prostu BYĆ i pozwolić waszym zmysłom i odczuciom zabrać was do nowego Świata, wypełnionego cudami i wielką radością.  Połączcie się ze swą wewnętrzną czystością i niewinnością, którą naprawdę jesteście.  To jest bardzo ważne.  Spróbujcie przywołać ten czas w swoim życiu, kiedy czuliście swobodę wyrażania z radością swej wewnętrznej natury i zaufajcie, że byliście bardzo kochani, że dbano o was i ochraniano was, i że wszystko było dobrze.

Kiedy już uchwyciliście to wspomnienie, odtwórzcie w sobie ponownie to uczucie.  Ćwiczcie to, aż będziecie umieli połączyć się raz jeszcze z tym uczuciem bycia kochanymi i wspieranymi, z uczuciem pewności siebie i swobody wyrażania siebie w tej przestrzeni miłości.  Ważne jest, abyście POCZULI to w sobie raz jeszcze.  To jest wasze połączenie z waszą prawdziwą pierwotną Jaźnią.  Taki jest następny krok w czułym doprowadzeniu waszej istoty z powrotem do całości i doskonałości. Pewnie idziecie swoją Ścieżką i ta część waszej podróży łączy się z waszym większym celem.

Świećcie dalej i promieniujcie Światłem ze swego wnętrza.  Już czas, i ten czas jest TERAZ! Rozpoczyna się następny etap waszej podróży.  Wszyscy jesteście po wieczność gorąco kochani.

JAM JEST Melchizedek

Przekazała Marlene Swetlishoff,  5 września 2012

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace.
http://www.therainbowscribe.com/melchizedek2012.htm

Przetłumaczyła Wika,  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

47 Komentarzy (+add yours?)

 1. Alex
  Wrz 09, 2012 @ 19:08:54

  bosman 13; moze cos podobnego ?
  http://www.youtube.com/watch?v=ngM_LGFrhCM – pozdrawiam

 2. lilos
  Wrz 09, 2012 @ 01:56:02

  Agato, to szczególnie dla Ciebie może być adresowane, bo zainspirował mnie do wypowiedzi temat, który poruszyłaś.
  .
  Miracle, Wiko!, na podstawie moich ostatnich doświadczeń – POTWIERDZAM – macie 100% (albo i więcej) racji w swoich wypowiedziach w sprawie wcześniej komentowanej PUSTKI oraz NAUKI NOWYCH, EKSCYTUJĄCYCH, BOSKICH ZABAW, których już się uczymy.
  Posłuchajcie, Kochani, co mi się kilka tygodni temu zdarzyło.
  Otóż podczas Inicjacji ( bardzo niezwykłej i pamiętnej dla mnie, dotyczącej śmierci i zmartwychwstania do Życia Wiecznego oraz przejścia do Wyższych Wymiarów) w egipskiej piramidzie, leżąc w sarkofagu, wpadłam w wielki zachwyt gdy udało mi się wypełnić moje wnętrze PUSTKĄ i zobaczyłam taki oto obraz : jestem wielką ramą ( lub oknem bez wymiaru ) i widzę jak przez mój środek przelatuje cały żywy, wirujący Kosmos ze swoimi częściami składowymi, galaktykami, słońcami, gwiazdami, kometami, pyłem etc. we wspaniałym tańcu. Stwierdziłam, że właśnie nauczyłam się całkiem mi dotąd nieznanej, radosnej zabawy w byciu „Oknem Wszechświata”. Pozbierałam swą wolę, z ociąganiem wróciłam do swojej postaci bycia człowiekiem. Odtąd bawię się w to przynajmniej raz na dobę. Fajne i niepowtarzalne, jest zawsze nieco inaczej! Spróbujcie sami, to się przekonacie.

  P.S.Buziaczki i misiaczki dla Ciebie Wiko – z podziękowaniami za Twoją gigantyczną dla nas pracę i serce, które wkładasz ( ściskam Cię przynajmniej tak mocno, jak wtedy, gdy spotkałyśmy się niespodziewanie u Ewy D. w czerwcu na Sadybie).
  I dokładam podziękowania oraz uściski dla Krystal, która uczyniła nam Wszystkim tym portalem taką wielką, nie do przecenienia, FRAJDĘ!!!

  • agata
   Wrz 09, 2012 @ 08:40:44

   bardzo dziekuje:) sprobuje na pewno
   szkoda ze ja sie z wami spotkac nie moge, mieszkalam na Mokotowie a Sadyba tuz, tuz:)
   pozdrawiam

  • wika
   Wrz 09, 2012 @ 19:51:21

   Dzięki, lilos 😀 Misiaczki sobie jeszcze poprawimy 😛 Piękna medytacja, w ogóle bycie ‚drzwiami’ czy ‚oknem’ to jest odlot…od razu trzy czwarte człowiek odpada… 😉 co czasem się bardzo przydaje 🙂

 3. Renata
  Wrz 08, 2012 @ 16:38:40

  Jak chcecie poprzeć Kukiza w jego akcji jednomandatowych okręgów wyborczych wejdźcie na stronę zmieleni.pl.Kukiz fajny gośc.

 4. kimba70
  Wrz 08, 2012 @ 15:07:07

 5. Adela
  Wrz 08, 2012 @ 15:03:16

  Fastwalkers – b. interesujący film dokumentalny dot. UFO

  miłego ogladania

 6. Taki
  Wrz 08, 2012 @ 12:36:50

  Ach.., 😀 jak widać zachodząca wszędzie transformacja nie omieszkała dotknąć nawet naszej kochanej stronki.Jak ja uwielbiam błękit 😀 😀
  Pozdrawiachy !!

  🙂 kr

  • figa
   Wrz 08, 2012 @ 19:37:58

   Gdyby logo strony ,,Transformacja 2012” była w kolorze głębokiego fioletu , nabrałaby mocniejszego charakteru i silniejszego odczucia duchowości ! Tak czuję ! Ten spokojny niebieski jest bez mocy……..Jestem malarką , czuję kolory i ich oddziaływanie.

   dzięki figo za sugestię ❤ Kr

   • zdzich
    Wrz 08, 2012 @ 21:26:00

    Niebieski kolor – komunikacja, czakra gardła, a przy uzdrawianiu duchowym jest b. ważny i pełen mocy 🙂

 7. zdzich
  Wrz 08, 2012 @ 11:31:28

  • figa
   Wrz 08, 2012 @ 22:28:00

   Ddogi Zdzichu , tak ,to prawda , niebieski kolor to uzdrowienie , ale i uspokojenie ! Spójrz teraz na logo , zupełnie inna wibracja ! Strona Naszej Krystal promieniuje wiedzą , duchowością i wprost zachęca do studiowania naszych możliwości i wnikania w wyższe wymiary ! Inna jakość ! nie wiem , ale tak to czuję……..

   • zdzich
    Wrz 08, 2012 @ 23:03:28

    Czuję, że Krystal intuicyjnie wybrała ten kolor, teraz potrzeba nam spokoju i dobrej komunikacji w sobie i z nami wzajemnie, proszę nie bierz moich wypowiedzi osobiści
    Pozdrawiam Światłem Miłości

 8. Wojtek
  Wrz 08, 2012 @ 11:19:48

  Krystal,
  Ta nowa szata graficzna również mi się podoba. Dla mnie jest symbolem spojrzenia, na to co dzieje się na Ziemi, z szerszej perspektywy.
  Pozdrowienia i powodzenia!

  🙂 Kr

 9. bosman13
  Wrz 08, 2012 @ 11:18:05

  Tydzień temu obserwujac niebo widziałem bardzo ciekawą chmurę w tej chmurze pojawiły się wyładowania atmosferyczne wyładowania te były wewnatrz chmury i czasami przebijały sie na zewnatrz dziwne były ksztalty np.wkrztałci swietlistego krzyża,lub wkształcie zamkniętego trapezu.ciekawe byłoto tez ze wyładowania te byltylko w obszaże tej niewielkiej chmury czy nie sa to znaki naszych czasów.

 10. Janina Pachuła
  Wrz 08, 2012 @ 10:47:06

  Może to da komuś odpowiedż, na nurtujace w tym czasie pytania na temat Wzniesienia…

  http://www.shaumbra.pl/11%20powodow.htm

 11. kimba70
  Wrz 08, 2012 @ 10:41:05

 12. świetlik
  Wrz 08, 2012 @ 10:40:00

  Mam pytanie ? Wszystkie przekazy mówią że to już za chwilę , że jeszczę trochę . Z punktu widzenia istot duchowych ich chwila to w naszym wymiarze dziesiątki ,setki czy tysiące lat ?

  • kimba70
   Wrz 08, 2012 @ 18:01:55

   1 dzień to 1000 lat , tyle że tam nie ma czasu ale jak już to porównują to tak.

 13. Rafal Niemiec
  Wrz 08, 2012 @ 09:08:30

  Fajny ta nowa szata graficzna strony. Taki powiew świeżości 🙂

  🙂 Kr

 14. agata
  Wrz 08, 2012 @ 03:54:01

  ciagle mnie zastanawia co sie dzieje?:(?wiem, ze pisze znowu, ale nie rozumiem tego=brak tych doznan, brak dzialan, brak snow, brak wszystkiego:?(to jakby nalog ktory wyparowal, ale akurat tego nalogu pozbyc sie nie chce!czuje pustke!

  • wika
   Wrz 08, 2012 @ 05:23:48

   Twój komentarz ma numer 14144… 🙂 i sumuje się w 14. Przypadkiem spojrzałam i myślę, że to podpowiedź. 14 oznacza równowagę energii i totalne mistrzostwo w tym zakresie. Docelowo oznacza to zmartwychwstanie. Nie ma zmartwychwstania bez ‚śmierci’ i pustki. Widać masz ‚zresetować się’ do idealnego pierwotnego stanu… 🙂 Poza tym ‚pustka’ to ‚punkt zero’ i początek sinusoidy, ku któremu właśnie razem zmierzamy. W tym miejscu narodzi się nowy świat. Z punktu widzenia ludzkiego pustka wydaje się straszna, ale jesteś człowiekiem tylko na wierzchu, tam głębiej jest czysta i ‚pusta’ świetlista świadomość, to jest naturalny stan umysłu… nie bój się tego, pozwól się sobie rozpuścić…nie znikniesz, wręcz przeciwnie, poczujesz głębsze poziomy istnienia. Możesz na to medytować: budujesz idealny świetlisty świat, potem go rozpuszczasz, potem znów budujesz, tyle razy, żeby się oswoić z tym całkiem naturalnym stanem i rytmem… nie tylko dzień jest potrzebny, noc też, i nie jest straszna, jest po prostu nocą, ma swój cel i swoje piękno, prawda?… 🙂 Wszystko będzie dobrze, puść to, zaufaj… Buziaki 🙂

   • agata
    Wrz 08, 2012 @ 08:24:27

    dziekuje dobra kobieto:)wszystko co piszesz ja juz wiem i tak jest tylko czasami potrzebuje potwierdzenia, slow ktore wlasnie jak twoje ukoja moj bol:) dziekuje raz jeszcze i tobie i wszystkim
    Promyki Milosci i Swiatla przesylam:)

   • Ewa A.
    Wrz 08, 2012 @ 12:42:13

    Bardzo lubię Twoje wpisy wika 🙂 – i dziękuję Ci za nie – mnie też pomagają, serdeczności Tobie i wszystkim!

   • wika
    Wrz 08, 2012 @ 18:30:01

    Dziewczyny mnie kochają…ale fajnie! 😀 Dzięki :):***

  • Wojtek
   Wrz 08, 2012 @ 09:27:38

   Droga Agato,
   obejrzyj sobie fragment spotkania z Mooji w Krakowie. Dotyczy to pustki. Może będzie Ci pomocne.
   Serdeczne pozdrowienia.

 15. amanita_muscaria
  Wrz 07, 2012 @ 23:17:42

  Powiedz mi o co ci w ogóle chodzi
  powiedz mi po co ci te kombinacje
  nie musimy się katować
  nienormalną sytuacją
  nauczymy się kochać
  przestaniemy się bać
  życie stanie się muzyką
  stanie się to co ma się stać
  to co czujesz, to co wiesz
  to co czujesz, to co wiesz
  to co czujesz, to co wiesz

 16. Michał
  Wrz 07, 2012 @ 23:03:10

  Witaj Krystal
  Ja całkiem nie na temat. Dawniej Twoja strona była w górnej części przyozdobiona takimi pomarańczowymi wzorkami, przez co miała swój specyficzny charakter. Teraz jest jednolite, prawie białe tło i wygląda to tak jakoś bardziej smutno i bez wyrazu.
  Tak to odczuwam.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Michale, coś WordPress szwankuje z tym programem Koi od kilku dni, sprawdzam obecnie inne witryny dostępne na WP do podmiany. Ze wzorkami było ładniej 🙂
  ❤ Kr

 17. SalonTajemnicPL
  Wrz 07, 2012 @ 21:20:42

  Wydaje mi się, że zbliżamy się powoli do punktu kulminacyjnego.

 18. Mariusz
  Wrz 07, 2012 @ 21:15:36

  • agata
   Wrz 07, 2012 @ 22:04:15

   widzialam ale jestem przerazona odglosami:(?((

  • Steinway
   Wrz 07, 2012 @ 22:29:48

   Też widziałem ten film , ale to jest naturalna od co najmniej 27.800 lat rzecz : Przecież Antarktyda i Arktyka są portalami podwójnego TORUSA Gai , który prowadzi wprost do Ziemi Wewnętrznej , wewnętrznego minisłońca-kryształu i Agharty.Jest tam Portal wielowymiarowy jak z resztą w każdej Planecie i Księżycach.
   W czym problem? My jesteśmy którymiśtam z kolei fraktalami zbudowanymi dokładnie tak samo jak Ziemia , czy atom.

 19. Taki
  Wrz 07, 2012 @ 20:21:53

  Przepięknie Dziękuję ! 🙂 😀 😛
  Całusy 😀

  …kurcze, coś mi mówi ten Melchizedek i jeszcze ten jego obrazek… 😐

 20. Miracle
  Wrz 07, 2012 @ 19:54:12

  Z coraz większą częstotliwością płyną do nas różne informacje na temat ześrodkowania, czyli pozostania w swoim wnętrzu, dzięki czemu zaczynamy korzystać z postrzegania pozazmysłowego czyli niedualnego, pozaczasowego i będącego poza gęstą przestrzenią materialną. Zostajemy zalewani coraz większym Światłem, które ukazuje nam coraz bardziej rozpływającą się iluzję naszej dotychczasowej rzeczywistości i wyłaniający się z niej Nowy Świat. W efekcie końcowym tej transformacji, okazuje się, że jedyne, co mieliśmy do zrobienia w tym doświadczeniu Życia w trójwymiarowości, to poznanie samego siebie, a nie otaczającego nas zewnętrznego i iluzorycznego świata.

  Trudno jest cały ten proces ująć w odpowiednie słowa, które mogłyby odzwierciedlić to w jednakowo zrozumiały dla wszystkich sposób, dlatego, iż jest to bardzo indywidualne doświadczenie każdego z Nas. Jednak, gdy coraz bardziej łączymy się ze swoim wnętrzem, to tak naprawdę zaczynamy współodczuwać siebie jako jedną i w żaden sposób nierozłączną Całość, którą byliśmy od zawsze. Jedynym powodem, dlaczego nie byliśmy w stanie tego dostrzec był nasz analityczny i nieustannie oceniający umysł, który dostarczał nam jedynie dualistyczne obrazy oraz niskie lub skokowe stany emocjonalne oparte głównie na lęku.

  Obecnie znajdujemy się w momencie, w którym nasz umysł nie jest już w stanie oprzeć się coraz wyższym częstotliwościom Energii, które coraz skuteczniej podnoszą nasze uczucia i emocje, a te z kolei wypełniają nasze mózgi coraz bardziej nieograniczonymi i pełnymi Miłości Bezwarunkowej myślami. Aby się jeszcze bardziej ześrodkować należałoby sobie uświadomić i poczuć, że ten otaczający nas zewnętrzny świat, który przyjęliśmy kiedyś za jedyną rzeczywistość, nie posiada w sobie odpowiedniej Energii, która mogłaby nam dostarczać coraz wyższych i trwałych stanów emocjonalnych. Odpowiednia Energia, która jest w stanie rozpuścić iluzję popłynie wtedy, gdy zaczynamy świadomie i coraz bardziej intensywnie łączyć się z wnętrzem. W pewnym momencie staje się coraz bardziej oczywiste i pewne, iż nasza transformacja dobiega końca. Magiczne i będące poza iluzją dualizmu, czasu i materialnego świata TU i TERAZ powoduje, iż zaczynamy coraz głębiej pozostawać w swoim wnętrzu, dzięki czemu postrzegamy wszystko na zewnątrz, jako część samego siebie. Nasze coraz bardziej wzniosłe i intensywne emocje i uczucia powodują też, że poprzez wszystkie komórki w ciele zaczyna płynąć Energia, która wysyła na zewnątrz nowy obraz, który coraz bardziej trwale osadza się na czole. Widzimy coraz piękniejszy Nowy Świat, będący poza wszelkimi podziałami. To się naprawdę już dzieje. Stare odchodzi, aby ustąpić miejsca Nowemu.

  Wszystko to, co posiadało w sobie trójwymiarowy pierwiastek węglowy, który dostarczał nam iluzji, powodującej, iż wydawało Nam się, że wszystko to, co widzimy, łącznie z naszymi fizycznymi ciałami się starzeje oraz doświadcza iluzorycznej śmierci, odchodzi i nigdy już nie powróci. Na miejsce tego wyłania się zupełnie Nowy Świat, który opiera się na pierwiastku krzemowym, który jest niezniszczalny, niestarzejący się i nieśmiertelny. Coraz większe Światło, powoduje też, iż nasze ześrodkowanie, czyli połączenie z wewnętrzną Wyższą Jaźnią jest coraz bardziej trwałe i zaczynamy mieć Świadomość, że wcześniejszy Stary Świat był tylko projekcją rzutowaną od wewnątrz na zewnątrz. Jeśli mogło nam się kiedykolwiek wydawać, że istnieje coś, co mogłoby nas ograniczać czy kontrolować, to była to tylko „walka z samym sobą”, gdyż tak naprawdę nigdy nie byliśmy oddzieleni ani od Źródła czyli Boga, ani od nikogo i niczego, co widzimy lub nie. Ten zewnętrzny obraz zawsze składa się z naszych wewnętrznych emocji i uczuć, więc do całkowitego przebudzenia potrzebna jest tylko zmiana postrzegania ze zmysłowego, czyli opartego głównie na umyśle, na postrzeganie pozazmysłowe, czyli oparte na naszych naturalnych emocjach i uczuciach, które są tylko Czystą Świadomością tego, że jako Wszyscy i Wszystko jesteśmy Bogiem, czyli Absolutem – „Ja jestem we Wszystkim i Wszystko jest we Mnie”.

  Po pełnej przygód podróży wracamy do Domu, aby odpocząć po jednej zabawie i rozpocząć nową, jeszcze bardziej ekscytującą i niesamowitą. Zdobyta TU i TERAZ dzięki przebytym doświadczeniom wiedza, nigdy już nie zostanie zagubiona lub zapomniana.

  Niech ta Bezwarunkowa i będąca we Wszystkim Absolutna Miłość uwidacznia się coraz bardziej…

  • kamil
   Wrz 08, 2012 @ 12:40:27

   Ładnie napisane i z tym poznaniem samego siebie też mi sie wydaje ze to jest to po co tu jesteśmy ale, jest jedno ale poznajemy siebie poprzez ten zewnętrzny i iluzoryczny swiat wszystko co robimy doświadczamy w tym życiu to nic innego jak poznanie siebie samych. Ponieważ nożyczki mogą ciąć tak wiele rzeczy ale nie mogą uciąć samych siebie zastanów sie nad tym. Świadomość jest wszystkim . pozdro

 21. kimba70
  Wrz 07, 2012 @ 19:15:28

  To było niesamowite pół roku, a to dopiero początek.

  • bosman13
   Wrz 08, 2012 @ 10:37:04

   Zadko piszę ,chciałbym podzielic się ciekawa obserwacją czekałem że może ktoś też to widział lecz niestety cisz . otóż tydzień temu siedząc i obserwójąc widziałem na polnocnym wschodzie samotną chmurę,w której wewnątrz następowały wyładowania atmoseryczne .dziwne to były wyładowanie gdyż były one jakby wewnątrz tej chmury czasami przedostawały się na zewnątrz przybierajac dziwne kształty takie jak zamkniety trapez po zrobieniu zdjęcia można też zobaczyć swietlisty krzyz posiadam to zdjęcie , czy może ktoś też towidział?

 22. agata
  Wrz 07, 2012 @ 18:58:09

  nic dodac, nic ujac..czuje to samo

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: