Archanioł Gabriel: Codzienne wiadomości

.

.

26 sierpnia 2012

Kiedy jesteście w przepływie, jesteście w stanie, który wspiera synchronie i magiczne zdarzenia, będące sposobem, w jaki wszechświat z wami współdziała. Istnieje tu również aspekt służenia, który może się pojawić, gdy jesteście w przepływie. Wielu zmierzających ku oświeceniu ludzi odkrywa, że trafiają w miejsca i okoliczności, których świadomie by nie wybrali. Zazwyczaj nie zdają sobie sprawy, że kiedy to się wydarza, jest to dla nich najwyższa możliwa służba, ponieważ ich unikalne światło i wibracja są potrzebne w tym konkretnym obszarze, i działają tam oni jako energetyczne wsparcie. Wielu pracowników światła wydaje się z tego powodu ‚zagubionych’ (śmiech). Jeśli mieszkacie w miejscu, którego świadomie byście nie wybrali, prawdopodobnie jesteście tam, by służyć pomocą. Jeśli czujecie impuls, by wyjechać z miejsca, w którym mieszkacie, i przeprowadzić się w inny obszar świata, prawdopodobnie wasza wibracja jest akurat tam potrzebna. Dlatego właśnie zachęcamy was, abyście po prostu BYLI, Kochani, ponieważ często wasze BYCIE jest największą pomocą, jakiej możecie udzielić. Jeśli więc czujecie, że utknęliście i niezależnie od tego, jak bardzo się staracie, nie umiecie się stamtąd ruszyć, jest jak najbardziej prawdopodobne, że wasza unikalna wibracja właśnie tam jest potrzebna, a wy, przebywając tam, we wspaniały sposób przyczyniacie się do przemiany.

27 sierpnia

Wasza duchowość i poglądy religijne przez wieki ugrzęzły w ciężkich energiach osądu, dogmatu, kontroli i groźby prześladowań. Teraz wiele mądrych istot ludzkich, które znajdują się aktualnie na tej planecie, jest tak oddanych wspieraniu zachodzących tu przemian, że podchodzi do tych spraw z równie wielką i niewiarygodną powagą. Kochani, wasze oddanie budzi w nas przypływy miłości, ale wasza duchowość ma wam przynosić radość! Sami wywieracie na siebie taką presję! Weźcie w objęcia błogość i szczęście, które pochodzi z najwyższego zjednoczenia z waszą istotą. Poczujcie zew przygody i radość oczekiwania, które pojawiają się w czasie kreowania tak cudownej przemiany. Uczcijcie samych siebie! Świętujcie! Tańczcie! Śmiejcie się! Kochajcie! Wiedzcie, że jest to tak krótki, lecz kulminacyjny czas na waszej planecie, cieszcie się zatem i napawajcie każdą sekundą tej magii i cudów. Rozkoszując się tym procesem wspieracie go jeszcze bardziej i ukazujecie ludzkości światło, które jest samym sednem tego oświecenia.

28 sierpnia

Większość waszych prostych zdań da się sprowadzić do esencji jednego słowa. Słowa są potężne, zawierają one bardzo czystą i bardzo wyrazistą energię. Podamy wam przykład. Czy kiedykolwiek zauważyliście, że jeśli próbujecie skorygować zachowanie małego dziecka i na przykład mówicie „Nie bij”, dziecko się odwraca i was uderza? To nie dlatego, że to dziecko jest nieposłuszne. Dzieje się tak dlatego, że to dziecko po prostu nie słyszy negacji i usłyszało jedynie esencję tego zdania, którą stanowiło „bij”. W waszym pierwotnym stanie najzwyczajniej w świecie nie jesteście tak ‚skonfigurowani’, by słyszeć negacje i przeczenia, lecz odpowiadacie na podstawową energię dowolnego stwierdzenia. Zatem jeśli chcecie dostosować energię jakiejś sytuacji, bardzo prostym sposobem jest wyjątkowo świadome wybranie słowa, które najdokładniej oddaje esencję tego, co chcielibyście stworzyć. Spróbujcie tego z różnymi słowami, a potem wybierzcie to, które najlepiej pasuje pod względem energetycznym. Pokój. Miłość. Opanowanie. Łatwość. Harmonia. Swoboda. Twórczość. Błogość. Jeśli siądziecie w ciszy i wyczujecie energię tych słów, bardzo szybko znajdziecie to, które zawiera energię, której chcielibyście mieć więcej. Znajdźcie słowo, które uwielbiacie, i utrzymujcie je, obejmujcie je, ubierajcie się w nie! Jest to prosta i skuteczna technika, dzięki której możecie stworzyć zmianę bardzo prędko.

29 sierpnia

Medytacja, jakąkolwiek formę przybiera – czy jest to siedzenie w ciszy, użycie wizualizacji, spacery pośród przyrody, jeżdżenie samochodem, tworzenie sztuki, muzyki, pisanie, lub po prostu BYCIE, w dowolny sposób, jaki odczuwacie jako najlepszy dla was – jest absolutnie podstawową i niezbędną sprawą dla zachowania równowagi i poczucia komfortu w waszym życiu w ciągu nadchodzących dni, tygodni i miesięcy. Zapewniając sobie ten czas, pozwalacie sobie na energetyczne dostrojenie i przemianę, dobrowolnie, chętnie i z łatwością, w zgodzie z energiami Gai. Czynicie wasze dobre samopoczucie waszym priorytetem, a to zawsze jest aktem miłości dla samych siebie; wspieracie wtedy siebie również energetycznie i wibracyjnie, a to z kolei wspiera całość istnienia. Nie jesteśmy w stanie w wystarczający sposób podkreślić, jak niewiarygodnie pomocna i wzmacniająca jest dla was taka praktyka. Kochani, rozumiemy, jak bardzo bywacie zajęci, ale im bardziej jesteście zajęci, tym większa jest wtedy potrzeba takiej świętej praktyki. Jesteśmy zawsze tutaj, by wam pomagać. Pomagamy również sobie, pomagając wam znaleźć czas na bycie blisko z nami.

30 sierpnia

Duża część minionego roku poświęcona była zdobywaniu przejrzystości na temat tego, kim naprawdę jesteście i jaka jest wasza prawda. Oczyszczaliście i uwalnialiście, raz po raz i od nowa, to, co już nie pasuje do tego, kim jesteście, i dawało wam to coraz większą energetyczną przejrzystość. Był to bardzo ważny etap w tym procesie, ponieważ w miarę jak sprawy posuwają się naprzód w tej Wielkiej Przemianie Wieków, wielu ludzi będzie krzyczeć, że ich droga jest jedyną drogą, że musi być właśnie w ten sposób, i że każdy inny sposób jest niewłaściwy; i będą obiecywali wszelkiego rodzaju nieszczęścia, jeśli ich nie posłuchacie. Kochani, głęboko w waszym rdzeniu istnieje prawda, która zawsze powiedzie was waszą drogą. Aby pozostać w swym najwyższym dostrojeniu i doświadczać tego, co w najdoskonalszy sposób uszanuje was, waszą ścieżkę i wasz unikalny wkład w to dzieło, musicie się zatrzymać i posłuchać tego wewnętrznego głosu, który zawsze ale to zawsze wie, co jest dla was najlepsze i jak macie postępować. Dni, kiedy oddawaliście swą moc tym, którzy najgłośniej krzyczeli, dobiegły już końca.

Przekazała Shelley Young
http://trinityesoterics.com/category/daily-message/

Przetłumaczyła wika

http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/p/miedzy-nami-anioami.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: