Po Przemianie

.
.
Pozdrowienia.  Tu Sananda.  Zwiększamy nasze transmisje dla was, aby was poinformować, że wasza energia jest obecnie wymagana.  Po prostu bądźcie Miłością.  Połączcie się dzisiaj poprzez wasze serca przy użyciu Fioletowego Płomienia z innymi pracownikami Światła z zamiarem doprowadzenia do Przemiany.
.
Chciałbym zwrócić waszą uwagę na niektóre ze zmian, których możecie oczekiwać po Przemianie.  Istnieją pewne obszary na Ziemi, które są obecnie prawie niezamieszkane.  To zmieni się od razu na Alasce, w Kanadzie i Rosji w pobliżu koła podbiegunowego, w Patagonii, na Saharze, Równinie Serengeti, w Dżungli Amazońskiej i na wielu innych miejscach.  Galaktyczni umieszczą swoje statki z kontrolowaną klimatyzacją w tych obszarach.  Będziecie zapraszani, aby odwiedzać i doświadczać cudów natury w tych miejscach bez niebezpieczeństwa przebywania na powierzchni ziemi.
.
Niektóre stworzenia, które obecnie zamieszkują Ziemię przeniosą swoją fizyczność w miejsca bardziej odpowiednie dla ich obecnego cyklu ewolucyjnego.  Śmiertelnie jadowite węże, skorpiony, jadowite owady, gryzonie, szczury i różnorodne nieznośne formy, które dobrze żyją w środowisku dwoistości, nie będą dłużej w stanie tu prosperować.
.
Natychmiastowo ujrzycie w waszej świadomości z powrotem stworzenia z Królestwa Magii takie jak: Jednorożce, Smoki, Pegazy, Feniksy, Gobliny, Elfy Chochliki, Wróżki, Gnomy i wiele innych.  Zaproszą was oni to swojego królestwa na pogawędkę i będą dzielić się z wami swoją magią.
.
Przyłączą się również do was przodkowie Indian i rdzennej ludności, którzy poprosili o powrót do swoich fizycznych form, aby zamieszkiwać tereny, które zawsze były czczone, oraz aby podtrzymywać Matkę Ziemię wraz z jej naturalnymi, magicznymi królestwami.  Otrzymają na to zgodę na każdym kontynencie.   Będziecie zapraszani do podróżowania w różne miejsca na Ziemi, do świętych miejsc, jak i na wakacje.  Będziecie zaproszeni w te miejsca na wypoczynek, regenerację, jak również pielęgnację i uzdrowienie.
.
Zasiane zostanie pozaziemskie ziarno, które posiada dziewiczą siłę witalną w tym drzewa, krzewy, kwiaty, owoce i warzywa w miejscach, gdzie wcześniej nie mogłoby utrzymać swojego wzrostu.  To ziarno utworzy nowe ogrody w miejscach, w których poprzednio kilometrami ciągnął się piach.  To są super ziarna, które wzrastają bardzo szybko przy bardzo małej opiece.  Źródła wodne, strumienie, jeziora i rzeki wytrysną tam, gdzie wcześniej teren był wyschnięty.  Tereny trawiaste oraz całe życie istniejące na nich powróci również do swojego ekosystemu.  Morza będą domem dla stworzeń, które dawno temu były uważane za wymarłe.
.
Embargo nałożone na Ziemię przez Ziemię Wewnętrzną będzie cofnięte i będziecie mogli swobodnie podróżować do Cywilizacji zamieszkujących wewnątrz Ziemi.  Dostępne będą bezpłatne statki, które będą zabierały was zupełnie tak, jak komercyjne loty do innych Cywilizacji w innych Układach Gwiezdnych takich jak: Alfa Centauri, Syriusz, Plejady, Niburu, Neptun, Jowisz, Saturn, Księżyc i Pluton, na dzień lub na tydzień.
.
Pozaziemska technologia będzie rozdawana bezpłatnie każdemu.  Również replikatory będą rozpowszechniane i nastąpi obfitość pożywienia związana z ich używaniem.  Podręczne urządzenia uzdrawiające służące do leczenia drobnych zranień lub niewielkich dolegliwości znajdą się w każdym domu.  Ośrodki uzdrawiające staną się ogólnie dostępne na przewlekłe choroby, które wymagają więcej uwagi wyszkolonych uzdrowicieli.  Ludzie będą w zupełności uzdrawiani.  Ci ludzie, którzy nie mają kończyn lub innych organów będą uzdrawiani z użyciem technologii, które nigdy wcześniej nie były znane na Ziemi.  Istnieją technologie pomagające leczyć zęby, wzrok i skórę.  Będzie uzdrowiony każdy  problem, z jakim się obecnie borykacie.  Każdy z was otrzyma pojazd do poruszania się.  Będziecie swobodnie podróżować bez granic, bez dokumentów, bez opłat.
.
Wyburzymy stare konstrukcje i zbudujemy nowe domy.  Bałagan gett w dużych miastach będzie natychmiastowo usunięty, a bezdomni otrzymają domy wybudowane niemalże z dnia na dzień.  Będą oni posiadali własną ziemię, gdziekolwiek zechcą, z dala od dużych miast, w pobliżu pastwisk i wody pitnej.  Stare chałupy pokryte aluminiową blachą znikną.  Zdemontujemy i usuniemy wszystkie szczątki.
.
Skonstruujemy urządzenia produkujące darmową energię dla każdego domu i budynku.  Mamy już przygotowaną darmową sieć energetyczną.  Będzie ona dostępna dla każdej osoby na Ziemi.  Technologie Światła są przeogromne i nie będzie więcej oświetlenia fluorescencyjnego lub wyniszczających technologii.  Nowe komputery i urządzenia podobne do obecnych telefonów staną się dostępne dla każdego i będą one wolne od wszelkich toksycznych emisji.  Są to urządzenia i komputery odczuwające, oparte na nanotechnologii,  których obsługa jest bardzo łatwa do nauczenia.
.
Ponownie zjednoczycie się ze swoją rodziną i przyjaciółmi.  Wielu z was nie może sobie pozwolić na to, aby odwiedzać rodzinę i ten problem odejdzie w przeszłość.  Pieniądze i praca związana z przetrwaniem nigdy więcej nie będą już zmartwieniem.  Będziecie zachęcani, aby odkrywać swoją kreatywność i  spełniać pragnienia waszej duszy.
.
Nie będziecie już dłużej wykonywać prac, które nie służą waszemu najwyższemu celowi.  Wraz z wprowadzeniem nowych  technologii będą stworzone nowe zawody i specjalności.  Szkolenie będzie udostępnione na naszych statkach dla tych wszystkich, którzy o to poproszą.  Tajne miejsca na Ziemi takie jak: portale, Gwiezdne Wrota i podziemne bazy Przybyszów Pozaziemskich staną się dostępne dla wszystkich.  W momencie gdy ZPM (Zero Point Module – Energia Pola Zerowego, przyp. tłum.) uaktywniona zostanie w stu procentach, nowe Piramidy, Obeliski i inne ukryte źródła energii zmaterializują się na całej Ziemi tuż przed waszymi oczyma.  Czekały one na tę chwilę tuż za zasłoną iluzji.
.
Jest to jedynie namiastka zmian, które nastąpią.  To, co widzieliście w filmach i w telewizyjnych programach o naszych technologiach stanie się dostępne od razu, gdy Ziemia znajdzie się w Punkcie Zerowym.  Dzieliliśmy się tą technologią z producentami filmów tak, aby wasza wyobraźnia mogła stworzyć to wszystko w świecie fizycznym za pomocą pragnienia waszej woli.  Ponadto, to pozwoliło wam pamiętać o waszym domu.  Stoimy właśnie na progu Przemiany.  Pozostawajcie zestrojeni!
.
Tutaj Lord Sananda
.
Strona źródłowa:  http://CosmicAscension.org 
.
Przekaz przez Beth Trutwin, 12/08/2012
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal

122 Komentarze (+add yours?)

 1. Sugel
  Sier 27, 2012 @ 01:29:53

  Populacja na powierzchni jest teraz bardzo blisko tego co nazywamy „Gromadzeniem się”. Wiedzcie że, moce które są na tym świecie, moce ciemnej strony, Illuminati, starają się zatrzymać to za wszelką cenę. Wiedzcie, że im bardziej będą starali się was zatrzymać, tym więcej będziecie wiedzieć, że robicie coś dobrze, i że jesteście coraz bliżej. Rozumiecie?

 2. Ania
  Sier 26, 2012 @ 23:44:09

  Ja też Elu dziekuje Ci za mile słowo i pozdrawiam 🙂

 3. wirek
  Sier 26, 2012 @ 22:12:37

  Witajcie 😉

  wrzucam filmik, który swoją drogą kiedyś już tu widziałem ;)))
  a to miód na serce wznoszących się 🙂

  a to mój ulubiony, jak działa całość ;)))

  jest jeszcze księga która to wszystko opisuje, polecam
  http://members.optusnet.com.au/~mpjaworski/
  na koniec coś do posłuchania

  dużo, dużo miłości dla wszystkich
  Krystal dobrze że jesteś ;)))
  pozdrawiam Wir

 4. Agnieszka
  Sier 26, 2012 @ 17:28:24

  Przygotujmy się dobrze do medytacji w środę o 22.00. Zaprośmy też nasze rodziny, przyjaciół, sąsiadów, zwierzaczki, roślinki….. Zaprośmy też wszystkich sceptycznych, żeby chociaż przez kilka minut wyobrażali sobie Naszą Ziemię, Nasz Świat taki jakim każdy chce go widzieć-w Miłości i w Świetle.
  Niech będzie to nam wszystkim pomocne !

  • Taki
   Sier 26, 2012 @ 18:13:26

   Najdrożsi i najkochańsi Blogowiczowianie chcący wspólnie medytować. Ekhm.. Czy moglibyśmy przesunąć tę wspaniałą porę duchowego zgrupowania o 22 minutki do przodu ??
   mmmm?

 5. Agnieszka
  Sier 26, 2012 @ 10:42:22

  Krystal, prosimy o umieszczenie info o medytacji w intencji Przemiany w środę 29 sierpnia o godzinie 22.00.

  Udanego wypoczynku, pełnego radości i Światła 🙂

  OK, Agnieszko, dzięki ❤ Kr

 6. Agnieszka
  Sier 25, 2012 @ 23:13:58

  Maniulka , czy możesz powiedzieć coś więcej o Ujawnieniu na Discovery Science??
  Masz jakiegoś linka, cokolwiek? Ja słyszałam , że Chiny szykują się do Ujawnienia. Niestety nie znam angielskiego, więc trochę mi trudno dotrzeć do tego tematu.
  Możesz napisać do mnie na maila info@dotykzycia.pl lub zostaw jakaś obszerną informację na blogu -bo myślę,że wszyscy są ciekawi jak nie widzieli programu o którym pisałaś.
  Dziękuję i pozdrawiam !

  • maniulka
   Sier 26, 2012 @ 13:23:52

   Witam:)
   Właściwie ten program to taki wstęp do ujawnienia, trochę na tak…trochę na nie, ale jednak jasno jest tam powiedziane, że rządy ukrywają przed ludźmi istnienie ufo

 7. bella
  Sier 25, 2012 @ 23:07:11

  Witam 🙂 Dosłownie przed chwilą widziałam nad osiedlem ok. kilkunastu pomarańczowo czerwonych obiektów. Leciały grupami albo pojedynczo, z południa na północ. Moja pierwsza myśl była taka, że widzę moje ukochane ufo ;D
  a może to były jakieś dziwne fajarwerki..?

  • Taki
   Sier 26, 2012 @ 11:02:28

   A moim oczom, 😉 nic na razie się nie pojawia kiedy tak ( codziennie ) uczciwie wpatruję w te stałe światełka nad głową. Ahhh…. jednak czuję się wtedy Taki mały pikuś. heh 😉

   • lalibela
    Sier 26, 2012 @ 15:01:41

    A mój maz co się ze mnie podsmiewa widzialwczoraj ufo, a ja nie 😦 jeszcze nigdy. Ale skoro juz latają nad naszo wsio, to może i ja wkrótce zobaczę 😉

  • Paq
   Sier 26, 2012 @ 21:27:28

   @bella: to są lampiony, a nie statki. Lecą powoli, świecą na czerwono, puszczane pojedyńczo lub grupami, nie wykonują nagłych zwrotów i nie przyspieszają. Po za tym łatwo pomylić z nisko orbitującymi sputnikami. Większą uwagę zwróciłbym na to co przynosi noc, zaraz po usnięciu. Jest bardziej indywidualne 😉

 8. basiulek
  Sier 25, 2012 @ 22:26:25

  Kochani, aby ułatwić wizualizację i wprowadzić w świat marzeń dedykuję przecudną piosenkę I have a dream :  Pozdrawiam słonecznie i ślę mnóstwo Dobrej Energii, Światła i Miłości,
  Basiulek

 9. Ania
  Sier 25, 2012 @ 20:12:41

  Elu, to nie jest wina osob ze sa zle traktowane, oni sa tylko ich ofiarami. Łzy są winą tych ktorzy żle traktuja a wiec to oni chcą siedziec uparcie w niskich wibracjach. Zło nie wygra czyli ofiary nie pozostana w niskich wibracjach.

  • krystal28
   Sier 25, 2012 @ 21:37:13

   Aniu, koncept ofiary i kata należy do starej energii. W rzeczywistości jest to karmiczne równoważenie, którego nasze dusze poszukują ❤ Kr

  • Ela
   Sier 26, 2012 @ 10:33:02

   Aniu bardzo dziekuje za odpowiedz i uważam,ze jest bardzo prawdziwa,czasem jest tak,ze człowiek z kochanym sercem zostaje opetany przez złe energie,duchy i juz sie zmienia nikt poznac go nie moze,wiec nie zawsze jest tak,ze ktoś musi cos zrównoważyć,bo wiele jest wytłumaczen.Pozdrawiam Cie Aniu,bo jedna jedyna Mi odpowiedziałaś.

  • - piotr -
   Sier 26, 2012 @ 13:38:44

   Colin Tipping – „Radykalne Wybaczanie – Darowanie krzywd ma moc uzdrawiania”
   Tutaj wszystko o życiowych doświadczeniach, o podejściu ‚ofiara-kat’ . . .
   I raz na zawsze uzdrówmy nasze dusze! 😉

 10. Ania
  Sier 25, 2012 @ 19:29:38

  Witam wszystkich. Myślę ze wydarzy się to, stopniowo oczywiscie w pierwszej polowie 2013.

 11. Ela
  Sier 25, 2012 @ 19:26:03

  A co bedzie z tymi którzy tona we łzach z powodu złego traktowania przez innych i przez to sa w niskich wibracjach.Czy oni sie wzniosa,czy beda żyć w świecie baśni,w nowym świecie.

 12. Agnieszka
  Sier 25, 2012 @ 19:25:33

  Ośmielę się zaproponować datę Kochani, wtorek 28 sierpnia 2012 godzina 22.00 czasu polskiego, co Wy na to ?

  • Renata
   Sier 25, 2012 @ 20:07:52

   MI ODPOWIADA, NIECH DOŁĄCZĄ SIĘ INNI CHĘTNI NA WSPÓLNA MEDYTACJĘ, KOMU PASUJE TEN TERMIN?ZBIOROWE MEDYTACJE MAJĄ DUŻĄ SKUTECZNOŚĆ, WIĘC WARTO SIĘ ZEBRAĆ I CZEGOŚ DOKONAĆ.

  • Sabrina
   Sier 25, 2012 @ 22:44:01

   We wtorek o godz. 22.00 jest medytacja impulsów, więc nie dla każdego może odpowiadać. 😉 A w poniedziałek, albo w środę o godz. 22.00 pasowałoby…?

   • Ana
    Sier 26, 2012 @ 10:31:42

    Ja głosuję na środę 😉

   • Taki
    Sier 26, 2012 @ 11:17:36

    Dzień dobry 😉 Ja też zgłaszam swoją obecność ! Może być środa ;). Tylko… kurczee.. tak sobie myślę, kończę pracę właśnie o 22.00 hmm.. wiecie nie chciałbym trzaskać drzwiami przychodząc spóźniony ;(

 13. Roman Miezień
  Sier 25, 2012 @ 17:32:40

  Chciałbym zaproponować Wam krótką książeczkę Asztawakra Gita – Poznanie Absolutu Jest to dla mnie cel, do którego zmierzam. Po drodze do Celu jest właśnie „WZNIESIENIE”. Pozdrawiam. Z Miłością. Roman z Gdyni

 14. Michał
  Sier 25, 2012 @ 17:05:19

  Droga Krystal
  Po samej ilości komentarzy do tego przekazu widać jak bardzo wszyscy wyczekują tego Nowego Świata. Jak bardzo wszyscy pragną tej nowej rzeczywistości bez zła, które teraz nas otacza ze wszystkich stron. Wydaje mi się, że ze wszystkich spraw opisanych w tym przekazie to właśnie świat bez zła jest tym czego wszyscy najbardziej pragniemy. Teraz bez jednoznacznej odpowiedzi pozostaje tylko jedno pytanie KIEDY to się stanie, ale na to chyba nikt nie potrafi dać odpowiedzi, tak więc czekamy wszyscy z utęsknieniem na ten wspaniały dzień. Jak na razie możemy tylko sobie wizualizować tę nową rzeczywistość.
  Pamiętam pewne wydarzenie ze swojego życia. To było około 30 lat temu.
  Leżałem wtedy w szpitalu, już nie pamiętam z jakiego powodu, bo w szpitalach bywałem wiele razy.
  To była spora sala. Jedną z pacjentek była wychudzona starowinka z mocno zaawansowaną demencją. Mogła mieć 85 lat albo więcej. Nic nie mówiła tylko jęczała. Ponieważ była bardzo niespokojna, pielęgniarki przywiązywały ją do łózka.
  (Za przeguby rąk do ramy łóżka).
  Na tej samej sali leżała też dziewczynka, tak może 12 – 14 lat. Była ruda i piegowata.
  Ta dziewczynka siadała na krześle obok łóżka tej starowinki i szczebiotała do niej słowa pełne miłości głaszcząc ją przy tym po twarzy. Dziewczynka miała komplikacje po operacji wyrostka i sama bardzo cierpiała. Starowinka była dla niej zupełnie obcą osobą ale słuchając pełnego słów miłości szczebiotania tej dziewczynki promiennie się uśmiechała. Dziewczynka mówiła: „moja kochana babunia” i inne takie rzeczy. Zapamiętałem to bardzo dobrze. Myślę, że ta dziewczynka (teraz ma pewnie ponad 40 lat) nie powinna mieć problemu z przejściem do 5-go wymiaru. Pozdrawiam Ciebie Krystal i Was wszystkich bardzo serdecznie.

  Drogi Michale, podałeś wzruszający przykład miłości bezwarunkowej i ekspresji Jedności. Wszystkie istoty, które okazują miłość do Ziemi i wszystkich istot wzniosą się bez względu na to czy są świadome tego procesu, czy nie (wszyscy ludzie będą poinformowani o Wzniesieniu). Proces Boski jest jak najbardziej sprawiedliwy ❤ Kr

  • Ela
   Sier 26, 2012 @ 10:50:04

   Michale,czytam Twoje komentarze i nie tylko na tej stronie.Uważam,ze roapoznałam jak piekna masz dusze i nie martw sie wiekiem ręczę,że wziesiesz sie bez problemu,nie wiek sie liczy,liczy sie miłość i czystość serca,intencja co wybierasz,chyba,że dusza ma w planie wcześniejsze odejscie,Tobie to raczej nie grozi,bo takich pieknych dusz potrzeba dla rozświetlenia całej Planety,podniesienia Wibracji.Pozdrawiam Cie serdecznie i świeć tym Światełkiem na cały Wszechświat.

  • Leo
   Sier 26, 2012 @ 17:50:06

   Michał,podałeś piękny przykład. Ja też całe życie czekam na ten piękny świat, gdzie panuje tylko miłość. Ale już sami możemy i powinniśmy być jak ta dziewczynka. To my tworzymy nasz świat bez zła, a gdy zaczniemy lub już zaczęliśmy od siebie, każdy jak tylko potrafi, to te małe kamyczki ruszą lawinę. Pomyśl sam jak czujesz się gdy ktoś tak po prostu uśmiechnie się do Ciebie na ulicy. Fanie, co? I pewnie zaraz też chcesz się do kogoś uśmiechnąć. Tak to działa :). Takimi drobnymi bezinteresownymi gestami Promyki budują ten wymarzony świat. Pozdrawiam serdecznie. Leo 😀

 15. dar
  Sier 25, 2012 @ 16:54:12

  WIELKA AKTYWACJA 24/25 sierpnia . Uruchomienie instalacji Ogniskowania Mocy !!!!!!!!!!! Więcej na stronie
  http://www.fioletowyplomien.com .Pozdrawiam w miłości wszystkich Dariusz

  • amfereon
   Sier 26, 2012 @ 07:31:30

   Cieszę się razem z Wami aktywacją Merkab . Dzisiaj rano zmieniłem program w sieci moich urządzeń orgonowych ( 4 dużych i 2 jednorurowych cloudbusterów) i dostroiłem je do współpracy ze wszystkimi Merkabami. Będą rezonować razem. Moje Cloudbustery ustawione są w złotym podziale Fi między Gdańskiem , Żukowem i okolicami Kościerzyny i Lipusza. Proszę Was też o przyjęcie mojej podsieci CB i mentalne połączenie jej w jedno z Waszą.

 16. Agnieszka
  Sier 25, 2012 @ 15:51:34

  Kochana Krystal, Kochani Czytelnicy bloga dołączam się do Sabiny i innych -prosimy Cię Krystal ustalmy jedną datę i godzinę -oczywiście u każdego adekwatną do jego strefy czasowej i umówimy się na wspólną medytację i wizualizujmy tą piękną przyszłość opowiedzianą nam przez Sananda .
  Czekamy Krystal na Twoją propozycję 😉

  Pozdrawiam w Świetle i Miłości.
  Agnieszka

  ustalcie datę kochani, a ja tę informację wstawię w miejscu widocznym ❤ — Kr

 17. Józef_2
  Sier 25, 2012 @ 15:35:16

  Coś rzeczywiście się zmienia. Opozycja w Polsce szykuje wniosek o dymisję rządu Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wprost-Opozycja-szykuje-wniosek-o-dymisje-premiera-Donalda-Tuska,wid,14871427,wiadomosc.html?ticaid=1f0cf

  Afera z Amber Gold i tematy które przy okazji poruszyła: zastraszający nepotyzm i korupcja w państwie jak widać przelała czarę goryczy. Tego już nie udało się pod dywan zamieść i udawać że problemu nie ma.

  • Renata
   Sier 25, 2012 @ 18:17:00

   Sam fakt, że nie udało się „im” ukryć wielkiego przekrętu z Amber Gold świadczy, że są we władzach uczciwi ludzie, uff. Jako mieszkanka wsi muszę się podzielić jednym bardzo optymistycznym spostrzeżeniem. Otóż, mimo zmasowanego od pewnego czasu spryskiwania mojej okolicy chemtrails, w moim sadzie obrodziła grusza bezpłodna od lat, tak samo młode jabłonie wydały dorodne i ZDROWE jabłka. Drzewa były opryskane tylko raz na początku maja. Żyję w przekonaniu, że nasi gwiezdni sprzymierzeńcy zneutralizowali toksyczność tych oprysków!! Móc zerwać zdrowiutką gruszkę wolna od oprysków od zgnilizny i innych chorób, które są plaga sadowników to jest duża radocha. Właśnie tak sobie wyobrażam przyszły świat. Obfity w zdrową żywność, krystaliczna wodę, powietrze.

  • kimba70
   Sier 25, 2012 @ 19:28:03

   Miłość Józef miłość, najpotężniejsza energia w wszechświecie, przenosi góry, zmienia całe cywilizacje. Miłość to życie prawdziwe życie bez smutku,bólu i łez. Kochasz ,kochasz bezwarunkowo. Bramy raju otwarte.

 18. awe
  Sier 25, 2012 @ 14:55:59

  ten bajkowy i piękny świat może być naszym udziałem jak zrobimy porządek wszyscy wewnątrz siebie, nie łudźmy się, że z dniem 21.12.2012 wszystko aż tak diametralnie się zmieni – co wewnątrz, to i na zewnątrz. Na razie to co stare jeszcze nie odpadło, serca wielu ludzi wciąż są zamknięte na miłość. Wierzę, że to się zmieni, ale to jest proces, tak samo jak Wzniesienie. Ból i cierpienie, które są tak powszechne na naszej planecie to wymagający nauczyciel.

 19. maniulka
  Sier 25, 2012 @ 14:41:29

  Oglądamy to ujawnienie wspólnie z mężem, który wcześniej się ze mnie nabijał iż wierzę w te idiotyzmy. A ja nic nie mówię tylko się raduję w duchu. On też milczy….Heh…..BEZCENNA CHWILA:) mówię wam.
  Ale nie powiem „a nie mówiłam”, pracuję nad Ego:)

 20. maniulka
  Sier 25, 2012 @ 14:23:20

  Właśnie w tym momencie trwa program ujawniający istnienie UFO na Discovery Science. Yuupppii!!!
  Kocham Was<3

 21. Sasza
  Sier 25, 2012 @ 13:12:57

  Kochana Krystal ,przepiękny przekaz ,Alchemia Światła jest praktycznie wyczuwalna.Budujemy świątynie z żywych kamieni.Mam nadzieję że Gwiazda Płomienista niedługo spełni obietnicę przemiany.W rękach Wielkiego Automatyka może wreszcie zaistnieje świat samodoskonalący się.Nasz status ontyczny zmieni się, energia przemieni wszystko.Stawanie się sobą polega na dokonaniu świadomego wyboru, bez kroczenia śladami innych w świetle ,ukrytych cieni.Nie możemy powstrzymać tego co jest zapisane,i tego kto dokona przemiany ,możemy mieć nadzieję że nawet placebo zadziała gdy ma się miłość w sercu i wierzy się w przekazy.Pozdrawiam wszystkich niech wsze dusze wypełnia miłość.

 22. Grzegorz
  Sier 25, 2012 @ 11:53:42

  W tym przekazie jest zawarta pewnego rodzaju projekcja możliwości, i od nas zależy ile z niej może się spełnić. To tak jak przygotowanie ciasta do pieczenia, pełnego zdrowych słodkich dodatków, bakalii, a nie tylko cukru. Nadchodzi pora żeby go móc upiec. Nie dokładajmy piołunu itp. i ugniatajmy go wspólnie (swoją
  pracą, z wiarą że wzrośnie z nami) by nie powstał zakalec. Depresja niektórych na forum wynika ze zwykłego niedożywienia lub niewłaściwego. Nie dajmy się emocjom, w którym strach staje się narzędziem przeszkadzającym w naszym życiu i zatruwającym je. Strach nie jest naszym naturalnym stanem, i jest coraz mniejszy jak wzrasta nasza uwaga i wiedza. Bojąc się nieustannie tracimy tą wiedzę. Wiedzę o swoich możliwościach. Medytujmy nad chociaż jedną zmianą, żyjmy czynnie, nie zatrzymujmy siebie i naszych potrzeb. Nadchodzący czas jest czasem możliwości uzewnętrzniania swoich pragnień, celów, czyli obopólnej otwartości i rozwiązywania zastałych kompleksów ale też przyzwyczajeń do „wygód” nic nie robienia. To czas kompletnej zmiany świadomości w którym zaczniemy dostrzegać siebie na tle uczciwej pracy drugiej istoty, gdzie ta istota będzie czuć potrzebę naturalnej pomocy nam. Jeśli zaczniemy błądzić, natychmiast to odczuje i pokaże w formie własnego działania jak ona sobie z tym radzi, bez zbędnych słów. A więc zobaczmy w sobie, co może dać nam w tej chwili szczęście, radość. Jest dużo do zrobienia. Dla nas moi drodzy. Dla wszystkich czujących stworzeń i roślin którym potrzeba wzrastania z nami i wspierania nas nie jest obca.

 23. Transformator2012
  Sier 25, 2012 @ 09:40:32

  Witajcie!

  Kilka lat temu obejrzałem ten film i wywarł on na mnie ogromne wrażenie, myślę, że będzie on inspiracją dla wielu z Was.

  Pozostańcie w Miłości i Świetle!

 24. amanita_muscaria
  Sier 25, 2012 @ 00:10:45

 25. amanita_muscaria
  Sier 25, 2012 @ 00:01:40

 26. Sabrina
  Sier 24, 2012 @ 23:54:00

  Kochani, a może tak, umówimy się na wspólną medytację i wizualizujemy ta piękną przyszłość opowiedzianą nam przez Sananda? 🙂 Co Wy na to? 😉

 27. slawkola
  Sier 24, 2012 @ 22:42:08

  Na duchu podnosić szczytna rzecz, wzbić się w przestworza – lecz stójmy na Ziemi. Nikt i nic za nas nie zrobi, udzielić pomocy- owszem. Pracujmy poszerzając świadomość, bo 21.12.12, czy 12.12.12 będzie tylko rozczarowaniem.

  pozdrawiam czytelników

 28. Mariusz
  Sier 24, 2012 @ 21:52:11

  Tajemnicze słupy światła pojawiły się w Japonii: http://jaramsie.pl/2nldmno_ddobtp?utm_source=gg&utm_medium=hover

 29. Perła
  Sier 24, 2012 @ 21:47:03

  http://www.bertha-dudde.pl/page17.php
  „Powrót do Boga” cz. II str. 149 „Moje Królestwo nie jest z tego świata”
  🙂

 30. Ania
  Sier 24, 2012 @ 21:29:59

  Piękne czasy nadchodzą,koniec koszmarnego życia.

 31. adelina
  Sier 24, 2012 @ 21:24:08

  Witam ,w tych linkach jest o Strefie Zero /Punkt Zero/ http://wolnaplaneta.pl/terra/2010/10/23/photon-belt-pas-fotonow-a-swiadomosc/ ….”Strefa Zero jest to więc obszar bardzo mocno skompresowanej energii, w którym pola elektromagnetyczne przenikają się bardzo mocno i zarazem odpychają się od siebie.”.. http://wolnaplaneta.pl/terra/2010/10/22/photon-belt-pas-fotonow-na-tle-galaktyki/ Adelina

 32. saba
  Sier 24, 2012 @ 20:58:28

  Dzięki Ci Panie! Już czas ….

 33. EwaB
  Sier 24, 2012 @ 20:36:21

  Wojmus
  Galaktyczna rodzina, czyli bardzo starożytna historia ludzkości
  (część 1)
  Books Stochene

  http://chomikuj.pl/Sedir_ENI/Wiedza+tajemna/Galaktyczna+Rodzina/Galaktyczna+rodzina+2,1541289192.pdf

  Książka będąca próbą uporządkowania w logiczną całość wiedzy o tym, jak Bóg i Jego pomocnicy stworzyli Wszechświat oraz zamieszkujące go istoty. Książka opiera się na wiedzy pochodzącej ze źródeł nie uznawanych przez oficjalne religie i akademicki establishment. Jest alternatywną do oficjalnych teorii i hipotez interpretacją przeszłości opartą na lekceważonych źródłach pochodzących z przekazów mentalnych (channelingów), mitów i wierzeń starożytnych kultur, zapisów pozostawionych przez zaginione cywilizacje oraz z relacji pochodzących od ludzi, którzy mieli kontakty z obcymi istotami i UFO. Główne tematy przewijające się przez tę książkę to kosmiczny człowiek, początki Wszechświata, powstanie pierwszych cywilizacji – najpierw w kosmosie, a potem w Układzie Słonecznym i na Ziemi. Przedstawiona przez autora chronologia najważniejszych wydarzeń z pewnością nie przypadnie do gustu ludziom przywiązanym do oficjalnych poglądów, o czym ostrzega sam autor, stwierdzając we wstępie „Ta książka nie będzie łatwo akceptowana przez sceptyków ani przez ludzi, którzy swój umysł zamknęli raz na zawsze w ustalonych schematach obowiązujących w naszym świecie materialnym. Jest ona przeznaczona dla tych, którzy swoją myślą wykraczają poza ramy oficjalnej nauki i ortodoksyjnych poglądów religijnych”.

  Książkę czyta się jak intrygujący paradokument, przy czym finalne wrażenie potęgują 94 strony kolorowych ilustracji wydrukowane na kredowym papierze przedstawiające, między innymi, zagadkowe obiekty na Srebrnym Globie i w jego sąsiedztwie, odkopywane w różnych częściach świata szkielety gigantycznych ludzi przywodzących na myśl biblijnych gigantów i wiele innych ciekawostek.

 34. elzbieta
  Sier 24, 2012 @ 20:28:31

  Niech się tak stanie !!! Jestem Wdzięczna Naszemu stwórcy za to wszystko co się dzieje i co będzie. Wszystkim przesyłam Światełko Miłości i niech prowadzi nas Wszystkich, a Spokój, Radość, Obfitość niech zapanuje wszędzie. Niech wszystkie Istoty we wszystkich wymiarach i Światach będą szczęśliwe i błogosławione! Kochani niczego nie lękajcie się, idźcie przez ten czas przemian z podniesioną głową w radości i miłości i pokoju. Niech Błogosławieństwo i Światło Stwórcy prowadzi wszystkich! Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie i bardzo dziękuję Krystal !!!

 35. Sunlion
  Sier 24, 2012 @ 20:20:46

  Fajny przekaz…, jak bajka…,
  ale dla niektórych są to złe wiadomości.. 😉
  Cyt.” Śmiertelnie jadowite węże, skorpiony, jadowite owady, gryzonie, szczury i różnorodne nieznośne formy…nie będą dłużej w stanie tu prosperować”.
  A co z Kobrą , który „narażał życie” ??? 😉 🙂 🙂
  Nawet cyt. „chochliki go ( nie ) zaproszą na pogawędkę ” 😉 🙂
  No coż był grożny dla „systemu „… i jest obawa ..,że takim pozostanie . 🙂 🙂
  Nie zaproszą go też do cyt.” podróżowania w różne miejsca ” ..chyba, …że szlakim większości bojowników o wolność…- na Sybir 😉 🙂
  .. Ale co ze Smokiem ?! … on nie jest grożny ?..
  ..aaa rozuuumiem.., żeby zniwelować zagrożenie wynikające z ziania ogniem , będzie chodził z gaśnicą podwieszoną pod szyją jak …alpejski Bernardyn z baryłką trunku 😉 🙂

  teraz poważniej ;-)… : przeczytałem mój ostatni opublikowany komentarz ….- jest … jak felieton z ilustrowanego damskiego periodyku 😉 🙂 🙂
  oczywiscie zamysł był trochę inny .., ale niech pozostanie 🙂

  P.S.
  W każdej bajce jest ziarnko prawdy… w „Po przemianie” jest nawet kilka 🙂
  Czy pamiętasz Krystal jak przepowiadałem status Twojego blogu…, że jest Latarnią , która kieruje uwagę… i ważne jest na co ?
  Komentarze sugerują,że jest większe zapotrzebowanie na bajki te ze Słońcem w tle …niż te z chociażby cieniem rewanżu .

  buziaczki 🙂

  Tibi et Igni

  „dla każdego coś miłego” smok i Kobra zostaje 😉 — kr

  • wika
   Sier 26, 2012 @ 18:38:55

   Czytałam opowieść o tym, jak wielki i bezczelny kocur, który panoszył się pewnym terenie, skorzystał z okazji, że przybył tam wielki mistrz tybetański, i w czasie jakiegoś poważnego rytuału z właściwą sobie asertywnością wlazł temuż mistrzowi pod jego wiśniową tybetańską kieckę. Po jakimś czasie wyszedł zataczając się, a potem już na amen został wegetarianinem… 😀 Tak więc sprawa jest całkiem prosta: Kobrę należy wydać za zaprzyjaźnionego mistrza-fakira, to od razu jej jad przemieni się w nektar i zacznie wykonywać zabiegi akupunkturowe z wbudowanym znieczuleniem 😉 Zaś smoki…mmm, tu podobno czekają nas jeszcze lepsze rzeczy: ‚dobre’ smoki powrócą (https://krystal28.wordpress.com/2012/01/17/niebieski-smok-antharus-1/
   https://krystal28.wordpress.com/2012/02/01/antharus-niebieski-smok-2/) – i ‚powrócą’ również Jeźdźcy Smoków (http://starchildglobal.com/newearthenergiesmarch2012.html), co oznacza, że niektórzy będą mieć niezłą fuchę, polegającą na lataniu na smokach i roznoszeniu wspólnie Ognia po wszechświecie… I co, tak lepiej?… 😛 🙂 😉
   PS.Bardzo mi się podoba Twój styl, chętnie otworzyłabym na moim blogu dla celów rozrywkowych dział jak z damskiego periodyku – może zechciałbyś raz jakiś czas coś w takim klimacie napisać?… 😛 ja całkiem poważnie! 🙂 (ha ha 😉 )(no nie, naprawdę przydałoby się więcej takich tekstów… :)) Pozdrawiam serdecznie 😀

 36. astra
  Sier 24, 2012 @ 19:56:01

  krystal jestes cudowna za tak przepiekne przekazy ktore nam serwujesz i jak tu ciebie nie kochac to jest miod na nasze szare zycie i niech sie tak stanie AMEN

  tak jak Bashar raz powiedział: jeśli coś powstało w Twojej wyobraźni, to wydarza się tez w fizyczności – imagi-nacja -> jesteśmy nacją wyobrażania 😉 Wiele miłości — Kr

 37. horoskop-ek
  Sier 24, 2012 @ 19:39:12

  Ja bym podchodził do takich informacji z dystansem. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli faktycznie nastąpi proces „wzniesienia” 21 12 2012 i będzie on trwał przez dłuższy czas, powoli zmieniając świat, to niektóre osoby mogą wpaść w depresję, ponieważ nastawiały się na natychmiastowe zmiany.

  • Roman Miezień
   Sier 24, 2012 @ 21:26:05

   Drogi Horoskopku. „Wzniesienie” nastąpi natychmiast. Ale proces ewolucji będzie trwał nadal. „Niebo” czy też „Raj” nie jest celem a etapem na drodze do JAM JEST. Z Miłością. Roman z Gdyni

 38. zdzich
  Sier 24, 2012 @ 19:29:28

  Witajcie kochani, jeżeli macie trochę czasu poczytajcie, może wiele wyjaśnić
  http://wolnaplaneta.pl/terra/2011/02/26/historia-naszego-wielkiego-hologramu-gaia-matka-ziemia/
  Pozdrawiam Światłem Miłości

 39. Milka
  Sier 24, 2012 @ 18:14:26

  Łzy wzruszenia popłynęły podczas czytania tego przekazu… i nie mam na myśli tutaj siebie, lecz tylu utrudzonych życiem wokół mnie, znajomych i nieznajomych.
  Dziękuję serdecznie, niech ten raj na Ziemi nastanie jak najszybciej.

 40. wika
  Sier 24, 2012 @ 17:51:55

  Kochani, dziś o 22 jest kolejna aktywacja impulsów, teksty są już na blogu aktywacji, a nagranie powinno być na Medytacji Światła.

  A korzystając z okazji zapraszam na mój nowy blog:
  http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/

  Ten blog jest dla dusz czułych, tkliwych, słodkich, niepoważnych, łagodnie zadumanych, dla tych, którzy uwielbiają czyste kolory tęczy, dla tych, którym jak w dzieciństwie wciąż się zdarza zaplątać na dłużej pomiędzy cukiernią a sklepem papierniczym, dla tych, w których często bulgocą rozwibrowane bąbelki pasji twórczej, każąc im chwytać w całkiem nieprzewidzianych momentach za pióro, pędzel, gitarę czy aparat fotograficzny, dla tych, którzy w zachwycie dla cudowności pierwszego z brzegu trawnika stoją nad nim kwadransami, przyglądając się z nabożeństwem każdej trawce, dla tych, którzy wiedzą, że są dziećmi gwiazd, ale Ziemię ukochali jako swój dom i pragną teraz uczynić ją piękniejszą nad wszelkie wyobrażenie – wszystkich was najserdeczniej zapraszam do wspólnego Bycia i wspólnej zabawy pośród naszej Wielkiej Wiosny Wszechświata!!! 😀 😀 😀

  • Michał
   Sier 24, 2012 @ 21:10:16

   Lubię czasem zadumać się nad mchem rosnącym pomiędzy płytkami chodnika a także mimo, że mam już 70 lat, czytam sobie czasem przed snem „Kubusia Puchatka” i wyobraźnią jestem w tym ich lesie z Puchatkiem, Prosiaczkiem, Tygryskiem i Kłapouchym.
   Powiedz czy jestem wystarczająco niepoważny do czytania Twojego blogu?

   • wika
    Sier 24, 2012 @ 22:27:02

    Pewnie tak… Sprawdź! 😀 Zapraszam 🙂
    (czasem warto wywiesić szyld na drzwiach, żeby ci, którzy pragną kiszonych ogórków, nie szukali ich w pasmanterii… ;))

  • Mariusz
   Sier 24, 2012 @ 21:44:14

   A ja myślałem, że ten blog jest dla Wszystkich. 😀

  • Ana
   Sier 25, 2012 @ 10:30:27

   Fajny blog! Dodaję do ulubionych 🙂

 41. Mariusz 65
  Sier 24, 2012 @ 17:18:04

  Nieprawdopodobnie piękna perspektywa jak z bajki , czytając ten przekaz człowieka unosi . Z Miłością.

 42. Adela
  Sier 24, 2012 @ 15:53:34

 43. Ametyst
  Sier 24, 2012 @ 15:38:03

  Czytam ten tekst po raz wtóry i moje szczęście się potęguje! Kochani , każdy z osobna i wszyscy razem wizualizujmy, wyobrażajmy sobie i kontynuujmy marzenia o tych cudownościach tuż za rogiem! Wspomóżmy sercami w świetle Fioletowego Płomiena te PRZEMIANY! To jest jak cudowna baśń…

 44. Adela
  Sier 24, 2012 @ 15:30:11

  nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że tak właśnie będzie – aż dech zapiera, kiedy czyta się ten tekst – pozdrawiam radośnie A.

 45. Ewa A.
  Sier 24, 2012 @ 14:51:01

  Dziękuję!!! – bardzo się wzruszyłam… jakie TO PIĘKNE :>

 46. Józef
  Sier 24, 2012 @ 14:25:44

  Mistrz światła Lord Sananda pobudził naszą wyobraźnie właśnie po to abyśmy skupili się na pięknie tych obrazów , które będąc zasilane naszą energią zaistnieją na nowej ziemi.Chciałbym przestrzec przed sztywnym pojmowaniem „Punktu Zero”, przecież to nie jest takie ważne czy nastąpi on w końcu tego roku czy w połowie np. 2013. Dla tak ważnego wydarzenia w całym wszechświecie można poczekać na właściwy czas. Wzniesienie nie dotyczy paru milionów ludzi lecz całej populacji ziemi, zmiany te dzieją się na żywych istotach i muszą być przeprowadzone precyzyjnie. Wykorzystajmy ten czas na tworzenie również własnych pięknych domów otoczonych wspaniałymi ogrodami w cudownych miejscach gdzie powietrze jest czyste i przesycone wspaniałymi zapachami. Już teraz w wyobraźni przenośmy się w pojazdach o napędzie np. antygrawitacyjnym do miejsc w których pragniemy być, wyobrażajmy sobie jak będą wyglądały odwiedziny – spotkania z innymi cywilizacjami, stwarzajmy nasze piękne ciała fizyczne – każdy z nas może sobie coś dodać lub ująć i nawet się nie obejrzymy jak nasze obrazy staną się realne – zmaterializowane. Żyjmy tymi obrazami i jednocześnie zasilajmy je euforią w przeświadczeniu , ze to się musi stać ( to już jest w subtelnych sferach ).

  Serdecznie pozdrawiam.

 47. Dorota
  Sier 24, 2012 @ 14:11:07

  Witajcie 🙂 Przypomniała mi się „Oda do Młodości” naszego wieszcza Adama Mickiewicza i takie fragmenty z niej wybrałam, bo myślę, że pasują jak ulał do powyższego przekazu:

  „Hej! ramię do ramienia! spólnymi łańcuchy
  Opaszmy ziemskie kolisko!
  Zestrzelmy myśli w jedno ognisko
  I w jedno ognisko duchy!…
  Dalej, bryło, z posad świata!
  Nowymi cię pchniemy tory,
  Aż opleśniałej zbywszy się kory,
  Zielone przypomnisz lata.”

  „Oto miłość ogniem zionie,
  Wyjdzie z zamętu świat ducha:
  Młodość go pocznie na swoim łonie,
  A przyjaźń w wieczne skojarzy spojnie.

  Pryskają nieczułe lody
  I przesądy światło ćmiące;
  Witaj, jutrzenko swobody,
  Zbawienia za tobą słońce!”

  Ja sobie już wykombinowałam w myślach taki fajny pojazd wyglądający jak bańka mydlana, którym będę się poruszać w powietrzu i będę mogła polecieć nim na szczyty Himalajów i do Afryki, a tam będzie na mnie już czekał mój ulubiony lew i mnie oprowadzi po swojej krainie 🙂

  Już się nie mogę doczekać 🙂 , całuski dla Was Wszystkich <3<3<3

 48. Vasanta Henryka Ejma
  Sier 24, 2012 @ 14:03:03

  Witaj Nowa Reczy-Oczy -wistość.
  Serce me drży, dusza moja śpiewa, z oczu płyną strumyki pereł szczęścia.
  Boże Matko – Ojcze nareszcie kres naszych doświadczeń –
  przytulam WAS cieplutko w sercu moim-waszym a wraz z WAMI – całą ludzkość i wszelkie Istnienie.
  Niech złoty Płomień Oświecenia zapali OGIEŃ ISTNIENIA we wszystkich wszechświatach.Dziękuję braciszku Sanando za te słowa były bardzo,bardzo nam potrzebne.Słowo kocham to za mało.Dziękuję Vasanta

 49. kolo
  Sier 24, 2012 @ 13:33:23

  To wszystko co tu napisane jest tak piękne, że wręcz trudno w to uwierzyć, po prostu nie mieści się to w głowie. Mam nadzieję, że tak będzie i czekam z niecierpliwością na nowe czasy. Pozdrawiam i niech nas nasi Przewodnicy Duchowi prowadzą do wzniesienia.

 50. kaliope23
  Sier 24, 2012 @ 13:30:35

  To jest piękne i dawno sie tak nie wzruszyłam. Pozdrawiam Was wszystkich jeszcze raz.

 51. kaliope23
  Sier 24, 2012 @ 13:24:04

  Jestem tak wzruszona, że łzy plyna mi po policzkach ze szczęscia…tak wiele rzeczy sie zmieni, nie będzie bólu, gniewu, nędzy i chorych to RAJ MATKI GAI. Niech sie stanie. Pozdrawiam Was Kochani w czystym blasku ..NIECH DOBRE NADCHODZI.

 52. Kaja
  Sier 24, 2012 @ 13:12:48

  To wszystko będzie możliwe, ale na czwartej gęstości, a na trzeciej to chyba dopiero za jakieś 300 lat.

 53. Herkimer
  Sier 24, 2012 @ 12:59:13

  Wspaniale sie czyta powyzszy tekst. Wydrukuje go sobie i bede czytac tuz przed zasnieciem, aby latwiej sobie wizualizowac ten wymarzony swiat. Jezeli nie bedzie mi z jakiegos powodu dane aby doczekac tych codownych i radosnych dni, chcialabym aby nasze dzieci tego doswiadczyly.
  Wzruszyly mnie Wasze komentarze.
  Przytulam Was wszystkich mocno i serdecznie.
  P.S.Korzystajac z okazji chcialabym podziekowac Krystal za wspaniala strone ❤

 54. Paranormal.PL
  Sier 24, 2012 @ 12:02:35

  Czy ktoś ma dokładny link gdzie jest angielska wersja oryginalna tego przekazu bo jeden czytelnik zarzuca mi, że ten przekaz nie ma nic wspólnego z „Sanandą” ?

  link na stronę czanelerki jest pod przekazem, a to jeszcze jeden link bezpośrednio do tekstu, http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/08/after-changeover.html

 55. Danuta
  Sier 24, 2012 @ 11:42:20

  Kochani! Łączę się z Wami wszystkimi w Miłości i Świetle aby wszystko co tu jest napisane spełniło się dla wszystkich jak najszybciej i jak najpełniej. Takie słowa podnoszą na duchu w chwilach zwątpienia i oby było ich odtąd jak najmniej (tych chwil zwątpienia oczywiście). Dziękuję Wam że jesteście. D. 🙂

 56. Wielebny
  Sier 24, 2012 @ 11:37:08

  Dziękuje za ten wspaniały przekaz 🙂

 57. Wielebny
  Sier 24, 2012 @ 11:35:49

  Ten wspaniały świat dzisiaj otacza mnie ze wszystkich stron, a ten przekaz jeszcze bardziej umocnił mnie w przekonaniu że mam na co czekać 🙂

 58. krutka
  Sier 24, 2012 @ 11:25:27

  Moje serce juz sie raduje na te wszystkie zmiany!!! Jeszcze tylko troche musimy poczeac, ale juz naprawde niedlugo, zwlaszcza, ze czas strasznie szybko plynie.
  Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. Krystal wielkie dzieki za Twoja wspaniala prace ! -przesylam wszystkim duuuuzo Milosci.

 59. radecki
  Sier 24, 2012 @ 11:24:32

  Jeśli to jest tylko namiastką zmian to nie wyobrażam sobie jak pięknie będzie wyglądać całość po przemianie 🙂 Tak bym chciał aby te zmiany widoczne były już dziś. Bo teraz tylko kłody pod nogi nam się rzuca na każdym kroku. Wizualizujmy siebie w otoczeniu wróżek, jednorożców… Już jest pięknie a będzie jeszcze piękniej bo inaczej być nie może 🙂

  • Adrian
   Sier 24, 2012 @ 14:44:09

   Zgadzam sie z Toba w 100% i tez tak to odczuwam, wytrzymajmy jeszcze chwile, czekalismy cala wiecznosc na ta chwile i cieszmy sie tym ze to sie stanie, wierzmy w to i przekazujmy ta wiare dalej naszym sercem i dusza! a Te wszystkie klody jak je widzimy nie probujmy ich omijac i nad nimi skakac , obrocmy je w proch! Zycze wiele sily cierpliwosci i wytrwalosci ! jestesmy tutaj teraz nieprzypadkowo i uwierzmy w to poprostu ! wszystko dalej samo sie potoczy bo taki jest boski plan i nasza intencja ! Najbardziej uwielbiam czytac przekazy od Sanandy 🙂 chyba kazdy wie dlaczego ! Pozdrawiam

 60. Quest
  Sier 24, 2012 @ 11:09:33

  Ten przekaz jest tak wyidealizowany, że wręcz wydaje się być zupełnie nierealny z obecnego punktu widzenia. Niemniej trzeba mieć nadzieję, że w końcu będzie lepiej bo gorzej już było.
  Pozdrowienia dla wszystkich
  Quest

 61. Theresa
  Sier 24, 2012 @ 10:21:48

  Kochani, piękni Ludzie, jestem dogłębi wzruszona tym magicznym widokiem jutra jak i Waszymi komentarzami . Za jawność królestwa Twego dziękuję Ci Ojcze, który jesteś wszędzie! Theresa

 62. adelina
  Sier 24, 2012 @ 10:16:52

  Witam, to cudowne niech się zadzieje błyskawicznie.

 63. Ania.
  Sier 24, 2012 @ 10:08:41

  Serce rośnie,jak się czyta takie rzeczy,uwielbiam takie przekazy.I ja dziękuję,że mogę je przeczytać,pozdrawiam serdecznie ! A grudzień już tuż,tuż…

 64. Adrian
  Sier 24, 2012 @ 10:07:58

  To jest tak niesamowite ze w filmach nawet takich rzeczy nikt nie opisał i najpiękniejszych bajkach. Jestem poprostu w szoku jak to przeczytałem, przeżywam naprawdę ciężkie chwile w życiu i zawsze po przebudzeniu od trzech dni ,pierwsze co robię wlaczam stronę transformacji,wczoraj cudowny tekst z cudowna eneigia przepełniony czystością i delikatnoscia a dzisiaj bardziej stonowany i skonkretyzowany ale jak bardzo Niewyobrazalny i harmonijny.

  • Gabriel
   Sier 24, 2012 @ 13:32:25

   Witaj!
   Każdy ma różne chwile, mnie bardzo pomogła mantra:

   <<<>>>

   Oraz tzw wyrażanie dziękczynienia – wieczorem już w łóżku – (świetnie się zasypia, bez koszmarów ) i rano na dobry dzień. Po tygodniu stosowania, Ty i wszyscy wokół zauważą różnicę w Tobie:mówisz:

   <<>>>
   – i tu mówisz za co- np za : cud życia , radość i łzy,słońce,deszcz, uśmiech drugiego, spokojny dzień, kwiaty, drzewa, zwierzęta – mówisz wszystko co Ci przyjdzie na myśl.
   Ta modlitwa wspaniałe uspokaja i zmienia sposób patrzenia na siebie i życie.
   Jesteś stworzony z MIŁOŚCI w MIŁOŚCI i dla MIŁOŚCI.
   Istota L. zapomniała o tym. Pozdrawiam – M’

   • Gabriel
    Sier 24, 2012 @ 13:36:35

    Przepraszam, chciałam dobrze, wypunktować mantrę a program skasował.
    I mantra:
    JAM JEST ( tu wstawia się Imię swoje) chronię swoje Światło, lecz jestem kanałem dla Światła.

    Dziękczynienie : Dziękuję Ci Matko/Ojcze za – i tu dalsza nieskasowana część.
    Jeszcze raz przepraszam.

 65. Tirja
  Sier 24, 2012 @ 09:41:06

  Łączę się Sercem z tą Rajską wizją przyszłości. Niech zaistnieje dla Nas wszystkich!!!
  Z Miłością Małgosia

 66. chinka
  Sier 24, 2012 @ 09:34:08

  Cudowna !!! piękna perspektywa !!! wręcz niewiarygodna !!! Ten wspaniały przekaz brzmi jak cudna bajka !! Wierzę głęboko , że ta cudna bajka będzie naszą rzeczywistością , dla WSZYSTKICH LUDZI NA CAŁEJ NASZEJ PIĘKNEJ I KOCHANEJ GAI . Wszystkim ślę dobro i miłość .

 67. lalibela
  Sier 24, 2012 @ 09:31:06

  Mój szwagier na wiadomość o replikatorach stwierdził iż jest to bez sensu, gdyż on juz ma destylator. A w punkcie zerowym chodzi o tzw energie punktu zerowego tak jak to opisuje ksiazka „Pole”

 68. adelina
  Sier 24, 2012 @ 09:07:03

  Witam wszystkich.O punkcie zero i strefie zero szeroko jest napisane w tych linkach .http://wolnaplaneta.pl/terra/2010/10/23/photon-belt-pas-fotonow-a-swiadomosc/ http://wolnaplaneta.pl/terra/2010/10/22/photon-belt-pas-fotonow-na-tle-galaktyki/ Jest tu wiele wykresów. Miłej lektury. Pozdrawiam serdecznie Krystal i pozostałych. Dziekuję za wspaniały przekaz.Adelina

 69. zwykły człowiek
  Sier 24, 2012 @ 08:59:52

  no mówicie że system finansowy padnie to już słyszałem z różnych źródeł ale kiedy to nastąpi bo na razie wszystko jest tak jak było. a żeby coś się rozsypało to musi ktoś wycofać z giełd duże pieniądze. poprzedni wielki kryzys zrobili ciemni a teraz kto będzie stało za tym kryzysem i kiedy można się spodziewać zmiany bo przedtem pisali że wszystko wydarzy się w czerwcu lipcu i sierpniu i nic się nie stało ciemni zostali przy władzy a teraz chcą napaść na Syrię . za nic mają ludzi i ich życie. w tym przekazie jest sporo pozytywów ale jest on pisany jako obietnica. bo obecnie nasze żady są przeciwne utracie władzy oni bez walki nie odejdą jakoś nie wierze w ich dobre serca że z dnia na dzień się zmienią to mało realne . prosty przykład polska cały czas podkręcają śrubę obywatelom jak by miel świadomość to tworzyli by prawo które pomaga ludziom a nie ich ogranicza i zamienia w niewolników systemu. zobaczymy co się stanie ale brakuje obecnie wydarzeni które pomogły by spojrzeć społeczeństwu inaczej na życie. obecnie szpitale psychiatryczne pękają w szwach nie ma gdzie ludzi przyjmować i wszystkim zamiast pomóc to dają psychotropy co bardziej ich udupia. owszem możecie mówić że widziane nocą statki to jest znak ale to nie zmieni świata. Energia teraz się zmienia ale potrzebne są wydarzenia które pomogą ludzkości zmienić tor a jak na razie takich wydarzeni niema a europom władają naziści którzy mają jeden cel NOW i oni się nie cofną i są tak skuteczni że nic nie wyrwało im władzy z rąk , zabijają każdego kto im staje na drodze i mają wszystko pod kontrolą to smutne bo wcześniejsze przekazy dawały nadzieje że zostaną odsunięci od władzy ale tak się nie stało . ludziom się radzi by medytowali a oni w tym czasie tworzą miliony smug na niebie tworzą nowe wirusy i panoszą się jak biblina zaraza po ziemi niszcząc wszystko na swej drodze. nie wiem co wy o tym wszystkim sądzicie ale ja nie widzę jak niby nastąpi zmiana skoro nawet media są jeszcze uwięzione ktoś musi przecież zmienić tych co teraz władają a ja nie widzę kogoś takiego i żadnych ruchów które by mogły być uznane za takie które mają szanse poprowadzić ludzi od wyzwolenia bo nie oszukujmy się potrzebne są do tego tysiące osób a teraz poza protestami nie widać opcji która by była alternatywą dla tych co teraz mają władze piszę się o tym ale się nie widzi

  • kimba70
   Sier 24, 2012 @ 17:32:46

   Jak chcesz nas zrozumieć , trzeba kochać tak jak my, żyć miłością tak jak my, wspierać siebie tak jak my, rozdawać siebie tak jak my, bez zapłaty im więcej dajesz miłości tym bardziej nią sie stajesz. Ona sama w sobie jest już innym światem.Nie mam najmniejszej wątpliwości o zachodzących zmianach lecz nie patrze na to co dzieje się na zewnątrz tylko wemnie.Na swoje pytania już dostałeś odpowiedzi lecz jest to język duchowy który jest zrozumiały dla bedących miłością.Pozdrawiam i trzymam kciuki za ciebie bracie.

  • kimba70
   Sier 24, 2012 @ 17:58:31

   Choć jak bardzo chesz , to da sie to załatwić za jednym zamachem:http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ekspert-pogody-kosmicznej-ostrzega-potezna-burza-sloneczna, lecz miłość stwórcy jest bezgraniczna i wcale tak nie musi być , ja wierzę w swoją prawdę iż miłością zmienimy wszystko.

 70. irysek
  Sier 24, 2012 @ 08:53:59

  Pieknie!!!
  czytajac ten tekst dostawalam dreszczy rozkoszy….. i niech sie tak stanie!!!
  z miloscia irysek

 71. Michał
  Sier 24, 2012 @ 07:53:53

  Przeczytałem to raz jeszcze…
  Pojawiły się pytania…
  Co to jest ten PUNKT ZEROWY?
  I kiedy to się stanie?
  Czy to jest ta znamienna data 21-12-2012?
  Czy też ta chwila zależy od naszej świadomości?
  Jak to jest?

 72. krysia
  Sier 24, 2012 @ 07:33:03

  Jestem głęboko wzruszona.Z Miłością – SUREIJA OM ISTHAR OM

 73. Michał
  Sier 24, 2012 @ 07:20:12

  Piękny, cudowny, wspaniały świat.
  Czy to wszystko będzie już po 21-12-2012?
  Czy też przyjdzie nam trochę dłużej na to poczekać?
  Jak długo?
  Czy zdąży się dotrwać do tej cudownej przemiany jeszcze w tym ciele jeżeli to ciało ma już 70 lat?
  A czy będziemy mogli jeszcze spotkać swoich bliskich, którzy już opuścili swoje fizyczne ciała?
  Bardzo podnoszący na duchu przekaz dla tych co już troszkę zwątpili…
  A więc NIECH TO SIĘ STANIE!!!
  Czekam niecierpliwie…
  Mieć zdrowe ciało, móc położyć się na trawie bez obawy o kleszcze, komary itp.
  Wygrzewać się na słoneczku na łączce w sosnowym lasku…
  Jakie to będzie cudowne…
  Zamieszkać w wymarzonym domku bez obawy, że ktoś nas okradnie…
  A więc czekam i uruchamiam wyobraźnię…
  Już teraz można zacząć o tym marzyć…

  • Gabriel
   Sier 24, 2012 @ 09:23:49

   Michale witaj!
   Przecież TY masz dopiero 70 lat – całe wspaniałe życie przed Tobą i Twoją Żoną.
   Staraj się mniej patrzeć na przyziemne problemy – patrz w niebo, słonce, gwiazdy -tam, gdzie DOM.
   Połóż się na trawie i zacznij wczuwać się w nową wspaniałą rzeczywistość.Mocą myśli otocz się polem -bez kleszczy, komarów, mrówek. Ćwicz myślenie, że w Twojej Boskiej Obecności JAM JEST – jesteś już w raju, bez kłopotów, chorób, zmarszczek w cudownym domku -myśląc tak przyciągasz realizację swoich marzeń.
   Wszak : Jesteś stworzony z MIŁOŚCI w MIŁOŚCI i dla MIŁOŚCI – tylko uwierz w to i zobaczysz zmiany, na które czekasz.
   Pozdrawiam – M’

  • Wojtek
   Sier 24, 2012 @ 18:30:49

   W jednym z przekazów Bashar powiedział 50-letniej kobiecie, że mając tyle lat jest jeszcze dzieckiem. Ja też tak to czuję. Bardzo mi się to podoba!

  • Adela
   Sier 24, 2012 @ 20:18:27

   nie czekaj – tylko już w tu i teraz żyj tak – jakbyś już był w tym raju – a stanie się wedle tego, co czujesz – tylko w teraz mamy moc zmieniania naszej rzeczywistości i życia oraz wszystkiego, co nas otacza – z miłością Adela

 74. kimba70
  Sier 24, 2012 @ 07:07:05

  „Czas pokoju” .W miłości dla miłości z miłością.Taka jest nasza rodzina.Pozdrawiam i niech dusza was prowadzi.

  • iwonka
   Sier 24, 2012 @ 07:23:39

   Kochana Krystal od dawna czytam wszystkie art .zamieszczone na tej stronie ,dziekuję ,że jesteś i dzięki temu dostarczasz mi tyle mądrości i otuchy. Po przeczytaniu art. „Po przemianie „mam pytanie .Jak będzie wyglądał punkt zero i jak to jest możliwe ,aby wszystko się tak diametralnie zmieniło . Pozdrawiam serdecznie .Iwona

   Kochana Iwonko,ten wielki Eksperyment wydarza się we Wszechświecie po raz pierwszy wg tego co czytam, wiec podchodźmy do przekazów z otwartym sercem i umysłem i współtwórzmy swoją przyszłość wedle pragnień. Sprawy potoczą się bardzo szybko po upadku systemu finansowego.
   ❤ Kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: