Nie akceptujcie namiastek

.

.

Michał, 19 sierpnia 2012

Nasze serca wypełnione są wdzięcznością za waszą niezłomną determinację i nieustanne wysiłki, by wznieść się do światła. Wiemy, że nie widzicie jeszcze w pełni, jak daleko doszliście. Pomyślcie o tym, w jak niewielkim stopniu dostrzegacie codzienne zmiany u waszych dzieci, a potem nagle widzicie, jak bardzo one urosły. Gdybyście mogli ujrzeć, jak długa i trudna była wasza podróż, lepiej zrozumielibyście nasze uznanie dla waszych obecnych jaźni. Nakłaniamy was, żebyście zobaczyli siebie w taki sposób, w jaki my to czynimy. Nie musieliście przychodzić tutaj w tym czasie, a jednak zrobiliście to. Niewzruszenie trwaliście na tym kursie. Nie widząc i nie rozumiejąc, uczyniliście wszystko, co mogliście uczynić. Jesteście naprawdę najsilniejszymi z silnych. Już prawie czas, abyście to ujrzeli i przypomnieli sobie.

Wspomnienia o wielu sprawach będą dla was trudne. Ale dalece przewyższy je radość wywołana ujrzeniem tego, co zdołaliście osiągnąć. Wyciągnijcie teraz ręce w miłości i pomóżcie sobie nawzajem w dotarciu poza linię mety. To już naprawdę tak niedaleko. Otrzymacie swoją nagrodę. Odpoczniecie wreszcie. Wiedzcie jednak, że wasza podróż jest wieczna.

Całkiem niedługo znajdziecie sobie kolejną podróż, kolejną górę, kolejną grę. Nie musicie się martwić, że dualność mogłaby się jeszcze kiedykolwiek pojawić w waszej przyszłości. Ta gra został wygrana. Czy pamiętacie, że jako dzieci zawsze wynajdywaliście sobie nowe rzeczy do zrobienia, nowe sposoby zabawy? Nie musi być ani zwycięzców, ani przegranych. Bieganie, skakanie, śmianie się, przyglądanie się i widzenie cudowności we wszystkim to piękna sprawa w byciu dzieckiem. Macie czego wypatrywać. Ściany pudełka, w którym byliście zamknięci, niedługo zostaną usunięte. Wiedzcie o tym, a będziecie w stanie jeszcze tę chwilę dłużej wytrwać.

Poczujcie, jak w waszych sercach wzrasta nowa jaźń, która w was żyje. Trwajcie przy swoim i ochraniajcie ją za wszelką cenę, a odkryjecie że, tak jak obiecaliśmy, to ona chroni was. Prawdziwa moc tej waszej wewnętrznej części niedługo was zadziwi i uszczęśliwi.

Kochajcie się wzajemnie i nauczcie się działać dla powszechnego pożytku. To nowy świat, który w końcu będzie wasz. Już czas, aby wasze marzenie stało się waszą rzeczywistością. Tak, jak często głoszą wasze reklamy, „Nie akceptujcie namiastek”.

Kroczymy jeszcze bliżej was niż przedtem. Poczujcie nas w każdym swym oddechu i uderzeniu serca. Jeśli potrzebujecie pomocnej, kochającej dłoni czy ramienia w ciągu dnia, wiedzcie, że tu jesteśmy. Jeśli wydaje wam się, że nie ma jak iść naprzód, poproście nas o pomoc. A jeśli zobaczycie mały znak naszej obecności, czego uczą się niektórzy z was, uśmiechnijcie się i powiedzcie ‚cześć’. My tak to uwielbiamy. Dobrego dnia i do następnego razu, drodzy przyjaciele.

Przekazał Ron Head, 19 sierpnia 2012
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/08/19/accept-no-substitutes-michael-channeled-by-ron-head/
Przetłumaczyła wika

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ewa A.
  Sier 23, 2012 @ 14:42:53

  Cześć – Kochani Posłańcy Niebios !!!
  Każdego dnia wypatruję Waszych Przesłań – dodają sił i Energii! – dziękuje !!!
  Dziękuję Krystal !!!

 2. Adela
  Sier 23, 2012 @ 14:06:08

  współistnienie, bogactwo, wolność

 3. Adela
  Sier 23, 2012 @ 13:43:07

  już drugi wieczór z rzędu widzę na niebie naszych galaktycznych braci , tzn. ich statki – dzisiaj tez pójdę na balkon poobserwować – wcześniej nie obserwowałam nocnego nieba, bo nie wierzyłam – że mogę ich zobaczyć! pozdrawiam niedowiarków i nie tylko A.

 4. wasz gosc
  Sier 23, 2012 @ 13:38:03

  Czesc

  od jakiegoś czasu jestem tutaj i czytam to wszystko i poprawia mi się humor i inaczej patrze na wszystko , wczoraj miałem piękna sytuacje gdy spojrzałem się na niebo zobaczyłem chmury z których można było zobaczyć twarz uśmiechniętą która jak by wychodzila z lamy jak dziń 🙂 nastepnym razem gdy cos zobacze zrobie zdjecie i dam tutaj linka do obrazka 😉 abyscie mogli zobaczyc sami co czasami mozna ujrzeć na niebie 🙂

 5. wika
  Sier 23, 2012 @ 12:37:22

  Może postukajcie sobie?…może nawet słońce wyjdzie tam, gdzie go jeszcze nie widać?… 😀

  Djwhal Khul (Dżułal Kul): EFT dla pracowników światła (przeniesione na stronę główną)

  • Sunlion
   Sier 23, 2012 @ 19:49:06

   ‚Tutte le strade portano a Roma’
   Parafrazując, można powiedzieć, że wszystkie drogi prowadza do rozwoju duchowego i Wzniesienia 🙂
   Jeżeli przyjmiemy założenie ,że ciało , dusza i umysł to jedno, to techniki oparte na pracy z ciałem jak np. właśnie opukiwanie, uściskanie (shiatsu),rozciąganie czy masaż muszą zasilić nas duchowo !
   Jest jeszcze jeden sposób na bodźcowanie ciała, który jest najmniej skomplikowany , a daje najlepsze korzysci..- to szczotkowanie.
   Można nabyć w drogerii takie szczoteczki, czasami o podwójnych płaszczyznach , w które wsuwa się płasko dłoń. Najlepsze są plastikowe.
   Zatem będąc w ‚rajskich strojach’ { a nawet mniej ,bo… bez liska 😉 } ruchem od końca palców stóp i rąk wzdłuż , w kierunku korpusu szczotkujemy nasza skórę. Plecy wzdłuż kręgosłupa { dochodzi tu trochę gimnastyki 😉 }, brzuch okrężnie , barki i głowę według uznania. Z czasem nasze ‚czucie’ wewnętrzne podpowie nam najwłaściwsze ruchy. Reakcje są czasami tak silne ,że dochodzi do hiperwentylacji płuc -.. { terapeuci znają korzyści tego procesu ( rebirthing itp) }
   A o co w tym właściwie chodzi ?
   Chodzi przede wszystkim o to samo o co we wspomnianych powyżej technikach ..- o pobudzenie przepływu energii ! Szczotkowanie dodatkowo nadaje naszej skórze elastyczność i młodzieńczy wygląd ( bardzo skuteczne w przypadku celulitu , oczywiście wraz z dietą – ale to …oddzielny temat ).
   Nie powinniśmy sie też zastanawiać : czy ważne jest pobudzanie przepływu energii w naszych ciałach.., ale jak bardzo ! { energia płynie to zdrowie i moc, jej osłabienie to choroby i obumieranie do śmierci włącznie }.
   Ta energia różnie nazywana w różnych kulturach płynie w naszych ciałach 14-toma głównymi kanałami- meridianami , zwykle od końca palców wszystkich kończyn w kierunku i poprzez wszystkie narządy wewnętrzne .{ nie przez przypadek jeden z palców nazywa się serdeczny 🙂 }
   Zatem bodźcowanie każdego fragmentu naszego ciała przynosi korzyść naszym systemom wewnętrznym !

   Hmmm …powinno przecież na tej stronce być o rozwoju duchowym ! 😉 🙂 …
   ..Kochani : ” w zdrowym ciele zdrowy duch !!! ” 🙂

   A jak to się ma do zasilania Swiata ?
   Do ciała i duszy dochodzi oczywiście ostatni element triady :- umysł …i jest pełna operatywność : jest energia.., są intencje.. , wystarczy wybrać cele..

   Dbajcie o siebie 🙂 Pozdrawiam serdecznie

 6. kaliope23
  Sier 23, 2012 @ 11:55:21

  Cześć Kochane Promyki.
  Ja podobnie jak Agata i Adrian przychodze nabrac tu sił i podzielic sie dobra i pozytywna energią. Dziekuje, że jesteście i trwacie przy świetle. Pamiętajmy wystarczy mała iskierka, aby rozswietlic ciemność. Światło zawsze wygrywa. ŚCISKAM I POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE. MAMY KOLEJNY PIEKNY DZIONEK.

  • agata
   Sier 23, 2012 @ 16:22:23

   🙂 jestem z toba zawsze:)i jak co wieczor wysylam calemu Wszechswiatu promyki milosci i swiatla tak i teraz w dzien przesylam je tobie:)

 7. planetariusz
  Sier 23, 2012 @ 11:27:20

  Niestety na słońce , wysyłające do nas promyki trzeba czekać. Już świta ,poranek zawitał,więc nie martwmy się ,poprostu w naszym czasie dzień miesiące trwa

 8. VEGETA
  Sier 23, 2012 @ 10:55:22

  Ja sam wolę postarać się o znalezienie w sobie pewnej siły, a robię to po to, żeby z wiadomych powodów stawiać pewne warunki. A tak poza tym nie zapominajmy, że wg sondaży Barack nieznacznie prowadzi nad Romneyem i nie chodzi o to, że ja interesuję się polityką. Widzialem jedynie nagłówek o tym. Chyba ci znad stratosfery nie zamierzają utrudnić jemu bycie prezydentem USA, bo Romney to Republikanin w końcu i nie będzie chciał ułatwić życie wielu na Ziemi. Jeśli w związku z ciągłym przedłużaniem się tego wszystkiego macie nie najlepsze myśli, sądzę, że lepiej myśleć o sobie, a jeśli ci drudzy mają w tej chwili jakieś problemy to niech zachowają je dla siebie i dobrze powinni wiedzieć, że grozi to ścianą tekstu ode mnie, której i tak nie przeczytają.

 9. Adrian
  Sier 23, 2012 @ 08:50:38

  Od wczoraj przeżywam dość duże rozczarowanie i zawód,wiedziałem, ze rano muszę tutaj wejść i nabrać sił i energii, czesc wam 😉 i dziekuje

  • agata
   Sier 23, 2012 @ 11:14:26

   Czesc Adrian:)
   ja tez tak mam, najpierw dol ale kiedy widze przekaz to jest juz tylko lepiej:) coz, jestesmy tylko ludzmi i byloby podejrzane miec ciagle dobry humor:))))))))))))))))
   pozdrawiam i duzo sloneczka na codzien zycze:)

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: