EFT dla pracowników Światła

.

dzięki Wika za tłumaczenie o tej ważnej, skutecznej technice

________________________________

.

Djwhal Khul (Dżułal Kul), 16.8.2012

Tu Dżułal Kul. Taszi delek {pozdrowienia}.

To bardzo potężny czas, zwłaszcza ten tydzień. Widzimy, jak w tempie przyspieszonym z powodu strachu wychodzi wiele gniewu, a ja proponuję wam opukiwanie punktów.

Mnóstwo jest filmów wideo na You Tube i możecie odszukać albo TFT (Thought Field Therapy – Terapia pola myśli) albo EFT (Emotional Freedom Technique -Technika emocjonalnej wolności). Możecie nawet wpisać po prostu ‘szybsze opukiwanie’ albo ‘szybsze EFT’ (‘faster tapping’, ‘faster EFT’) i znaleźć parę filmów na ten temat.

Chcę was zachęcić, żebyście robili to opukiwanie na rzecz całej ludzkości, żebyście wystukali urazy, strach i gniew. Są na You Tube bardzo dobre przykłady, jak uwolnić urazy etc. Więc pobawcie się w opukiwanie.

Dodałbym jeszcze parę punktów dla świetlnych pracowników, które, jak myślę, są dość ważne. Jeden jest na samym czubku głowy, a wasze punkty jako świetlnych pracowników są dość wrażliwe, więc róbcie to bardzo, bardzo lekko, no wiecie, ledwie go dotykając czy też prawie go dotykając. Tu może trzy czy cztery dotknięcia co najwyżej.

Następny punkt jest u podstawy czaszki. Podstawa czaszki jest po dwóch stronach kręgosłupa, więc są tu dwa punkty, ale możecie po prostu użyć całej ręki, tak jakbyście poklepywali dziecko, żeby mu się odbiło, i klepcie delikatnie. Niektórzy z was mogą opukiwać ten punkt trochę mocniej.

To są dwa punkty energetyczne, które są dla ciała punktami przeżycia. Powinniście mieć je cały czas otwarte. I jeszcze ostatnie punkty – są po obu stropach bioder, więc tam, gdzie górna część nóg spotyka się z tułowiem, na zewnętrznym skraju ciała. I znów możecie tu użyć całej dłoni, poklepując
je jak klepalibyście dziecko, po dwóch stronach bioder. To po to, żeby wasza energia poruszała się naprzód na planie fizycznym.

W porządku. Więc unikajcie obserwowania kłótni, agresywnych reklam politycznych, tego rodzaju rzeczy. Po prostu się od tego odsuńcie i w ogóle unikajcie rozgorączkowanych i porywczych ludzi.

Wystukajcie tymi metodami urazy, potem gniew albo strach, i ponownie wystukajcie urazy. Myślę, że bardzo efektywne będzie zrobienie tego na rzecz ludzkości.

Możecie to też robić dla obszaru, na którym jest wulkan, albo trzęsienie ziemi itd.

Jak zwykle dziękuję i wiele miłości dla was –
Dżułal Kul

Przekazała Terri Newlon, 16 sierpnia 2012
http://shiftfrequency.com/djwhal-khul-tapping-for-lightworkers/
Przetłumaczyła Wika

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. MISTY
  Lu 12, 2013 @ 09:40:08

  Witam

  Całkiem niedawno zainteresowałem się metodą EFT i znalazłem ten post. Bardzo proszę, jeśli na stronie są trenerzy EFT o informację, w jaki sposób można wprowadzić do sekwencji te dwa dodatkowe punkty, o których w przekazie mówi Mistrz Khul. Chodzi mi o kolejność opukiwania meridianów. Bardzo proszę także o dobrą stronę ze zdjęciami ciała człowieka z rozmieszczeniem meridianów. Te strony, które są w jęz. polskim mają bardzo słabą jakość, lub ja nie natknąłem się na dobre zdjęcia.

 2. Andrzej
  Sier 24, 2012 @ 11:09:08

  Wszystko o EFT w jednym miejscu…. mnóstwo materiałów, e-booki, artykuły, sesje, i inne.
  Polecam
  http://instytuteft.com/index.html

 3. wika
  Sier 23, 2012 @ 23:48:05

  Kochani, jutro o 22 kolejna aktywacja impulsów, tekst jeszcze „się poprawia’, będzie jutro po południu, a nagranie na wieczór (Andrij zawsze robi nagranie, na stronie ‚Medytacja Światła’ są linki). Na blogu aktywacji powinien się jutro pojawić również krótki tekst na temat 12 warstw DNA wg Kryona (niektórym pewnie przyda się jako wprowadzenie do aktywacji). Dobrej nocki! 😀

 4. EwaB
  Sier 23, 2012 @ 20:22:28

  Alec Maclellan

  „Tajemnica pustej ziemi”

 5. EwaB
  Sier 23, 2012 @ 19:04:01

 6. JaOla
  Sier 23, 2012 @ 17:12:53

  Niesamowite, wlasnie jestem na etapie czytania o tej metodzie. Szukam gdzie sie da (tez tu u Ciebie Krystal w zakladce- wspaniale). I jeszcze dzisiaj dostajemy to podane jak na tacy. Cudownie. Bardzo serdecznie pozdrawiam

  • zdzich
   Sier 23, 2012 @ 21:50:20

   Witajcie bardzo ważne dwa punkty u podstawy czaszki, najlepiej poprosić inną osobę o pomoc, my kładziemy się na plecach, ktoś przyklęka za nami za głową, wsuwa swoje ręce pod głowę, następnie na 2 bocznych mięśniach szyi (między nimi są kręgi szyjne) od strony kręgów w ich miejscach przyczepów u podstawy czaszki naciska palcem, poznacie ze traficie na niego po uczuciu jak by wbijano coś w mózg, (nie dla wszystkich przyjemne) następnie chwilę po uciskać, pomasować jak przy akupresurze, następnie ucisnąć i pociągnąć głowę do siebie chwile tak potrzymać, zwolnic ucisk i można wyciągnąć ręce, osoba uciskana niech jakiś czas poleży. Silnie uruchamia przepływ Energi w meridianach, bardzo dobre przy wszelkich bólach kręgosłupa. Na bokach bioder (opis miejsca jak powyżej w przekazie) są mniejsze czakry, wykorzystuje je przy bólach rwy kulszowej u innych, ami sobie możecie pomasować albo potrzeć własne dłonie energicznie o siebie i przyłożyć do tych miejsc energia popłynie.
   Pozdrawiam Was Światłem Miłości 🙂

  • JOANNA
   Sier 23, 2012 @ 23:14:28

   Olu jaka książkę lub materiały polecasz ,aby zapoznać się z ta metodą,napisana w przystępny sposób

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: