Nie wszyscy z was przebudzą się w tej samej chwili

.

Kochani Czytelnicy, to jest ostatni przekaz, przetłumaczony przez Annę BD, przed moimi krótkimi wakacjami.  Blogowanie ponownie rozpocznę około 4 września.  Wika zgodziła się na współredagowanie naszej strony, więc możliwe, że będą jakieś wpisy, jeśli Jej twórczy i pracowity harmonogram na to pozwoli.   Gratuluję nowej stronki, Wika 🙂 

Z podziękowaniami dla wszystkich Tłumaczy i dla Czytelników za ich wkład świetlanej pracy.  W Świetle i Miłości — Krystal

Poniżej Saul wyjaśnia nam naturę Rzeczywistości, przyszłe wyobrażenie Wzniesienia, nagłe zmiany dla osób przebudzonych i trochę inne dla nieprzebudzonych.

Saul, 19 sierpnia 2012 r.

Przebudzenie ludzkości jest tuż, tuż.  Oczywiście, ciągle o tym słyszycie, ponieważ jest ono faktem.  Jednakże w iluzji czas często wydaje się ciągnąć powoli, nieubłaganie, jakby nie identyfikując się z  przeznaczeniem, skoro ból i cierpienie nadal są plagą waszego życia.  Czas jest iluzją i według waszej percepcji generalnie zwalnia, kiedy chcecie, aby upływał szybciej, a biegnie szybciej, kiedy chcecie, aby zwolnił.  Już to samo w sobie ukazuje wam jasno, że jest on tylko iluzją.

Rzeczywistość jest stała, bez niezgodności lub wszelkiego rodzaju braku precyzji.  Jest doskonała, jasna, przejrzysta i autentyczna, dokładnie tak, jak stworzył ją Bóg.  Rzeczywistość nie potrzebuje czasu i jest w niej tylko wieczne teraz, nieskończona chwila, w której Bóg i Jego stworzenie żyją wiecznie.  Dopóki pozostajecie w widoczny sposób wewnątrz iluzji ograniczonej czasem rzeczywistości, jest to pojęcie, które całkowicie jest wam obce: wszystko musi mieć początek i koniec; każde inne pojęcie wydaje się wam całkowicie niepoczytalne.

Od Wielkiego Wybuchu lub tego, w co zdecydowaliście się uwierzyć, wydaje się, że wszystko przemieszcza się od tego punktu ku końcowej dezintegracji, ponieważ nic nie istnieje na zawsze.  Jednak nawet współczesna fizyka wykazała, że wszystko to, co istnieje w waszej iluzorycznej rzeczywistości jest złożone z energii, która jest niezniszczalna. To przedstawia się wam jako kompletna zagadka.  Nic nie istnieje na zawsze i nic nie może być zniszczone.

Każdy z was jest czystą energią i zatem jest niezniszczalny.  Wasze ciała starzeją się, słabną i niszczeją. Wówczas je odkładacie, ale wy powracacie do świata duchowego.  Znaczna część was miała bardzo wiele wcieleń, podczas których ciągle rozwijaliście się, czasem bardzo powoli, podczas gdy innym razem mogło się także wydawać, że co rozwinęliście i czego nauczyliście się w jednym życiu, zostało utracone w późniejszym.  Jednakże każde przeżyte przez was życie było doświadczeniem niosącym naukę i chociaż zdobyta wiedza może pozostać w ukryciu przez długi czas, nie zginęło nic z tego, czego się nauczyliście.

Przez ostatnie siedem lub osiem dziesiątków lat duchowa ewolucja ludzkości przyspieszyła bardzo gwałtownie, wiodąc was do tego punktu, gdzie wielu z was wydaje się, że wszystko, co pozostaje, istnieje tylko dla militarno-przemysłowej korporacji niepoczytalnego konglomeratu służącego zakończeniu i zniszczeniu wszystkiego, co umożliwia istnienie życia na naszej planecie, skoro w dalszym ciągu rozwija się swobodnie i bez przeszkód.  Jednakże, jest jeszcze punkt, gdzie jesteście bliscy przebudzenia do świadomości, że jesteście wszyscy jednym z innymi i z boskim Źródłem całej świadomości, żywotności, wrażliwości, inteligencji – i do cudownego stanu euforii, że to uświadomienie osiągnęliście.

Dlatego jest wam bardzo trudno nie być ogromnie rozproszonymi przez skrajny kontrast pomiędzy wielkimi i pozornie nierozwiązywalnymi problemami stojącymi przed ludzkością i światem, które są stale dyskutowane w mediach głównego nurtu i o tym, co wiecie na temat przyszłych wydarzeń.

Tym niemniej, wy jesteście niosącymi Światło, tymi którzy zdecydowali, że przyjdą i pomogą ludzkości w przebiegu przebudzenia.  I z powodu tego zadania, które wzięliście na siebie, macie nieskończoną pomoc i wsparcie od wszystkich przebywających w świecie duchowym.  A wszystko to służy temu, by zapewnić sukces boskiemu planowi.

Wy tak naprawdę wiecie w głębi swej istoty, że jest to wasze zadanie, i że wasz sukces w przywiedzeniu ludzkości do stanu przebudzenia jest zagwarantowany przez Boga.  Boską wolą wobec was wszystkich jest, abyście się przebudzili, a zatem żaden inny skutek nawet nie jest możliwy.  Jednakże nie wszyscy z was obudzą się w tej samej chwili.  To nie jest żadna sprzeczność!  Pole miłości Bożej otaczającej  ludzkość przyniesie bardzo nagle, diametralne zmiany w sposobie w jaki ludzie odnoszą się do siebie. Dla tych, którzy zdecydowali się obudzić, to będzie moment, na który czekali tak cierpliwie i w tak pełnym podekscytowania oczekiwaniu.

Dla tych, którzy na razie postanowili kontynuować życie w iluzorycznej rzeczywistości, a do której wszyscy tak bardzo się przyzwyczaili, świat się zmieni tak samo nagle, ponieważ korupcja, nieuczciwość, zdrada i konflikty pomiędzy egoistycznymi jednostkami, grupami i organizacjami (politycznymi, korporacyjnymi, religijnymi, itp.) zostaną błyskawicznie zakończone.  To nowe środowisko będzie takim, w którym cała karma, osąd, negatywne przeznaczenie, oczekiwane wynagrodzenia, czy po prostu pustynie – zostaną rozwiązane.

Narodzi się pokojowy świat, w którym połączenie współpracy i nowych technologii rozwiąże wszystkie problemy, które wcześniej podzieliły ludzi.  Wszyscy będą żyć w obfitości i szczęśliwie w twórczo stymulujących i inspirujących środowiskach intensywnego piękna w swojej dalszej wędrówce ku przebudzeniu.  Jednakże zmiany te nie będą widoczne dla tych, którzy wybrali wolniejszą ścieżkę!  Po prostu będzie im się wydawać, że ten nowy system uczciwości i przejrzystości zawsze był takim sposobem w ich relacjach.

Z drugiej strony, dla tych, którzy obudzą się natychmiast, kontrast będzie zaskakujący, inspirujący i podnoszący na duchu.  To będzie to, czego zawsze usilnie pragnęli.  Będą mieli możliwość kontynuacji doświadczania iluzji – prawdziwie przyjemnego i kuszącego świata marzeń – lub kontynuowania procesu ich wznoszenia się do nowych i inspirujących wymiarów dalece przewyższających wszystko, co możecie sobie wyobrazić w swoim obecnym stanie.  Niezależnie od etapu waszej ewolucji, szybko zbliża się przyszłość, która przyniesie wam radość i niespotykane szczęście.

Z bardzo wielką miłością, Saul

czaneler: John Smallman

http://johnsmallman.wordpress.com/2012/08/19/not-all-of-you-will-awaken-in-the-same-moment/

Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska

21 Komentarzy (+add yours?)

 1. freeheart
  Sier 26, 2012 @ 19:42:10

  Trochę „inny” film fabularny o przebudzeniu i rzeczywistości. Są uśpieni, jest grupa przebudzonych, są illuminaci i ich podziemne bazy, są pilnujące ludzi statki i teleportacja na inne planety. A wszystko to powstało w roku 1988. Wtedy należało do gatunku SF. Polecam. Ciekawe ile osób obejrzało ten film wtedy ze zrozumieniem?

 2. EwaB
  Sier 26, 2012 @ 17:43:58

  Wspanialych wakacji i pelnych wrazen Kochana Krystal!!!Buziakow milion!!!

  ❤ kr

 3. bramin
  Sier 26, 2012 @ 17:39:13

  Droga Wiko.
  Czy mogłabyś zmienić kolorystykę Twojego bloga? Jest zupełnie nieczytelny.
  Sądzę, ze nie tylko ja odnoszę takie wrażenie, bo przecież piszesz ciekawe rzeczy, które warto przeczytać.
  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam, Bramin 🙂

  • wika
   Sier 26, 2012 @ 21:30:59

   A ja dostaję ekstazy na sam widok tych kolorów 😀
   Chyba mamy inną przemianę materii…
   Wiosna jest wiosną, a tęcza tęczą – to ich natura i ich prawda 🙂

  • Wiktor
   Sier 26, 2012 @ 23:28:32

   Kolorystyka jest bardzo dobra bo nie jest biała a przez to nie męczy oczu przy czytaniu.

 4. Adela
  Sier 26, 2012 @ 15:29:37

 5. mary_celeste
  Sier 26, 2012 @ 15:06:24

  „Gdy odczujesz, że jesteś Jednym z całością, wtedy znajdziesz to, czego szukałeś…”

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Pwe-pA6TaZk

  Dużo radosnych chwil dla Ciebie, Droga Krystal!

  🙂 Kr

 6. Janina Pachuła
  Sier 26, 2012 @ 14:59:54

  Jesteśmy ogrodnikami tej planety ,a zarazem i jej Kwiatami. Więc rozkwitajmy jak te kwiaty …Dla wszyskich na tym blogu…
  http://www.yapfiles.ru/files/360378/zhizn_cvetov1.swf

 7. Taki
  Sier 26, 2012 @ 12:21:41

  Hej
  Kochani… macie jakieś odczucia dotyczące niezwykle ekscytujących wydarzeń ??
  Oto moje (nie wiem jak to nazwać) tak sobie zmywałem naczynia i się „pomyślało”(?)

  „…a już za niespełna pół godziny, zaraz po głównym wydaniu „Faktów” moim i państwa gościem będzie Krystal Freeman, mieszkająca stale w Californii, założycielka strony Transformacja 2012…”

  ahh… aż mnie dreszcze przechodzą. 🙂

  Taki, jejku 🙂 — Kr

  • kimba70
   Sier 26, 2012 @ 13:00:14

   Gdyby „energia” miala barometr, to skończyła by mi sie skala, jak to jest na pół gwizdka to nie wiem co to jest max.

 8. Mayan
  Sier 26, 2012 @ 11:45:36

  Dzięki Kimba 70 ,ze przypomniałeś o KROMIE, który z kolei przypomina nam o tym ,że wkrótce osiągniemy Galaktyczny Punkt Zero.który jest wejściem do Domu
  KROMA.,
  KROM przekazuje nam niezwykłe DARY dla Wielkiej Przygody Duchowego Uwolnienia – są to medytacje trwające po 90 dni każda, przyspieszające wzniesienie.- paszport pozwalający na bezpieczne,harmonijne ,pełne miłości i
  mądrości dotarcie do centralnego punktu wszechświata , którym jest KROM .
  Dziękuję Bratu za polecenie książki a Wam Kochani przesyłam dużo światła i miłości
  Kochana Krystal dużo, dużo Miłości i wypoczynku.Dziękuję.E.

  • kimba70
   Sier 26, 2012 @ 12:49:57

   Wracamy do domu Mayan , do domu, absolutnie nie ma co sie przejmowac tym co zewnętrzne, wszystko jest w nas. Bracia i siostry muszą uporzadkowac siebie nie to co na zewnątrz, dualnośc przestaje istnieć i to co z nia związane, fantastyczne i Boskie są nasze chwile w teraz i na zawsze, acz uszanowana będzie wolna wola tych co nie chcą acz już nie na tej planecie.

 9. Goldenbrown
  Sier 26, 2012 @ 06:14:41

  Cudownego, slonecznego wypoczynku zycze, Krystal! Wielu milych niespodzianek i zdarzen! Ja wlasnie wrocilam ze swoich wakacji i teraz nadrabiam czytanie. Troche sie opuscilo ale za to teraz jest co czytac! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze wakacyjnie!

  dzięki ❤ Kr

 10. freeheart
  Sier 26, 2012 @ 01:43:48

  Choć urlopik króciutki na pewno będzie cudowny. Życzę tego z całego serca. I już tęsknimy … Z nową energią, niewyczerpalną, wróć Kochana Istoto do nas niebawem. :-*

  ❤ Kr

 11. Ewa A.
  Sier 25, 2012 @ 23:28:45

  Zasłużonego i udanego wypoczynku Krystal !

  🙂 Kr

 12. Taki
  Sier 25, 2012 @ 22:41:46

  Hej kochaniutcy :))
  Dzięki Mariuszu, Biały Magu i mary_celeste.
  Reasumując:

  Pojawienie się zapowiadanych wcześniej słupów światła omówionych na przykładowych stronach:

  http://www.4clubbers.com.pl/ciekawe/863580-tajemnicze-slupy-swiatla-pojawily-sie-w-japonii.html
  http://www.wykop.pl/link/1240743/japonia-dziwne-slupy-swiatla/
  http://jaramsie.pl/2nldmno_ddobtp/page/1
  http://www.mojageneracja.pl/9949/blog/886750625037805b77744/0

  A oto zapowiedź na tutejszej stronie z końca 2010r.:

  https://krystal28.wordpress.com/2010/12/23/snopy-swiatla-na-niebie-w-roku-2011/

  Ps.
  Kochany Krystalku, życząc cudownych wakacji, czy komentowanie będzie możliwe?
  Całusy 🙂

  dzięki Taki 🙂 — tak, ale tylko przez następne 2 dni – Kr

 13. krutka
  Sier 25, 2012 @ 21:19:47

  Zycze wspanialych wakacji!!!

  dzięki, Krutka ❤ — Kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: