Ochrona energetyczna

.

.

Tu Dżual Kul. Taszi delek {pozdrowienia}.

W porządku. Naszym tematem w tym tygodniu jest „ochrona energetyczna”. Oczywiście to trochę głębsza sprawa, ale chcę na ten temat trochę opowiedzieć.

Jest dużo sposobów, które możecie zastosować. Możecie podgrzać (przypiec) odrobinę suszonego rozmarynu – możecie użyć sprasowanego w postaci pałeczki – samego rozmarynu, albo samej szałwi, czegoś w tym rodzaju. Przypiekany cynamon też jest bardzo dobrym środkiem, by ustanowić w domu ochronę energetyczną.

Być może czujecie, że macie ochotę zrobić jakąś ceremonię z użyciem liści tytoniu albo mąki kukurydzianej. Możecie przejrzeć różne praktyki szamańskie albo wykorzystać to, czego się sami nauczyliście.

Ale zmiana zapachu otoczenia to jedna sprawa. Proszę nie używajcie toksycznych świec zapachowych i tego typu rzeczy. Użyjcie czegoś, co nie podrażni wam płuc ani nie spowoduje alergii. Więc nie ma to być odświeżacz powietrza. Weźcie coś naturalnego. Niektóre kadzidełka są dobre, można je spalać.

Woda. Kąpcie się częściej. Różne istoty nie przyczepiają się, kiedy jesteście w wodzie. Więc możecie się moczyć w wannie, albo pływać w basenie, albo stać pod prysznicem, coś w tym stylu, to jest dobra rzecz. No więc również utrzymywanie ciała w czystości.

Niektóre obce byty nie lubią kawy i czekolady. Mówiliśmy już o tym. Więc nawet możecie nosić ziarna kawy i je wąchać, albo włożyć je do woreczka i trzymać w kieszeni, albo nosić je wokół szyi czy coś takiego. Oczywiście jeśli lubicie kawę bądź czekoladę, jedną, albo drugą, albo obie, możecie je też spożywać i to też będzie działać jako ochrona w waszym polu energetycznym. Nie trzeba tego dużo. Parę łyków kawy albo mały kawałek czekolady. Robotnicy łomocą na zewnątrz, coś budują, więc przepraszam za dzisiejsze efekty dźwiękowe.

Mieliśmy produkt o nazwie „Ochrona wielopoziomowa”. Jest taki spray czy esencja ze strony http://www.SonoranLight.com.

A teraz zobaczmy, co tu jeszcze mamy. Wyłaniają się na powierzchnię różne stare zranienia, w tym okresie jest dużo aktywności na planie parapsychicznym i astralnym, w czasie tego tygodnia. Niektórzy ludzie są bardziej na to podatni, ale pamiętajcie, że możecie rozłożyć duchowy parasol ochrony nad swoim ciałem, następny być może nad swoim pokojem, a jeszcze następny nad waszym domem. Coś w tym rodzaju. Więc możecie mieć więcej niż jeden, w różnych rozmiarach. To jest inny sposób na to, by zwiększyć tam energię.

A jeśli macie dziwne, podobne do snu doznania, i jeśli są one nieprzyjemne, pamiętajcie, że zawsze możecie powiedzieć: „Nie, dziękuję. Odmawiam udziału w tej grze. Odejdź.” Negatywne istoty nie mają nad wami władzy.

A potem usuńcie wszystkie doznania, które macie w ciele, a które się wam nie podobają, i wypełnijcie się Boską Miłością.

No dobrze, Kochani. Jak zwykle dziękuję i moja miłość dla was.

Dżual Kul
(Djwhal Khul)

Przekazała Terri Newlon, 23 sierpnia 2012
http://shiftfrequency.com/djwhal-khul-psychic-protection-2/

Przetłumaczyła wika
http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/p/dobre-rady-cioci-ady.html

2 Komentarze (+add yours?)

  1. lowcaprawdy
    Wrz 30, 2012 @ 19:46:03

    Tak turmalin ma właściwości ochronne lecz nie oczyszcza się sam i trzeba go często oczyszczać , najlepiej w wodzie z łyżeczką soli a następnego dnia położyć na słońcu do południa by oczyszczony zregenerował się energią słoneczną by nas chronić. Osobiście polecam intencyjne kadzidła Tybetańskie ale te proszę stosować po konsultacji ze sprzedającym gdyż użycie kadzideł może za równo pomóc jak i zaszkodzić jeśli nie umiejętnie wykorzystamy ich moc. Jednak najprostszym sposobem jest używanie białej szałwii, tak jak robią to amerykańscy szamani. Szałwia jest połączona z zastępami Michała tak jak kamień Lapis Lazuli ,który również polecam dla ochrony osobistej. Proszę tylko pamiętać ,że w momencie zapalenia i pierwszego dymku musimy mieć intencję „o oczyszczenie naszej osoby czy pomieszczenia” Warto przy tym poprosić anioła stróża o pomoc i wsparcie w tym procesie oczyszczania. Równie skuteczne są kąpiele w wannie z kilogramem wsypanej soli kuchennej,które roztapiają wszystkie byty oraz dzicz astralną .

  2. Adela
    Wrz 05, 2012 @ 13:26:29

    czarny turmalin schorl – silne właściwości oczyszczające i chroniące przed negatywnymi energiami :Turmalin – wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, przynosząc jasność i uspokojenie. Turmaliny mają unikalną zaletę w tym, że mogą wyjaśnić siłę koncentracji. Gdy rozgrzany, kryształ turmalinu wytwarza przeciwne ładunki elektryczne na przeciwnych końcach kryształu. Pomaga w zasypianiu i rozwiewa uczucie strachu. Turmalin odpowiada za przyjaźń, bogactwo i miłość. Zaliczany jest do kamieni słonecznych w związku z tym przyciąga przyjaźnie i inspiracje i ułatwia porozumienie. Turmalin ma zdolność obniżania gorączki i łagodzenia oparzeń oraz dolegliwości dróg oddechowych. Pomocny jest również przy przeziębieniach i zawrotach głowy. Chroni przed negatywną energią i uczy cierpliwości. Chroni przed zazdrością, egoizmem i nieufnością. Turmalin rozprasza lęki i pomaga w zasypianiu. Kiedyś zawieszano go na szyi małym dzieciom uczącym się chodzić.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: